cookie_text Zobacz więcej

EU Statystyki serwerowe

Śledzony gracz: 3052491

Aktywny gracz: 870557

Śledzone klany: 76687

Aktywne klany: 67522

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPZwycięstwaØ WN8
T-22 medium 102069172257291261,50%2401,81
Object 907 1025079227253988457,96%2192,28
IS-5 (Object 730) 813025181163886858,85%2152,67
Chieftain/T95 8786193146086156,37%2178,89
AMX M4 mle. 5191788599196685854,69%1695,55
KV-4 Kreslavskiy 8174360153885157,62%2026,19
Prototipo Standard B9349771196683653,98%1690,17
121B 10279756232981955,09%2170,20
Progetto M40 mod. 6510216347239181053,23%1682,33
Object 430940736104183380753,62%1498,48
Object 260 1021135100229380355,38%1933,72
M60 107115133237280255,41%2198,12
Object 70592558384173880253,19%1520,84
VK 72.01 (K) 1015091138236880055,53%2042,77
WZ-111 model 5A104385984229479552,71%1704,79
Object 705A101557463214578851,88%1473,32
Type 5 Heavy1049934127209978151,81%1479,21
Object 252U 816873234141277954,57%1495,19
T95E6 10377974223677954,27%2061,27
Somua SM 82124868136577752,02%1267,92
AMX M4 mle. 5410994174207077750,60%1581,54
Object 430U104395767220177653,06%1568,09
Object 430 Version II959214193157176853,16%1680,41
T26E5 Patriot 861632171115476852,38%1370,63
Object 268 Version 4104303067241476455,48%1525,18
T 55A 98740787168475854,17%1746,88
Object 252U Defender 839675264137075653,49%1411,79
Object 4301035155160191375151,42%1675,99
Škoda T 509105129241175375052,07%1634,59
Kranvagn1032336102201774950,88%1622,16
WZ-111 867899371127274752,15%1593,16
Emil II965196161163674751,96%1535,01
VK 168.01 (P) 81485174750,00%647,29
Strv 81 888127974548,44%1540,76
T26E5 85674573107574451,73%1211,88
T-44-122 74697116974260,25%1705,37
WZ-111G FT98127144190974151,86%1576,30
AMX 13 57 7187366385073953,33%1461,35
P.44 Pantera8906346123973851,96%1476,44
Pz.Kpfw. VII103743570193973650,92%1353,10
AMX M4 mle. 49 82141086112373650,98%1227,33
AMX M4 1949 Liberte 851617187114473351,27%1244,07
WZ-120-1G FT 854519135133773252,21%1302,88
WZ-111 model 1-49122170236160172951,37%1556,22
T-44-100 845732246119572652,29%1624,54
Progetto M35 mod. 46 810061262128372050,87%1385,86
1131061777156191671950,42%1624,15
TVP T 50/511074871258208471951,26%1688,27
Lorraine 40 t 892022164129771551,76%1367,20
Emil I8125605147129971551,77%1417,28
KV-220-2 Beta Test 5679268971554,99%1977,73
Mäuschen938462112151171451,49%1273,90
IS-3A 829921185113571451,29%1303,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 824777671251,61%769,48
T23E3 71389984101471255,09%1914,65
Super Conqueror108336848197071050,78%1374,36
STB-11049489229195571051,42%1728,02
Chrysler K GF 829488104110570851,38%1199,27
M48A5 Patton1072174222195570650,69%1639,89
Type 59 8101470870105970551,55%1455,92
Tortoise9116647222162370350,48%1448,31
WZ-113G FT10362054212470348,99%1476,95
Type 61973005242155370250,63%1613,85
M46 Patton9113970247147470151,01%1493,40
T25 Pilot Number 1 8105846171110769950,73%1431,76
Maus10125235193178369750,53%1392,12
WZ-132-11014402107157369750,13%1762,18
AMX 50 Foch979274217160769650,43%1534,06
Object 14010186795306184969450,93%1572,66
Strv 103B1039786166225169450,57%1543,66
Conqueror9154128248152669449,66%1441,35
Object 2631039254210214169251,16%1678,86
AMX 30 1er prototype979807215153868951,02%1533,56
Centurion Mk. 7/19136082255147468850,16%1476,25
Object 26393150471169468852,29%1370,51
T959115998241169268651,71%1460,79
FCM 50 t 899326295112468550,46%1406,35
M46 Patton KR 85374115299968550,49%1254,22
IS-2 747469147105168453,77%1359,12
T-100 LT1039828117135168450,33%1549,06
T54E19245741238154568350,13%1474,61
T57 Heavy Tank10175500299204568249,66%1589,10
T95E2 81504447112668152,61%1492,26
IS-6 B 86562140112868149,77%1202,34
M6A2E1 814264134109968149,82%1294,15
T110E31078411248211567951,02%1555,40
E 50 Ausf. M10125345278188167950,52%1568,76
FV215b 1086173167183867949,22%1494,02
AMX 30 B1036269117184967949,69%1559,00
E 509191786283143067850,18%1404,09
Strv 103-0972095188177167650,07%1480,44
Centurion Action X1093736216186167650,03%1570,58
T-62A10141684301173867349,95%1515,02
112 865880218100667248,97%1133,16
Type 4 Heavy9101858192139367250,46%1314,36
VK 100.01 (P)8103358115110467251,73%1159,83
Primo Victoria 8374138791167149,47%1072,77
T110E510234099298181867150,03%1499,28
1211058523214181967149,30%1540,47
AMX 50 Foch (155) 1056485286217467050,32%1646,08
KV-5 876179460106666950,29%1244,08
FV4202 8128736176100966950,16%1241,24
P.43 ter7133394593066852,63%1411,46
IS-410160172208178366849,25%1465,42
AMX 50 B10116796273200866849,84%1644,19
ST-I9174830261143666850,20%1348,29
T-54 first prototype 813475222596566750,56%1199,27
STG 8818184111966650,97%1248,46
T-549354006369129166650,24%1373,15
AMX 13 1051038917126161166649,90%1655,68
FV4004 Conway941039161163866649,33%1455,16
Panzer 58 Mutz 85717915299166549,96%1259,51
Bat.-Châtillon 25 t10212114477179866450,60%1545,96
VK 45.02 (P) Ausf. B9176164251141166349,74%1353,83
STA-2 85556213598666249,40%1254,92
WZ-1209103217249130066149,52%1348,55
Object 7049197045293186566150,99%1541,51
AT 158158522171120966050,85%1336,97
SU-122-54958437184151465749,51%1490,68
FV217 Badger107769731183965549,46%1222,82
AMX 50 1209190835224153365449,10%1466,87
1108189823181111165250,37%1326,99
AMX Canon d'assaut 105 81760197114764949,59%1109,56
VK 168.01 Mauerbrecher 82401561100364949,78%1001,32
T-54 ltwt.914892527397764850,91%1439,88
WZ-132A937814137109464849,79%1557,04
Leopard 11097581256176964548,78%1464,14
Schwarzpanzer 58 8122419291064548,45%1140,57
59-Patton 8266728185564348,69%1067,74
AMX 50 Foch B104098532193964250,18%1361,03
E 10010299700333173564249,29%1359,31
Rheinmetall Skorpion G 8194497391128064050,35%1257,32
O-Ho8167542145109163950,74%1182,92
Bat.-Châtillon 25 t AP9266052233133163848,93%1371,87
KV-220-2 54223514659363858,47%1375,69
FV201 (A45) 7177596682163751,41%1144,14
T-34-3 89084525798763548,93%1232,99
M1039335408284137063548,90%1322,03
STG Guard 821686102105563550,09%1125,92
Panzer 58 82574163540,00%724,25
FV4005 Stage II1022981194202063548,37%1384,36
AMX 13 57 GF 74608918361863451,35%1243,89
STA-18127650195105663349,93%1431,04
T698260430202106763350,32%1380,64
M26 Pershing8192361192102763350,66%1368,34
IS-710428959318165963248,78%1357,21
Object 4168126967172107563150,82%1409,40
Rheinmetall Skorpion 8626125963056,69%1482,00
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
XM551 Sheridan1025819101138762948,33%1429,53
T92 8353937364462950,18%1059,90
Charioteer872238175123262950,22%1345,99
ELC EVEN 90 83655510171562751,50%1165,02
E 759449924349134262649,16%1255,67
Waffenträger auf E 10010112407322211762648,69%1498,42
T110E410159655282196762548,79%1440,92
Cromwell B 613741019271062455,32%1388,53
Caernarvon8221099186102762448,83%1180,71
AMX 50 1008323557247122062349,99%1369,74
Rheinmetall Panzerwagen101838290123062347,10%1372,01
Object 26810112520247205662248,89%1529,18
IS-M8758866097762150,35%1018,72
Jagdtiger9294540294162962149,31%1369,07
Leopard Prototyp A9162782253128361848,23%1228,74
T309243786320156061849,37%1347,50
Löwe 8289269476100561848,87%1096,72
FV215b (183) 1098524331187861848,29%1377,91
Waffenträger auf Pz. IV9236895285160661448,62%1360,69
T26E4 SuperPershing 831649938491661349,28%1120,49
Rhm.-Borsig Waffenträger8331666399141661249,71%1423,77
M4A1 Revalorisé 8101527141102861250,11%1124,28
AMX Chasseur de chars 818837427094861149,30%1211,42
IS-6 8225077332103961151,52%1124,42
WZ-111-1G FT818090112116161149,27%1197,46
leKpz M41 90mm GF 7106111481061050,27%1438,35
T328488977208105360950,08%1222,66
ISU-130 82394123560853,75%1439,36
leKpz M 41 90 mm GF 89958021975760850,29%1267,53
IS-2726005516396760750,94%1310,31
AT 7722147711596760652,96%1272,16
M4A3E8 Thunderbolt VII 6342616164860652,11%1198,92
SU-1018126716149112960649,52%1319,25
AMX 65 t8465076794860548,45%1033,96
Jagdpanzer E 10010193984344193460449,01%1404,07
VK 45.03 7399248690460351,35%1123,20
Object 257918210541131860349,54%999,45
LTTB819152715668560151,00%1270,56
T288177369154120460149,90%1291,97
Type 62 75706229558960150,59%1306,43
T34 B 8843315798660048,74%1064,24
AMX AC mle. 488125463191117259949,05%1353,37
Centurion Mk. I823680318294259850,01%1224,94
Spähpanzer Ru 251915424028682959749,66%1216,69
O-Ni728208312994559652,19%1189,85
T-109601028309129059648,57%1189,19
KV-122 797965685359650,30%1103,76
WZ-132816208325676559550,29%1292,52
T-34-2810286117988159448,53%1204,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8243171193101259348,40%1170,18
T28 Concept 72571495398859253,50%1433,97
TVP VTU Koncept814587013893059048,50%1230,76
E 25 721052536690159050,81%1321,32
Strv S1 8112565182121558950,24%1111,74
AMX 13 90937266738278258850,28%1145,62
Panther mit 8,8 cm L/71 89891520984358647,03%1010,04
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 820144725199658648,19%1085,58
Panther II827616718394258649,86%1226,68
Indien-Panzer818935619395158248,14%1207,09
M56 Scorpion 75176311387658250,36%1169,23
T34 8347177640105258049,79%1197,57
T-34-85 Rudy 68765517772458053,82%1344,42
AT 15A 75212313580357951,18%1117,34
T49919405532080457549,55%1132,20
T-34-1717662715481057451,04%1288,20
ISU-122S 73855311991257450,96%1210,14
FV3805954065291137857450,01%1394,57
SU-122-44 717205529296857252,78%1333,62
T-44839367524984957249,84%1142,08
T29768346328996257251,25%1206,95
IS-38878654437107257049,92%1190,06
T-34-2G FT7323768193756951,24%1283,39
A-44719021310680056950,73%1286,50
Pudel 6512798565956952,26%1170,05
Conqueror Gun Carriage1037896390169456950,97%1443,99
Kanonenjagdpanzer 82298111583756845,46%900,83
UDES 038139620162113856848,70%1142,31
Grille 1510146823234192256648,59%1331,66
Black Prince731792913878456649,86%1047,80
Leo715977210779656550,09%1222,99
Type 5 Chi-Ri718303814081456548,96%1311,37
T20727296214480556451,22%1237,19
Tiger 131 6395376770056151,30%1182,51
212A993584307149156149,62%1476,25
M53/M559118122442138455950,38%1378,90
M41 Walker Bulldog831680225164255750,20%1155,96
Panther/M10 78165718072455749,73%1130,02
T28 Prototype8350403242112155749,06%1179,67
KV-4832277119993055549,39%1060,54
Object 2611061586485171555549,91%1584,67
WZ-131724084516457255349,12%1112,19
Bat.-Châtillon 155 581069361513154755149,32%1419,84
Konštrukta T-34/100724271312379354849,61%1229,76
Jagdpanther II8218642280116654848,73%1182,22
Tiger II864855430798054748,16%1094,85
M4A3E8 Fury 65355910657654651,53%1151,72
ISU-1528332249321123154649,46%1276,30
SU-100M1721426810689554550,98%1280,27
Ferdinand8282370301117754349,24%1195,30
M40/M438212262307121654250,57%1352,75
G.W. E 1001079238407161654048,68%1445,63
Tiger (P)746334920183453949,85%1079,02
Bat.-Châtillon 155 55996785354126253948,88%1277,93
Challenger71114759981953748,85%1082,60
Heavy Tank No. VI 61557978770453650,87%1229,90
P.43 bis6363233464753651,16%1175,52
LTG7465728164453550,25%1163,06
AC 4 Experimental 6214025966353551,26%1189,57
T92 HMC1073769394157853548,77%1405,80
AMX M4 mle. 45736830913184053448,78%1132,96
G.W. Tiger9145100313136053448,43%1351,59
Loza's M4-A2 Sherman 664811154153349,61%978,60
T71 DA735589421057753250,00%1136,94
Panther737851618673653150,02%1142,27
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59226347353052,95%1020,03
FV207895852221103652849,51%1226,66
Krupp-Steyr Waffenträger 7448058682252849,03%1033,29
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3203848827952863,40%1238,37
Comet740750314168252648,75%1068,91
Lorraine 155 mle. 518175108258110552549,38%1248,17
Churchill III 533915615542052151,27%926,43
SU-14-28111025259117052149,94%1310,91
Strv m/42-57 Alt A.2 610977410365352050,80%1149,74
Spähpanzer SP I C721876013263951848,95%1129,42
T-34-85M 627788313870751851,31%1184,48
T-43751305214868051350,00%1089,80
KV-3749280914382150649,58%1022,59
VK 30.02 (D)726966415164450448,74%974,79
Škoda T 40 611043213863850449,98%1217,04
AMX AC mle. 46717311312283450249,43%1188,43
SU-76I 3118215142550161,71%1635,77
Type 64 624274218648849451,09%1188,00
Tiger I778373030678549348,88%958,56
AMX 13 75759179814949849248,86%969,73
IS7102752925077648749,21%1000,59
Strv 7462474308561648749,84%1139,80
Aufklärungspanzer Panther710401311542948347,94%853,86
Achilles6948698464248349,77%1169,01
Ikv 90 Typ B719734110278348248,19%1062,80
Bat.-Châtillon 12 t82743488262048148,89%941,12
G.W. Tiger (P)820024325699148148,60%1121,37
O-I645379415067647951,63%1092,29
T25 AT717250015382747850,11%1105,88
Škoda T 25636019212258747749,49%1142,56
HWK 128836045860547548,79%867,38
A-4362443339952947450,12%1067,06
Type 58639944114556347349,48%1135,24
Type 4 Chi-To627088410359047248,75%1140,06
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5136376246946950,90%1277,25
Pz.Kpfw. V/IV 5389920338446850,05%848,53
M12731513720189646849,83%1152,24
T71 CMCD7329416050946648,67%924,84
Sturer Emil740651114180146547,11%1072,10
WZ-131G FT6584386067346550,47%1163,95
T25/2756542317374146448,77%1011,23
M4 Improved 5156894640846353,18%1125,96
T37647425814143746250,54%1158,20
Sherman Firefly610381311259645949,27%1106,45
SU-152747569518679945949,39%1102,76
Lorraine 155 mle. 50726701517485045748,81%1046,45
Crusader 5.5-in. SP716330513877345749,62%1120,18
G.W. Panther744308729093745549,59%1136,59
M4A3E2 Sherman Jumbo635070113553745450,42%1014,45
VK 30.02 (M)63236579755945248,30%1050,33
KV-4 KTTS 81368945133,33%483,50
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68101017854545149,35%1044,33
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41672546035044956,21%966,69
Cromwell668280624352544950,78%1013,79
KV-13728501610050144948,56%713,62
Jagdpanther756661923379444849,21%1028,03
Pz.Kpfw. III Ausf. K 587822339244850,15%1101,01
T-28E with F-30 41122373842644455,99%1240,51
ARL 44649471415561944448,78%1077,06
Turán III prototípus 5209935444744350,82%1137,82
SU-100Y 616034620264344251,85%1090,71
Matilda IV 51700938740444053,08%1044,35
AT 863432969453144051,67%934,53
TOG II* 63221298963443550,18%1014,71
M4A3E8 Sherman623115314749843450,50%945,62
S-51720379119383943449,63%967,16
Nashorn650218510667743047,80%1152,19
Dicker Max 628657916964042949,86%1110,69
T14 514361014739042950,48%839,70
59-16633462710732542748,60%815,89
Churchill VII650769510253042748,28%884,88
105 leFH18B2 58773025356942754,48%1245,80
SU-14-178241822674442649,43%1001,37
Ram II 55260310438742353,52%1060,93
KV-2659384116658942151,72%970,34
SU-100664012317363641851,08%1136,80
Excelsior 52126608239441450,62%815,31
AMX 13 F3 AM635520414669341249,53%991,69
O-I Experimental55357569752341251,21%964,14
Ikv 65 Alt II63213938160241249,06%1032,85
M36 Jackson626852714760641050,92%1052,30
T2163749689830941048,72%775,31
BT-SV 391794727540955,92%1309,32
M44637174817763840950,56%1051,99
MT-25638617112827740950,35%735,60
T-150675420216554240850,08%873,66
M6660260015754140848,82%873,02
Type 3 Chi-Nu Kai 52309729741840750,62%1126,69
Pz.Kpfw. T 25 528087218239340651,62%1019,27
KV-856108850834057140550,01%919,33
T-34-85664285126550540450,24%940,93
VK 30.01 (D)625757613045540348,42%802,77
AMX 12 t683997913035240048,99%891,76
M18 Hellcat686210629356039851,16%945,75
SU-85I 5441069247039650,88%1114,53
AC 1 Sentinel 4842111528739452,38%1074,19
VK 28.01641257511229639448,79%747,42
VK 36.01 (H)680615620349739249,22%812,59
FV304629312620658939251,29%1030,52
P.435707332437239050,26%990,07
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31571839328038957,18%1116,32
VK 30.01 (P)660065215447438948,16%810,64
ARL V3962545129855038647,73%988,62
Matilda Black Prince 51467167239438451,59%993,01
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25719513225238255,67%1180,48
M24 Chaffee55885709927838250,64%912,39
SU-8618302917968338049,69%929,62
S35 CA53085088351837951,52%1179,84
Hummel661328118968337248,79%977,11
AT 255102267438936852,60%934,50
Sherman III51470487337336550,45%987,78
BDR G1 B55767269942436349,16%861,06
Strv m/4253239245237336249,30%990,71
M4 Sherman562386313837935951,34%957,50
Valentine II 42549533323735751,50%815,53
Großtraktor - Krupp 3210703522535754,18%915,16
KV-1S553388310939035250,46%730,25
VK 30.01 (H)559454811639635148,33%753,80
T1 Heavy Tank576766812438735049,42%767,38
Jagdpanzer IV678859714248735047,88%804,83
Škoda T 2454583656735734548,73%964,08
FCM 36 Pak 40 31555639231134257,00%1071,85
Type 3 Chi-Nu54253607234134249,15%925,08
KV-15147890123439734050,31%783,59
Churchill I578824510237034048,81%720,49
Type T-34568629910034534049,18%934,52
Archer51493364640733949,62%900,41
A-32 4241816319333452,45%617,09
Caernarvon Action X 8138883290,00%786,37
Churchill Gun Carrier6705717541332847,51%657,64
M4A2E4 Sherman 52625210229432750,86%749,34
StuG IV 54984853439732648,18%968,40
AMX ELC bis593155314623532650,09%693,36
60G FT5915243740232549,65%870,27
T-127 32555315522832554,48%919,11
M10 Wolverine548274512038932150,69%856,98
T67583454019336732151,54%756,18
Pz.Sfl. IVc56551178541932047,67%920,33
M41 HMC558914610446831549,23%686,72
Bishop53693777540631452,02%885,06
Renault G15764486929431247,93%722,38
Pz.Kpfw. T 15 31196045317831154,80%867,15
M755317568624831149,12%846,60
M22 Locust 31176956818330453,46%856,67
VK 16.02 Leopard57309699118530349,01%529,46
Type 5 Ke-Ho42138164624930251,45%902,38
T2 Light Tank 22024957313430252,26%782,60
Ikv 10354593185232730248,55%747,03
T-345102650013528830049,70%717,84
MTLS-1G14 33106071023029950,44%993,58
P26/4041380741726829750,02%843,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5101390019429629649,22%688,51
Marder 38T48511134830829250,76%770,19
SU-85584557911237529149,78%808,87
Grille577494514044229049,95%903,60
Crusader58213237925129048,38%635,56
SU-76G FT41243452832729051,27%783,11
Lago44477023122728549,67%726,37
AMX 13 105 AM mle. 5053495418539428147,90%774,98
Pz.Kpfw. III/IV560162514526027947,95%634,70
Type 1 Chi-He44524383922527749,66%738,81
Matilda48782358725227451,87%686,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C39743119314127451,42%626,73
M5A1 Stuart48578935117227349,51%616,44
Tetrarch 28025381917727254,50%1104,48
StuG III Ausf. G5110703016033727149,16%681,40
T-5055959309012526750,36%301,48
SU-122A52058618032726548,54%650,25
T4046333476827326451,48%646,10
Alecto45923115024526249,80%634,21
ST vz. 3945788653020326149,08%647,36
Valentine44268743921225949,89%824,97
L6/40268094413825750,07%713,34
Grant42117292622725649,34%725,36
M5 Stuart410115205111525249,10%372,93
SARL 4241363143221825149,18%670,09
M8A149328625523325150,18%565,82
Pz.Kpfw. II Luchs410660587214025150,94%439,29
Sav m/4346019172921225049,10%542,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2778634118124949,40%389,73
Sexton I 3289524619624952,93%817,37
Covenanter411246185716924949,11%595,37
SU-85B48598176726124950,83%599,98
T-29 37348191622424950,56%900,28
M15/423179334921224850,09%728,51
B147184254118324847,90%541,10
Somua S3531932001917524551,80%634,27
L-60 2723992109424348,68%518,61
Type 95 Heavy46027813119824347,69%606,15
M14/412156645416624250,41%753,43
T-8042694625116424249,06%559,37
StuG III Ausf. B42387424122124149,40%549,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42837444819624048,68%545,72
Strv m/382571171612823849,26%629,00
AMX 105 AM mle. 4743634665125823749,80%811,25
M223446151313023750,44%650,19
Stuart I-IV32799431414623549,58%572,81
Durchbruchswagen 246134464317623547,38%447,36
Strv fm/2111030247512123450,23%787,68
VK 20.01 (D)41936474115223348,41%413,33
Strv m/40L35230631415323249,69%522,33
Type 98 Ke-Ni32814581816123050,27%663,51
Somua SAu 4044254793620822848,87%507,57
Type 97 Chi-Ha35867232016422750,16%570,90
T-45 24123171714122651,15%776,20
AMX 40410503323914322648,71%567,96
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.49774366611322548,41%312,67
Birch Gun44322814121522549,16%703,40
Renault R352170669811722452,11%596,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4133877610722822449,84%527,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G35682752711922350,41%458,35
Pz.Sfl. IVb44669325524522350,16%686,63
M2 Light Tank212481513011822051,95%550,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J47306687513521948,91%350,95
Valentine AT37177942519721950,18%603,46
M3 Lee412600135718421748,50%552,90
SU-544606856026221549,54%599,47
Cruiser Mk. IV311610512814621449,63%495,62
M3 Stuart311507552712221449,22%494,91
FCM 362313181610721449,52%551,48
T-28415709037717121349,10%453,87
T-7034384162314421349,08%540,46
M3G FT31567311420421350,26%614,04
Cruiser Mk. II35396392415421250,29%588,44
Ikv 7236812201516721249,53%471,53
A-2048299545810721148,08%309,19
Pz.Kpfw. II215939923410821050,73%505,17
T82 HMC4698383519620849,23%545,54
LT vz. 352775122712420649,57%655,16
43 M. Toldi III 37286411311220648,75%546,86
Type 2597 Chi-Ha39327502214620650,20%491,73
BT-7 artillery 35725153614120550,15%661,38
LT vz. 3837453951813020449,00%507,08
M3747059885323420448,91%712,50
LTP 39898772714320349,41%615,92
Type 89 I-Go/Chi-Ro2654439712720349,15%621,44
Renault Otsu1144372579520249,83%627,80
Hotchkiss H3529371151211019950,94%520,35
AMX 38311469521610119849,60%391,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33555642113719849,21%462,37
Chi-Ni2692458910919748,48%541,24
D238407771812519349,55%442,93
Renault UE 5735631082115719250,07%450,70
T-602603210129819150,36%477,02
Type 95 Ha-Go2388573911419148,74%563,90
Kolohousenka11126008510419050,41%659,53
Marder II314778404516919050,78%420,10
Leichttraktor12415860279719050,72%563,01
Sturmpanzer II45637705321918948,63%616,43
Fiat 30001310268310718949,61%625,84
Pz.Kpfw. I2972035107318747,15%350,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E312983794011218749,15%387,61
Cruiser Mk. III213062563011418650,64%505,35
M7 Priest37433404020018548,73%510,58
T2 Medium Tank214774401710518449,00%490,59
SU-76M310231782915718348,59%394,27
Light Mk. VIC 2712021178818249,53%490,72
Type 91 Heavy36750051512118147,02%372,44
Pz.Kpfw. 38 (t)312019733911918149,74%362,77
M2 Medium Tank314128633311517948,88%365,63
T-46316975123711717848,31%433,61
Lorraine 39L AM36109922418017849,92%555,53
BT-2210855463210817850,22%529,64
T1 Cunningham12229015298417750,37%550,57
Vickers Medium Mk. III39448562312117648,24%385,97
T56 GMC313332212713517548,87%339,05
Pvlvv fm/42268279368017548,09%312,81
Type 97 Te-Ke 25095891210717349,43%572,50
T3 HMC214997974512717251,25%497,51
BT-73954598389817247,59%360,44
Cruiser Mk. I26695001211917148,58%503,42
Vickers Mk. E Type B210665731210416949,20%458,46
SU-2636866284216616650,99%388,49
Pz.Kpfw. 35 (t)21394073259816649,41%430,41
T-26G FT2163726611816651,06%461,25
T-26216972001610716549,18%482,18
M3 Light 31968983610416547,59%425,55
T1E6 2677917198416449,53%433,71
Wespe37709053315516348,75%478,39
D1293431487816247,28%346,92
Sexton II36103672212216249,08%444,09
T7 Combat Car 2940844177216149,94%382,32
T18 HMC31137541310316049,21%382,12
MS-112201408148015850,63%467,36
Panzerjäger I215942571811815650,08%401,93
Vickers Medium Mk. I12049265138415449,39%463,47
Universal Carrier 2-pdr28955711210815148,11%393,44
Renault NC-311139667377214549,19%409,08
Renault FT AC26926821010814448,08%360,93
Renault FT 75 BS27203081111714250,65%634,27
Renault FT1179026576214148,56%366,08
AT-1211195351310713848,89%355,39
Vickers Medium Mk. II21093785128313647,42%329,30
Sturmpanzer I Bison37954022112013548,67%324,01
SU-1828883141411313249,28%628,99
Loyd Gun Carriage2745322108213149,50%478,07
T1 HMC21144250189312349,24%452,85
G.Pz. Mk. VI (e)29273819459947,33%250,79
Object 777 Version II 1012000,00%0,00
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 05:16