EU Statystyki serwera

Śledzony gracz: 3268202

Aktywny gracz: 712713

Śledzone klany: 83294

Aktywne klany: 73629

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewØ UszkodzeniaØ XPZwycięstwaØ WN8
Object 279 early 10117743429112165,39%3414,56
Chimera 8412242013106360,95%2934,68
T-22 medium 102073178255590761,18%2401,76
Object 907 1025182260251487957,87%2206,08
IS-5 (Object 730) 813049185163086558,74%2153,75
Chieftain/T95 8788596144885756,19%2170,50
KV-4 Kreslavskiy 8175462152084357,41%2012,08
AMX M4 mle. 51924143113190683353,90%1701,87
121B 10475962233481354,36%2103,82
VK 72.01 (K) 1015147149236980055,65%2036,70
T95E6 10669176234879854,07%1909,86
M60 109802124238679854,96%2140,86
Object 260 1025110103223478954,68%1905,76
Object 430968594142178078453,03%1527,70
Object 252U 843633132133878454,00%1387,40
60TP Lewandowskiego101939477218378251,67%1524,71
50TP Tyszkiewicza926617107172577752,17%1508,66
WZ-111 model 5A105463696221177352,18%1672,84
Prototipo Standard B927514146179976951,67%1609,46
Type 5 Heavy1068707138207576851,63%1460,90
Progetto M40 mod. 651018002140222176851,48%1640,79
Object 705951475100166076652,20%1484,92
T26E5 Patriot 864211182114176252,21%1364,45
Object 430U1063098100212175952,38%1573,74
Object 430 Version II963607205154875552,72%1651,43
Object 252U Defender 839832291136475453,46%1436,82
Object 705A103534785201675350,98%1443,58
Object 4301035127160191375151,42%1679,94
AMX M4 mle. 54101346381196575049,97%1527,88
Caernarvon Action X 86876755113174950,55%1250,58
VK 168.01 (P) 81485174750,00%681,12
T 55A 99931790165474653,66%1720,20
T-44-122 74699117274560,05%1715,72
WZ-111 870730368125974552,11%1575,53
Strv 81 888127974548,44%1545,51
Škoda T 509118964243173174051,78%1616,70
Object 268 Version 4105579696224773854,22%1501,66
AMX 13 57 72473511083273453,88%1512,68
Emil II975508164160373351,58%1510,59
WZ-111 Alpine Tiger 8896530111273249,83%1250,06
Kranvagn1037884104195273250,43%1574,86
T-44-100 853673248119473252,43%1618,34
AMX M4 1949 Liberte 852706196113673051,14%1230,78
WZ-111 model 1-49135575238159572451,19%1548,42
K-9110886148185972449,58%1449,44
Object 277105349657197672350,24%1406,84
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,32%2006,19
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82904064102172250,84%1202,24
50TP prototyp 84735887121172151,79%1256,16
Pz.Kpfw. VII104526577188772150,54%1331,52
WZ-111G FT911885158185371950,97%1536,40
1131071055155189071450,26%1595,83
IS-3A 830005190113071251,23%1304,52
T23E3 71391786101271155,10%1911,03
T26E5 86883776103170951,46%1164,13
IS-2M 7149813104170953,02%1227,23
Excalibur 6361614104670857,29%1852,49
Progetto M35 mod. 46 8126993161126070751,22%1396,47
TVP T 50/511086397266203370650,88%1652,97
Chrysler K GF 829593113110170651,33%1214,84
STB-11051991228193070551,28%1706,73
Super Conqueror1010520873193370450,38%1394,11
Tortoise9120244226162470450,53%1446,79
M48A5 Patton1082901221193870450,67%1620,86
Type 59 8102571882105870251,51%1454,19
Emil I8139515150127170251,51%1392,61
Mäuschen949834119148970151,12%1267,14
M46 Patton9126406241147570050,93%1489,69
53TP Markowskiego84494484119269950,51%1307,96
Type 61976119241154169850,52%1598,95
T25 Pilot Number 1 8106247186110269750,62%1444,25
Chrysler K 8534826105869651,08%1098,56
AMX 50 Foch982992217161269650,49%1525,61
Conqueror9179724241153769649,68%1444,77
Maus10132970193177469650,52%1380,82
Somua SM 87817751121569251,46%1103,82
Object 2631039254210214169151,15%1681,57
Object 14010198157309182769050,79%1558,36
T959125263243169268751,78%1449,71
AMX 30 1er prototype985823219153268650,91%1528,09
IS-6 B 87845128111568649,75%1204,52
WZ-113G FT10554364204368648,25%1431,49
Centurion Mk. 7/19146365254146668550,05%1462,64
FCM 50 t 8100797296111968450,42%1402,29
Object 263946000103166168351,57%1389,84
T54E19252661239154168150,07%1471,56
T57 Heavy Tank10182604300203067949,61%1576,85
WZ-132-11018302116148767849,71%1702,36
M6A2E1 814860138109267849,80%1291,17
M46 Patton KR 85706415298067850,27%1227,95
FV215b 1086608170183167749,14%1494,48
E 509199769283143067750,16%1396,55
T110E31085063246209067650,96%1532,06
E 50 Ausf. M10131691278186467650,42%1551,96
Strv 103B1052635177217167550,24%1504,22
T-100 LT1049896148128967450,45%1519,61
P.44 Pantera849940101112767450,04%1374,23
T95E2 81669246110467252,34%1461,67
112 870052218100467248,99%1133,88
WZ-120-1G FT 899235119121767251,75%1166,47
AMX 30 B1040030120181167249,46%1528,88
IS-2 762012121101767153,62%1311,56
Centurion Action X10101052216183767149,82%1546,79
AMX 50 Foch (155) 1056693292217067050,31%1647,00
KV-5 876683463106466850,28%1241,40
T-62A10147419299171766849,83%1492,96
T110E510240799297180166849,95%1487,87
Type 4 Heavy9127730197138966750,26%1304,30
1211061777212180366749,17%1523,54
T-54 first prototype 814546023295966650,55%1193,87
IS-410165212207176966649,20%1454,61
ST-I9180587262143066650,15%1341,81
AMX 50 B10122253272199866649,78%1634,37
Primo Victoria 83983810090066549,28%1072,58
T-549367541370129066550,16%1369,34
VK 100.01 (P)8121103123108866351,49%1150,48
VK 45.02 (P) Ausf. B9182731252140966249,73%1353,94
FV4004 Conway956543161163766249,43%1458,10
FV4202 815209017397966150,04%1202,66
Strv 103-0991614195173966149,85%1465,33
Bat.-Châtillon 25 t10224874475178266150,52%1535,03
Lorraine 40 t 8137576152121365951,46%1271,59
Object 7049204890294185565750,91%1537,08
WZ-1209108254247129265749,41%1336,07
SU-122-54958486184151365749,51%1491,30
AT 158163572171119865750,80%1321,03
STA-2 85901613697165649,34%1240,06
Panzer 58 Mutz 86260314996465649,78%1220,54
AMX 13 1051049025148154165449,75%1634,26
AMX 50 1209198242223153065249,04%1462,32
1108203751178109664750,25%1301,66
T-54 ltwt.915524728397764650,85%1451,13
AMX M4 mle. 49 8431397398264650,08%1025,94
FV217 Badger108316440180564649,17%1221,09
VK 168.01 Mauerbrecher 8285957599064249,63%999,10
Schwarzpanzer 58 8133679189364148,40%1117,97
T26E3 Eagle 7 7271781189764053,02%1181,36
Leopard 110103062258174464048,63%1445,22
FV4005 Stage II1036730227202664049,27%1407,74
AMX 50 Foch B104472941190963949,98%1359,86
E 10010312282331172163949,23%1343,59
STG 81539172106763950,17%1175,99
Bat.-Châtillon 25 t AP9282110232132963748,86%1369,52
T-34-3 89356526198963648,93%1242,36
WZ-132A945406144105863549,40%1514,29
AMX 13 57 GF 74620920162263551,62%1260,11
KV-220-2 54425014559063558,37%1364,91
Panzer 58 82574163540,00%720,52
M1039344696284136263348,83%1311,30
O-Ho8198979145107863350,53%1168,79
IS-710450634319165163148,77%1343,77
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698270485200105863050,26%1365,16
STA-18131889194104563049,87%1412,07
M26 Pershing8208535187101562950,51%1345,84
Caernarvon8248516179103562948,91%1187,05
STG Guard 824510113104062949,81%1125,36
Object 4168133532171106562850,72%1393,34
59-Patton 8323977982162748,25%1011,55
Charioteer890999169122062650,22%1338,10
Waffenträger auf E 10010112474322211662648,69%1499,54
Rheinmetall Skorpion 8648124862452,76%1459,42
E 759465140349133662349,11%1246,88
T110E410170026284194862248,72%1421,85
AMX 50 1008333239246121362149,93%1361,70
Cromwell B 614216519870562155,19%1385,25
Object 26810118458248204161948,83%1511,18
Jagdtiger9309079293162261849,24%1362,00
FV215b (183) 1098931353187661748,30%1380,08
FV201 (A45) 7256075879261750,86%1084,40
T309256855324155561649,30%1340,09
Leopard Prototyp A9169951255127861648,14%1222,48
XM551 Sheridan1033240116131261548,26%1381,78
T26E4 SuperPershing 832741038491561449,26%1123,46
AMX Canon d'assaut 105 83017687110361349,50%1066,34
Löwe 835296941798761248,91%1064,31
45TP Habicha7646146794061150,64%1230,26
Waffenträger auf Pz. IV9248820288159961048,55%1353,07
Rhm.-Borsig Waffenträger8344129401140560949,66%1416,25
AMX Chasseur de chars 819230527394060949,24%1205,46
Rheinmetall Panzerwagen1024333102115060746,94%1285,66
leKpz M 41 90 mm GF 89998523875460750,35%1277,97
T328502817208104360650,02%1207,50
Type 62 76095229160060550,67%1336,89
ISU-130 82399122060453,45%1415,97
IS-2727520916196060450,89%1299,20
SU-1018145278152112360449,58%1295,89
IS-6 8248025311102260351,43%1101,84
IS-M81199007294660349,89%992,05
AT 7722836811595960252,90%1261,00
T34 B 8975514697260248,71%1052,26
P.43 ter7714597684360250,95%1285,93
T288188220153119960249,99%1281,36
Kanonenjagdpanzer 105 8135118107260248,85%0,00
Jagdpanzer E 10010206798345191860249,03%1390,23
M4A3E8 Thunderbolt VII 6358316864360151,99%1202,93
LTTB820099516168159950,87%1262,80
AMX AC mle. 488130485190116759849,04%1342,25
T-109620841317129659748,62%1200,82
Object 257921980963129059749,21%1014,73
T92 8613038558859649,64%967,83
Spähpanzer Ru 251915792729782959549,57%1219,95
Centurion Mk. I825144718093159449,89%1204,13
O-Ni731834412994059452,08%1187,02
WZ-111-1G FT824817121112459348,80%1153,01
AMX 65 t8554047792459348,08%1010,67
VK 45.02 (P) Ausf. A8251519191100659148,37%1159,40
WZ-132817222726075859150,23%1286,52
T-34-2810640517887259148,45%1185,95
E 25 721814837590058950,92%1322,61
AMX 13 90937902338978758850,24%1150,63
ELC EVEN 90 87577410667358751,65%1142,60
T28 Concept 72828555497358453,33%1409,58
VK 45.03 7464698887958451,00%1086,31
KV-2 (R) 6263765975458453,18%1231,14
Panther II828729318293458249,74%1211,93
Panther mit 8,8 cm L/71 810371921083158246,91%993,98
TVP VTU Koncept816226813791058248,31%1193,60
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821273924498258148,16%1066,15
AT 15A 75432113780157951,19%1115,88
KV-122 7133226182757849,87%1056,87
Indien-Panzer819735019293857848,07%1185,00
Conqueror Gun Carriage1042737389169357750,95%1431,35
T-34-85 Rudy 69086818271857653,64%1339,68
FV3805960848284135057649,83%1357,86
T49920076233181057549,55%1142,76
Strv S1 8140034199118557450,24%1089,85
M56 Scorpion 76376111386557350,25%1156,41
T-44841914825185157249,75%1135,85
ISU-122S 73996812590857250,89%1211,39
T-34-1718200015380557250,97%1277,91
SU-122-44 717643429396357052,74%1329,86
T29770348229195657051,21%1199,33
IS-38910512434106556849,89%1183,65
Kanonenjagdpanzer 82308411983456845,49%897,27
T34 8376176604102156749,75%1152,01
A-44719953710679456650,69%1273,87
212A9100591305148756649,71%1461,98
Black Prince734495013478056549,81%1039,25
Grille 1510157020248190256448,48%1323,70
T20729247514280456451,18%1231,70
M53/M559133379438137256350,38%1358,15
Type 5 Chi-Ri718795714081056248,93%1302,09
Rheinmetall Skorpion G 8318916306113656250,22%1081,71
UDES 038165643169112956148,64%1139,68
Object 2611066549482169456049,94%1553,45
Panther/M10 78721918172855849,77%1132,46
Leo717491411078555749,93%1203,93
T-34-2G FT7417558891855550,81%1258,83
M41 Walker Bulldog832303625363855550,13%1147,55
Tiger 131 6454637468955551,15%1173,47
M4A1 Revalorisé 81969829290955549,89%954,85
T28 Prototype8367060242111155549,03%1167,02
KV-4833248919892155249,33%1044,67
leKpz M 41 90 mm 8327805370155250,08%1119,49
Bat.-Châtillon 155 581075836507151155249,17%1374,25
Pudel 6647739263955152,07%1145,24
WZ-131725340816457355149,09%1114,28
SU-100M1723516910889954751,07%1279,36
G.W. E 1001088010402160954648,73%1422,98
M40/M438232446303120754650,57%1335,46
Jagdpanther II8228949278115354548,67%1166,23
ISU-1528344102320122354449,43%1266,59
Konštrukta T-34/100726279612378654449,50%1217,97
Tiger II867002630597054448,12%1079,47
Challenger713242510084554349,15%1116,16
M4A3E8 Fury 65587510557054251,43%1139,71
Ferdinand8293567300116654149,22%1180,46
T92 HMC1083226385157554048,83%1387,83
Bat.-Châtillon 155 559106898349123853948,70%1244,47
G.W. Tiger9159034306135853848,48%1337,80
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153752,99%1074,44
Tiger (P)748588220082853649,79%1069,30
LTG7609898963653450,20%1183,70
Sherman VC Firefly 699333065653450,59%1107,13
AMX M4 mle. 45738074613283853348,76%1129,10
FV2078105299218101953349,40%1195,84
Heavy Tank No. VI 61774528569353150,88%1213,26
T71 DA736823321357753050,00%1135,24
Panther739258718773452949,96%1133,39
SU-14-28121284255117052850,00%1303,52
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3214978928052763,22%1250,77
Lorraine 155 mle. 518189611255108752649,28%1218,32
Comet742700514167752348,70%1058,07
Krupp-Steyr Waffenträger 7506919481352148,98%1027,30
Churchill III 537218314841852051,20%919,89
AC 4 Experimental 6253145963951950,85%1136,28
Loza's M4-A2 Sherman 681952252051848,92%947,79
Strv m/42-57 Alt A.2 612487110064651450,76%1144,20
Spähpanzer SP I C723203013363051448,83%1118,32
T-43753912214767851249,94%1084,20
KV-3750712614381650449,55%1014,20
VK 30.02 (D)727726715264250348,73%967,40
Škoda T 40 611620013963550250,00%1212,43
SU-76I 3118615642550161,68%1637,62
T-34-85M 634431514767050151,23%1112,78
AMX AC mle. 46717903912182950049,37%1176,18
Tiger I780851430778149148,85%953,03
AMX 13 75762247415050149148,82%965,95
G.W. Tiger (P)822284325399448848,65%1116,69
IS7106764824977448749,20%997,59
P.43 bis61273236059448550,14%1087,65
Type 64 626587319448148551,12%1182,16
Aufklärungspanzer Panther710441511542948347,93%850,91
Bat.-Châtillon 12 t83069129761248248,74%946,54
Achilles61113668263848049,82%1161,54
Strv 7462651588760748049,71%1121,24
HWK 128921936959947948,78%877,13
T25 AT717888715382347750,06%1097,51
O-I649346615066847651,58%1082,57
Ikv 90 Typ B722478710477547548,04%1052,80
Škoda T 25638313012458147349,48%1131,06
M12734173619888747249,82%1139,09
A-4362547429952547150,04%1054,82
Type 58641800014355947149,45%1123,52
Type 4 Chi-To627749610258747048,72%1130,50
Pz.Kpfw. V/IV 5395420738546950,19%850,51
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5137146446846850,92%1274,91
T71 CMCD7453317050246548,62%932,24
Sturer Emil741990614179746347,10%1063,83
T25/2758778417373846248,72%1001,01
Lorraine 155 mle. 50728498117484446048,78%1037,31
M4 Improved 5166024640346053,10%1117,31
Crusader 5.5-in. SP717604013876645949,53%1103,41
T37648612114243445950,51%1153,83
G.W. Panther747085029193045849,60%1125,96
SU-152749120218679545749,35%1094,74
Sherman Firefly611191411159145749,22%1093,90
WZ-131G FT6707476566145650,19%1143,59
M4A3E2 Sherman Jumbo637041013653345350,38%1006,49
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68353017754645249,37%1041,32
KV-4 KTTS 81368945133,33%486,86
VK 30.02 (M)63390689855645148,34%1041,38
KV-13729279210150044848,55%711,10
Cromwell670523924452144750,73%1004,75
Jagdpanther758669323378944649,16%1017,35
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41731516434944656,02%966,41
ARL 44651068015461644248,75%1069,09
SU-100Y 616706420264044051,80%1088,80
T-28E with F-30 41158194142343955,88%1241,59
Turán III prototípus 5222805644143950,81%1125,75
AT 863518229553043951,66%930,14
40TP Habicha6997044654243849,32%962,90
S-51721993219083343849,62%967,26
Matilda IV 51750998840043652,95%1031,58
TOG II* 63252119063343450,16%1013,78
M4A3E8 Sherman624380214649443250,39%935,36
SU-14-179030622574543249,43%1001,98
T14 514556414838942950,47%837,71
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5132132337542950,09%1032,60
Nashorn651813110767342847,81%1142,87
Dicker Max 629578517263642849,88%1103,64
Churchill VII654171510052942848,29%881,16
105 leFH18B2 510521323557442754,31%1245,29
59-16634895310832742648,57%825,11
Ram II 55478610338442153,46%1049,61
KV-2662781516958742051,66%965,97
SU-100666580117363341751,04%1129,22
M44640772218264141650,57%1053,75
AMX 13 F3 AM638048914568841549,53%983,31
Pz.Kpfw. T 25 534164615740141451,58%1045,34
Excelsior 52249408239141350,57%806,68
T-34 shielded 51346422142741150,69%1110,79
T2163853349831041048,70%774,01
M36 Jackson627766714860441050,88%1041,84
MT-25640499412828040850,30%744,82
Ikv 65 Alt II63523068359840848,97%1025,74
O-I Experimental55729659551240851,13%940,40
BT-SV 392644927440855,87%1308,33
T-150677679016554040750,04%867,71
M6661797515653840648,78%864,07
Type 3 Chi-Nu Kai 52358279741640550,61%1119,92
T-34-85667820626250240450,16%932,66
SU-85I 5486998747840350,92%1138,02
KV-856113267433456640349,97%908,58
VK 30.01 (D)626731813045240248,40%795,31
AMX 12 t687601513235440049,00%890,60
M18 Hellcat689143929255639651,10%937,58
VK 28.01643247511329639248,72%744,08
VK 36.01 (H)683173520249439149,18%804,99
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31628459628139057,13%1120,60
AC 1 Sentinel 4876031628439052,32%1065,45
VK 30.01 (P)662884215447338848,17%804,84
FV304630814320458238751,15%1008,76
ARL V3962624759854938547,73%982,15
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25832413225338455,82%1187,93
SU-8619461317867638149,65%916,60
M24 Chaffee56030109927738050,62%909,35
S35 CA53173148451637851,52%1171,19
Hummel664691918867937548,79%968,52
Matilda Black Prince 51610616938237351,49%955,55
AT 255219337438736652,53%923,68
Sherman III51557117337136450,42%981,78
P.4351835983835036349,87%931,12
BDR G1 B55915589942436349,18%858,43
Strv m/4253419745336935949,25%978,78
M4 Sherman565734913737635851,28%947,79
Valentine II 42766843423735551,41%811,40
KV-1S557213010938835150,43%728,07
VK 30.01 (H)561619911639435048,33%747,90
Jagdpanzer IV681606114148635047,87%798,82
T1 Heavy Tank578978812438434949,38%758,04
FCM 36 Pak 40 31611079331234457,01%1077,98
Škoda T 2454805646735434448,69%953,81
Type 3 Chi-Nu54344427233934149,11%917,62
Churchill I582606810137034148,81%717,66
KV-15153546023239533950,29%776,81
Type T-34571009310034433949,15%925,54
Großtraktor - Krupp 3366902421133853,60%852,86
Archer51678784540333649,53%885,26
A-32 4244816419333452,44%614,45
25TP KSUST II51373203430933049,50%764,85
Churchill Gun Carrier6729227541232747,49%653,40
M4A2E4 Sherman 52654410229332650,85%749,03
AMX ELC bis596840214523532450,08%692,08
StuG IV 55320823539232248,19%950,78
60G FT51050973939832149,49%855,38
M10 Wolverine549489512138832050,66%852,27
T67586410419636732051,51%754,15
Pz.Sfl. IVc56730798541831947,69%914,24
M41 HMC562441210246231549,19%673,66
T-127 32930065222231554,23%886,64
Bishop53863577540331251,95%873,56
Renault G15811936929231147,93%713,01
Pz.Kpfw. T 15 31238075417831054,72%862,50
M755466588524731049,08%838,17
M22 Locust 31216366918330353,37%855,18
T2 Light Tank 22090827313530352,23%786,76
VK 16.02 Leopard57617899218730249,04%535,37
Type 5 Ke-Ho42188634624830151,44%894,49
Ikv 10354926765332430048,50%736,63
T-345106700013428729949,66%712,46
MTLS-1G14 33319581522829750,46%989,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5105389519429529649,21%684,71
P26/4042623452526629250,13%806,80
Grille581099413944129249,93%897,75
SU-85587416411237429149,73%802,35
Marder 38T48783094930729150,78%764,61
Crusader58466657924928948,34%628,14
SU-76G FT41399243032428851,27%773,15
Lago44708023222528249,57%715,90
AMX 13 105 AM mle. 5053638578439027947,80%762,69
Pz.Kpfw. III/IV561696614526027947,94%632,79
Type 1 Chi-He44622953922527649,63%733,24
Matilda49195848725227451,85%685,45
Pz.Kpfw. I Ausf. C310184319314127451,37%625,67
M5A1 Stuart48871225117227349,54%614,34
Tetrarch 28265291917727254,47%1101,35
StuG III Ausf. G5114556015933627049,15%675,02
T-5056121579012626750,34%309,63
SU-122A52190767932326448,47%636,82
T4046500646827226351,46%642,40
Alecto46068555024426149,77%629,36
ST vz. 3946046963120226049,07%640,80
Valentine44535673921225949,89%824,53
Grant42223262622625549,28%716,99
M5 Stuart410419495111525149,08%371,97
Pz.Kpfw. II Luchs411118067314125051,00%439,00
M8A149640135523225050,15%562,49
L6/402104958513425050,30%716,92
SARL 4241438853221625049,16%661,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2791617118124949,37%388,32
Sexton I 3291254719624952,98%819,40
Covenanter411613135716824849,09%589,58
B147376054118324847,91%535,56
Sav m/4346404082921124848,97%537,67
SU-85B48929276726124850,78%596,35
M15/4233049801220924650,14%721,63
T-29 37966822022024550,27%893,91
Somua S3532037341917424451,81%628,66
14TP42015102115624349,12%570,27
Type 95 Heavy46415243119724247,63%599,17
L-60 2747081109424248,65%510,23
T-8042922895016424249,03%556,24
StuG III Ausf. B42501234222024049,37%545,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42988224919523848,65%540,21
M14/412261671516123851,02%758,08
M223622231313023650,44%646,24
AMX 105 AM mle. 4743820545125623649,81%804,02
Strv m/382603319712723649,25%621,36
Durchbruchswagen 246400544317723547,40%444,31
Stuart I-IV32938191414623449,53%569,17
VK 20.01 (D)42005994115123248,39%410,26
Strv fm/2111099678511923150,16%777,23
Strv m/40L35506341515223049,64%519,02
Type 98 Ke-Ni32891711816022950,22%657,73
Somua SAu 4044369993620722848,85%505,05
T-45 24219241814122751,18%779,30
Type 97 Chi-Ha36014862016322650,14%566,33
AMX 40410895113814322548,68%562,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410164376611422548,42%311,80
Renault R352183484911622452,03%591,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4138905210822722449,83%526,17
Birch Gun44499534121422349,13%695,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G35912982711922250,35%455,47
Pz.Sfl. IVb44930575524422250,15%681,31
M2 Light Tank212995043111822051,90%548,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J47506627513521948,90%350,66
Valentine AT37370032519721850,17%598,40
4TP1381399310521849,83%678,27
7TP2260970514921750,25%674,52
M3 Lee413216335618321748,47%546,08
SU-544829496025821449,50%587,40
Cruiser Mk. IV312017472814621349,65%492,52
M3 Stuart311907942712221349,18%491,53
T-7034687772314521349,09%539,51
T-28416367827617121349,09%450,75
FCM 362339458610621349,41%547,17
Cruiser Mk. II35695942415521250,31%588,68
10TP32393761015221249,27%582,31
M3G FT31747661520321150,05%608,13
A-2048634605810721148,08%312,00
Ikv 7237233661616721049,46%469,88
Pz.Kpfw. II216600033410721050,71%501,95
BT-7 artillery 35900083714220750,16%665,52
LT vz. 352809365712320649,53%647,68
43 M. Toldi III 37458291411220548,68%541,95
Type 2597 Chi-Ha39645652214520550,21%488,16
T82 HMC4808443519420549,13%539,56
M3747348205223420448,91%707,09
LT vz. 3837760141813020449,00%502,62
LTP 310152082714220349,37%611,40
Renault Otsu1151266279520249,80%623,93
Type 89 I-Go/Chi-Ro2698431712620249,15%615,25
Hotchkiss H3529621981211019950,99%520,55
AMX 38311911321610119849,59%388,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33746852213719749,12%460,58
Chi-Ni2712756910819748,47%537,20
D238647741812419349,53%440,91
Renault UE 5735795612115719150,01%447,36
T-602641637129819150,28%475,99
Leichttraktor12543965279719150,69%563,79
Type 95 Ha-Go2401132911419048,72%559,05
Kolohousenka11179581610419050,40%650,89
Marder II315351344516819050,73%417,37
Sturmpanzer II45853775322018948,68%615,24
Pz.Kpfw. I2101822297318747,12%347,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E313478334011218749,15%385,03
Cruiser Mk. III213556703011418650,59%502,05
M7 Priest37778354019818448,74%501,50
Fiat 30001502398310418449,40%610,97
T2 Medium Tank215445641710518449,00%487,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2482674610218349,56%584,98
SU-76M310628712815718248,56%393,02
Light Mk. VIC 2723855188818249,50%489,78
Pz.Kpfw. 38 (t)312550383912018249,80%361,06
M2 Medium Tank314951153411618048,94%370,36
Type 91 Heavy37178601512118046,97%369,41
T-46317723843611817948,30%435,55
BT-2211307423210717750,18%526,27
Lorraine 39L AM36356792317817749,93%546,42
T1 Cunningham12333337288317650,33%545,39
Vickers Medium Mk. III39872072212117648,22%385,98
T56 GMC313788402713517548,84%337,61
Type 97 Te-Ke 25207511210817449,43%571,87
Pvlvv fm/42272704068017348,07%308,21
BT-73993014389817247,58%360,69
Cruiser Mk. I27040721211917148,58%500,76
T3 HMC215552404412517151,21%489,26
M3 Light 32121833510717147,60%446,00
Vickers Mk. E Type B211057341210416949,22%456,82
Pz.Kpfw. 35 (t)21451026259716649,38%428,62
SU-2637172804116516550,91%382,09
T-26217696191510716549,16%478,44
T1E6 2695569188416449,50%431,51
T-26G FT2184152611716450,94%453,70
Wespe38069663315416348,78%471,78
D1296441687816247,28%346,61
Sexton II36358442212216149,07%439,01
T7 Combat Car 2965007177216149,90%378,63
MS-112315050148015850,60%465,70
T18 HMC31251001310215849,13%372,39
Panzerjäger I216613341811815650,10%400,18
Vickers Medium Mk. I12153498138415449,39%460,76
Universal Carrier 2-pdr29247141210815148,13%390,53
Renault NC-311146343977214649,19%407,48
Renault FT AC27157971010814348,08%357,98
Renault FT 75 BS27502111111614250,69%629,23
Renault FT1187673776214148,54%364,30
AT-1211671291310613848,88%352,28
Vickers Medium Mk. II21143326128313647,43%328,06
Sturmpanzer I Bison38232092112013548,76%326,18
SU-1829285811411213249,31%623,93
Loyd Gun Carriage2779381108113049,51%473,07
T1 HMC21196486189112349,21%444,76
G.Pz. Mk. VI (e)298288994510047,39%253,21
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 04:30

Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć