cookie_text Zobacz więcej

EU Statystyki serwerowe

Śledzony gracz: 2565638

Aktywny gracz: 883184

Śledzone klany: 69332

Aktywne klany: 61696

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPZwycięstwaØ WN8
T-22 medium 102059157259391762,27%2546,92
IS-5 (Object 730) 812971164166287559,23%2246,04
Chieftain/T95 8778684148887056,66%2127,64
Object 907 1018770208247786357,97%2404,42
KV-4 Kreslavskiy 8170251156986158,14%1958,04
Object 260 106012174249984257,32%2352,59
T95/Chieftain 101147278982756,46%2713,83
121B 10234147232782155,48%2003,44
M60 106220132236480355,64%2115,51
T 55A 945886108179280255,40%1944,70
Emil II932611146174479853,40%1823,23
T26E5 Patriot 843574135121579252,92%1437,21
Kranvagn1015803104217678852,45%1896,26
Object 252U 816526138142678054,68%1731,35
AMX M4 mle. 49 8582264123177952,49%1374,40
T95E6 10348171223277754,53%1895,10
VK 72.01 (K) 1013018132225777755,06%1939,98
Object 430 Version II942875197158077453,61%1662,93
Škoda T 50975622232179677152,76%1910,62
Pz.Kpfw. VII101412554205877052,57%1642,05
Emil I873247130140776752,99%1732,38
Object 252U Defender 838908154137875453,32%1643,52
WZ-132-110382761180975351,03%2291,62
Type 5 Heavy1018550118197275251,49%1524,07
Object 4301024594197194275151,74%1660,69
Strv 103B1011729128236775051,27%1756,89
T26E5 81144963113974952,61%1291,44
T-44-122 739103116674960,23%2137,66
WZ-111 865653341128374752,10%1591,53
Mäuschen9934375153574453,52%1410,66
AMX M4 1949 Liberte 843357149117774451,71%1305,65
TVP T 50/511050481257218074352,17%1927,18
Strv 103-0925500156184073351,18%1648,88
Lorraine 40 t 836181103133672851,73%1782,04
AMX 13 10510261556177772450,16%2214,17
KV-220-2 Beta Test 5668969872255,12%1844,88
T-100 LT10453956148671849,35%1760,68
IS-3A 829562166115171851,52%1281,88
WZ-111 model 1-4981421223153871751,01%1527,93
STB-11043128232199171651,68%1670,25
T-44-100 842233172118771451,73%1599,10
T23E3 71386179101871455,07%1846,03
Type 61965147244157471150,88%1565,14
1131048360158187871050,33%1532,13
VK 100.01 (P)84039981115770553,00%1247,66
Object 14010143707319188470151,28%1562,09
T25 Pilot Number 1 810093789113370150,44%1431,54
T95E2 81072650118869953,21%1588,59
M46 Patton KR 845152146104669950,89%1304,29
Tortoise989550230160869950,47%1388,48
M46 Patton992499259144569451,01%1447,60
Object 2631032724220215969451,19%1585,59
Centurion Mk. 7/19114920258148269350,35%1424,54
IS-2 743444133106669354,13%1479,92
M6A2E1 810443148113869249,99%1288,36
FCM 50 t 891496296115169250,64%1381,29
M48A1 Patton1054361229188669050,44%1541,27
AMX 50 Foch964500225157769050,40%1402,66
AMX 30 1er prototype963764210153969051,14%1556,00
T54E19222896236155568850,30%1531,68
IS-6 B 86378111114868650,10%1330,38
WZ-132A91351988121368650,91%1818,92
Maus10104691195175068450,32%1328,50
T57 Heavy Tank10152455309206268249,76%1686,89
E 50 Ausf. M10108724283189568150,72%1523,07
T-62A10123817314176868050,24%1421,04
Centurion Action X1079282214188167950,34%1512,95
AMX 30 B1025928117188067850,07%1514,80
Panzer 58 Mutz 847889147103467850,22%1284,12
T110E31059399270214067850,99%1512,45
FV215b1065878196185467749,44%1461,01
E 509171487283141967750,17%1372,09
T-54 first prototype 89911622899567650,69%1217,99
Conqueror9111873266147267649,52%1396,65
XM551 Sheridan10407656151267647,90%1735,21
T110E510210427306184767550,22%1482,36
Rheinmetall Panzerwagen10293349144667547,77%1663,87
T95991044249166267351,33%1420,80
Type 59 8641401275101967251,61%1375,21
ST-I9153678263145067250,36%1357,83
KV-5 874339449107467250,35%1227,96
AMX 50 Foch (155)1044365335220267250,39%1642,34
T-549302166376129667250,51%1251,97
1211049030222181567149,46%1438,24
STA-2 842214126102167149,38%1238,83
FV4202 889401155105067050,13%1268,97
Strv 81 823116267040,00%1285,15
IS-410142150213180867049,38%1420,13
Object 7049175614296188766951,17%1733,92
AMX 50 B10102467281201866949,99%1681,18
AT 158130548177125066850,96%1347,27
WZ-120988773257131666849,73%1250,13
Bat.-Châtillon 25 t10180407488181666850,78%1556,31
Type 4 Heavy950484177136666750,79%1190,70
SU-122-54950687191153266649,78%1347,30
FV4004 Conway923280159159366449,24%1346,07
VK 45.02 (P) Ausf. B9158269246141066349,72%1305,93
112 850694229100566348,75%1095,98
VK 45.03 72465682100266252,18%1309,56
AMX 50 1209170227228154365949,23%1501,75
1108143884199114965950,58%1320,95
M4A1 Revalorisé 850403141113965649,52%1379,08
Leopard 11083816256181165549,18%1450,54
Schwarzpanzer 58 8102398094865448,42%1120,36
Rheinmetall Skorpion G 8117719287132365350,44%1409,06
T-54 ltwt.913462122094465251,19%1300,70
59-Patton 8178878589665248,82%1042,42
FV201 (A45) 7151246883864551,60%1032,24
O-Ho897761143110664451,31%1173,38
E 10010263552343175464349,41%1333,50
T698229306211109564350,50%1441,99
Cromwell B 611345119073464255,76%1598,37
M1039303354286139164249,07%1291,96
STA-18115740198108164250,08%1383,83
Object 416898880182111264151,19%1473,60
KV-220-2 54167613359564058,62%1397,92
Bat.-Châtillon 25 t AP9227077236132563849,00%1276,47
M26 Pershing8160130203104663650,86%1363,67
Panzer 58 82574163540,00%689,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 6217233568063452,78%1295,24
Charioteer848327181125063250,30%1368,74
E 759405440350135663149,29%1245,66
AMX 50 1008293449250124062950,15%1468,35
T110E410135188282199162848,87%1357,95
Object 2681096134256207262749,01%1457,49
Waffenträger auf E 10010111923323211962648,70%1480,00
Strv S1 839122113128362650,19%1303,43
IS-710356328332164062548,78%1230,87
Jagdtiger9259845296164262549,39%1409,33
AMX Chasseur de chars 816406226499262549,41%1226,82
T-34-3 87315726798062448,76%1208,82
T309209782312157262349,51%1333,85
Waffenträger auf Pz. IV9209522280162262348,81%1372,21
Leopard Prototyp A9145680241127962248,39%1173,15
Rhm.-Borsig Waffenträger8299922391144562249,83%1583,94
T28 Concept 717578853104062153,78%1456,06
leKpz M41 90mm GF 73812090262150,52%1577,34
AMX 13 57 GF 74551312757762049,84%1185,39
T26E4 SuperPershing 828062238693761949,41%1095,20
T328440371211108461850,28%1220,52
FV215b (183)1068561387192661848,30%1270,91
IS-6 8205696332106561851,79%1227,39
AT 7718933411799061453,13%1365,67
KV-122 752114688961450,92%1111,18
TVP VTU Koncept810818813898661248,95%1179,27
IS-2720750217397560951,00%1299,28
UDES 03863307132119360949,25%1223,66
Caernarvon8174494199100760848,69%1074,13
LTTB816934813868360751,41%1171,15
Centurion Mk. I820116118496760750,33%1180,67
Löwe 8218577529100260548,65%1026,14
Jagdpanzer E 10010165521349195260448,89%1304,24
M56 Scorpion 73705810790160450,43%1181,42
T-34-289152918390660348,67%1102,87
Leo71005579383660250,69%1292,34
SU-101889520161113560249,46%1210,94
AMX AC mle. 488106109197119360149,10%1266,31
T34 B 8819311899660148,71%994,80
Spähpanzer Ru 251914644423480459849,96%1035,61
O-Ni719271612394959752,34%1214,60
T-109519112310129359748,57%1162,03
leKpz M 41 90 mm GF 87951318371759549,50%1148,90
WZ-132812405524774359550,07%1242,56
Panther mit 8,8 cm L/71 88302220187459447,16%980,20
T-34-85 Rudy 67694916374559454,45%1528,57
Indien-Panzer816755419598359448,35%1194,58
VK 45.02 (P) Ausf. A8220139196102459348,43%1114,10
Panther II824610918595959250,10%1168,15
T288142692162120759249,62%1239,76
Type 62 75290827456059250,15%1145,42
FV4005 Stage II109963178183859045,88%1141,73
E 25 719194234689959050,44%1333,09
T34 8310406658108559049,87%1137,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8190451244101058948,26%990,16
ISU-130 82174120958852,77%1241,66
AMX 13 90935776034675058850,39%946,85
AMX 13 57 714717159458647,78%1316,75
ISU-122S 73258211092958451,13%1231,24
T-34-1715892115482158151,22%1290,34
AT 15A 74569213080758050,97%1042,49
SU-122-44 715546928898158052,90%1402,08
T29761651928597657951,35%1283,95
T-34-85M 6205698964957753,48%1266,35
A-44715166410981457650,76%1285,68
IS-38784250443109457450,00%1203,54
T-44832203425585157450,08%1022,91
T49917624927776157249,61%932,19
Kanonenjagdpanzer 82264610084457145,35%751,81
Type 5 Chi-Ri716785413982457149,03%1226,60
FV3805944480299144657050,30%1379,45
Grille 1510124062201195357048,97%1316,30
Black Prince726803714379156750,00%940,85
M41 Walker Bulldog829643323564756350,55%1074,43
T20723043114980356351,30%1268,96
KV-4828740520295856349,60%976,09
Konštrukta T-34/100718914311981556349,81%1230,53
T28 Prototype8302825239114556249,11%1143,28
Krupp-Steyr Waffenträger 7297465886556048,96%1080,54
AC 4 Experimental 6153546270155951,76%1312,92
Jagdpanther II8193172282120155848,89%1257,74
WZ-131719081916854755649,09%1101,94
Tiger II8583337312100655448,29%1051,91
M4A3E8 Fury 65031810158455351,81%1076,65
ISU-1528299566321125755249,56%1317,77
212A981090311149955149,49%1448,43
Conqueror Gun Carriage1031114395170955050,98%1373,64
Ferdinand8253771305120654949,28%1252,34
M53/M55992929451142754750,37%1368,87
Panther/M10 76762117869754549,38%1025,52
Tiger (P)738932620384854449,96%1025,61
Bat.-Châtillon 155 581057393526164454449,53%1455,01
LTG768184767754449,99%1510,94
Object 2611052861495176254049,85%1530,41
Churchill III 526813217243854051,42%858,20
T71729631920955753849,98%1126,00
SU-100M1716462511188353750,91%1186,71
Comet735215814169653548,90%1040,41
AMX M4 mle. 45732684012784653548,74%1004,76
Strv m/42-57 Alt A.2 6888808966953551,06%1252,99
M40/M438172530319125253450,61%1448,82
Spähpanzer SP I C718282212366153449,31%1373,16
Panther733835418574053450,13%1082,80
Bat.-Châtillon 155 55977835366133153249,10%1259,27
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3163588427653163,74%1544,85
Challenger7801549676852648,16%966,61
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 58925147052552,18%1346,72
G.W. E 1001066189417163452448,52%1335,63
G.W. Tiger9123202323136652448,30%1284,61
Rheinmetall Skorpion 848106352254,84%1390,48
FV207880000225108052049,73%1156,37
Lorraine 155 mle. 518144688265115851949,50%1326,52
Strv 7461722697665351950,48%1222,30
T92 HMC1058406424159051848,67%1270,61
T-43744168114868551850,21%1003,42
Ikv 90 Typ B71054608581651848,82%1003,28
KV-3744178114183451349,72%996,36
Škoda T 40 69616413065051149,94%1223,41
SU-14-2892564265118050849,86%1268,44
VK 30.02 (D)724653114764750848,76%923,15
AMX AC mle. 46715297512484750649,53%1066,65
SU-76I 3115513942750461,70%1783,79
Type 64 617161716146550250,56%1381,73
MTLS-1G14 3222333350262,11%1883,84
Tiger I770726830579549848,95%924,09
AMX 13 75749404214647449448,88%893,11
Heavy Tank No. VI 68146910561749250,11%989,82
IS791782224877948849,23%919,18
Škoda T 25629654111860448849,60%1119,83
Achilles6707268664948849,61%1126,69
Aufklärungspanzer Panther710221511543248547,97%792,86
O-I635694814968948451,72%1149,88
A-4362045989954248450,42%1016,66
T25 AT715270215583648250,24%1088,99
Type 4 Chi-To624903010360047948,86%1079,35
Type 58633456515256947649,58%1049,35
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5114356148047550,71%1370,80
T37643080413644447250,71%1249,27
Sturer Emil737149113981247147,10%965,85
Pz.Kpfw. III Ausf. K 542492641447049,28%1126,94
Bat.-Châtillon 12 t81447562463747048,62%982,84
T25/2749932117175147048,91%924,01
M4 Improved 5138134441846953,48%1176,92
Pz.Kpfw. V/IV 5375819738446849,64%950,15
Sherman Firefly68635711261146749,44%1095,82
SU-152743341218581146449,53%1001,46
G.W. Tiger (P)815574826399146348,41%999,19
HWK 128555351961446348,27%933,83
T-28E with F-30 4285138545246256,91%1761,26
M12726240120291946149,85%1176,84
M4A3E2 Sherman Jumbo630033713354145750,51%955,96
Cromwell661145523753645751,03%994,75
Crusader 5.5-in. SP714313713378945549,80%971,27
VK 30.02 (M)62811949556445548,21%995,78
Jagdpanther751010123280745449,35%1010,28
SU-100Y 613644220966545452,03%1139,15
Matilda IV 51310489541945253,37%1162,33
Lorraine 155 mle. 50722901017286545148,80%1080,00
KV-4 KTTS 81368945133,33%398,85
Turán III prototípus 5166305345744950,61%1249,79
ARL 44644284515762844948,86%985,08
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67472818154344949,33%933,28
KV-1372565979849844848,61%626,39
G.W. Panther738297528395744849,50%1214,31
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4821938835244557,14%1315,49
AT 863027889453444151,71%880,24
Dicker Max 626112316065744049,72%1125,55
M4A3E8 Sherman620079515050343750,75%890,85
Nashorn645995210568843747,77%1153,91
TOG II* 63134658663743650,20%977,41
105 leFH18B2 58527522056643154,42%1303,74
Ikv 65 Alt II62058667062043149,32%1014,00
S-51717397719885742949,68%1033,18
59-16627554310430242748,62%753,43
T14 513351614838842650,47%733,78
Churchill VII643879310553342648,30%790,90
KV-2650966816059542451,83%936,06
Ram II 54653110938942453,63%1070,47
O-I Experimental54275599955442351,33%1152,49
SU-100657107617364342151,17%1128,93
Excelsior 51572698540042150,76%771,66
SU-14-176699722575041849,49%861,27
BT-SV 371504727741455,88%1457,00
T2163457189630541348,79%725,26
M6654957315655141348,93%837,91
T-150667847216555041350,17%842,18
Pz.Kpfw. T 25 524643518640241251,67%1089,18
M36 Jackson623885814561141251,00%1039,99
MT-25632972313026341050,48%639,12
Type 3 Chi-Nu Kai 52205569342341050,57%1095,76
AMX 13 F3 AM630961214370440949,51%1053,13
KV-85697685735258140950,14%919,80
T-34-85654713226951340950,51%887,79
VK 30.01 (D)622771812646340848,56%776,48
M18 Hellcat676997429757140451,34%967,32
FV304626539120360640351,65%914,21
AMX 12 t672721512634140248,99%843,28
VK 28.01635547211029340249,00%711,57
SU-85I 5432658747339850,87%1088,36
Matilda Black Prince 51199857541139851,79%1062,54
M44631281716063139750,40%897,86
VK 36.01 (H)672783720550339749,35%750,05
AC 1 Sentinel 4178763429439652,71%991,65
M24 Chaffee55346199628139150,68%926,54
VK 30.01 (P)651020115547138848,14%767,78
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31409218427438757,06%1268,13
ARL V3962269009955338647,70%868,91
S35 CA52768718352538351,56%1212,16
Strv m/4252372324739238049,43%1007,53
SU-8616181817469537849,75%1015,33
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25487612725037855,18%1647,19
Valentine II 41219365026637851,77%1160,32
AT 254570187439737452,77%847,94
Hummel653869918969637048,81%1010,18
Sherman III51249327137836950,50%979,80
BDR G1 B552056910042936549,15%780,39
Großtraktor - Krupp 3143123621936354,62%895,42
M4 Sherman553720013938436251,46%1011,59
VK 30.01 (H)552643611640335648,34%712,29
KV-1S542867710839535550,52%713,45
T1 Heavy Tank569549112439435549,50%700,94
Škoda T 2453871096536635248,88%904,95
Jagdpanzer IV671095714149135247,88%744,16
Archer51157464842034849,85%864,24
Type 3 Chi-Nu53913867134634749,27%853,02
T-127 31860396024134654,86%1208,18
FCM 36 Pak 40 31506498531234556,80%1096,74
KV-15131420223940334350,35%706,55
Type T-34558459810134934349,24%884,50
StuG IV 53873303441434048,04%851,75
Churchill I569466310437234048,82%642,48
A-32 4232216019333552,45%561,01
AMX ELC bis580700014923633350,15%712,56
Churchill Gun Carrier6620937541733047,58%572,07
M4A2E4 Sherman 52441910129532950,92%694,84
Pz.Sfl. IVc56016308442432447,64%856,31
T67573539018337032451,61%769,60
M10 Wolverine543805811939232350,78%817,03
Bishop53314087241432152,17%826,03
M41 HMC551714110548231849,33%925,97
Renault G15607116630031747,73%683,86
Pz.Kpfw. T 15 31054345317931655,03%800,51
M754825668625331549,24%829,62
Ikv 10353236734633931448,78%654,63
Type 5 Ke-Ho41959564525230751,55%1029,12
VK 16.02 Leopard56317158717730648,86%485,00
M22 Locust 31063786518030453,39%793,85
T-34590127413429130249,82%679,14
Lago43389442823329749,96%711,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H588606819629629649,22%674,80
T2 Light Tank 21824417012829652,27%642,69
Marder 38T47728044631129650,73%776,15
Crusader57327877825629548,51%569,68
SU-85576014611337929449,90%744,28
Grille568524113944728949,97%865,74
AMX 13 105 AM mle. 5053140128540328648,11%750,61
Type 1 Chi-He44165703922728049,73%673,01
Pz.Kpfw. III/IV555012014526127947,96%551,97
Matilda47684528625327551,87%762,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C38356169013727551,45%525,94
StuG III Ausf. G599303116234327449,24%645,28
Tetrarch 27030142017927354,64%1119,00
M5A1 Stuart47416385116627349,35%574,74
SU-122A51763317933827048,77%571,24
T-5055384749112126850,42%295,47
T4045737786727526651,54%662,47
ST vz. 3944920752920726549,13%585,11
Alecto45307344924726549,90%565,18
Sav m/4344478602521626149,54%463,03
Grant41823742623026049,48%672,53
Valentine43651073921226049,92%748,74
SARL 4241107043122225649,21%635,82
M5 Stuart49064735111425449,16%321,09
M8A148294525423425350,24%519,77
L-60 262758589825348,96%437,18
Covenanter410027485617025249,15%578,67
SU-85B47624516726325150,96%611,88
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2727116108225149,51%354,24
Sexton I 3283364319725052,74%689,66
Pz.Kpfw. II Luchs49230106813525050,71%445,36
Strv m/382433711613324949,27%649,70
B146460224118224847,83%457,24
Somua S3531568811717224651,71%622,76
StuG III Ausf. B42077034022524549,50%513,39
Type 95 Heavy44875293019924547,80%498,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42348094719824348,75%552,46
T-8042047985216224249,08%555,32
AMX 105 AM mle. 4743151225126224249,78%736,07
Strv fm/211772804412324150,06%681,96
Strv m/40L33997371215223949,92%574,62
Stuart I-IV32396121314723849,70%576,58
M222923231213123750,27%660,09
VK 20.01 (D)41719214015423648,49%394,37
Durchbruchswagen 245298094217523547,28%415,32
Type 98 Ke-Ni32550681816223350,42%653,87
Type 97 Chi-Ha35350932016522950,24%581,78
Somua SAu 4043840003620922948,93%428,35
Birch Gun43877974021922949,21%570,26
Pz.Sfl. IVb43986175424822750,17%681,86
AMX 4049140403814322748,75%431,14
Pz.Kpfw. II Ausf. G34953442612022650,63%430,33
T-45 23848461413922550,85%685,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4119294810722822549,84%476,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48654556510922448,37%288,53
Renault R352130857811722452,21%560,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J46662017613522048,95%310,05
Valentine AT36428482519822050,18%530,87
Ikv 7235207271316722049,72%411,16
SU-544045656127222049,61%789,77
M3 Lee411032075818621948,55%477,66
T82 HMC4472003320121949,48%535,03
M2 Light Tank210882322711521651,85%570,46
M3 Stuart310205872612221549,28%432,99
Cruiser Mk. IV310293902714621549,57%550,68
FCM 362229064610821449,80%502,82
T-28413870697717221449,13%433,97
T-7033542352314321249,04%543,46
A-2047256735810421248,05%269,00
Cruiser Mk. II34567762315121050,02%560,26
Pz.Kpfw. II213988973410820950,73%488,88
43 M. Toldi III 36829731211320948,96%390,04
LT vz. 352657301712520849,72%591,50
LT vz. 3836373861713020749,04%443,73
BT-7 artillery 35450173214020650,06%545,29
M3746357285323620648,91%638,31
Type 2597 Chi-Ha38130112214620650,17%547,83
LTP 39002892614420449,52%563,36
Type 89 I-Go/Chi-Ro2525377712920449,11%590,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. A32939352113619949,48%432,77
Chi-Ni2625349911019948,51%481,55
Hotchkiss H3528528781110919850,47%492,00
Renault Otsu1124484479419849,75%510,08
AMX 3831000750169919749,63%317,51
Renault UE 5735050172115919450,23%393,72
D237549591812419349,61%384,64
Type 95 Ha-Go2347591911619348,79%551,53
Marder II313150834617019250,92%409,67
T-602498220139919050,59%452,36
Kolohousenka1950208510418950,24%574,57
M7 Priest36587794220618948,71%678,00
Pz.Kpfw. I2831750107318747,22%296,41
Sturmpanzer II45066125221818748,52%573,28
Cruiser Mk. III211535373111518750,78%527,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E311471763911018649,14%358,31
SU-76M39074642915618448,61%357,13
Pvlvv fm/42251875358218347,97%247,26
Leichttraktor12078596279418350,73%524,01
T2 Medium Tank212925531710518249,02%445,90
Light Mk. VIC 2661913168818249,65%390,45
Lorraine 39L AM35419792418618149,90%626,31
Type 91 Heavy35483261412018147,01%328,86
Pz.Kpfw. 38 (t)310559773911817849,68%388,83
BT-229541023310817850,34%487,77
T-46314944873711617748,32%360,92
T3 HMC213342594813217751,39%471,02
T56 GMC311871472713417648,94%293,21
M2 Medium Tank312160503211317648,79%319,12
Vickers Medium Mk. III38296692312017648,30%343,77
Type 97 Te-Ke 24865141210817549,50%498,82
T1 Cunningham11937219308317450,48%459,42
BT-73840705389617147,60%281,96
Cruiser Mk. I25758601211917148,54%540,51
SU-2636045364317116851,18%533,57
Vickers Mk. E Type B29304301110416749,05%458,80
T18 HMC3855131210516649,37%292,50
Wespe36722893416016648,68%474,01
M3 Light 31837853610416547,63%340,52
T1E6 2619737198516549,65%361,99
Pz.Kpfw. 35 (t)21228043269816449,49%403,90
Sexton II35426002212416449,09%338,78
T-26214911221610716449,23%464,48
D1283345487816047,23%316,92
T7 Combat Car 2858226167216050,08%302,71
Panzerjäger I214064441812015650,02%397,71
MS-111898461157815350,65%422,25
Universal Carrier 2-pdr27944041211015248,02%354,04
Vickers Medium Mk. I11769264138315049,30%407,28
Renault FT AC26180061011014548,03%366,15
Renault FT 75 BS26365231111814350,50%653,73
Renault NC-311119197877014049,10%378,42
AT-129832201310813848,88%338,70
Renault FT1154867976113748,52%310,58
Vickers Medium Mk. II2958430128313547,39%308,27
Sturmpanzer I Bison37182392011913448,53%321,49
Loyd Gun Carriage2653989108313249,46%427,36
SU-1827797981411413249,10%601,29
T1 HMC21012076199612549,31%495,43
G.Pz. Mk. VI (e)278103394510047,15%212,30
Object 777 Version II 1012000,00%0,00
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 04:55