EU Statystyki serwerowe

Śledzony gracz: 3197762

Aktywny gracz: 735279

Śledzone klany: 80353

Aktywne klany: 70687

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPZwycięstwaØ WN8
Chimera 891242151114862,97%3525,00
Object 279 early 1021563517110668,92%3395,02
T-22 medium 102070176256290961,28%2406,14
Chrysler K 8103147488964,71%0,00
Object 907 1025154250252288157,89%2194,91
IS-5 (Object 730) 813046184163286558,77%2154,85
Chieftain/T95 8788195145285856,22%2173,18
KV-4 Kreslavskiy 8175262152384457,46%2008,26
AMX M4 mle. 51922402111191883754,05%1690,15
121B 10472958233281254,42%2088,45
50TP Tyszkiewicza9984994178880152,92%1594,76
VK 72.01 (K) 1015129146236880055,62%2036,25
T95E6 10666171234779954,08%1872,38
M60 109766119238679855,02%2123,89
60TP Lewandowskiego10633159223379552,45%1577,04
Object 260 1024010102224879154,87%1903,94
Object 430959621135179178853,08%1515,33
WZ-111 model 5A105071393223877952,33%1682,06
Prototipo Standard B921092139182877851,84%1634,60
Object 252U 816925251140777754,53%1510,63
Progetto M40 mod. 651013832126226077551,59%1625,10
Object 70594355295167577352,43%1504,38
Type 5 Heavy1061656136208277251,71%1462,21
Excalibur 6112712114076458,22%2239,99
T26E5 Patriot 863463180114576452,24%1365,41
Object 430U105653991214576452,58%1559,24
Object 705A102830576205076051,21%1463,77
Object 430 Version II962327203155475852,82%1659,22
AMX M4 mle. 54101238680198875550,11%1527,47
Object 252U Defender 839782284136675453,48%1427,39
Caernarvon Action X 86447234113575250,42%1270,64
Object 4301035137160191375151,42%1679,04
T 55A 99599889166174953,81%1727,06
VK 168.01 (P) 81485174750,00%672,42
WZ-111 869158372126674652,13%1585,38
Strv 81 888127974548,44%1546,05
Škoda T 509112669245174474551,88%1633,29
Object 268 Version 4105251289228674454,48%1491,43
T-44-122 74697117074260,16%1709,79
Emil II971626165161673851,67%1522,95
Kranvagn1035598105197573750,56%1588,23
AMX 13 57 7245889683373453,75%1479,70
AMX M4 1949 Liberte 852377194113873051,17%1234,15
Somua SM 83317881130172951,85%1217,71
T-44-100 849137258119472952,40%1618,48
WZ-111 Alpine Tiger 8859224110372949,68%1224,77
K-9110705743187572949,70%1445,47
Object 277104097649199872850,40%1390,61
T26E5 86270978105172651,55%1192,58
WZ-111G FT910557159187072651,21%1549,92
WZ-111 model 1-49132496237159672551,23%1548,98
Pz.Kpfw. VII104295675190372550,66%1334,21
50TP prototyp 84354174121272251,82%1234,86
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82573758101972250,79%1182,56
Progetto M35 mod. 46 8113563146128271851,20%1413,70
53TP Markowskiego82206271122171651,12%1324,65
1131069631154189471550,30%1598,13
KV-220-2 Beta Test 5679468871455,04%1978,09
IS-3A 829985188113271351,25%1305,89
TVP T 50/511080611268205771151,01%1668,44
T23E3 71391686101271155,09%1910,72
STB-11050984229194070751,33%1712,12
Chrysler K GF 829570111110270651,34%1208,09
Emil I8134854150128170651,57%1403,70
Super Conqueror109973867194070550,41%1376,61
M48A5 Patton1080757219194270450,67%1617,44
Mäuschen946788116149270451,21%1266,07
Tortoise9119204225162470450,52%1447,01
Type 59 8102280877105670251,52%1450,43
M46 Patton9123794241147370050,96%1487,13
Type 61974846242154769950,56%1607,58
WZ-120-1G FT 874431138127669851,92%1239,89
T25 Pilot Number 1 8106166182110369750,65%1441,38
Maus10130838193177769650,53%1381,40
AMX 50 Foch981776218161069650,47%1528,36
Conqueror9173664242153469649,68%1442,21
Object 2631039251210214169151,16%1681,01
Object 14010194185309183569150,84%1564,64
WZ-113G FT10475163206868948,43%1442,07
AMX 30 1er prototype984057218153568750,95%1531,32
T959122189243169368751,76%1453,41
Centurion Mk. 7/19143439254146868650,08%1467,65
FCM 50 t 899555298112168550,43%1406,28
Object 26394208497166768451,67%1380,63
WZ-132-11016825116151368449,85%1718,76
Lorraine 40 t 8117929162125168251,55%1322,74
T54E19250298239154368250,08%1473,59
P.44 Pantera84016095114268250,13%1377,56
T26E3 Eagle 7 752772195168153,45%1239,04
Strv 103B1047917176219868050,32%1514,46
IS-6 B 86599145112568049,73%1215,15
T57 Heavy Tank10180129300203568049,63%1581,35
M46 Patton KR 85631215298568050,33%1234,19
IS-2 750126146103867953,65%1342,89
AMX M4 mle. 49 83436779103267850,35%1103,03
FV215b 1086508169183367749,17%1495,03
M6A2E1 814819136109067749,77%1285,98
T110E31082623248209967750,97%1540,72
E 509197364283143067750,16%1396,45
E 50 Ausf. M10129739278187067750,44%1556,13
T-100 LT1046406142130467650,40%1520,66
T95E2 81618147110967452,41%1465,32
AMX 30 B1038780119182467449,53%1535,50
Centurion Action X1098763216184667249,88%1550,76
112 868881218100367248,98%1131,93
T-62A10145278301172567049,87%1500,90
AMX 50 Foch (155) 1056641290217167050,31%1646,72
Type 4 Heavy9118952197139266950,31%1309,71
T110E510238365298180866949,97%1493,89
KV-5 876529462106566850,28%1242,14
1211060419214180966849,21%1529,04
IS-410163300208177566749,21%1460,40
T-54 first prototype 814314922996066650,54%1194,57
ST-I9178609262143266650,16%1344,32
AMX 50 B10120323273200166649,79%1637,81
Primo Victoria 8397159790166649,31%1070,06
Strv 103-0985279195174966549,88%1472,02
T-549363031370129166550,18%1371,08
VK 100.01 (P)8116025121109266551,56%1151,82
FV4202 813906818299366450,07%1218,24
VK 45.02 (P) Ausf. B9180827252140966249,73%1353,99
FV4004 Conway951285161163766249,37%1455,26
Bat.-Châtillon 25 t10220653476178966250,54%1537,69
WZ-1209106161249129665949,44%1342,84
Object 7049201947294185965950,94%1542,04
Panzer 58 Mutz 86097215097265849,82%1233,95
AT 158162106171120165850,82%1326,44
STA-2 85831913697465749,35%1242,77
SU-122-54958468184151465749,51%1491,63
AMX 13 1051045505144156265749,79%1631,09
STG 81212173110265550,63%1240,93
AMX 50 1209195747224153265349,06%1464,63
1108200450179110064950,29%1308,77
FV217 Badger108161837181464849,25%1218,27
T-54 ltwt.915307528197764750,86%1443,32
Schwarzpanzer 58 8123199690864548,43%1142,88
VK 168.01 Mauerbrecher 8278707199364449,69%998,89
Leopard 110101403257175364148,67%1453,10
E 10010308098332172664049,25%1349,41
WZ-132A942506145107164049,51%1534,61
AMX 50 Foch B104350538191864050,01%1354,00
Bat.-Châtillon 25 t AP9277317233133063748,88%1369,81
FV4005 Stage II1031869216202163749,00%1390,93
KV-220-2 54419314459063558,39%1365,27
O-Ho8187785147108463550,59%1174,23
Panzer 58 82574163540,00%723,74
AMX 13 57 GF 74617419662163551,54%1254,85
T-34-3 89191526298663448,93%1236,64
M1039341268284136663448,85%1316,26
59-Patton 8304867983363248,43%1030,76
IS-710442711319165463248,78%1348,29
STA-18130214195105063149,89%1420,98
T698267119201106163150,27%1371,04
AMX Canon d'assaut 105 82503791112963149,55%1099,10
45TP Habicha7341406096463051,01%1255,51
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
M26 Pershing8205107187101763050,55%1350,87
STG Guard 824424108104162949,86%1120,59
Object 4168131466172106862950,75%1399,61
Caernarvon8242226181103462848,90%1186,28
Charioteer884829171122362650,20%1342,38
Waffenträger auf E 10010112456322211662648,69%1500,32
Rheinmetall Skorpion 8639124962554,24%1460,75
E 759460198349133962449,13%1250,61
T110E410165987284195562348,75%1429,48
AMX 50 1008330170247121662249,95%1365,13
Cromwell B 614191819570562155,22%1383,20
FV201 (A45) 7248915779862150,97%1097,06
Object 26810116101248204762048,85%1518,18
Jagdtiger9304649294162461949,26%1364,69
XM551 Sheridan1030622114133261948,26%1384,41
FV215b (183) 1098836347187661748,29%1379,61
T309252428323155861749,32%1343,36
Leopard Prototyp A9167856255128061648,17%1224,03
Löwe 831593545799661348,90%1080,06
T26E4 SuperPershing 832411638391461349,25%1118,65
Rheinmetall Panzerwagen102272798117161246,98%1304,69
Waffenträger auf Pz. IV9245134288160261148,57%1356,13
P.43 ter7586797385461151,07%1305,06
T92 8530068460361049,78%993,69
Rhm.-Borsig Waffenträger8340494401140861049,67%1416,96
AMX Chasseur de chars 819145327294260949,26%1206,98
IS-6 8236251322103260851,46%1115,13
IS-M81060796995460850,03%1002,28
leKpz M 41 90 mm GF 89987323375560750,35%1274,29
T328497769208104760750,04%1214,24
IS-2727168516196260550,91%1302,73
ELC EVEN 90 86120110869160551,65%1145,36
SU-1018140270152112660549,57%1303,50
ISU-130 82397121860453,59%1434,85
AT 7722637411596260452,92%1265,01
Rheinmetall Skorpion G 8248899362121360350,26%1182,38
Jagdpanzer E 10010202598345192460249,02%1396,02
Type 62 75830530059360250,65%1308,97
T288184554153120160249,96%1284,16
M4A3E8 Thunderbolt VII 6357316664360252,00%1196,62
WZ-111-1G FT822393122114160048,97%1176,34
LTTB819778716068259950,91%1265,49
T34 B 8847016398459948,73%1070,01
Object 257920765557129959949,29%1008,74
AMX AC mle. 488128957191116959849,04%1345,80
T-109614076316129559748,61%1199,60
AMX 65 t8526877593159648,16%1017,60
Spähpanzer Ru 251915684829482959649,59%1218,57
Centurion Mk. I824722318193559649,92%1210,62
O-Ni730644113094259552,12%1188,87
WZ-132816859226176159350,26%1289,99
T-34-2810497217987659248,48%1194,24
VK 45.02 (P) Ausf. A8249044192100859248,38%1162,68
E 25 721779436990058950,89%1320,93
AMX 13 90937696938878558850,26%1148,32
VK 45.03 7453808688358651,09%1090,97
T28 Concept 72763355497658653,37%1414,56
TVP VTU Koncept815397913992058648,37%1213,20
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 820792724898858348,16%1075,15
Panther II828413118293658349,78%1215,86
KV-2 (R) 6224545575558353,08%1222,76
Panther mit 8,8 cm L/71 810272621083458346,94%997,48
KV-122 7124955983458149,94%1067,44
Strv S1 8130657197120158150,23%1103,43
Indien-Panzer819490519394257948,09%1192,66
AT 15A 75382313780157951,19%1116,07
leKpz M 41 90 mm 8251955073457850,27%1177,06
T-34-85 Rudy 68951718272057753,68%1343,01
FV3805958796286135857549,88%1366,45
T49919848532980857549,55%1139,54
Conqueror Gun Carriage1041297389169457550,96%1434,67
M56 Scorpion 76220311086857450,27%1156,34
T-34-1718009415480757350,99%1282,97
ISU-122S 73987712290957250,90%1210,63
T-44841042525185157249,78%1137,93
T34 8365267618103357249,76%1169,70
SU-122-44 717546529296457152,75%1330,96
T29769725529195857051,22%1202,37
IS-38899572436106856949,90%1188,20
Kanonenjagdpanzer 82305611883556845,48%898,89
A-44719675810679656750,70%1277,95
Black Prince733853413578256549,83%1042,76
Grille 1510153754244190956548,51%1328,52
212A998036307148956449,67%1467,30
T20728809714380456451,19%1232,92
UDES 038157958168113256348,64%1139,43
Type 5 Chi-Ri718623914081156348,94%1306,07
M53/M559127960442137856250,38%1368,91
Leo717008811078956049,96%1211,06
T-34-2G FT7388088792455950,94%1265,69
Object 2611064642485170355949,93%1564,81
Panther/M10 78630417972855849,76%1132,03
M4A1 Revalorisé 81903989191755849,93%962,33
Tiger 131 6435297469255751,17%1176,20
M41 Walker Bulldog832100825363955650,15%1150,62
T28 Prototype8361444242111655649,04%1172,43
Pudel 6623259064255452,12%1143,65
KV-4832900919992555449,35%1051,60
Bat.-Châtillon 155 581073606511152355249,22%1390,40
WZ-131724949816457355249,10%1112,20
SU-100M1722965010889854751,04%1279,64
Konštrukta T-34/100725374112478954649,53%1224,53
Jagdpanther II8225659279115754648,69%1172,29
ISU-1528339839321122654549,44%1272,23
Tiger II866319430697454548,13%1085,10
M40/M438225222306121254550,56%1343,89
G.W. E 1001085251403161254448,72%1430,34
M4A3E8 Fury 65573710457154251,45%1140,45
Ferdinand8290258301117054249,23%1185,34
Challenger712549510083754149,06%1102,97
Bat.-Châtillon 155 559103737352124654048,76%1256,64
T92 HMC1079710390157753848,81%1394,14
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426048153752,98%1038,97
Tiger (P)747918920083053749,81%1072,48
G.W. Tiger9154796308135953748,47%1341,98
LTG7566178863753450,17%1170,65
Heavy Tank No. VI 61624829069953350,88%1224,76
Sherman VC Firefly 698222665553350,58%1095,88
AMX M4 mle. 45737698813183953348,77%1130,71
FV2078102319219102553249,43%1205,91
T71 DA736442621257753150,00%1133,70
Panther738864618773553049,98%1138,15
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3214448828052763,26%1248,27
Lorraine 155 mle. 518184810257109452649,31%1229,84
SU-14-28117339258117152649,97%1306,97
Comet742102514167852448,71%1061,58
AC 4 Experimental 6245715964452350,93%1147,30
Krupp-Steyr Waffenträger 7497139181552249,00%1028,03
Loza's M4-A2 Sherman 681112052151948,93%941,67
Churchill III 535515715341751851,21%915,84
Strv m/42-57 Alt A.2 611410010665051650,76%1149,61
Spähpanzer SP I C722827213363251548,86%1121,01
T-43753044314767951349,95%1086,22
T-34-85M 632333114768350751,25%1135,38
KV-3750257514381750549,56%1017,31
VK 30.02 (D)727499115264350448,73%968,65
Škoda T 40 611470213863650249,99%1213,29
SU-76I 3118315542550161,67%1638,08
AMX AC mle. 46717727812283050049,39%1180,06
Tiger I780103230778349248,86%957,56
AMX 13 75761330415050049148,84%966,30
P.43 bis61104735859949050,21%1095,24
Type 64 625825719348548951,11%1185,68
IS7105509024977548749,20%998,85
G.W. Tiger (P)821562425599448648,64%1119,58
Aufklärungspanzer Panther710429911542948347,94%851,80
Bat.-Châtillon 12 t82973099461448248,81%944,31
Strv 7462598338760948249,74%1126,93
Achilles61059338363948149,80%1163,27
HWK 128897946660147848,80%874,19
T25 AT717683815382547750,07%1100,54
Ikv 90 Typ B721683310477747748,08%1055,50
O-I648088815067147751,59%1086,87
Škoda T 25637292912458447549,48%1136,35
A-4362516829952647250,06%1058,65
Type 58641349614356047149,46%1127,09
Type 4 Chi-To627529710358847148,73%1134,12
M12733244820089147049,82%1145,39
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5136916446846950,91%1274,93
Pz.Kpfw. V/IV 5393720638446850,16%848,85
T71 CMCD7415656850446648,60%927,33
Sturer Emil741614314179846447,11%1066,55
T25/2758044617473946348,73%1003,87
M4 Improved 5165524540446053,12%1115,03
T37648255514243546050,51%1155,62
Lorraine 155 mle. 50727935917484645948,79%1041,59
Crusader 5.5-in. SP717176013976845949,55%1109,76
WZ-131G FT6670946566445950,26%1149,42
SU-152748643918679645849,36%1097,60
Sherman Firefly610950811259345849,23%1098,11
G.W. Panther746229729193245749,60%1130,48
M4A3E2 Sherman Jumbo636515613653445350,39%1009,36
VK 30.02 (M)63346549855745148,33%1044,03
KV-4 KTTS 81368945133,33%483,05
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68172317954545149,37%1039,38
40TP Habicha6589474155244949,50%976,62
KV-13729026710150044848,55%712,06
Cromwell669846324452344850,74%1007,86
Jagdpanther758067123379144749,17%1022,48
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41718356335044756,06%966,88
ARL 44650591715561744348,75%1074,50
SU-100Y 616528120264144051,81%1090,98
T-28E with F-30 41150034142344055,90%1240,99
Turán III prototípus 5222105544143950,81%1126,38
AT 863493059553143951,66%931,70
Matilda IV 51740448840143752,98%1033,78
S-51721391519283643649,62%971,30
TOG II* 63241599063343450,16%1014,12
M4A3E8 Sherman624055314649543350,42%938,75
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5114172437843350,04%1043,43
SU-14-178728622774543049,42%1003,65
Nashorn651352410767442947,81%1145,76
Dicker Max 629346517163742949,88%1106,25
T14 514467814838942850,47%835,83
Churchill VII653340510153042848,29%883,59
105 leFH18B2 510493623157342754,32%1246,70
59-16634467510832642748,58%821,79
Ram II 55459410338442253,47%1050,58
KV-2661680916858842151,68%967,48
SU-100665820317363441751,05%1132,10
AMX 13 F3 AM637263514669041549,53%987,02
Pz.Kpfw. T 25 533638615740241551,59%1048,63
M44639556518164141450,57%1054,75
Excelsior 52219738239241350,58%809,31
T-34 shielded 51317241742641050,56%1104,77
T2163821859831041048,70%773,35
M36 Jackson627484214860541050,89%1043,99
Ikv 65 Alt II63433378260040948,99%1028,40
O-I Experimental55618989551640951,16%948,01
MT-25639910112927940850,32%742,52
BT-SV 392394827440855,88%1307,48
T-150676937516654140750,05%869,22
M6661302015753940748,79%867,24
Type 3 Chi-Nu Kai 52348579741640550,61%1121,76
T-34-85666704426350340450,18%936,35
KV-856111894633656840349,98%912,43
SU-85I 5484688747840350,90%1140,46
VK 30.01 (D)626435513045340248,40%797,91
AMX 12 t686519213135440049,00%891,76
M18 Hellcat688234029355839751,12%940,85
VK 28.01642660611329639248,74%744,49
VK 36.01 (H)682389120349539249,19%807,81
AC 1 Sentinel 4869541628439052,33%1067,43
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31613319528039057,14%1120,45
FV304630330320558438951,19%1016,25
VK 30.01 (P)662058315447338948,17%806,04
ARL V3962601009854938647,73%983,80
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25800013225338355,78%1186,14
SU-8619036817967938149,66%922,25
M24 Chaffee55989529927738050,63%910,69
S35 CA53148678451637851,52%1173,76
Matilda Black Prince 51566137038637651,51%967,49
Hummel663645618968137448,79%972,29
AT 255185997438736752,54%926,43
P.4351665543735036449,89%930,14
Sherman III51532617337136450,43%983,81
BDR G1 B55873109942436349,17%859,46
Strv m/4253370565337036049,26%982,50
M4 Sherman564836713737735851,30%951,51
Valentine II 42639843423735551,42%808,30
KV-1S556115210938835250,44%729,92
VK 30.01 (H)561015611639535148,33%750,23
Jagdpanzer IV680764314148735047,87%802,19
T1 Heavy Tank578276712438534949,39%761,09
FCM 36 Pak 40 31605449231234457,00%1078,42
Škoda T 2454710816735534448,69%957,18
Type 3 Chi-Nu54317197234034149,12%919,84
Churchill I581665310137034148,82%718,99
Großtraktor - Krupp 3360762421234053,68%856,70
KV-15151793323339634050,30%780,52
Type T-34570402610034433949,16%927,76
Archer51621134640433749,55%889,35
25TP KSUST II5934903131333649,53%759,73
A-32 4243916419333452,44%613,61
Churchill Gun Carrier6722187541232847,49%654,61
M4A2E4 Sherman 52644410229332650,85%749,06
AMX ELC bis595740614523532550,08%691,36
StuG IV 55231763539332348,19%954,75
60G FT51014233839932249,52%858,17
M10 Wolverine549131412138832150,67%853,61
T67585552619536732051,52%755,04
Pz.Sfl. IVc56680998541832047,69%916,15
T-127 32842145322331754,29%895,10
M41 HMC561357210246431549,20%678,20
Bishop53813857540431251,97%877,04
Renault G15799106929231147,93%715,18
Pz.Kpfw. T 15 31227705417831054,74%864,37
M755422788624731049,09%840,39
M22 Locust 31205576918330453,38%856,90
T2 Light Tank 22074647313530352,24%786,63
VK 16.02 Leopard57533509118730249,04%534,11
Type 5 Ke-Ho42173454624830251,44%896,94
Ikv 10354832085332530148,51%739,42
T-345105494213528729949,67%714,07
MTLS-1G14 33279371422829850,44%991,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5104218619429629649,22%685,99
P26/4042432842426629350,11%810,42
Grille580045514044129149,94%899,83
SU-85586625711237429149,74%804,30
Marder 38T48704554930829150,78%766,56
Crusader58392207924928948,35%630,72
SU-76G FT41356682932528851,26%774,62
Lago44642173222528349,59%718,81
AMX 13 105 AM mle. 5053596448439128047,83%766,44
Pz.Kpfw. III/IV561238914526027947,95%633,60
Type 1 Chi-He44592473922527649,64%735,04
Matilda49086398725227451,85%686,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C310049339314127451,39%627,03
M5A1 Stuart48791395117227349,53%615,05
Tetrarch 28188461917727254,48%1103,32
StuG III Ausf. G5113386816033627149,15%677,19
T-5056071859012626750,34%307,74
SU-122A52147637932426448,49%641,33
T4046450376827326351,47%643,55
Alecto46025705024526149,78%630,70
ST vz. 3945944363120226049,07%641,92
Valentine44452103921225949,88%824,45
Grant42193052622625549,29%719,84
M5 Stuart410326455111525149,09%372,54
L6/40298792513525150,33%722,83
Pz.Kpfw. II Luchs410983197314125150,99%439,81
M8A149547475523225050,16%563,89
SARL 4241417063221725049,16%663,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2787826118124949,39%389,36
Sexton I 3290704719624952,96%819,40
Covenanter411499115716924949,10%591,39
Sav m/4346292842921124849,01%538,86
B147317864118324847,91%537,57
SU-85B48834066726124850,79%597,63
14TP41535032016024649,26%589,65
M15/4232846321221024650,15%727,03
T-29 37802941922124650,35%896,97
Somua S3532006001917424551,81%630,87
Type 95 Heavy46297683119724247,65%601,91
L-60 2740573109424248,66%512,76
T-8042854845016424249,04%558,08
StuG III Ausf. B42470014222124149,38%547,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42944374919523948,66%541,98
M14/412244061516223950,97%762,59
Strv m/382593594712823649,25%623,97
M223567021313023650,44%648,44
AMX 105 AM mle. 4743767575125723649,81%806,35
Durchbruchswagen 246320724317723547,40%444,90
Stuart I-IV32895251414623549,54%571,58
VK 20.01 (D)41985074115123348,40%410,80
Strv fm/2111077591512023250,19%781,52
Strv m/40L35425321515223049,66%520,44
Type 98 Ke-Ni32867321816022950,23%659,29
Somua SAu 4044337153620722848,86%505,93
T-45 24173241714122751,18%777,73
Type 97 Chi-Ha35968172016322650,14%568,15
AMX 40410775203814322548,69%562,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410041776611322548,42%311,85
Renault R352179455911622452,06%593,88
Birch Gun44447924121422449,14%697,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4137308010822722449,83%527,03
Pz.Kpfw. II Ausf. G35841242711922350,37%456,64
Pz.Sfl. IVb44853205524422250,15%683,38
7TP2213602515322150,22%645,87
M2 Light Tank212829313111822051,93%550,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J47445567513521948,91%350,99
Valentine AT37311072519721850,17%599,98
4TP1312798310521849,93%686,62
M3 Lee413015705718321748,48%548,67
10TP31921141015621549,44%593,38
SU-544759306025921449,51%591,42
Cruiser Mk. IV311887362814621349,65%493,89
M3 Stuart311779682712221349,19%492,75
T-7034598642314521349,10%541,60
T-28416158277617121349,09%451,60
FCM 362331195610621349,45%549,21
Cruiser Mk. II35602172415521250,31%588,80
M3G FT31696691520321250,11%609,66
A-2048532005810721148,08%311,19
Ikv 7237107701616721149,48%470,73
Pz.Kpfw. II216384233410721050,72%503,26
BT-7 artillery 35877213714220750,15%665,91
T82 HMC4774703519520649,15%542,31
LT vz. 352797533712320649,55%649,97
43 M. Toldi III 37422191311220548,70%539,70
Type 2597 Chi-Ha39552762214520550,21%489,71
M3747257665223420448,91%709,16
LT vz. 3837651661813020449,00%503,95
LTP 310076332714220349,38%613,34
Type 89 I-Go/Chi-Ro2684545712620249,16%618,19
Renault Otsu1148969179520249,81%625,21
Hotchkiss H3529543881211019950,98%520,92
AMX 38311771471610119849,59%391,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33688582213719849,15%461,90
Chi-Ni2706142910819748,47%538,48
D238571521812419349,54%440,99
Renault UE 5735746892115719250,03%448,48
T-602630446129819150,31%477,35
Leichttraktor12501553279719050,70%564,03
Type 95 Ha-Go2397074911419048,73%560,16
Kolohousenka11161307610419050,41%653,64
Marder II315166224516819050,75%418,42
Sturmpanzer II45787045321918948,67%615,66
Pz.Kpfw. I21003370107318747,13%348,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E313319494011218749,15%385,26
Cruiser Mk. III213396483011418650,61%503,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2446738510418649,68%592,54
Fiat 30001468191310418549,44%615,30
M7 Priest37668164019818548,73%504,57
T2 Medium Tank215220081710518449,00%488,81
SU-76M310508042815718348,57%393,34
Light Mk. VIC 2720450178818249,51%490,05
Pz.Kpfw. 38 (t)312378963912018149,79%361,79
Type 91 Heavy37044911512118046,97%370,39
M2 Medium Tank314669743311618048,93%369,13
T-46317482143611817948,31%435,04
BT-2211162073210717850,19%527,38
Lorraine 39L AM36283212317917749,93%549,00
T1 Cunningham12299255288317750,35%547,42
Vickers Medium Mk. III39749062212117648,23%387,05
T56 GMC313645512713517548,85%337,99
Type 97 Te-Ke 25184271210817449,43%572,80
Pvlvv fm/42271358368017348,08%306,79
BT-73980942389817247,58%360,74
T3 HMC215372174412617151,22%492,22
Cruiser Mk. I26927091211917148,59%501,91
Vickers Mk. E Type B210937861210416949,22%457,53
M3 Light 32036783610616747,60%436,42
Pz.Kpfw. 35 (t)21432371259816649,39%429,27
SU-2637074304116516550,93%384,00
T-26217457981610716549,17%479,38
T-26G FT2178238611816450,98%455,05
T1E6 2690452198416449,51%432,57
Wespe37956833315416348,77%473,73
D1295472687816247,28%347,98
Sexton II36278672212216149,07%439,60
T7 Combat Car 2957545177216149,92%379,61
T18 HMC31215421310215849,15%376,07
MS-112277501148015850,61%466,72
Panzerjäger I216393541811815650,10%401,14
Vickers Medium Mk. I12118697138415449,39%461,63
Universal Carrier 2-pdr29151801210815148,13%391,35
Renault NC-311144163077214649,20%408,22
Renault FT AC27084611010814448,09%359,28
Renault FT 75 BS27409761111614250,69%630,62
Renault FT1184846076214148,55%365,06
AT-1211522191310713848,89%353,34
Vickers Medium Mk. II21128241128313647,43%328,59
Sturmpanzer I Bison38142042112013548,74%326,34
SU-1829155151411213249,30%625,56
Loyd Gun Carriage2768338108113049,50%473,77
T1 HMC21179115189212349,22%447,38
G.Pz. Mk. VI (e)296445594510047,37%249,20
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 05:15

Cookies help delivering this services. Zobacz więcej  Close