EU Statystyki serwera

Śledzony gracz: 3519398

Aktywny gracz: 816707

Śledzone klany: 93437

Aktywne klany: 81487

Anzeigen

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewØ UszkodzeniaØ XPZwycięstwaØ WN8
Object 279 early 1014811143375.08108165,06%2177,65
Chimera 85472351999.77101759,84%2041,81
T95/FV4201 Chieftain 106172882925.3994058,40%2280,13
Object 907 10339212582510.2288157,81%2202,79
T-22 medium 1030921922435.5287660,03%2281,93
Type 59 G 8926351413.6286454,09%1681,72
IS-5 (Object 730) 8145861881623.2986358,58%2151,16
Chieftain/T95 88862961440.2085656,09%2164,90
EMIL 1951 84122131708.6584455,27%2115,18
KV-4 Kreslavskiy 82113651509.1184057,18%1988,15
Strv 81 839371230.0683054,35%1618,71
AMX M4 mle. 519366331171868.4582153,54%1672,51
Т-44-100 (У) 81031261303.5881852,94%1570,15
Panzer 58 822241324.4881857,44%1767,43
121B 105771712324.6581354,32%2143,34
T-44-100 (B) 81601881274.8181152,13%1573,45
Škoda T 27 829241514.2080751,30%1747,25
VK 72.01 (K) 10180341622407.7180655,88%2052,95
T95E6 108267892361.3980254,15%2009,65
Object 260 10349301182315.6580054,61%1983,70
T-44-122 71271821290.4079760,46%1994,65
M60 10115371372370.0879654,79%2168,26
T71 CMCD P 72077829.0579657,74%2083,48
T-44-100 (R) 824623951232.8279252,35%1569,53
T78 622141115.0078965,58%1992,17
Object 244 654211033.2578759,89%2000,88
TS-5 877670491459.0977952,26%1387,21
IS-3A 8134816891271.5277551,87%1292,71
Object 252U 8536531531349.7077553,77%1427,91
Object 43091249461521722.5476952,64%1504,41
UDES 16924755711597.0176651,29%1517,21
UDES 15/161012208392085.8276552,11%1561,19
WZ-111 model 5A10762001002169.3576251,83%1679,38
Type 5 Heavy10996211502060.6776151,55%1438,73
T26E5 Patriot 8744911781125.3075852,00%1353,98
T 55A 91275091031695.8375753,61%1741,09
Object 7059836211061619.7275451,92%1460,25
Object 252U Defender 81389471441312.8075453,07%1355,27
Object 43010391311581912.2275051,45%1686,77
60TP Lewandowskiego1045704942079.9375050,93%1462,36
50TP Tyszkiewicza9624101241638.1075051,58%1427,04
Object 430U101040281162071.3874952,01%1578,53
Progetto M40 mod. 6510454171492164.7774851,26%1589,91
Prototipo Standard B9685731541713.5574351,06%1523,66
Object 430 Version II9771262061519.0874252,32%1617,51
Object 705A1058392941986.2174150,71%1454,83
Lansen C 825017561179.3473750,67%1269,07
AMX M4 mle. 541020587811922.2473749,62%1517,37
VK 100.01 (P) Ausf. B 827371331.8173756,19%1515,46
Škoda T 5091469772451718.2673651,62%1611,73
Caernarvon Action X 8108304731134.6573450,47%1301,63
Emil II91048821611599.9273151,44%1513,20
M48A2/T54E2/T123E6 1030571951.6272952,51%1637,89
Object 268 Version 410788221072169.8472953,79%1529,76
T-44-100 8657092381177.4172952,47%1575,16
AMX M4 1949 Liberte 8548222001132.4172851,05%1224,66
WZ-111 8845703421221.8972752,08%1513,38
Kranvagn10555091021955.1972750,33%1597,51
WZ-111 model 1-491618302391599.5872551,13%1555,10
Panhard EBR 9091717699957.6372552,63%1415,13
Panhard EBR 1051011840941264.7572353,10%1408,92
Object 777 Version II 1029581777.2472051,39%1488,19
11310832521541890.5671450,31%1605,86
WZ-111 Alpine Tiger 815704431072.0171449,06%1193,17
SU-130PM 8928651551467.4171451,48%1429,69
Object 27710113502691946.1171149,88%1422,57
Pz.Kpfw. VII1061593791849.7871150,35%1339,91
M6A2E1 8297181081145.6471150,31%1358,51
WZ-111G FT9190201641819.3171150,51%1518,12
KV-4 KTTS 837261104.3171154,35%1268,77
K-911017925551801.0671049,23%1435,36
T23E3 715509871008.3671055,02%1906,54
Chrysler K GF 8339101201101.6870651,26%1237,67
Super Conqueror10142574851936.8870650,23%1426,50
Type 59 81133639381067.2570651,55%1475,98
Tortoise91375872291625.1570550,61%1441,35
Conqueror92257122331553.4770349,79%1438,84
STB-110617832251912.7370251,29%1692,13
M48A5 Patton101050582221920.8970150,66%1613,86
TVP T 50/51101085632712007.6870050,76%1656,13
Emil I81788491471268.4569951,36%1404,38
M46 Patton91548962401469.0969950,84%1481,46
50TP prototyp 894938731190.1469951,73%1249,70
Maus101641861911774.3069950,64%1390,72
AMX 50 Foch9978512141620.3569850,63%1516,13
Progetto M35 mod. 46 82037621711239.0469851,28%1363,00
T25 Pilot Number 1 81167391911097.4869750,57%1463,60
Type 619888052351531.5969650,44%1586,62
IS-6 B 8133571161166.2469550,10%1275,42
Mäuschen9806261171470.2269550,81%1262,87
UDES 14 Alt 5854679551197.2469250,75%1377,38
VK 168.01 (P) 833671121232.3069250,88%1417,22
M4A1 FL 10 62018889.8769153,80%1854,61
T9591543752401687.8369151,80%1428,60
Object 26310440832112136.5969151,14%1680,90
IS-2M 7362532999.5868952,52%1212,98
Object 140102323593031805.9168750,71%1548,08
AMX 30 1er prototype91052482171517.4868550,83%1514,46
Object 2639712711151636.1068351,34%1394,10
Centurion Mk. 7/191866362381441.7368249,90%1422,74
112 8827502121023.0668249,13%1165,48
T54E192889922361536.2568150,01%1467,93
FCM 50 t 81143022901111.9168050,53%1397,19
53TP Markowskiego894389991173.5367949,89%1280,89
T57 Heavy Tank102154272952015.9867949,62%1570,79
E 5092260202831435.9567950,28%1403,65
FV215b 10955031731833.4267949,30%1504,10
T26E5 89750673983.7367751,27%1114,90
King Tiger (Captured) 74895915991.0567751,88%1234,35
Somua SM 8155112431232.1667551,44%1150,75
T95/Chieftain 1022651673.0867451,30%1284,36
E 50 Ausf. M101511142761851.9767450,43%1549,39
T110E3101061112362059.7967450,88%1508,26
T95E2 819828471102.5867452,16%1470,21
WZ-113G FT109272671989.9367348,01%1403,76
T-103 89586361218.0567349,59%1178,08
T-54 first prototype 8178083222965.5167150,59%1200,46
T-100 LT10717091591249.8267150,50%1502,92
Primo Victoria 847852102905.9966849,21%1099,15
AMX 30 B10511501171780.9666749,37%1513,05
AMX 13 57 76888477727.8766753,40%1289,10
Centurion Action X101313512001805.5066749,64%1509,71
WZ-132-110255441141424.3266649,30%1667,49
12110729692081796.4666649,22%1527,16
Type 4 Heavy91717402001380.2866550,15%1284,53
LT-432 88860475820.1066552,39%1352,31
KV-5 8973134411058.4266550,34%1229,14
ST-I92018002601422.4466550,10%1332,64
T110E5102709483001781.7666549,92%1471,80
IS-4101886172091755.5166549,16%1442,15
Rheinmetall Skorpion 819377761353.6266550,34%1326,76
WZ-120-1G FT 81437051181191.7166451,42%1161,19
AMX 50 B101520382581984.3766449,86%1616,25
VK 45.02 (P) Ausf. B92057112521409.6066449,79%1355,06
Strv 103B10763521792118.2566450,10%1500,07
T-5494166563741285.4466450,10%1365,58
T-62A101727983041693.0766349,75%1474,48
VK 100.01 (P)81698241251094.3166251,32%1178,01
Centurion Mk. 5/1 RAAC 811441637992.2666250,90%1167,32
P.44 Pantera81098541081126.0666249,83%1355,40
FV4004 Conway9908271581620.2466049,54%1432,29
IS-2 781963110990.1865953,45%1271,25
Bat.-Châtillon 25 t102650804741765.2065850,54%1528,73
SU-122-549648961851512.5465749,43%1491,15
WZ-12091253052411285.6865649,36%1325,88
AMX 50 Foch (155) 10817762402085.4965450,41%1551,06
AT 1581850361691186.6665450,75%1302,93
Strv 103-091257581981708.3565449,73%1452,55
Object 70492447892891828.0165250,79%1506,77
FV4202 8201970159958.8965250,00%1172,57
M46 Patton KR 879702137949.5665249,95%1180,73
AMX 50 12092363622141522.6465249,08%1449,19
AMX M4 mle. 49 880155701021.6365050,02%1084,71
T-54 ltwt.9180338285976.6964650,81%1458,92
11082344901731089.8264650,19%1288,50
Schwarzpanzer 58 81706598911.8264648,59%1166,12
AMX 13 10510699371571488.7864649,62%1637,03
STA-2 872961125950.6464449,31%1212,51
Lorraine 40 t 81851121471187.7164451,35%1267,58
Kanonenjagdpanzer 105 830105761163.8564449,29%1160,90
FV217 Badger1099925481787.7964349,04%1234,86
Excalibur 62441618953.1064255,79%1665,05
AMX 50 Foch B1056892501895.4264149,89%1368,90
T26E3 Eagle 7 73631814891.4664153,03%1202,48
AMX 13 57 GF 750545216631.3163951,82%1283,80
Caernarvon82987751701053.8663949,04%1201,36
E 100103518263301711.6363849,27%1334,87
Leopard 1101200892541734.4763748,62%1444,15
FV4005 Stage II10674352451986.0863749,64%1378,67
Bat.-Châtillon 25 t AP93286872291324.3363748,89%1367,18
T-34-3 8105845260992.3763549,05%1252,03
IS-7105137893201650.8663348,83%1338,23
STG Guard 8299701131038.6063149,73%1150,71
M10393832232821350.5263048,74%1294,15
T6983114131941052.4963050,21%1352,59
STA-181500471901040.1962949,85%1401,00
O-Ho82563781451069.6762850,30%1164,84
STG 832311711044.2862749,27%1139,56
WZ-132A9605821471022.9362749,05%1475,80
M26 Pershing82468631831005.3662750,36%1327,97
Waffenträger auf E 100101216703282120.2262748,83%1503,55
Charioteer81338441591213.0062550,07%1321,56
59-Patton 84027479817.1362548,00%1011,83
Object 41681552771671055.2262450,59%1376,64
E 7595132093451332.4862349,11%1240,34
AMX 50 10083780152391210.4062249,94%1361,08
Panzer 58 Mutz 891269129924.9462249,63%1157,12
T110E4102028292821931.5962248,71%1411,08
Panhard EBR 75 (FL 10) 87042065754.4462051,45%1142,93
AMX Canon d'assaut 105 846052861111.8761949,33%1092,95
T26E4 SuperPershing 8368635379922.6361849,29%1131,55
Jagdtiger93470912911614.3261849,20%1351,86
Leopard Prototyp A91935832521283.6361748,13%1229,98
T3092985833251549.2061649,23%1330,94
Panhard AML Lynx 6x684163779728.1161550,53%1241,45
Löwe 8404621419990.5261549,02%1069,31
Object 268101484122402010.6061548,83%1475,82
Cromwell B 6176203186693.5961454,97%1366,33
HWK 30 82506636778.2361449,61%1205,03
FV215b (183) 101304183231847.3361248,42%1347,33
Pz.Kpfw. V/IV 51384381594.0461151,53%1610,25
Waffenträger auf Pz. IV92867102881592.8960948,54%1347,53
XM551 Sheridan10502031211254.3660848,19%1353,57
T2882251451481199.9560750,07%1271,02
Rhm.-Borsig Waffenträger83882143981394.7560749,65%1408,50
AMX Chasseur de chars 8211359269934.3060749,25%1207,39
M41D 81691228741.2360748,43%1213,58
VK 168.01 Mauerbrecher 810109233994.3660649,47%1032,48
IS-27309827157960.5060650,89%1304,71
IS-6 82807533141025.4660551,42%1109,11
SU-10181845591501123.2960449,61%1283,18
ISU-130 81606291021.3160448,19%1052,79
Chrysler K 82108120951.1360350,26%981,31
T3285563232051030.6060249,94%1187,17
T-1096832823241305.2960148,68%1212,38
Jagdpanzer E 100102393353431903.3060149,12%1381,16
AT 77254649114952.7060152,85%1249,86
Rheinmetall Panzerwagen10336411081098.0060046,83%1243,25
45TP Habicha712555279926.8159950,33%1203,51
IS-M817196180948.6559949,70%1012,15
Object 2579289310801272.8059849,10%1029,37
AMX AC mle. 4881509971861161.3259849,12%1330,65
LTTB8233125164677.7959750,71%1257,95
Spähpanzer Ru 2519174093304830.1759649,55%1228,48
Type 62 775118271591.7259650,68%1304,98
P.43 ter714081081844.6359650,78%1284,05
FV201 (A45) 74447370784.1059650,79%1070,26
M4A3E8 Thunderbolt VII 64745970634.3359651,81%1196,81
Centurion Mk. I8306514171926.8959549,78%1192,22
O-Ni7386870129939.7359552,04%1196,02
KV-220-2 516340355531.4959457,41%1150,93
VK 45.02 (P) Ausf. A82795641861004.4159348,40%1155,74
E 25 7297246336898.9259251,06%1311,18
T92 88378091586.8859149,40%987,47
KV-2 (R) 63372279762.5759153,37%1258,64
AMX 13 909413258397796.1859050,26%1165,96
T-34-28120455174866.3558948,41%1171,99
WZ-1328199329257756.7158950,16%1296,41
leKpz M 41 90 mm GF 8134394204742.6258850,34%1262,43
AMX 65 t87713279919.8358747,79%1011,81
Conqueror Gun Carriage10555423801677.7758650,96%1433,64
T34 B 848848641102.2158649,11%1208,71
WZ-111-1G FT8375791261116.5158548,39%1156,24
Panther II8321811180930.4258149,64%1203,67
Panther mit 8,8 cm L/71 8121629198831.6258046,86%998,12
FV38059768692721316.4257949,68%1308,46
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8248470230971.4457948,18%1052,18
T28 Concept 733806156961.5557953,17%1398,48
TVP VTU Koncept8194429136901.5157848,22%1176,78
Indien-Panzer8221951188932.9157748,05%1173,89
T499230228341814.6457649,57%1157,12
T-448491138250858.6457449,67%1139,79
AT 15A 765455133790.0257351,22%1100,40
T-34-85 Rudy 6104136181712.4857353,50%1333,48
T-34-17201134151804.1357250,96%1275,86
212A91241843051475.2457249,80%1434,58
ELC EVEN 90 8112230114651.3357051,58%1100,82
M53/M5591702974271350.4957050,36%1326,14
T297766700293952.0356951,19%1197,80
Strv S1 82068681841173.2656950,16%1096,57
IS-3810003634301060.8256949,88%1179,44
SU-122-44 7196738293957.5056852,73%1324,78
Kanonenjagdpanzer 824911120833.0956845,47%902,88
Black Prince7395331130780.5356749,83%1037,54
Object 26110843785041658.8056649,92%1508,61
T34 84129866051015.1956649,76%1144,01
Grille 15101887572611888.0856648,51%1328,59
A-447226620104790.2956550,70%1266,49
VK 45.03 76597280860.2656450,74%1059,66
T207338294142801.1256451,08%1226,61
Type 5 Chi-Ri7208518138808.6456348,97%1298,29
Leo7234222115795.7856150,04%1227,34
M4A1 Revalorisé 8220505100918.2555949,95%989,39
UDES 0382140181711126.7655848,57%1147,48
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5109366507.7955558,10%1215,53
T28 Prototype84187382391103.0855448,97%1157,38
M41 Walker Bulldog8358963254634.0455450,05%1138,91
Bat.-Châtillon 155 5810931805051466.7255349,08%1321,78
G.W. E 100101082863981590.8055248,81%1390,46
SU-100M17281190108907.0055251,15%1281,61
T-34-2G FT75888391915.2055250,47%1257,71
WZ-1317285237161576.9955249,08%1134,85
Challenger717953698875.0455149,47%1143,19
M40/M4382881312911190.0155150,58%1307,81
KV-48367717195912.3555149,28%1025,44
Panther/M10 7112930160730.1355049,77%1129,81
M56 Scorpion 790825105830.5854950,12%1102,22
T92 HMC101076483721561.3254748,90%1359,35
Tiger 131 66430285696.0354651,08%1208,05
Hotchkiss EBR76979671591.7654650,69%1187,97
Pudel 67719495633.7854551,97%1148,25
leKpz M 41 90 mm 84295764682.4154449,89%1129,56
Konštrukta T-34/1007304397123784.6054349,49%1222,49
G.W. Tiger91892263001350.7954348,53%1339,74
Tiger II8732806300963.3654348,08%1066,98
ISU-15283978983121208.7754349,40%1246,05
Jagdpanther II82561342721140.7954248,63%1151,87
LTG78609391640.7254150,28%1229,20
Bat.-Châtillon 155 5591299313391207.7054148,54%1197,51
KV-122 73515741829.5154149,57%1068,10
Ferdinand83238472961156.5754049,23%1167,66
M4A3E8 Fury 664581109567.3453951,20%1132,63
SU-14-281525122451166.7753950,09%1286,45
FV2078130182208999.6053949,31%1161,42
Tiger (P)7548855196826.7453849,78%1068,57
AMX M4 mle. 457426456130841.3653548,80%1129,67
T71 DA7414750213583.1153250,02%1146,80
Panther7432101185735.1953149,94%1137,15
Sherman VC Firefly 61325638665.3153050,67%1147,15
Heavy Tank No. VI 620174987689.3253050,93%1210,50
Lorraine 155 mle. 5182283582471065.9152949,19%1200,26
Comet7493699137677.3552448,73%1056,70
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32522788281.0552363,22%1254,78
Loza's M4-A2 Sherman 61004126525.5352148,96%963,25
Churchill III 5419293146417.7452151,16%918,50
Krupp-Steyr Waffenträger 75937198811.3152048,84%1036,23
AC 4 Experimental 63219361633.9051750,68%1137,34
KV-220-2 Beta Test 5269342485.9751756,22%1194,99
T-437610189145678.9651349,90%1079,75
Spähpanzer SP I C7262329133623.7451248,77%1120,59
Strv m/42-57 Alt A.2 617004490639.3350750,81%1137,43
VK 30.02 (D)7301678152645.5450648,79%973,26
KV-37551742142812.6050449,54%1007,72
SU-76I 31502160423.9850161,73%1642,43
AMX AC mle. 467201002119824.8349949,34%1165,59
Rheinmetall Skorpion G 8596001216995.3149750,11%927,50
Škoda T 40 6133712133627.9549750,02%1201,78
ISU-122S 710268961842.0449750,75%1100,74
G.W. Tiger (P)8267908245996.4349648,69%1106,31
Tiger I7874418304780.1349248,83%950,49
AMX 13 757698651150508.6349248,83%978,52
IS71162686248774.3348849,20%999,27
Bat.-Châtillon 12 t8376865110612.7048848,57%974,22
P.43 bis621563564607.2248750,11%1122,38
T-34-85M 6461872141642.1148751,23%1052,59
HWK 12810987977600.7548648,75%909,28
Type 64 6302325198483.9548551,20%1203,43
Aufklärungspanzer Panther7110510114431.7148547,95%857,92
Strv 74632867885607.4648049,68%1129,52
Achilles614849879638.2148049,91%1157,85
T25 AT7202354152822.6347850,03%1094,46
M127408386193876.9247849,83%1119,10
O-I6573560149665.6547651,57%1085,26
Škoda T 256432658123580.9447349,55%1131,34
Ikv 90 Typ B7277515105773.3447347,94%1051,85
Type 586462079141558.9247249,47%1121,40
Type 4 Chi-To6303537101585.7247148,74%1124,92
A-43628595799523.1047050,01%1047,90
T71 CMCD76639174499.6946848,55%950,58
Lorraine 155 mle. 507328878172840.2746548,78%1029,61
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51945554474.2346550,94%1297,25
Sturer Emil7465238140795.2646347,15%1058,28
Crusader 5.5-in. SP7207453136757.2646349,47%1082,63
G.W. Panther7529798292922.1246249,64%1128,23
T25/27652165173737.5046248,68%997,69
SU-1527548669183793.0645849,35%1089,09
T376531986143433.1445850,48%1155,88
Sherman Firefly6132034110588.5445749,22%1090,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 690891175549.7445649,41%1044,39
WZ-131G FT69412768659.9645550,11%1143,24
VK 30.02 (M)637525898556.7145248,41%1042,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6417689140529.8545250,32%999,07
KV-137317920102501.8944948,59%714,07
Cromwell6778850241521.2844850,72%1005,40
Jagdpanther7637263230787.7944749,13%1013,60
S-517262330188827.1644549,65%956,51
ARL 446564158151615.5644448,77%1065,11
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 419575367346.8744356,30%967,90
SU-14-17108635218745.0344249,48%998,55
T14 5187554133402.2044150,54%876,96
AT 8638356595532.0244151,68%932,19
SU-100Y 6195571201636.6443951,74%1082,26
T-28E with F-30 413183643421.2443855,83%1249,59
40TP Habicha617242853542.7043549,09%957,61
TOG II* 634660089630.9343550,12%1011,10
Matilda IV 519681988398.6943552,86%1030,78
M4A3E8 Sherman6278736148491.4543150,30%927,34
Churchill VII660395398531.3743148,33%884,95
59-166385941108332.7542848,60%849,92
Nashorn6569571106670.8942847,86%1134,94
Dicker Max 6321121173632.2542749,91%1099,25
M446482625188642.4742350,59%1048,94
KV-26708878175589.3942251,63%970,52
Turán III prototípus 510748421405.6742250,77%1004,72
M4 Improved 510157317355.6242051,91%937,14
105 leFH18B2 5195211161556.2242054,07%1170,17
AMX 13 F3 AM6433044144684.4341949,55%974,84
SU-1006739801173632.6641851,04%1123,11
Ram II 572215101383.7641753,37%1048,18
Excelsior 525543481391.6941550,60%810,98
Pz.Kpfw. T 25 5365967157399.6241351,57%1044,80
T-34 shielded 515760829428.0541350,81%1117,46
T21642405298315.6341148,71%787,29
M36 Jackson6310560150604.2941150,85%1040,43
MT-256454548131286.2641150,38%766,22
BT-SV 31141653274.0140856,30%1319,67
Ikv 65 Alt II641620883598.2740848,94%1028,18
T-1506843472166538.4240750,03%864,98
SU-85I 55474087479.6640650,94%1145,36
O-I Experimental564975992503.7440651,11%924,74
M66664349156534.7440548,74%855,79
T-34-856762456260502.8340550,13%932,11
VK 30.01 (D)6291348130453.4440348,42%799,29
KV-8561227285327564.5340349,97%902,21
Type 3 Chi-Nu Kai 525897993410.0140250,60%1101,59
AMX 12 t6962227132359.3540149,05%902,29
Pz.Kpfw. III Ausf. K 52667222354.5839649,72%959,37
M18 Hellcat6972958293555.9439651,10%935,07
Panhard AMD 178B617254749339.9339550,09%862,78
VK 28.016478148113298.6539248,73%756,21
VK 36.01 (H)6895114201493.0939249,19%801,71
VK 30.01 (P)6703274151476.6939248,22%814,50
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 318228995281.7138957,13%1122,57
AC 1 Sentinel 49760617281.4538752,23%1062,82
ARL V39629065196549.7038747,79%979,21
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 261697138255.0038656,10%1196,62
SU-86224994179671.2638549,65%906,46
FV3046350161204572.5638351,04%983,38
M24 Chaffee5654892101276.8837950,61%907,40
S35 CA534829583514.4037851,54%1163,41
Hummel6715931187675.1337848,81%959,10
Matilda Black Prince 517951069381.2137251,42%956,45
AT 2556155773384.8836652,48%915,33
P.43528235140354.5136649,97%946,92
BDR G1 B564397997426.3936549,24%863,14
Sherman III517764673370.5136550,40%980,42
M10 RBFM 523582610426.6436049,77%917,87
Strv m/42540757852367.8135949,30%975,53
M4 Sherman5732799140373.7135751,23%940,50
Valentine II 430752035237.5335551,53%815,35
KV-1S5639354108388.9535350,44%734,01
VK 30.01 (H)5668283115393.7635148,37%745,60
Jagdpanzer IV6880442140487.5635147,90%800,00
T1 Heavy Tank5847448124382.3634849,35%750,49
T-50-2 662105320335.6734849,86%805,62
FCM 36 Pak 40 317761194314.3634757,06%1087,18
Churchill I589687599372.5334348,84%723,20
Škoda T 24553031066352.8434348,69%948,40
Type 3 Chi-Nu546793471340.0734249,11%917,76
A-32 42755183201.9634152,73%663,95
KV-151654347231394.6534050,30%775,63
Type T-34577091499344.0434049,18%926,58
Großtraktor - Krupp 34249225213.1433653,46%871,61
Archer521043344399.3933549,46%871,77
M4A2E4 Sherman 528837105297.5033350,89%769,46
Churchill Gun Carrier68066574413.4632947,49%656,25
25TP KSUST II521948138304.8432749,32%744,56
AMX ELC bis51082518145237.9832450,09%715,19
60G FT513342839397.9732149,41%853,44
T675940385202368.6332151,55%762,10
M10 Wolverine5534868122387.3832150,64%850,87
Pz.Sfl. IVc572974784418.3532047,75%911,65
AM 39 Gendron-Somua 22313178.1831957,10%1116,57
StuG IV 560874435387.4131948,23%934,64
M41 HMC5705544100455.9231649,15%658,11
T-127 333096953220.6731454,39%884,11
Renault G159247369293.2431348,04%718,53
Bishop543156976399.5831051,89%861,01
M7559736185246.5731049,06%835,09
Pz.Kpfw. T 15 313551954177.3030954,63%855,49
M22 Locust 313961269184.3430453,33%860,62
T2 Light Tank 223231075136.7430352,30%789,60
VK 16.02 Leopard582992593189.8830349,11%546,35
Type 5 Ke-Ho423391946248.0530251,46%896,00
T-3451163102135287.1430049,65%712,77
Ikv 103556509653322.5929948,48%730,04
MTLS-1G14 336657418227.6829850,58%992,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51147245193297.2729849,26%691,59
P26/40437146426270.2829750,30%810,65
Grille5884257138439.5129449,95%890,79
SU-855953243111373.6229149,71%799,65
Marder 38T494910850307.9929150,83%763,93
SU-76G FT417256231325.2828951,40%772,45
Crusader592456578248.9428948,32%626,23
Lago454380732225.2928249,51%717,77
Pz.Kpfw. III/IV5658443144261.1228047,97%636,52
AMX 13 105 AM mle. 50540062083387.7027947,77%752,84
Type 1 Chi-He449335339224.9427749,61%732,85
Matilda499744788252.5527551,86%690,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111444294143.0327551,36%636,06
M5A1 Stuart495447851174.0327449,60%620,57
Tetrarch 288489520176.0727154,41%1091,57
StuG III Ausf. G51229460158335.2027149,15%672,30
T-50565797091128.1226950,37%322,59
SU-122A524809477319.0326448,37%622,71
T40469802769272.7826351,50%641,72
Alecto464930250244.2626149,75%627,56
Valentine451128738213.5626149,91%831,95
ST vz. 39465841731202.3025949,07%638,84
MKA 247810510185.7425550,44%919,77
Grant424660826226.1925549,23%716,48
Pz.Kpfw. II Luchs4120848675143.5125251,10%448,72
M5 Stuart4112164251115.9825149,08%376,30
SARL 42416039932217.0025149,20%665,02
M8A14103834756233.0625150,19%563,75
B1479484341185.9325047,94%543,93
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28358781181.4324949,37%388,50
Covenanter4124423257168.8124949,09%590,51
L6/4021348236133.7324950,35%709,78
M15/42341168313209.8524850,20%722,77
SU-85B497084467260.9724850,75%596,47
Sexton I 34293439204.7024852,94%866,17
Sav m/43472018829210.0924748,85%532,85
Somua S35322507519175.7824651,81%631,09
T-29 387972423217.4524450,14%898,46
T-80433449849165.5924349,01%562,15
Type 95 Heavy471570131197.5224247,56%600,60
L-60 28188551094.1224148,64%512,59
StuG III Ausf. B427427842220.5424049,37%545,60
14TP430624122149.0123948,77%532,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. D432887849194.8323948,64%541,46
M14/4123477556159.3523751,29%749,63
Durchbruchswagen 2469372144178.5723647,44%446,75
M2239506713129.7223650,46%647,94
AMX 105 AM mle. 47441935050255.2023549,81%798,67
Stuart I-IV332188314146.5623549,49%572,18
Strv m/3826761887126.3723449,26%615,98
VK 20.01 (D)421620141151.6923348,38%412,54
Strv m/40L362284115153.1523049,60%525,09
Strv fm/21112185435117.7922950,12%764,48
Type 98 Ke-Ni330822918160.2222950,19%656,25
Somua SAu 40447257736208.1822948,86%506,01
T-45 245255518141.6022851,21%783,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109652165115.9822748,45%317,38
Type 97 Chi-Ha363918420163.4322650,13%565,57
AMX 404119651038142.8822648,66%559,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41492348108228.0722549,84%529,05
Renault R3522089979115.6622351,95%586,96
Birch Gun449318241212.9722249,12%689,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G363823227119.3022250,30%456,74
Pz.Sfl. IVb453999255243.1822150,15%679,71
M2 Light Tank2140682932119.0322151,97%551,85
Pz.Kpfw. III Ausf. J480217875135.1722048,92%352,69
Valentine AT378485225196.3621850,18%596,41
M3 Lee4144309856181.5921648,44%539,23
4TP15816054103.1321649,52%644,07
Cruiser Mk. II363235325156.2021450,39%598,12
T-70352231523145.3821449,12%541,81
Cruiser Mk. IV3128602128146.4121449,74%495,06
T-284176628076170.9421449,10%450,39
SU-5453511360256.3621349,50%581,64
M3 Stuart3127986427122.1521349,19%489,38
M3G FT321034315202.7621249,96%606,53
A-20493545659108.0421248,08%315,02
7TP23879506141.8521150,20%637,57
Pz.Kpfw. II2178319633106.9621050,74%498,89
FCM 3623956016104.1320949,25%535,85
Ikv 72380471516166.6420949,40%470,45
BT-7 artillery 362523238142.3020850,18%666,76
10TP335858511145.5920748,81%556,44
Type 2597 Chi-Ha3103014222145.3320650,23%487,57
43 M. Toldi III 378864314112.8820548,63%545,07
LT vz. 3528713067122.6720549,50%641,55
M37480203452233.3820448,93%704,51
LTP 3108698927142.3920449,40%612,34
LT vz. 38383676718129.9720449,00%502,96
T82 HMC49933535193.5020349,07%539,80
Renault Otsu11633667795.0220349,77%623,14
Type 89 I-Go/Chi-Ro27712897125.2020149,21%610,39
Hotchkiss H352101789213110.0520051,10%524,93
AMX 383129783716101.1619949,55%390,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. A341017322137.4919749,01%461,81
Chi-Ni27567449107.9919748,47%535,52
D2392504318124.9419449,50%442,55
Renault UE 57362253421156.9619249,96%447,20
T-6027063521297.7919150,26%472,96
Leichttraktor127520642696.6319150,67%562,91
Sturmpanzer II462879252220.6319148,75%620,38
Marder II3164919245168.3219050,72%416,67
Type 95 Ha-Go24275049113.2719048,72%558,95
Kolohousenka112741916103.3618950,40%645,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144640040112.3618749,15%384,92
Pz.Kpfw. I21102117972.4018647,09%347,92
Cruiser Mk. III2145038431113.6818650,66%500,66
M7 Priest385139640196.3318448,76%496,72
T2 Medium Tank2166873717104.4018449,01%485,20
Fiat 300016513794102.4418449,32%598,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3135609139121.6518449,97%362,63
SU-76M3114942328156.8318348,59%393,99
Light Mk. VIC 27656631887.9018349,49%489,29
M2 Medium Tank3164652335117.5318249,06%376,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2570854799.7718149,31%565,15
T-463191338636118.5718048,32%437,03
Type 91 Heavy379296015121.8218046,96%373,04
BT-22121841432106.8017750,21%523,53
Lorraine 39L AM368775923177.6117749,94%542,34
T1 Cunningham125115252882.9517650,32%540,89
Vickers Medium Mk. III3106166022121.1017648,19%385,10
T56 GMC3147634927135.2017548,86%338,83
Type 97 Te-Ke 254917912107.7017549,44%572,46
M3 Light 323128834108.6617447,64%456,59
BT-7310710513898.6417247,59%361,83
Cruiser Mk. I276907912118.5817248,64%500,96
Pvlvv fm/422806368679.2317148,06%312,66
T3 HMC2166528144123.9517051,22%481,61
Vickers Mk. E Type B2117829212104.1716949,28%456,96
Pz.Kpfw. 35 (t)215558722597.3016649,37%428,75
T1E6 27426941984.2716549,53%432,06
SU-26378491343164.8816551,12%383,23
T-262190141416106.2616549,19%475,89
T-26G FT22206127117.3016450,92%453,78
D121028990778.3316347,31%349,46
T7 Combat Car 210320621872.7216249,87%382,80
Wespe387375033153.0416248,80%468,15
Sexton II368862222121.5816149,06%438,15
MS-1125043391479.6915950,64%464,86
Panzerjäger I2178271218117.9315650,16%399,72
T18 HMC314613913102.1115649,07%376,73
Vickers Medium Mk. I123267061383.8715449,39%460,37
Universal Carrier 2-pdr298452212107.7915148,18%389,76
Renault NC-3111575713772.2814649,20%408,35
Renault FT AC276473910107.7714448,12%357,48
Renault FT 75 BS280697411115.7214250,79%624,88
Renault FT12025291762.2514248,53%364,74
AT-12126202113106.2613848,98%352,37
Vickers Medium Mk. II212269411283.2513747,46%327,95
Sturmpanzer I Bison387824021121.0813748,87%330,07
SU-182100788215111.8113249,37%621,92
Loyd Gun Carriage28413241080.8213049,52%469,07
T1 HMC212958161890.2012249,27%438,10
G.Pz. Mk. VI (e)21072134945.0410047,45%246,15

Ostatnia aktualizacja:

Anzeigen
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć