EU Statystyki serwera

Śledzony gracz: 3384615

Aktywny gracz: 786001

Śledzone klany: 88439

Aktywne klany: 77462

Anzeigen

EU Serwerowe statystki czołgów

Nazwa czołguTypKrajPoziomGraczØ BitewØ UszkodzeniaØ XPZwycięstwaØ WN8
Object 279 early 10366873435.50111865,30%2916,67
Chimera 81330241995.57104860,51%2294,14
T95/FV4201 Chieftain 104340342902.6294056,43%2315,33
T-22 medium 1020741812550.3490661,07%2405,05
Object 907 10291832412523.1788457,82%2224,05
IS-5 (Object 730) 8130511861626.7786458,70%2153,88
Chieftain/T95 87893971444.8185656,16%2166,06
KV-4 Kreslavskiy 81760631516.8184157,40%2010,06
AMX M4 mle. 519281741141892.2682953,75%1684,40
121B 104804662336.3081454,33%2125,72
VK 72.01 (K) 10158181492393.5880455,73%2060,91
T95E6 106733812357.9380154,13%1970,27
Object 260 10281501102295.8580054,67%1966,86
M60 1098581292387.4579954,92%2164,89
IS-3A 8106732831266.5879151,71%1331,02
Object 252U 8442611481344.3678253,91%1412,88
Object 4309889461451765.4678252,93%1533,80
Panhard EBR 9091115361079.3977856,21%1833,30
Type 5 Heavy10817081392092.7677251,63%1454,69
WZ-111 model 5A1063029972194.4376951,94%1681,58
50TP Tyszkiewicza9415881171696.9176851,90%1473,98
Progetto M40 mod. 6510269021402213.7876651,41%1627,09
60TP Lewandowskiego1031193832088.1876451,06%1464,13
Object 252U Defender 81077041361306.6376453,26%1340,59
Object 7059630711021646.7876352,07%1480,21
T26E5 Patriot 8677321791132.7976252,14%1360,52
Prototipo Standard B9402571481776.1476151,41%1586,79
Object 430U10774961062105.6675752,17%1587,72
T 55A 9107603951687.5975653,65%1754,56
Object 705A1044148882008.4275250,86%1455,80
Object 43010351191601912.9375151,42%1682,62
Object 430 Version II9665082051535.1374952,56%1638,72
VK 168.01 (P) 814850.5074750,00%698,56
AMX M4 mle. 541015929801944.5374649,82%1522,62
WZ-111 8712513691256.9174452,08%1570,94
Caernarvon Action X 878832651112.9074250,44%1259,17
T-44-122 747991167.4874160,09%1706,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 844452601040.8474151,03%1250,59
Škoda T 5091265432431726.4573851,64%1615,57
Strv 81 8991248.6073646,99%1483,75
Object 268 Version 410627541002213.6373653,95%1531,76
T-44-100 8540892581196.2173352,47%1615,82
AMX 13 57 733312104826.5673053,81%1524,66
Emil II9826401631592.1072951,46%1504,60
AMX M4 1949 Liberte 8527882001134.5472951,10%1228,37
Kranvagn10421021021932.3672850,27%1570,99
WZ-111 model 1-491434352381597.6472551,11%1551,11
Object 2771081825601975.1372449,99%1421,18
WZ-111 Alpine Tiger 811524341082.6472349,59%1214,17
Panhard EBR 105101169411213.6772354,67%5661,95
KV-220-2 Beta Test 56894694.5472255,28%2013,00
SU-130PM 878624971454.2271751,39%1394,27
K-911012367491818.0371749,25%1438,40
WZ-111G FT9141191611847.2571750,68%1539,35
Pz.Kpfw. VII1050680761848.9671550,33%1320,21
11310742751541890.2371450,19%1596,42
M6A2E1 824187971137.0771250,02%1347,06
T23E3 713927871011.4071055,10%1912,89
Super Conqueror10117819781940.7370750,28%1413,54
50TP prototyp 866080801192.9470651,72%1254,96
Chrysler K GF 8296461161099.5170551,30%1224,75
M48A5 Patton10877462181937.5470450,68%1623,48
Tortoise91227202271623.4370450,55%1443,99
STB-110537162251920.3070351,23%1696,06
TVP T 50/5110928802642019.4070350,75%1653,84
Rheinmetall Skorpion 8575991455.2470351,23%1692,05
Type 59 81030768861058.9870351,49%1460,06
T26E5 872044771019.3470251,39%1157,60
M46 Patton91321842391476.1070050,89%1489,41
Conqueror91945592361547.0569949,69%1444,42
Progetto M35 mod. 46 81637211571230.4069951,25%1351,42
Emil I81486371501261.8269851,41%1389,40
IS-2M 71849271007.2769852,27%1242,13
AMX 50 Foch9858992151618.5869750,54%1523,61
Chrysler K 86735321058.0069750,73%1120,72
T25 Pilot Number 1 81072041881098.9269650,60%1449,81
Maus101379041911765.0169650,51%1379,32
Mäuschen9565731181466.1669650,95%1254,25
Type 619783092391534.1169650,46%1588,40
Object 26310392672102140.7169151,15%1682,26
T9591322882401693.6468951,82%1446,23
53TP Markowskiego866902921174.5568950,17%1286,42
Somua SM 889388531207.9068951,41%1115,87
Object 140102076063041817.3368950,73%1550,38
IS-6 B 880081331111.4868549,68%1203,18
Object 2639543451091657.6268551,48%1402,87
AMX 30 1er prototype9907052171522.7568450,84%1515,48
FCM 50 t 81010142971117.7668450,40%1401,97
Centurion Mk. 7/191532782511459.0568349,98%1451,01
T54E192600412361538.3568150,04%1467,35
T57 Heavy Tank101908002932024.5468049,59%1574,51
WZ-113G FT106798652019.4967948,00%1413,62
Excalibur 610635141003.6567856,54%1782,36
112 8742602121010.8967749,00%1145,48
FV215b 10867791711829.9367749,11%1495,09
E 5092050782811430.4767750,16%1396,78
M46 Patton KR 858899150974.8667650,21%1224,53
T-100 LT10575741501278.3667650,54%1528,08
T110E310906462402080.1067650,93%1526,31
WZ-132-110208131151464.3267549,52%1702,11
E 50 Ausf. M101362602741857.9067550,38%1549,55
T95E2 818001451100.0667252,25%1460,96
LT-432 86567257831.2667252,58%1376,01
Strv 103B10604801762153.1967150,13%1507,66
P.44 Pantera8692311031125.0967150,01%1364,92
T-54 first prototype 8153595228962.9667050,56%1198,68
AMX 30 B10431411171795.3567049,36%1517,00
AMX 50 Foch (155) 10567842952169.1367050,30%1645,79
Type 4 Heavy91444211961392.6666950,22%1303,08
Centurion Action X101060312131827.7666949,71%1536,48
KV-5 8769214641063.1666850,28%1240,18
T110E5102464832941791.6666649,89%1479,05
AMX 50 B101270402681996.8866649,75%1632,26
T-62A101525372941705.3866649,76%1483,51
12110644242091796.6866649,10%1521,81
Primo Victoria 840008104899.4666549,26%1083,56
IS-4101696222051760.9666549,17%1445,97
FV4004 Conway9690321561642.3366549,53%1452,79
ST-I91853622611424.6766550,12%1334,77
T-5493776513681287.9666450,12%1366,19
WZ-120-1G FT 81264191091185.2366451,56%1139,50
Panhard AML Lynx 6x68653030793.2066353,17%1644,00
VK 45.02 (P) Ausf. B91870462511404.6466249,72%1346,92
VK 100.01 (P)81324301241081.1766051,39%1151,42
Bat.-Châtillon 25 t102365174651773.9566050,48%1528,84
IS-2 770761110992.2165953,57%1269,28
Strv 103-091018801961729.0965849,79%1462,09
SU-122-549585071841513.3365749,51%1491,24
FV4202 8170359162959.0565650,00%1173,77
STA-2 861481134965.9865549,33%1234,63
WZ-12091124232431285.9365549,33%1326,08
Object 70492117802911846.1865550,86%1522,08
AT 1581672751691189.6765450,77%1307,44
Panzer 58 Mutz 865572146956.5365449,72%1211,26
AMX 13 10510569721491522.0765249,70%1650,53
Lorraine 40 t 81499321501199.8165151,42%1274,83
Panhard EBR 75 (FL 10) 897734798.9465155,24%1347,78
AMX 50 12092045152211526.4765149,02%1455,59
FV4005 Stage II10492292272046.1364949,59%1410,98
Kanonenjagdpanzer 105 824470641166.9964849,47%1149,39
AMX M4 mle. 49 85400468975.0964749,93%1025,90
T-54 ltwt.9159857284977.9764750,85%1457,58
11082127721761088.5764550,18%1287,89
FV217 Badger1086399441795.7664449,06%1227,73
VK 168.01 Mauerbrecher 83137477976.8664149,52%999,66
AMX 50 Foch B1047471441903.7764149,93%1363,53
Schwarzpanzer 58 81349093889.5564148,37%1118,71
STG 823842651055.7264049,69%1153,02
T26E3 Eagle 7 73133612888.1263852,96%1185,31
E 100103223423271712.2163849,20%1333,67
Leopard 1101069412551732.6263848,56%1434,87
Bat.-Châtillon 25 t AP92949292291327.7863748,84%1369,73
T-34-3 893874265990.1563648,93%1244,37
AMX 13 57 GF 746264207624.3963651,70%1265,67
Panzer 58 825740.6463540,00%724,58
ISU-130 8221061277.5663253,41%1488,73
Caernarvon82645401751039.5663248,94%1189,55
IS-7104708213141649.8763248,77%1338,22
WZ-132A9508361441041.6763149,21%1496,01
M10393525292821354.2063148,79%1299,52
O-Ho82211661431072.4663150,41%1162,72
STG Guard 8269301101034.3763049,72%1132,66
T95/Chieftain 102781595.2463054,84%1356,92
T6982801331971053.1962950,24%1354,99
Charioteer81063881611216.0162850,16%1323,92
STA-181351411921039.1162849,84%1399,38
M26 Pershing82164611841009.7462850,45%1336,91
M41D 81041312802.5762748,82%1426,37
Waffenträger auf E 100101125203222116.1062648,69%1497,12
59-Patton 83485777814.9962548,09%1003,79
Object 41681381981691056.7562550,67%1379,18
E 7594763143471330.6762249,09%1235,93
T110E4101787932791940.2662248,69%1418,52
AMX 50 10083407362441209.2062049,90%1356,63
Cromwell B 6155651186698.8161955,14%1375,35
FV215b (183) 10990713611877.4061848,31%1380,97
Object 268101240012442031.8861748,80%1498,83
Jagdtiger93189042911616.5761749,20%1353,46
AMX Canon d'assaut 105 837164811105.8761649,44%1077,93
T26E4 SuperPershing 8337652378917.6661649,26%1124,55
T3092665633231550.7261549,26%1332,91
Leopard Prototyp A91748602551274.3861448,09%1217,11
XM551 Sheridan10391031151289.5461448,26%1377,30
Löwe 8372396405982.5961248,92%1057,45
FV201 (A45) 72821656783.6361250,71%1068,41
Waffenträger auf Pz. IV92584232871594.1560848,52%1345,76
AMX Chasseur de chars 8194901272936.7360849,22%1202,17
Rhm.-Borsig Waffenträger83539353981398.2260849,64%1408,08
leKpz M 41 90 mm GF 8100156243753.3660750,35%1291,29
45TP Habicha79292673932.1360550,42%1216,44
Rheinmetall Panzerwagen10279901031125.2460546,89%1267,38
T2881980701501196.4260450,03%1274,55
Type 62 763821284599.6460450,67%1328,68
IS-27284717159958.7960450,85%1296,39
SU-10181567841501118.8660349,61%1282,69
T3285151212061033.5960349,97%1191,77
T34 B 89923149969.0860248,67%1050,63
Jagdpanzer E 100102163013401910.3160149,05%1382,98
IS-6 82585273031015.2060151,40%1091,05
AT 77232658114954.7660152,86%1252,24
P.43 ter79485077844.9760050,98%1293,24
M4A3E8 Thunderbolt VII 63852967639.1859951,95%1202,89
KV-220-2 514106952528.9759857,63%1146,65
T-1096356323191298.4959848,64%1201,94
LTTB8207847162679.8359850,81%1262,32
IS-M814116674934.9759849,78%987,72
AMX AC mle. 4881348721881161.3559749,05%1331,39
Object 2579250277721277.9159649,11%1016,54
Spähpanzer Ru 2519160315300828.2859549,53%1221,40
Hotchkiss EBR71174734690.0759552,41%1494,81
O-Ni7342725128939.0659452,04%1191,10
E 25 7268640317897.8859450,97%1311,67
Centurion Mk. I8261725178924.5559349,83%1191,84
T92 86497991582.5259249,53%973,07
VK 45.02 (P) Ausf. A82574381901001.1759048,35%1150,97
WZ-1328180003258755.7758950,17%1287,38
AMX 65 t86230877914.0058947,95%1001,53
WZ-111-1G FT8293241211111.4758848,60%1144,69
AMX 13 909383528391790.4658850,22%1156,98
T-34-28109677176865.0058848,39%1170,90
KV-2 (R) 62670770757.6758753,30%1247,96
Conqueror Gun Carriage10464573781694.2558450,96%1424,06
VK 45.03 74820990876.1058350,88%1087,03
T28 Concept 729700254967.2258253,27%1405,30
Panther mit 8,8 cm L/71 8106434209828.2958146,86%989,74
Panther II8295018180929.1958049,67%1202,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8218342241976.7158048,15%1058,94
AT 15A 755869136800.5957951,19%1117,43
TVP VTU Koncept8171366136901.7357948,23%1177,94
ELC EVEN 90 893108107659.4657851,59%1104,98
FV38059652132771334.9557849,76%1335,38
Strv S1 81590441941186.3257850,18%1100,99
KV-122 71508461827.6957749,79%1066,04
T499206050333812.0457549,56%1150,19
Indien-Panzer8202939191930.5557548,03%1171,26
T-34-85 Rudy 693391182714.7557453,58%1333,98
M56 Scorpion 768074112865.6257350,24%1158,91
T-448439807249852.1557349,70%1134,15
ISU-122S 742403121904.6257150,86%1207,21
T-34-17185551153802.9657150,94%1272,48
SU-122-44 7178908293962.0157052,73%1328,31
212A91057543011484.4756949,77%1451,66
T297715513290953.2556951,19%1194,96
IS-389343764301059.3656849,86%1175,47
Kanonenjagdpanzer 823114120833.1656745,49%898,77
M53/M5591442644271362.9956650,39%1345,03
Grille 15101664572491893.0256548,44%1320,89
T34 83857355941014.2056549,73%1140,33
Object 26110705924701681.4356549,96%1534,97
Black Prince7359256133778.8456549,80%1035,66
A-447204900105790.5456450,69%1267,15
T207301386141803.1056451,16%1231,68
Type 5 Chi-Ri7191143139807.6156148,93%1296,48
UDES 0381794851701127.0156148,60%1140,73
Panther/M10 789491180730.6656049,78%1139,88
Tiger 131 64631178688.3955551,11%1183,02
Leo7184086110781.9055549,89%1200,35
M4A1 Revalorisé 820369893907.2155449,86%962,40
M41 Walker Bulldog8327951253635.6355450,09%1141,80
Bat.-Châtillon 155 5810803924941490.7155449,09%1348,68
T28 Prototype83801642391103.1155349,01%1153,58
T-34-2G FT74727989915.7955350,63%1257,91
G.W. E 10010945823921604.5255048,75%1409,85
WZ-1317261346163574.2655049,06%1122,86
KV-48341209196913.0555049,30%1028,13
SU-100M17247446108901.7654951,11%1281,58
Challenger714889498862.9854949,32%1130,94
Pudel 66886993635.4254852,00%1144,70
M40/M4382479232951197.8454850,57%1319,63
T92 HMC10906193721573.7854548,87%1378,45
leKpz M 41 90 mm 83674159684.8654449,98%1115,08
ISU-15283541903171213.8554349,41%1252,84
Konštrukta T-34/1007273811123782.9254249,45%1213,48
Jagdpanther II82365802751141.9954248,64%1152,00
M4A3E8 Fury 656045106569.9654251,40%1139,65
Tiger II8685575302963.0654248,08%1067,33
Bat.-Châtillon 155 5591131653431225.3154048,61%1224,35
G.W. Tiger91684213011356.6354048,49%1340,39
Ferdinand83010982971157.5953949,20%1168,44
LTG76989089640.4153950,29%1215,10
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 594262480.8153853,05%1082,98
FV20781122682121008.3753649,35%1174,92
Tiger (P)7498390199825.1953549,77%1064,92
Sherman VC Firefly 61008634657.1753550,63%1126,85
SU-14-281299172481169.2153450,06%1295,19
AMX M4 mle. 457388427131837.3953248,75%1126,35
T71 DA7378367211579.8353150,00%1140,46
Heavy Tank No. VI 618234185689.9053050,89%1210,21
Panther7400492186733.3352949,94%1132,46
Rheinmetall Skorpion G 84509212391048.9952750,14%983,30
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32205790281.2052763,16%1256,59
Lorraine 155 mle. 5181996642501074.3952649,21%1198,00
Comet7440049140673.8452148,69%1051,04
Krupp-Steyr Waffenträger 75285595811.3252048,92%1031,45
Churchill III 5384025146416.5051951,17%914,68
Loza's M4-A2 Sherman 6830324519.1851848,96%949,50
AC 4 Experimental 62660159633.9451750,77%1130,81
T-437557476146678.3451349,93%1080,75
Strv m/42-57 Alt A.2 613585595641.6251150,76%1139,22
Spähpanzer SP I C7239487133624.5651148,77%1112,25
KV-37516471143812.7250349,54%1008,72
VK 30.02 (D)7281654152641.7450348,72%965,48
Škoda T 40 6118445139633.8150250,00%1212,29
SU-76I 31187157425.0350161,69%1645,80
AMX AC mle. 467182722121826.0749949,34%1169,54
T-34-85M 6386054143655.1649451,21%1082,22
G.W. Tiger (P)8239719248993.9349148,66%1109,50
AMX 13 757643774150504.8249148,81%975,11
Tiger I7822926306779.5149148,84%949,35
P.43 bis615937161600.0548750,20%1103,91
IS71092193248772.8948749,20%996,03
Bat.-Châtillon 12 t8330670102611.9548548,64%959,61
Type 64 6277012194482.1748551,14%1192,02
Aufklärungspanzer Panther7104670115428.4848247,93%849,24
Achilles612489579639.8248249,87%1164,23
HWK 1289725572598.0748148,75%888,76
Strv 74627655287603.7747849,67%1117,07
T25 AT7182904152821.6747650,03%1093,74
O-I6520469148665.5547551,56%1081,16
M127359390195881.8847449,82%1125,87
Ikv 90 Typ B7239432105773.5447447,98%1050,88
Škoda T 256395774123579.8047349,48%1126,84
Type 586429780142557.8847049,44%1119,05
A-43626108199522.7547050,00%1047,85
Type 4 Chi-To6281736102584.8646948,71%1123,51
Pz.Kpfw. V/IV 53978208384.6546950,24%850,48
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51402364466.3746850,93%1270,61
T71 CMCD75314371500.7146548,62%941,37
Sturer Emil7429685140794.7746247,10%1058,30
Lorraine 155 mle. 507295640172840.5446148,76%1029,61
T25/27602923173736.0346148,69%996,05
Crusader 5.5-in. SP7183741137761.6546149,50%1093,27
G.W. Panther7487715290925.1845949,60%1116,47
T376492925142432.9845850,49%1151,25
SU-1527500446185793.1345749,33%1089,53
Sherman Firefly6117307110589.0145749,21%1089,30
WZ-131G FT67862666660.4745550,16%1142,90
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 683950177545.8345249,38%1036,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6380513136531.2145250,36%1002,58
KV-4 KTTS 813689.0045133,33%484,90
VK 30.02 (M)634788598555.1345048,35%1038,62
KV-137297690101499.3244848,55%709,76
Cromwell6718714243519.6444650,70%1000,45
Jagdpanther7598617232786.7244549,13%1011,73
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 417545065348.8244555,96%966,78
ARL 446520257153614.4744248,74%1064,62
S-517231909186828.3144149,63%958,13
SU-100Y 6170939200639.1844051,78%1086,80
T-28E with F-30 411723742422.4543955,87%1244,62
AT 8635734195529.3543851,65%927,33
40TP Habicha613528249542.3643749,20%959,53
T14 5162634134397.7243750,46%864,69
SU-14-1795841221744.6843649,46%1000,06
Matilda IV 517945487399.3143552,90%1031,39
TOG II* 632581491632.4843450,16%1012,90
M4A3E8 Sherman6250333145492.4943150,35%930,86
Churchill VII655991699528.8342848,30%879,97
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51360725373.2742850,09%1023,85
Dicker Max 6298973172634.8142849,89%1102,42
Nashorn6529784106671.4842747,82%1137,29
M4 Improved 58182614355.2342752,23%937,73
59-166357686108329.2742748,56%835,60
Turán III prototípus 59034219403.9242650,76%998,39
105 leFH18B2 5174009154554.5042254,15%1168,43
Ram II 555067103383.1342153,45%1048,45
KV-26650734169586.3442051,64%964,49
M446429533182641.8341950,58%1050,93
AMX 13 F3 AM6394367144685.3241749,52%975,88
SU-1006681228172632.0141751,02%1124,08
Pz.Kpfw. T 25 5347331156400.3841351,57%1042,84
Excelsior 523106382389.7741350,55%804,07
T-34 shielded 513770925428.0941250,74%1114,62
T21639286098312.1041048,69%779,82
M36 Jackson6283440147603.3440950,86%1040,64
MT-256416020127283.0940950,29%755,77
BT-SV 3928949273.9740855,87%1309,04
Ikv 65 Alt II637002783598.0940848,95%1026,33
O-I Experimental559928393506.4240651,10%926,76
T-1506791165165537.6540650,03%863,93
M66627077156535.9040548,76%859,11
T-34-856700953259501.5240450,13%930,05
SU-85I 54892188477.7140350,92%1137,86
KV-8561158530330564.3740249,95%902,49
Type 3 Chi-Nu Kai 524677794410.0840250,60%1100,29
VK 30.01 (D)6272865130450.5940148,39%791,31
AMX 12 t6899389132356.6740049,01%898,32
M18 Hellcat6909884291554.5039551,08%931,81
Panhard AMD 178B66767323346.9139250,33%835,16
VK 28.016443676112295.6639048,69%744,79
VK 36.01 (H)6846200201492.5339049,16%801,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 316632296281.3239057,13%1122,68
AC 1 Sentinel 48863716282.6038952,31%1064,53
VK 30.01 (P)6644958153472.0938848,17%804,08
ARL V39626796797548.0438547,74%978,41
FV3046317061201577.0138551,10%995,96
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 258770132253.4438455,87%1187,48
SU-86202072176672.0938349,64%907,58
M24 Chaffee561111699276.3637950,61%904,81
S35 CA532334084515.0437851,52%1167,11
Hummel6666679186676.4637648,78%961,79
Matilda Black Prince 516682368380.4637151,46%950,80
AT 2552916373385.1936552,49%917,61
P.43522171639352.5236549,95%942,89
Sherman III516142773370.0336450,41%978,69
BDR G1 B560064798423.8036349,19%857,26
Strv m/42535446153367.0335749,25%972,76
M4 Sherman5674387136374.6135751,25%942,40
Valentine II 428788534236.3335451,40%806,90
T-50-2 647288714346.6935349,89%811,04
KV-1S5593527108387.1235150,41%726,34
VK 30.01 (H)5628523116392.8835048,33%743,72
Jagdpanzer IV6832536141485.6534947,87%796,48
T1 Heavy Tank5802867124382.9534849,36%752,96
FCM 36 Pak 40 316187094312.1234457,03%1076,82
Škoda T 24549281767352.8534348,67%948,27
Churchill I5845411100370.0834148,81%717,24
Type 3 Chi-Nu544001172338.6634049,10%913,93
KV-151567245230394.1233950,27%773,62
Type T-34572593599343.0433949,15%922,87
Großtraktor - Krupp 33725925211.3033753,55%855,51
Archer518354344401.4733649,50%879,71
A-32 42460164193.6433452,44%616,36
25TP KSUST II517845736306.8032949,42%752,25
Churchill Gun Carrier67443574410.7332747,48%651,07
M4A2E4 Sherman 526726103293.2332650,83%749,64
AMX ELC bis51003540144236.4732450,07%703,41
60G FT511519539398.0332149,48%854,65
StuG IV 555029435390.0532148,20%943,20
M10 Wolverine5502341121386.9232050,64%850,21
T675881773197366.3832051,49%754,27
Pz.Sfl. IVc568606785417.6331947,71%911,63
M41 HMC5645490100458.0631549,16%663,74
T-127 330396451220.2231354,17%879,05
Renault G158373869290.9431047,95%709,83
Bishop539671375400.8731051,91%866,60
Pz.Kpfw. T 15 312541854177.5631054,69%859,61
M7555778085246.3530949,06%834,38
M22 Locust 312350369183.5930353,36%856,84
T2 Light Tank 221312573136.2930352,22%792,08
VK 16.02 Leopard577834892187.9630249,04%538,76
Type 5 Ke-Ho422168446247.1830151,42%892,34
Ikv 103551326953323.1729948,48%732,23
T-3451091070134286.4629949,64%711,19
MTLS-1G14 333748416227.9629850,52%988,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51075699193295.1229649,21%683,77
P26/40430569625267.4829450,21%804,34
Grille5831770138439.5429249,92%893,05
SU-855891169111373.1929149,70%800,03
Marder 38T489609249307.1029050,78%763,09
SU-76G FT415207130324.6328851,33%772,01
Crusader586272279248.0028848,33%624,15
Lago448640632223.9728149,53%712,98
Pz.Kpfw. III/IV5625083145259.5627847,94%632,27
AMX 13 105 AM mle. 50537211484388.2227847,77%755,42
Type 1 Chi-He446825439224.1827649,61%730,66
Matilda494225387251.5227451,83%685,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3104501993141.5827451,36%628,62
M5A1 Stuart490599451172.7427349,56%617,05
Tetrarch 283804119176.7827154,47%1100,24
StuG III Ausf. G51167384158334.6827049,14%671,88
T-50562127290126.9026750,32%314,91
SU-122A522732778320.9226348,42%629,58
T40466012268272.1326351,45%641,12
Alecto461567450243.9326149,75%627,27
Valentine447270838212.6426049,90%827,67
ST vz. 39461894631201.8425949,06%638,07
MKA 23899756188.5925850,62%894,23
Grant422919926225.6425449,26%716,03
M5 Stuart4106027751115.3225149,08%372,61
Pz.Kpfw. II Luchs4113710374141.2325051,02%440,45
M8A1498188955232.2025050,14%561,65
L6/4021163485134.4524950,35%712,00
SARL 42414800732215.3524949,15%657,93
Sexton I 32922247196.3724953,00%810,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 27978641181.0724949,36%386,55
B1474893641183.5424847,91%535,72
Covenanter4117999657168.0124849,08%587,46
SU-85B491266967260.3824750,74%595,45
M15/42334831912209.9424750,16%722,63
Sav m/43466437429210.1024748,91%534,39
Somua S35320946219174.5924451,80%628,40
T-29 382252222218.5024450,20%894,11
T-80430644450164.4324249,02%556,90
Type 95 Heavy466835031196.9424247,60%598,48
L-60 27751991094.1024148,63%513,87
14TP425464521151.1524048,97%542,18
StuG III Ausf. B425657042219.4823949,34%542,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. D430688449194.0423848,64%537,75
M14/4122971035160.5923851,11%753,79
M2237222713129.7423650,43%645,78
AMX 105 AM mle. 47439278851255.4123549,81%800,58
Durchbruchswagen 2465552043177.0323547,41%443,16
Strv m/3826222427126.7823549,24%617,77
Stuart I-IV330204014146.0323449,50%569,67
VK 20.01 (D)420450141150.7923248,38%408,37
Strv fm/21111377025118.4623050,14%770,53
Strv m/40L356776415152.2222949,62%519,27
Type 98 Ke-Ni329330718159.8622950,20%654,70
Somua SAu 40444445536207.2822848,84%504,64
T-45 242622018141.2022751,20%779,04
Type 97 Chi-Ha361004620162.9822650,12%563,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4103803366114.0822548,43%312,16
AMX 404112195638142.6822548,68%562,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41418001107227.1422449,82%525,51
Renault R3521921318115.9522351,98%589,77
Birch Gun446037041213.0722349,12%690,97
Pz.Kpfw. II Ausf. G360416027118.7822250,32%453,60
Pz.Sfl. IVb450814755242.9122150,14%678,71
M2 Light Tank2132987731118.6422151,88%549,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J476151075134.4521948,90%349,85
Valentine AT374822225196.3021850,17%596,74
4TP14769224104.4021849,66%653,66
M3 Lee4135669656182.1321648,45%542,31
7TP23234265145.5121450,22%654,74
T-70348589123144.7421349,08%538,89
M3 Stuart3121369427122.2321349,17%491,23
Cruiser Mk. II358924024155.1621350,32%591,68
Cruiser Mk. IV3122263728145.5121349,65%491,10
T-284167450976170.5521349,08%449,91
SU-5449661559255.5021349,48%579,57
M3G FT318831415202.9221250,01%608,14
FCM 3623606516105.2721149,32%542,28
A-20488240958107.6421148,08%313,66
Pz.Kpfw. II2169651533106.9621050,70%499,59
10TP329925610148.7621049,05%568,18
Ikv 72374868416166.5620949,43%469,70
BT-7 artillery 359373738141.7920750,16%664,35
LT vz. 3528280647122.7820549,51%643,51
Type 2597 Chi-Ha398362622145.0720550,20%487,14
43 M. Toldi III 375191514111.9720548,64%535,85
M37475170652233.3320448,91%705,77
T82 HMC48701535193.1520449,09%537,04
LT vz. 38379291718129.5620348,99%501,65
LTP 3103187227141.7620349,34%608,85
Renault Otsu11551147794.9520249,79%623,24
Type 89 I-Go/Chi-Ro27254047125.7020249,14%612,48
Hotchkiss H35297540312109.6219951,01%521,18
AMX 383122478316101.0319849,58%390,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. A338507422137.0419749,07%459,52
Chi-Ni27241319108.0119648,46%535,93
D2387790618124.2819349,51%439,85
Renault UE 57358965221156.5019149,99%446,06
T-6026622511297.7619150,24%473,43
Leichttraktor126135332696.6319150,67%563,57
Sturmpanzer II459783652219.7319048,71%616,60
Marder II3156842945167.9918950,71%415,83
Kolohousenka112086796103.5118950,39%648,68
Type 95 Ha-Go24077569113.2118948,71%557,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137498240111.9518749,14%384,66
Pz.Kpfw. I21044237972.4318647,10%347,31
Cruiser Mk. III2138129330113.5518550,56%499,68
Fiat 300015636693103.1018449,34%604,56
T2 Medium Tank2158219217104.6418448,99%487,75
M7 Priest379775739196.1818448,74%496,41
SU-76M3108597628156.6018248,55%393,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3128405839120.4818249,81%360,26
TKS z n.k.m. 20 mm 25224386100.6418249,42%570,79
Light Mk. VIC 27295171887.6018249,48%487,83
M2 Medium Tank3154312534116.6718148,96%373,18
Type 91 Heavy374527915121.5418046,97%370,17
T-463181509336118.0417948,30%435,70
BT-22115538831106.9117750,16%525,11
Lorraine 39L AM364950123177.4717749,94%542,05
T1 Cunningham123900322883.0317650,31%543,06
Vickers Medium Mk. III3100988022120.8417648,20%385,40
T56 GMC3140452227134.7917548,83%337,66
Type 97 Te-Ke 252405312107.4117449,42%570,59
BT-7310141503798.5217247,57%361,62
Pvlvv fm/422752728679.3717248,05%310,13
Cruiser Mk. I272534012118.4817148,58%500,48
M3 Light 321567934106.9817147,60%444,97
T3 HMC2158583744124.6417051,18%485,12
Vickers Mk. E Type B2112844212103.9516949,22%455,92
Pz.Kpfw. 35 (t)214818372597.2316649,36%427,45
T-262181028515106.4616549,14%477,23
SU-26373543741163.8616450,88%378,94
T-26G FT21983826117.4716450,90%453,80
T1E6 27042311883.6416449,48%428,76
Wespe382760433153.1216248,79%468,63
D12980550777.9816247,28%346,07
Sexton II365025222121.4516149,06%438,74
T7 Combat Car 29776071771.8516049,88%377,16
MS-1123771991479.4915850,58%464,27
T18 HMC313155313101.9215749,10%375,57
Panzerjäger I2169929218117.8815650,10%399,07
Vickers Medium Mk. I122105451383.7515449,38%459,51
Universal Carrier 2-pdr294094012107.7015148,13%389,50
Renault NC-3111500723771.9614649,18%406,58
Renault FT AC272894310107.5414348,08%356,95
Renault FT 75 BS276653611115.9114250,71%626,54
Renault FT11925028762.1614248,54%364,42
AT-12119439713106.1813848,87%351,40
Vickers Medium Mk. II211696471283.1913747,43%327,83
Sturmpanzer I Bison383927821120.2813648,79%326,23
SU-18295136614111.9913249,33%623,08
Loyd Gun Carriage27982521080.9413049,51%471,01
T1 HMC212252731890.6512249,19%441,17
G.Pz. Mk. VI (e)21014342944.8810047,41%247,25

Ostatnia aktualizacja:

Anzeigen
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć