zembacz

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2268903113
Ø Poziom6,960,008,007,50
Zwycięstwa1169551,54%00,00%133,33%4842,48%
Porażki1073747,32%00,00%266,67%6153,98%
Remisy2571,13%00,00%00,00%43,54%
Przetrwane bitwy583125,70%00,00%00,00%1916,81%
Zniszczone czołgi217670,9600,0020,67740,65
Zniszczonych/zgonów1,290,000,670,79
Wykryte pojazdy286151,2600,0031,001161,03
Zadane uszkodzenia998,300,00422,67821,05
Punkty zajęcia bazy259671,1400,0000,001321,17
Punkty obrony bazy96870,4300,0000,00720,64
Doświadczenie611,930,00577,33635,47
WN71197,590,00430,22776,12
WN81369,440,00613,511138,38
Ogółem
Ilość bitew22689
Ø Poziom6,96
Zwycięstwa1169551,54%
Porażki1073747,32%
Remisy2571,13%
Przetrwane bitwy583125,70%
Zniszczone czołgi217670,96
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy286151,26
Zadane uszkodzenia998,30
Punkty zajęcia bazy259671,14
Punkty obrony bazy96870,43
Doświadczenie611,93
WN71197,59
WN81369,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew3
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy31,00
Zadane uszkodzenia422,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie577,33
WN7430,22
WN8613,51
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew113
Ø Poziom7,50
Zwycięstwa4842,48%
Porażki6153,98%
Remisy43,54%
Przetrwane bitwy1916,81%
Zniszczone czołgi740,65
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy1161,03
Zadane uszkodzenia821,05
Punkty zajęcia bazy1321,17
Punkty obrony bazy720,64
Doświadczenie635,47
WN7776,12
WN81138,38
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew185000
Zwycięstwa8344,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki9852,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4222,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi980,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy1580,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.284,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2281,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2951,5900,0000,0000,00
Doświadczenie671,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew185
Zwycięstwa8344,86%
Porażki9852,97%
Remisy42,16%
Przetrwane bitwy4222,70%
Zniszczone czołgi980,53
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy1580,85
Zadane uszkodzenia1.284,34
Punkty zajęcia bazy2281,23
Punkty obrony bazy2951,59
Doświadczenie671,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa1346,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy932,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy281,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.048,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy531,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy431,5400,0000,0000,00
Doświadczenie468,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa1346,43%
Porażki1450,00%
Remisy13,57%
Przetrwane bitwy932,14%
Zniszczone czołgi130,46
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy281,00
Zadane uszkodzenia1.048,36
Punkty zajęcia bazy531,89
Punkty obrony bazy431,54
Doświadczenie468,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew249000
Zwycięstwa13253,01%00,00%00,00%00,00%
Porażki11746,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6726,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1370,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy3031,2200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia881,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1710,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9293,7300,0000,0000,00
Doświadczenie732,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew249
Zwycięstwa13253,01%
Porażki11746,99%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6726,91%
Zniszczone czołgi1370,55
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy3031,22
Zadane uszkodzenia881,84
Punkty zajęcia bazy1710,69
Punkty obrony bazy9293,73
Doświadczenie732,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1459000
Zwycięstwa66945,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki75851,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy322,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy42929,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8170,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy15311,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.178,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15881,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy36032,4700,0000,0000,00
Doświadczenie554,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1459
Zwycięstwa66945,85%
Porażki75851,95%
Remisy322,19%
Przetrwane bitwy42929,40%
Zniszczone czołgi8170,56
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy15311,05
Zadane uszkodzenia1.178,58
Punkty zajęcia bazy15881,09
Punkty obrony bazy36032,47
Doświadczenie554,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew885000
Zwycięstwa43549,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki43949,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27531,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5490,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy5840,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.708,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5230,5900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7400,8400,0000,0000,00
Doświadczenie768,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew885
Zwycięstwa43549,15%
Porażki43949,60%
Remisy111,24%
Przetrwane bitwy27531,07%
Zniszczone czołgi5490,62
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy5840,66
Zadane uszkodzenia1.708,09
Punkty zajęcia bazy5230,59
Punkty obrony bazy7400,84
Doświadczenie768,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (249)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M2 Light2376,06516243870,43%2446,40
Progetto M35 mod. 46 81377,70750113449,74%1682,47
105 leFH18B2 5746,90521103552,66%1569,99
Type 64 6713,0063663653,62%2055,14
O-I6837,5948847356,03%1501,89
SU-130PM 81446,9471947051,49%1462,53
AMX 13 57 7726,2966442051,90%1382,07
Rheinmetall Skorpion G 81350,0771241255,10%1573,16
Type 5 Heavy102046,5477735346,74%1367,49
FV4005 Stage II101265,4657135343,34%752,21
GSOR 1008 81453,3171932645,40%1512,03
Strv 103-091550,1061532243,79%1294,23
60TP Lewandowskiego101646,8470131647,78%1093,94
UDES 0381144,6154730947,25%1186,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 8890,8561529948,49%906,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 8698,2263829750,84%1169,52
O-Ho81217,2963127749,46%1298,26
TVP T 50/51101642,8864626642,86%1290,30
CS-63101590,2267725244,84%1150,24
T78 6956,7867425153,39%1477,29
Type 4 Heavy91519,2276724850,40%1407,63
P.44 Pantera8983,8065922049,09%1144,73
O-Ni71150,5151920949,76%1496,47
53TP Markowskiego81361,4763920549,76%1643,38
T-345356,4236620457,84%977,12
FV215b (183) 101470,6961418743,85%969,33
Prototipo Standard B91765,9380618156,91%1779,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91252,6472217950,28%1273,28
AMX 50 Foch (155) 101710,5967217651,70%1213,33
A-447765,0264716756,89%1231,65
Object 277101618,9771316743,11%1109,73
Ikv 90 Typ B7837,4652816247,53%1094,37
Ikv 65 Alt II6601,5836415643,59%961,04
Strv 103B101549,1562515642,95%900,16
KV-856827,6360515256,58%1414,92
T-4481297,0970114940,94%1677,46
LT-432 8817,1668614751,70%1502,52
Object 703 Version II 81288,0372014640,41%1205,96
Panhard EBR 10510869,7666814445,83%880,81
Progetto M40 mod. 65101957,6871313345,86%1586,60
Object 4168714,0853213050,00%744,22
M22238,5131312658,73%1370,37
SU-14-28862,0358212645,24%719,30
P.43 ter7805,0060512450,00%1228,90
A-436596,6259012454,84%1222,75
Bat.-Châtillon 12 t8678,0463012451,61%1179,78
Object 43091818,6984912349,59%1864,20
Object 430 Version II91353,8369912249,18%1271,87
Super Hellcat 7987,4266612055,83%1542,10
T95/FV4201 Chieftain 101658,4560211534,78%863,87
Pawlack Tank6986,5565811343,36%1601,16
Panhard AML Lynx 6x68795,9059310548,57%1400,64
BZ-75101519,9772510445,19%939,24
M4A2E4 Sherman 5358,1439810454,81%971,63
Panther II8962,3868110149,50%1143,26
FV4004 Conway91226,555909840,82%879,32
AMX 13 757906,417179553,68%2299,40
AMX 13 10510707,806089540,00%529,52
A-205106,181779441,49%109,90
TNH T Vz. 5191354,597399447,87%1148,82
Charioteer8893,685939447,87%816,37
50TP Tyszkiewicza91449,897159142,86%1323,63
Somua SM 81188,437509147,25%1075,84
Cruiser Mk. III3278,083229066,67%1582,17
P.43 bis6587,854758938,20%994,23
CS-538905,706138939,33%1052,24
Valentine II 4352,134888659,30%1374,18
AMX 50 10081161,527058547,06%1210,75
IS-381267,207598555,29%1524,24
Hotchkiss EBR7671,746168551,76%1544,26
Bat.-Châtillon 25 t101215,985928436,90%755,10
Panhard EBR 9091029,287118158,02%1586,62
IS-7101649,598018048,75%1246,93
45TP Habicha7933,036717949,37%1207,32
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4534,135917956,96%1678,66
TNH 105/10008997,886687848,72%1040,00
Ares 758841,696307841,03%714,05
TVP VTU Koncept8825,925987642,11%929,55
AMX 12 t6746,336457544,00%2326,13
T-1091437,247197548,00%1345,03
FV2078841,616937553,33%901,37
M-III-Y81025,417047447,30%1069,21
Konštrukta T-34/1007537,935167349,32%697,06
IS-3A 81327,038097352,05%1467,94
Panhard AMD 178B6480,654527244,44%1300,16
M10 RBFM 5795,697117261,11%1927,50
BZ-5871043,757396953,62%1371,49
T-34-856671,165776848,53%1253,58
Škoda T 256690,855906753,73%1302,43
AMX M4 mle. 49 81100,626716653,03%1365,76
E 65 Zwilling 81401,407936546,15%1167,98
Type 59 8966,946766442,19%1124,50
CS-5991327,296446336,51%1127,02
E 5091425,037026344,44%1167,06
HWK 30 8597,785266334,92%790,95
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81004,377196248,39%1280,55
Object 140101355,855846139,34%833,03
WZ-111 model 5A101491,026525940,68%890,42
Vz. 55101634,175775832,76%893,31
Type 586814,386695862,07%1754,86
P.435485,913515759,65%1492,38
Ikv 1035404,462575742,11%806,59
EMIL 1951 81405,747595754,39%1521,70
BZ-79112861,639525653,57%1694,56
T-463193,132615552,73%768,34
Marder II3249,202025552,73%714,08
BZ-6891139,516945547,27%903,40
MT-256583,896295552,73%1904,23
Char Futur 4 91754,207365547,27%1532,02
IS7881,446725459,26%1203,85
FV227 Conceiver81177,427675248,08%1261,13
T-437989,806635149,02%1558,16
AMX M4 mle. 457921,436625147,06%1109,63
AE Phase I 91479,927695149,02%1310,81
CS-4471231,168185056,00%2088,16
40TP Habicha6714,965824955,10%1410,84
Vz. 44-17945,066974955,10%1242,90
Pz.Kpfw. 5581264,767854944,90%964,85
S-517784,875384645,65%784,16
Sav m/434277,803204650,00%679,39
SU-54228,151894660,87%522,22
Sherman III5415,704314650,00%1038,07
AMX ELC bis5345,804434650,00%1180,94
M-II-Y71181,247534645,65%1603,05
FV4202 81137,807494551,11%1613,26
T207896,206464443,18%1142,25
O-I Experimental5533,934244445,45%921,53
Versuchspanzer 5791570,778614353,49%1274,96
Panther7863,176544242,86%1264,92
Object 777 Version II 91572,938024148,78%1396,07
E 75 TS 8716,275384139,02%544,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2235,393794165,85%1338,98
Rambo 91315,448314163,41%1273,63
SU-182164,201564052,50%924,11
Tiger-Maus 91657,778343951,28%1398,23
25TP KSUST II5399,764823855,26%945,04
SU-263180,422063852,63%412,43
Crusader 5.5-in. SP7586,586073855,26%839,63
Super Conqueror101317,875313831,58%634,85
AMX 65 t81024,706483740,54%982,66
Chrysler MTC 2TC 81301,377093545,71%1097,16
King Tiger (Captured) 7879,146613548,57%1102,04
TS-5 81317,388543464,71%1573,50
VK 30.02 (M)6749,706133351,52%1394,54
B.U.G.I.6911,006123246,88%1489,20
Object 430U101641,266533141,94%1147,26
BT-7496,571463046,67%134,35
Type 95 Heavy4282,003393046,67%788,81
Vz. 64 Blesk8572,775983030,00%712,87
VK 72.01 (K) 101866,637573043,33%1159,35
Stuart I-IV3278,693032968,97%1499,69
Challenger7719,006972962,07%1030,73
Gabler’s Destroyer 5527,455282948,28%1548,22
AMX M4 mle. 54101929,896832832,14%1135,51
T1E6 2102,822062853,57%392,60
Škoda T 177953,857962762,96%2186,38
FV3046615,004472744,44%902,26
T34 B 8781,355002634,62%584,46
Vz. 60S Dravec 102564,248702548,00%1498,36
Windhund 81017,724922524,00%785,38
Grant4325,463072433,33%928,92
SU-86745,754972441,67%999,56
Char Mle. 75 9802,336512450,00%949,55
T92 8385,254292429,17%394,20
DZT-159 91104,086672450,00%881,59
M3 Light 3198,133422356,52%978,57
Ikv 723181,291952161,90%541,43
BT-2294,101712060,00%400,19
T34 8834,604442040,00%742,61
K-91101555,707272055,00%1261,51
Strv S1 81451,154742055,00%1651,68
M4A1 Revalorisé 81017,404502055,00%1122,93
P26/404339,583221978,95%1092,29
Panzerjäger I2243,582641957,89%1124,06
Object 780 101809,536941947,37%1226,57
K-91-PT 9791,684451926,32%388,91
M24E2 Super Chaffee 6616,895881952,63%1758,06
Ashigaru 101238,845481942,11%647,59
M4A3E8 Sherman6817,726171844,44%1514,95
KV-137595,895581855,56%892,99
DS PZInż5275,763341752,94%479,59
T110E5101315,127411747,06%888,69
VK 168.01 (P) 81094,886911747,06%1105,38
Caliban 81003,246221741,18%941,21
E 50 Ausf. M101579,445711643,75%1072,96
T7 Combat Car 2250,254421656,25%1570,93
Caernarvon8726,476981560,00%807,50
Toro 91134,007411553,33%885,07
T2971001,007531450,00%1158,67
Škoda T 245383,083461346,15%951,31
Sherman Firefly6532,235171361,54%1039,85
FV230 Canopener101027,546081338,46%441,26
Sexton I 3186,752251258,33%562,39
DBV-152 10826,094111127,27%238,57
MKA 2237,733351136,36%617,30
Lansen C 8691,823741118,18%545,11
Škoda T 5091043,305491030,00%619,67
ARL 4461115,607671070,00%2172,85
T-50-2 6251,103251050,00%509,11
SU-122A5465,89226911,11%819,69
TS-54 8837,44655944,44%592,00
Sherman VC Firefly 6225,78269922,22%74,32
Strv 107-12111169,88684850,00%552,73
Object 283 9911,88736862,50%806,02
Löwe 8741,75635837,50%617,23
MTLS-1G14 3184,00296757,14%637,74
Hotchkiss H352102,83176666,67%445,42
T-45 2157,83333666,67%837,82
Bretagne Panther 6891,17821666,67%1874,46
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5395,17395633,33%738,95
WZ-120-1G FT 81143,17643633,33%1004,04
GSOR the TANK 9661,8027550,00%318,82
Kunze Panzer 91403,60827540,00%1298,51
T-29 3133,00205540,00%206,24
Matilda Black Prince 5288,00198520,00%398,11
Husarz 8801,2031150,00%430,79
KV-1S6578,50471425,00%741,42
Patton the Tank 91508,75619425,00%1165,69
Alembic 8731,25592450,00%524,34
Panther/M10 71019,009304100,00%1608,23
BT-7 artillery 380,25230450,00%130,95
Leichttraktor1107,002613100,00%539,42
M-V-Y10571,67548333,33%115,96
KV-1SA 5671,33584333,33%1292,94
Stitch 8906,33483333,33%576,52
AMX ELC 901 60,00428366,67%261,00
Chaffee Camouflaged 5708,00544333,33%1669,13
T23E3 7978,0025720,00%1155,07
M4 Improved 5336,506772100,00%796,35
Kampfpanzer 67101773,0011842100,00%1250,07
Obsidian 8791,00484250,00%783,58
T-116 3185,00283250,00%654,76
T-127 3419,505002100,00%1700,46
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5266,004662100,00%616,42
M4A1 FL 10 6270,0016420,00%129,23
Fiat 3000129,001231100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2146,002611100,00%751,75
T1 Cunningham133,002710,00%0,00
Pvlvv fm/42270,003981100,00%271,98
MS-11187,002471100,00%1167,85
T-262176,004801100,00%1154,12
11310914,0054510,00%368,45
Waffenträger auf E 100100,0021210,00%0,00
AMR 35 2232,0027810,00%950,78
Pz.Sfl. IC 40,002341100,00%261,00
Carro da Combattimento 45 t 10919,0030310,00%330,40
AC 1 Sentinel 4174,0012910,00%290,68
Excelsior 50,006411100,00%261,00
A25 Harry Hopkins I 4183,004711100,00%476,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.05.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.05.2026
Opuścił klan: 12.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.04.2026
Opuścił klan: 06.05.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.03.2026
Opuścił klan: 06.04.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.05.2025
Opuścił klan: 10.02.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2022
Opuścił klan: 18.05.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.01.2021
Opuścił klan: 04.03.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.02.2020
Opuścił klan: 02.11.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.08.2021
Opuścił klan: 12.12.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.11.2020
Opuścił klan: 11.01.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.03.2021
Opuścił klan: 25.07.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.12.2021
Opuścił klan: 04.02.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 17.12.2019
Opuścił klan: 18.01.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.08.2019
Opuścił klan: 09.12.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.11.2020
Opuścił klan: 13.11.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.11.2020
Opuścił klan: 24.11.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.06.2019
Opuścił klan: 08.07.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 11.02.2019
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.07.2019
Opuścił klan: 09.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2019
Opuścił klan: 10.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.01.2019
Opuścił klan: 25.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.12.2018
Opuścił klan: 09.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.10.2018
Opuścił klan: 26.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.08.2018
Opuścił klan: 10.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.05.2018
Opuścił klan: 04.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.03.2018
Opuścił klan: 30.03.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.03.2018
Opuścił klan: 06.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.02.2018
Opuścił klan: 26.02.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.10.2017
Opuścił klan: 15.02.2018