zPJz

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.12.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4835500139
Ø Poziom6,840,000,008,88
Zwycięstwa2368648,98%00,00%00,00%7151,08%
Porażki2405149,74%00,00%00,00%6546,76%
Remisy6181,28%00,00%00,00%32,16%
Przetrwane bitwy1335527,62%00,00%00,00%3726,62%
Zniszczone czołgi374690,7700,0000,00900,65
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,88
Wykryte pojazdy385820,8000,0000,00720,52
Zadane uszkodzenia766,670,000,001.014,68
Punkty zajęcia bazy355320,7300,0000,001090,78
Punkty obrony bazy317730,6600,0000,0000,00
Doświadczenie437,920,000,00652,17
WN7933,980,000,00751,56
WN81033,220,000,00776,49
Ogółem
Ilość bitew48355
Ø Poziom6,84
Zwycięstwa2368648,98%
Porażki2405149,74%
Remisy6181,28%
Przetrwane bitwy1335527,62%
Zniszczone czołgi374690,77
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy385820,80
Zadane uszkodzenia766,67
Punkty zajęcia bazy355320,73
Punkty obrony bazy317730,66
Doświadczenie437,92
WN7933,98
WN81033,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew139
Ø Poziom8,88
Zwycięstwa7151,08%
Porażki6546,76%
Remisy32,16%
Przetrwane bitwy3726,62%
Zniszczone czołgi900,65
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy720,52
Zadane uszkodzenia1.014,68
Punkty zajęcia bazy1090,78
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie652,17
WN7751,56
WN8776,49
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa215,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1184,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy131,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia448,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy262,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie201,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa215,38%
Porażki1184,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy17,69%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy131,00
Zadane uszkodzenia448,62
Punkty zajęcia bazy262,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie201,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia933,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie90,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia933,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie90,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki360,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy120,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy240,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy40,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia378,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie150,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa120,00%
Porażki360,00%
Remisy120,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy40,80
Zadane uszkodzenia378,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie150,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew62000
Zwycięstwa2641,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki3454,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1829,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy711,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia613,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1282,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie304,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew62
Zwycięstwa2641,94%
Porażki3454,84%
Remisy23,23%
Przetrwane bitwy1829,03%
Zniszczone czołgi350,56
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy711,15
Zadane uszkodzenia613,02
Punkty zajęcia bazy1282,06
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie304,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew138000
Zwycięstwa7050,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki6647,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5237,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi820,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy1421,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.181,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2842,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6314,5700,0000,0000,00
Doświadczenie511,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew138
Zwycięstwa7050,72%
Porażki6647,83%
Remisy21,45%
Przetrwane bitwy5237,68%
Zniszczone czołgi820,59
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy1421,03
Zadane uszkodzenia1.181,51
Punkty zajęcia bazy2842,06
Punkty obrony bazy6314,57
Doświadczenie511,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew487000
Zwycięstwa19640,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki28558,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13327,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2740,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy6531,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia550,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5081,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2080,4300,0000,0000,00
Doświadczenie305,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew487
Zwycięstwa19640,25%
Porażki28558,52%
Remisy61,23%
Przetrwane bitwy13327,31%
Zniszczone czołgi2740,56
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy6531,34
Zadane uszkodzenia550,63
Punkty zajęcia bazy5081,04
Punkty obrony bazy2080,43
Doświadczenie305,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew41000
Zwycięstwa512,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki3687,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy921,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy230,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.019,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie128,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew41
Zwycięstwa512,20%
Porażki3687,80%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy921,95%
Zniszczone czołgi240,59
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy230,56
Zadane uszkodzenia1.019,39
Punkty zajęcia bazy250,61
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie128,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (515)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-856593,02377213552,46%1186,01
M4A1 Sherman5540,62379133653,37%1665,17
E 25 7981,65552131250,23%1492,55
IS-381088,56471103047,38%1172,95
T-5491146,8451187447,48%1137,52
T-345362,8429176548,24%923,04
KV-15518,7736471753,28%1096,97
KV-856814,8142470853,39%1501,37
T-448813,6642364347,12%1066,16
Pz.Kpfw. III/IV5382,6030662351,52%1084,49
Comet7729,8145251548,35%1216,38
T-62A101487,5951850744,97%1184,53
Sturer Emil7897,8442649450,40%1204,95
ISU-15281300,5946048650,62%1383,26
SU-1006650,8434347947,81%1048,20
VK 36.01 (H)6705,3943647152,87%1353,95
StuG IV 5450,5932345449,56%1163,30
G.W. Panther7884,7439845248,23%1038,39
Object 70491765,6452043647,94%1362,30
SU-1527845,2934743351,73%1211,69
212A91305,8337842945,22%1247,28
S-5171098,0638841248,06%1348,89
T-34-28805,5745738948,59%993,26
A-436585,5446336451,37%1209,36
IS7748,8341635250,28%977,23
O-Ni7913,6052034548,41%1189,14
Tiger I7906,9747034348,10%1185,36
M10391146,8847633046,36%974,57
KV-48964,1742232345,82%1045,84
Centurion Mk. 7/191268,7852432047,81%1184,89
Object 261101302,2651932047,19%1031,40
Object 268101770,9560031647,78%1154,97
Centurion Mk. I8841,1542830944,34%973,47
ST-I91337,5854130850,65%1180,19
T-437589,0433028946,71%807,64
T-1091296,3054128551,58%1216,32
T2971077,5151228051,07%1400,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81100,3047628045,00%1032,75
Jagdpanther II81032,2944427944,09%946,32
Tiger 131 6737,2350627352,38%1258,09
T28 Concept 7790,9847726450,38%1059,86
M36 Jackson6643,6134026153,64%1156,35
WZ-12091129,1452925848,06%1063,95
T-54 ltwt.9834,1050125848,84%1107,27
VK 168.01 (P) 8938,8055025846,51%951,36
T328896,3745825147,41%952,27
Tortoise91256,8561924650,81%915,95
SU-54545,0125024550,61%1471,73
AT 1581138,4149324347,74%1187,86
Cromwell6580,8839124148,13%1149,24
Tetrarch 2220,0322123948,95%1215,03
Tiger II8992,7251123150,22%1116,57
KV-37739,3040023146,75%820,39
STA-18802,0346123049,57%995,75
SU-855385,8424122548,44%807,33
Type 586553,3335622448,66%1084,67
IS-4101541,1454222349,33%1159,43
Type 5 Chi-Ri7788,1747821253,77%1251,51
A-20556,8518320448,04%90,84
G.W. Tiger (P)8954,2648220143,28%1024,72
T-34-17695,4844019550,26%1045,57
AT 77840,4142019148,17%982,82
M127878,6947018650,00%1083,42
M41 Walker Bulldog8667,9650318654,30%1253,79
Jagdpanzer E 100101251,8558118548,11%747,33
T-703258,9329918456,52%1129,60
T-1506489,8033418250,00%688,22
T-262156,8016918148,62%719,41
Churchill III 5420,6448318148,62%754,13
Waffenträger auf Pz. IV91282,4057017745,76%938,54
ARL 446525,4937817648,86%810,55
T-50595,5722517350,87%152,34
Konštrukta T-34/1007686,9143217248,84%1016,87
KV-137468,2732617250,58%622,23
Spähpanzer Ru 2519686,8248716944,97%876,39
BT-7494,6014816350,31%159,11
Type T-345347,8328316152,17%917,21
T3 HMC2195,6723115449,35%847,02
Hummel6599,2841115349,02%854,22
T3091170,2557615341,18%751,61
IS-7101417,8551115339,87%914,65
T25/27682,5541815253,29%911,87
AT 86532,2036414847,30%841,83
UDES 038792,5447514738,10%561,21
Pz.Sfl. IVb4284,1922514748,30%902,50
M40/M438988,0848614550,34%1117,67
M66620,7136014353,15%856,69
MS-11110,8016914354,55%497,01
AMX 13 757557,3845114346,15%1080,00
T25 AT7774,7638414351,05%935,12
Leo7767,5850114251,41%1196,46
Challenger7739,2741614242,96%819,88
FV215b (183) 101248,3758614139,72%677,29
Nashorn6673,0335114156,03%1139,03
M446579,7432514047,86%956,40
MT-256280,5337313548,15%707,00
AMX ELC bis5248,0229213443,28%696,94
XM69 Hacker111678,6676613447,76%1016,22
TNH 105/10008613,5044413047,69%530,11
Achilles6615,0731913040,77%974,57
T499743,3552413052,31%1036,92
Spähpanzer SP I C7651,2548512751,97%1254,46
KR-1111743,8377212746,46%937,07
Jagdpanther7792,0938912349,59%1011,81
Ikv 90 Typ B7769,6344112258,20%1148,51
Jagdtiger91292,8349412245,08%933,26
Crusader6350,8532712041,67%941,38
WZ-111-1G FT8925,3155611950,42%849,12
Type 4 Heavy91140,3659611847,46%939,95
Crusader 5.5-in. SP7730,3044611844,07%1030,77
M4A3E8 Sherman6493,4237011353,98%882,59
A-447696,5447211350,44%1042,75
M3 Lee4234,0021311250,89%771,67
WZ-1328337,2450611251,79%410,84
Mäuschen91116,9267511241,07%768,17
LTTB8660,2251611154,05%1218,44
Charioteer8915,9044910944,95%844,77
Tiger (P)7728,6151310847,22%808,85
Strv 746532,7938810747,66%903,46
Type 4 Chi-To6560,6536310751,40%1054,92
AMX M4 mle. 457751,5848410751,40%953,94
FV217 Badger101393,2566210645,28%843,60
Löwe 8893,1757210642,45%796,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91090,0266210543,81%938,33
E 759937,2150210545,71%657,29
T-127 3305,6434510249,02%1143,26
TVP VTU Koncept8664,0940810147,52%670,26
KV-26549,7740310156,44%853,14
WZ-120-1G FT 81129,3561310145,54%1072,71
FV4004 Conway91055,0852710043,00%775,16
Ikv 65 Alt II6711,783859945,45%1304,09
Pz.Sfl. IVc5459,493089949,49%1073,77
T207581,525199841,84%617,43
FV3046438,853849851,02%716,21
VK 30.01 (P)6674,654839758,76%1318,78
Object 43091219,397259751,55%994,84
UDES 14 Alt 58772,055789644,79%765,96
Type 3 Chi-Nu5333,982649550,53%864,92
SU-100M17833,954939453,19%1070,16
AMX 12 t6398,743979251,09%985,15
Leopard Prototyp A91056,626769150,55%828,40
O-Ho8940,585828947,19%974,31
SU-263243,681568845,45%567,59
Bat.-Châtillon 12 t8580,024778749,43%930,46
StuG III Ausf. G5529,243058555,29%1301,60
WZ-1317534,154588547,06%959,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4110,511938557,65%183,57
ARL V396400,463148452,38%580,43
Carro d'assalto P.887673,694608355,42%865,66
SMV CC-567593,193758338,55%524,45
P.43 bis6493,934128250,00%791,18
T1 Heavy5453,853458260,98%918,48
SU-85B4307,382538250,00%671,46
WZ-111G FT91576,467238252,44%1165,90
VK 100.01 (P)8741,405918242,68%615,20
FV227 Conceiver8910,786188040,00%763,14
FV229 Contender91052,357038048,75%717,47
Jagdpanzer IV6691,164227951,90%1348,44
Object 4168694,235037948,10%722,14
Škoda T 256554,564827861,54%1185,24
AMX 50 1008910,566107841,03%794,75
BZ-1668762,486117750,65%676,91
LT-432 8414,815197740,26%478,08
CS-538742,625627639,47%763,56
M18 Hellcat6548,123837648,68%824,93
Object 752 91148,347367650,00%749,04
GSR 3301 Setter7276,114257644,74%406,03
FV2078715,444967545,33%721,59
T376471,894367550,67%1165,62
1108771,085217439,19%584,00
Hirschkäfer111443,126517448,65%781,50
Covenanter5213,702277349,32%599,70
Valentine3202,622227150,70%654,32
BZ-587715,856057156,34%827,66
Ares 758826,316497149,30%813,14
Churchill VII6421,543997047,14%532,07
M415349,652136936,23%322,46
FSV Scheme A7587,134746946,38%727,24
T-29 3303,133476953,62%1224,64
ELC EVEN 90 8446,095466847,06%655,60
O-I Experimental5589,674366753,73%1180,43
BZ-6891192,737086750,75%899,46
AMX 65 t8773,345536737,31%634,35
T803111541,696796737,31%719,55
O-I6827,895706653,03%1653,30
T2881024,585746645,45%910,02
Type 5781057,506826646,97%951,63
WZ-131G FT6468,482916538,46%530,56
AT 25346,703146457,81%827,08
SU-122-44 7797,864986445,31%852,74
AMX 50 12091026,796456346,03%750,80
59-166420,454096243,55%1066,45
BDR G1 B5409,113046250,00%705,13
T28 Prototype8767,134916246,77%661,45
Sherman III5492,843716254,84%1627,78
StuG III Ausf. B4301,602496259,68%733,52
Rheinmetall Panzerwagen10727,156426246,77%613,35
AT-FV230 Breaker111362,156486238,71%612,25
M10 Wolverine5419,332646150,82%949,25
BT-7 artillery 3144,492136149,18%411,57
AMX M4 mle. 49 Liberté 8820,695806136,07%698,73
Strv 103-091330,407026060,00%1070,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3151,172096048,33%333,12
AMX AC mle. 467644,784406048,33%734,74
HWK 128609,124656045,00%962,99
T26E4 SuperPershing 8808,207395957,63%1003,67
M2 Medium Tank3156,711795850,00%477,69
VK 28.016335,173505848,28%823,30
Bishop5467,382815839,66%939,62
T26E5 Patriot 8918,886835846,55%973,11
AMX 13 57 GF 7610,436305834,48%971,07
Type 4 Ju-To7760,305205733,33%677,16
SU-130PM 81192,826085740,35%928,46
M53/M559655,495355547,27%455,95
Grille 15101479,356495550,91%907,16
FV601 Saladin8567,515345545,45%466,40
Super Hellcat 7648,605065545,45%803,37
IS-27943,945985438,89%1133,72
Caernarvon8756,785915446,30%634,29
M-II-Y7600,265345450,00%641,36
T-34-85M 6681,656525453,70%1169,25
BT-2268,581335356,60%207,54
Archer5505,922955352,83%1135,33
60G FT5394,813025248,08%763,48
T-34-2G FT71108,966855263,46%1689,92
Alecto4222,782035150,98%503,05
IS-2-II81027,335885135,29%947,10
leKpz Borkenkäfer11850,805955131,37%568,02
M5A1 Stuart4128,182305052,00%298,56
Vz. 44-17698,166275050,00%759,18
T404349,202655054,00%901,32
T675459,323295052,00%989,13
T110E5101297,186755042,00%759,29
Indien-Panzer8947,266445046,00%1100,41
FV201 (A45) 7768,266655048,00%929,38
M374342,143284944,90%1204,38
T-284319,352494847,92%987,41
VK 30.02 (D)7313,333584837,50%194,64
Grille5555,963394854,17%1344,71
FV224 Chopper71001,196514843,75%1109,91
14TP4161,302574746,81%387,48
T698460,044364736,17%255,73
IS-M8715,875664742,55%615,17
IS-2 shielded 7768,795804744,68%809,36
AMX 13 F3 AM6722,625194555,56%1048,86
Chi-To SP7620,225204562,22%628,47
SU-76M4163,221554548,89%295,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5421,163744551,11%1122,58
53TP Markowskiego8715,665284443,18%619,47
Black Prince7814,526774459,09%1122,62
Lorraine 155 mle. 518666,395754452,27%611,93
AMX AC mle. 488905,895964450,00%847,04
Churchill I5300,742964348,84%436,62
T-602148,351874348,84%531,22
T-44-100 Igrovoy 8877,146334339,53%857,45
AMX ELC 901 6281,914234332,56%480,16
AE Phase I 91097,306344339,53%740,96
VK 16.02 Leopard5197,123924252,38%515,74
Marder 38T4278,432054240,48%499,21
B14229,372624153,66%568,52
Panther7352,123934134,15%244,79
Bat.-Châtillon 25 t101383,616174131,71%882,89
Škoda T 177399,904504141,46%559,69
Object 70591161,297704160,98%1046,22
Type 5 Ke-Ho4191,832624055,00%561,53
CS-5991149,007343953,85%1003,25
M24 Chaffee5272,413703941,03%831,90
Rheinmetall Skorpion 8979,006383953,85%926,76
Prototipo Standard B9722,825003842,11%414,10
Windhund 81075,845853844,74%913,12
P26/404290,543703767,57%880,42
Type 3 Ho-Ni III5491,033613748,65%927,40
P.44 Pantera8482,144543638,89%305,56
Emil I8612,294583542,86%436,71
CS-447686,234783548,57%886,23
Pz.Kpfw. I Ausf. C3114,062383542,86%351,62
Taschenratte111607,718293540,00%768,62
Strv m/425278,793273441,18%487,90
AMX 404195,152423461,76%764,11
SU-1018874,566533467,65%958,46
Panhard AMD 178B6307,443953444,12%726,21
Staghound Mk. III6599,714783438,24%934,70
MTLS-1G14 3198,413063464,71%829,06
Semovente M43 Bassotto6362,643243348,48%392,01
G.Pz. Mk. VI (e)267,331113342,42%178,02
GSOR 1006 Scheme 79692,095873348,48%417,87
Object 430U101207,646263342,42%686,28
Grant4292,812673240,63%776,98
SARL 424203,162743237,50%415,06
Tiger-Maus 91114,256553243,75%754,24
E 65 Zwilling 81203,097403246,88%912,37
Excelsior 5291,633473256,25%453,63
VK 45.02 (P) Ausf. A8521,685233145,16%374,00
ST vz. 394251,472813043,33%668,23
40TP Habicha6602,405183053,33%1091,33
Marder II3241,702533043,33%598,76
Object 283 9878,775523046,67%662,31
TS-54 8963,476413040,00%768,50
T34 8753,525012931,03%571,12
Type 95 Ji-Ro6405,693162931,03%411,75
Pawlack Tank6489,344582948,28%602,44
Ikv 1035391,714222857,14%939,40
Mitsu 1085350,503302842,86%384,58
GSOR the TANK 91227,045942839,29%941,90
T-50-2 6383,825232853,57%1063,42
Kunze Panzer 91231,116062835,71%940,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6709,253942839,29%935,09
M10 RBFM 5477,464802857,14%949,15
Škoda T 245414,853912751,85%1226,47
T-463178,222232766,67%876,94
Semovente M415320,072742744,44%483,32
Lorraine 155 mle. 507654,155352751,85%709,97
LTG7812,594092737,04%1592,65
Lago4180,883322657,69%510,27
SU-182113,231322661,54%702,22
SU-76G FT4344,352462630,77%591,18
G.W. Tiger9858,126022653,85%683,34
T959830,736342650,00%495,30
P.435376,244832552,00%1022,30
P.43 ter7647,405702544,00%818,68
AMX 105 AM mle. 474335,562562548,00%1270,02
Object 705A101475,886932544,00%974,96
43 M. Toldi III 3139,681962540,00%521,55
Brennos 8879,326182548,00%788,19
Vz. 60S Dravec 101503,587182441,67%728,54
Chrysler K GF 8625,005062429,17%403,42
Pz.Kpfw. II2148,522492360,87%591,48
Pz.Kpfw. II Luchs4347,264552360,87%1490,06
Valentine AT4285,302352356,52%761,08
M8A14298,742792321,74%625,12
TKS z n.k.m. 20 mm 2171,822572250,00%915,61
LT vz. 383161,412232250,00%529,29
Centurion Action X101022,955732236,36%483,56
Hotchkiss EBR7387,775292263,64%825,70
Patton the Tank 9753,735962254,55%653,02
Predatore 9946,956032240,91%532,16
Wespe3208,291792157,14%748,96
Valentine II 4326,525392166,67%1194,69
Fantôme 91340,107332152,38%1234,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4283,602582065,00%782,83
AMX 13 909358,054462030,00%193,50
Birch Gun4277,102342045,00%932,08
Ares 859649,056712045,00%383,62
113 Beijing Opera 101082,906622045,00%675,23
M3 Stuart3212,682271947,37%788,20
Leichttraktor166,581151947,37%118,74
Lorraine 39L AM3181,002041942,11%399,35
Type 619707,215571942,11%403,87
M5 Stuart4166,682811952,63%351,91
Type 3 Ju-Nu6640,324421963,16%928,27
T110E4101216,845501936,84%589,29
AMX 50 Foch (155) 101005,376131947,37%525,08
AT 15A 71014,328011968,42%1517,26
Renault G15143,563051827,78%100,75
Heavy Tank No. VI 6684,284801850,00%1127,72
T26E3 Eagle 7 7759,225231855,56%955,06
WZ-120G FT 91697,228111855,56%1292,08
M15/423270,884011752,94%850,11
Type 95 Heavy4174,822351747,06%414,41
Universal Carrier 2-pdr2224,121631735,29%787,67
Pz.Kpfw. 558753,006141741,18%399,66
Strv m/40L3191,312311643,75%526,80
VK 30.01 (H)5220,753081656,25%431,08
DS PZInż5401,884251650,00%842,55
M26 Pershing8543,634641637,50%372,42
Ho-Ri 28880,254841631,25%705,33
SDP 44 Burza6604,384361643,75%775,68
Cruiser Mk. IV4220,562321656,25%698,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G3197,253601656,25%743,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4253,383361662,50%751,65
Object 25791293,884571631,25%996,57
Somua SM 8874,885221656,25%818,41
Type 59 8583,205831560,00%638,29
Sexton II3149,931591546,67%512,15
Progetto CC55 mod. 548470,874891546,67%292,15
B.U.G.I.6436,603261546,67%612,12
AMX 13 105 AM mle. 505378,803171560,00%782,45
Object 14010604,005401546,67%282,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6371,204401540,00%608,91
IS-2 7957,075021560,00%1209,45
Type 1 Chi-He4502,645251464,29%2117,58
10TP3197,502381442,86%595,62
WZ-111 model 1-491164,797191450,00%873,94
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,711951464,29%428,83
T71 CMCD7524,864331435,71%906,05
A46 6372,075241450,00%966,83
FV4202 8583,215221457,14%701,09
25TP KSUST II5218,543421353,85%373,61
45TP Habicha7843,316871353,85%1079,62
Ikv 723207,152671384,62%642,90
SMV CC-678830,316881369,23%849,89
T-804190,382651346,15%604,66
XM551 Sheridan10331,924661330,77%47,59
M24E2 Super Chaffee 6171,693641330,77%153,07
Matilda IV 5464,385371361,54%1251,46
L-60 2111,152661346,15%447,33
T1E6 2115,081481346,15%375,77
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8742,854671338,46%578,71
VK 45.03 71158,857061346,15%1476,23
121B 10938,855051330,77%438,37
Strv m/382173,083301283,33%865,13
Sav m/434119,082461258,33%217,58
M75142,422411241,67%249,07
AMX 383124,171771241,67%181,70
Maus101345,926691241,67%667,26
SDP 57 Gowika7595,834581233,33%496,11
Renault FT AC233,33751233,33%0,00
Somua S353172,502871275,00%542,72
SU-122A5114,832631258,33%188,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3165,422271258,33%493,34
Black Prince II 7999,428551266,67%1423,29
Pz.Sfl. IC 4525,585661275,00%2005,64
LTP 3165,251831250,00%640,37
M22163,001431118,18%595,80
Type 98 Ke-Ni3148,451811163,64%587,58
TNH T Vz. 519963,827321163,64%787,07
T56 GMC3131,452131181,82%470,07
Cruiser Mk. III3285,002961163,64%1711,29
Light Mk. VIC 294,912241163,64%494,56
M4A1 FL 10 6618,456111145,45%931,90
OCP Peacekeeper 91471,827611154,55%1192,21
Vickers Medium Mk. I1113,101651040,00%429,60
Strv fm/21157,401261040,00%46,68
Renault Otsu176,101191050,00%162,69
Matilda4305,505071080,00%965,53
50TP prototyp 8651,205801060,00%625,99
Stuart I-IV3289,803031050,00%1301,25
M7 Priest3238,203041090,00%672,15
Cruiser Mk. II2158,201371040,00%464,39
Renault UE 573197,002091050,00%519,44
Somua SAu 404116,401961050,00%141,52
S35 CA5310,402921040,00%428,72
Durchbruchswagen 24291,702261030,00%650,21
VK 30.02 (M)6673,905921060,00%1292,50
AEC Armoured Car5724,105271070,00%2033,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5202,104511060,00%378,03
Cromwell B 6516,107161070,00%1044,24
Dicker Max 6471,502891030,00%521,02
Valiant 5353,403641030,00%470,70
Leox 91188,806591050,00%825,13
Conqueror91734,11825944,44%1651,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,33208922,22%87,36
T216528,67556977,78%1672,94
Char Mle. 75 9399,11407922,22%214,14
T14 5541,13575850,00%991,46
LT vz. 35269,88192875,00%330,05
Vickers Mk. E Type B2120,00170850,00%363,74
Type 91 Heavy3285,38346875,00%1062,41
SU-86421,88148812,50%298,07
Type 89 I-Go/Chi-Ro2168,63211850,00%586,07
Strv 81 8633,63739862,50%762,58
Lorraine 40 t 8780,25692850,00%815,47
Renault FT 75 BS2106,00144728,57%426,10
D1277,5798728,57%99,07
T1 HMC243,0099742,86%40,39
Sherman Firefly6533,29574785,71%1090,06
AT-12191,29163757,14%795,34
M3G FT3291,43294771,43%1037,99
VK 30.01 (D)6262,71337771,43%463,25
KV-1S6512,29344771,43%1000,46
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4312,00499757,14%667,49
T7 Combat Car 228,86104728,57%0,00
KB-52 91338,57596728,57%781,72
Pvlvv fm/422164,33252683,33%751,05
Type 2597 Chi-Ha3227,67235650,00%779,02
T82 HMC4101,33192650,00%152,03
Object 432U111043,00793666,67%706,13
KV-1SA 5634,33396633,33%1048,72
M16/43 Sahariano 3470,83498633,33%1286,98
D23229,00230560,00%905,05
7TP2168,003885100,00%709,90
Vickers Medium Mk. III3148,40351580,00%629,38
Panzerjäger I2182,20197560,00%660,96
M4A3(76)W Sherman 6335,80330520,00%283,78
L6/402167,25391450,00%455,78
T1 Cunningham167,25159450,00%221,87
Type 95 Ha-Go2141,00208475,00%691,52
Renault NC-31176,75132475,00%411,81
T-26G FT2314,00338475,00%1476,51
VK 20.01 (D)4408,255964100,00%1540,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 269,25186450,00%149,70
Hotchkiss H352154,00207366,67%726,61
M2 Light285,00159366,67%322,62
Cruiser Mk. I117,00106366,67%231,85
SDP 40 Zadymka5301,67288366,67%560,40
AMR 35 298,33202366,67%433,54
T-116 3234,335463100,00%1038,16
T78 61186,33988366,67%2124,03
Renault FT176,00203250,00%269,73
M14/412271,50349250,00%893,85
Type 97 Chi-Ha3182,50403250,00%533,10
Sturmpanzer II4131,50216250,00%262,27
Panther II8748,50627250,00%815,57
Loyd Gun Carriage20,0052250,00%89,05
T6 Medium4890,506462100,00%2207,04
BT-53236,00273250,00%439,55
T 54D 91558,5010422100,00%1503,18
MKA 2438,50655250,00%2300,63
T-45 2259,505832100,00%1341,04
Toro 91128,00603250,00%813,19
Kolohousenka1113,001791100,00%565,37
Fiat 30001122,005121100,00%690,85
Pz.Kpfw. 35 (t)2223,008091100,00%1385,72
4TP1118,002611100,00%610,18
Sturmpanzer I Bison30,00911100,00%261,00
12110692,009561100,00%473,38
T2 Medium Tank2110,004611100,00%599,77
Panzerwagen 39 388,0017110,00%78,82
M48A5 Patton10355,008731100,00%261,00
T18 HMC3187,002241100,00%887,61
KV-1 shielded 5312,008841100,00%605,13
T-34 with L-11 4206,006271100,00%633,59
Type 5 Ka-Ri 80,006621100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5458,006891100,00%1361,72
LHMTV8278,0017410,00%172,76

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.12.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.12.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.09.2022
Opuścił klan: 13.10.2024