workmann

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew183960019
Ø Poziom8,440,000,0010,58
Zwycięstwa838745,59%00,00%00,00%842,11%
Porażki979053,22%00,00%00,00%1157,89%
Remisy2191,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy294015,98%00,00%00,00%421,05%
Zniszczone czołgi79500,4300,0000,00110,58
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,73
Wykryte pojazdy176420,9600,0000,00120,63
Zadane uszkodzenia852,030,000,001.491,05
Punkty zajęcia bazy88490,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy44510,2400,0000,0000,00
Doświadczenie552,800,000,00548,37
WN7618,220,000,00593,95
WN8705,800,000,00939,94
Ogółem
Ilość bitew18396
Ø Poziom8,44
Zwycięstwa838745,59%
Porażki979053,22%
Remisy2191,19%
Przetrwane bitwy294015,98%
Zniszczone czołgi79500,43
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy176420,96
Zadane uszkodzenia852,03
Punkty zajęcia bazy88490,48
Punkty obrony bazy44510,24
Doświadczenie552,80
WN7618,22
WN8705,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew19
Ø Poziom10,58
Zwycięstwa842,11%
Porażki1157,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy421,05%
Zniszczone czołgi110,58
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy120,63
Zadane uszkodzenia1.491,05
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie548,37
WN7593,95
WN8939,94
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew114000
Zwycięstwa5447,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki5951,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2824,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi530,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy670,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.275,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy600,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy280,2500,0000,0000,00
Doświadczenie714,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew114
Zwycięstwa5447,37%
Porażki5951,75%
Remisy10,88%
Przetrwane bitwy2824,56%
Zniszczone czołgi530,46
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy670,59
Zadane uszkodzenia1.275,55
Punkty zajęcia bazy600,53
Punkty obrony bazy280,25
Doświadczenie714,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa741,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki1058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy423,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,460,000,000,00
Wykryte pojazdy150,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia543,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie502,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa741,18%
Porażki1058,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy423,53%
Zniszczone czołgi60,35
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy150,88
Zadane uszkodzenia543,59
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie502,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1331000
Zwycięstwa62346,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki66349,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy453,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy36627,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5470,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy7610,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia869,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11180,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9960,7500,0000,0000,00
Doświadczenie577,340,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1331
Zwycięstwa62346,81%
Porażki66349,81%
Remisy453,38%
Przetrwane bitwy36627,50%
Zniszczone czołgi5470,41
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy7610,57
Zadane uszkodzenia869,48
Punkty zajęcia bazy11180,84
Punkty obrony bazy9960,75
Doświadczenie577,34
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1010000
Zwycięstwa49749,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki50449,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy24824,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4270,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy5010,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.203,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10601,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4550,4500,0000,0000,00
Doświadczenie688,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1010
Zwycięstwa49749,21%
Porażki50449,90%
Remisy90,89%
Przetrwane bitwy24824,55%
Zniszczone czołgi4270,42
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy5010,50
Zadane uszkodzenia1.203,71
Punkty zajęcia bazy10601,05
Punkty obrony bazy4550,45
Doświadczenie688,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (137)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 274a 8999,76692286749,25%1121,68
Object 140101108,12564227443,62%674,51
T-448756,70589190846,49%840,17
T-5491033,7567180447,39%875,13
WZ-120-1G FT 8660,4146065644,97%491,61
Vz. 55101619,7469062747,85%1057,34
Object 27710958,0758355440,79%489,75
Škoda T 509795,0851255142,83%486,70
IS-6 8399,6034454839,96%156,76
Object 432U111453,0671753145,95%891,70
Object 43091127,3869049846,79%879,48
TVP T 50/5110740,5139442040,00%316,11
IS-38653,9250832243,48%503,65
T-109775,8756431741,96%493,69
Bat.-Châtillon 12 t8242,2330631037,74%131,30
Škoda T 56 81277,6470730651,31%1136,99
TVP VTU Koncept8352,0329828039,64%175,76
Konštrukta T-34/1007351,3429026743,82%296,88
AMX 12 t6210,3523922749,34%376,94
AMX 13 757260,7525221240,57%275,10
WZ-1209522,4756920951,67%344,35
Object 2579752,9060619246,35%522,04
M127657,4049219145,03%754,21
T-34-28412,7346418837,23%229,60
E 50 Ausf. M101272,1167417746,33%844,09
T34 8283,2629317541,14%61,02
Char Futur 4 91053,3467315554,19%791,18
Object 430U101366,9778115455,19%1033,49
12110691,1454311545,22%321,44
Leopard 1101353,3358611146,85%852,10
Super Hellcat 7748,8753311145,05%889,86
Kunze Panzer 91037,9959810945,87%759,14
T-50-2 6291,313979741,24%520,78
IS7510,913349544,21%502,65
TNH T Vz. 5191287,997079446,81%983,59
Škoda T 27 8704,115188847,73%659,44
VK 30.02 (D)7791,236478246,34%1114,52
Kolohousenka170,481208043,75%117,49
Super Conqueror101287,596427444,59%764,54
M446504,304807149,30%713,07
T-34-17452,554846747,76%493,33
Škoda T 40 6134,002626544,62%71,87
M40/M438611,304996048,33%534,51
M415169,241955952,54%157,61
VK 30.02 (M)6690,686075356,60%1304,74
E 509833,656735158,82%689,39
Indien-Panzer8643,595744447,73%654,38
AMX ELC bis596,221474141,46%61,02
T-34-856417,104883961,54%741,74
Leichttraktor1102,181643847,37%307,34
Vz. 44-17812,086203842,11%814,95
TNH 105/10008795,326493151,61%761,73
CS-6310981,975813141,94%526,95
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2264,034683050,00%1182,45
T7 Combat Car 2119,293002857,14%534,42
KV-1SA 5226,272652630,77%154,83
M37457,92982536,00%0,32
Panther II8965,766392544,00%1041,43
StuG III Ausf. B4344,523162540,00%682,26
VK 28.016300,793232441,67%552,36
KV-1S6250,521962339,13%173,88
Strv fm/21179,761142133,33%178,87
Caernarvon8686,156752065,00%757,06
T1 Cunningham159,331221850,00%170,08
M48A5 Patton101225,766081741,18%724,06
LT vz. 35253,001491656,25%142,79
P26/404190,063181662,50%464,11
Matilda485,331581553,33%127,37
FV4202 8710,936391546,67%747,34
Type 586212,642991435,71%105,81
P.435272,383811361,54%684,35
Churchill I5117,232101353,85%130,56
VK 16.02 Leopard5412,234241353,85%1213,07
Leopard Prototyp A9766,465971346,15%444,97
CS-538817,835791241,67%957,60
T-345193,273361154,55%360,60
Strv m/40L350,551121154,55%139,74
A-205114,182321136,36%95,81
KV-856106,911801127,27%0,92
43 M. Toldi III 3274,182951118,18%1030,97
TKS z n.k.m. 20 mm 2101,602871070,00%564,01
Škoda T 25677,102371030,00%0,00
Lago492,22109922,22%6,69
P.44 Pantera8210,44478977,78%261,14
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6415,00438944,44%751,45
Pz.Sfl. IC 4264,11267922,22%487,82
Strv m/38289,25133850,00%217,39
Type T-345190,13294850,00%320,98
M75168,75296850,00%398,85
T-437224,63272825,00%54,13
Object 283 91079,25557875,00%1091,64
AMR 35 232,00122850,00%115,81
KV-26328,29256742,86%294,18
KV-15363,29237728,57%537,33
LT-432 8112,00506771,43%262,70
122 TM 8676,29419728,57%383,33
LT vz. 38374,8311560,00%19,82
Somua SAu 40491,3375633,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,50254633,33%304,21
T2 Light Tank 267,50238650,00%132,88
BT-7 artillery 3149,50176616,67%291,72
121B 10447,17661650,00%179,58
Patton the Tank 9503,40457520,00%185,56
L-60 244,8078560,00%196,47
Strv S1 877,60305540,00%39,48
Tetrarch 246,6093520,00%3,07
Renault FT145,7585450,00%83,60
Škoda T 2450,00123425,00%0,00
Type 3 Chi-Nu5182,00271450,00%297,91
T1 HMC241,0077450,00%106,25
M7 Priest348,756140,00%0,00
E 10010377,7528940,00%2,87
ISU-152K 8498,00605475,00%488,58
M4A1 FL 10 6673,2522040,00%802,99
M24E2 Super Chaffee 6223,67390333,33%282,63
LTP 3154,00218333,33%453,05
ST vz. 394107,00381250,00%156,95
M5A1 Stuart4133,00218250,00%271,58
Type 97 Te-Ke 2253,00283250,00%1070,88
AMX 38323,0081250,00%93,03
GSOR the TANK 9265,0017820,00%0,00
Object 777 Version II 9689,00499250,00%396,93
T-54 first prototype 8484,00460250,00%410,89
Valiant 5391,504392100,00%838,58
Fiat 3000192,001061100,00%456,25
M15/42353,004710,00%0,00
4TP10,001810,00%0,00
10TP3225,002581100,00%859,72
Vickers Medium Mk. III3178,002091100,00%684,85
MS-11129,005151100,00%814,08
Renault FT AC251,001201100,00%261,00
M24 Chaffee50,003001100,00%261,00
FCM 36286,001881100,00%391,11
Black Prince II 7613,007111100,00%728,04
T-34 with L-11 4113,004971100,00%342,02
Kanonenjagdpanzer 105 80,008110,00%0,00
Cromwell B 6116,002831100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.10.2016
Opuścił klan: 01.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2020
Opuścił klan: 12.08.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2019
Opuścił klan: 03.01.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.01.2020
Opuścił klan: 14.09.2020