warriorsradu

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.01.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16868000
Ø Poziom6,540,000,000,00
Zwycięstwa887552,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki782746,40%00,00%00,00%00,00%
Remisy1660,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy509930,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi185391,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy138870,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia999,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy117450,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160610,9500,0000,0000,00
Doświadczenie551,400,000,000,00
WN71321,640,000,000,00
WN81670,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16868
Ø Poziom6,54
Zwycięstwa887552,61%
Porażki782746,40%
Remisy1660,98%
Przetrwane bitwy509930,23%
Zniszczone czołgi185391,10
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy138870,82
Zadane uszkodzenia999,76
Punkty zajęcia bazy117450,70
Punkty obrony bazy160610,95
Doświadczenie551,40
WN71321,64
WN81670,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa832,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1768,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy416,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,2800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy70,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia887,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy301,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy321,2800,0000,0000,00
Doświadczenie393,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa832,00%
Porażki1768,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy416,00%
Zniszczone czołgi70,28
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy70,28
Zadane uszkodzenia887,16
Punkty zajęcia bazy301,20
Punkty obrony bazy321,28
Doświadczenie393,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa1248,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1144,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy28,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy936,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy331,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.168,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy582,3200,0000,0000,00
Doświadczenie614,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa1248,00%
Porażki1144,00%
Remisy28,00%
Przetrwane bitwy936,00%
Zniszczone czołgi130,52
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy331,32
Zadane uszkodzenia1.168,60
Punkty zajęcia bazy50,20
Punkty obrony bazy582,32
Doświadczenie614,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa327,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki763,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy19,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy141,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia375,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie260,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa327,27%
Porażki763,64%
Remisy19,09%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi90,82
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy141,27
Zadane uszkodzenia375,18
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie260,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa1392,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki17,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy964,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,200,000,000,00
Wykryte pojazdy90,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia644,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy654,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy171,2100,0000,0000,00
Doświadczenie475,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa1392,86%
Porażki17,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy964,29%
Zniszczone czołgi110,79
Zniszczonych/zgonów2,20
Wykryte pojazdy90,64
Zadane uszkodzenia644,43
Punkty zajęcia bazy654,64
Punkty obrony bazy171,21
Doświadczenie475,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew53000
Zwycięstwa2241,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki2750,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy47,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1120,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi340,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy611,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.081,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy961,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3256,1300,0000,0000,00
Doświadczenie451,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew53
Zwycięstwa2241,51%
Porażki2750,94%
Remisy47,55%
Przetrwane bitwy1120,75%
Zniszczone czołgi340,64
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy611,15
Zadane uszkodzenia1.081,60
Punkty zajęcia bazy961,81
Punkty obrony bazy3256,13
Doświadczenie451,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew274000
Zwycięstwa13348,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki13850,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8129,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1690,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy1990,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.163,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3191,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6822,4900,0000,0000,00
Doświadczenie560,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew274
Zwycięstwa13348,54%
Porażki13850,36%
Remisy31,09%
Przetrwane bitwy8129,56%
Zniszczone czołgi1690,62
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy1990,73
Zadane uszkodzenia1.163,08
Punkty zajęcia bazy3191,16
Punkty obrony bazy6822,49
Doświadczenie560,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.448,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy369,0000,0000,0000,00
Doświadczenie95,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.448,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy369,00
Doświadczenie95,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (245)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
G.W. Tiger (P)81191,7058255350,99%1695,66
KV-261004,2769452161,23%2247,84
AMX 50 Foch (155) 101985,4764745348,12%1507,44
Centurion Action X101889,1468340945,97%1548,21
Churchill I5663,2339839356,49%1642,13
ARL V396775,0543537349,60%1655,84
KV-8561059,7555037256,72%2321,81
Jagdpanther71395,1663536455,22%2311,73
Type 586782,0450932254,97%1871,39
IS-271346,2462730857,79%2272,95
Centurion Mk. 7/191797,4878828452,46%1999,91
IS71415,9461828158,72%2479,94
Centurion Mk. I81284,1962427652,17%1910,05
AMX AC mle. 4881508,3557326854,48%1989,84
M18 Hellcat61009,6254726554,34%2020,93
AMX 50 Foch91894,0680926253,82%1864,62
T25 AT71329,6459325956,76%2154,46
G.W. Panther71148,9244525254,37%1777,72
AMX ELC bis5404,1756825155,78%1724,28
AMX AC mle. 4671179,2445125050,00%1887,39
T2971419,4079724160,17%2232,33
Caernarvon81265,5863023745,99%1548,21
IS-381451,6568221952,51%1960,43
T-1091714,8278020955,02%1904,83
AMX 12 t6435,5060520352,71%1220,55
KV-15650,3138819656,63%1681,71
Matilda4407,8734619551,28%1158,83
WZ-111 model 1-491494,3369119349,74%1412,74
IS-7101616,4470519047,89%1223,17
STA-181232,5073416952,07%1826,40
11081454,1280616951,48%1811,95
T26E4 SuperPershing 81050,3067916944,97%1271,43
BDR G1 B5820,6754916855,36%1975,72
Tiger I71421,6582416759,88%2275,93
T-15061053,8375315856,33%2148,50
Churchill VII6823,5551115655,77%1711,02
VK 30.01 (H)5728,8948815354,25%2092,03
Type 5 Chi-Ri71068,7457914854,05%1827,35
Ferdinand81111,1558314551,03%1031,23
Type T-345542,1440314057,86%1827,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6833,5457513754,74%1964,12
Black Prince71209,3263813057,69%2085,45
Comet7930,5549812242,62%1743,53
AMX M4 mle. 4571161,5075511957,98%1929,26
G.W. Tiger91110,6859211053,64%953,44
M36 Jackson61004,9045310948,62%1932,65
Hummel61015,8742710852,78%1813,32
S35 CA5610,2631210849,07%1447,89
Conqueror91260,7469510649,06%1131,46
Jagdpanzer IV6801,7349410344,66%1571,65
TOG II* 6842,0156310342,72%1476,85
Škoda T 256753,166379958,59%1687,36
Cromwell6683,274829753,61%1594,12
M5A1 Stuart4176,272529740,21%420,63
T25/271060,126229550,53%1622,14
M4A1 Sherman5527,114199343,01%1610,27
StuG III Ausf. G5558,993319250,00%1486,28
Cruiser Mk. IV4190,292119247,83%458,32
Type 4 Chi-To61093,665759149,45%2735,38
T3281372,437999054,44%1870,58
Sturmpanzer II4241,641738942,70%666,21
M10 Wolverine5657,934288857,95%1928,42
T-262159,071878558,82%808,89
Grille5566,613268560,00%1471,73
ARL 4461093,828058365,06%2678,71
FV4202 81198,607328254,88%1860,27
T1 Cunningham1162,002948148,15%1031,54
AMX 50 Foch B101597,476108139,51%959,10
Crusader6332,382888051,25%1029,17
T-463219,712218053,75%993,61
M3 Lee4331,062677954,43%1344,39
VK 30.02 (M)6976,637637857,69%2159,23
Type 6191039,046557755,84%920,77
T28 Concept 7824,995527651,32%1197,33
Type 97 Te-Ke 2210,383197346,58%1095,60
Ikv 65 Alt II6710,744577238,89%1185,26
SU-855745,995316955,07%2043,74
Pz.Sfl. IVc5759,655066349,21%1997,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4387,902506237,10%875,40
T56 GMC3235,272176258,06%827,75
Somua SAu 404327,282276051,67%891,58
Sturer Emil7706,074406055,00%869,41
VK 36.01 (H)6920,887475961,02%1815,88
Strv m/425509,814215834,48%1393,98
SU-1006711,954595850,00%1111,00
O-I Experimental5840,127175858,62%2157,91
Panther7904,076075749,12%1381,64
O-I6844,255985558,18%1576,60
T-284357,002794957,14%1230,00
Nashorn6783,494674948,98%1389,67
StuG IV 5601,924644850,00%1542,24
Strv 746702,064924746,81%1272,77
Covenanter5257,772664755,32%854,40
FV3046563,433714736,17%828,23
T28 Prototype8684,154564634,78%438,82
O-Ni7730,645514544,44%757,13
T-345434,904444254,76%1180,33
Type 3 Chi-Nu5495,404894259,52%1499,63
AMX 13 F3 AM6521,174624254,76%740,51
T288745,605334242,86%538,59
Tiger II8938,556024050,00%872,65
M1039865,776403948,72%637,46
Renault UE 573166,391743850,00%400,15
Type 2597 Chi-Ha3307,143073759,46%1429,73
60G FT5462,783763756,76%1051,83
T404660,544393770,27%2359,85
Vickers Medium Mk. III3157,281673650,00%468,26
Ikv 1035481,574613562,86%1302,97
Bishop5602,804793554,29%1584,52
B14321,912993447,06%862,11
Durchbruchswagen 24331,882903351,52%960,04
LTP 3213,823133354,55%1031,75
T1 Heavy5830,195943234,38%1779,82
WZ-111 model 5A101409,936913050,00%1015,07
MT-256315,274033046,67%767,65
Type 5 Ke-Ho4340,724392948,28%1183,50
AMX 50 1008637,314972934,48%373,94
SDP 57 Gowika7515,174032937,93%355,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3353,363112850,00%1344,50
Škoda T 245563,676422766,67%2162,47
Cruiser Mk. III3125,671422744,44%376,19
SU-76M4399,423302653,85%1174,27
Type 3 Ho-Ni III5502,653412638,46%900,98
M-V-Y101241,426282642,31%650,75
Type 4 Ju-To7762,525392544,00%719,30
AMX 65 t8808,886522458,33%876,75
VK 30.02 (D)7543,324752236,36%574,05
M2 Medium Tank3136,641782259,09%439,44
Vickers Medium Mk. II292,481212152,38%316,67
Type 98 Ke-Ni3316,194142142,86%1526,29
AT 25309,813692152,38%626,42
AT 77815,715432152,38%908,61
GSOR the TANK 91100,386742147,62%1016,71
Lago4411,655872070,00%1787,13
Marder II3318,302922075,00%1164,13
WZ-131G FT6627,102352020,00%804,38
Type 95 Heavy4286,793991947,37%842,05
Alecto4489,795521963,16%1695,27
14TP4469,673881850,00%1930,99
Panther II81013,675911844,44%1157,91
AMX 105 AM mle. 474355,784201877,78%1486,54
Rhm.-Borsig Waffenträger8991,445471844,44%798,04
Sturmpanzer I Bison3198,942031776,47%815,01
Birch Gun4329,883521747,06%1226,83
P.435438,313651637,50%903,71
Semovente M43 Bassotto6945,006251668,75%1560,06
SU-85B4735,567061681,25%2710,95
SU-76G FT4470,753791631,25%996,28
T-505206,753791662,50%694,59
T7 Combat Car 2148,001931656,25%744,41
Super Hellcat 71080,815001631,25%1508,83
P26/404579,533991540,00%1678,73
SU-1527798,203501513,33%802,24
SDP 44 Burza6697,734421533,33%996,56
L-60 2161,403721546,67%794,26
Light Mk. VIC 2129,332891560,00%732,36
Strv m/382150,142841464,29%712,58
M14/412183,212811457,14%614,50
ST vz. 394488,004501442,86%1866,47
Sav m/434475,145571464,29%1546,55
Renault FT AC2140,431591450,00%422,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5457,143761450,00%1056,35
59-166260,463411330,77%478,18
Marder 38T4547,855331369,23%1811,42
D23325,422431233,33%1208,69
FV215b 10809,426321258,33%582,04
Ikv 723413,914731136,36%1283,26
SMV CC-567834,915681154,55%1000,43
M446477,734901145,45%645,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5606,915421154,55%1372,68
M24E2 Super Chaffee 6378,364991136,36%854,33
AMX 404163,703931060,00%564,85
M3G FT3216,102361050,00%557,44
AT 86865,104841060,00%1854,06
112 8975,303761020,00%903,39
LT vz. 383309,11462955,56%1537,39
MS-11181,00231944,44%984,38
T-26G FT285,78129922,22%39,87
Type 3 Ju-Nu61237,00842977,78%2245,76
KV-1SA 5397,78590966,67%840,80
Sexton II3217,13289850,00%955,20
T3 HMC2285,50280862,50%1490,31
Matilda Black Prince 5868,38715837,50%3107,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,63250850,00%91,19
Strv m/40L3284,00435771,43%1096,11
10TP3487,43293714,29%1859,76
Type 91 Heavy3163,57268742,86%351,08
VK 16.02 Leopard5436,14355728,57%1332,04
Gabler’s Destroyer 5177,71447785,71%497,82
AMX Canon d'assaut 105 81612,00857771,43%1737,83
L6/402270,00282650,00%842,83
Type 95 Ha-Go2390,67558633,33%2385,67
4TP1242,83350683,33%1544,41
Ikv 90 Typ B7899,33660666,67%1424,44
BZ-587846,17463650,00%939,76
43 M. Toldi III 3300,83358666,67%1685,97
Fantôme 9569,83410633,33%212,43
Vickers Medium Mk. I163,0077540,00%73,80
M15/423614,60475560,00%2608,48
Leichttraktor154,206950,00%1,50
Pawlack Tank61077,80969580,00%2341,20
M-II-Y7611,80470540,00%496,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6341,20499560,00%780,15
Ram II 5737,20754560,00%2153,72
BT-7 artillery 3193,40451580,00%798,14
Renault Otsu1176,50379450,00%821,11
Leo71002,50860475,00%1901,63
AEC Armoured Car5409,75345450,00%792,50
Strv 81 8731,50650450,00%751,14
Prototipo 6 8852,00416450,00%671,36
LT vz. 352314,006003100,00%2197,42
KV-371358,67795333,33%1625,53
AMX 383260,00588366,67%1025,02
T-50-2 6371,006013100,00%1078,88
T-29 3397,675643100,00%1636,74
SMV CC-64 Vipera 8488,67379333,33%201,50
Valentine II 4248,00405333,33%623,58
Type 63 81195,009913100,00%1376,58
Strv fm/211236,505932100,00%1731,80
TKS z n.k.m. 20 mm 2104,00275250,00%385,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro2382,00526250,00%1893,27
Jagdtiger9640,00342250,00%351,18
XM551 Sheridan10218,5012720,00%0,00
FV224 Chopper72071,001001250,00%2820,82
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61083,0010912100,00%2333,39
Kolohousenka163,002121100,00%312,75
Fiat 30001360,004431100,00%2908,63
T-34-17676,0029910,00%665,43
7TP2548,004881100,00%3512,52
T207924,0026910,00%970,92
T-34-8561376,009621100,00%3476,84
Pvlvv fm/422168,0013010,00%468,64
Panzerjäger I236,001631100,00%261,00
Strv m/31 31913,0014261100,00%11002,81
Achilles6324,003121100,00%518,98
T499522,008341100,00%641,74
M-III-Y8611,0035410,00%344,88
M-VI-Y92105,0013521100,00%2509,75
Black Prince II 7937,008731100,00%1120,21
AMR 35 2573,008941100,00%3680,82
T-116 3136,009310,00%274,45
Rheinmetall Skorpion G 82336,005741100,00%2162,25
T-45 2137,0020610,00%373,96
Type 5 Ka-Ri 8855,006891100,00%698,34
FCM 2C 3455,0029310,00%1056,67

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.01.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.11.2017
Opuścił klan: 21.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2014
Opuścił klan: 21.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.08.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.10.2013