vonGerhard

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.04.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew35843403571796
Ø Poziom8,459,039,009,00
Zwycięstwa1969454,95%2357,50%19354,06%96653,79%
Porażki1565743,68%1435,00%15543,42%80344,71%
Remisy4921,37%37,50%92,52%271,50%
Przetrwane bitwy1115531,12%922,50%9626,89%51228,51%
Zniszczone czołgi409611,14401,003440,9615890,88
Zniszczonych/zgonów1,661,291,321,24
Wykryte pojazdy451621,26350,883380,9516030,89
Zadane uszkodzenia1.857,672.476,782.158,681.963,06
Punkty zajęcia bazy230940,64601,501750,4912480,69
Punkty obrony bazy344830,9600,00560,163670,20
Doświadczenie858,201.042,03915,26889,21
WN71553,051485,781355,571253,68
WN82343,692428,042144,802022,55
Ogółem
Ilość bitew35843
Ø Poziom8,45
Zwycięstwa1969454,95%
Porażki1565743,68%
Remisy4921,37%
Przetrwane bitwy1115531,12%
Zniszczone czołgi409611,14
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy451621,26
Zadane uszkodzenia1.857,67
Punkty zajęcia bazy230940,64
Punkty obrony bazy344830,96
Doświadczenie858,20
WN71553,05
WN82343,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew40
Ø Poziom9,03
Zwycięstwa2357,50%
Porażki1435,00%
Remisy37,50%
Przetrwane bitwy922,50%
Zniszczone czołgi401,00
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy350,88
Zadane uszkodzenia2.476,78
Punkty zajęcia bazy601,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.042,03
WN71485,78
WN82428,04
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew357
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa19354,06%
Porażki15543,42%
Remisy92,52%
Przetrwane bitwy9626,89%
Zniszczone czołgi3440,96
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy3380,95
Zadane uszkodzenia2.158,68
Punkty zajęcia bazy1750,49
Punkty obrony bazy560,16
Doświadczenie915,26
WN71355,57
WN82144,80
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1796
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa96653,79%
Porażki80344,71%
Remisy271,50%
Przetrwane bitwy51228,51%
Zniszczone czołgi15890,88
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy16030,89
Zadane uszkodzenia1.963,06
Punkty zajęcia bazy12480,69
Punkty obrony bazy3670,20
Doświadczenie889,21
WN71253,68
WN82022,55
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa1147,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki1147,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,35%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy834,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy180,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.576,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie785,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa1147,83%
Porażki1147,83%
Remisy14,35%
Przetrwane bitwy834,78%
Zniszczone czołgi160,70
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy180,78
Zadane uszkodzenia1.576,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie785,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa2278,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki621,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1346,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy301,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.233,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy170,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,2900,0000,0000,00
Doświadczenie958,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa2278,57%
Porażki621,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1346,43%
Zniszczone czołgi220,79
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy301,07
Zadane uszkodzenia1.233,71
Punkty zajęcia bazy170,61
Punkty obrony bazy80,29
Doświadczenie958,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia912,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie961,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia912,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie961,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa880,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki220,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy660,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy40,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.948,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy717,1000,0000,0000,00
Doświadczenie819,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa880,00%
Porażki220,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy660,00%
Zniszczone czołgi90,90
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy40,40
Zadane uszkodzenia1.948,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy717,10
Doświadczenie819,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew539000
Zwycięstwa34864,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki19035,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26048,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4630,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,660,000,000,00
Wykryte pojazdy5240,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.891,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9271,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13272,4600,0000,0000,00
Doświadczenie915,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew539
Zwycięstwa34864,56%
Porażki19035,25%
Remisy10,19%
Przetrwane bitwy26048,24%
Zniszczone czołgi4630,86
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy5240,97
Zadane uszkodzenia1.891,64
Punkty zajęcia bazy9271,72
Punkty obrony bazy13272,46
Doświadczenie915,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1037,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy725,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy150,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.500,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy421,5600,0000,0000,00
Doświadczenie552,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1037,04%
Porażki1762,96%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy725,93%
Zniszczone czołgi160,59
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy150,56
Zadane uszkodzenia1.500,15
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy421,56
Doświadczenie552,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (410)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FCM 50 t 81968,821051197660,48%3318,66
T110E5102585,67856170754,48%2563,36
IS-6 81939,4195199756,47%2813,12
Löwe 81568,8185185853,61%2120,39
Object 140102811,8891074054,46%3073,42
T-62A102691,6391466159,76%3072,67
T-5492527,53105256961,86%3792,32
Leopard 1102496,6180152252,49%2347,74
Bat.-Châtillon Bourrasque 81547,7390052055,19%2096,11
T3281812,7793745752,95%2577,77
M10392101,4887744654,26%2500,05
AMX Chasseur de chars 81577,2086043056,28%2691,19
T110E4102371,6968242750,12%1905,37
T57 Heavy102691,4082242457,08%2624,78
IS-7102177,1674235150,71%1879,12
M48A5 Patton102457,7084234552,17%2369,97
Bat.-Châtillon 25 t102488,1175434351,31%2409,47
T34 81935,0392133758,75%2846,33
T-34-3 81296,7570032050,31%1703,57
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81271,0083731550,16%1725,95
T-1092020,3487430654,90%2414,11
M54 Renegade 81663,5491430255,96%1948,72
Rheinmetall Skorpion 81439,3678029754,55%1603,11
AMX 13 9091170,1582727853,96%1970,61
T3092763,1998526357,03%3296,07
IS-381956,9488926260,31%2883,94
Leopard Prototyp A92166,5590925856,98%2556,02
T-4481693,2491425457,87%2867,65
Škoda T 5091994,8977624951,81%2234,59
Centurion Mk. 7/192359,0797524754,66%2944,82
M18 Hellcat61159,9378423662,29%2826,40
M46 Patton92650,70112321965,30%3482,07
WZ-12091944,9983320462,75%2474,45
T54E192826,59107420261,88%3716,93
T28 Prototype82082,3895420155,22%3063,35
T-34-281720,0193619856,06%2987,82
Centurion Action X101731,6259219749,24%1356,74
M26 Pershing81926,29110319666,33%3535,94
ELC EVEN 90 8607,0474319354,40%1226,35
Conqueror92622,94100818859,04%3153,13
TVP VTU Koncept81534,8290718258,79%2737,58
SU-14-17916,8650218051,11%1348,45
Buryan 92343,42101117857,30%2046,04
Bat.-Châtillon 25 t AP92112,3090817655,68%2587,79
T2971476,2188717157,31%2250,20
T6982394,80112716659,64%4308,60
Indien-Panzer81930,41108215760,51%3536,37
CS-52 LIS 81309,8477415653,21%1506,87
M5 Stuart4186,5441014955,70%463,97
KV-4 Turchaninov 81245,3678314548,97%1315,36
FV215b 102381,5872014349,65%2262,75
M24 Chaffee5476,9166414349,65%1702,74
Maus102664,7999113956,12%2558,87
M40/M4381275,0063513745,26%1261,28
T803113116,20104613753,28%2293,34
MBT-B 102764,1094913559,26%2279,62
Taschenratte113635,50113413549,63%2602,98
FV230 Canopener102677,7489513146,56%2021,43
E 77 92090,2995612851,56%2061,41
T71 DA71313,0691912752,76%3710,69
M53/M5591231,5668212751,18%1084,93
Type 59 81129,3375012542,40%1338,18
HWK 30 8676,6961912248,36%1044,92
SU-86983,3447612145,45%1366,88
T499775,6268911952,10%1042,07
Centurion Mk. I81799,6597611760,68%3263,80
Churchill VII61029,2078211456,14%2171,72
STA-181391,3884811360,18%2135,04
G.W. Tiger91147,6463311339,82%836,22
E 50 Ausf. M101943,2175911247,32%1604,26
TVP T 50/51102003,7275610953,21%1673,02
Comet71451,34100110863,89%3147,26
Rheinmetall Panzerwagen101556,7077010748,60%1797,92
T-34-856976,8880010673,58%2596,63
Tiger II81587,1188910561,90%2136,15
T25/271584,6882810454,81%2962,70
T77 81649,5686210451,92%1944,45
SU-14-281191,0365110342,72%1158,80
M60 102157,4279610157,43%2192,94
AMX 13 757924,1880810058,00%2176,94
VK 30.02 (M)61178,5693710059,00%3117,07
Caernarvon81467,338479952,53%2022,66
GSOR 3301 AVR FS9713,638169949,49%1066,65
KR-1112827,949549948,48%1976,29
ISU-15281543,587009841,84%1487,98
Super Conqueror101667,626369850,00%1245,69
VK 100.01 (P)81343,658599851,02%1516,11
Škoda T 2561146,498289759,79%2904,27
Executor113096,499679756,70%2602,63
IS71734,349689658,33%3220,19
M66864,066869663,54%1557,81
Type 5861064,328499660,42%2672,64
T-4371330,839289564,21%3027,90
Kpz. Erich Konzept I 91880,118309551,58%1726,59
AMX 67 Imbattable113293,139319547,37%2359,64
Vz. 58 Medvěd 92064,158969548,42%1782,42
FV2078916,246939256,52%1087,30
Leopard 120 Verbessert112421,377669246,74%1859,70
BZ-75102874,269729154,95%2375,29
Type 5 Chi-Ri71267,948469056,67%2380,78
Mäuschen91754,978569046,67%1738,27
T-34-171442,099678962,92%2965,66
Panther71542,0410228965,17%3426,61
CS-63102587,668968850,00%2281,82
WZ-132-1101442,328108853,41%1763,80
Ho-Ri 3103036,368158844,32%2246,45
WZ-219111517,258458852,27%1642,53
FV3046754,794758747,13%1299,15
Ares 90102589,7110278661,63%2370,07
Object 70492039,138228554,12%1755,71
T-345627,935938460,71%2073,29
Spähpanzer Ru 2519874,788348349,40%1278,07
KV-8561273,287778154,32%2598,28
SU-10061097,197448153,09%2571,01
Object 43091527,048028154,32%1426,36
VK 30.02 (D)71734,5411097962,03%4055,38
STK-2113004,858967945,57%1975,95
KV-15860,537407960,76%2293,48
Vz. 63P113002,599527848,72%2014,22
G.W. Tiger (P)81282,656967848,72%1335,12
Progetto C50 mod. 6691991,138967745,45%2141,25
BZ-79113005,9910257755,84%1902,40
T216832,367147749,35%2835,19
Black Rock 113082,749557750,65%2032,26
Konštrukta T-34/10071413,169087663,16%3017,42
Strv 103-092241,627857651,32%1884,34
Concept No. 5102857,579457657,89%2548,48
Black Prince71369,379697564,00%2425,07
Ares 90 C112693,049907556,00%2140,68
FV229 Contender92050,689107554,67%1977,37
Jagdtiger Prototype 81433,118447460,81%1557,68
Škoda T 56 81817,519037451,35%1802,12
Manticore10824,237987352,05%874,73
Kpz. 3 GST Turm 81502,158227254,17%1551,22
Ho-Ri Shugo113041,179187157,75%2102,85
Progetto M40 mod. 65102568,368957055,71%2185,72
Jagdpanzer E 90 92002,177777042,86%1607,85
Object 432U112951,3410047054,29%2582,30
T-44-100 81146,937017044,29%1290,76
UDES 15/16102210,339136956,52%1787,74
Panther II81204,237416952,17%1730,77
Object 430U102705,969736956,52%2388,36
SU-122-44 71452,807716952,17%2317,10
AMX 50 B102792,379176851,47%2449,23
M41 Walker Bulldog8567,845886850,00%876,68
LTTB8692,257626851,47%1263,35
Type 4 Chi-To61217,788796756,72%3241,77
Object 430 Version II91879,759026752,24%1962,21
T92 8387,425136735,82%402,74
AMX M4 mle. 54102896,7010096659,09%2605,31
T-54 ltwt.9679,238786657,58%1014,74
Ares 7581673,0810036660,61%2255,70
T-832 81613,209606663,64%1830,32
Fauteur113289,0610026645,45%2251,64
Tortoise92212,719466546,15%2026,50
Progetto CC55 mod. 5481557,418356448,44%1748,51
AMX 50 12092241,649116446,88%2354,27
XM69 Hacker112748,8610526462,50%2219,08
M-VI-Y91953,389146352,38%1905,00
AAT60 81218,006816342,86%1132,53
T2071576,5810196267,74%3459,20
FV380591483,537956253,23%1364,93
Cromwell61076,468746167,21%2727,86
E 5091607,418506157,38%1653,13
KV-481392,287466137,70%1506,70
M-III-Y81462,878306144,26%1729,21
Pz.Kpfw. Neu113315,5210626150,82%2272,66
LHMTV8356,526436155,74%554,13
ARL 4461241,458706066,67%2797,26
Vz. 55103126,6210066055,00%2639,71
AT 1581650,688526046,67%2008,52
Type 71102890,029986056,67%2528,13
Pz.Kpfw. III/IV5858,786845947,46%3279,88
AMX 12 t6821,128255964,41%2619,55
Jagdtiger92037,508455851,72%1696,02
T675750,175755863,79%2252,44
Waffenträger auf Pz. IV92235,459575870,69%2152,11
T92 HMC101558,676885749,12%1289,51
BZ-6892347,4610755766,67%2476,35
FV217 Badger102804,0510085761,40%2307,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81649,267715749,12%1613,99
GSOR 1006 Scheme 792249,189135749,12%2411,60
T1 Heavy5629,026295662,50%1522,99
LTG7467,755975651,79%837,78
HWK 128806,888395653,57%1648,46
Progetto M35 mod. 46 81649,669375657,14%2138,04
ShPTK-TVP 100 81269,277585651,79%1289,82
T9591724,558675563,64%1493,66
AMX 50 Foch92644,2910045556,36%2506,12
Crusader 5.5-in. SP7802,785425550,91%1010,71
TS-54 81740,899885550,91%2067,21
VCS 6x6 TS 90 9658,676675549,09%733,23
E 7592188,6910225466,67%2435,64
AMX AC mle. 4881850,698815448,15%2171,51
FV4004 Conway92301,208315446,30%2231,11
Turtle Mk. I 81745,919415453,70%1905,33
Prototipo Standard B92200,068865345,28%2026,90
Hotchkiss EBR7252,285305343,40%319,19
SU-541069,985555269,23%3418,52
ST-I91940,138545244,23%2111,51
Kampfpanzer 67102721,6510965269,23%2369,64
Controcarro 1 Mk. 292106,399515156,86%1944,58
FV227 Conceiver81519,848765048,00%1898,82
AMBT 81593,547825046,00%1661,19
Type 63 81173,087745052,00%1278,14
M3 Lee4394,864284953,06%1633,28
Object 41681742,0610144957,14%2652,26
Object 26392262,949994959,18%2208,09
Object 277102353,807794940,82%1872,55
P.44 Pantera81057,137044850,00%1280,52
KV-261134,388014856,25%2404,04
M446767,295694847,92%1292,83
T376850,657934858,33%2751,68
M75577,456034757,45%2927,92
E 100102628,969504755,32%2364,14
Strv K 91724,498674759,57%1838,37
DZT-159 91853,578804748,94%1861,36
SU-263524,333734562,22%1793,80
Tiger (P)71483,029624557,78%2517,80
Charioteer81863,717984546,67%2108,83
SDP 60 Gonkiewicza92601,869794452,27%2592,52
212A91197,167304456,82%1031,30
Bishop5668,054874459,09%1601,64
Leox 92438,7710294456,82%2587,28
Lorraine 155 mle. 5181082,677634358,14%1179,37
VK 30.01 (D)61422,5310684365,12%4314,76
IS-M81820,639184344,19%2414,48
XM57 81787,919134353,49%1652,36
AMX M4 mle. 4571395,178904264,29%2302,07
IS-2-II81620,268754242,86%1954,93
SDP wz 66 Grom 81592,198074247,62%1653,07
WZ-111-1G FT82007,129484156,10%2601,26
M8A14477,204184156,10%1413,35
M4A1 Sherman5984,937594060,00%3684,53
BZT-70 102960,689384052,50%1998,74
Spähpanzer SP I C7676,457794042,50%1423,01
SU-855688,365563953,85%2112,97
M4A3E8 Sherman61154,958623961,54%2861,26
IS-3-II92219,339613946,15%2161,77
TS-6 92104,468673941,03%1902,63
FV601 Saladin81173,557993857,89%1665,12
Char Mle. 75 9781,247043855,26%961,40
A-20580,353093751,35%124,46
VK 45.02 (P) Ausf. A81937,7610713759,46%2478,62
Pz.Sfl. IVc5753,706153767,57%2155,37
Prototipo 6 81571,738893762,16%1638,48
Bofors Tornvagn 81390,088963767,57%1562,25
AMX 50 10081369,618313658,33%1828,16
Sturer Emil71115,788183669,44%1763,65
Vercingétorix 91649,287433644,44%1393,83
WZ-111 model 1-492124,8010013560,00%2128,61
CC-46 Pancernik 91878,407553540,00%1463,38
VK 45.02 (P) Ausf. B92212,4910653568,57%2412,22
Ares 8591830,667943534,29%1469,41
SU-1527983,506473458,82%1391,42
Churchill I5819,127633458,82%2405,28
UDES 0381684,418803467,65%2135,06
SDP 58 Kilana82150,9110433461,76%2526,56
Ferdinand81649,568363455,88%1641,26
SMV CC-6781616,889673363,64%1997,58
VK 16.02 Leopard5284,194113240,63%720,07
WZ-111G FT92663,9710883265,63%2603,28
Škoda T 245718,947363170,97%2390,32
P.43 bis61065,907553151,61%2236,46
TNH 105/100081763,849893164,52%2730,64
AT 771319,818243145,16%1816,60
50TP Tyszkiewicza92578,479653050,00%4003,26
AMX 13 105 AM mle. 505446,132693040,00%732,65
AT 861068,377843053,33%2011,38
M-II-Y71233,608853063,33%1841,43
Object 752 92238,6311083063,33%2359,50
MT-256335,145482951,72%951,26
Panhard AMD 178B6454,005422941,38%1225,11
Rambo 92101,979772962,07%2193,61
E 65 Zwilling 82534,8912042860,71%2565,18
GSOR 1008 81513,617812846,43%1531,11
KV-371697,678082740,74%2487,40
Ashigaru 102272,078512755,56%1770,38
M2 Medium Tank3196,422382646,15%591,29
T-15061243,089282669,23%2990,39
Object 70592553,1912202684,62%2764,09
Tiger-Maus 91694,818662661,54%1455,15
Type 3 Chi-Nu5751,887182572,00%2674,42
AMX 13 105101152,927512552,00%1273,29
FV224 Chopper71358,409042560,00%2113,00
Emil II92792,7511132458,33%7674,36
Type 6191917,508862454,17%1782,17
Type 4 Heavy92656,3810032445,83%2662,93
T56 GMC3181,792382450,00%501,06
M3 Stuart3196,612582343,48%692,39
VK 28.016501,004952245,45%1340,43
A-436653,325262259,09%1332,69
VK 20.01 (D)4416,183942236,36%1290,31
Caliban 81073,006932245,45%1043,46
Kame 91764,059292268,18%1623,28
TNH T Vz. 5192291,958602138,10%1975,79
BDR G1 B51191,388602152,38%3355,58
Type T-345602,906392060,00%2182,35
Škoda T 177794,407922050,00%1790,59
Object 261101474,707612050,00%1201,31
Marder 38T4643,155802055,00%2090,88
VK 72.01 (K) 102369,858732065,00%1462,93
Yong Bing 92226,507912030,00%1634,63
T2881056,586091947,37%932,30
Projet Louis 9901,637061947,37%1104,99
ST vz. 394415,893721866,67%1551,30
BZ-16681982,949641850,00%2339,59
UDES 03 Alt 3 91654,947871850,00%1487,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4620,766371776,47%2373,03
Emil I82035,389691650,00%2193,92
11082089,6311481662,50%3029,30
Somua SAu 404434,252861643,75%1215,06
Nashorn6861,135621650,00%1703,65
Tiger 131 6970,066741631,25%1379,21
BT-74158,002501540,00%340,95
P.43 ter7813,536131533,33%1073,54
VK 30.01 (H)5614,805741553,33%1679,62
BZ-5871850,5312321566,67%3473,67
Panhard EBR 10510326,536421546,67%165,79
AMX 13 57 GF 7777,677891553,33%1485,09
Matilda4422,934651442,86%1063,25
Coccodrillo 102402,509241457,14%1787,26
Covenanter5293,214231450,00%1031,63
VK 30.01 (P)61317,369451464,29%2684,81
Grille5712,626121353,85%1473,66
DBV-152 102471,088531361,54%1641,86
SU-10181288,927141361,54%1426,09
TBT 92017,3110111353,85%1961,94
Type 5 Heavy103103,759721241,67%2395,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5741,675211233,33%1989,46
Brennos 8634,086221250,00%532,49
StuG III Ausf. G5689,734931145,45%1590,52
14TP4616,005541136,36%2658,00
Vz. 44-17750,274791118,18%699,12
Pz.Kpfw. II Luchs4439,735001154,55%1749,02
Renault UE 573246,552991154,55%758,86
EMIL 1951 81429,918161163,64%1604,14
Super Hellcat 7830,645641154,55%1142,17
B14556,806491060,00%2047,95
12110623,903111030,00%164,22
T3 HMC2217,001901030,00%789,64
Vz. 60S Dravec 102336,508711040,00%1621,16
SDT-58 Vlkodav 92588,309421040,00%2640,90
Vickers Medium Mk. I1128,89143944,44%488,58
Hummel6880,11698955,56%1385,40
Marder II3353,67391966,67%1478,81
D23207,38386875,00%895,89
Strv m/425570,75430837,50%1365,64
AMX 13 F3 AM6712,38714850,00%990,15
Universal Carrier 2-pdr2233,00326875,00%1203,03
M2 Light2235,29220728,57%849,89
M5A1 Stuart4339,14561771,43%1459,86
O-I6713,57568757,14%1122,36
BZ-72-1 101691,29660742,86%1197,04
T1 Cunningham1200,00250633,33%1204,52
T-284485,17470650,00%1534,10
Crusader6159,67307650,00%277,86
SDP 44 Burza6943,17735683,33%1646,05
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92221,83777633,33%1943,36
Serpente 92298,83808650,00%1761,82
Predatore 91340,67839650,00%1095,08
Stridsyxa 82006,501055666,67%2204,27
Terrifiant 92967,831120650,00%2581,40
Lago4155,00260560,00%404,84
BT-22143,80274520,00%527,30
T2 Medium Tank2302,20254540,00%1662,45
Cruiser Mk. IV4325,00446560,00%1215,50
Lätt Stridsfordon 120 91321,40631540,00%838,02
SFAC 105 81967,60673520,00%1614,93
Durendal 102077,40660540,00%1237,84
Renault FT1108,00194450,00%488,81
Vickers Mk. E Type B2201,00338425,00%883,17
Leichttraktor1260,75347475,00%1827,94
MS-11251,50236425,00%1430,42
Pawlack Tank6963,75668450,00%1561,49
Schwertwal 101818,50924450,00%1026,66
KJPZ TIII Jäger 91911,00822450,00%1453,56
Sentinelle 91703,25622425,00%1044,16
SPHT 91693,75681425,00%1088,08
Chi-Ni2358,00540333,33%2729,43
Type 2597 Chi-Ha3152,33138333,33%285,57
IS-4102979,67924333,33%2752,80
Type 3 Ju-Nu61756,0013183100,00%3746,16
Wz. 64GC Bzyg 103716,331105366,67%2548,44
Cobra 92409,331244366,67%2985,77
T 55A 92075,67814333,33%2069,72
AE Phase I 92774,671199366,67%3074,44
Renault Otsu1101,00284250,00%295,83
50TP prototyp 81977,00868250,00%2212,22
Renault NC-31197,00256250,00%373,29
Type 97 Chi-Ha3735,5011422100,00%4754,87
IS-271400,5010172100,00%2506,40
STB-1103463,5013602100,00%3181,52
Renault FT AC2377,505602100,00%1925,09
Valentine AT4249,0019820,00%531,73
WZ-113G FT102557,50952250,00%6109,53
T110E3101703,00594250,00%1033,27
Challenger71301,00796250,00%1861,61
Chieftain Mk. 6 102569,5013662100,00%2537,69
Kanonenjagdpanzer 2 82897,50987250,00%3122,39
T-29 357,503182100,00%261,00
L-60 278,5016620,00%162,12
T26E4 SuperPershing 8255,004321100,00%270,67
AMX 65 t81218,0030210,00%980,21
T1E6 2119,006161100,00%585,71
Saryuda 91637,0047010,00%1117,09
Ambassador 92894,0017551100,00%2969,89
LTP 344,0010810,00%0,00
StuG IV 5317,0014710,00%449,16
Lorraine 120 Alby 8679,009091100,00%541,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.04.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 22.03.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 21.01.2026
Opuścił klan: 21.03.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 27.08.2025
Opuścił klan: 20.01.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.06.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 03.06.2025
Opuścił klan: 11.06.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2025
Opuścił klan: 29.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.05.2025
Opuścił klan: 18.05.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.05.2025
Opuścił klan: 16.05.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.04.2025
Opuścił klan: 11.05.2025