vonGerhard

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.04.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew353641556751517
Ø Poziom8,448,438,909,01
Zwycięstwa1942954,94%9460,65%37355,26%81353,59%
Porażki1545443,70%5636,13%29243,26%68545,15%
Remisy4811,36%53,23%101,48%191,25%
Przetrwane bitwy1102331,17%4025,81%18827,85%43528,68%
Zniszczone czołgi404991,151540,996500,9613000,86
Zniszczonych/zgonów1,661,341,331,20
Wykryte pojazdy445851,261270,826210,9212720,84
Zadane uszkodzenia1.854,972.094,032.070,091.941,20
Punkty zajęcia bazy227260,641010,655850,878870,58
Punkty obrony bazy343030,9740,03170,031990,13
Doświadczenie857,27993,57926,20880,89
WN71555,121482,641342,951215,33
WN82345,512339,342142,881990,49
Ogółem
Ilość bitew35364
Ø Poziom8,44
Zwycięstwa1942954,94%
Porażki1545443,70%
Remisy4811,36%
Przetrwane bitwy1102331,17%
Zniszczone czołgi404991,15
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy445851,26
Zadane uszkodzenia1.854,97
Punkty zajęcia bazy227260,64
Punkty obrony bazy343030,97
Doświadczenie857,27
WN71555,12
WN82345,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew155
Ø Poziom8,43
Zwycięstwa9460,65%
Porażki5636,13%
Remisy53,23%
Przetrwane bitwy4025,81%
Zniszczone czołgi1540,99
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy1270,82
Zadane uszkodzenia2.094,03
Punkty zajęcia bazy1010,65
Punkty obrony bazy40,03
Doświadczenie993,57
WN71482,64
WN82339,34
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew675
Ø Poziom8,90
Zwycięstwa37355,26%
Porażki29243,26%
Remisy101,48%
Przetrwane bitwy18827,85%
Zniszczone czołgi6500,96
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy6210,92
Zadane uszkodzenia2.070,09
Punkty zajęcia bazy5850,87
Punkty obrony bazy170,03
Doświadczenie926,20
WN71342,95
WN82142,88
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1517
Ø Poziom9,01
Zwycięstwa81353,59%
Porażki68545,15%
Remisy191,25%
Przetrwane bitwy43528,68%
Zniszczone czołgi13000,86
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy12720,84
Zadane uszkodzenia1.941,20
Punkty zajęcia bazy8870,58
Punkty obrony bazy1990,13
Doświadczenie880,89
WN71215,33
WN81990,49
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa1147,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki1147,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,35%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy834,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy180,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.576,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie785,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa1147,83%
Porażki1147,83%
Remisy14,35%
Przetrwane bitwy834,78%
Zniszczone czołgi160,70
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy180,78
Zadane uszkodzenia1.576,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie785,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa2278,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki621,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1346,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy301,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.233,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy170,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,2900,0000,0000,00
Doświadczenie958,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa2278,57%
Porażki621,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1346,43%
Zniszczone czołgi220,79
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy301,07
Zadane uszkodzenia1.233,71
Punkty zajęcia bazy170,61
Punkty obrony bazy80,29
Doświadczenie958,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia912,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie961,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia912,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie961,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa880,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki220,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy660,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy40,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.948,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy717,1000,0000,0000,00
Doświadczenie819,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa880,00%
Porażki220,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy660,00%
Zniszczone czołgi90,90
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy40,40
Zadane uszkodzenia1.948,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy717,10
Doświadczenie819,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew539000
Zwycięstwa34864,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki19035,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26048,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4630,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,660,000,000,00
Wykryte pojazdy5240,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.891,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9271,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13272,4600,0000,0000,00
Doświadczenie915,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew539
Zwycięstwa34864,56%
Porażki19035,25%
Remisy10,19%
Przetrwane bitwy26048,24%
Zniszczone czołgi4630,86
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy5240,97
Zadane uszkodzenia1.891,64
Punkty zajęcia bazy9271,72
Punkty obrony bazy13272,46
Doświadczenie915,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1037,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy725,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy150,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.500,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy421,5600,0000,0000,00
Doświadczenie552,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1037,04%
Porażki1762,96%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy725,93%
Zniszczone czołgi160,59
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy150,56
Zadane uszkodzenia1.500,15
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy421,56
Doświadczenie552,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (400)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FCM 50 t 81968,821051197660,48%3320,72
T110E5102585,67856170754,48%2562,64
IS-6 81939,4195199756,47%2812,87
Löwe 81568,8185185853,61%2121,18
Object 140102811,8891074054,46%3073,94
T-62A102691,6391466159,76%3073,82
T-5492527,53105256961,86%3792,40
Leopard 1102496,6180152252,49%2346,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 81547,7390052055,19%2094,58
T3281812,7793745752,95%2577,38
M10392101,4887744654,26%2499,89
AMX Chasseur de chars 81577,2086043056,28%2690,96
T110E4102371,6968242750,12%1905,12
T57 Heavy102691,4082242457,08%2623,94
IS-7102177,1674235150,71%1878,04
M48A5 Patton102457,7084234552,17%2369,57
Bat.-Châtillon 25 t102488,1175434351,31%2409,13
T34 81935,0392133758,75%2846,31
T-34-3 81296,7570032050,31%1703,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81271,0083731550,16%1724,62
T-1092020,3487430654,90%2413,95
M54 Renegade 81663,5491430255,96%1948,85
Rheinmetall Skorpion 81439,3678029754,55%1603,13
AMX 13 9091170,1582727853,96%1971,21
T3092763,1998526357,03%3295,99
IS-381956,9488926260,31%2883,90
Leopard Prototyp A92166,5590925856,98%2555,93
T-4481693,2491425457,87%2867,55
Škoda T 5091994,8977624951,81%2234,65
Centurion Mk. 7/192359,0797524754,66%2944,51
M18 Hellcat61159,9378423662,29%2826,51
M46 Patton92650,70112321965,30%3483,41
WZ-12091944,9983320462,75%2474,62
T54E192826,59107420261,88%3717,21
T28 Prototype82082,3895420155,22%3063,37
T-34-281720,0193619856,06%2990,64
Centurion Action X101731,6259219749,24%1356,44
M26 Pershing81926,29110319666,33%3535,61
ELC EVEN 90 8607,0474319354,40%1226,10
Conqueror92622,94100818859,04%3154,61
TVP VTU Koncept81534,8290718258,79%2738,05
SU-14-17916,8650218051,11%1347,09
Buryan 92343,42101117857,30%2041,20
Bat.-Châtillon 25 t AP92112,3090817655,68%2588,27
T2971476,2188717157,31%2250,60
T6982394,80112716659,64%4308,53
Indien-Panzer81930,41108215760,51%3536,13
CS-52 LIS 81309,8477415653,21%1506,46
M5 Stuart4186,5441014955,70%468,03
KV-4 Turchaninov 81245,3678314548,97%1312,09
FV215b 102381,5872014349,65%2262,88
M24 Chaffee5476,9166414349,65%1703,93
Maus102664,7999113956,12%2558,01
M40/M4381275,0063513745,26%1261,17
T803113116,20104613753,28%2288,64
MBT-B 102764,1094913559,26%2276,15
Taschenratte113635,50113413549,63%2594,95
FV230 Canopener102677,7489513146,56%2019,97
E 77 92090,2995612851,56%2060,78
T71 DA71313,0691912752,76%3710,37
M53/M5591231,5668212751,18%1084,89
Type 59 81129,3375012542,40%1337,95
HWK 30 8676,6961912248,36%1044,59
SU-86983,3447612145,45%1366,48
T499775,6268911952,10%1042,62
Centurion Mk. I81799,6597611760,68%3263,97
Churchill VII61029,2078211456,14%2171,76
STA-181391,3884811360,18%2135,33
G.W. Tiger91147,6463311339,82%836,18
E 50 Ausf. M101943,2175911247,32%1603,87
TVP T 50/51102003,7275610953,21%1672,82
Comet71451,34100110863,89%3147,27
Rheinmetall Panzerwagen101556,7077010748,60%1798,19
T-34-856976,8880010673,58%2596,63
Tiger II81587,1188910561,90%2136,15
T25/271584,6882810454,81%2963,04
T77 81649,5686210451,92%1944,27
SU-14-281191,0365110342,72%1158,63
M60 102157,4279610157,43%2192,73
AMX 13 757924,1880810058,00%2177,83
VK 30.02 (M)61178,5693710059,00%3118,37
Caernarvon81467,338479952,53%2021,27
GSOR 3301 AVR FS9713,638169949,49%1066,44
KR-1112827,949549948,48%1971,56
ISU-15281543,587009841,84%1487,75
Super Conqueror101667,626369850,00%1245,58
VK 100.01 (P)81343,658599851,02%1515,86
Škoda T 2561146,498289759,79%2904,21
Executor113096,499679756,70%2595,82
IS71734,349689658,33%3220,26
M66864,066869663,54%1557,40
Type 5861064,328499660,42%2672,97
T-4371330,839289564,21%3028,04
Kpz. Erich Konzept I 91880,118309551,58%1724,93
AMX 67 Imbattable113293,139319547,37%2355,89
Vz. 58 Medvěd 92064,158969548,42%1777,94
FV2078916,246939256,52%1087,40
Leopard 120 Verbessert112421,377669246,74%1856,80
BZ-75102874,269729154,95%2373,95
Type 5 Chi-Ri71267,948469056,67%2380,65
Mäuschen91754,978569046,67%1737,66
T-34-171442,099678962,92%2965,96
Panther71542,0410228965,17%3427,02
CS-63102587,668968850,00%2281,02
WZ-132-1101442,328108853,41%1767,05
Ho-Ri 3103036,368158844,32%2242,32
WZ-219111517,258458852,27%1633,06
FV3046754,794758747,13%1298,99
Ares 90102589,7110278661,63%2367,41
Object 70492039,138228554,12%1755,52
T-345627,935938460,71%2073,02
Spähpanzer Ru 2519874,788348349,40%1278,48
KV-8561273,287778154,32%2598,83
SU-10061097,197448153,09%2570,97
Object 43091527,048028154,32%1426,07
VK 30.02 (D)71734,5411097962,03%4056,87
STK-2113004,858967945,57%1969,64
KV-15860,537407960,76%2293,84
Vz. 63P113002,599527848,72%2016,00
G.W. Tiger (P)81282,656967848,72%1335,19
Progetto C50 mod. 6691991,138967745,45%2141,27
BZ-79113005,9910257755,84%1896,55
T216832,367147749,35%2835,44
Black Rock 113082,749557750,65%2020,85
Konštrukta T-34/10071413,169087663,16%3018,69
Concept No. 5102857,579457657,89%2548,02
Black Prince71369,379697564,00%2425,80
Ares 90 C112693,049907556,00%2134,50
FV229 Contender92050,689107554,67%1976,44
Jagdtiger Prototype 81433,118447460,81%1557,42
Škoda T 56 81817,519037451,35%1802,10
Manticore10824,237987352,05%873,95
Kpz. 3 GST Turm 81502,158227254,17%1549,93
Ho-Ri Shugo113041,179187157,75%2098,97
Progetto M40 mod. 65102568,368957055,71%2184,50
Jagdpanzer E 90 92002,177777042,86%1605,51
Object 432U112951,3410047054,29%2581,00
T-44-100 81146,937017044,29%1290,74
UDES 15/16102210,339136956,52%1787,20
Panther II81204,237416952,17%1730,66
Object 430U102705,969736956,52%2388,70
SU-122-44 71452,807716952,17%2317,19
AMX 50 B102792,379176851,47%2450,94
M41 Walker Bulldog8567,845886850,00%876,60
LTTB8692,257626851,47%1263,32
Type 4 Chi-To61217,788796756,72%3239,96
T92 8387,425136735,82%402,83
AMX M4 mle. 54102896,7010096659,09%2604,27
Ares 7581673,0810036660,61%2251,34
T-832 81613,209606663,64%1829,90
Fauteur113289,0610026645,45%2244,07
Tortoise92212,719466546,15%2026,34
Progetto CC55 mod. 5481557,418356448,44%1749,07
AMX 50 12092241,649116446,88%2354,89
XM69 Hacker112748,8610526462,50%2214,91
M-VI-Y91953,389146352,38%1904,55
AAT60 81218,006816342,86%1132,21
T2071576,5810196267,74%3459,16
FV380591483,537956253,23%1364,29
Cromwell61076,468746167,21%2728,72
E 5091607,418506157,38%1652,88
KV-481392,287466137,70%1506,44
M-III-Y81462,878306144,26%1728,92
Pz.Kpfw. Neu113315,5210626150,82%2272,74
LHMTV8356,526436155,74%554,42
ARL 4461241,458706066,67%2797,23
Vz. 55103126,6210066055,00%2638,64
AT 1581650,688526046,67%2008,17
Type 71102890,029986056,67%2527,33
Pz.Kpfw. III/IV5858,786845947,46%3281,80
AMX 12 t6821,128255964,41%2619,11
Jagdtiger92037,508455851,72%1696,36
T675750,175755863,79%2252,25
Waffenträger auf Pz. IV92235,459575870,69%2151,86
T92 HMC101558,676885749,12%1288,97
BZ-6892347,4610755766,67%2476,57
FV217 Badger102804,0510085761,40%2307,10
Rhm.-Borsig Waffenträger81649,267715749,12%1613,63
GSOR 1006 Scheme 792249,189135749,12%2411,10
T1 Heavy5629,026295662,50%1523,19
LTG7467,755975651,79%838,11
HWK 128806,888395653,57%1648,62
Progetto M35 mod. 46 81649,669375657,14%2137,71
ShPTK-TVP 100 81269,277585651,79%1289,73
T9591724,558675563,64%1493,77
AMX 50 Foch92644,2910045556,36%2506,10
Crusader 5.5-in. SP7802,785425550,91%1010,66
TS-54 81740,899885550,91%2066,62
VCS 6x6 TS 90 9658,676675549,09%734,33
E 7592188,6910225466,67%2435,51
AMX AC mle. 4881850,698815448,15%2172,17
Turtle Mk. I 81745,919415453,70%1904,94
Prototipo Standard B92200,068865345,28%2026,66
Hotchkiss EBR7252,285305343,40%319,89
SU-541069,985555269,23%3418,19
ST-I91940,138545244,23%2111,34
Kampfpanzer 67102721,6510965269,23%2356,33
FV227 Conceiver81519,848765048,00%1898,52
AMBT 81593,547825046,00%1660,70
Type 63 81173,087745052,00%1278,51
M3 Lee4394,864284953,06%1634,57
Object 41681742,0610144957,14%2653,79
Object 277102353,807794940,82%1872,62
P.44 Pantera81057,137044850,00%1280,41
KV-261134,388014856,25%2404,30
M446767,295694847,92%1292,64
T376850,657934858,33%2751,91
M75577,456034757,45%2928,53
E 100102628,969504755,32%2363,86
Strv K 91724,498674759,57%1839,72
DZT-159 91853,578804748,94%1860,26
SU-263524,333734562,22%1793,21
Tiger (P)71483,029624557,78%2517,86
Charioteer81863,717984546,67%2109,08
212A91197,167304456,82%1031,26
Bishop5668,054874459,09%1601,50
Leox 92438,7710294456,82%2580,89
Lorraine 155 mle. 5181082,677634358,14%1179,38
VK 30.01 (D)61422,5310684365,12%4314,41
IS-M81820,639184344,19%2415,85
XM57 81787,919134353,49%1651,76
AMX M4 mle. 4571395,178904264,29%2302,36
IS-2-II81620,268754242,86%1955,06
SDP wz 66 Grom 81592,198074247,62%1652,05
WZ-111-1G FT82007,129484156,10%2603,20
M8A14477,204184156,10%1413,49
M4A1 Sherman5984,937594060,00%3686,55
BZT-70 102960,689384052,50%1995,32
Spähpanzer SP I C7676,457794042,50%1422,43
Object 26392190,159664055,00%2052,93
SU-855688,365563953,85%2113,00
M4A3E8 Sherman61154,958623961,54%2862,25
IS-3-II92219,339613946,15%2162,49
TS-6 92104,468673941,03%1898,27
FV601 Saladin81173,557993857,89%1667,46
Char Mle. 75 9781,247043855,26%961,31
A-20580,353093751,35%124,46
VK 45.02 (P) Ausf. A81937,7610713759,46%2478,44
Pz.Sfl. IVc5753,706153767,57%2154,95
Prototipo 6 81571,738893762,16%1633,72
Bofors Tornvagn 81390,088963767,57%1561,88
AMX 50 10081369,618313658,33%1828,38
Sturer Emil71115,788183669,44%1763,49
Vercingétorix 91649,287433644,44%1388,84
CC-46 Pancernik 91878,407553540,00%1462,74
VK 45.02 (P) Ausf. B92212,4910653568,57%2412,27
Ares 8591830,667943534,29%1466,95
SU-1527983,506473458,82%1391,29
Churchill I5819,127633458,82%2404,93
UDES 0381684,418803467,65%2135,62
SDP 58 Kilana82150,9110433461,76%2524,77
Ferdinand81649,568363455,88%1640,73
SMV CC-6781616,889673363,64%1997,62
VK 16.02 Leopard5284,194113240,63%720,33
Škoda T 245718,947363170,97%2390,78
P.43 bis61065,907553151,61%2236,54
TNH 105/100081763,849893164,52%2731,27
AT 771319,818243145,16%1816,62
AMX 13 105 AM mle. 505446,132693040,00%732,86
AT 861068,377843053,33%2011,23
M-II-Y71233,608853063,33%1841,20
Object 752 92238,6311083063,33%2358,59
MT-256335,145482951,72%951,17
Panhard AMD 178B6454,005422941,38%1225,79
Rambo 92101,979772962,07%2192,46
E 65 Zwilling 82534,8912042860,71%2561,24
GSOR 1008 81513,617812846,43%1530,93
KV-371697,678082740,74%2487,57
Ashigaru 102272,078512755,56%1767,64
M2 Medium Tank3196,422382646,15%591,58
T-15061243,089282669,23%2991,40
Tiger-Maus 91694,818662661,54%1454,44
Type 3 Chi-Nu5751,887182572,00%2674,57
AMX 13 105101152,927512552,00%1273,22
FV224 Chopper71358,409042560,00%2113,03
Type 6191917,508862454,17%1782,15
Type 4 Heavy92656,3810032445,83%2664,01
T56 GMC3181,792382450,00%500,83
M3 Stuart3196,612582343,48%695,61
VK 28.016501,004952245,45%1340,40
A-436653,325262259,09%1332,48
VK 20.01 (D)4416,183942236,36%1294,73
Caliban 81073,006932245,45%1044,60
Kame 91764,059292268,18%1621,24
TNH T Vz. 5192291,958602138,10%1976,34
BDR G1 B51191,388602152,38%3355,24
Type T-345602,906392060,00%2182,31
Škoda T 177794,407922050,00%1799,09
Object 261101474,707612050,00%1200,98
Marder 38T4643,155802055,00%2091,32
VK 72.01 (K) 102369,858732065,00%1463,19
Yong Bing 92226,507912030,00%1632,51
T2881056,586091947,37%932,29
Projet Louis 9901,637061947,37%1102,27
ST vz. 394415,893721866,67%1557,85
BZ-16681982,949641850,00%2339,17
UDES 03 Alt 3 91654,947871850,00%1485,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4620,766371776,47%2373,68
Emil I82035,389691650,00%2193,98
11082089,6311481662,50%3029,44
Somua SAu 404434,252861643,75%1217,70
Nashorn6861,135621650,00%1703,16
Tiger 131 6970,066741631,25%1380,01
BT-74158,002501540,00%345,19
P.43 ter7813,536131533,33%1073,92
VK 30.01 (H)5614,805741553,33%1679,46
BZ-5871850,5312321566,67%3475,67
Panhard EBR 10510326,536421546,67%165,81
Object 70592396,6711621586,67%2411,97
AMX 13 57 GF 7777,677891553,33%1487,37
Matilda4422,934651442,86%1063,34
Coccodrillo 102402,509241457,14%1784,45
Covenanter5293,214231450,00%1031,84
VK 30.01 (P)61317,369451464,29%2685,81
Grille5712,626121353,85%1473,44
DBV-152 102471,088531361,54%1640,88
SU-10181288,927141361,54%1426,11
TBT 92017,3110111353,85%1958,30
Type 5 Heavy103103,759721241,67%2395,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5741,675211233,33%1989,21
Brennos 8634,086221250,00%532,25
StuG III Ausf. G5689,734931145,45%1590,46
14TP4616,005541136,36%2669,82
Vz. 44-17750,274791118,18%699,11
Pz.Kpfw. II Luchs4439,735001154,55%1750,02
Renault UE 573246,552991154,55%759,36
EMIL 1951 81429,918161163,64%1603,97
Super Hellcat 7830,645641154,55%1142,14
B14556,806491060,00%2059,99
12110623,903111030,00%164,23
T3 HMC2217,001901030,00%789,72
Vz. 60S Dravec 102336,508711040,00%1616,02
SDT-58 Vlkodav 92588,309421040,00%2634,50
Vickers Medium Mk. I1128,89143944,44%489,97
Hummel6880,11698955,56%1385,02
Marder II3353,67391966,67%1479,46
D23207,38386875,00%895,25
Strv m/425570,75430837,50%1365,50
AMX 13 F3 AM6712,38714850,00%989,71
Universal Carrier 2-pdr2233,00326875,00%1202,99
M2 Light2235,29220728,57%851,28
M5A1 Stuart4339,14561771,43%1460,09
O-I6713,57568757,14%1122,35
BZ-72-1 101691,29660742,86%1196,82
T1 Cunningham1200,00250633,33%1205,08
T-284485,17470650,00%1534,07
Crusader6159,67307650,00%277,85
SDP 44 Burza6943,17735683,33%1645,30
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92221,83777633,33%1938,09
Serpente 92298,83808650,00%1760,43
Predatore 91340,67839650,00%1092,90
Stridsyxa 82006,501055666,67%2199,99
Terrifiant 92967,831120650,00%2568,84
Lago4155,00260560,00%406,38
BT-22143,80274520,00%526,97
T2 Medium Tank2302,20254540,00%1662,51
Cruiser Mk. IV4325,00446560,00%1218,07
Lätt Stridsfordon 120 91321,40631540,00%837,30
SFAC 105 81967,60673520,00%1617,71
Durendal 102077,40660540,00%1237,19
Renault FT1108,00194450,00%488,75
Vickers Mk. E Type B2201,00338425,00%883,15
Leichttraktor1260,75347475,00%1831,10
MS-11251,50236425,00%1433,14
Pawlack Tank6963,75668450,00%1563,00
Schwertwal 101818,50924450,00%1022,39
KJPZ TIII Jäger 91911,00822450,00%1453,37
Sentinelle 91703,25622425,00%1041,38
SPHT 91693,75681425,00%1084,91
Chi-Ni2358,00540333,33%2733,50
Type 2597 Chi-Ha3152,33138333,33%285,52
IS-4102979,67924333,33%2752,69
Type 3 Ju-Nu61756,0013183100,00%3743,88
Wz. 64GC Bzyg 103716,331105366,67%2543,13
Cobra 92409,331244366,67%2984,61
T 55A 92075,67814333,33%2069,71
AE Phase I 92774,671199366,67%3073,94
Renault Otsu1101,00284250,00%298,21
50TP prototyp 81977,00868250,00%2212,74
Renault NC-31197,00256250,00%373,11
Type 97 Chi-Ha3735,5011422100,00%4748,09
IS-271400,5010172100,00%2506,14
STB-1103463,5013602100,00%3181,54
Renault FT AC2377,505602100,00%1922,79
Valentine AT4249,0019820,00%532,70
T110E3101703,00594250,00%1033,12
Challenger71301,00796250,00%1861,51
Chieftain Mk. 6 102569,5013662100,00%2538,36
Object 430 Version II92227,50916250,00%2299,50
Kanonenjagdpanzer 2 82897,50987250,00%3110,73
T-29 357,503182100,00%261,00
L-60 278,5016620,00%162,11
T26E4 SuperPershing 8255,004321100,00%270,64
AMX 65 t81218,0030210,00%980,78
T1E6 2119,006161100,00%587,20
Saryuda 91637,0047010,00%1113,81
Ambassador 92894,0017551100,00%2967,31
LTP 344,0010810,00%0,00
StuG IV 5317,0014710,00%449,28
Lorraine 120 Alby 8679,009091100,00%540,09

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.04.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 22.03.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 21.01.2026
Opuścił klan: 21.03.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 27.08.2025
Opuścił klan: 20.01.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.06.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 03.06.2025
Opuścił klan: 11.06.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2025
Opuścił klan: 29.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.05.2025
Opuścił klan: 18.05.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.05.2025
Opuścił klan: 16.05.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.04.2025
Opuścił klan: 11.05.2025