vini2

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.10.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4809000113
Ø Poziom7,120,000,006,82
Zwycięstwa2347048,80%00,00%00,00%5447,79%
Porażki2406150,03%00,00%00,00%5346,90%
Remisy5591,16%00,00%00,00%65,31%
Przetrwane bitwy1293026,89%00,00%00,00%4136,28%
Zniszczone czołgi353020,7300,0000,00680,60
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,94
Wykryte pojazdy316140,6600,0000,00450,40
Zadane uszkodzenia920,090,000,00800,79
Punkty zajęcia bazy568131,1800,0000,001000,88
Punkty obrony bazy194470,4000,0000,001020,90
Doświadczenie478,160,000,00449,53
WN7918,860,000,00826,81
WN81096,920,000,00931,68
Ogółem
Ilość bitew48090
Ø Poziom7,12
Zwycięstwa2347048,80%
Porażki2406150,03%
Remisy5591,16%
Przetrwane bitwy1293026,89%
Zniszczone czołgi353020,73
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy316140,66
Zadane uszkodzenia920,09
Punkty zajęcia bazy568131,18
Punkty obrony bazy194470,40
Doświadczenie478,16
WN7918,86
WN81096,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew113
Ø Poziom6,82
Zwycięstwa5447,79%
Porażki5346,90%
Remisy65,31%
Przetrwane bitwy4136,28%
Zniszczone czołgi680,60
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy450,40
Zadane uszkodzenia800,79
Punkty zajęcia bazy1000,88
Punkty obrony bazy1020,90
Doświadczenie449,53
WN7826,81
WN8931,68
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew62000
Zwycięstwa914,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki5385,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1625,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy520,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia844,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1101,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy951,5300,0000,0000,00
Doświadczenie213,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew62
Zwycięstwa914,52%
Porażki5385,48%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1625,81%
Zniszczone czołgi240,39
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy520,84
Zadane uszkodzenia844,87
Punkty zajęcia bazy1101,77
Punkty obrony bazy951,53
Doświadczenie213,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa515,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki2884,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy618,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy300,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia447,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,0600,0000,0000,00
Doświadczenie150,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa515,15%
Porażki2884,85%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy618,18%
Zniszczone czołgi110,33
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy300,91
Zadane uszkodzenia447,39
Punkty zajęcia bazy120,36
Punkty obrony bazy20,06
Doświadczenie150,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa318,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki1381,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy425,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy130,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia714,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy593,6900,0000,0000,00
Doświadczenie180,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa318,75%
Porażki1381,25%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi40,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy130,81
Zadane uszkodzenia714,63
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy593,69
Doświadczenie180,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1576000
Zwycięstwa68543,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki89156,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy63340,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10830,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy13030,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.282,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy44112,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy85745,4400,0000,0000,00
Doświadczenie636,440,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1576
Zwycięstwa68543,46%
Porażki89156,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy63340,16%
Zniszczone czołgi10830,69
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy13030,83
Zadane uszkodzenia1.282,50
Punkty zajęcia bazy44112,80
Punkty obrony bazy85745,44
Doświadczenie636,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew446000
Zwycięstwa12026,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki30067,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy265,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10423,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2190,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy3830,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia777,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4671,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6151,3800,0000,0000,00
Doświadczenie309,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew446
Zwycięstwa12026,91%
Porażki30067,26%
Remisy265,83%
Przetrwane bitwy10423,32%
Zniszczone czołgi2190,49
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy3830,86
Zadane uszkodzenia777,03
Punkty zajęcia bazy4671,05
Punkty obrony bazy6151,38
Doświadczenie309,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa360,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy480,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów5,000,000,000,00
Wykryte pojazdy30,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.822,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy255,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy295,8000,0000,0000,00
Doświadczenie819,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy480,00%
Zniszczone czołgi51,00
Zniszczonych/zgonów5,00
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia1.822,00
Punkty zajęcia bazy255,00
Punkty obrony bazy295,80
Doświadczenie819,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (161)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81239,83529962148,52%1238,39
G.W. Panther7799,18498262250,04%900,49
VK 36.01 (H)6777,71472229951,76%1326,51
T34 81025,41534219048,95%1117,75
M10 RBFM 5746,56498216550,90%1580,60
IS-6 8957,66474214546,25%944,40
Matilda4593,06388164055,49%1841,97
Tiger I7956,83495154248,90%1204,32
M446687,46463141351,31%1114,24
Cruiser Mk. IV4650,47422124155,60%2326,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5370,09310117648,55%915,90
IS-381121,83583114049,56%1208,23
Object 140101154,24483113743,71%730,22
T-1091351,29580109450,46%1242,35
T9591484,24568103448,55%1111,15
T-284621,06371103052,82%2190,31
KV-856623,7139898551,27%977,34
Tiger II8947,3246996245,53%948,66
E 100101338,2253885743,76%868,70
IS7844,2648561852,27%1105,14
Bat.-Châtillon 12 t8567,1141158745,83%825,01
E 7591147,0649951247,27%957,88
IS-7101198,8551145640,79%702,10
Type 5 Chi-Ri7622,6642242645,31%796,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2237,1123542353,90%1384,99
Hummel6609,2943737148,79%809,08
T-549914,1844337139,08%681,23
SU-86654,4545533645,83%776,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 8931,8653032848,78%889,31
M10391284,0851432146,11%1059,46
Emil I81084,2855930445,39%1027,81
T-62A101126,6155929941,14%712,24
Object 705A101308,8750029240,41%762,49
Object 277101303,3956925543,53%803,45
T-437574,4938024548,98%795,38
leKpz M 41 90 mm GF 8498,6838923436,75%572,15
KV-137456,9633622850,44%589,94
T-448546,8338722446,88%536,29
AMX 13 757542,5247021244,34%932,19
AMX 12 t6542,6453521150,71%1496,60
S-517743,9044821050,00%836,06
Object 70591173,0253720850,48%951,41
Cromwell B 6531,2243620443,14%794,14
Maus101097,2754918242,31%572,61
Type 4 Chi-To6491,7834117956,42%907,00
IS-M8927,2258317245,35%919,77
T110E5101230,8048016833,33%648,83
STA-18684,6145416543,64%666,77
M5A1 Stuart4353,9934515255,92%1370,72
Hotchkiss EBR7413,5439815247,37%668,42
Panther/M10 7602,4237614944,30%718,96
IS-2-II81051,8651614853,38%1238,69
GSOR 1008 81116,4453013842,75%926,83
Object 25791265,9949613142,75%1112,58
Škoda T 56 81140,4260111542,61%880,48
T1 Cunningham1102,2113711349,56%458,19
Windhund 8960,0442710944,04%807,21
Grille5429,5940010746,73%853,59
AMX ELC bis5293,9838310353,40%917,65
Panhard AML Lynx 6x68381,344269544,21%440,01
T-1506591,243867847,44%838,23
Progetto CC55 mod. 5481098,396446640,91%1030,19
AMX 13 10510728,814916350,79%656,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4147,592075650,00%333,66
M18 Hellcat6593,524505646,43%867,03
KV-15339,212485642,86%498,87
VK 30.01 (P)6438,353214953,06%633,28
Panhard AMD 178B6294,334244969,39%799,25
T-29 3352,753284854,17%1290,89
LTP 3186,091694641,30%684,19
Object 780 101279,485214452,27%774,05
T-50-2 6402,164464351,16%956,49
KV-371007,735304160,98%1377,08
43 M. Toldi III 3112,682184158,54%511,88
P26/404344,742663943,59%848,96
Pz.Kpfw. 38 (t)3227,462103961,54%852,06
P.435470,613493847,37%1261,53
Type 1 Chi-He4186,372123842,11%372,74
Leichttraktor1121,971523447,06%428,71
Marder II3223,612903151,61%592,32
T-34-85M 6531,934512962,07%845,93
VK 16.02 Leopard5213,302462748,15%521,98
Lago M38 3510,264442751,85%1426,93
Pz.Kpfw. II Luchs4125,172042445,83%244,51
Strv fm/211185,143502259,09%1194,07
MS-1177,901322161,90%343,14
VK 20.01 (D)4185,331972133,33%305,98
M16/43 Sahariano 3475,575432166,67%1617,23
Type 3 Chi-Nu5327,651722030,00%644,45
Kolohousenka1105,881791752,94%381,44
P.43 bis6595,763801752,94%1083,77
LT vz. 352115,191961662,50%500,12
Type 97 Te-Ke 2159,191991650,00%691,28
Renault FT173,931561471,43%433,34
M15/423300,622641361,54%983,09
Carro d'assalto P.8871077,006191330,77%1243,47
AM 39 Gendron-Somua 2241,383411346,15%788,22
L-60 2119,692461346,15%503,95
Cruiser Mk. III3123,081721258,33%481,26
T25/27723,005171250,00%930,04
Sturmpanzer II4197,642271127,27%390,25
AMX 13 909773,096061163,64%1117,73
M24E2 Super Chaffee 6268,902681020,00%396,17
4TP1247,63250862,50%1240,20
T-262218,88177850,00%1033,30
GSOR the TANK 9683,0026080,00%325,50
T-463147,57101714,29%376,90
M4 Improved 5359,57352742,86%684,73
T-45 2122,43314771,43%617,95
Nergal 8994,71517728,57%708,07
Löwe 8777,50583633,33%552,08
T-54 first prototype 8426,50399650,00%344,66
Super Hellcat 7507,50340633,33%438,54
M14/412136,20153540,00%271,94
AMR 35 2147,20225560,00%613,13
T7 Combat Car 222,40143560,00%205,39
Type 97 Chi-Ha3124,50136425,00%161,99
BZ-7510198,75367425,00%0,00
BZ-6891617,00899475,00%1701,94
BZ-1668855,50490425,00%589,88
Mäuschen91257,2534540,00%787,47
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6121,25281450,00%122,48
Caernarvon Action X 8391,25456425,00%160,85
StuG IV 5178,75258450,00%261,29
Fantôme 9996,2538640,00%650,92
Vickers Medium Mk. I151,3370333,33%9,61
Fiat 30001133,00177366,67%722,23
Chi-Ni260,00159366,67%254,36
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,33150333,33%499,76
FCM 362301,0021630,00%1290,70
VK 100.01 (P)8432,33630366,67%422,94
Black Prince II 7775,0050230,00%856,85
T-116 3296,33310366,67%1412,28
MKA 2232,004153100,00%950,19
Kanonenjagdpanzer 105 8480,674833100,00%460,55
Strv S1 8522,33324333,33%200,77
T78 61045,67589333,33%1415,39
Churchill Crocodile 6643,67626333,33%723,22
Renault Otsu1137,503402100,00%717,69
Pz.Kpfw. II Ausf. G3218,00206250,00%751,23
Pz.Sfl. IC 4451,5029520,00%1023,59
Heavy Tank No. VI 6731,005282100,00%1244,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,50293250,00%121,97
Turán III prototípus 5428,00333250,00%1052,00
Lago464,008910,00%0,00
D12150,0012610,00%481,96
M415371,0014710,00%296,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E332,003110,00%0,00
SU-263237,004131100,00%716,97
SU-122A5199,0012010,00%160,19
Gabler’s Destroyer 5312,003281100,00%830,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,004410,00%0,00
T-34 with L-11 476,002551100,00%261,00
Object 283 91652,0050210,00%1736,62
Pz.Kpfw. 35 R 2432,0027610,00%955,46
Patton the Tank 90,002110,00%0,00
MTLS-1G14 3457,009091100,00%2359,91
Light Mk. VIC 20,002510,00%0,00
Dicker Max 6556,0035410,00%706,22
FCM 2C 3724,0013411100,00%3515,56
BT-7 artillery 313,004610,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.10.2020
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.10.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.12.2015
Opuścił klan: 16.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.08.2015
Opuścił klan: 26.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.11.2019
Opuścił klan: 24.10.2020