viktpolt

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew59545075174
Ø Poziom8,250,0010,2710,68
Zwycięstwa2904348,77%00,00%3850,67%8548,85%
Porażki2961049,73%00,00%3648,00%8750,00%
Remisy8921,50%00,00%11,33%21,15%
Przetrwane bitwy1575126,45%00,00%1520,00%4224,14%
Zniszczone czołgi472290,7900,00360,48900,52
Zniszczonych/zgonów1,080,000,600,68
Wykryte pojazdy652311,1000,00440,591020,59
Zadane uszkodzenia1.172,390,001.378,801.491,33
Punkty zajęcia bazy802801,3500,00350,472381,37
Punkty obrony bazy344340,5800,0000,0000,00
Doświadczenie512,520,00544,85604,10
WN71016,820,00674,80657,88
WN81271,630,001024,501047,12
Ogółem
Ilość bitew59545
Ø Poziom8,25
Zwycięstwa2904348,77%
Porażki2961049,73%
Remisy8921,50%
Przetrwane bitwy1575126,45%
Zniszczone czołgi472290,79
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy652311,10
Zadane uszkodzenia1.172,39
Punkty zajęcia bazy802801,35
Punkty obrony bazy344340,58
Doświadczenie512,52
WN71016,82
WN81271,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew75
Ø Poziom10,27
Zwycięstwa3850,67%
Porażki3648,00%
Remisy11,33%
Przetrwane bitwy1520,00%
Zniszczone czołgi360,48
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy440,59
Zadane uszkodzenia1.378,80
Punkty zajęcia bazy350,47
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie544,85
WN7674,80
WN81024,50
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew174
Ø Poziom10,68
Zwycięstwa8548,85%
Porażki8750,00%
Remisy21,15%
Przetrwane bitwy4224,14%
Zniszczone czołgi900,52
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy1020,59
Zadane uszkodzenia1.491,33
Punkty zajęcia bazy2381,37
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie604,10
WN7657,88
WN81047,12
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew74000
Zwycięstwa3445,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki3750,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy34,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3040,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi680,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy440,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.670,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy640,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy811,0900,0000,0000,00
Doświadczenie484,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew74
Zwycięstwa3445,95%
Porażki3750,00%
Remisy34,05%
Przetrwane bitwy3040,54%
Zniszczone czołgi680,92
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy440,59
Zadane uszkodzenia1.670,05
Punkty zajęcia bazy640,86
Punkty obrony bazy811,09
Doświadczenie484,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia847,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie59,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia847,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie59,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew83000
Zwycięstwa3036,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki5262,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1720,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy831,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.087,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy740,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy580,7000,0000,0000,00
Doświadczenie438,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew83
Zwycięstwa3036,14%
Porażki5262,65%
Remisy11,20%
Przetrwane bitwy1720,48%
Zniszczone czołgi400,48
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy831,00
Zadane uszkodzenia1.087,10
Punkty zajęcia bazy740,89
Punkty obrony bazy580,70
Doświadczenie438,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew312000
Zwycięstwa14947,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki15349,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy103,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12841,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2080,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy2410,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.219,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6252,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6492,0800,0000,0000,00
Doświadczenie545,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew312
Zwycięstwa14947,76%
Porażki15349,04%
Remisy103,21%
Przetrwane bitwy12841,03%
Zniszczone czołgi2080,67
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy2410,77
Zadane uszkodzenia1.219,18
Punkty zajęcia bazy6252,00
Punkty obrony bazy6492,08
Doświadczenie545,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64000
Zwycięstwa3046,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki3453,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2132,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy721,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.201,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1452,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1091,7000,0000,0000,00
Doświadczenie360,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew64
Zwycięstwa3046,88%
Porażki3453,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2132,81%
Zniszczone czołgi270,42
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy721,13
Zadane uszkodzenia1.201,52
Punkty zajęcia bazy1452,27
Punkty obrony bazy1091,70
Doświadczenie360,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki5100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy51,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.106,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6312,6000,0000,0000,00
Doświadczenie153,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa00,00%
Porażki5100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi51,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy51,00
Zadane uszkodzenia2.106,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy6312,60
Doświadczenie153,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (234)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81297,15551492548,99%1614,77
T-34-856474,10398226549,93%820,15
M41 Walker Bulldog8567,44451200849,85%964,67
SU-1006744,28418141052,06%1426,02
T110E3102253,05552124450,32%1840,01
Object 261101255,50502123049,35%1052,02
T-1091663,41680113449,82%1836,86
T-5491078,08641112148,26%1047,23
Char Futur 4 91546,18508110548,69%1341,83
Object 70491974,63659110148,59%1921,31
G.W. Tiger91329,0347392951,02%1287,47
FV215b (183) 101678,3245092944,46%1182,25
IS-381134,7157186749,25%1300,91
IS-7101763,1263286645,15%1485,51
MT-256179,3848385849,18%354,39
E 7591459,0254785645,79%1320,26
A-20575,1825877651,93%128,71
T-62A101515,1855074844,79%1235,57
G.W. Panther7976,2145871547,83%1286,22
Object 268102244,8052568348,61%1923,64
T110E5101765,4663459347,05%1434,04
T-448563,0339658348,20%611,59
T 55A 91197,4747156945,87%1033,39
Bat.-Châtillon 25 t101335,1656556145,10%978,50
Progetto M40 mod. 65101604,3656954947,91%1242,08
Tortoise91629,1049853247,93%1350,31
AMX 13 909655,3154852646,20%883,42
Strv 103-091575,2746647048,94%1342,76
Object 268 Version 4101816,3059145448,02%1275,13
AMX 50 Foch (155) 102315,2161544454,95%2180,83
IS-4101766,4561043744,16%1347,23
SU-1527681,5131343249,31%894,06
Object 263101943,7048842445,28%1408,84
E 5091280,1466441445,41%1208,28
T3091599,3350240450,25%1420,08
T-50-2 6424,5242940456,19%1216,99
T-437342,7430040052,00%385,07
212A91483,6549739350,13%1546,45
M46 Patton91000,5259439042,31%783,45
ISU-15281199,6257338257,07%1441,75
AMX 50 Foch91640,2053538050,79%1599,81
T-345243,7825037350,13%520,86
Prototipo Standard B91395,7246337342,63%1183,30
UDES 038979,6942136149,86%994,77
M48A5 Patton101675,0159736049,72%1429,36
SU-122-5491347,7644034841,67%1166,41
Rinoceronte101769,7664334245,32%1285,06
IS7699,2345134149,27%891,57
M26 Pershing8873,9458133749,85%1117,06
SU-14-17690,1436633148,64%863,04
M10391688,3569332645,71%1862,97
T9591427,6955132149,22%1139,20
AT 1581272,3752431651,90%1573,37
Progetto C50 mod. 6691217,1851531347,28%1024,66
SU-14-281091,8346531054,19%1271,96
Object 705A101775,8165830945,95%1375,76
Bat.-Châtillon 25 t AP9975,9259430248,01%924,20
Panhard AML Lynx 6x68443,2135729539,66%531,86
P.44 Pantera8930,6843729353,92%1131,66
T499663,4241729047,93%784,34
T54E191744,8168428950,52%1830,38
KR-1111969,4783228548,77%1173,57
M4A3E8 Sherman6445,9845328245,74%743,49
Panther II8982,5762127551,27%1435,64
T57 Heavy101880,5454627543,27%1449,52
Tiger II81346,9369727249,63%1804,60
T3281275,3069927047,04%1600,55
Strv 103B101553,8055826749,44%1057,88
E 50 Ausf. M101580,4058425952,12%1275,81
SU-10181157,1249025747,08%1367,81
Ikv 90 Typ B7697,6241225255,95%988,00
AMX 50 12091645,1860725049,60%1699,60
AMX AC mle. 4881311,9554925059,60%1754,24
T297919,8564424252,48%1210,75
T110E4101804,4254923842,44%1099,63
Hummel6760,3044123548,09%1227,38
Ho-Ri 3101737,1255823346,78%1042,19
Panther7664,9156323255,60%1014,37
T207514,8152123154,98%704,37
T698979,1253222648,23%1231,03
T28 Prototype81129,7343922450,00%1185,16
AMX 67 Imbattable111936,1963722245,50%1102,16
60TP Lewandowskiego101882,7370921950,23%1332,47
AMX 50 10081146,1863421847,71%1293,99
AMX 50 B101583,5953921442,06%1136,43
Grille 15101487,5046421247,64%888,64
T2881370,5063521052,86%1766,22
Leo7715,6341120553,66%1105,04
Hirschkäfer111728,2560020549,27%1065,13
Progetto CC55 mod. 5481021,2648720146,77%1038,52
IS-2-II8997,9350720151,74%1083,82
M53/M5591056,1943019848,48%929,54
IS-3-II91363,8967119245,83%1166,29
T803111658,4672218840,96%910,96
SU-855348,5021018345,90%645,66
Tiger I7699,6550218339,34%739,87
Strv 107-12111791,9962418352,46%1046,73
M75255,3030718147,51%804,00
T25/27714,0437518149,17%918,94
SU-54365,0720517136,84%715,18
VK 30.01 (H)5493,0149717055,88%1254,65
AT-FV230 Breaker111690,9973016946,75%991,66
Controcarro 1 Mk. 291633,4061816350,92%1437,02
T71 DA7432,7150616050,63%741,60
T-50576,9635615646,79%73,17
P.43 bis6705,7039814654,79%1450,37
Gorilla111584,9654214544,83%799,91
Ho-Ri Shugo111789,8069314346,15%1046,35
SU-100M171068,8647714057,14%1736,18
BZ-79112135,1065714041,43%1074,52
M36 Jackson6554,0743413852,90%880,98
AMX M4 mle. 457787,0956013751,82%971,65
Emil II91482,0174313554,07%1409,40
UDES 14 Alt 58886,9942713545,93%975,50
T25 AT71168,2766413161,07%2083,45
Ikv 65 Alt II6625,1937113049,23%1145,19
P.43 ter7726,4139812650,00%1052,94
AT 771256,4460712462,10%1890,80
113 Beijing Opera 101534,8264612151,24%1138,08
SU-86595,2830912047,50%739,32
Carro d'assalto P.887863,5354311954,62%1235,40
UDES 1691219,3050111948,74%992,62
Grille5471,1433911846,61%944,08
AT 86570,0851911855,08%981,63
BT-7449,7610711744,44%52,75
FV217 Badger101590,4362211747,86%1010,69
AMX M4 mle. 54101313,6158011747,86%888,45
BZ-75101901,3765311647,41%1294,57
AMX AC mle. 467711,5947811348,67%931,32
ARL V396544,2443911154,95%998,54
T92 HMC101230,7545310840,74%860,78
IS-5 (Object 730) 8975,0451610847,22%1087,52
Emil I81165,6950910543,81%1173,17
Škoda T 5091153,6745110444,23%875,42
Strv m/425356,1325210248,04%828,51
Kranvagn101374,6257210242,16%834,44
Ho-Ri 191461,2860910052,00%1170,07
AMX 13 757421,685109850,00%731,33
T376398,544339860,20%1092,21
VK 36.01 (H)6391,364229440,43%436,09
Ikv 1035344,022679151,65%781,21
AMX M4 mle. 49 Liberté 8955,444809138,46%915,16
Object 70591249,746008946,07%1041,57
Vz. 60S Dravec 101725,865388851,14%1071,33
Hotchkiss EBR7365,483498852,27%688,39
KV-137382,464658747,13%459,28
FV229 Contender91251,975778651,16%937,64
Controcarro 3 Minotauro101631,895718547,06%1040,66
Tiger 131 6694,073868450,00%1041,42
Strv 746602,413578351,81%1075,62
M4A1 Sherman5341,823718240,24%765,98
M66546,345107948,10%734,02
XM69 Hacker111815,377187949,37%1135,18
T216336,013897855,13%875,51
AMX 12 t6231,873827540,00%355,16
E 100101551,486017538,67%988,08
Object 268 Version V 101490,584657349,32%970,78
FV230 Canopener101210,316227241,67%666,51
CAV mod. 71111725,217266657,58%1147,82
BT-22108,251446550,77%383,76
ARL 446658,454916538,46%935,54
M24 Chaffee5280,263356550,77%905,88
Pz.Kpfw. III/IV5336,554306459,38%892,11
FV4025 Contriver111127,177146346,03%502,07
T28 Concept 7566,343396145,90%574,48
SU-263314,322526043,33%876,74
53TP Markowskiego8705,114645752,63%644,05
Ho-Ri 28934,524575650,00%959,28
AMX 404130,962745457,41%404,47
121B 101262,914955337,74%752,11
P26/404277,882115236,54%520,28
Sav m/434218,871965238,46%347,06
S35 CA5390,374005259,62%835,29
Sturmpanzer II4268,502615054,00%818,17
KV-37620,944135042,00%587,65
AT 25454,334424854,17%1212,16
G.W. Tiger (P)8982,484844854,17%1081,26
Char Mle. 75 9378,333964540,00%218,27
M5 Stuart4107,753104459,09%210,44
Panhard EBR 909694,344384443,18%877,01
BDR G1 B5564,705174348,84%1201,46
M4A3E2 Sherman Jumbo6477,885274353,49%883,17
AMX M4 mle. 5191315,916074337,21%916,13
P.435338,192684245,24%741,01
Somua SAu 404180,152583956,41%384,93
B14213,253263641,67%373,53
M3 Lee4317,063863551,43%1183,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J4155,263383554,29%293,66
ST-II101172,975363534,29%532,65
UDES 15/16101327,565743250,00%880,28
AMX 50 Foch B101406,664943240,63%775,67
Valentine3172,651653129,03%362,97
T1 Cunningham141,101083050,00%75,90
Alecto4397,673543063,33%1240,76
T-34-3 8933,155662759,26%1111,61
STG Guard 81077,084372646,15%1213,61
K-91-PT 91280,924892560,00%1195,09
Renault Otsu153,222302382,61%262,46
Bishop5197,261932334,78%159,12
Lago4280,092282259,09%804,61
AMX 38394,141772133,33%46,35
M10 RBFM 5308,202352045,00%413,78
StuG IV 5370,892921957,89%862,59
Panhard AMD 178B6465,113661861,11%1447,61
T-1506345,183061752,94%411,19
WZ-114 91012,533251729,41%540,33
M60 101342,505441656,25%955,73
Renault FT177,071751546,67%244,46
TVP T 50/51101835,535831553,33%1401,83
Ikv 723119,401871553,33%224,68
VK 30.02 (M)6529,873091553,33%971,41
M127558,234341330,77%435,40
MS-1167,641561163,64%301,73
FV215b 10793,704211040,00%340,26
M40/M438655,11587966,67%681,19
AMX ELC bis5300,67209922,22%883,19
T-463117,88223850,00%345,07
M2 Medium Tank3134,13269850,00%347,87
SU-182163,86224771,43%1007,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3253,29376757,14%860,83
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81278,00696633,33%1408,04
Super Hellcat 782,67211650,00%112,29
Pvlvv fm/42274,40173580,00%290,85
M446635,80518540,00%915,36
Waffenträger auf E 10010350,80458540,00%54,84
43 M. Toldi III 3192,60340560,00%968,67
Leichttraktor133,2540425,00%0,00
BT-7 artillery 30,0052333,33%0,00
T-284855,50467250,00%3671,65
Patton the Tank 9840,00481250,00%611,71
Tetrarch 2133,502982100,00%695,06
LTP 335,5012920,00%3,10
Sturmpanzer I Bison3171,002461100,00%598,80
GSOR the TANK 9875,0021610,00%548,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2025