viktor777vikor

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 11.04.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8305633190626
Ø Poziom7,859,649,549,44
Zwycięstwa3782745,54%1854,55%8243,16%28044,73%
Porażki4408653,08%1545,45%10655,79%33753,83%
Remisy11431,38%00,00%21,05%91,44%
Przetrwane bitwy1262515,20%721,21%3015,79%10516,77%
Zniszczone czołgi414090,50250,761370,724060,65
Zniszczonych/zgonów0,590,960,860,78
Wykryte pojazdy786540,95260,791460,774490,72
Zadane uszkodzenia816,051.204,121.168,521.112,03
Punkty zajęcia bazy846221,0200,0000,006471,03
Punkty obrony bazy73710,0900,00760,401020,16
Doświadczenie561,22754,70661,19656,15
WN7657,87889,28729,05680,34
WN8693,59827,69756,57699,97
Ogółem
Ilość bitew83056
Ø Poziom7,85
Zwycięstwa3782745,54%
Porażki4408653,08%
Remisy11431,38%
Przetrwane bitwy1262515,20%
Zniszczone czołgi414090,50
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy786540,95
Zadane uszkodzenia816,05
Punkty zajęcia bazy846221,02
Punkty obrony bazy73710,09
Doświadczenie561,22
WN7657,87
WN8693,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew33
Ø Poziom9,64
Zwycięstwa1854,55%
Porażki1545,45%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy721,21%
Zniszczone czołgi250,76
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy260,79
Zadane uszkodzenia1.204,12
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie754,70
WN7889,28
WN8827,69
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew190
Ø Poziom9,54
Zwycięstwa8243,16%
Porażki10655,79%
Remisy21,05%
Przetrwane bitwy3015,79%
Zniszczone czołgi1370,72
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy1460,77
Zadane uszkodzenia1.168,52
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy760,40
Doświadczenie661,19
WN7729,05
WN8756,57
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew626
Ø Poziom9,44
Zwycięstwa28044,73%
Porażki33753,83%
Remisy91,44%
Przetrwane bitwy10516,77%
Zniszczone czołgi4060,65
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy4490,72
Zadane uszkodzenia1.112,03
Punkty zajęcia bazy6471,03
Punkty obrony bazy1020,16
Doświadczenie656,15
WN7680,34
WN8699,97
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy42,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia778,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie244,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki150,00%
Remisy150,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy42,00
Zadane uszkodzenia778,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie244,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49000
Zwycięstwa1326,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki3673,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy410,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia817,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3547,2200,0000,0000,00
Doświadczenie540,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew49
Zwycięstwa1326,53%
Porażki3673,47%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1428,57%
Zniszczone czołgi290,59
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy410,84
Zadane uszkodzenia817,55
Punkty zajęcia bazy30,06
Punkty obrony bazy3547,22
Doświadczenie540,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1478000
Zwycięstwa58439,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki86158,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy332,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41828,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7470,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy11080,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia844,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy24031,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13980,9500,0000,0000,00
Doświadczenie484,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1478
Zwycięstwa58439,51%
Porażki86158,25%
Remisy332,23%
Przetrwane bitwy41828,28%
Zniszczone czołgi7470,51
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy11080,75
Zadane uszkodzenia844,29
Punkty zajęcia bazy24031,63
Punkty obrony bazy13980,95
Doświadczenie484,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew167000
Zwycięstwa9355,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki7343,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6035,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi950,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy830,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.667,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1310,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy820,4900,0000,0000,00
Doświadczenie861,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew167
Zwycięstwa9355,69%
Porażki7343,71%
Remisy10,60%
Przetrwane bitwy6035,93%
Zniszczone czołgi950,57
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy830,50
Zadane uszkodzenia1.667,07
Punkty zajęcia bazy1310,78
Punkty obrony bazy820,49
Doświadczenie861,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (520)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
VK 75.01 (K) 8795,93608316744,24%698,58
T-103 8869,28614314445,93%763,28
Object 705A101277,73655252144,59%797,38
Pz.Kpfw. II2565,84549237957,55%3062,70
O-Ni7831,23636179048,72%946,79
60TP Lewandowskiego101289,76642159043,21%739,35
Pz.Kpfw. VII101380,25655140342,41%812,39
Object 70591117,68669138146,13%861,41
STG Guard 8674,34555132444,18%581,76
IS-6 8690,65567127644,36%541,60
T110E3101273,10613126744,36%689,63
T9591236,71704115350,22%888,91
T110E4101213,95600115143,44%650,23
Taschenratte111619,96754104940,51%741,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91031,94630103644,31%761,70
Maus101294,3965795742,42%748,79
T-28E with F-30 4370,4743594754,17%843,87
50TP Tyszkiewicza91123,3565886645,96%825,43
50TP prototyp 8925,2265786448,03%863,48
IS-M8802,6059985744,34%733,34
T3091056,1961082146,16%710,52
KV-26649,4255781848,66%1003,32
T-54 first prototype 8638,1261476445,94%611,43
T34 B 8760,0357075844,59%687,89
KV-856511,4846771048,87%713,61
IS-7101222,5265968743,38%775,73
Strv m/42-57 Alt A.2 6521,6149265548,55%736,34
TS-5 8880,4964565047,69%723,46
O-I6461,0140461049,51%621,38
Vz. 55101320,8664760844,57%771,41
T-1506405,2537958344,25%458,53
ST-I91052,1767957647,05%810,01
T-109895,0860354642,67%618,72
Chrysler K GF 8754,9159051748,36%698,11
Churchill Crocodile 6783,7566550052,80%1157,53
IS-2 7687,3358049847,59%700,38
Object 70491049,8060349746,08%636,45
Churchill I5298,0933847846,86%425,67
IS-4101266,0567044344,02%760,03
IS-2-II8866,1457843940,32%766,10
FV215b 101108,5558042539,06%623,56
Heavy Tank No. VI 6648,4957941848,80%953,89
Object 277101149,0360841137,96%647,93
Object 4309969,0164839445,69%670,83
T-448548,9757438246,60%531,29
KV-48799,3361137847,09%748,99
FV230 Canopener101242,5865837144,20%668,71
KV-1S6330,8039136948,24%423,38
SU-122-44 7634,5953536149,03%686,80
WZ-113G FT10947,2054535340,79%367,08
T-345185,2726135245,17%270,27
Object 430U101155,2067035147,01%748,38
T-50-2 6306,8646734446,51%617,52
Type 4 Heavy91001,9565434245,91%736,26
ST-II101192,3161533441,32%660,86
IS7639,3256632348,61%728,24
Object 26110908,9562032151,09%669,84
ISU-1528743,1652631843,71%529,01
KV-4 Kreslavskiy 8907,1063331645,25%875,50
O-I Experimental5346,6233630143,85%463,49
Object 268 Version V 101329,4058929746,46%775,56
T-34-856256,0234928948,10%284,25
Object 26810968,3154328842,71%436,42
Object 777 Version II 91184,8867628843,75%896,92
T-29 3271,2035928749,83%882,83
Ho-Ri 3101152,1859427945,52%579,53
ELC EVEN 90 8389,9452627744,77%520,04
Type 71101225,9862427343,22%637,85
SU-1018716,9856226445,83%598,22
M48A5 Patton101000,7459626446,21%571,07
T-549818,8559925843,80%593,71
WZ-120-1G FT 8682,5356025745,14%500,39
KV-5 8991,9774725650,78%1050,30
Gorilla111316,5866224445,08%617,97
A-447533,5054524051,25%682,58
Object 140101203,2663323843,70%770,63
BZ-75101067,8757523737,55%465,55
T-832 8890,4661523644,92%708,24
Object 268 Version 4101091,4461523343,78%548,44
KV-15213,9629222640,71%176,00
O-Ho8793,2761022144,34%682,77
AMX 65 t8656,1660121953,42%633,49
Object 2639915,8660621644,91%592,51
Grille 1510858,2252621442,06%371,24
AMX M4 mle. 49 8806,1460721438,79%692,74
KV-37587,8545721351,17%614,18
Rhm.-Borsig Waffenträger8829,6754220948,33%655,01
IS-38664,8358920547,32%569,84
Bisonte C45 8894,1864420545,37%736,56
Bat.-Châtillon Bourrasque 8780,3255420539,51%604,41
M4A1 FL 10 6629,3055720149,25%899,87
Emil II91126,2665920044,00%821,74
Conqueror9939,6761519942,71%602,12
Object 4168499,7754319848,48%428,80
Object 25791049,8971619350,26%862,64
T-100 LT10466,3151519239,58%258,65
Waffenträger auf Pz. IV9967,0256519045,79%610,60
Manticore10522,3649118434,24%273,22
AMX M4 mle. 519936,2461618343,72%571,58
AMX M4 mle. 54101143,0356718339,34%565,72
SU-855197,5424017942,46%202,11
Object 430 Version II9753,8854817639,20%456,87
Super Conqueror101134,3757917435,63%551,74
MT-256254,2139916944,38%523,22
SU-1527535,4141316832,74%453,72
Progetto C50 mod. 669928,1759216742,51%609,33
53TP Markowskiego8870,4157016637,35%731,52
Vz. 71 Tesák10517,0652016641,57%300,68
AMX M4 mle. 457668,3556616646,99%753,27
ShPTK-TVP 100 8588,4453316442,68%373,54
Škoda T 245130,8122016142,86%107,89
AM 39 Gendron-Somua 2360,4350116145,96%1494,31
SU-1006414,0344816058,13%649,98
K-91-PT 91154,5365915947,80%958,45
Char de transition 6700,5554915946,54%1013,25
AMX 12 t6405,0547215848,10%1013,17
Ares 90101121,9767515853,16%740,17
AMX 50 1209963,1358915244,74%678,47
WZ-111-1G FT8695,9548815239,47%478,63
Leo7539,5949015144,37%605,72
AMX 13 909551,5253215145,70%563,51
AE Phase I 9876,7557615142,38%534,05
Churchill Gun Carrier6320,8332514938,93%292,56
Progetto M40 mod. 65101145,7154414835,81%553,68
GSOR 3301 AVR FS9368,8053114848,65%329,36
T-437444,5844714739,46%431,02
Lorraine 50 t 9817,3558514740,82%499,76
KR-1111188,2964314644,52%525,83
Caernarvon8733,7961314548,97%665,16
WZ-111 model 5A10990,9757014441,67%493,84
WZ-111G FT91002,8960614443,75%602,85
Object 252U 8991,7863114445,83%914,26
UDES 15/1610997,1654914236,62%474,31
Object 274a 8755,7757214239,44%647,58
Jagdpanzer E 100101401,7357414137,59%770,52
IS-3-II91067,5067914151,06%846,91
Löwe 8368,2849014139,72%128,25
Strv 103-09721,4044613929,50%295,48
AMX 50 B101405,9363713843,48%847,81
ARL 446372,6244013751,09%509,14
AMX 50 1008716,8252213640,44%506,23
SU-100M17498,1646113542,96%442,65
TNH T Vz. 519973,3160713443,28%610,12
1108756,3761013250,00%706,23
Strv 103B10853,0653113141,98%348,00
M1039887,4065613151,15%665,68
AMX ELC bis5147,4628713141,98%258,53
SU-54130,2915313049,23%161,37
E 7591064,5567313047,69%842,93
T-62A10893,6554013037,69%441,74
LTG7445,8351213049,23%747,78
WZ-111 Alpine Tiger 8843,0363313045,38%792,50
Char Futur 4 91184,0769212948,06%917,89
UDES 038527,0948712849,22%383,19
SU-85B4104,3313912846,88%64,69
T-80448,9915012842,19%24,38
SU-130PM 8959,6058512842,19%737,04
AMX AC mle. 488629,2547912638,10%390,00
E 50 Ausf. M10960,5659012643,65%524,95
SU-100Y 6487,5546112646,83%611,34
Pz.Kpfw. II Luchs4234,3241212552,80%828,85
Progetto M35 mod. 46 8680,6858812551,20%575,91
Tiger II8715,3359412145,45%609,10
Black Prince7528,5653212040,00%467,46
SU-122A5169,9721412045,00%172,01
Churchill VII6499,2751711848,31%706,88
Bat.-Châtillon 12 t8574,0050011836,44%717,27
Cromwell6428,9150111751,28%714,03
Type 586410,3947911645,69%606,10
CS-6310834,1656811640,52%361,74
Škoda T 256362,7540111546,09%465,24
WZ-111 model 1-49852,8358211540,87%531,00
Centurion Mk. I8594,6154411442,98%505,21
Emil I8920,2265811352,21%909,20
T-45 2188,2931511249,11%846,97
T-34-85 Rudy 6462,2247611148,65%609,58
UDES 14 Alt 58512,7849811041,82%349,88
Jagdtiger91149,2067310952,29%871,11
LTTB8483,0952210943,12%640,08
Renault G15248,4036010748,60%480,09
UDES 169714,0753010742,06%413,54
Progetto CC55 mod. 548804,4954210636,79%591,54
VK 30.01 (D)6289,7040610644,34%313,78
Strv m/425209,9125610544,76%344,49
AMX 13 10510488,9550310541,90%276,46
BT-7 artillery 3234,7635710450,96%862,59
TNH 105/10008720,0753810339,81%583,39
Leopard 110828,1851110337,86%327,29
Matilda474,6315810244,12%44,34
Kunze Panzer 9803,0151410135,64%434,95
VK 100.01 (P)8908,9166610042,00%863,32
BZ-58-2 91066,026199945,45%740,01
FV4005 Stage II10825,425009938,38%330,38
Konštrukta T-34/1007473,035109655,21%611,05
T328614,895689549,47%522,97
Type T-345312,853879552,63%739,76
SDP 58 Kilana8682,495359343,01%485,68
Versuchspanzer 579874,225719335,48%400,54
AMX 13 757542,575239247,83%1001,25
NC 70 Błyskawica10905,675879246,74%459,96
VK 20.01 (D)4146,012349235,87%178,03
CS-52 C 8753,045479238,04%705,92
Škoda T 509714,935309142,86%395,05
VK 16.02 Leopard5277,434139148,35%787,51
K-9110856,195459138,46%373,15
Cobra 9912,855959143,96%598,28
Pz.Kpfw. III/IV5217,162989041,11%345,97
SU-86429,154478951,69%467,24
IS-3A 81020,306828843,18%930,98
Strv 746462,474418739,08%605,75
Comet7534,395638749,43%700,86
CS-599844,896518751,72%678,45
T110E5101180,745698736,78%616,86
Panhard AMD 178B6268,033858744,83%555,34
Ikv 65 Alt II6339,044048552,94%477,87
45TP Habicha7702,336078452,38%795,75
Tiger (P)7633,235638441,67%646,35
ST vz. 39459,271508351,81%112,63
Ikv 1035199,412448141,98%222,88
Controcarro 1 Mk. 29789,216178150,62%516,20
Object 432U111254,496398139,51%677,18
59-166317,604338048,75%755,27
Bat.-Châtillon 25 t AP9848,495508036,25%523,25
Lansen C 8803,986448045,00%688,44
Lago496,412257945,57%79,33
SU-14-17643,065327944,30%714,02
Type 619888,136157749,35%672,73
TS-60 91134,236237742,86%801,83
T-284106,841677650,00%145,89
KV-137458,525107541,33%521,58
VK 28.016276,794237541,33%586,01
Leopard Prototyp A9576,164837538,67%226,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,164087548,00%741,12
Controcarro 3 Minotauro101131,685847441,89%533,87
StuG IV 5302,073537450,00%621,43
Panther7561,375577350,68%758,76
TVP T 50/51101086,326077346,58%674,80
VK 30.01 (P)6389,264447347,95%473,90
E 509997,926247346,58%767,88
VK 45.02 (P) Ausf. A8683,485827349,32%609,77
IS-27738,466017149,30%852,04
M56 Scorpion 7721,865877153,52%850,11
BZ-79111095,765717034,29%328,70
M18 Hellcat6344,003627038,57%311,70
FV227 Conceiver8856,566187048,57%773,62
T297909,326756950,72%1108,46
AMX 30 1er prototype9751,415066936,23%388,41
40TP Habicha6433,754096842,65%589,60
60G FT5277,593036842,65%362,72
P.43 bis6605,945366749,25%1013,24
Type 95 Heavy4108,121856740,30%88,34
M24 Chaffee5227,393666753,73%687,14
Indien-Panzer8666,395786752,24%695,53
Type 5 Chi-Ri7585,625426650,00%777,61
P.44 Pantera8700,665376541,54%624,69
SU-76M471,891246550,77%101,60
Charioteer8425,254546540,00%178,47
T216364,293896538,46%775,36
Prototipo Standard B9918,806086442,19%576,14
Chieftain/T95 8542,565786445,31%497,47
TS-6 91148,036706443,75%792,84
Tortoise91226,426276437,50%713,75
Ferdinand8496,214476237,10%210,10
Carro d'assalto P.887625,775586142,62%574,02
Covenanter5164,392206152,46%402,33
T698887,205736140,98%873,76
P.43 ter7611,335016036,67%700,07
Vz. 63P111504,957106038,33%686,06
Panther II8555,194485935,59%375,72
T675304,033715950,85%539,53
STA-18478,414765834,48%282,10
T-70351,411255856,90%150,41
P.435320,054375750,88%768,57
25TP KSUST II5309,393645740,35%501,99
T-46345,581295747,37%71,74
T28 Prototype8565,275285650,00%434,76
Object 283 9688,664495625,00%366,27
Valentine3240,443755550,91%848,72
FV215b (183) 10847,675615545,45%407,06
Pz.Kpfw. II Ausf. G3108,352435541,82%178,73
T-54 ltwt.9529,024335530,91%404,87
Hotchkiss EBR7319,354535545,45%439,81
GSR 3301 Setter7380,205225552,73%692,68
T-34 shielded 5338,694645455,56%744,49
LT vz. 38351,171165343,40%52,86
Type 3 Chi-Nu5179,233125356,60%362,84
WZ-1317353,894605341,51%453,39
LTP 3196,263635356,60%998,94
M10 RBFM 5413,384135341,51%604,88
M4A1 Sherman5304,673655238,46%542,58
SU-14-28936,385865246,15%869,29
T25/27521,155045255,77%610,62
AT 77596,225825154,90%618,06
M4A3(76)W Sherman 6622,475495143,14%844,74
Type 4 Chi-To6404,444575048,00%625,55
Caernarvon Action X 8787,665895038,00%625,55
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6437,484895052,00%654,30
P26/404296,143264930,61%617,79
CS-538660,906044953,06%782,28
SARL 424231,223534951,02%675,01
T-34-85M 6683,336354955,10%1122,39
TT-130M 9841,535964951,02%602,02
StuG III Ausf. G5271,543364845,83%445,24
Crusader6148,502784845,83%207,68
Rinoceronte101191,025614837,50%586,89
CS-447617,885334847,92%703,99
Nashorn6378,543964850,00%473,95
VK 30.01 (H)5321,134414755,32%698,49
Vz. 44-17838,666514748,94%996,16
Type 91 Heavy361,911104740,43%20,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6479,025104746,81%796,85
KPz 3 Projekt 07 HK 9811,405194742,55%505,49
Type 5 Heavy101119,406284546,67%586,32
WZ-131G FT6415,403934553,33%573,92
Ares 90 C111399,717364546,67%769,79
M26 Pershing8490,434194425,00%298,76
G.W. Panther7656,205534452,27%685,78
Type 1 Chi-He4274,123934362,79%866,97
Bat.-Châtillon 25 t10789,586014348,84%452,52
SU-26323,881014353,49%142,10
WZ-1328416,554414230,95%401,54
B.U.G.I.6683,125134238,10%974,39
Archer5268,742844238,10%316,84
Spähpanzer SP I C7391,244974247,62%557,15
VK 36.01 (H)6493,245844165,85%896,88
SDP 60 Gonkiewicza9721,754944032,50%285,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C342,702054047,50%74,66
113 Beijing Opera 10880,057084062,50%628,83
M5 Stuart4134,283443946,15%178,45
FV217 Badger101047,676033946,15%520,52
Hummel6360,113523839,47%294,77
Jagdpanzer IV6442,344353847,37%679,90
Vickers Medium Mk. III342,321023839,47%0,75
SMV CC-567402,294823852,63%387,63
AT 158899,187043850,00%867,44
T-116 3311,584063836,84%1230,40
Carro da Combattimento 45 t 101287,635723834,21%660,05
T28 Concept 7669,085493842,11%715,64
VK 30.02 (M)6611,925643748,65%1067,10
M-V-Y10863,734443724,32%301,86
Type 3 Chi-Nu Kai 5326,514093751,35%732,11
T376368,814383652,78%902,96
STB-110708,694823534,29%228,96
M3 Lee4242,213533467,65%928,39
Ikv 90 Typ B7465,184213444,12%450,11
Lorraine 155 mle. 507486,974463435,29%340,27
Kampfpanzer 6710878,356153444,12%407,34
KV-1SA 5465,564873447,06%775,82
Super Hellcat 7490,534983452,94%527,47
Grille5367,764493360,61%792,01
FV4004 Conway9991,185463339,39%567,25
G.W. Tiger (P)8666,944833336,36%512,01
AMX 13 F3 AM6460,754343243,75%478,91
M3G FT3145,662233262,50%385,14
Vz. 60S Dravec 101145,135813240,63%467,22
SMV CC-678461,324673135,48%193,83
Type 689922,525933148,39%554,58
Pz.Sfl. IVc5325,193593161,29%735,36
Windhund 8618,714573141,94%416,80
LHMTV8321,233523119,35%252,19
M5A1 Stuart4212,603243046,67%603,82
Centurion Action X101231,005863040,00%673,03
T-34-2G FT7619,875203060,00%760,64
Sturer Emil7409,303943040,00%277,76
T57 Heavy101172,477393060,00%851,83
Object 265T 91057,176653043,33%768,21
Type 578699,414572948,28%514,09
T71 DA7427,794822937,93%584,00
M41 Walker Bulldog8401,454672934,48%402,20
XM69 Hacker111086,696182931,03%437,72
M3 Stuart3159,002702835,71%424,74
14TP4176,463032842,86%441,72
M2 Medium Tank393,432202842,86%108,00
SU-76G FT4195,682892857,14%330,35
Achilles6446,714572853,57%680,58
IS-2 shielded 7714,616632857,14%853,71
Patton the Tank 9832,755482850,00%662,27
SU-1822,74522740,74%15,37
Jagdpanther7812,936232759,26%1121,93
T-34-28526,044402630,77%345,08
Type 4 Ju-To7758,625932650,00%810,44
XM551 Sheridan10447,465252642,31%241,66
T78 6504,384582642,31%483,52
Type 97 Chi-Ha3132,362742548,00%270,82
AMX 404123,923532552,00%320,76
T1 Heavy5412,124452544,00%667,52
Marder II3204,242952552,00%532,02
Cruiser Mk. IV4146,361472528,00%201,39
StuG III Ausf. B4259,323412560,00%588,36
T-34-17573,215022441,67%630,93
STK-211834,296122437,50%227,02
Concept No. 510564,135382445,83%202,32
Kranvagn101174,786102339,13%631,05
Sturmpanzer II4350,043812352,17%1117,12
T56 GMC3206,392692347,83%559,07
ARL V396397,394792373,91%673,00
Vickers Medium Mk. II252,00852236,36%0,24
M75175,363222227,27%369,48
AMX 38353,912392245,45%53,94
Cruiser Mk. II2187,003142254,55%809,53
Cruiser Mk. III3109,681312236,36%255,87
Pz.Kpfw. I232,33882128,57%0,00
Bretagne Panther 6435,814732142,86%532,68
Strv m/40L3125,352262040,00%167,64
Ho-Ri 28476,003862025,00%203,93
SDP 57 Gowika7518,704592045,00%453,67
Type 3 Ju-Nu6589,843361947,37%652,54
Challenger7539,633881926,32%389,88
T54E19850,214501921,05%426,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4224,953471952,63%576,73
LT vz. 35264,221531850,00%121,98
Type 2597 Chi-Ha3139,782681850,00%344,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3177,672651838,89%330,84
T-60221,67861838,89%0,00
Matilda Black Prince 5264,063871850,00%495,64
AMX AC mle. 467706,826611770,59%1056,05
Marder 38T4326,184211752,94%835,85
FV229 Contender9758,655231729,41%331,20
T499260,505191656,25%250,90
CS-52 LIS 8560,004951637,50%342,69
E 10010718,475091526,67%207,18
Durchbruchswagen 24321,005371586,67%1041,55
KV-220-2 5412,075801560,00%665,66
Light Mk. VIC 244,731361540,00%20,54
Centurion Mk. 7/19650,714651428,57%273,94
Mitsu 1085531,293351464,29%965,48
L-60 264,921861338,46%84,81
Großtraktor - Krupp 3235,083221346,15%724,92
Renault FT120,00961225,00%0,00
Semovente M43 Bassotto6433,334201250,00%571,78
Black Prince II 7866,428311266,67%1254,65
T-26242,271171163,64%201,26
Type 89 I-Go/Chi-Ro266,911191145,45%43,43
BZ-1668330,184831154,55%236,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5397,733831127,27%678,26
Tetrarch 2102,642201163,64%462,55
Type 64 6180,732981127,27%126,05
Chi-Ni2103,502511050,00%337,61
Semovente M415268,303351060,00%497,79
T-26G FT273,001621040,00%0,00
M36 Jackson6386,404471070,00%604,75
Somua S353212,304131060,00%546,04
T26E4 SuperPershing 8717,106911050,00%775,83
HWK 30 8256,704261040,00%163,84
Kanonenjagdpanzer 105 8556,704331030,00%257,14
Cromwell B 6352,304461060,00%539,83
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8600,204291020,00%450,47
Dicker Max 6190,703921060,00%247,59
FV1066 Senlac 8454,303871030,00%477,19
ISU-122S 7731,505091040,00%737,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2228,403741040,00%987,25
Somua SM 81132,908821070,00%1185,51
112 8892,805871030,00%748,51
M15/423193,00274922,22%383,17
SDP 44 Burza6553,89448944,44%794,19
M127359,33390955,56%344,78
GSOR the TANK 9973,78623944,44%776,79
MS-1157,38122850,00%121,89
Somua SAu 404168,13204850,00%292,95
Lago M38 3232,00384850,00%501,36
Saryuda 91055,25605837,50%537,95
DS PZInż5383,00340742,86%574,09
BZ-587685,71529742,86%615,89
MTLS-1G14 3183,14335771,43%712,57
T1E6 2262,71435742,86%1158,99
AMX 13 (FL 11) 5154,14429771,43%477,55
Strv m/38282,67258666,67%330,46
T1 Cunningham175,17145666,67%415,49
Renault NC-31134,00124650,00%85,14
Vickers Mk. E Type B2104,33246666,67%430,30
Cruiser Mk. I176,67145650,00%216,31
SDP 40 Zadymka5106,67196650,00%119,38
Kolohousenka110,2049540,00%0,00
Fiat 30001143,60292560,00%705,05
Leichttraktor196,20175560,00%413,35
Sav m/434121,60189520,00%54,95
FCM 36290,40284540,00%160,63
Rheinmetall Panzerwagen10458,40589560,00%432,34
FV4025 Contriver11273,80601540,00%58,22
Valiant 5198,60327540,00%143,07
TKS z n.k.m. 20 mm 248,25152425,00%3,10
M14/412115,2514740,00%177,76
Hotchkiss H352107,75310450,00%352,75
M2 Light2113,00261450,00%313,25
Type 97 Te-Ke 2113,00226450,00%380,19
M3 Light 3121,50237425,00%320,05
AMX ELC 901 6141,00247425,00%80,04
43 M. Toldi III 3232,00365450,00%1021,19
Chi-Go 7969,00718450,00%1094,42
T2 Medium Tank2140,33207333,33%494,21
M46 Patton9319,6717830,00%0,00
T-34 with L-11 4388,00447333,33%1119,84
Valentine II 4130,33287333,33%160,92
T7 Combat Car 218,0010230,00%0,00
FCM 2C 3201,00414366,67%597,58
Black Rock 11800,33650333,33%182,69
Fantôme 91061,00569333,33%622,96
KB-52 91182,33769366,67%1024,27
Vickers Medium Mk. I1211,506452100,00%1544,83
Strv fm/21138,00130250,00%77,53
Renault Otsu1170,00241250,00%639,44
Type 95 Ha-Go262,5015420,00%11,95
TVP VTU Koncept8419,00395250,00%348,94
M10 Wolverine5125,50207250,00%102,04
T-50568,509820,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6554,508032100,00%1655,60
AMR 35 2270,004682100,00%1217,29
Pz.Sfl. IC 4254,50378250,00%625,95
M24E2 Super Chaffee 6340,50427250,00%859,40
Pvlvv fm/42216,005110,00%0,00
T3 HMC20,00910,00%0,00
Strv m/31 3203,0013210,00%265,17
FV3046454,0027910,00%542,94
Gabler’s Destroyer 581,006510,00%0,00
ERAC 105 Proto 90,007410,00%0,00
ARMT 5129,003871100,00%261,00
MKA 2238,003981100,00%877,14
M16/43 Sahariano 396,0019210,00%0,00
A7E3 3354,0023310,00%936,14
Straussler V–4/40 3355,0036010,00%1394,07

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 11.04.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.02.2025
Opuścił klan: 10.04.2025
Stopień: Dowódca
Dołączył: 30.08.2023
Opuścił klan: 23.02.2025
Stopień: Dowódca
Dołączył: 30.08.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.03.2017
Opuścił klan: 26.08.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.08.2017
Opuścił klan: 20.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.06.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.02.2023
Opuścił klan: 08.03.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 11.05.2023
Opuścił klan: 12.05.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.06.2023
Opuścił klan: 29.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.02.2023
Opuścił klan: 19.02.2023
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.03.2023
Opuścił klan: 10.05.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.05.2023
Opuścił klan: 15.06.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.11.2016
Opuścił klan: 28.03.2017