valldis87

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.10.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5287605393
Ø Poziom8,680,009,498,94
Zwycięstwa2764952,29%00,00%3260,38%5356,99%
Porażki2434846,05%00,00%2139,62%3941,94%
Remisy8791,66%00,00%00,00%11,08%
Przetrwane bitwy1622330,68%00,00%1528,30%2729,03%
Zniszczone czołgi562991,0600,00541,02951,02
Zniszczonych/zgonów1,540,001,421,44
Wykryte pojazdy495340,9400,00280,53480,52
Zadane uszkodzenia1.675,570,001.869,771.715,46
Punkty zajęcia bazy516810,9800,0000,0060,06
Punkty obrony bazy252390,4800,0030,0630,03
Doświadczenie711,190,00884,60837,73
WN71297,450,001244,481226,17
WN81811,750,001642,551888,31
Ogółem
Ilość bitew52876
Ø Poziom8,68
Zwycięstwa2764952,29%
Porażki2434846,05%
Remisy8791,66%
Przetrwane bitwy1622330,68%
Zniszczone czołgi562991,06
Zniszczonych/zgonów1,54
Wykryte pojazdy495340,94
Zadane uszkodzenia1.675,57
Punkty zajęcia bazy516810,98
Punkty obrony bazy252390,48
Doświadczenie711,19
WN71297,45
WN81811,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew53
Ø Poziom9,49
Zwycięstwa3260,38%
Porażki2139,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1528,30%
Zniszczone czołgi541,02
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy280,53
Zadane uszkodzenia1.869,77
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,06
Doświadczenie884,60
WN71244,48
WN81642,55
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew93
Ø Poziom8,94
Zwycięstwa5356,99%
Porażki3941,94%
Remisy11,08%
Przetrwane bitwy2729,03%
Zniszczone czołgi951,02
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy480,52
Zadane uszkodzenia1.715,46
Punkty zajęcia bazy60,06
Punkty obrony bazy30,03
Doświadczenie837,73
WN71226,17
WN81888,31
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew99000
Zwycięstwa4747,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki4646,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy66,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4343,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,230,000,000,00
Wykryte pojazdy560,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.041,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1421,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy970,9800,0000,0000,00
Doświadczenie631,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew99
Zwycięstwa4747,47%
Porażki4646,46%
Remisy66,06%
Przetrwane bitwy4343,43%
Zniszczone czołgi690,70
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy560,57
Zadane uszkodzenia2.041,93
Punkty zajęcia bazy1421,43
Punkty obrony bazy970,98
Doświadczenie631,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy51,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia866,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie298,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi30,75
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy51,25
Zadane uszkodzenia866,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie298,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa1062,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki637,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy318,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,230,000,000,00
Wykryte pojazdy140,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia491,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie574,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa1062,50%
Porażki637,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy318,75%
Zniszczone czołgi30,19
Zniszczonych/zgonów0,23
Wykryte pojazdy140,88
Zadane uszkodzenia491,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie574,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa1460,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki834,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,35%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1252,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,9600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy190,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.235,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1024,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy873,7800,0000,0000,00
Doświadczenie704,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa1460,87%
Porażki834,78%
Remisy14,35%
Przetrwane bitwy1252,17%
Zniszczone czołgi220,96
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy190,83
Zadane uszkodzenia1.235,09
Punkty zajęcia bazy1024,43
Punkty obrony bazy873,78
Doświadczenie704,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew182000
Zwycięstwa12367,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki5831,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7440,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1230,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy1180,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia796,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2991,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1740,9600,0000,0000,00
Doświadczenie575,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew182
Zwycięstwa12367,58%
Porażki5831,87%
Remisy10,55%
Przetrwane bitwy7440,66%
Zniszczone czołgi1230,68
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy1180,65
Zadane uszkodzenia796,98
Punkty zajęcia bazy2991,64
Punkty obrony bazy1740,96
Doświadczenie575,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa1957,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki1442,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1648,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi341,0300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy130,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.034,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie398,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa1957,58%
Porażki1442,42%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1648,48%
Zniszczone czołgi341,03
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy130,39
Zadane uszkodzenia2.034,39
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie398,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (341)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 261101809,30573220950,66%1931,24
Jagdpanzer E 100102322,09696205152,27%1949,80
FCM 50 t 81249,52718187251,82%1698,91
FV215b (183) 102162,70665148751,31%1818,58
TVP T 50/51102245,64807147051,22%2044,49
Cobra 92174,23877141757,45%2314,22
AMX 50 B102355,82702131653,80%2142,93
IS-7101855,45676128448,75%1571,03
Object 268102334,97710118749,54%1967,48
Lorraine 40 t 81755,4391895058,00%2561,86
StuG III Ausf. G5553,3442383054,34%1456,11
Charlemagne 81971,66100577957,89%2142,94
AMX 13 105101617,1270977449,74%2067,87
M48A5 Patton102248,2570376055,39%2102,69
T-1091285,3166361147,63%1253,51
Chimera 81939,5099961057,21%2341,03
Progetto M40 mod. 65102628,8388260155,91%2464,33
AMX 13 9091016,3162260146,92%1490,48
E 25 71181,4458659851,84%1893,99
T54E191698,4561659152,45%1783,20
Char Futur 4 92237,0896355254,53%2379,20
Object 70491771,8367652050,77%1627,45
Object 140102239,1170751852,32%2133,92
Vz. 55102490,4185648254,98%2024,49
T-5491643,2785246056,74%1933,54
Škoda T 5092055,4590244357,11%2273,19
212A91465,8060944349,21%1570,54
M46 Patton91701,0054641250,73%1833,22
Bat.-Châtillon 25 t102240,1177739848,24%2074,28
Kampfpanzer 50 t 92125,2698238560,00%2156,63
ISU-15281348,8157738443,23%1462,99
SU-14-281281,3956837744,83%1486,70
AMX M4 mle. 54102257,8178937648,94%1851,90
AMX 30 B101960,4955937054,32%1861,35
Concept 1B 92123,2191036450,82%1757,77
Object 43092099,8293536156,51%2285,66
SU-1527835,2250035650,28%1149,90
SU-1006501,3126733644,94%746,83
T-4481105,9672233453,59%1598,58
AMX 30 1er prototype91797,3366633053,33%1982,40
IS-38829,3755932643,25%770,07
AMX 50 Foch91472,3361129350,51%1208,06
Strv 103B102341,0176529251,37%1846,47
SU-130PM 81572,2777228948,44%1527,78
Leopard 1102116,2080428651,75%1829,17
Ferdinand81534,4471828551,58%1730,99
Jagdtiger92224,8185327857,19%2317,85
Tortoise91756,4978826751,69%1560,56
T3092151,1987125957,92%2211,56
T6981167,8856024748,18%1506,85
ShPTK-TVP 100 81462,6382724454,10%1763,28
T110E4102460,9377124051,67%1970,99
AT 1581589,7584723155,84%2020,78
AMX 50 Foch B102135,1373923047,83%1738,25
Rhm.-Borsig Waffenträger81465,6163922647,35%1578,77
AMX 50 10081359,9463222155,20%1832,30
AMX 50 12091709,4379621754,38%1824,11
Jagdpanther71019,2157421650,46%1493,92
Object 260 102302,9983721658,80%1928,79
SU-861054,5053021452,34%1725,46
T28 Prototype81525,3083920656,80%1888,86
FV20781021,8669820154,23%1312,11
STB-1102069,6082119952,26%1779,53
T-62A102200,9960419751,27%2200,45
E 5091967,6086819152,36%2183,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91825,0786818856,91%2155,59
60TP Lewandowskiego102551,2886817957,54%2141,59
T 55A 91709,8884117852,25%1830,64
VK 100.01 (P)81387,6684417353,76%1777,52
G.W. Tiger91746,5360617157,89%1899,62
T57 Heavy102133,8579817058,82%1912,55
Conqueror91957,2891616962,72%2273,47
KV-856417,3438916450,61%589,46
IS7812,1360516349,08%1060,64
T-54 ltwt.91090,3072716258,02%1816,72
M26 Pershing81367,3678316148,45%2045,76
Mäuschen91743,2481115947,80%1681,89
121B 102205,7688915756,69%2114,34
AMX AC mle. 467972,7562315553,55%1509,38
FV380591296,2763315541,29%1146,22
AMX AC mle. 4881263,1767915551,61%1438,74
Super Conqueror102347,2669515546,45%1877,63
Object 705A102321,3389115556,13%2036,07
AMX M4 mle. 5192302,0998915457,79%2673,60
Emil II92220,4279615354,25%2516,42
Panther II81237,8478715254,61%1604,42
P.44 Pantera81407,7282114957,05%2079,98
AMX 65 t81400,9483714656,16%1874,94
T-100 LT101055,7364714445,83%1154,70
SU-54423,7423114143,26%999,99
UDES 15/16102145,7579714153,19%1833,48
Fauteur112594,62100214058,57%2084,18
T25/27957,4650113655,15%1437,89
AMX M4 mle. 4571177,8248913546,67%1882,94
Prototipo Standard B92091,3184813349,62%2106,73
Panhard AML Lynx 6x68876,0566713352,63%1663,49
SU-855260,0023713249,24%459,88
M40/M4381433,4466313058,46%1696,11
KV-15278,6124413046,15%397,99
Ho-Ri 3102309,0274312947,29%1531,83
WZ-120-1G FT 81563,9086412955,04%1908,63
Grille 15101985,0372512450,00%1390,23
G.W. Tiger (P)81398,8973412355,28%1684,83
Jagdpanzer IV6545,6339612257,38%1032,05
T2071079,8375712250,82%1878,61
M53/M5591483,2971812147,93%1597,86
Sturer Emil71003,2861111650,00%1540,15
Maus101975,2782111552,17%1747,22
T110E3102285,3874811549,57%1777,45
FV3046618,8133011453,51%1179,75
M41 Walker Bulldog8543,0559011349,56%849,06
Manticore101156,5681211351,33%1443,05
T71 DA7397,0457611247,32%596,20
AMX 13 757717,0370411148,65%1478,90
Object 277102139,2880311050,91%1750,87
Škoda T 256798,3045110955,05%1726,77
Caernarvon81345,0675210950,46%1701,07
SU-263160,5712110937,61%216,77
T499866,2263710848,15%1146,47
FV217 Badger102007,9779910754,21%1529,28
Emil I81637,0586910654,72%2142,54
Ikv 90 Typ B7978,6665910654,72%1583,05
Progetto C50 mod. 6691941,4495410563,81%2060,35
Controcarro 1 Mk. 291850,3684810557,14%1739,08
Leopard Prototyp A91600,7872810447,12%1505,99
M18 Hellcat6734,1951910044,00%1180,10
Panther7966,596749946,46%1635,89
Grille5584,103939843,88%1338,47
SU-10181497,477889850,00%1832,43
Object 268 Version 4102206,267839852,04%1667,06
AT 86734,275619552,63%1357,53
AMX 50 Foch (155) 101836,127129554,74%1410,16
T-28460,901329441,49%21,34
P.43 ter71186,188709459,57%2360,99
Type 6191815,508659454,26%2024,78
Bat.-Châtillon 155 5591246,267609458,51%1303,92
UDES 0381173,996369345,16%1187,38
Hotchkiss EBR7667,506079244,57%1450,92
Ares 8591688,938869250,00%1814,67
T110E5102065,908989153,85%1592,88
TNH T Vz. 5191798,378679053,33%1697,67
50TP Tyszkiewicza91791,078929061,11%1885,14
Strv 107-12112287,008649057,78%1559,66
T92 HMC101794,175938944,94%1507,15
Ares 90101922,238238854,55%1500,41
53TP Markowskiego81848,809148752,87%2479,18
AMX 13 105 AM mle. 505590,013718743,68%1426,87
ARL V396631,464908750,57%1187,96
T-54 first prototype 81375,328908758,62%2202,42
AMX 12 t6653,087028655,81%2040,91
G.W. Panther7993,746638647,67%1131,30
TS-5 81679,839238453,57%1936,37
TVP VTU Koncept8992,886638340,96%1275,66
T9592235,009688362,65%2272,96
VK 30.01 (H)5485,324438264,63%1326,30
Object 430U102032,358658159,26%1919,88
T28 Concept 71070,706208148,15%1613,61
Type 71102094,068608053,75%1552,71
Crusader 5.5-in. SP7728,355958043,75%1070,15
Hummel6810,804677944,30%1152,62
BZ-79112765,949507951,90%1697,78
Kranvagn102109,138417856,41%1748,23
BZ-75102262,488587754,55%1699,98
AT 771534,729147659,21%2520,47
T-437817,876587545,33%1280,79
Concept No. 5102047,127547447,30%1656,36
Conqueror Gun Carriage101590,796627349,32%1286,99
LTTB8998,337957255,56%2113,77
Object 70592027,729007154,93%2142,34
M127993,907467057,14%1438,80
TNH 105/100081404,617646955,07%1745,04
BZ-6891726,137456940,58%1412,36
Strv 103-091770,377716857,35%1747,57
T-34-856705,845926752,24%1384,70
UDES 1691832,587586653,03%1871,16
M5 Stuart479,742236546,15%59,23
Panhard EBR 10510861,806036541,54%810,77
E 7592006,639836462,50%2041,91
M446906,526216150,82%1768,29
T675520,554826048,33%1185,52
ARL 446843,886435964,41%1958,19
Rinoceronte102116,808275954,24%1739,15
SU-85B4258,362605942,37%442,38
Lorraine 155 mle. 5181233,717445853,45%1383,34
M10391121,006685844,83%824,09
M54 Renegade 81742,539325856,90%2222,57
Versuchspanzer 5791685,439125657,14%1502,92
M75305,823835549,09%1029,93
Centurion Action X102102,538015554,55%1822,40
T216171,174505450,00%291,21
S35 CA5618,645355360,38%1664,85
45TP Habicha71202,638195259,62%1943,26
Progetto CC55 mod. 5481453,428315251,92%1669,21
Vz. 71 Tesák10844,736495240,38%723,81
T71 CMCD7581,356005250,00%1259,61
T26E5 Patriot 81224,468065255,77%1561,50
Indien-Panzer81457,648655056,00%2070,90
T2881675,788594951,02%2022,18
E 50 Ausf. M101975,196434845,83%1563,16
AMX M4 mle. 49 Liberté 81493,858374854,17%1826,34
WZ-111 model 1-491641,458604755,32%1606,57
STA-181262,947874753,19%1674,21
MT-256617,516174755,32%2059,95
Tiger 131 6932,917504660,87%1755,00
T3281488,938724450,00%1921,21
VK 45.02 (P) Ausf. B91559,597864450,00%1395,04
AMX ELC bis5167,753784459,09%495,93
Black Prince7822,677244360,47%1124,39
Nashorn61027,166624358,14%2358,80
LTG71043,677564348,84%2370,70
FV230 Canopener101931,447454337,21%1284,19
TS-54 81471,428914348,84%1813,58
Konštrukta T-34/1007787,263894247,62%1045,78
G.W. E 100101930,717734264,29%1829,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4251,952614143,90%458,48
Ikv 65 Alt II6698,615664156,10%1234,88
Panhard EBR 9091095,418174156,10%1838,71
Pz.Kpfw. VII102350,208344158,54%1945,86
Vz. 44-171315,808494055,00%1980,30
11081278,187653946,15%1511,07
Waffenträger auf Pz. IV91272,284333938,46%913,03
AE Phase I 91816,289333964,10%1999,99
M2 Medium Tank330,81963740,54%3,77
UDES 14 Alt 581518,899163767,57%2315,69
SU-76M4139,411503745,95%188,01
T1 Heavy5177,141813638,89%66,35
Lorraine 39L AM3307,922783652,78%1126,55
Tiger (P)7755,516043557,14%949,47
IS-M81525,347913545,71%2024,30
IS-271280,918603458,82%1883,85
Sturmpanzer II4211,651983435,29%435,86
T-46377,701413345,45%112,56
T2971622,979963360,61%2371,93
VK 30.01 (P)6952,127803366,67%1977,14
E 100102503,248953351,52%2011,67
Leo71142,388363265,63%2190,07
M374195,751543259,38%621,60
BZ-16681142,007433250,00%1379,47
M4A3E2 Sherman Jumbo6702,946243250,00%1480,81
Pz.Sfl. IVc5454,504413256,25%1066,03
M3 Lee4172,972813154,84%532,87
Carro d'assalto P.8871060,108663164,52%1664,44
SU-182104,901023053,33%491,46
AT-1270,37903036,67%23,74
BDR G1 B5640,406423070,00%1537,44
VK 45.02 (P) Ausf. A81257,477913056,67%1430,41
FV215b 102407,599522965,52%2391,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,662962951,72%160,39
T1 HMC286,141052860,71%423,26
XM551 Sheridan10917,045742828,57%754,93
M3 Stuart379,001602755,56%194,68
Charioteer Nomad 81422,967702748,15%1619,82
Object 26391445,156972650,00%1285,05
Ares 90 C111700,967092544,00%998,90
M415617,465912454,17%1062,98
M8A14351,714422466,67%1078,65
Panhard AMD 178B6322,965412470,83%1000,33
M4A1 Sherman5609,365312240,91%1549,58
Ho-Ri 192011,457102236,36%1614,53
VK 30.02 (M)6396,774982263,64%768,33
T-345462,194792152,38%1259,90
Vz. 60S Dravec 102002,959362166,67%1422,70
Durchbruchswagen 24320,332762152,38%883,16
B14197,952382035,00%298,53
Marder II3185,052572065,00%560,87
AMX 67 Imbattable112448,559052055,00%1625,27
KR-1112793,258892040,00%1589,73
BT-7 artillery 3219,113291957,89%895,25
Controcarro 3 Minotauro102117,179411866,67%1605,00
Lorraine 155 mle. 507953,786771844,44%978,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5446,895381861,11%1176,20
Kunze Panzer 92012,678711850,00%1937,13
KB-52 92157,008431850,00%1834,25
Škoda T 245456,823231752,94%1339,58
Bat.-Châtillon 155 58101115,006441752,94%924,11
Bat.-Châtillon 12 t8843,006421752,94%1481,39
M24E2 Super Chaffee 690,413251741,18%34,19
TKS z n.k.m. 20 mm 229,381891643,75%56,18
Strv 746976,507941675,00%2305,63
T56 GMC3112,691801637,50%126,90
AT 25353,444191668,75%862,15
Kampfpanzer 67101779,757641643,75%1153,59
Pz.Kpfw. 38 (t)386,402761560,00%213,01
T-26236,40801533,33%0,00
M2 Light232,791041435,71%0,00
IS-5 (Object 730) 81488,578341450,00%1893,46
WZ-114 91990,578091442,86%1925,43
BZ-5871060,386601330,77%1246,74
T2 Medium Tank236,50871225,00%1,22
STA-2 81068,756391258,33%1435,99
FV4202 81192,179141266,67%1568,82
Tiger II8918,275151127,27%737,14
FV229 Contender91256,828681181,82%1038,44
Tetrarch 254,822001154,55%129,42
Sturmpanzer I Bison3163,202071050,00%483,16
STK-2112240,5010511070,00%1581,73
SU-122A577,001731040,00%17,44
T803111491,108101040,00%753,92
Strv m/425416,44511977,78%1186,65
Panzerjäger I2185,75186837,50%513,43
P26/404298,14329714,29%577,53
Windhund 81115,71617742,86%957,04
StuG IV 5282,86336742,86%472,05
Renault Otsu185,83175650,00%204,42
T3 HMC2150,83278666,67%690,96
XM66F 81458,00874666,67%1763,63
T-29 3122,3318760,00%154,32
Type 6891677,20785560,00%1677,96
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8855,20487540,00%736,89
Vickers Medium Mk. II2160,00199425,00%596,99
Pz.Kpfw. 35 (t)2186,50345475,00%1097,58
MS-1144,00135475,00%261,00
WZ-111 model 5A101358,50772450,00%883,37
Fantôme 91299,00645425,00%1005,29
T1 Cunningham144,00167333,33%3,10
Renault FT 75 BS2217,00197333,33%1214,62
Ikv 1035215,67245333,33%221,54
Felice 91726,33866366,67%1545,92
M-V-Y101684,33940366,67%1404,18
T-50-2 6535,67513333,33%1341,42
Excalibur 6492,00476366,67%737,95
Super Hellcat 7782,67473333,33%1056,37
WZ-111 8886,50730250,00%890,80
Leichttraktor119,504020,00%0,00
Ho-Ri Shugo112126,00844250,00%1275,63
GSOR the TANK 91317,5046820,00%1221,12
IS-2 shielded 71350,00425250,00%1660,42
43 M. Toldi III 3162,002542100,00%855,77
Vickers Medium Mk. I1140,002381100,00%760,52
Kolohousenka1230,004511100,00%1376,37
Strv fm/21177,002041100,00%413,23
Fiat 30001167,004581100,00%912,95
Ikv 723114,001981100,00%323,68
Type 97 Te-Ke 243,001991100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6922,009291100,00%2528,92
M48A2 Räumpanzer 8448,0044110,00%190,89
T-34 shielded 5606,0048010,00%1658,27
Patton the Tank 91848,0056610,00%2002,15
Škoda T 27 81451,0011751100,00%1572,34
Löwe 81370,007801100,00%1953,99
LTP 386,007510,00%121,47

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.10.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.10.2022
Opuścił klan: 24.12.2024