valeric

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 31.03.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6550518153395
Ø Poziom5,557,066,446,71
Zwycięstwa3439252,50%1372,22%8052,29%19950,38%
Porażki3002945,84%527,78%7045,75%18847,59%
Remisy10841,65%00,00%31,96%82,03%
Przetrwane bitwy1938329,59%633,33%3824,84%10225,82%
Zniszczone czołgi645900,9980,441160,763450,87
Zniszczonych/zgonów1,400,671,011,18
Wykryte pojazdy682201,04231,281350,883170,80
Zadane uszkodzenia789,831.031,061.050,181.157,84
Punkty zajęcia bazy1278841,95422,332501,637701,95
Punkty obrony bazy349000,5300,00160,10510,13
Doświadczenie641,43799,89710,99726,06
WN71226,171095,491118,011157,94
WN81364,671247,641351,381478,72
Ogółem
Ilość bitew65505
Ø Poziom5,55
Zwycięstwa3439252,50%
Porażki3002945,84%
Remisy10841,65%
Przetrwane bitwy1938329,59%
Zniszczone czołgi645900,99
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy682201,04
Zadane uszkodzenia789,83
Punkty zajęcia bazy1278841,95
Punkty obrony bazy349000,53
Doświadczenie641,43
WN71226,17
WN81364,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew18
Ø Poziom7,06
Zwycięstwa1372,22%
Porażki527,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy633,33%
Zniszczone czołgi80,44
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy231,28
Zadane uszkodzenia1.031,06
Punkty zajęcia bazy422,33
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie799,89
WN71095,49
WN81247,64
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew153
Ø Poziom6,44
Zwycięstwa8052,29%
Porażki7045,75%
Remisy31,96%
Przetrwane bitwy3824,84%
Zniszczone czołgi1160,76
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy1350,88
Zadane uszkodzenia1.050,18
Punkty zajęcia bazy2501,63
Punkty obrony bazy160,10
Doświadczenie710,99
WN71118,01
WN81351,38
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew395
Ø Poziom6,71
Zwycięstwa19950,38%
Porażki18847,59%
Remisy82,03%
Przetrwane bitwy10225,82%
Zniszczone czołgi3450,87
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy3170,80
Zadane uszkodzenia1.157,84
Punkty zajęcia bazy7701,95
Punkty obrony bazy510,13
Doświadczenie726,06
WN71157,94
WN81478,72
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.570,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie204,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia1.570,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie204,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki888,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy111,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy60,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia770,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie171,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa00,00%
Porażki888,89%
Remisy111,11%
Przetrwane bitwy111,11%
Zniszczone czołgi30,33
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy60,67
Zadane uszkodzenia770,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie171,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa2100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy21,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia257,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy52,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie716,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia257,50
Punkty zajęcia bazy52,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie716,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew160000
Zwycięstwa7647,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki8452,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5735,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy1370,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia915,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3181,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7304,5600,0000,0000,00
Doświadczenie737,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew160
Zwycięstwa7647,50%
Porażki8452,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5735,63%
Zniszczone czołgi580,36
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy1370,86
Zadane uszkodzenia915,60
Punkty zajęcia bazy3181,99
Punkty obrony bazy7304,56
Doświadczenie737,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2552000
Zwycięstwa112444,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki123448,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy1947,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy88234,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12620,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy18800,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia806,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy25350,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30011,1800,0000,0000,00
Doświadczenie477,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2552
Zwycięstwa112444,04%
Porażki123448,35%
Remisy1947,60%
Przetrwane bitwy88234,56%
Zniszczone czołgi12620,49
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy18800,74
Zadane uszkodzenia806,37
Punkty zajęcia bazy25350,99
Punkty obrony bazy30011,18
Doświadczenie477,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa1932,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki3763,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy712,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,2100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,240,000,000,00
Wykryte pojazdy631,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.049,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy400,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy581,0000,0000,0000,00
Doświadczenie522,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa1932,76%
Porażki3763,79%
Remisy23,45%
Przetrwane bitwy712,07%
Zniszczone czołgi120,21
Zniszczonych/zgonów0,24
Wykryte pojazdy631,09
Zadane uszkodzenia1.049,28
Punkty zajęcia bazy400,69
Punkty obrony bazy581,00
Doświadczenie522,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (188)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3694,198571397563,46%2455,24
Rheinmetall Skorpion G 81173,69634352343,94%1106,84
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4657,01751330255,09%1951,84
T675649,59516299653,84%1549,16
KV-856664,73526231449,78%1039,64
KV-1S6520,40505221353,00%918,81
M18 Hellcat6620,04495196849,19%973,67
Löwe 81002,94685176944,88%982,40
KV-15579,31537169755,69%1265,12
IS-38868,31571144144,83%817,37
IS7755,02550137049,20%931,81
Object 274a 81086,70673130639,59%1104,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81312,65648126244,37%1201,16
T3091375,19648118644,86%1034,33
M661265,61839114458,04%2255,94
M8A14654,54502108154,12%1996,80
M2 Light2251,99425106660,13%1304,90
T-1091091,1760886842,51%829,32
M10 RBFM 5776,0567382552,97%1660,35
Cruiser Mk. IV4567,6152482361,36%2144,12
Super Hellcat 7866,0563680851,24%1243,01
AMX M4 mle. 49 Liberté 8870,2963575941,63%814,56
T2971123,3075075650,79%1404,40
Pz.Kpfw. II Luchs4171,8929349852,61%511,78
Marder 38T4703,9551049355,38%2079,24
Matilda4637,7649848656,17%2030,15
Cromwell6723,6761747949,48%1398,49
KV-26749,1859746854,06%1293,97
SU-130PM 81321,1569246347,30%1200,54
WZ-111-1G FT81260,1964846143,60%1305,36
T110E4101321,8654545438,11%694,93
BDR G1 B51009,5672045263,72%2402,24
Waffenträger auf Pz. IV91647,5166144742,06%1193,21
105 leFH18B2 5657,5649240751,35%1293,74
Object 252U Defender 81013,5366538745,99%919,01
Tiger (P)71090,7076838251,83%1458,55
T25/27584,8645536643,72%602,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3519,9844136557,26%1945,83
AE Phase I 91208,7166035943,73%890,36
Chrysler K GF 8943,5266434144,57%885,08
Charioteer81069,3460333744,81%1011,22
AMX Chasseur de chars 8575,0750333040,91%501,84
Object 25791303,3170731842,77%1085,98
LTTB8321,5043530942,72%330,97
Nashorn6844,7354728848,61%1382,48
M-II-Y71009,9277226251,91%1372,50
Churchill Crocodile 61114,2590725661,72%1983,60
Object 705A101342,5765225343,08%825,00
VK 30.01 (P)6899,6764524645,53%1505,52
MS-11133,9322724156,43%673,56
IS-7101042,0153824037,92%552,45
T3 HMC2112,2518423945,61%317,32
ARL 4461029,1667022846,05%1818,53
Valentine II 4722,6086022759,91%2915,02
SU-1006690,5450421748,39%1165,88
E 25 7878,0762520948,33%1128,17
Pz.Kpfw. 35 (t)264,7315020850,48%158,66
VK 45.02 (P) Ausf. A81180,2177419247,40%1370,30
T1 Heavy5919,0568518855,32%2182,36
XM57 81510,6973018646,77%1294,23
M24 Chaffee5186,1430817647,16%442,09
T-34-85M 6735,9657817144,44%1031,62
T-54 ltwt.9432,1848816840,48%336,24
Object 277101216,9961016740,12%680,12
T28 Prototype8877,6951616233,95%702,19
T-15061189,6583016161,49%2351,13
T-284224,0328115353,59%590,60
Char de transition 6934,8770115352,94%1541,63
SU-1527664,0550014954,36%822,93
T-345228,1728414343,36%395,13
Marder II3334,0330813253,79%1049,52
WZ-131G FT6981,4164813253,03%1859,09
Leichttraktor134,6113412740,94%5,16
Strv m/42-57 Alt A.2 6725,3158712552,80%1209,44
MT-256120,9038411949,58%169,04
A-205114,4528711252,68%239,08
Dicker Max 6788,2457411147,75%1290,20
Pz.Kpfw. II247,231419341,94%15,61
FV3046539,224248547,06%773,40
Tiger 131 61053,837847856,41%1831,69
M36 Jackson61125,887167755,84%2180,12
Object 14010819,224817736,36%345,73
SU-855370,473277647,37%682,29
T56 GMC371,421187646,05%46,18
M4A3(76)W Sherman 6771,056697653,95%1238,31
Sturmpanzer II4125,891557258,33%333,69
Achilles6788,685756646,97%1355,03
Progetto M35 mod. 46 8921,725626538,46%746,62
BT-7 artillery 3156,682645651,79%502,91
T-29 3299,454085552,73%1147,74
Vickers Medium Mk. I134,45745143,14%19,06
T-549788,535934942,86%546,23
SU-10181382,316964944,90%1517,99
VK 36.01 (H)6938,797114854,17%1610,93
Grille5363,733424839,58%532,87
VK 30.02 (M)6919,836884744,68%1798,12
VK 16.02 Leopard5131,952284440,91%163,92
Challenger71151,146224438,64%1535,35
AMX 13 57 GF 7392,784284139,02%441,20
M5 Stuart469,982564047,50%69,90
Pz.Sfl. IVc5368,353244035,00%566,89
Tiger I71532,769543860,53%2210,24
Pz.Sfl. IVb4151,301883748,65%300,24
Churchill VII61036,647803661,11%2043,63
Hotchkiss H352193,973623271,88%1070,47
Pz.Kpfw. I Ausf. C399,472413237,50%214,90
Sturmpanzer I Bison373,241112951,72%109,16
Type 64 6459,384722941,38%914,89
T78 6816,615732347,83%1071,65
T37681,952532236,36%0,27
Kunze Panzer 9670,105062142,86%393,58
M3 Stuart391,101912055,00%235,78
M2 Medium Tank364,401622045,00%42,53
Type 1 Chi-He4606,534711952,63%2176,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 248,582221957,89%158,29
Wespe368,391641844,44%69,90
StuG III Ausf. B435,611121844,44%46,12
Matilda IV 5374,395291866,67%931,25
Char Futur 4 91067,475221729,41%582,07
Škoda T 5091487,696891637,50%1087,91
Panzerjäger I295,75801625,00%104,91
Covenanter5181,192871643,75%425,62
Pz.Kpfw. 5581219,256871631,25%887,92
Renault FT158,131521540,00%73,46
Renault Otsu147,001541346,15%38,13
T-45 2177,923271353,85%829,67
M22 Locust 383,622331361,54%244,71
BT-7488,751881241,67%58,44
Sav m/434136,001831225,00%96,99
G.Pz. Mk. VI (e)251,501321241,67%66,29
LTP 351,331031233,33%0,00
Light Mk. VIC 223,361181127,27%0,00
Cruiser Mk. III384,301461040,00%130,37
T7 Combat Car 220,30791050,00%111,42
Renault NC-31126,4471944,44%35,77
Type 97 Te-Ke 298,11142955,56%375,36
SU-76G FT4360,11287944,44%761,65
Indien-Panzer81065,67624944,44%1126,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5463,22518955,56%960,81
Škoda T 256646,00615862,50%1260,94
GSOR 1008 81322,25933887,50%1488,19
T1 Cunningham144,57102728,57%0,00
Crusader6229,86240757,14%616,59
M3 Lee4186,29383771,43%694,19
Pz.Kpfw. 38 (t)3142,43190714,29%294,31
Kolohousenka155,50167650,00%89,81
FV227 Conceiver8837,17779650,00%819,52
Black Prince II 7777,83700650,00%968,67
Strv m/40L3218,80297540,00%623,18
Universal Carrier 2-pdr255,8065520,00%0,00
T-100 LT10372,40341520,00%117,40
LTG7522,60720580,00%1114,14
KV-1SA 5419,00527560,00%724,83
T-116 3380,0034950,00%1569,53
Fiat 30001262,25239450,00%1346,89
Strv m/382117,00266475,00%507,48
Renault FT 75 BS231,0095425,00%1,24
Vickers Mk. E Type B229,2591425,00%0,43
Lorraine 39L AM362,75200450,00%123,01
Type 3 Chi-Nu Kai 5192,50315450,00%318,04
43 M. Toldi III 379,25155425,00%88,42
Strv fm/211114,0020530,00%402,99
LT vz. 352150,6715830,00%537,82
SMV CC-678587,33662366,67%647,56
M446268,33310333,33%153,03
Windhund 8592,00432333,33%308,54
Lorraine 40 t 8936,00478333,33%818,51
BT-227,504620,00%0,00
4TP1215,50286250,00%971,18
Pvlvv fm/42228,507920,00%0,00
Ikv 10350,007920,00%0,00
Pz.Kpfw. I233,002302100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5165,0010720,00%133,13
FV224 Chopper71363,00832250,00%1613,91
ELC EVEN 90 8327,5019020,00%290,24
T2 Medium Tank2373,007881100,00%2221,21
Panzerwagen 39 3288,0024210,00%887,51
Vz. 60S Dravec 10417,008821100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5323,0015510,00%600,04
MKA 254,0013210,00%0,00
Lago M38 3570,0038610,00%1192,28
M24E2 Super Chaffee 6117,005961100,00%277,88
L-60 2383,009961100,00%2698,50
MTLS-1G14 3183,005751100,00%683,87
Heavy Tank No. VI 6300,0032010,00%180,59
M4A3E8 Thunderbolt VII 6332,0035710,00%285,35
Bretagne Panther 6925,008281100,00%1461,57
A7E3 3481,0044310,00%1864,68

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 31.03.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 31.03.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 08.12.2019
Opuścił klan: 18.12.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.04.2016
Opuścił klan: 11.02.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.07.2018
Opuścił klan: 06.12.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.02.2018
Opuścił klan: 24.06.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 19.12.2019
Opuścił klan: 03.01.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 05.01.2020
Opuścił klan: 30.03.2020