troigol

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27752010137
Ø Poziom7,530,007,207,43
Zwycięstwa1466052,83%00,00%660,00%8259,85%
Porażki1277446,03%00,00%330,00%5237,96%
Remisy3181,15%00,00%110,00%32,19%
Przetrwane bitwy724326,10%00,00%00,00%3727,01%
Zniszczone czołgi232160,8400,0020,201010,74
Zniszczonych/zgonów1,130,000,201,01
Wykryte pojazdy365491,3200,00191,901631,19
Zadane uszkodzenia1.138,450,00663,701.108,33
Punkty zajęcia bazy298651,0800,0000,00610,45
Punkty obrony bazy202090,7300,0000,0000,00
Doświadczenie516,960,00417,40605,47
WN71201,760,00813,121150,56
WN81574,140,00839,671457,65
Ogółem
Ilość bitew27752
Ø Poziom7,53
Zwycięstwa1466052,83%
Porażki1277446,03%
Remisy3181,15%
Przetrwane bitwy724326,10%
Zniszczone czołgi232160,84
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy365491,32
Zadane uszkodzenia1.138,45
Punkty zajęcia bazy298651,08
Punkty obrony bazy202090,73
Doświadczenie516,96
WN71201,76
WN81574,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew10
Ø Poziom7,20
Zwycięstwa660,00%
Porażki330,00%
Remisy110,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,20
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy191,90
Zadane uszkodzenia663,70
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie417,40
WN7813,12
WN8839,67
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew137
Ø Poziom7,43
Zwycięstwa8259,85%
Porażki5237,96%
Remisy32,19%
Przetrwane bitwy3727,01%
Zniszczone czołgi1010,74
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy1631,19
Zadane uszkodzenia1.108,33
Punkty zajęcia bazy610,45
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie605,47
WN71150,56
WN81457,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy73,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia405,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie449,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy73,50
Zadane uszkodzenia405,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie449,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia3.580,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie179,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia3.580,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie179,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy20,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia641,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie291,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy20,50
Zadane uszkodzenia641,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie291,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia231,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie57,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia231,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie57,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew70000
Zwycięstwa3955,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki2941,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1318,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi430,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy1592,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia768,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy390,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2173,1000,0000,0000,00
Doświadczenie491,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew70
Zwycięstwa3955,71%
Porażki2941,43%
Remisy22,86%
Przetrwane bitwy1318,57%
Zniszczone czołgi430,61
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy1592,27
Zadane uszkodzenia768,16
Punkty zajęcia bazy390,56
Punkty obrony bazy2173,10
Doświadczenie491,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa1841,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki2455,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1637,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy410,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.054,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy300,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie393,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa1841,86%
Porażki2455,81%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1637,21%
Zniszczone czołgi350,81
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy410,95
Zadane uszkodzenia1.054,95
Punkty zajęcia bazy300,70
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie393,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa444,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki444,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy111,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy141,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia933,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie400,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa444,44%
Porażki444,44%
Remisy111,11%
Przetrwane bitwy111,11%
Zniszczone czołgi30,33
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy141,56
Zadane uszkodzenia933,11
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie400,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (131)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M4A3E2 Sherman Jumbo6674,88482265754,72%1469,35
T3091918,07600229353,03%1841,82
M40/M4381355,82481194450,98%1756,39
T499894,55536165851,87%1325,50
M18 Hellcat6926,84528163857,26%1853,10
M53/M5591513,95535149952,30%1657,65
T2971203,08565139353,98%1699,64
M46 Patton91704,35634113052,39%1766,40
E 25 71062,44573107855,94%1769,69
T110E5102133,22612107750,32%1838,52
M10391666,5761798255,80%1741,48
M41 Walker Bulldog8661,4955887154,76%1278,51
T-50-2 6507,0451252153,55%1582,79
T675697,9741947354,76%1916,02
M48A5 Patton101813,3758846650,86%1497,56
M26 Pershing81202,7354344759,96%1653,73
T25 Pilot Number 1 81155,2363343756,75%1725,54
Super Hellcat 71001,9356943355,89%1634,28
T3281046,7548041649,04%1123,88
Pz.Kpfw. T 25 5280,4127636145,43%528,79
M127868,4135730449,67%1108,28
FV4005 Stage II101591,7451729750,84%1178,26
Škoda T 5091610,4955623550,64%1576,65
T28 Prototype81371,4156522050,45%1473,36
T25/27981,7343420346,31%1456,86
TVP T 50/51101544,1254520145,27%1164,48
T54E191625,3956920054,00%1610,23
AMX ELC bis5196,4828919146,60%483,74
M24 Chaffee5266,6832218248,90%796,85
T207790,6946817951,40%1094,33
M4A1 Sherman5232,6323916948,52%426,94
AMX 12 t6331,6934616752,10%792,35
M415370,4124715953,46%537,95
FV4004 Conway91687,3764015949,69%1685,84
T376396,1740615654,49%1089,74
M446546,4033914248,59%828,71
TVP VTU Koncept8922,6348913547,41%1161,26
Konštrukta T-34/1007925,4860613054,62%1562,22
Semovente M43 Bassotto61028,1851511553,04%1802,36
Charioteer8991,984839043,33%962,43
Pz.Sfl. IVc5528,882968953,93%1221,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6424,264328552,94%974,53
AMX 13 757571,464898337,35%1069,13
M-II-Y7978,375738252,44%1199,37
Emil I81211,356267562,67%1478,77
UDES 14 Alt 58946,254947544,00%1130,65
Škoda T 256570,284317456,76%1146,31
Leichttraktor175,291447244,44%151,45
Leo7877,186106251,61%1406,32
M24E2 Super Chaffee 6492,885816053,33%1524,00
AT 86644,465425959,32%1268,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C380,141785844,83%168,85
Škoda T 245438,704165752,63%1271,95
Emil II91226,056175757,89%1017,90
Char Futur 4 91721,917405761,40%1806,04
M2 Medium Tank349,431085639,29%0,04
Challenger71355,455765655,36%2473,19
M3 Lee482,621695567,27%265,49
T2 Medium Tank273,351295545,45%159,25
Panhard AMD 178B6354,003055440,74%874,92
Pawlack Tank6708,704535339,62%885,75
AT 25439,853665251,92%1123,33
IS-2 shielded 7890,735255261,54%1217,41
Marder 38T4301,602395048,00%647,42
AMX 40481,871653850,00%129,78
M8A14434,562973650,00%1150,28
Type T-345375,784133262,50%1143,34
Pz.Kpfw. II Luchs441,381823243,75%40,57
AMX 38379,381502951,72%107,65
Covenanter5248,593312762,96%921,12
T3 HMC270,121102642,31%57,05
Pz.Kpfw. I248,191342646,15%74,74
M5A1 Stuart4146,202912536,00%263,49
AMX 50 B101550,646422536,00%871,03
ST vz. 394289,294432454,17%948,71
Crusader6394,085012466,67%1277,49
Alecto4509,003362462,50%1539,34
GSOR the TANK 91050,614712334,78%692,66
UDES 03 Alt 3 91148,575042352,17%924,87
D23132,781811838,89%263,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81471,788551866,67%1826,68
Lorraine 39L AM3125,291541747,06%236,78
M5 Stuart479,882271752,94%120,57
Valentine AT4175,881931650,00%340,54
M3 Stuart3120,271821546,67%286,21
Kranvagn101476,007211533,33%811,35
T57 Heavy101442,205031533,33%741,86
AMX 13 (FL 11) 5385,474081546,67%1124,80
Semovente M415667,923631353,85%1703,78
T56 GMC3278,462531353,85%914,61
BT-7 artillery 3184,752611250,00%588,69
T1 Cunningham143,55881136,36%0,00
LT vz. 383187,272151145,45%608,52
Hotchkiss H35246,911331163,64%191,18
M2 Light282,001131136,36%73,83
Marder II3181,642001172,73%589,24
Gabler’s Destroyer 5367,554871163,64%1165,30
M10 RBFM 5355,272341118,18%440,61
Renault FT 75 BS2117,801361060,00%687,95
B14114,701171010,00%43,66
D1256,401521050,00%89,02
FCM 2C 3562,604771060,00%1891,75
Archer5690,00626771,43%2115,96
FV1066 Senlac 8738,86630771,43%1368,85
Panzerjäger I216,8353616,67%0,00
Cruiser Mk. IV4241,17321666,67%826,22
Renault FT AC292,67118633,33%107,04
LT vz. 352120,20170560,00%532,11
TKS z n.k.m. 20 mm 291,60146540,00%238,95
Renault FT122,8092560,00%172,24
IS-6 8634,60416560,00%618,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5369,00286520,00%602,81
Patton the Tank 91077,006435100,00%960,85
M4A3E8 Sherman6408,25450450,00%687,61
Vickers Mk. E Type B2100,00154450,00%255,17
L-60 2169,75247450,00%771,15
43 M. Toldi III 3250,75348475,00%1194,51
Kpz. 3 GST Turm 8992,00511333,33%635,50
Vickers Medium Mk. I130,004120,00%3,10
Kolohousenka188,008020,00%207,17
G.Pz. Mk. VI (e)20,005250,00%113,16
Black Prince II 7796,008362100,00%1091,95
Tiger 131 6103,50246250,00%108,82
Löwe 81606,5026920,00%1356,22
StuG IV 50,004020,00%0,00
Renault Otsu10,00710,00%0,00
Type 97 Te-Ke 290,005910,00%167,10
T-116 3326,0017010,00%1505,00
T-29 3431,0023710,00%1190,42
Valiant 50,003981100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2143,0028610,00%408,77

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.05.2026