torras1

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy110221983691
Ø Poziom8,618,008,008,04
Zwycięstwa5853453,11%555,56%4959,04%40658,76%
Porażki5051745,83%444,44%3339,76%27539,80%
Remisy11701,06%00,00%11,20%101,45%
Przetrwane bitwy2486022,55%222,22%2226,51%17525,33%
Zniszczone czołgi1019480,92131,441231,488951,30
Zniszczonych/zgonów1,191,862,021,73
Wykryte pojazdy2162241,96202,222563,0821393,10
Zadane uszkodzenia1.482,081.439,891.692,341.760,77
Punkty zajęcia bazy461710,4200,00160,192650,38
Punkty obrony bazy452430,4100,00540,654480,65
Doświadczenie745,69921,671.024,371.045,47
WN71309,541631,441958,561889,93
WN81693,437910,363171,483642,66
Ogółem
Bitwy110221
Ø Poziom8,61
Zwycięstwa5853453,11%
Porażki5051745,83%
Remisy11701,06%
Przetrwane bitwy2486022,55%
Zniszczone czołgi1019480,92
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy2162241,96
Zadane uszkodzenia1.482,08
Punkty zajęcia bazy461710,42
Punkty obrony bazy452430,41
Doświadczenie745,69
WN71309,54
WN81693,43
Ostatnie 24 godziny
Bitwy9
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa555,56%
Porażki444,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi131,44
Zniszczonych/zgonów1,86
Wykryte pojazdy202,22
Zadane uszkodzenia1.439,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie921,67
WN71631,44
WN87910,36
Ostatnie 7 dni
Bitwy83
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa4959,04%
Porażki3339,76%
Remisy11,20%
Przetrwane bitwy2226,51%
Zniszczone czołgi1231,48
Zniszczonych/zgonów2,02
Wykryte pojazdy2563,08
Zadane uszkodzenia1.692,34
Punkty zajęcia bazy160,19
Punkty obrony bazy540,65
Doświadczenie1.024,37
WN71958,56
WN83171,48
Ostatnie 30 dni
Bitwy691
Ø Poziom8,04
Zwycięstwa40658,76%
Porażki27539,80%
Remisy101,45%
Przetrwane bitwy17525,33%
Zniszczone czołgi8951,30
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy21393,10
Zadane uszkodzenia1.760,77
Punkty zajęcia bazy2650,38
Punkty obrony bazy4480,65
Doświadczenie1.045,47
WN71889,93
WN83642,66
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy52000
Zwycięstwa1426,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki3465,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy47,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1528,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy561,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.284,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy641,2300,0000,0000,00
Doświadczenie421,710,000,000,00
Ogółem
Bitwy52
Zwycięstwa1426,92%
Porażki3465,38%
Remisy47,69%
Przetrwane bitwy1528,85%
Zniszczone czołgi260,50
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy561,08
Zadane uszkodzenia1.284,88
Punkty zajęcia bazy40,08
Punkty obrony bazy641,23
Doświadczenie421,71
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy44000
Zwycięstwa1840,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki2556,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy350,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia960,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy90,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy451,0200,0000,0000,00
Doświadczenie569,360,000,000,00
Ogółem
Bitwy44
Zwycięstwa1840,91%
Porażki2556,82%
Remisy12,27%
Przetrwane bitwy1125,00%
Zniszczone czołgi220,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy350,80
Zadane uszkodzenia960,80
Punkty zajęcia bazy90,20
Punkty obrony bazy451,02
Doświadczenie569,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy31000
Zwycięstwa2270,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki929,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1548,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy230,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia488,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy882,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie485,450,000,000,00
Ogółem
Bitwy31
Zwycięstwa2270,97%
Porażki929,03%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1548,39%
Zniszczone czołgi160,52
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy230,74
Zadane uszkodzenia488,77
Punkty zajęcia bazy882,84
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie485,45
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki337,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy111,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.095,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie750,500,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa562,50%
Porażki337,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,25
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy111,38
Zadane uszkodzenia1.095,13
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie750,50
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1258000
Zwycięstwa64050,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki61849,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy46136,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9480,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy15001,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.446,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11690,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50684,0300,0000,0000,00
Doświadczenie789,710,000,000,00
Ogółem
Bitwy1258
Zwycięstwa64050,87%
Porażki61849,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy46136,65%
Zniszczone czołgi9480,75
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy15001,19
Zadane uszkodzenia1.446,09
Punkty zajęcia bazy11690,93
Punkty obrony bazy50684,03
Doświadczenie789,71
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy108000
Zwycięstwa4339,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki6358,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3431,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,490,000,000,00
Wykryte pojazdy1020,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia525,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy130,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1301,2000,0000,0000,00
Doświadczenie399,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy108
Zwycięstwa4339,81%
Porażki6358,33%
Remisy21,85%
Przetrwane bitwy3431,48%
Zniszczone czołgi360,33
Zniszczonych/zgonów0,49
Wykryte pojazdy1020,94
Zadane uszkodzenia525,44
Punkty zajęcia bazy130,12
Punkty obrony bazy1301,20
Doświadczenie399,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (230)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t101931,44747811551,87%1718,99
T-100 LT101282,80864759856,30%1777,21
Progetto M35 mod. 46 81609,91925610756,26%2121,59
Bat.-Châtillon Bourrasque 81825,601017607057,53%2473,68
Lorraine 40 t 81477,14778540355,43%1869,22
Rheinmetall Skorpion G 81508,71682524452,23%1700,48
Progetto M40 mod. 65102235,08826519453,93%1892,14
LT-432 81085,76878463256,35%2332,58
Bat.-Châtillon 155 58101468,30666342749,20%1261,17
T34 81080,93539292951,35%1239,72
AMX 13 105101579,18734214052,62%1913,26
T110E4102007,10697213749,70%1483,52
IS-381338,64673170852,28%1584,49
ASTRON Rex 105 mm 82006,831083170157,79%2470,23
Lansen C 81495,92939163754,92%2001,74
M53/M5591599,14703143452,37%1874,31
T-44-100 81578,97969138358,50%2468,06
T-62A101329,70547114546,20%964,60
Emil I81582,30883110455,89%2013,95
Strv 103B102184,39787106753,42%1713,35
Löwe 8994,61547102948,49%1025,01
Object 430U102114,64824101653,15%1797,92
Object 261101705,48720101251,38%1574,28
60TP Lewandowskiego102236,2582598153,41%1816,30
AMX 50 10081157,6761592851,62%1269,32
Char Futur 4 91984,5593392056,20%1846,27
M40/M4381218,6247086750,52%1516,45
TVP T 50/51102001,4375886551,45%1711,22
Grille 15102206,8563581251,35%1813,58
T376475,6150378950,82%1240,57
T 55A 91719,5781077250,26%1773,37
T-448741,5744676249,87%862,16
Strv S1 81567,9577071253,51%1792,16
Kranvagn102019,2980366252,42%1561,65
T3091171,9742862545,76%839,72
T-1091151,1964159348,90%953,06
Super Conqueror102147,8285559156,18%1824,40
Cromwell6512,7848057149,04%880,27
AMX Chasseur de chars 8768,3452255345,93%838,57
ELC EVEN 90 8797,0066755248,37%1589,15
IS-7101714,6565654348,99%1402,44
AMX 13 9091254,2471953153,86%2028,52
T-549833,7147253147,65%648,25
Tiger II8997,2345852149,52%1057,95
T3 HMC2212,8622449948,10%947,47
T499839,5370349352,74%1238,13
Bat.-Châtillon 12 t8995,9669148853,89%2011,37
M41 Walker Bulldog8574,1957147652,10%929,31
Centurion Action X101889,4779546852,99%1637,17
Hummel6946,4571644756,60%1629,76
M18 Hellcat6412,1328443946,01%509,99
Škoda T 5091784,4780743051,86%1694,99
Bat.-Châtillon 155 5591246,5572142854,91%1308,53
Vz. 55102474,6685442250,24%1893,19
T-34-856453,9034342053,10%771,58
IS7789,3752241950,36%1005,03
FV4005 Stage II102253,4274441249,27%1937,95
AMX 50 12091348,1262041049,27%1212,03
Strv 103-091693,0777539951,13%1579,79
Type 4 Heavy91842,8486136356,47%2063,53
T28 Prototype8933,3643435748,18%890,48
UDES 0381135,9465234944,99%1169,09
Emil II91669,1280434249,12%1450,46
XM551 Sheridan101207,6863833243,37%1344,50
T25/27471,0033732348,92%467,37
AMX 50 B101758,1263030849,35%1363,88
Škoda T 256654,5257130354,13%1298,14
Conqueror Gun Carriage101797,7071029952,84%1760,93
FV3046511,0233629850,34%828,82
T-437478,8635928248,58%570,37
M66842,4157527654,35%1581,09
Light Mk. VIC 2116,8720126646,24%517,34
UDES 15/16101953,8274426147,13%1555,97
T92 HMC101805,4468325653,91%1636,90
Object 25791787,2986725657,42%1900,24
Object 43091915,9490925656,25%1934,95
T54E191894,5283925254,37%1970,50
Lorraine 155 mle. 5181097,2868523948,54%1180,67
AMX M4 mle. 457671,3441123748,52%743,24
M127752,9544623749,37%944,83
T675231,5922122444,20%290,09
STB-1101923,7478522352,91%1567,18
Bat.-Châtillon 25 t AP91612,5376221146,45%1692,64
Comet7587,5146220645,63%764,21
Waffenträger auf Pz. IV91726,6770620553,66%1551,65
Tiger I7826,1344520149,25%951,15
Strv m/425541,3840718754,55%1764,25
GSOR 1008 81680,9684918154,14%1794,66
E 7591394,7470218055,00%1261,25
Leo7991,4474917849,44%1828,37
CS-52 LIS 81684,9096017758,19%2373,61
Caernarvon Action X 81306,9885617655,68%1632,80
CS-63101906,1186917061,76%1715,56
Strv 746824,7270016954,44%1770,58
T26E5 Patriot 81248,6883616751,50%1641,92
leKpz M 41 90 mm GF 8818,9270315862,66%1565,70
HWK 1281007,1274615650,64%1804,95
Spähpanzer Ru 2519872,7167115453,25%1275,44
T-345219,6823715154,30%468,02
AMX 13 757804,7765315149,67%1894,98
T57 Heavy Tank101959,0374515148,34%1421,70
Konštrukta T-34/1007910,0155314852,03%1395,50
WZ-120-1G FT 81391,9276314753,06%1537,13
Object 260 102072,3084114651,37%1721,81
SU-130PM 81524,0281314455,56%1633,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81545,3578813562,22%1739,69
KV-137401,9430313241,67%390,86
M446502,3441412948,06%716,08
T25 Pilot Number 1 81033,2171712046,67%1299,84
M-V-Y101990,3283611453,51%1519,37
P.44 Pantera81284,7176811160,36%1746,37
M41 HMC5376,3435310550,48%488,43
Ikv 90 Typ B7795,4562910253,92%1139,50
SU-100M171077,3869910252,94%1626,06
T2971144,766929961,62%1645,17
M8A14167,972149955,56%326,72
Object 70591962,888929753,61%2176,83
UDES 1691888,969139556,84%2195,24
IS-M81166,906529352,69%1452,63
AMX 13 F3 AM6688,705499256,52%1035,61
Centurion Mk. I8842,636559061,11%1112,73
Spähpanzer SP I C7844,777688762,07%1976,36
T-46376,831268650,00%155,46
Ikv 65 Alt II6808,306528663,95%1767,32
A-447843,626738653,49%1332,63
T2 Medium Tank249,481148251,22%91,39
VK 36.01 (H)6538,154108148,15%856,77
T-50532,841698141,98%26,32
TL-1 LPC 81460,978437842,31%2160,59
Object 277101869,357557746,75%1451,03
AMX 12 t6509,835687550,67%1375,86
Crusader6181,202457452,70%366,64
Leopard 1101734,476287240,28%1179,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5268,552767139,44%449,57
Lorraine 155 mle. 507738,415866850,00%882,48
Kampfpanzer 07 RH 81174,508246852,94%1596,84
Škoda T 27 81304,348416855,88%1765,91
P.43 bis6942,007346657,58%2041,40
P.43 ter7961,396806454,69%1465,11
T-50-2 6468,595816453,13%1223,88
AE Phase I 92022,008616349,21%1937,32
T3281176,607826253,23%1325,23
VK 16.02 Leopard5182,872756139,34%309,72
Covenanter5215,102386142,62%681,00
M24 Chaffee5197,412985945,76%450,18
Panhard AML Lynx 6x68554,547555768,42%1075,96
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,322575642,86%181,31
T1 Heavy Tank5396,443735448,15%712,60
Bishop5378,043055240,38%676,77
AMX 13 57 7768,397725156,86%1572,84
Object 4168811,966695056,00%979,33
IS-3A 81743,689525054,00%2259,81
Lago4273,172914854,17%901,08
Panhard EBR 75 (FL 10) 8571,175404839,58%693,32
T-26253,351234645,65%47,53
Centurion Mk. 7/191726,658244647,83%1758,63
Škoda T 245285,433524250,00%654,10
T56 GMC378,211294250,00%77,33
Cruiser Mk. IV4181,552004238,10%487,72
Crusader 5.5-in. SP7810,626304259,52%1241,81
45TP Habicha71281,088974067,50%2333,99
Sav m/434309,492913941,03%732,29
T110E5102623,8710043860,53%2608,13
Charioteer81414,768103852,63%1760,31
AMX ELC bis5426,036183751,35%1506,02
T1 Cunningham151,94873650,00%127,85
Ikv 1035440,084403655,56%1148,27
TS-5 81479,759353669,44%1619,67
Vickers Medium Mk. I147,37833542,86%16,38
TVP VTU Koncept8791,296513554,29%982,40
Pz.Kpfw. II Luchs4116,032153548,57%220,77
Heavy Tank No. VI 6847,856663455,88%1544,12
B14256,823583348,48%700,04
Object 268 Version 4101713,387612958,62%1221,74
SU-1006841,646352857,14%1751,38
Pz.Kpfw. II Ausf. G3119,812152759,26%428,45
Object 703 Version II 81148,297552445,83%1012,76
Birch Gun4256,953042254,55%838,68
Strv m/40L3190,381952142,86%516,64
SU-10181164,627752157,14%1544,55
Object 252U Defender 81458,608732060,00%1796,34
Manticore10814,256772050,00%808,68
Ikv 723158,112061855,56%378,19
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,221741855,56%355,68
E 25 7964,947061850,00%1261,53
E 75 TS 81534,447591637,50%1768,01
VK 28.016338,334141540,00%807,61
T92 8406,475381540,00%545,04
D23176,712851457,14%613,08
Object 274a 81459,508701442,86%1588,78
ShPTK-TVP 100 81913,439741457,14%2318,81
ARL 446346,502701241,67%336,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,362211154,55%520,81
Pz.Kpfw. II2228,554791163,64%1383,60
Type 97 Te-Ke 262,18881127,27%35,67
T-28E with F-30 4423,644581154,55%1166,74
Leichttraktor172,10921060,00%283,65
ST-II101339,106781050,00%824,62
Bofors Tornvagn 81756,109781070,00%1994,44
StuG IV 5479,305211050,00%1230,30
Rinoceronte102200,88665825,00%1410,93
Super Hellcat 7677,00566850,00%817,54
MS-1127,6769666,67%226,13
SU-855417,60298520,00%666,55
Renault FT180,20138580,00%501,11
T40441,40216580,00%261,60
Bisonte C45 81070,409175100,00%1052,29
Strv m/382150,25275450,00%614,61
AMX 404153,25275425,00%460,27
M48A5 Patton101032,75780475,00%712,74
AMR 35 2215,75404475,00%1187,10
KV-220-2 5709,75926475,00%1571,55
M3 Lee4220,67360333,33%568,45
SU-14-281337,008453100,00%1296,85
M-IV-Y 82239,331082366,67%2133,07
T77 8816,00603366,67%769,75
L-60 2143,33246333,33%528,98
Excalibur 6464,3322330,00%360,24
BT-7 artillery 3106,00167366,67%373,52
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,00114250,00%658,02
4TP1138,50251250,00%523,35
Renault NC-31182,501762100,00%468,92
BDR G1 B5294,0019420,00%293,47
T-116 3550,00577250,00%3019,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2127,50239250,00%463,31
M4A1 FL 10 61022,50626250,00%1489,69
43 M. Toldi III 311,50149250,00%121,32
T-29 30,001651100,00%261,00
Strv K 92057,0057010,00%1322,81
122 TM 8958,0048210,00%779,55

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.02.2016
Opuścił klan: 14.03.2016