torras1

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew156674652564
Ø Poziom8,7510,0010,3710,36
Zwycięstwa8535254,48%583,33%2650,00%29852,84%
Porażki6950444,36%116,67%2650,00%26146,28%
Remisy18181,16%00,00%00,00%50,89%
Przetrwane bitwy3688823,54%116,67%713,46%13523,94%
Zniszczone czołgi1562331,0071,17380,735290,94
Zniszczonych/zgonów1,301,400,841,23
Wykryte pojazdy3564712,28213,501593,0618003,19
Zadane uszkodzenia1.593,302.449,671.718,211.811,11
Punkty zajęcia bazy718690,4600,0000,003600,64
Punkty obrony bazy648600,4100,0000,002340,41
Doświadczenie817,531.142,17836,56918,90
WN71423,071841,631159,211379,74
WN81941,69264,101985,252455,67
Ogółem
Ilość bitew156674
Ø Poziom8,75
Zwycięstwa8535254,48%
Porażki6950444,36%
Remisy18181,16%
Przetrwane bitwy3688823,54%
Zniszczone czołgi1562331,00
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy3564712,28
Zadane uszkodzenia1.593,30
Punkty zajęcia bazy718690,46
Punkty obrony bazy648600,41
Doświadczenie817,53
WN71423,07
WN81941,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew6
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa583,33%
Porażki116,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi71,17
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy213,50
Zadane uszkodzenia2.449,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.142,17
WN71841,63
WN8264,10
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew52
Ø Poziom10,37
Zwycięstwa2650,00%
Porażki2650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy713,46%
Zniszczone czołgi380,73
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy1593,06
Zadane uszkodzenia1.718,21
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie836,56
WN71159,21
WN81985,25
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew564
Ø Poziom10,36
Zwycięstwa29852,84%
Porażki26146,28%
Remisy50,89%
Przetrwane bitwy13523,94%
Zniszczone czołgi5290,94
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy18003,19
Zadane uszkodzenia1.811,11
Punkty zajęcia bazy3600,64
Punkty obrony bazy2340,41
Doświadczenie918,90
WN71379,74
WN82455,67
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52000
Zwycięstwa1426,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki3465,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy47,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1528,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy561,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.284,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy641,2300,0000,0000,00
Doświadczenie421,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew52
Zwycięstwa1426,92%
Porażki3465,38%
Remisy47,69%
Przetrwane bitwy1528,85%
Zniszczone czołgi260,50
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy561,08
Zadane uszkodzenia1.284,88
Punkty zajęcia bazy40,08
Punkty obrony bazy641,23
Doświadczenie421,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa1840,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki2556,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy350,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia960,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy90,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy451,0200,0000,0000,00
Doświadczenie569,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa1840,91%
Porażki2556,82%
Remisy12,27%
Przetrwane bitwy1125,00%
Zniszczone czołgi220,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy350,80
Zadane uszkodzenia960,80
Punkty zajęcia bazy90,20
Punkty obrony bazy451,02
Doświadczenie569,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew31000
Zwycięstwa2270,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki929,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1548,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy230,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia488,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy882,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie485,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew31
Zwycięstwa2270,97%
Porażki929,03%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1548,39%
Zniszczone czołgi160,52
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy230,74
Zadane uszkodzenia488,77
Punkty zajęcia bazy882,84
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie485,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki337,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy111,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.095,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie750,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa562,50%
Porażki337,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,25
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy111,38
Zadane uszkodzenia1.095,13
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie750,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1258000
Zwycięstwa64050,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki61849,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy46136,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9480,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy15001,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.446,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11690,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50684,0300,0000,0000,00
Doświadczenie789,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1258
Zwycięstwa64050,87%
Porażki61849,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy46136,65%
Zniszczone czołgi9480,75
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy15001,19
Zadane uszkodzenia1.446,09
Punkty zajęcia bazy11690,93
Punkty obrony bazy50684,03
Doświadczenie789,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew108000
Zwycięstwa4339,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki6358,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3431,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,490,000,000,00
Wykryte pojazdy1020,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia525,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy130,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1301,2000,0000,0000,00
Doświadczenie399,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew108
Zwycięstwa4339,81%
Porażki6358,33%
Remisy21,85%
Przetrwane bitwy3431,48%
Zniszczone czołgi360,33
Zniszczonych/zgonów0,49
Wykryte pojazdy1020,94
Zadane uszkodzenia525,44
Punkty zajęcia bazy130,12
Punkty obrony bazy1301,20
Doświadczenie399,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (242)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81835,3010822239760,10%2700,43
Bat.-Châtillon 25 t102051,268281598153,86%1914,12
T-100 LT101339,378811051156,55%1925,72
Progetto M35 mod. 46 81619,01928673356,01%2271,76
LT-432 81086,60894639656,61%2429,28
AMX 13 105101690,67830573655,11%2235,75
Lorraine 40 t 81477,14778540355,43%1988,69
Rheinmetall Skorpion G 81508,45682529052,08%1776,37
Progetto M40 mod. 65102233,87826520553,91%2034,87
Bat.-Châtillon 155 58101468,30666342749,20%1298,06
T34 81080,93539292951,35%1245,44
Cobra 92278,47966242057,11%2530,41
Manticore101606,59898217154,58%2282,66
T110E4102015,24699216549,84%1491,32
leKpz Borkenkäfer111865,38952215553,78%2397,78
ASTRON Rex 105 mm 82004,671086211158,50%2746,29
ELC EVEN 90 8881,66814172752,98%1958,98
IS-381338,64673170852,28%1609,42
Lansen C 81495,92939163754,92%2145,73
M53/M5591599,14703143452,37%1930,06
T-44-100 81578,97969138358,50%2450,38
60TP Lewandowskiego102285,62834120053,50%1933,86
Object 261101681,45722116051,38%1561,80
T-62A101329,70547114546,20%972,86
Char Futur 4 91977,52930111755,95%2028,32
Emil I81582,30883110455,89%2088,06
Strv 103B102184,39787106753,42%1740,59
Ares 90 C112920,181007106655,63%2511,85
TVP T 50/51102027,50770104651,91%1797,75
Löwe 8994,61547102948,49%1046,49
Object 430U102114,25824102153,18%1874,63
AMX 50 10081157,6761592851,62%1304,52
M40/M4381218,6247086750,52%1569,83
Grille 15102206,8563581251,35%1861,12
T376475,6150378950,82%1252,57
Vz. 71 Tesák101599,3891577353,69%2030,21
T 55A 91719,5781077250,26%1827,04
T-448741,5744676249,87%861,90
Strv S1 81567,9577071253,51%1869,08
Kranvagn102019,2980366252,42%1710,36
BZ-176 82018,22110163661,16%2421,13
T3091171,9742862545,76%859,82
T-1091151,1964159348,90%970,17
Super Conqueror102147,8285559156,18%1856,60
Cromwell6512,7848057149,04%894,04
AMX Chasseur de chars 8768,3452255345,93%851,54
IS-7101715,8665654448,90%1370,82
AMX 13 9091254,2471953153,86%2043,27
T-549833,7147253147,65%643,78
Tiger II8997,2345852149,52%1069,74
T3 HMC2212,8622449948,10%950,97
T499839,5370349352,74%1214,11
Vz. 55102448,5185249050,20%2077,18
Bat.-Châtillon 12 t8995,9669148853,89%2057,30
M41 Walker Bulldog8574,1957147652,10%931,64
Centurion Action X101889,4779546852,99%1618,87
AS-XX 40 t112313,6388646753,32%2015,65
Hummel6946,4571644756,60%1653,06
M18 Hellcat6412,1328443946,01%517,14
Škoda T 5091784,4780743051,86%1776,30
Bat.-Châtillon 155 5591246,5572142854,91%1344,92
T-34-856453,9034342053,10%772,04
IS7789,3752241950,36%1012,74
FV4005 Stage II102253,4274441249,27%2023,53
AMX 50 12091348,1262041049,27%1228,75
Strv 103-091693,0777539951,13%1618,98
ShPTK-TVP 100 81480,4987639753,90%1767,74
Type 4 Heavy91842,8486136356,47%1977,07
Object 260 102102,5682836149,58%1665,50
T28 Prototype8933,3643435748,18%903,13
UDES 0381135,9465234944,99%1195,74
Emil II91669,1280434249,12%1545,24
XM551 Sheridan101207,6863833243,37%1375,56
T25/27471,0033732348,92%472,81
AMX 50 B101758,1263030849,35%1367,13
Škoda T 256654,5257130354,13%1331,18
Conqueror Gun Carriage101797,7071029952,84%1797,79
FV3046511,0233629850,34%835,91
T-437478,8635928248,58%568,93
SMV CC-64 Vipera 81619,7892627958,42%2036,73
M66842,4157527654,35%1406,82
T92 HMC101801,0368227053,70%1740,93
UDES 15/16101941,1474626947,58%1586,66
Light Mk. VIC 2116,8720126646,24%490,03
Object 25791787,2986725657,42%1959,15
Object 43091915,9490925656,25%2031,91
T54E191894,5283925254,37%2018,74
Lorraine 155 mle. 5181097,2868523948,54%1204,21
AMX M4 mle. 457671,3441123748,52%734,50
M127752,9544623749,37%968,98
WZ-132-1101657,7093522759,91%2299,03
T675231,5922122444,20%296,65
STB-1101923,7478522352,91%1639,24
Bat.-Châtillon 25 t AP91612,5376221146,45%1682,79
Comet7587,5146220645,63%777,57
Waffenträger auf Pz. IV91726,6770620553,66%1586,00
Tiger I7826,1344520149,25%955,30
Strv m/425541,3840718754,55%1750,06
GSOR 1008 81680,9684918154,14%1911,97
E 7591394,7470218055,00%1275,69
Leo7991,4474917849,44%1866,54
CS-52 LIS 81684,9096017758,19%2557,15
Caernarvon Action X 81306,9885617655,68%1683,86
CS-63101906,1186917061,76%1782,36
Strv 746824,7270016954,44%1801,12
T26E5 Patriot 81248,6883616751,50%1670,23
leKpz M 41 90 mm GF 8818,9270315862,66%1599,77
HWK 1281007,1274615650,64%1827,88
Spähpanzer Ru 2519872,7167115453,25%1282,30
T-345219,6823715154,30%462,70
AMX 13 757804,7765315149,67%1907,74
T57 Heavy101959,0374515148,34%1438,02
Konštrukta T-34/1007910,0155314852,03%1417,59
WZ-120-1G FT 81391,9276314753,06%1621,04
SU-130PM 81524,0281314455,56%1711,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81545,3578813562,22%1814,64
KV-137401,9430313241,67%397,99
M446502,3441412948,06%735,78
T25 Pilot Number 1 81033,2171712046,67%1321,75
M-V-Y101990,3283611453,51%1544,88
P.44 Pantera81284,7176811160,36%1811,39
M415376,3435310550,48%504,91
Object 277101922,8279710350,49%1616,01
Ikv 90 Typ B7795,4562910253,92%1146,79
SU-100M171077,3869910252,94%1648,39
T2971144,766929961,62%1685,50
M8A14167,972149955,56%313,59
Object 70591962,888929753,61%2234,46
UDES 1691888,969139556,84%2250,09
IS-M81166,906529352,69%1471,20
AMX 13 F3 AM6688,705499256,52%1085,01
Centurion Mk. I8842,636559061,11%1130,63
Spähpanzer SP I C7844,777688762,07%2076,33
T-46376,831268650,00%144,97
Ikv 65 Alt II6808,306528663,95%1786,65
A-447843,626738653,49%1335,61
T2 Medium Tank249,481148251,22%93,84
VK 36.01 (H)6538,154108148,15%826,66
T-50532,841698141,98%27,99
Kampfpanzer 07 RH 81177,928287954,43%1697,13
TL-1 LPC 81460,978437842,31%2268,00
AMX 12 t6509,835687550,67%1376,77
Crusader6181,202457452,70%388,44
Leopard 1101734,476287240,28%1217,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5268,552767139,44%456,61
Lorraine 155 mle. 507738,415866850,00%905,25
Škoda T 27 81304,348416855,88%1871,39
P.43 bis6942,007346657,58%2089,69
P.43 ter7961,396806454,69%1508,71
T-50-2 6468,595816453,13%1300,94
AE Phase I 92022,008616349,21%2062,83
T3281176,607826253,23%1330,73
VK 16.02 Leopard5182,872756139,34%295,62
Covenanter5215,102386142,62%538,02
M24 Chaffee5197,412985945,76%448,41
Panhard AML Lynx 6x68554,547555768,42%1103,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,322575642,86%168,22
T1 Heavy5396,443735448,15%668,78
Bishop5378,043055240,38%678,72
AMX 13 57 7768,397725156,86%1661,33
Object 4168811,966695056,00%979,59
IS-3A 81743,689525054,00%2370,47
Lago4273,172914854,17%850,40
Panhard EBR 75 (FL 10) 8571,175404839,58%727,19
T-26253,351234645,65%44,70
Centurion Mk. 7/191726,658244647,83%1787,77
Škoda T 245285,433524250,00%654,31
T56 GMC378,211294250,00%78,75
Cruiser Mk. IV4181,552004238,10%360,18
Crusader 5.5-in. SP7810,626304259,52%1259,11
45TP Habicha71281,088974067,50%2403,26
Sav m/434309,492913941,03%697,80
T110E5102623,8710043860,53%2577,19
Charioteer81414,768103852,63%1795,11
AMX ELC bis5426,036183751,35%1494,62
T1 Cunningham151,94873650,00%121,63
Ikv 1035440,084403655,56%1121,28
TS-5 81479,759353669,44%1700,57
Vickers Medium Mk. I147,37833542,86%15,74
TVP VTU Koncept8791,296513554,29%978,18
Pz.Kpfw. II Luchs4116,032153548,57%225,15
Heavy Tank No. VI 6847,856663455,88%1520,50
B14256,823583348,48%597,12
KPz 3 Projekt 07 HK 91593,407103043,33%1425,03
Object 268 Version 4101713,387612958,62%1279,14
SU-1006841,646352857,14%1745,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G3119,812152759,26%399,68
Object 703 Version II 81148,297552445,83%1053,07
Birch Gun4256,953042254,55%847,07
Strv m/40L3190,381952142,86%503,68
SU-10181164,627752157,14%1580,71
Object 252U Defender 81458,608732060,00%1862,54
Ikv 723158,112061855,56%370,40
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,221741855,56%362,12
E 25 7964,947061850,00%1281,64
E 75 TS 81534,447591637,50%1863,75
VK 28.016338,334141540,00%829,21
T92 8406,475381540,00%555,44
D23176,712851457,14%583,09
Object 274a 81459,508701442,86%1705,41
ARL 446346,502701241,67%338,30
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,362211154,55%547,66
Pz.Kpfw. II2228,554791163,64%1184,28
Type 97 Te-Ke 262,18881127,27%29,87
T-28E with F-30 4423,644581154,55%1081,22
Leichttraktor172,10921060,00%257,95
ST-II101339,106781050,00%834,98
Bofors Tornvagn 81756,109781070,00%2077,83
StuG IV 5479,305211050,00%1218,49
Rinoceronte102200,88665825,00%1435,65
Super Hellcat 7677,00566850,00%853,81
MS-1127,6769666,67%221,70
Char Mle. 75 9839,5010176100,00%1167,21
SU-855417,60298520,00%667,40
Renault FT180,20138580,00%480,80
T40441,40216580,00%261,59
M48A5 Patton10826,20777580,00%568,62
Bisonte C45 81070,409175100,00%1100,17
Strv m/382150,25275450,00%561,74
AMX 404153,25275425,00%323,79
AMR 35 2215,75404475,00%1227,22
KV-220-2 5709,75926475,00%1511,64
M3 Lee4220,67360333,33%563,13
SU-14-281337,008453100,00%1321,31
FV230 Canopener101578,67922366,67%1051,32
M-IV-Y 82239,331082366,67%2316,34
T77 8816,00603366,67%808,97
L-60 2143,33246333,33%529,00
Excalibur 6464,3322330,00%381,16
BT-7 artillery 3106,00167366,67%375,41
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,00114250,00%649,02
4TP1138,50251250,00%495,54
Renault NC-31182,501762100,00%459,58
BDR G1 B5294,0019420,00%276,89
T-116 3550,00577250,00%3108,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2127,50239250,00%422,68
M4A1 FL 10 61022,50626250,00%1584,93
43 M. Toldi III 311,50149250,00%152,13
T-29 30,001651100,00%261,00
Strv K 92057,0057010,00%1416,61
FV226 Contradictious 81125,0039610,00%708,82
122 TM 8958,0048210,00%874,81

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.02.2016
Opuścił klan: 14.03.2016