tmpower

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.12.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew36221000
Ø Poziom6,730,000,000,00
Zwycięstwa1670846,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki1919552,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy3180,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy981527,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180680,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy185530,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia551,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy371401,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy171950,4700,0000,0000,00
Doświadczenie322,120,000,000,00
WN7606,200,000,000,00
WN8636,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew36221
Ø Poziom6,73
Zwycięstwa1670846,13%
Porażki1919552,99%
Remisy3180,88%
Przetrwane bitwy981527,10%
Zniszczone czołgi180680,50
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy185530,51
Zadane uszkodzenia551,33
Punkty zajęcia bazy371401,03
Punkty obrony bazy171950,47
Doświadczenie322,12
WN7606,20
WN8636,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa17,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki1292,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy215,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,00
Wykryte pojazdy60,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.082,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy332,5400,0000,0000,00
Doświadczenie155,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa17,69%
Porażki1292,31%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy215,38%
Zniszczone czołgi40,31
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy60,46
Zadane uszkodzenia1.082,23
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy332,54
Doświadczenie155,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa233,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy40,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia978,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie374,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa233,33%
Porażki466,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi20,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy40,67
Zadane uszkodzenia978,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie374,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew76000
Zwycięstwa3343,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki4356,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1925,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,2600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,350,000,000,00
Wykryte pojazdy630,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia813,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1221,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2613,4300,0000,0000,00
Doświadczenie328,340,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew76
Zwycięstwa3343,42%
Porażki4356,58%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1925,00%
Zniszczone czołgi200,26
Zniszczonych/zgonów0,35
Wykryte pojazdy630,83
Zadane uszkodzenia813,91
Punkty zajęcia bazy1221,61
Punkty obrony bazy2613,43
Doświadczenie328,34
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew207000
Zwycięstwa8541,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki11053,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy125,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7636,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1000,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1490,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia750,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1960,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1860,9000,0000,0000,00
Doświadczenie320,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew207
Zwycięstwa8541,06%
Porażki11053,14%
Remisy125,80%
Przetrwane bitwy7636,71%
Zniszczone czołgi1000,48
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1490,72
Zadane uszkodzenia750,30
Punkty zajęcia bazy1960,95
Punkty obrony bazy1860,90
Doświadczenie320,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew60000
Zwycięstwa3151,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2948,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1626,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy430,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia830,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy360,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy540,9000,0000,0000,00
Doświadczenie495,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew60
Zwycięstwa3151,67%
Porażki2948,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1626,67%
Zniszczone czołgi190,32
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy430,72
Zadane uszkodzenia830,53
Punkty zajęcia bazy360,60
Punkty obrony bazy540,90
Doświadczenie495,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (167)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Matilda Black Prince 5412,36303211451,09%943,17
AMX 13 F3 AM6549,63319167647,91%705,70
SU-1527649,37329158347,00%733,72
T499519,98369133643,71%501,23
Type 6191003,64404104743,17%754,74
Škoda T 256452,1430192245,99%671,03
AMX 50 1008896,2139287743,56%785,30
ISU-1528931,9738786246,52%769,55
T28 Concept 7609,3734282350,18%697,72
IS-38883,2141581248,03%847,05
Emil I8765,2438880945,49%622,01
T-34-856479,5931273249,73%756,85
StuG IV 5302,9421969845,42%554,85
Cromwell6465,2432167244,94%726,26
1108801,7237464641,02%677,06
STB-110923,7541563443,06%485,12
M41 Walker Bulldog8454,2438062647,76%623,75
Tiger (P)7592,7734961947,01%583,48
STA-18682,2434661739,55%615,46
E 759967,8640057645,31%684,29
WZ-111 model 1-49913,3140755141,38%584,58
Konštrukta T-34/1007561,9134254345,86%676,46
T-50-2 6318,2628754148,06%667,25
T328643,0037549945,49%500,46
ARL 446546,4832447946,97%803,03
P.44 Pantera8762,6639946447,63%756,00
Tiger II8846,3737446044,13%771,40
IS-27428,4527944440,32%279,90
Indien-Panzer8679,4837042944,76%643,55
43 M. Toldi III 3131,1718041350,61%541,12
Super Hellcat 7573,7034237846,30%616,40
T71 DA7343,6130137340,21%407,22
40TP Habicha6411,4428437047,03%568,44
Black Prince7541,4932736043,06%476,74
T297814,8242233050,91%901,42
Type 5 Chi-Ri7461,6229632445,37%491,33
Aufklärungspanzer Panther 7300,4432631242,63%376,31
IS7629,7734330644,44%624,95
Leo7593,8536229850,00%828,78
Churchill VII6462,8529928339,93%565,58
E 10010921,8642826343,35%465,53
Type 3 Chi-Nu5215,8318225943,63%353,33
BDR G1 B5361,4122925537,25%452,35
AMX M4 mle. 457686,3335024944,18%710,65
VK 28.016177,7124824040,83%233,19
M18 Hellcat6521,2630724049,58%743,65
T376325,9229323942,26%601,18
Type 586328,8323322640,27%362,62
Type 4 Chi-To6344,4124022544,89%436,73
T216185,9026721446,26%291,93
A-436386,2727121241,98%510,87
Tiger I7851,2338120747,83%961,90
SU-1006356,8924820647,57%415,48
T-345268,7722120245,54%511,28
M75103,5017317351,45%197,71
T698558,9137217342,77%435,06
M66549,4529817146,20%651,07
P.43 ter7593,2332916445,73%689,68
P.435261,8222915847,47%490,66
Churchill I5321,3823415849,37%483,76
Strv 746458,5430014547,59%678,29
Type T-345231,1619714339,86%371,28
VK 30.01 (H)5431,8927113844,93%842,84
VK 30.01 (P)6415,7237613855,80%602,10
A-447535,2235513756,20%720,71
P.43 bis6488,8131013641,91%724,72
VK 16.02 Leopard5132,9221313043,08%179,08
SU-855241,8417812942,64%306,17
AMX 13 105 AM mle. 505311,5621512949,61%546,07
M5 Stuart468,0618812552,00%109,29
KV-137338,8430312045,00%306,16
25TP KSUST II5220,0721811950,42%350,34
Škoda T 245300,8124111251,79%695,66
T1 Heavy5417,1627910747,66%698,57
VK 36.01 (H)6594,6636410444,23%880,10
IS-7101082,9949610142,57%597,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5293,3324310152,48%621,04
M5A1 Stuart482,0716510040,00%8,27
Pz.Kpfw. II Luchs466,491749848,98%88,14
Progetto M40 mod. 65101221,384819546,32%749,66
Strv m/425304,592459142,86%588,76
Crusader6259,402288844,32%566,43
SU-85B4215,111828846,59%351,01
B1478,401438742,53%31,95
AMX 105 AM mle. 474254,142038554,12%766,18
Ikv 65 Alt II6473,232718350,60%701,63
S35 CA5350,042178241,46%510,30
Prototipo Standard B9710,493638137,04%359,06
M24 Chaffee5251,263218053,75%720,81
Type 1 Chi-He4166,841817956,96%419,69
MT-256288,582627243,06%619,71
Durchbruchswagen 24150,321957154,93%292,87
M3 Lee4216,431986752,24%647,45
Type 97 Chi-Ha386,121306553,85%148,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,662016446,88%146,73
Covenanter5194,902226352,38%506,06
M24E2 Super Chaffee 6349,673206346,03%707,64
ST vz. 394169,851806246,77%349,75
14TP4139,931826157,38%416,15
T-437301,392895937,29%174,07
P26/404192,741815749,12%339,42
Somua SAu 404172,331715752,63%323,04
T54E19957,424535742,11%642,46
A-205139,891765540,00%218,99
Matilda4171,761975455,56%357,51
T675362,523275468,52%805,35
Panther7232,132665242,31%98,17
Lorraine 40 t 8675,523295036,00%463,82
Lorraine 39L AM377,951214454,55%170,57
Ikv 1035427,772284452,27%903,48
Type 95 Ha-Go231,74954252,38%110,31
Universal Carrier 2-pdr2128,551513857,89%461,28
Vickers Medium Mk. III3125,491373551,43%329,88
M3 Stuart383,681173441,18%79,32
Vickers Mk. E Type B261,151023447,06%54,43
Carro d'assalto P.887425,874773151,61%386,21
SU-76M4116,481633148,39%136,05
Type 2597 Chi-Ha3102,501152846,43%157,24
Valiant 5411,293162850,00%755,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3185,501812445,83%422,90
Chi-Ni239,22992339,13%0,00
M2 Medium Tank3120,621722142,86%219,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G357,141712152,38%111,85
BT-7455,551412055,00%147,74
10TP3191,501832050,00%696,80
Renault UE 57376,631261942,11%17,61
Lago4256,063701850,00%689,10
Pz.Kpfw. II272,891261833,33%42,47
Renault Otsu151,001121747,06%49,60
T57 Heavy10877,004511752,94%511,71
M2 Light258,601511546,67%59,45
Pz.Kpfw. 38 (t)392,212381471,43%333,34
Pz.Sfl. IC 4251,152491361,54%680,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6258,002531241,67%365,59
D2349,641281145,45%34,83
Pz.Kpfw. I Ausf. C3171,002211050,00%695,34
T92 8366,603801060,00%605,70
ISU-122S 7570,303121060,00%642,19
Vickers Medium Mk. II241,67110955,56%140,15
T-29 3216,67187955,56%699,04
AT-12103,13111837,50%164,46
M26 Pershing8320,00480850,00%214,43
BT-22143,14138757,14%597,66
Patton the Tank 9548,83449633,33%225,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2150,60127540,00%581,42
Renault FT 75 BS2129,60135560,00%663,23
Leichttraktor150,2075520,00%0,00
MS-1119,2091580,00%261,00
MKA 2347,60289560,00%1523,59
T1 Cunningham148,7587450,00%100,91
Renault NC-3110,0072475,00%261,00
T2 Medium Tank278,25138450,00%230,56
KV-1SA 5580,255184100,00%1114,12
T-116 3227,75266450,00%855,92
Vickers Medium Mk. I1163,338530,00%674,29
Renault FT157,6795366,67%296,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2318,00330250,00%2130,04
D1215,501142100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2144,009020,00%433,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5342,00369250,00%659,34
Fiat 300010,00831100,00%261,00
M15/42350,001451100,00%261,00
4TP1331,0027610,00%1840,86
7TP2187,003201100,00%763,76
Cruiser Mk. I1244,008010,00%1137,09
Tetrarch 2174,008810,00%591,24
BT-7 artillery 351,004810,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.12.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.11.2014
Opuścił klan: 10.02.2015
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.02.2015
Opuścił klan: 25.07.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.01.2019
Opuścił klan: 07.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2019
Opuścił klan: 29.08.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.02.2015
Opuścił klan: 25.07.2018