stefanovsky

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13837000
Ø Poziom7,450,000,000,00
Zwycięstwa747854,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki624045,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy1190,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy427730,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi145701,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,520,000,000,00
Wykryte pojazdy155141,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.455,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy74090,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy84910,6100,0000,0000,00
Doświadczenie596,000,000,000,00
WN71428,750,000,000,00
WN82008,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13837
Ø Poziom7,45
Zwycięstwa747854,04%
Porażki624045,10%
Remisy1190,86%
Przetrwane bitwy427730,91%
Zniszczone czołgi145701,05
Zniszczonych/zgonów1,52
Wykryte pojazdy155141,12
Zadane uszkodzenia1.455,37
Punkty zajęcia bazy74090,54
Punkty obrony bazy84910,61
Doświadczenie596,00
WN71428,75
WN82008,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.267,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie470,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.267,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie470,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa633,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1161,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy527,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy140,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia674,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy90,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie312,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa633,33%
Porażki1161,11%
Remisy15,56%
Przetrwane bitwy527,78%
Zniszczone czołgi110,61
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy140,78
Zadane uszkodzenia674,11
Punkty zajęcia bazy90,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie312,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia916,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie454,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia916,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie454,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew68000
Zwycięstwa3450,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2130,88%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy1362,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia461,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3214,7200,0000,0000,00
Doświadczenie494,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew68
Zwycięstwa3450,00%
Porażki3450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2130,88%
Zniszczone czołgi260,38
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy1362,00
Zadane uszkodzenia461,63
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy3214,72
Doświadczenie494,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew366000
Zwycięstwa15442,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki20355,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,46%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12032,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2930,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy3971,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia851,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3671,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7452,0400,0000,0000,00
Doświadczenie382,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew366
Zwycięstwa15442,08%
Porażki20355,46%
Remisy92,46%
Przetrwane bitwy12032,79%
Zniszczone czołgi2930,80
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy3971,08
Zadane uszkodzenia851,60
Punkty zajęcia bazy3671,00
Punkty obrony bazy7452,04
Doświadczenie382,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew143000
Zwycięstwa6847,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki7250,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5437,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1110,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy830,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.136,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy670,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy660,4600,0000,0000,00
Doświadczenie736,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew143
Zwycięstwa6847,55%
Porażki7250,35%
Remisy32,10%
Przetrwane bitwy5437,76%
Zniszczone czołgi1110,78
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy830,58
Zadane uszkodzenia2.136,11
Punkty zajęcia bazy670,47
Punkty obrony bazy660,46
Doświadczenie736,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (117)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Cromwell6895,28622107558,14%2268,85
Jagdpanzer E 100102840,0874075555,63%2449,31
IS-4102591,7986374556,51%2347,56
M41 Walker Bulldog8931,8853665751,90%1869,72
ST-I91700,5555747051,06%1676,12
Centurion Action X102529,0582442755,04%2450,95
IS-7102918,9398138256,54%3016,61
Ferdinand81631,7355235055,43%1833,78
FV3046604,1630934350,73%1080,92
T57 Heavy102753,7584034054,12%2474,21
KV-481212,7653931455,41%1523,98
Crusader 5.5-in. SP7772,8633131450,00%1134,57
E 100102809,1287231152,73%2452,13
KV-26846,8246930952,43%1526,42
Jagdtiger92667,0465030554,43%2878,44
Jagdpanther71030,0643928952,25%1476,34
Centurion Mk. I81094,6855926952,79%1380,33
S-517984,7345624854,44%1285,50
T376659,1447524753,44%1943,75
KV-37898,5044324250,83%1138,92
T54E191816,5669023857,98%1790,63
UDES 0381747,5861621047,14%2162,90
Strv 103B102940,0185419660,20%2745,36
T-1506732,6842819352,33%1249,61
KV-15468,3034017948,04%964,48
M2 Light2393,9451317864,61%2545,73
Pz.Kpfw. II Luchs4613,2258317564,57%3468,21
Ikv 90 Typ B71160,2149417453,45%1876,74
FV217 Badger103235,21108416462,20%2902,21
Ikv 1035510,8033315848,10%1339,34
Comet7773,1348115854,43%1318,48
Charioteer Nomad 81849,1482015850,63%2173,49
Jagdpanzer IV6698,4037914950,34%1330,79
Centurion Mk. 7/191847,3178813553,33%1957,36
FV2078916,7652412946,51%916,32
T 55A 92132,1797612759,06%2651,47
VK 36.01 (H)6651,6340012552,00%1091,63
Ikv 65 Alt II61002,4546811051,82%2206,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4437,0931710155,45%1266,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5475,353369949,49%1430,35
StuG III Ausf. G5480,973089850,00%1189,57
Strv 103-091814,866569652,08%1687,21
Tiger I71218,026558955,06%1711,67
T28 Concept 71452,097308766,67%2559,56
Bishop5545,263108557,65%1301,48
IS-6 81484,719177861,54%1940,56
KV-1S6572,624147864,10%1191,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4224,892897656,58%779,44
Birch Gun4277,922047444,59%900,62
Crusader6348,793197250,00%996,27
Valentine3291,612627245,83%1104,22
Leopard 1102344,888346753,73%2157,97
Covenanter5258,682586640,91%714,16
E 7591799,918496558,46%1977,72
KV-856958,025836349,21%1745,59
M5 Stuart4168,232496045,00%289,70
M24E2 Super Chaffee 6636,636145451,85%2226,95
M24 Chaffee5346,243375147,06%988,01
AMX M4 mle. 54103338,1211035156,86%3056,46
T-284364,023294858,33%1290,05
Challenger71502,897794654,35%2388,10
IS-381831,188534544,44%2142,56
StuG IV 5503,183174443,18%1233,04
AMX M4 mle. 4571733,728984358,14%2971,76
Sexton II3134,901564060,00%539,19
M374433,572733537,14%1374,93
L-60 2170,122893452,94%1043,39
Sav m/434363,972953141,94%966,11
Cruiser Mk. IV4178,172073050,00%427,60
T-29 3347,974183060,00%1496,80
Archer5295,282032944,83%450,17
Cruiser Mk. II2174,932092853,57%716,53
KV-1SA 5955,577602853,57%2236,83
Super Hellcat 71402,886732560,00%2300,90
Hotchkiss H352257,733652250,00%1420,48
IS71227,857382050,00%1965,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3187,302242040,00%548,56
TOG II* 6830,753702040,00%1258,02
Nashorn61176,476821963,16%2147,63
M415388,123141752,94%548,08
Loyd Gun Carriage2134,201171526,67%697,95
T1 Cunningham1158,432741450,00%961,54
T-463183,292721478,57%860,60
M7 Priest3201,211581457,14%551,66
BT-7 artillery 366,461471346,15%82,54
Cruiser Mk. I1184,501891250,00%817,90
M-IV-Y 81715,088341241,67%1767,68
SU-14-28831,555321154,55%782,90
Cruiser Mk. III3233,182141127,27%1016,17
Rheinmetall Skorpion G 81420,916471136,36%1288,78
Ashbringer 103059,555311145,45%2159,83
Heavy Tank No. VI 61223,208691070,00%1958,03
Dicker Max 61173,708781080,00%2606,96
T1 HMC2136,11168966,67%856,71
Cromwell B 6826,00827966,67%1673,32
Vickers Medium Mk. I156,50119825,00%42,94
43 M. Toldi III 3136,433357100,00%626,57
ARL 4461011,00775683,33%2071,96
T-262136,17203633,33%537,13
Renault FT174,40178560,00%360,61
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,40264580,00%642,69
T-50-2 6390,80288540,00%846,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 284,00225540,00%131,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6591,75358425,00%1039,10
M4A3(76)W Sherman 61075,50593450,00%1850,20
Renault Otsu156,331843100,00%261,75
Black Prince II 71179,33586333,33%1768,90
T-45 2100,33133333,33%216,03
LT vz. 352401,5049020,00%2326,49
Renault NC-311136,503582100,00%813,70
Škoda T 2561212,50596250,00%3177,58
Leichttraktor1192,505822100,00%1083,94
MS-110,001310,00%0,00
AMR 35 2141,0010310,00%368,38
Pz.Sfl. IC 4621,006381100,00%1771,61
MKA 2116,009810,00%159,07
M16/43 Sahariano 3823,0010671100,00%3602,54

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.04.2025
Opuścił klan: 20.12.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.12.2023
Opuścił klan: 02.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.07.2015
Opuścił klan: 13.07.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.07.2017
Opuścił klan: 20.11.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.06.2016
Opuścił klan: 26.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2016
Opuścił klan: 07.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.07.2017
Opuścił klan: 28.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.05.2016
Opuścił klan: 05.06.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.07.2016
Opuścił klan: 04.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.12.2017
Opuścił klan: 04.01.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2018
Opuścił klan: 25.03.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.04.2018
Opuścił klan: 17.04.2018