soyken

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5401934197877
Ø Poziom8,0910,0010,019,99
Zwycięstwa2879653,31%1235,29%9246,70%43649,71%
Porażki2459845,54%2161,76%10251,78%41947,78%
Remisy6251,16%12,94%31,52%222,51%
Przetrwane bitwy1364725,26%38,82%3618,27%17620,07%
Zniszczone czołgi558271,03220,651510,777580,86
Zniszczonych/zgonów1,380,710,941,08
Wykryte pojazdy647611,20601,762851,4512381,41
Zadane uszkodzenia1.451,902.263,742.047,992.064,51
Punkty zajęcia bazy251770,4700,00450,231410,16
Punkty obrony bazy315910,5800,0090,051190,14
Doświadczenie569,43761,79749,90834,57
WN71333,85925,821038,391144,40
WN81834,381601,121586,921696,54
Ogółem
Ilość bitew54019
Ø Poziom8,09
Zwycięstwa2879653,31%
Porażki2459845,54%
Remisy6251,16%
Przetrwane bitwy1364725,26%
Zniszczone czołgi558271,03
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy647611,20
Zadane uszkodzenia1.451,90
Punkty zajęcia bazy251770,47
Punkty obrony bazy315910,58
Doświadczenie569,43
WN71333,85
WN81834,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew34
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa1235,29%
Porażki2161,76%
Remisy12,94%
Przetrwane bitwy38,82%
Zniszczone czołgi220,65
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy601,76
Zadane uszkodzenia2.263,74
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie761,79
WN7925,82
WN81601,12
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew197
Ø Poziom10,01
Zwycięstwa9246,70%
Porażki10251,78%
Remisy31,52%
Przetrwane bitwy3618,27%
Zniszczone czołgi1510,77
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy2851,45
Zadane uszkodzenia2.047,99
Punkty zajęcia bazy450,23
Punkty obrony bazy90,05
Doświadczenie749,90
WN71038,39
WN81586,92
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew877
Ø Poziom9,99
Zwycięstwa43649,71%
Porażki41947,78%
Remisy222,51%
Przetrwane bitwy17620,07%
Zniszczone czołgi7580,86
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy12381,41
Zadane uszkodzenia2.064,51
Punkty zajęcia bazy1410,16
Punkty obrony bazy1190,14
Doświadczenie834,57
WN71144,40
WN81696,54
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa222,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki777,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy333,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy50,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.623,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie255,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa222,22%
Porażki777,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy333,33%
Zniszczone czołgi50,56
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy50,56
Zadane uszkodzenia1.623,22
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie255,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.217,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie580,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi31,50
Zniszczonych/zgonów3,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.217,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie580,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy41,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia328,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie249,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy41,00
Zadane uszkodzenia328,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie249,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew108000
Zwycięstwa5450,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki5349,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4238,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1141,0600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,730,000,000,00
Wykryte pojazdy730,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia696,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1131,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1681,5600,0000,0000,00
Doświadczenie337,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew108
Zwycięstwa5450,00%
Porażki5349,07%
Remisy10,93%
Przetrwane bitwy4238,89%
Zniszczone czołgi1141,06
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy730,68
Zadane uszkodzenia696,80
Punkty zajęcia bazy1131,05
Punkty obrony bazy1681,56
Doświadczenie337,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew93000
Zwycięstwa5053,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki4245,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2729,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi480,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy1992,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia815,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1591,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1281,3800,0000,0000,00
Doświadczenie453,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew93
Zwycięstwa5053,76%
Porażki4245,16%
Remisy11,08%
Przetrwane bitwy2729,03%
Zniszczone czołgi480,52
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy1992,14
Zadane uszkodzenia815,53
Punkty zajęcia bazy1591,71
Punkty obrony bazy1281,38
Doświadczenie453,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa110,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki990,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy220,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy90,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia923,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie152,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa110,00%
Porażki990,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy220,00%
Zniszczone czołgi30,30
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy90,90
Zadane uszkodzenia923,10
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie152,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (468)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81551,84654204754,13%2273,26
AMX 13 909926,1252398051,33%1506,64
T26E4 SuperPershing 81163,5460185552,63%1681,44
Progetto M40 mod. 65102262,2468668255,43%2125,37
Leopard 1102348,9265367455,04%2180,03
T-5491567,7359558153,01%1894,84
FV4202 81494,1878156858,45%2521,24
Grille 15102459,7358055953,67%2015,21
T-1091570,9153255450,54%1652,49
T110E5102340,8473154857,66%2114,27
Object 430U102456,2571954360,22%2613,92
E 25 71120,7857647553,89%1895,81
AMX 50 B102399,7367145452,20%2198,05
Object 140102312,7170444955,01%2182,40
M48A5 Patton102206,2467444754,59%1927,48
KV-856717,8638843750,11%1319,33
T-34-856750,0645743354,97%1680,25
T-4481040,8352142652,58%1625,38
Centurion Action X102331,0467141755,64%2323,24
E 50 Ausf. M102387,5267437257,26%2316,87
E 5091717,0857535853,91%1933,68
UDES 15/16102340,7070435053,43%2120,02
M18 Hellcat6985,0758334858,05%2359,77
Bat.-Châtillon 25 t101883,6863734246,20%1685,41
IS-7102006,7769034250,58%1773,22
ISU-15281560,6358534251,75%1731,62
IS7876,7445234049,41%1258,73
VK 45.02 (P) Ausf. B91972,4964733959,29%2391,49
SU-1006883,1541733751,04%1870,69
Object 70492138,1360332755,66%2082,48
Type 6191798,8361132057,81%2109,75
STB-1102108,0062032054,38%1941,81
AMX 50 12091945,5964931853,46%2226,27
Tiger II81145,8349431453,82%1432,94
Centurion Mk. 7/191865,5166331452,55%2356,54
KV-15498,6934231349,52%1036,17
Object 268102498,2557830755,70%2095,07
T-62A102086,2058430646,08%2037,27
ST-I91967,0061930453,29%2168,92
Conqueror91769,3564630355,45%1926,48
E 100102223,1962229955,52%2121,16
Object 777 Version II 91901,3072229956,19%1930,45
Type 62 7803,2459129558,31%2024,49
E 7591644,3856629250,00%1703,98
SU-122-5491697,7750929247,26%1702,36
T6981348,5055428451,06%2079,55
T3092127,7656328148,75%2113,79
WZ-1328897,8048927752,71%1654,35
Leopard Prototyp A91390,7269627547,27%1328,75
Rinoceronte102408,2964227458,76%2106,71
Jagdpanzer E 100102422,0860127455,47%2061,71
IS-381086,0853627149,08%1284,03
T376640,8348826556,23%2050,43
Strv 103B102341,8367226055,77%1844,05
M10391704,0662525656,64%2018,97
KV-26585,9534325645,70%920,36
Centurion Mk. I81127,8053625452,76%1671,49
Maus102294,2769325455,51%2197,57
T499968,2948825253,97%1513,55
Tiger I7836,4148624850,81%1067,61
Object 268 Version 4102210,2159924751,82%1790,81
Tiger (P)71192,7856223755,27%1812,33
StuG IV 5426,5131923655,08%1091,21
STA-181269,9660423553,62%1959,10
T-345315,1328523354,08%834,11
Kranvagn102606,4071423358,80%2436,50
121B 102122,0869423254,31%1886,06
VK 36.01 (H)6684,4639423148,48%1298,72
KV-481342,1067723154,11%1718,76
Jagdtiger92492,7264922957,21%2757,31
T54E191820,4469522952,84%1992,28
Object 277102366,4465822759,03%2382,08
T2971133,9157322257,66%1688,00
Strv 103-092118,2656122251,35%2287,24
Bat.-Châtillon 25 t AP91461,2955722249,10%1603,13
T28 Prototype81648,4954622050,91%1978,74
Spähpanzer Ru 25191066,8554421948,86%1767,31
Waffenträger auf Pz. IV91972,8354721853,21%1888,15
M46 Patton91843,8766221652,78%2096,04
AMX 30 1er prototype91792,4860021556,74%2010,38
SU-86722,1331821347,42%1074,22
Caernarvon81324,2553121249,53%1662,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5321,3226220948,80%802,97
AMX 50 Foch92074,0259720853,85%2091,07
Indien-Panzer81336,0854920752,66%2128,67
WZ-111 model 1-491904,7463219953,27%2234,33
SU-14-281319,5654919951,26%1505,98
Ferdinand81611,3858119956,78%1993,70
Object 43092098,8771819958,29%2513,13
FV4004 Conway91930,1455219752,28%2146,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81832,1357719052,11%2116,26
T110E4102152,5267218853,72%1723,94
IS-4102230,6061718552,97%2112,87
T 55A 91944,9274618562,16%2399,86
AMX M4 mle. 54102228,1375818454,89%1761,68
M26 Pershing81358,7759318357,92%2029,52
Sturer Emil71023,1642718342,08%1377,01
AMX AC mle. 4881140,3948918154,70%1339,33
Hummel6751,8331018050,00%1171,92
T3281268,1456618057,22%1618,02
Object 70591852,2658717154,97%1960,45
FV215b 102366,6557317052,94%2452,22
Charioteer81361,6951216951,48%1702,23
T57 Heavy102545,1064016957,99%2433,70
M53/M5591046,5155216753,29%1059,17
AMX 50 10081669,3560116549,70%2334,90
AMX 65 t81195,5154116552,12%1454,34
TNH T Vz. 5191888,2775216448,78%1839,81
Tortoise92309,5268916454,27%2511,68
AMX 13 757597,5846916350,92%1322,07
AT 1581494,9958716355,21%1991,64
FV3046613,9133616251,23%1197,27
T-100 LT101243,5757316252,47%1588,44
Type 5 Chi-Ri71031,0548716151,55%1916,51
CS-5381030,8946816038,75%1370,06
IS-M81433,5263015954,72%1957,34
Ares 90101915,9974115747,13%1567,36
VK 30.02 (D)7944,3757215554,19%1705,26
Object 263102552,7063515458,44%2292,09
Object 705A102236,1066415257,89%2007,09
Panther7966,2647714849,32%1680,65
AMX M4 mle. 5192099,8962614856,76%2194,91
UDES 0381360,9552014750,34%1673,65
Comet7782,2348414753,06%1329,71
AMX M4 mle. 4571101,1755814754,42%1676,22
Cromwell6605,9044714645,89%1178,16
Panther II81248,7463914650,00%1809,09
AMX 12 t6325,2439814551,03%778,95
T25 Pilot Number 1 81199,6173014551,03%1833,72
Super Conqueror102206,4663114450,69%1873,20
M10 RBFM 5927,6960214351,75%2293,73
Object 41681170,4551114250,00%1577,98
SU-10181247,7854014153,90%1632,64
T71 DA7607,6954114053,57%1273,19
FV201 (A45) 71204,1264013958,27%2118,68
M40/M4381278,7747313847,10%1591,86
IS-271061,8953013757,66%1636,48
T-437637,0845013749,64%1024,34
T-127 3367,4938013657,35%1709,03
Type 586698,4145313555,56%1532,57
ARL 446738,5840213452,99%1429,61
T9592407,7766213360,90%2621,63
K-91-PT 91837,6766013356,39%1900,72
M41 Walker Bulldog8882,0853913151,91%1832,77
11081334,9160412757,48%1889,26
Concept No. 5102390,4480812752,76%1933,89
VK 45.02 (P) Ausf. A81556,1666612666,67%2149,50
SU-1527940,6442912553,60%1417,25
T-54 ltwt.91149,7856912560,00%1915,88
Char Futur 4 92160,6669512354,47%2164,01
LTTB8758,1045012249,18%1328,67
Challenger7888,3148612152,07%1256,11
Grille5459,0926812043,33%985,96
G.W. Panther7856,1844112050,83%980,29
SU-263223,3417211950,42%546,74
T25/271003,2150111954,62%1582,18
WZ-1317693,1046011850,85%1524,09
SU-54408,6522911848,31%1060,25
T95E2 81620,8469411862,71%2925,60
UDES 1691726,8285911756,41%1890,43
BZ-75102516,7880311649,14%2048,62
AE Phase I 91966,7568311555,65%2031,72
M66639,5841111356,64%1056,68
Type 6891785,5979211263,39%1847,96
VK 30.01 (P)6617,6536511147,75%1030,76
SU-855418,4727011051,82%997,36
T-284196,4018911048,18%456,88
Ikv 90 Typ B71020,2848710954,13%1671,43
P.44 Pantera81054,1655710848,15%1298,78
Black Prince71001,8354210756,07%1513,82
IS-6 B 81485,7467310755,14%1915,74
Type 5 Heavy102071,2874110648,11%1440,38
T216354,5834310646,23%838,54
Škoda T 5091565,6949510446,15%1397,95
AMX 50 Foch (155) 102480,7859710253,92%2049,84
FV217 Badger102081,2378910250,00%1510,15
AMX ELC bis5261,9232510152,48%855,38
WZ-12091352,8458810052,00%1387,34
A-447975,345269956,57%1714,54
WZ-113G FT102260,117989848,98%1519,87
Type T-345560,543819740,21%1846,52
CS-63101959,988429767,01%1697,04
Progetto CC55 mod. 5481671,197979549,47%2125,24
AMX 50 Foch B101956,015549548,42%1565,06
LTG7850,545369558,95%2090,17
SU-100M171194,156379461,70%2034,22
Vz. 55102219,908019248,91%1695,41
ARL V396723,684099254,35%1408,91
Nashorn6826,334049255,43%1581,31
Spähpanzer SP I C7851,095099252,17%1771,57
Rheinmetall Panzerwagen101140,286649246,74%1183,59
FV230 Canopener101876,558109247,83%1245,00
Ikv 65 Alt II6799,924249157,14%1712,73
AMX AC mle. 4671025,084689153,85%1622,60
M10 Wolverine5595,673349050,00%1566,59
Bat.-Châtillon 155 559932,695459058,89%892,67
Object 430 Version II9934,864309038,89%675,70
T-463165,382108951,69%628,33
WZ-131G FT6652,933598949,44%1136,19
Object 261101150,075598958,43%1040,99
AMX 13 105 AM mle. 505476,242928763,22%1241,23
O-I6871,675008760,92%1803,48
KV-371179,256148763,22%1900,16
BZ-6892120,876438758,62%2141,16
T-505125,362568748,28%242,50
WZ-111-1G FT81100,304888652,33%1114,72
Emil II91989,799588568,24%2111,04
T1 Heavy5423,493448554,12%872,10
TNH 105/100081387,857978554,12%1722,65
Leopard 120 Verbessert112507,988848555,29%2090,64
Panzer 58 Mutz 81175,515908549,41%1591,40
O-Ni71267,995968464,29%2102,11
Type 71102626,498498455,95%2232,25
T2071136,796098260,98%2041,31
59-166525,523898247,56%1570,24
P.43 bis6870,815568056,25%1810,69
T-50-2 6552,784667956,96%1737,18
M4A3E8 Sherman6658,464637853,85%1357,97
60G FT5374,992647857,69%762,60
T2881678,686127856,41%2134,96
VK 30.02 (M)6798,694167746,75%1683,19
AMX 30 B101751,804527646,05%1514,83
M3 Lee4197,331937545,33%576,59
UDES 14 Alt 581265,445457553,33%1651,96
AT 86713,894647451,35%1276,86
FV4005 Stage II101860,865237350,68%1643,02
Vz. 60S Dravec 102420,499977259,72%1842,76
Type 5781472,836877254,17%1641,02
Achilles6853,404897250,00%1654,03
Panhard AMD 178B6508,323907251,39%1633,30
Strv 746792,154337149,30%1773,74
ST-II102419,467917161,97%2263,99
Type 4 Chi-To6729,615166953,62%1548,94
Crusader6365,973096953,62%1140,92
TVP T 50/51102092,367236950,72%1801,00
WZ-132-1101374,176856939,13%1473,91
VK 28.016334,353476943,48%801,63
Kampfpanzer 67102396,369076952,17%1914,29
Versuchspanzer 5792175,349916852,94%2118,53
Vz. 71 Tesák101019,585406750,75%986,74
BZ-16681439,007566755,22%1834,80
Pz.Sfl. IVc5585,343546755,22%1525,86
M24E2 Super Chaffee 6501,694756752,24%1426,11
M-VI-Y91180,976106640,91%928,00
Ares 8591508,028196657,58%1596,55
Progetto C50 mod. 6691818,059876566,15%2057,48
T28 Concept 7946,865126549,23%1367,08
KR-1112728,159636550,77%1811,96
WZ-111 81489,116706462,50%2165,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,702406451,56%389,41
WZ-111 model 5A102228,636806349,21%1786,34
AT 25407,102676339,68%790,97
M4A1 Sherman5583,764736256,45%1808,56
T-1506712,955566152,46%1246,60
Manticore101549,666396155,74%1837,47
CS-5991271,627496056,67%1286,71
Bishop5345,772406046,67%607,48
Churchill VII6529,413785945,76%869,20
BDR G1 B5577,883895949,15%1279,05
M446854,974675955,93%1633,76
IS-2-II81449,207095952,54%1818,21
Škoda T 245313,692935858,62%818,55
Type 3 Chi-Nu5447,143945858,62%1353,43
M5 Stuart4149,292435853,45%294,59
IS-3-II91655,218645856,90%1575,37
A-20587,351725740,35%30,97
MS-11118,881695742,11%467,53
Controcarro 1 Mk. 291651,337695754,39%1461,68
Archer5580,323965756,14%1533,63
M-V-Y102126,957505761,40%1722,58
Panhard AML Lynx 6x68421,235125644,64%525,21
AMX 404139,131905448,15%374,53
M75327,543115459,26%1255,94
Strv 81 81337,306865446,30%1750,02
WZ-111G FT91843,515555352,83%1522,68
Ho-Ri 3101725,747795358,49%1116,42
Somua SAu 404233,302185349,06%498,42
MT-256398,753795250,00%1239,61
Škoda T 256926,765625158,82%2367,35
Prototipo Standard B91626,597465147,06%1487,60
Type 4 Heavy91390,635725147,06%1241,37
Pz.Kpfw. VII102163,295315141,18%1549,21
SU-130PM 81759,848545154,90%2077,26
Leo7974,765865054,00%1709,69
M24 Chaffee5319,143394953,06%1104,56
Pz.Kpfw. 38 (t)3174,311914854,17%543,97
Panhard EBR 909749,946064852,08%975,47
WZ-132A9729,155474736,17%709,61
P.43 ter71192,007194673,91%2172,46
Ikv 1035446,223174652,17%1137,29
Wespe3251,871834652,17%966,49
TVP VTU Koncept8924,605834542,22%1135,01
Emil I81416,718324553,33%1576,12
M127829,365164557,78%1204,19
XM551 Sheridan101343,896284553,33%1615,14
Type 1 Chi-He4327,523094456,82%1121,62
Carro d'assalto P.8871385,527704468,18%2260,26
Object 268 Version V 102135,705884465,91%2007,57
Konštrukta T-34/10071041,495504365,12%1978,23
AMX 13 105101122,334654344,19%1138,59
53TP Markowskiego81097,367494250,00%1259,38
AMX 13 F3 AM6669,103924245,24%1015,84
T404361,862754254,76%1006,58
Ares 7581267,555774257,14%1695,63
Durchbruchswagen 24289,882614146,34%733,73
B.U.G.I.6927,385914055,00%1830,52
Lorraine 39L AM3359,542243941,03%1414,89
Hotchkiss EBR7384,794013938,46%567,37
Type 97 Chi-Ha3167,761803842,11%404,18
Ho-Ri 281234,246963759,46%1403,96
Marder 38T4402,163163762,16%1220,11
AMX M4 mle. 49 81466,897563751,35%1754,41
GSR 3301 Setter7274,924383655,56%486,78
VK 16.02 Leopard5365,403123542,86%1112,74
Covenanter5197,712633455,88%574,71
Birch Gun4310,473633455,88%1207,17
T-703228,882303452,94%823,51
G.W. Tiger (P)8942,447033461,76%1151,17
Sav m/434334,162883259,38%970,35
O-I Experimental5476,813983250,00%771,79
T-103 81492,815133237,50%1692,88
SU-18287,161003151,61%374,78
T-34-2G FT71075,195343145,16%1470,87
Vz. 44-17956,306663046,67%1191,96
113101801,076503050,00%1548,00
BZ-5871024,006613046,67%1336,65
Matilda4362,623222972,41%1200,18
O-Ho81257,626782937,93%1258,72
Excelsior 5621,665412955,17%1289,88
M5A1 Stuart4331,114882864,29%1404,00
Alecto4238,642092839,29%445,63
BT-7457,071022737,04%0,00
KV-137770,734582653,85%1210,11
S35 CA5570,542812650,00%1143,34
Tiger 131 6757,154762657,69%1258,34
P.435543,964152552,00%1456,68
FV38059760,966252556,00%730,32
K-91101989,566732536,00%1416,57
Churchill I5569,424412458,33%1229,62
Type 4 Ju-To71070,136842445,83%1345,29
Lago4366,093272352,17%1264,72
BT-22110,091712352,17%434,87
T-26291,521662365,22%441,29
VK 30.01 (H)5683,385202152,38%2073,17
Type 2597 Chi-Ha3230,752792070,00%1054,90
Valentine3298,452872055,00%1232,74
Chi-To SP71026,425931947,37%1000,70
SU-76G FT4433,472601947,37%963,11
Type 95 Ji-Ro6516,214781963,16%819,18
AT 771521,786561866,67%2497,37
25TP KSUST II5515,124491764,71%1528,25
Ikv 723181,002151735,29%326,98
Panhard EBR 10510622,714881717,65%394,18
M415494,813781681,25%867,92
AMX 38360,381931656,25%151,23
BT-7 artillery 3512,564771643,75%2668,02
60TP Lewandowskiego101914,8610661471,43%1509,07
LT vz. 383232,692551346,15%878,26
Pz.Kpfw. 35 (t)2146,771421346,15%598,04
Type 3 Ju-Nu6976,088751376,92%1667,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5683,426751258,33%1677,64
T-34 shielded 5451,173341250,00%844,98
Strv m/425670,455351163,64%2133,60
DS PZInż5530,004451145,45%1184,16
Renault UE 573158,821741154,55%395,23
Cruiser Mk. IV488,501461050,00%93,83
Cruiser Mk. III3100,401491050,00%308,86
T110E3101425,608691070,00%1072,42
Object 283 91209,404481040,00%1013,53
STG Guard 8855,604501040,00%779,82
T-29 3424,803621060,00%1667,98
Object 252U 81730,108491070,00%2370,67
IS-5 (Object 730) 8898,904861030,00%869,87
P26/404324,78346922,22%686,32
M2 Medium Tank3153,11221988,89%620,56
Object 252U Defender 81909,11701944,44%2273,22
ST vz. 394605,63415862,50%2470,07
B14524,75587850,00%1916,32
M374302,13259850,00%930,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3139,00204850,00%301,28
M3 Light 377,50154862,50%326,13
Strv fm/211161,29221771,43%1020,60
Vickers Medium Mk. III3169,14197742,86%458,01
Type 95 Heavy4267,86196728,57%670,32
Controcarro 3 Minotauro103158,431298771,43%2785,73
Marder II3264,43194757,14%776,09
Excalibur 6853,57536757,14%1494,58
Valiant 5526,00655771,43%1326,30
M14/412158,67189633,33%340,68
Renault FT 75 BS289,0074633,33%254,14
Pz.Kpfw. II277,00131650,00%143,66
Panzerjäger I247,5098633,33%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2157,33227650,00%558,70
SU-122-44 71309,33690683,33%2014,28
Chi-Ni2179,60262560,00%959,17
T1 Cunningham1139,60268560,00%856,37
Bat.-Châtillon 155 58101081,80429520,00%609,30
Pz.Kpfw. I267,00137540,00%39,76
T-116 3151,8011350,00%392,05
Löwe 81476,80435520,00%1907,84
D1286,7589450,00%215,32
14TP4334,00607475,00%1465,80
T56 GMC3196,25208450,00%555,71
FV215b (183) 102678,75742475,00%2089,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6543,25611475,00%1610,05
LT-432 8652,25439475,00%1117,80
Škoda T 27 81300,00653450,00%1567,80
L-60 275,75149425,00%135,20
Dicker Max 61049,0037440,00%1776,85
Chimera 82172,50723475,00%2167,10
Cobra 92190,001005475,00%1973,97
Super Hellcat 7950,75508450,00%1560,46
M15/423300,00314333,33%751,28
Vickers Mk. E Type B2209,67246366,67%1066,65
Pvlvv fm/42243,33176366,67%261,00
Leichttraktor173,00122333,33%95,58
T3 HMC2193,33282366,67%1025,26
M3G FT3418,33314366,67%1521,56
Universal Carrier 2-pdr267,001633100,00%278,00
IS-6 81547,677593100,00%2200,89
T-602223,33367366,67%1268,35
KV-1SA 5273,33399366,67%530,80
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81098,0030330,00%960,97
Kolohousenka1105,50110250,00%356,29
D2326,001022100,00%261,00
Renault FT114,0055250,00%84,37
Renault NC-311220,504152100,00%1533,23
M2 Light2125,50281250,00%395,27
T1 HMC257,5040250,00%156,85
Sturmpanzer I Bison349,506220,00%0,00
T2 Medium Tank2131,00223250,00%555,30
NC 70 Błyskawica101261,50627250,00%734,47
Loyd Gun Carriage212,501620,00%0,00
Object 274a 81355,00770250,00%1758,76
GSOR 1008 8963,006292100,00%895,18
LTP 3473,50400250,00%2338,66
FV1066 Senlac 8743,00628250,00%1072,22
AMX 13 (FL 11) 5256,50312250,00%603,35
T-34-3 8769,0029420,00%589,50
Vickers Medium Mk. I1197,0014710,00%914,23
Fiat 30001298,0030010,00%1964,15
M3 Stuart3144,002031100,00%559,76
LT vz. 352240,003551100,00%1340,10
Renault Otsu1169,002751100,00%847,54
4TP1264,006151100,00%1592,62
Hotchkiss H35240,001181100,00%261,00
7TP2185,005101100,00%802,03
Type 97 Te-Ke 245,005110,00%0,00
Cruiser Mk. II2207,002821100,00%1104,69
Renault FT AC2219,002461100,00%986,37
G.Pz. Mk. VI (e)2163,003881100,00%1070,14
Black Prince II 72100,009831100,00%4699,59
Windhund 8295,0023410,00%0,00
T-34 with L-11 4435,0046410,00%1652,11
Pz.Sfl. IC 4137,003681100,00%379,11
E 75 TS 81065,0010051100,00%1279,39
STG 80,005910,00%0,00
KV-122 71133,009081100,00%1701,56
Patton the Tank 91925,0010341100,00%2136,99
T-45 2146,005011100,00%785,12
T1E6 2154,001861100,00%722,33
Light Mk. VIC 296,0018610,00%228,65
A46 6109,008810,00%24,10
T26E3 Eagle 7 71117,0011331100,00%1849,69
WZ-114 92744,0040910,00%1937,00
122 TM 8400,0031110,00%110,98
Chi-Go 7519,0030210,00%314,01
Fantôme 91439,0045910,00%942,16

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2026