sherem2505

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.10.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1765100374
Ø Poziom7,090,000,009,13
Zwycięstwa885850,18%00,00%00,00%19852,94%
Porażki855748,48%00,00%00,00%17346,26%
Remisy2361,34%00,00%00,00%30,80%
Przetrwane bitwy448125,39%00,00%00,00%11330,21%
Zniszczone czołgi135220,7700,0000,003710,99
Zniszczonych/zgonów1,030,000,001,42
Wykryte pojazdy177561,0100,0000,003280,88
Zadane uszkodzenia868,940,000,001.746,03
Punkty zajęcia bazy161860,9200,0000,003430,92
Punkty obrony bazy76100,4300,0000,001300,35
Doświadczenie467,510,000,00818,03
WN7980,860,000,001221,45
WN81163,310,000,001711,70
Ogółem
Ilość bitew17651
Ø Poziom7,09
Zwycięstwa885850,18%
Porażki855748,48%
Remisy2361,34%
Przetrwane bitwy448125,39%
Zniszczone czołgi135220,77
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy177561,01
Zadane uszkodzenia868,94
Punkty zajęcia bazy161860,92
Punkty obrony bazy76100,43
Doświadczenie467,51
WN7980,86
WN81163,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew374
Ø Poziom9,13
Zwycięstwa19852,94%
Porażki17346,26%
Remisy30,80%
Przetrwane bitwy11330,21%
Zniszczone czołgi3710,99
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy3280,88
Zadane uszkodzenia1.746,03
Punkty zajęcia bazy3430,92
Punkty obrony bazy1300,35
Doświadczenie818,03
WN71221,45
WN81711,70
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa550,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki550,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy330,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy222,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia752,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy878,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie360,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy330,00%
Zniszczone czołgi50,50
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy222,20
Zadane uszkodzenia752,50
Punkty zajęcia bazy878,70
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie360,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy114,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy20,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia634,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie261,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy114,29%
Zniszczone czołgi30,43
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy20,29
Zadane uszkodzenia634,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie261,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki480,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy30,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia292,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie132,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia292,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie132,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa930,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2170,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy723,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy220,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia703,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy451,5000,0000,0000,00
Doświadczenie282,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa930,00%
Porażki2170,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy723,33%
Zniszczone czołgi250,83
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy220,73
Zadane uszkodzenia703,30
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy451,50
Doświadczenie282,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew662000
Zwycięstwa32448,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki32148,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy172,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26339,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4860,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy8011,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.080,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9821,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21053,1800,0000,0000,00
Doświadczenie481,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew662
Zwycięstwa32448,94%
Porażki32148,49%
Remisy172,57%
Przetrwane bitwy26339,73%
Zniszczone czołgi4860,73
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy8011,21
Zadane uszkodzenia1.080,61
Punkty zajęcia bazy9821,48
Punkty obrony bazy21053,18
Doświadczenie481,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa731,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1568,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy836,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy281,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia686,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy411,8600,0000,0000,00
Doświadczenie201,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa731,82%
Porażki1568,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy836,36%
Zniszczone czołgi190,86
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy281,27
Zadane uszkodzenia686,05
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy411,86
Doświadczenie201,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (160)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81084,43482214149,65%1201,90
T-5491222,30545107349,21%1276,60
AMX 13 909673,1748575848,81%960,37
IS-381195,0649370247,86%1331,21
T-62A101372,7949469944,21%1073,06
KV-856731,6339761252,12%1290,97
T-448849,3045453246,43%1085,71
T675551,4436750153,49%1414,25
M446596,3035032049,38%962,92
KV-15355,1529329553,22%643,80
T-34-856605,1942628150,18%1178,58
FCM 36 Pak 40 3345,4428426854,10%914,60
Grille 15102063,8968025650,39%1436,69
Bat.-Châtillon 25 t AP91063,0648924143,57%959,08
T-345300,1026423049,13%711,26
IS7953,8652422755,07%1320,34
T297991,0551222349,33%1245,57
Excelsior 5453,7234120849,04%853,84
AMX 13 757488,5449320054,50%1000,37
T71 DA7538,9241219046,32%1026,52
SU-1006555,0831318545,41%844,40
VK 36.01 (H)6593,6337318153,04%1001,26
AMX ELC bis5254,9528318046,67%723,50
AMX 12 t6352,0235217846,63%783,36
T-437862,9650516857,14%1555,85
Hummel6525,5329416549,09%659,62
AMX 13 105101209,7874716347,85%1424,35
KV-26662,3444616053,13%1042,86
T3 HMC2192,5419215745,86%789,59
Super Hellcat 71030,1259014958,39%1807,90
Tiger I7801,0446114152,48%988,48
Bat.-Châtillon 25 t101763,5071314155,32%1433,87
FV215b (183) 101436,7564314048,57%907,90
Tiger-Maus 91874,1991213857,25%1731,98
Panhard AML Lynx 6x68650,0061012744,09%1032,78
T216373,3540912646,03%890,11
Panhard EBR 909835,2074312647,62%1173,42
SU-130PM 81463,9773212652,38%1381,72
T1 Heavy5549,2637912254,10%1204,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81569,8473012255,74%1613,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5439,3531612251,64%1130,26
IS-7101915,2786210852,78%1593,59
S35 CA5623,7140510757,94%1690,16
Panhard EBR 105101103,3068310746,73%1231,10
T-28486,0815110648,11%82,79
BT-7468,1214310454,81%152,42
M10391406,2580110349,51%1306,58
Sturer Emil7912,0449510361,17%1280,32
G.W. Tiger (P)8914,1762210250,98%916,53
Hotchkiss EBR7684,3260810056,00%1695,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4106,861839843,88%130,98
A-20560,041749352,69%133,76
SU-855387,242779148,35%795,77
AMX 50 12091825,848309151,65%1733,64
Tiger II81429,538568856,82%1752,04
G.W. Panther7678,824398844,32%703,71
M66637,344178758,62%1028,64
M415413,553148646,51%552,15
Waffenträger auf Pz. IV91656,115417954,43%1373,18
T110E5101829,427797843,59%1282,01
E 7591761,448947758,44%1665,63
Nashorn6699,523537549,33%1111,80
Type T-345343,072827445,95%872,21
M24 Chaffee5229,152677443,24%579,64
FV601 Saladin81621,428867454,05%2322,61
M75287,392917259,72%1078,70
Grille5303,752437251,39%523,50
T1 Cunningham1116,672066957,97%706,80
AMX 50 Foch (155) 101714,976496852,94%1170,60
M5A1 Stuart4292,703856759,70%1227,00
M46 Patton KR 8878,125406735,82%847,10
ELC EVEN 90 8398,707756357,14%710,12
Type 6891606,058586154,10%1344,22
M5 Stuart4182,303086060,00%474,18
SU-1527608,693375856,90%740,56
SDP 60 Gonkiewicza91950,968415754,39%1648,91
Sturmpanzer II4259,441935552,73%782,53
AMX 404158,701975450,00%462,26
Panhard AMD 178B6350,674015250,00%826,07
T-832 81453,358675253,85%1625,72
T-46377,591345152,94%178,14
Object 25791452,049015166,67%1507,82
Type 71102500,688525050,00%1902,34
Pz.Sfl. IVc5385,082884847,92%723,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C3142,572184740,43%512,99
M3 Lee4189,302254652,17%604,97
SDP 58 Kilana81104,166494450,00%1032,04
FV3046687,164864452,27%1163,19
Pz.Kpfw. 38 (t)383,561374344,19%70,61
ST vz. 394303,862644257,14%1009,18
Marder II3106,121374146,34%119,07
AMX 50 10081481,158444057,50%1841,80
T-45 2232,802604047,50%1221,31
T3281171,507493847,37%1181,58
G.W. Tiger91146,137323863,16%1078,80
ARL V396402,562483240,63%485,90
BT-2253,261123141,94%15,03
AMX M4 mle. 4571433,848753154,84%2079,64
BZ-75101602,746863145,16%990,96
KV-122 7707,585063167,74%921,20
M374288,071893040,00%786,97
T1 HMC2111,551022941,38%398,03
M2 Medium Tank3112,521712751,85%275,03
T-26262,71902437,50%48,33
AMX 50 B102050,137142458,33%1583,21
FV217 Badger101628,098272356,52%1127,43
Type 5781425,237172240,91%1270,22
Bat.-Châtillon 12 t8339,643622259,09%508,57
T-50-2 6327,453862254,55%830,73
MT-256291,863352152,38%773,09
T-29 3252,712282138,10%712,24
M127746,897841984,21%924,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6397,213561931,58%671,02
LT vz. 383201,312191662,50%869,55
Pz.Kpfw. 35 (t)242,88901637,50%0,00
Ikv 723144,691301643,75%209,69
Type 2597 Chi-Ha369,631231637,50%0,25
Somua SAu 404241,941981637,50%457,67
SU-263134,071761573,33%390,99
Marder 38T4335,532551540,00%677,99
Sexton II3120,791031435,71%240,36
Patton the Tank 91502,858101353,85%1463,87
43 M. Toldi III 3101,311561353,85%386,77
Panzerjäger I243,00881136,36%0,00
T2 Medium Tank248,70901030,00%0,27
KV-137656,604481050,00%1010,49
StuG IV 5206,702241050,00%342,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4104,89135955,56%145,50
Leichttraktor191,44151955,56%329,79
AMX 38388,25246862,50%233,50
FV225 Collector 92018,38922850,00%1605,65
KR-1111729,63725837,50%857,95
M3 Stuart3122,86220771,43%475,31
M2 Light299,71141728,57%156,97
Sturmpanzer I Bison3157,00173771,43%575,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 245,86123757,14%152,75
Hotchkiss H3526,8374633,33%0,00
59-16629,5011560,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr266,50118650,00%94,36
Pz.Sfl. IC 4303,33315616,67%711,92
SMV CC-64 Vipera 81164,83743666,67%1110,28
Renault FT AC299,00191560,00%315,62
Valentine AT4195,40199560,00%486,71
IS-3A 81625,20662520,00%1520,17
Löwe 8642,2525340,00%376,29
Vickers Medium Mk. I123,33113366,67%222,70
Renault FT121,00100333,33%0,00
Renault NC-31128,005420,00%0,00
Vickers Mk. E Type B292,002772100,00%407,63
Type 97 Te-Ke 249,5082250,00%99,55
MS-1144,001352100,00%261,00
M18 Hellcat6223,505082100,00%343,46
L-60 20,002220,00%0,00
Kolohousenka1123,001741100,00%617,40
Strv fm/211255,003381100,00%2012,45
Renault Otsu196,002521100,00%453,00
SU-182121,0015110,00%497,65
T7 Combat Car 20,007710,00%0,00
LTP 3202,003841100,00%1033,12
M4A1 Revalorisé 81597,007721100,00%2203,69

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.10.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 25.07.2024
Opuścił klan: 19.10.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 25.07.2024
Opuścił klan: 24.12.2024