schwarztiger

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 16.05.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew81227000
Ø Poziom6,500,000,000,00
Zwycięstwa3887247,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki4135050,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy10051,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2450430,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi595040,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy422230,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia680,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1071501,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy578820,7100,0000,0000,00
Doświadczenie374,560,000,000,00
WN7849,380,000,000,00
WN8903,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew81227
Ø Poziom6,50
Zwycięstwa3887247,86%
Porażki4135050,91%
Remisy10051,24%
Przetrwane bitwy2450430,17%
Zniszczone czołgi595040,73
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy422230,52
Zadane uszkodzenia680,99
Punkty zajęcia bazy1071501,32
Punkty obrony bazy578820,71
Doświadczenie374,56
WN7849,38
WN8903,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49000
Zwycięstwa1530,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki3367,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1326,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy300,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia754,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy511,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160,3300,0000,0000,00
Doświadczenie258,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew49
Zwycięstwa1530,61%
Porażki3367,35%
Remisy12,04%
Przetrwane bitwy1326,53%
Zniszczone czołgi190,39
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy300,61
Zadane uszkodzenia754,69
Punkty zajęcia bazy511,04
Punkty obrony bazy160,33
Doświadczenie258,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64000
Zwycięstwa2539,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki3453,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy57,81%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2335,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy390,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia787,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy130,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy110,1700,0000,0000,00
Doświadczenie286,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew64
Zwycięstwa2539,06%
Porażki3453,13%
Remisy57,81%
Przetrwane bitwy2335,94%
Zniszczone czołgi250,39
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy390,61
Zadane uszkodzenia787,28
Punkty zajęcia bazy130,20
Punkty obrony bazy110,17
Doświadczenie286,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39000
Zwycięstwa1435,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki1846,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy717,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1948,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy100,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia412,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,1000,0000,0000,00
Doświadczenie262,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39
Zwycięstwa1435,90%
Porażki1846,15%
Remisy717,95%
Przetrwane bitwy1948,72%
Zniszczone czołgi210,54
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy100,26
Zadane uszkodzenia412,46
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy40,10
Doświadczenie262,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew257000
Zwycięstwa8131,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki17166,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6023,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1130,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy2020,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia273,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2440,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1530,6000,0000,0000,00
Doświadczenie163,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew257
Zwycięstwa8131,52%
Porażki17166,54%
Remisy51,95%
Przetrwane bitwy6023,35%
Zniszczone czołgi1130,44
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy2020,79
Zadane uszkodzenia273,57
Punkty zajęcia bazy2440,95
Punkty obrony bazy1530,60
Doświadczenie163,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew239000
Zwycięstwa11146,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki12251,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy62,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8937,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1140,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1700,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia750,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4792,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3971,6600,0000,0000,00
Doświadczenie418,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew239
Zwycięstwa11146,44%
Porażki12251,05%
Remisy62,51%
Przetrwane bitwy8937,24%
Zniszczone czołgi1140,48
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1700,71
Zadane uszkodzenia750,67
Punkty zajęcia bazy4792,00
Punkty obrony bazy3971,66
Doświadczenie418,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew177000
Zwycięstwa7140,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki10157,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5631,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,480,000,000,00
Wykryte pojazdy990,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia576,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3371,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2401,3600,0000,0000,00
Doświadczenie246,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew177
Zwycięstwa7140,11%
Porażki10157,06%
Remisy52,82%
Przetrwane bitwy5631,64%
Zniszczone czołgi580,33
Zniszczonych/zgonów0,48
Wykryte pojazdy990,56
Zadane uszkodzenia576,97
Punkty zajęcia bazy3371,90
Punkty obrony bazy2401,36
Doświadczenie246,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (298)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Nashorn6723,52386599748,44%1206,00
Grille5600,05356478352,39%1426,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81020,95429471646,46%897,07
StuG III Ausf. G5519,69322428651,87%1218,39
Ferdinand81109,90483387447,78%1082,78
Jagdpanzer IV6639,66363343549,20%1097,10
KV-856549,13357188149,44%878,76
M10 RBFM 5574,93411185048,05%1068,80
Jagdpanther7784,37411179747,86%951,97
Pz.Kpfw. III Ausf. J4194,20248176551,10%414,02
Dicker Max 6610,83369165048,48%990,46
T28 Prototype8947,31466161346,25%883,25
Hummel6655,06343161246,34%1000,35
Jagdtiger91227,17461157544,19%881,45
ISU-1528980,60458153945,03%842,60
T-103 8877,05454128344,74%763,76
G.W. Panther7868,31400122751,67%1182,24
Wespe3383,52221107551,91%1785,75
Tiger II8674,30406107345,95%597,39
SU-100Y 6698,57434107049,53%1067,91
VK 16.02 Leopard5155,8427297947,29%321,26
Tiger I7491,7433190145,95%445,94
AMX 13 F3 AM6666,9337481851,96%1031,34
G.W. Tiger (P)8993,2740478845,81%1214,99
Tiger (P)7659,0042178646,56%755,28
Waffenträger auf Pz. IV9962,3038572444,61%632,07
T675408,3028269846,56%760,51
E 759896,9947566145,39%650,26
VK 30.01 (P)6377,4629564345,10%466,75
VK 28.016171,7730162547,52%301,82
Panther7493,1734456642,93%546,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,9322254548,62%658,26
Jagdpanzer E 100101334,7441252241,38%738,47
Lorraine 155 mle. 507735,3537950247,21%880,20
T28 Concept 7683,5439549848,19%820,46
T3091098,1048648648,35%795,34
Jagdpanther II8842,9741848545,98%689,67
Panther II8574,9439145246,02%547,54
G.W. Tiger91009,0939143848,17%958,24
Sturer Emil7712,9341543650,92%955,80
SU-1527728,3843543048,84%837,16
VK 36.01 (H)6352,0126340143,89%398,04
Challenger7739,7141540049,50%866,83
AMX ELC bis588,3822239949,62%115,70
Pz.Sfl. IVb4383,2924338652,33%1449,93
E 100101046,7844536842,66%612,39
VK 30.01 (H)5373,9626336044,44%730,33
T14 5417,6636435752,10%823,68
SDP 44 Burza6714,1936935043,14%1076,33
AMX 13 757309,6336033445,51%437,61
ARL V396624,3035733245,48%985,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5233,8925933249,10%469,35
Pz.Kpfw. T 25 5380,6636332749,54%979,08
Pz.Kpfw. III/IV5178,9918832542,46%252,17
Waffenträger auf E 100101339,6041631943,26%742,39
Lorraine 155 mle. 518873,1940731846,54%922,39
T288905,8947731352,08%890,50
StuG IV 5397,1926530844,16%819,91
Krupp-Steyr Waffenträger 7688,4839730643,79%773,40
M446620,1940630453,62%1099,74
Charioteer8822,6843130050,00%746,84
Super Hellcat 7642,5442229950,17%831,27
Ho-Ri 28922,6848029341,30%837,68
SU-1018796,0142928145,55%688,46
Type 3 Ho-Ni III5544,0331227743,32%1051,73
M24 Chaffee5273,0333227550,18%885,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91021,3045027245,59%801,00
T25/27577,8834927243,38%624,48
Excalibur 6664,7241627250,74%895,48
IS7495,7833926744,57%439,68
SU-86671,8540026352,85%923,85
E 509775,1539624642,68%484,27
T110E4101220,2144123642,80%648,16
T9591188,9650023348,50%866,66
AMX 12 t6213,7428323148,48%382,06
Aufklärungspanzer Panther 7260,2733722945,41%347,80
M18 Hellcat6471,6529521546,98%632,96
T26E4 SuperPershing 8576,8039820842,31%498,15
SU-122A5442,5427920250,00%1027,90
T376307,1633420250,00%717,47
VK 45.02 (P) Ausf. A8710,4546020145,27%640,44
T216268,3431420147,26%558,58
ARL 446487,8731519046,32%707,60
AMX AC mle. 488891,4439418838,30%705,04
Spähpanzer Ru 2519424,5836218441,85%374,71
Panhard AMD 178B6250,1029017841,01%466,49
IS-38817,0346817249,42%860,59
T-50-2 6164,3430516947,93%236,66
T1 Cunningham1117,2922616448,17%615,41
Grille 15101183,2034114934,23%598,99
BDR G1 B5430,9530114650,68%790,59
FCM 36 Pak 40 3301,7626014051,43%779,02
Pz.Kpfw. II298,3119313749,64%257,83
Chi-To SP7799,5446213647,06%716,36
ISU-122S 7790,2438713141,22%827,73
T-284117,4814512843,75%128,54
VK 100.01 (P)8692,3841112539,20%533,19
Semovente M43 Bassotto6751,4845112053,33%1120,83
Pz.Kpfw. T 15 3139,7623711950,42%483,23
Type 95 Ji-Ro6544,0032411841,53%681,37
Pz.Kpfw. II Ausf. G389,9320811555,65%234,07
Churchill VII6610,0445411452,63%994,85
T-34-2G FT7715,5041810837,96%728,90
M127700,9442510546,67%838,17
M415415,8225910247,06%574,67
Object 268 Version V 101012,8040010232,35%431,12
Panther mit 8,8 cm L/71 8657,9839110145,54%673,42
Matilda Black Prince 5299,4025410049,00%599,96
Light Mk. VIC 299,721939658,33%480,68
KV-15208,972259543,16%194,35
AMX 404129,291879351,61%361,79
Panther/M10 7513,303379340,86%543,78
FV4005 Stage II10810,493938938,20%328,58
AMX AC mle. 467542,993298844,32%521,32
M56 Scorpion 7582,004158850,00%703,28
AMX M4 mle. 457637,303638749,43%715,51
WZ-131G FT6682,643518752,87%1173,97
SMV CC-678687,414268645,35%549,72
Pz.Kpfw. II Luchs4160,152278650,00%462,54
Churchill Crocodile 6617,744798542,35%712,00
AMX 13 909519,564088148,15%621,17
AMX 50 1008664,853448035,00%453,73
Sturmpanzer II4219,641617852,56%675,65
Maus10876,844227639,47%373,25
FV4004 Conway9794,554047648,68%524,93
Char de transition 6600,774127354,79%859,32
T71 DA7314,992957139,44%369,95
TOG II* 6520,243657152,11%767,48
Object 7049996,614047042,86%535,74
Spähpanzer SP I C7459,703677047,14%713,71
K-91-PT 91030,915356955,07%819,61
Mäuschen9824,674606746,27%507,57
Bat.-Châtillon 155 559858,944016541,54%660,87
Pz.Sfl. IVc5459,692866550,77%911,99
Marder II3146,781306341,27%220,77
S35 CA5380,952396142,62%620,49
Somua S353202,082326149,18%470,66
SMV CC-567723,485116048,33%864,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,531146041,67%24,48
Pz.Sfl. IC 4234,502646046,67%516,99
G.W. E 100101107,894125639,29%730,35
M4 Improved 5279,442705450,00%551,67
M75248,773574850,00%832,75
SDP 40 Zadymka5584,963344854,17%1196,32
Churchill I5340,232594736,17%468,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,632204658,70%327,73
Hotchkiss EBR7146,223134656,52%188,49
B14176,502274450,00%363,35
M8A14170,431924452,27%286,31
AMX 50 Foch91220,145294452,27%927,36
Cavalier5295,883094055,00%584,77
Object 2579567,283914042,50%270,50
AMX 38358,181333946,15%60,36
AT 158833,974063836,84%614,59
KV-137281,423023847,37%241,47
D23106,751413647,22%204,16
Pz.Kpfw. I270,292033441,18%72,61
AE Phase I 9699,004453450,00%452,00
Matilda4353,673093372,73%1202,77
Ikv 1035290,912583363,64%674,39
AMX 13 105 AM mle. 505248,481873336,36%252,89
Somua SAu 404247,182003348,48%574,48
Bat.-Châtillon 12 t8325,273543345,45%359,86
EMIL 1951 8935,094603342,42%842,94
M5 Stuart432,132583237,50%0,00
E 50 Ausf. M101004,413832944,83%641,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C394,001882941,38%197,10
Sturmpanzer I Bison3130,891232850,00%320,38
AMX 50 Foch B101195,794122835,71%555,17
FV215b 10818,634322744,44%443,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,421892650,00%210,65
T110E3101295,724552548,00%686,51
MT-256178,082562552,00%378,70
Panzerjäger I291,26932334,78%89,60
Ho-Ri 3101589,653692326,09%758,65
SU-14-17585,483722343,48%661,49
Cromwell6274,683922259,09%432,43
43 M. Toldi III 3124,592172272,73%621,49
M3 Stuart3154,003202147,62%496,72
Type 97 Te-Ke 2140,952552157,14%701,26
O-I Experimental5306,862262147,62%383,54
T-463125,701562045,00%339,98
UDES 038439,552782030,00%146,06
Leichttraktor148,741281952,63%108,97
Covenanter5169,322431963,16%504,61
SDP 58 Kilana8538,793461931,58%264,41
Type 3 Chi-Nu Kai 5287,682771947,37%570,22
G.Pz. Mk. VI (e)277,831801866,67%471,86
VK 168.01 (P) 8791,114441844,44%719,20
Object 268101196,593961735,29%496,22
AMX 13 (FL 11) 5142,353431764,71%400,44
T56 GMC3150,131561637,50%280,78
Cruiser Mk. III3133,871561553,33%504,54
Pz.Kpfw. VII101087,804321533,33%458,47
Vickers Medium Mk. I124,07951464,29%201,10
Hotchkiss H35229,50881450,00%73,08
SDP 57 Gowika7806,794191450,00%978,81
SU-130PM 8729,004481435,71%366,13
Strv m/425117,461641338,46%20,45
Type 2597 Chi-Ha394,251041225,00%77,91
WZ-111-1G FT8557,084571258,33%500,02
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6407,923201225,00%806,82
KV-5 8606,005981250,00%477,86
T-345250,822581136,36%407,62
Ikv 90 Typ B7365,552591127,27%219,29
M40/M438584,364211154,55%522,97
FV215b (183) 101024,094281136,36%454,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8467,503961060,00%446,16
Tiger 131 6724,904691070,00%1175,88
M4A3(76)W Sherman 6379,403831040,00%333,51
AMX ELC 901 696,502591060,00%199,53
HWK 128223,11187922,22%74,21
BT-7 artillery 368,78172955,56%168,12
Kolohousenka133,2553812,50%0,00
Black Prince7584,13433850,00%558,24
Heavy Tank No. VI 6728,13377850,00%992,29
T1E6 235,5064825,00%0,00
M4A3E8 Sherman6487,71472757,14%861,14
D1266,86139742,86%58,99
Pz.Kpfw. 38 (t)389,14108714,29%53,94
Ho-Ri 19981,14523757,14%703,39
Panhard AML Lynx 6x68210,86291728,57%61,84
KPz 3 Projekt 07 HK 9794,71229714,29%363,46
Ram II 5349,14236714,29%568,13
Lorraine 40 t 81044,00429728,57%852,04
FV217 Badger101556,50402616,67%749,24
AMX 65 t8284,50302633,33%21,24
M41 Walker Bulldog8119,67232633,33%0,00
FV201 (A45) 7271,33267633,33%71,15
Bretagne Panther 6599,50512650,00%865,72
KV-4 Kreslavskiy 8362,83384633,33%90,71
Renault FT 75 BS214,6082540,00%3,10
Progetto CC55 mod. 548469,20290520,00%183,00
Universal Carrier 2-pdr263,2086560,00%164,96
Alecto4199,00200540,00%291,96
KV-1SA 5256,60402560,00%424,74
Tortoise9864,607205100,00%634,52
T26E5 8208,20416580,00%261,00
Char Futur 4 9970,80429540,00%523,87
AMX M4 mle. 49 Liberté 8678,40472540,00%527,72
AMX 50 1209478,50429425,00%129,18
T-26242,7553425,00%0,00
AT-12193,75206475,00%951,36
M26 Pershing8295,25304425,00%57,55
KV-26666,00543450,00%1102,47
AMX 50 Foch (155) 101191,757664100,00%882,99
IS-2 shielded 71127,50571475,00%1498,96
T-34 with L-11 4112,25225450,00%200,89
AMX Canon d'assaut 105 8195,50178450,00%135,20
Renault FT111,6760333,33%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)273,3392333,33%115,50
Type 95 Ha-Go20,00119366,67%237,07
Controcarro 1 Mk. 291023,33451333,33%546,46
Cruiser Mk. IV478,33168366,67%236,02
Windhund 8404,67290333,33%98,86
AMR 35 2127,33248366,67%599,30
Kanonenjagdpanzer 105 847,6722030,00%3,10
M24 Chaffee No. 594 5201,00285366,67%512,74
M24E2 Super Chaffee 639,336930,00%0,00
Renault Otsu142,008820,00%0,00
SU-14-28223,00279250,00%130,44
Škoda T 177385,00430250,00%692,80
Valentine AT471,502222100,00%261,00
Indien-Panzer8254,00567250,00%150,29
T54E19382,00306250,00%173,94
Staghound Mk. III6117,0012720,00%0,00
T-116 3154,50197250,00%515,95
L-60 216,502182100,00%264,10
LTP 3201,50253250,00%861,86
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6398,50343250,00%601,05
TS-5 8749,005782100,00%708,73
T78 6792,0020520,00%858,08
Straussler V–4/40 3139,50180250,00%423,31
Strv fm/2110,001911100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 232,007610,00%0,00
Renault NC-31131,005110,00%0,00
MS-110,00610,00%0,00
Lorraine 39L AM37,001411100,00%261,00
Bat.-Châtillon 25 t102199,0037810,00%1560,63
T2971384,0030710,00%1720,44
Vz. 64 Blesk8101,005481100,00%261,00
FV3046157,002251100,00%261,00
AMX 30 B10632,007551100,00%459,69
Lorraine 50 t 91224,006111100,00%1009,00
AM 39 Gendron-Somua 2185,0024910,00%438,95
Kunze Panzer 90,0019410,00%0,00
MKA 2186,008910,00%422,55
Object 252U 8434,0023010,00%127,77
Carro da Combattimento 45 t 100,008331100,00%261,00
T-45 229,009510,00%0,00
M16/43 Sahariano 3543,0049210,00%1529,62
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0013410,00%0,00
Cromwell B 6936,0033110,00%1576,48
FCM 2C 3447,004411100,00%1511,12
Valiant 5207,0013410,00%149,56
Somua SM 8966,0029810,00%604,80
Panzer 58 Mutz 8615,006511100,00%798,49
WZ-111 Alpine Tiger 81549,00111310,00%1739,76

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 16.05.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 16.05.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.05.2016
Opuścił klan: 30.06.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 12.10.2014
Opuścił klan: 22.05.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.07.2016
Opuścił klan: 11.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2018
Opuścił klan: 10.07.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.08.2019
Opuścił klan: 14.05.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.10.2013