scheigu

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.07.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew71750226488
Ø Poziom8,348,919,419,33
Zwycięstwa3943854,97%1150,00%3960,94%4854,55%
Porażki3140143,76%1150,00%2539,06%4045,45%
Remisy9111,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1825525,44%627,27%1726,56%2123,86%
Zniszczone czołgi785971,10231,05641,00971,10
Zniszczonych/zgonów1,471,441,361,45
Wykryte pojazdy1252611,75361,641181,841611,83
Zadane uszkodzenia1.679,312.073,322.044,702.111,51
Punkty zajęcia bazy251150,35683,09681,06680,77
Punkty obrony bazy178710,2500,0000,00280,32
Doświadczenie853,01921,00989,59972,13
WN71472,621389,131458,281493,32
WN82064,301905,432201,833028,89
Ogółem
Ilość bitew71750
Ø Poziom8,34
Zwycięstwa3943854,97%
Porażki3140143,76%
Remisy9111,27%
Przetrwane bitwy1825525,44%
Zniszczone czołgi785971,10
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy1252611,75
Zadane uszkodzenia1.679,31
Punkty zajęcia bazy251150,35
Punkty obrony bazy178710,25
Doświadczenie853,01
WN71472,62
WN82064,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew22
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa1150,00%
Porażki1150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy627,27%
Zniszczone czołgi231,05
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy361,64
Zadane uszkodzenia2.073,32
Punkty zajęcia bazy683,09
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie921,00
WN71389,13
WN81905,43
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew64
Ø Poziom9,41
Zwycięstwa3960,94%
Porażki2539,06%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1726,56%
Zniszczone czołgi641,00
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy1181,84
Zadane uszkodzenia2.044,70
Punkty zajęcia bazy681,06
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie989,59
WN71458,28
WN82201,83
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew88
Ø Poziom9,33
Zwycięstwa4854,55%
Porażki4045,45%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2123,86%
Zniszczone czołgi971,10
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy1611,83
Zadane uszkodzenia2.111,51
Punkty zajęcia bazy680,77
Punkty obrony bazy280,32
Doświadczenie972,13
WN71493,32
WN83028,89
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew729000
Zwycięstwa33646,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki37351,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy202,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20728,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4870,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy6830,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.780,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12881,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5770,7900,0000,0000,00
Doświadczenie730,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew729
Zwycięstwa33646,09%
Porażki37351,17%
Remisy202,74%
Przetrwane bitwy20728,40%
Zniszczone czołgi4870,67
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy6830,94
Zadane uszkodzenia1.780,57
Punkty zajęcia bazy12881,77
Punkty obrony bazy5770,79
Doświadczenie730,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew607000
Zwycięstwa38363,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki20133,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy233,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27745,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5210,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy6801,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.286,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7171,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7271,2000,0000,0000,00
Doświadczenie876,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew607
Zwycięstwa38363,10%
Porażki20133,11%
Remisy233,79%
Przetrwane bitwy27745,63%
Zniszczone czołgi5210,86
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy6801,12
Zadane uszkodzenia1.286,94
Punkty zajęcia bazy7171,18
Punkty obrony bazy7271,20
Doświadczenie876,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy51,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.243,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie606,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi51,25
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy51,25
Zadane uszkodzenia2.243,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie606,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1037000
Zwycięstwa52850,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki50949,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy39738,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8680,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy7150,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.369,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16851,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy46284,4600,0000,0000,00
Doświadczenie881,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1037
Zwycięstwa52850,92%
Porażki50949,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy39738,28%
Zniszczone czołgi8680,84
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy7150,69
Zadane uszkodzenia1.369,98
Punkty zajęcia bazy16851,62
Punkty obrony bazy46284,46
Doświadczenie881,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1948000
Zwycięstwa94248,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki94048,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy663,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy65933,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi16350,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy15400,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.247,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14020,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy19461,0000,0000,0000,00
Doświadczenie673,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1948
Zwycięstwa94248,36%
Porażki94048,25%
Remisy663,39%
Przetrwane bitwy65933,83%
Zniszczone czołgi16350,84
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy15400,79
Zadane uszkodzenia1.247,48
Punkty zajęcia bazy14020,72
Punkty obrony bazy19461,00
Doświadczenie673,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1567000
Zwycięstwa68143,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki87155,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41426,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11830,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy10970,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.940,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7000,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12770,8100,0000,0000,00
Doświadczenie676,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1567
Zwycięstwa68143,46%
Porażki87155,58%
Remisy150,96%
Przetrwane bitwy41426,42%
Zniszczone czołgi11830,75
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy10970,70
Zadane uszkodzenia1.940,83
Punkty zajęcia bazy7000,45
Punkty obrony bazy12770,81
Doświadczenie676,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (340)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Char Futur 4 92296,511040929259,87%2577,98
Progetto M35 mod. 46 81785,40968755956,70%2540,13
Kampfpanzer 50 t 92155,831028410859,86%2209,86
AMX M4 mle. 457739,11520338248,76%876,17
Bat.-Châtillon Bourrasque 81961,451079312659,47%2867,75
Manticore101256,47794270752,23%1545,53
AMX 50 10081085,76609260945,76%1093,96
LT-432 81136,74876202555,90%2421,16
ARL 446612,11465164648,91%1005,16
Object 252U Defender 81619,22915159456,27%2095,62
Progetto M40 mod. 65102487,65868145554,64%2447,13
Rheinmetall Skorpion G 81641,68826127053,54%1986,76
AMX 50 B101761,49631126546,32%1303,01
T-1092181,64956120059,50%2683,20
Spähpanzer Ru 2519822,17635116049,14%1136,24
Emil I81817,7796797658,50%2499,39
Škoda T 5092274,8597091653,17%2621,26
WZ-120-1G FT 81627,3289386355,97%2109,18
Lion 102152,2784481155,73%1983,88
Leopard 1101766,5268880347,07%1371,07
Cobra 92384,9797578957,29%2626,47
Somua SM 82001,30103971460,78%2568,18
T2971384,3891968460,82%2139,63
AMX 50 12091172,0560967042,09%895,93
Leopard Prototyp A91674,5378866753,22%1633,11
114 SP2 102500,3477963253,16%1925,37
AE Phase I 92091,0095760156,41%2273,36
T-5492044,3299254359,12%2469,63
M2 Light2707,9864853764,99%4256,97
SU-130PM 81859,4889649855,82%2336,17
Cruiser Mk. IV4247,0029544850,22%742,54
Prototipo Standard B92110,8694133656,25%2290,73
Concept 1B 92294,81101033353,45%2145,69
T95/FV4201 Chieftain 102467,3390831657,28%1879,04
Object 430U102310,3482230450,00%2077,84
HWK 128817,8968730250,00%1495,41
Type 59 81491,9596029658,11%2337,64
T-44-100 81623,0695228859,72%2453,44
AMX M4 mle. 49 Liberté 81533,4496128759,93%2217,23
Caernarvon Action X 81429,9689328253,55%1858,78
T-100 LT101219,6975927448,54%1512,80
T-22 medium 101880,0381327349,45%1555,64
STB-1102153,8481926750,56%1837,12
Object 261101697,9874526550,57%1543,50
T110E5102003,2680026247,71%1732,07
Carro da Combattimento 45 t 102182,7985923555,74%1839,00
BT-74152,4121223148,48%384,60
Object 703 Version II 81703,6798822360,54%2110,15
Caernarvon81746,2995021752,07%2354,92
M53/M5591536,1174921249,06%1517,83
AS-XX 40 t112304,3091721056,67%1948,55
Lorraine 155 mle. 5181079,1472417549,71%1200,52
Škoda T 56 81917,39102417562,29%2218,38
Strv S1 81577,3569417546,29%1737,44
GSOR 1008 81910,6193717262,79%2393,86
IS-3-II92080,9095716858,93%2254,14
Object 268102365,1578215853,80%1885,57
Spähpanzer SP I C7445,2654415352,29%740,44
Cromwell6441,7048914941,61%656,62
TS-5 81766,66101814660,27%2270,98
ELC EVEN 90 8705,9370414550,34%1375,31
BDR G1 B5357,0530514353,15%613,84
Heavy Tank No. VI 61010,6979114356,64%1971,00
T26E5 81449,6690313752,55%1899,73
T-3451002,1678813465,67%3656,42
StuG III Ausf. G5317,2826313151,91%622,83
Pz.Kpfw. II2602,5759712965,89%3738,05
E 25 71435,1291912956,59%2481,73
Strv 746505,0642412740,16%735,65
Leo7530,8048212738,58%587,26
IS-2-II81733,3793412660,32%2448,46
Object 277102316,0179912443,55%1944,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4246,6925211952,10%563,77
Kranvagn102390,8987911958,82%2092,72
Jagdpanzer IV6293,7925611643,10%296,17
M10391640,5581611455,26%1691,51
Turtle Mk. I 81591,7592811457,02%1835,15
IS-3A 81816,37106711461,40%2287,44
E 75 TS 81471,5084411155,86%1782,01
AMX 13 9091345,6880811047,27%2182,60
K-91-PT 91886,4086210653,77%1979,87
Panhard EBR 75 (FL 10) 8680,2665610150,50%1132,60
Super Conqueror102071,267859950,51%1650,19
E 65 Zwilling 81998,3010309852,04%2011,56
O-Ho81322,078329557,89%1623,44
T34 81178,316949441,49%1334,75
UDES 1691809,428359248,91%1840,13
Object 452K 102364,638849149,45%1807,44
Object 432U112525,4910478968,54%2313,18
M54 Renegade 81750,369448853,41%2075,51
Crusader6252,303418749,43%583,78
FV4005 Stage II101784,466908748,28%1396,42
K-91102408,339168459,52%2156,46
212A91422,176528146,91%1194,92
T9592086,799238057,50%1918,56
60TP Lewandowskiego102445,528317951,90%1895,75
Object 140101582,567147946,84%1195,99
SU-14-281298,767287858,97%1458,22
Type 4 Heavy91883,548637853,85%1840,56
B14211,182427750,65%456,63
TVP T 50/51102260,368307653,95%2030,04
Type 5 Heavy102660,309767659,21%2342,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3505,017017665,79%3493,85
Pz.Kpfw. II Luchs4288,274817458,11%1150,70
Bat.-Châtillon 155 5591265,086957444,59%1124,09
Object 26391887,948757157,75%1999,40
Gryphon 102255,528197147,89%1710,19
Emil II92113,068747054,29%2088,53
BZ-176 81693,619667058,57%1730,17
Progetto C50 mod. 6692114,359146955,07%2251,49
T3281148,397736952,17%1311,68
Object 25792289,569376850,00%2620,49
Jagdpanzer E 100102551,087686648,48%2163,07
E 7592386,2610056558,46%2529,73
UDES 14 Alt 581556,648706462,50%2416,41
Ferdinand81883,929466459,38%2452,90
Projet Louis 91463,258726450,00%2201,91
VK 28.016120,333376347,62%141,61
Object 430 Version II91801,117816145,90%1978,78
Panther/M10 71289,339036157,38%2280,24
Centurion Mk. 7/191666,338046050,00%1624,60
Object 268 Version 4102396,328575954,24%1882,09
VK 16.02 Leopard5115,873485552,73%215,74
IS-7102031,098325450,00%1702,52
STA-2 81310,699145464,81%2039,94
Conqueror91892,988345253,85%1793,77
Object 430101458,317885255,77%1216,02
Ares 7581578,7910195263,46%2189,57
Object 279 early 102560,2510115158,82%1947,31
Marder II3163,321805054,00%392,86
121B 101969,488045046,00%1678,45
SU-10181533,109254975,51%2274,48
Cruiser Mk. III3190,082304856,25%887,52
ISU-152K 81878,739354858,33%2520,75
Object 41681090,116974753,19%1342,06
CS-52 LIS 81724,0010154768,09%2440,91
T-54 ltwt.9960,006524544,44%1280,95
Bisonte C45 81823,4910234562,22%2379,63
AMX 13 57 7859,427924546,67%1745,90
Object 780 102582,079834463,64%2073,31
D23173,142744365,12%701,72
SU-10061005,566744358,14%2046,50
LHMTV8693,496104346,51%1074,77
T-50-2 6661,127054158,54%2105,17
Covenanter5182,832794057,50%521,25
T-34-85M 61301,409254042,50%2550,65
Chrysler K GF 81866,3010244055,00%2804,80
Turán III prototípus 5779,537784065,00%2462,24
Strv m/425338,444263953,85%814,65
Jagdpanther7767,715343850,00%974,54
Type 2597 Chi-Ha3411,345303860,53%2041,91
T-54 first prototype 81410,219783863,16%2296,12
Bretagne Panther 61081,458023850,00%1924,54
Buryan 92453,929893850,00%2073,53
M127948,386573740,54%1099,30
Char Murat 92238,739683759,46%2500,39
T 55A 91662,838943658,33%1769,78
IS71477,009433571,43%2519,76
IS-4102443,808863540,00%2285,08
SU-100M171880,0310913560,00%4003,93
M47 Iron Arnie 81563,069463458,82%2047,69
M48A5 Patton102109,128153357,58%1624,64
KPz 3 Projekt 07 HK 91756,368343363,64%1903,61
leKpz M 41 90 mm GF 8869,676443342,42%1439,46
M7 Priest3153,391563148,39%291,81
M10 RBFM 5779,747283164,52%1970,15
STA-181379,308193050,00%2014,54
M4461026,777753060,00%2283,64
TS-60 91780,278853056,67%1603,61
Fantôme 91902,979063050,00%1940,12
P.43 bis61326,799642965,52%3330,48
Kampfpanzer 07 P(E) 102275,938722850,00%1960,68
Excalibur 61102,827402857,14%2066,48
Black Rock 112356,899662748,15%1748,34
E 100101776,628912669,23%1474,95
Panzerjäger I2169,921822536,00%450,07
Kunze Panzer 91970,449002556,00%1895,02
Predatore 92188,568642544,00%1866,63
SU-855729,045812475,00%1916,75
Object 274a 81659,388952441,67%2212,07
KV-220-2 5827,587972441,67%1576,46
BT-22115,741772365,22%539,95
Chieftain/T95 81073,706652339,13%1337,27
Hummel6808,326902268,18%1539,30
Tiger II82117,0911362268,18%3212,41
Lorraine 155 mle. 507878,827972277,27%1230,17
Rheinmetall Panzerwagen10955,186052245,45%922,26
King Tiger (Captured) 71526,329762263,64%2270,24
Type 1 Chi-He4510,335302147,62%1990,89
SDT-58 Vlkodav 92231,489702152,38%2400,93
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6759,007162045,00%2030,82
Progetto CC55 mod. 5481528,268731952,63%2028,68
Kampfpanzer 07 RH 81463,588271942,11%1984,63
Object 260 102483,639301957,89%2367,86
T1 HMC2150,671151822,22%705,79
G.W. Panther7983,287501861,11%1274,26
FV217 Badger101868,568521866,67%1413,96
Waffenträger auf E 100102030,176571850,00%1256,32
Pudel 6832,247511752,94%1501,13
AMX 13 F3 AM6561,005511752,94%808,27
Object 70591994,658391735,29%2092,96
FV229 Contender91617,417331741,18%1211,32
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81855,539351758,82%2608,40
Stinger 102161,638371656,25%1535,64
T803111682,758371656,25%1155,84
D1270,871971540,00%62,72
SU-15271299,607161560,00%1840,19
IS-381209,077041442,86%1429,28
UDES 15/16101394,575811428,57%884,97
Charioteer81471,867311450,00%1424,78
AMBT 81517,938041442,86%1859,25
Valentine II 4519,866111442,86%1883,22
Type 95 Heavy4100,692301338,46%47,31
Jagdtiger92370,158751353,85%2540,92
Panhard AML Lynx 6x68784,927431353,85%1450,06
EMIL 1951 81494,236821323,08%1407,21
ShPTK-TVP 100 81415,236881346,15%1408,00
Lorraine 40 t 81406,858641369,23%1626,20
Panther II81506,337571241,67%2556,68
AMX M4 mle. 54102269,088001241,67%1598,58
M4A3(76)W Sherman 61213,339401258,33%2340,49
Krupp-Steyr Waffenträger 71451,178951275,00%2568,21
SU-85B4726,646121154,55%2819,71
Bat.-Châtillon 155 58101422,917261154,55%1203,45
Object 777 Version II 91507,738731154,55%1275,40
SMV CC-64 Vipera 8956,557031154,55%941,42
BT-7 artillery 3668,739561190,91%3720,08
T-463204,802001030,00%652,26
T1 Heavy51322,7010081090,00%2936,81
Bat.-Châtillon 25 t102073,109671080,00%2201,93
B.U.G.I.61071,307341050,00%2035,47
BZ-58-2 91797,607041040,00%1361,49
HWK 30 8764,507041050,00%1270,00
VK 168.01 (P) 8819,506961050,00%808,38
SU-100Y 6797,106261040,00%1215,48
FV1066 Senlac 8831,605721030,00%1180,75
MS-1158,56147944,44%77,47
CAV mod. 71111912,78736944,44%1289,97
Charlemagne 81674,78949944,44%1738,31
Prototipo 6 81837,89901944,44%1798,01
WZ-111 81038,63655837,50%956,16
105 leFH18B2 5786,63501850,00%1428,06
Rinoceronte101740,88626837,50%1129,25
E 50 Ausf. M102070,75944862,50%2010,53
T26E4 SuperPershing 81270,50759837,50%1383,89
IS-2 shielded 71660,751135875,00%3050,20
ASTRON Rex 105 mm 81818,88994837,50%2369,69
Obsidian 81740,13998862,50%2360,87
Pz.Sfl. IC 4474,38488837,50%1485,59
T92 81308,50796837,50%2533,04
AMX Canon d'assaut 105 81626,63704825,00%1967,71
Vz. 64 Blesk8646,71747757,14%1137,01
Strv 103B102258,29829757,14%1889,38
BZT-70 101721,00707728,57%796,43
T6981290,57717742,86%1682,31
AMX 65 t81377,57698728,57%1731,28
IS-M81250,86805757,14%1478,87
Bofors Tornvagn 81577,29857742,86%1901,00
TT-130M 91248,14827771,43%1217,78
KV-4 KTTS 81495,14689728,57%1577,68
122 TM 81112,71565714,29%1054,32
Object 265T 9924,29538714,29%576,01
L6/402529,67442683,33%2295,89
T1 Cunningham1561,17450650,00%4448,89
SU-76M4260,17372666,67%816,13
Vz. 60S Dravec 102799,50958650,00%1746,75
T110E3102692,17934666,67%1920,36
Jagdpanzer E 90 91504,00603633,33%815,98
T-116 3412,17450633,33%2264,75
T-29 3450,83461633,33%1745,10
M24E2 Super Chaffee 6922,17694633,33%3262,59
Lansen C 82160,83862633,33%2868,67
M56 Scorpion 7728,33618666,67%1075,33
M4A3E8 Thunderbolt VII 6652,67593633,33%1041,81
Super Hellcat 7958,50764683,33%1452,47
M66397,20328540,00%311,36
Vz. 55101792,40826560,00%1406,57
M4 Improved 5522,60620580,00%1594,62
XM57 82337,6012695100,00%2416,93
H3 92103,40963560,00%1853,71
L-60 2149,2023450,00%554,97
Vz. 62 Jasan 92307,20901520,00%2093,02
Saryuda 91981,80721540,00%1350,52
FCM 2C 3448,40503520,00%1348,67
Renault FT176,752184100,00%467,86
10TP3437,75703475,00%2588,06
Controcarro 3 Minotauro101260,50759475,00%917,87
Bat.-Châtillon 12 t81013,50665450,00%1710,98
Pawlack Tank61155,00811475,00%1900,77
XM66F 8704,25668475,00%631,64
KV-1SA 5657,75536425,00%1136,03
T77 81228,50746450,00%1291,77
MTLS-1G14 3105,00347475,00%406,01
Strv K 92157,75778425,00%2493,07
Object 244 61371,50914450,00%2389,20
M4A1 FL 10 61034,00637425,00%1928,10
KB-52 92458,251084450,00%2283,94
Leichttraktor1125,33208333,33%434,07
O-I Experimental5688,33582333,33%1018,66
AMX 12 t6568,3338030,00%1271,20
Marder 38T4267,67195333,33%494,00
VK 100.01 (P)81611,6764030,00%2360,53
T-832 81341,6711433100,00%1205,62
Churchill III 5841,331253366,67%2207,34
VK 75.01 (K) 82179,33968333,33%3459,63
Chimera 82219,671054366,67%2187,11
Vickers Medium Mk. I10,0059250,00%78,28
M3 Stuart3468,00616250,00%2464,19
Type 3 Chi-Nu5259,50295250,00%496,09
P.43 ter72698,5016322100,00%6629,63
P.44 Pantera8739,5038620,00%651,25
AT-12202,50278250,00%778,19
Jagdpanther II81384,5052920,00%1291,34
ST-II101030,505862100,00%663,40
Black Prince II 71200,5065920,00%1649,21
Pz.Kpfw. 558929,009742100,00%723,83
Lorraine 50 t 91647,0036920,00%1102,00
M-IV-Y 82725,001539250,00%3897,96
Patton the Tank 9989,00510250,00%746,77
UDES 03 Alt 3 9927,0035420,00%568,69
WZ-111 model 6 8919,50803250,00%675,90
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5888,009302100,00%2963,77
50TP prototyp 8388,007741100,00%360,31
50TP Tyszkiewicza9838,0051010,00%385,05
SMV CC-5671105,0042910,00%1358,16
O-I61073,0068910,00%1856,92
T2 Medium Tank2173,001911100,00%899,65
Cruiser Mk. II2554,007461100,00%3620,38
Pz.Kpfw. I221,001561100,00%261,00
AMX ELC bis5230,0019110,00%445,52
Gabler’s Destroyer 5426,0045210,00%1223,37
Windhund 8318,0028810,00%19,23
KV-1 shielded 5547,0010461100,00%1227,23
T-34 with L-11 4254,0046510,00%524,47
AM 39 Gendron-Somua 285,008110,00%49,95
T-34 shielded 51110,0011451100,00%3913,89
Kanonenjagdpanzer 105 8962,0083910,00%865,25
Sexton I 3838,007401100,00%3406,55
AMX 13 (FL 11) 5676,008631100,00%2016,01
Chrysler K 80,006151100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.07.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.07.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.06.2020
Opuścił klan: 13.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.12.2015
Opuścił klan: 19.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.01.2016
Opuścił klan: 22.01.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.09.2015
Opuścił klan: 09.10.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.07.2017
Opuścił klan: 15.03.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 06.02.2017
Opuścił klan: 16.07.2017