sartych

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3511343673
Ø Poziom7,248,007,677,40
Zwycięstwa1843052,49%375,00%2466,67%4663,01%
Porażki1629346,40%125,00%1233,33%2736,99%
Remisy3901,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1274936,31%125,00%1233,33%2736,99%
Zniszczone czołgi385271,1061,50381,06871,19
Zniszczonych/zgonów1,722,001,581,89
Wykryte pojazdy412051,1792,25772,141451,99
Zadane uszkodzenia1.110,941.505,001.449,171.434,19
Punkty zajęcia bazy384041,0910025,001002,782082,85
Punkty obrony bazy413091,1800,00381,06660,90
Doświadczenie620,36656,50625,08641,58
WN71363,111805,871686,151723,11
WN81626,861965,572379,492530,02
Ogółem
Ilość bitew35113
Ø Poziom7,24
Zwycięstwa1843052,49%
Porażki1629346,40%
Remisy3901,11%
Przetrwane bitwy1274936,31%
Zniszczone czołgi385271,10
Zniszczonych/zgonów1,72
Wykryte pojazdy412051,17
Zadane uszkodzenia1.110,94
Punkty zajęcia bazy384041,09
Punkty obrony bazy413091,18
Doświadczenie620,36
WN71363,11
WN81626,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew4
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa375,00%
Porażki125,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi61,50
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy92,25
Zadane uszkodzenia1.505,00
Punkty zajęcia bazy10025,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie656,50
WN71805,87
WN81965,57
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew36
Ø Poziom7,67
Zwycięstwa2466,67%
Porażki1233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1233,33%
Zniszczone czołgi381,06
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy772,14
Zadane uszkodzenia1.449,17
Punkty zajęcia bazy1002,78
Punkty obrony bazy381,06
Doświadczenie625,08
WN71686,15
WN82379,49
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew73
Ø Poziom7,40
Zwycięstwa4663,01%
Porażki2736,99%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2736,99%
Zniszczone czołgi871,19
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy1451,99
Zadane uszkodzenia1.434,19
Punkty zajęcia bazy2082,85
Punkty obrony bazy660,90
Doświadczenie641,58
WN71723,11
WN82530,02
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew42000
Zwycięstwa1433,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki2764,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy921,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy461,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.962,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy410,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy340,8100,0000,0000,00
Doświadczenie571,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew42
Zwycięstwa1433,33%
Porażki2764,29%
Remisy12,38%
Przetrwane bitwy921,43%
Zniszczone czołgi180,43
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy461,10
Zadane uszkodzenia1.962,43
Punkty zajęcia bazy410,98
Punkty obrony bazy340,81
Doświadczenie571,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy51,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.171,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie373,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy51,25
Zadane uszkodzenia1.171,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie373,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew161000
Zwycięstwa7848,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki8351,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5836,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi940,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy1020,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.068,350,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4222,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8875,5100,0000,0000,00
Doświadczenie524,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew161
Zwycięstwa7848,45%
Porażki8351,55%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5836,02%
Zniszczone czołgi940,58
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy1020,63
Zadane uszkodzenia1.068,35
Punkty zajęcia bazy4222,62
Punkty obrony bazy8875,51
Doświadczenie524,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew625000
Zwycięstwa23437,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki36458,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy274,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20632,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3920,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy4390,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.206,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8521,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12131,9400,0000,0000,00
Doświadczenie530,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew625
Zwycięstwa23437,44%
Porażki36458,24%
Remisy274,32%
Przetrwane bitwy20632,96%
Zniszczone czołgi3920,63
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy4390,70
Zadane uszkodzenia1.206,62
Punkty zajęcia bazy8521,36
Punkty obrony bazy12131,94
Doświadczenie530,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew204000
Zwycięstwa7235,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki13063,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5426,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1500,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy950,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.666,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1290,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2221,0900,0000,0000,00
Doświadczenie534,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew204
Zwycięstwa7235,29%
Porażki13063,73%
Remisy20,98%
Przetrwane bitwy5426,47%
Zniszczone czołgi1500,74
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy950,47
Zadane uszkodzenia1.666,42
Punkty zajęcia bazy1290,63
Punkty obrony bazy2221,09
Doświadczenie534,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (242)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81495,44848547955,19%2120,71
E 25 71150,52670411554,46%1991,92
Cromwell6654,48483191753,89%1486,85
Cromwell B 6804,38528179552,48%1768,11
AMX 13 57 7995,41870122856,68%2452,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81092,40576110650,99%1288,50
Tortoise91664,32646109449,82%1398,62
M8A14684,31505103360,89%2492,26
Centurion Action X101577,4153386046,40%1216,79
AT 1581361,7763174454,70%1713,94
Rheinmetall Skorpion 81367,1162873649,18%1489,90
Centurion Mk. 7/191274,7556870148,22%1176,94
Centurion Mk. I8905,8949463449,21%1141,82
Progetto M35 mod. 46 81432,9980458353,00%1926,96
FV3046597,8833550750,69%1088,97
Comet7570,4142048049,79%805,89
IS-381189,2155745654,61%1365,49
KV-261074,3971444356,21%2116,91
Rheinmetall Skorpion G 81159,2161843447,47%1200,61
Progetto M40 mod. 65101919,0971438750,13%1566,44
Conqueror91296,1957938448,70%1107,91
FV215b (183) 101606,6246237542,93%1108,75
Prototipo Standard B91558,2053537147,98%1462,35
AT 771001,7557635561,13%1413,81
Tiger I71118,8258329752,53%1593,29
Turtle Mk. I 81565,1691529356,31%1918,59
Super Conqueror101819,2768825550,20%1325,92
T2971238,9661824953,82%1722,93
KV-15530,2941324555,51%1243,47
SU-130PM 81396,6869423849,16%1444,30
Churchill I5495,4635221652,78%1082,87
T675591,3141720257,92%1518,70
FV217 Badger101840,8865816950,30%1271,45
Crusader6259,4126116854,17%718,67
IS7982,9546416754,49%1343,95
Caernarvon Action X 81101,9874016250,00%1320,74
Churchill III 51043,56115415356,21%2561,38
KV-220-2 5863,6185414254,93%1902,51
Caernarvon81080,3855814147,52%1248,61
AT 86466,1732713847,83%710,67
Cruiser Mk. IV4126,5518113450,75%244,90
Black Prince7897,3456313149,62%1255,93
VK 36.01 (H)6585,4637212751,18%973,28
Object 703 Version II 81417,0588712556,80%1630,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5264,9825112149,59%585,63
T3281008,1449511847,46%1002,46
Super Hellcat 7986,9157911349,56%1535,31
P.44 Pantera81206,7864511249,11%1585,46
M18 Hellcat6778,3954010956,88%1465,68
Alecto4261,9123510551,43%667,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,4520310256,86%316,71
M4A3E2 Sherman Jumbo6581,834419845,92%1074,01
Crusader 5.5-in. SP7606,393179349,46%813,58
M47 Iron Arnie 81308,717839247,83%1633,67
GSOR 1008 81515,017199046,67%1526,84
Matilda4247,122448946,07%561,76
M4A1 Sherman5354,132788549,41%852,40
AT 25435,602828440,48%950,10
Type 59 G 81237,647098046,25%1661,09
IS-7101787,736737737,66%1259,15
KV-856711,804547656,58%1202,87
Churchill VII6352,123037646,05%429,01
Object 140101540,126687644,74%1217,38
Bishop5574,423787258,33%1485,91
Leopard 1101810,567447153,52%1516,27
UDES 038916,895207044,29%809,36
M3 Lee4182,041866949,28%513,71
Concept No. 5101889,496636950,72%1338,81
M10 RBFM 5910,707196651,52%2293,15
Covenanter5158,882236553,85%405,51
ELC EVEN 90 8657,775626435,94%1090,77
Charioteer Nomad 81730,156606152,46%1857,57
M24E2 Super Chaffee 6683,116615752,63%2460,34
M24 Chaffee5194,382935650,00%480,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,931775448,15%307,47
Lorraine 40 t 81248,195495352,83%1483,56
Ikv 65 Alt II6765,165435150,98%1472,16
M374233,691515147,06%686,88
Sherman III5412,533895150,98%1061,41
Panhard AML Lynx 6x68605,214904847,92%1041,26
Ikv 1035468,474384748,94%1121,01
TOG II* 6829,645394734,04%1275,47
Type 1 Chi-He4239,242454643,48%568,68
Manticore10926,706484652,17%953,68
M661439,569444560,00%2744,00
Object 268 Version 4101863,206724540,00%1171,89
Char Futur 4 91617,676764533,33%1216,57
T-50-2 6608,776264360,47%1830,31
Tiger II8872,004364247,62%881,39
AMX ELC 901 6805,748064264,29%3000,55
T-15061115,008504158,54%2203,16
Sav m/434220,852803951,28%489,73
Valentine AT4232,821933953,85%581,67
AMX 13 757958,298043857,89%2421,03
IS-3A 81414,666503860,53%1566,92
T-284204,892383754,05%506,26
M2 Medium Tank3152,271763751,35%439,37
AMX ELC bis5688,356673762,16%3483,56
BT-7 artillery 3516,116113658,33%2610,28
Object 430U101557,468123560,00%1333,54
T1E6 240,291323565,71%237,77
T14 51029,129583354,55%2425,98
105 leFH18B2 5427,972983148,39%680,22
T376377,683653129,03%845,71
M446657,235113050,00%995,18
Archer5336,932692962,07%755,09
Panhard EBR 909771,244212944,83%1101,27
T2 Medium Tank2132,791542846,43%565,69
Caliban 81445,367522839,29%1672,11
Cruiser Mk. III375,691442661,54%261,58
FV2078832,804732548,00%898,73
LHMTV8683,886932548,00%1169,19
Valiant 5940,607862540,00%2473,65
T1 HMC2178,171142437,50%882,04
AMX 65 t8984,045222437,50%854,93
AMX M4 mle. 54101737,655322343,48%1109,09
Type 97 Chi-Ha3220,322652263,64%810,57
TVP T 50/51101559,277282254,55%1162,98
VK 30.02 (D)71040,058032254,55%1747,66
T56 GMC3146,141992259,09%435,54
Panzer 58 81387,777252227,27%1759,86
Vickers Medium Mk. III3176,191782142,86%560,57
45TP Habicha71331,439162157,14%2112,30
Object 25791226,526552152,38%966,88
T78 61101,576742142,86%1563,58
SU-1006779,324391921,05%1144,29
AMX 12 t6838,427191947,37%2870,15
Indien-Panzer8898,956681952,63%994,68
Valentine3206,172101855,56%685,17
Panhard EBR 10510768,834491827,78%659,77
T-22 medium 101869,227381850,00%1713,72
M3 Stuart3147,411791741,18%374,58
Object 283 91591,477421735,29%1632,04
Grant4466,503681662,50%1920,92
Strv 103-09924,755371643,75%569,35
Sexton II360,60761513,33%4,60
AEC Armoured Car5748,076101553,33%1942,13
ISU-152K 81170,006431546,67%1174,21
E 75 TS 81297,878261553,33%1515,34
Universal Carrier 2-pdr2130,071371457,14%462,88
BZ-75101333,147461457,14%839,35
E 10010969,435651442,86%504,80
Ares 758804,294961428,57%617,62
LT-432 8805,936591450,00%1496,50
GSR 3301 Setter7326,073261442,86%503,12
T3 HMC2231,152041338,46%936,24
Vickers Medium Mk. II263,58981241,67%66,10
LT vz. 352110,001281216,67%273,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,332561258,33%685,89
Charioteer8541,755291250,00%424,78
Bat.-Châtillon 12 t8719,674851241,67%1120,05
T-345473,183191145,45%1318,79
Emil I8877,094781154,55%870,84
T959686,556411163,64%478,75
T6981068,276501136,36%1061,92
AMX M4 mle. 5191148,455631145,45%833,18
Staghound Mk. III6716,004531127,27%1058,94
T-29 3527,826151172,73%2279,92
Cobra 91406,096091145,45%1244,09
StuG IV 5343,182711163,64%906,54
LT vz. 383168,401951060,00%644,72
T25/27467,602701020,00%357,50
T-1091041,804611020,00%676,41
Challenger71130,907861060,00%1612,43
T-463149,00141944,44%418,84
Type 95 Heavy4229,56165922,22%528,04
TS-5 8989,56595922,22%756,92
Krupp-Steyr Waffenträger 71017,67680955,56%1626,96
Vz. 64 Blesk8475,88714837,50%556,12
Projet Louis 91138,88844862,50%1675,61
Chi-Ni2190,57189728,57%754,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2108,86152757,14%488,42
Vickers Mk. E Type B236,8681728,57%0,00
Object 277101158,86565742,86%601,67
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8825,00619757,14%983,38
King Tiger (Captured) 71203,29888742,86%1626,15
Vickers Medium Mk. I157,17119666,67%265,17
Kolohousenka188,6791616,67%192,48
DBV-152 101139,33438650,00%632,58
Maus101977,50764650,00%1470,95
Birch Gun4154,333226100,00%531,84
Chieftain Mk. 6 101108,83661650,00%715,34
FV224 Chopper71323,83688633,33%1284,59
Lansen C 81222,50555633,33%1195,22
Object 452K 102315,00889650,00%1603,16
WZ-120-1G FT 81150,00602650,00%1099,97
Panzer 58 Mutz 81335,50695633,33%1497,55
BT-74373,20207540,00%1140,36
Type 3 Chi-Nu5563,60632580,00%1651,91
Type 4 Chi-To6339,40488580,00%614,13
Type 97 Te-Ke 2198,20305560,00%1145,55
MS-1147,60113560,00%165,53
AT-12113,60118560,00%358,10
KV-371552,80960560,00%2372,53
T110E5102545,80840560,00%2061,90
SMV CC-64 Vipera 8511,80420540,00%239,15
IS-2 71258,00835580,00%1712,40
A-205222,50182425,00%502,11
M415551,50325425,00%754,98
Loyd Gun Carriage237,5086450,00%89,05
FV38059803,00570475,00%771,48
Waffenträger auf E 100102264,25651450,00%1437,78
FV227 Conceiver8811,0047140,00%660,15
SU-2-122 5343,25277425,00%495,85
M-IV-Y 8920,75668450,00%942,89
T7 Combat Car 297,50162450,00%353,41
FV1066 Senlac 8963,75838475,00%2041,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2176,50314450,00%791,73
Somua SM 81353,00630450,00%1426,18
Fantôme 91187,00830450,00%1110,28
Renault Otsu1118,00240366,67%511,83
Renault NC-31177,0079333,33%173,80
AMX 404272,00275333,33%852,73
Semovente M415105,0011030,00%3,10
Panhard EBR 75 (FL 10) 8204,00346333,33%33,96
Lion 101926,67624333,33%1501,12
Type 63 81485,331003366,67%2027,55
Löwe 8764,33755366,67%798,71
Hotchkiss H35238,003020,00%0,00
M7 Priest3200,0010220,00%263,14
T-262120,00168250,00%465,28
Cruiser Mk. II2163,0011720,00%517,02
Vz. 60S Dravec 101634,50496250,00%917,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61050,50637250,00%2436,01
A46 6505,5035720,00%1438,07
FV4202 81152,50573250,00%1191,34
LTP 3212,00228250,00%935,58
M4A1 FL 10 61038,50621250,00%1893,39
M4A1 Revalorisé 81246,5050320,00%1460,62
43 M. Toldi III 3158,0010320,00%570,38
T1 Cunningham10,00861100,00%261,00
Renault FT10,00681100,00%261,00
Lago4500,0026210,00%1647,45
50TP prototyp 81233,0026210,00%917,51
BZ-16681198,0039210,00%936,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C323,006610,00%0,00
Black Prince II 7794,0039210,00%685,47
Jagdpanzer E 90 91675,0066610,00%1139,99
Obsidian 8605,008311100,00%642,08
Kanonenjagdpanzer 105 82073,0029010,00%1710,30
Bofors Tornvagn 8865,008871100,00%814,76
Light Mk. VIC 20,003710,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.01.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.07.2023
Opuścił klan: 24.08.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.08.2017
Opuścił klan: 04.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2018
Opuścił klan: 12.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.03.2020
Opuścił klan: 01.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.04.2016
Opuścił klan: 21.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2020
Opuścił klan: 11.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2023
Opuścił klan: 27.07.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.08.2016
Opuścił klan: 20.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2021
Opuścił klan: 25.01.2021