rokobal70

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew382861193399
Ø Poziom6,167,737,677,87
Zwycięstwa1707844,61%327,27%3840,86%17443,61%
Porażki2087154,51%872,73%5458,06%21654,14%
Remisy3370,88%00,00%11,08%92,26%
Przetrwane bitwy492912,87%218,18%1313,98%6115,29%
Zniszczone czołgi97420,2520,18160,171020,26
Zniszczonych/zgonów0,290,220,200,30
Wykryte pojazdy417661,09131,18700,752880,72
Zadane uszkodzenia302,38407,00554,34608,23
Punkty zajęcia bazy224840,5900,0080,092440,61
Punkty obrony bazy57340,1500,0000,00160,04
Doświadczenie269,27258,73323,13407,59
WN7402,29200,34310,05398,69
WN8264,61149,53363,87440,18
Ogółem
Ilość bitew38286
Ø Poziom6,16
Zwycięstwa1707844,61%
Porażki2087154,51%
Remisy3370,88%
Przetrwane bitwy492912,87%
Zniszczone czołgi97420,25
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy417661,09
Zadane uszkodzenia302,38
Punkty zajęcia bazy224840,59
Punkty obrony bazy57340,15
Doświadczenie269,27
WN7402,29
WN8264,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew11
Ø Poziom7,73
Zwycięstwa327,27%
Porażki872,73%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi20,18
Zniszczonych/zgonów0,22
Wykryte pojazdy131,18
Zadane uszkodzenia407,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie258,73
WN7200,34
WN8149,53
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew93
Ø Poziom7,67
Zwycięstwa3840,86%
Porażki5458,06%
Remisy11,08%
Przetrwane bitwy1313,98%
Zniszczone czołgi160,17
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy700,75
Zadane uszkodzenia554,34
Punkty zajęcia bazy80,09
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie323,13
WN7310,05
WN8363,87
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew399
Ø Poziom7,87
Zwycięstwa17443,61%
Porażki21654,14%
Remisy92,26%
Przetrwane bitwy6115,29%
Zniszczone czołgi1020,26
Zniszczonych/zgonów0,30
Wykryte pojazdy2880,72
Zadane uszkodzenia608,23
Punkty zajęcia bazy2440,61
Punkty obrony bazy160,04
Doświadczenie407,59
WN7398,69
WN8440,18
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa416,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2184,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy312,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,230,000,000,00
Wykryte pojazdy180,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia454,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie175,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa416,00%
Porażki2184,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy312,00%
Zniszczone czołgi50,20
Zniszczonych/zgonów0,23
Wykryte pojazdy180,72
Zadane uszkodzenia454,24
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie175,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew42000
Zwycięstwa1228,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki2866,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1330,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,280,000,000,00
Wykryte pojazdy180,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia228,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy310,7400,0000,0000,00
Doświadczenie153,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew42
Zwycięstwa1228,57%
Porażki2866,67%
Remisy24,76%
Przetrwane bitwy1330,95%
Zniszczone czołgi80,19
Zniszczonych/zgonów0,28
Wykryte pojazdy180,43
Zadane uszkodzenia228,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy310,74
Doświadczenie153,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy72,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia762,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie489,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy72,33
Zadane uszkodzenia762,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie489,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2403000
Zwycięstwa114147,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki126252,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy75731,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9470,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy18080,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia746,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy59782,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy58632,4400,0000,0000,00
Doświadczenie454,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2403
Zwycięstwa114147,48%
Porażki126252,52%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy75731,50%
Zniszczone czołgi9470,39
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy18080,75
Zadane uszkodzenia746,83
Punkty zajęcia bazy59782,49
Punkty obrony bazy58632,44
Doświadczenie454,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1443000
Zwycięstwa50434,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki90262,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy372,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30621,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4160,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,370,000,000,00
Wykryte pojazdy12130,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia354,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13730,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8940,6200,0000,0000,00
Doświadczenie231,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1443
Zwycięstwa50434,93%
Porażki90262,51%
Remisy372,56%
Przetrwane bitwy30621,21%
Zniszczone czołgi4160,29
Zniszczonych/zgonów0,37
Wykryte pojazdy12130,84
Zadane uszkodzenia354,75
Punkty zajęcia bazy13730,95
Punkty obrony bazy8940,62
Doświadczenie231,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (369)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Cromwell6276,16267168645,08%305,64
IS-38584,48372149941,96%402,87
KV-856317,51259123643,85%299,49
Caernarvon8432,76325116141,60%226,75
Black Prince7344,2532476542,09%198,82
IS7361,6529157841,52%221,83
Churchill I5146,2519654844,53%63,42
AT 86279,8527847648,95%292,01
T-34-85M 6433,0336940347,89%498,61
Matilda447,5316039049,74%93,95
Tiger 131 6475,0640638649,74%602,17
VK 100.01 (P)8545,9544938445,31%379,38
KV-15280,4224237846,30%375,60
Tiger (P)7453,3131737244,89%373,58
Leo7320,9028335644,38%253,53
T376190,7922034346,06%279,46
AT 77479,9732434245,91%388,29
Conqueror9394,3932432941,03%81,61
Tiger II8415,9032032541,54%200,87
VK 30.01 (D)6244,1424132541,23%194,56
T297440,0631632444,14%310,90
Spähpanzer SP I C7280,3025931344,09%296,47
T328404,7734930941,75%192,43
VK 36.01 (H)6318,6827430743,97%304,54
Churchill VII6183,4723229746,13%99,13
AT 25157,4823128951,56%192,45
Type 586273,1226127744,40%293,90
P.43 bis6319,7027527647,83%399,06
Crusader693,2416627646,01%69,77
VK 30.01 (H)5245,1122926447,35%397,65
Vickers Medium Mk. I113,697026246,95%51,11
Ikv 90 Typ B7226,5622925743,97%85,17
ARL 446309,9925625644,92%315,31
Comet7260,9228225546,67%191,17
Type T-345179,6319124843,15%245,58
IS-M8389,0235424847,58%237,61
KV-1S6323,9024824742,51%347,22
IS-6 B 8502,1540524642,68%287,97
Indien-Panzer8429,5236724546,12%314,39
T-34-856292,1726124347,33%344,41
T-345126,5119123948,95%142,80
Churchill Gun Carrier6129,0319523441,45%38,37
M18 Hellcat6269,4724223447,01%245,16
P.44 Pantera8383,8535023046,52%259,75
SU-1006304,7724322343,05%280,60
VK 30.02 (D)7372,1230121941,55%295,81
Panther II8314,9930321841,74%136,39
Tiger I7470,4033221645,83%388,29
59-166104,5923721546,98%95,42
AMX 12 t6252,4124421544,19%408,55
SU-855169,9016821442,06%129,90
T-437323,4326221236,32%214,93
Strv 746272,0524819745,18%271,01
Ikv 65 Alt II6197,5819219741,12%88,09
Centurion Mk. I8345,0731019741,12%170,45
Emil I8487,3933419637,76%234,15
T216201,3922819651,02%375,15
Progetto CC55 mod. 548676,9844819142,41%465,52
Panther7326,3129219048,95%303,41
Škoda T 256213,0722119038,95%114,78
VK 28.016192,8022018644,62%320,26
Fantôme 9717,1543118440,22%376,35
AMX M4 mle. 457730,2347018146,41%820,73
40TP Habicha6323,2825218042,78%360,39
FV3046217,8619618041,67%120,40
M4A1 Sherman5183,3520117647,16%273,61
O-I Experimental5302,8923517642,61%342,02
P.43 ter7360,4330017544,57%312,78
Bishop5197,6718317250,00%260,82
Pz.Sfl. IVc5184,7716417140,35%151,13
STA-18292,7230216936,69%66,11
MT-256178,5721416637,35%215,21
Konštrukta T-34/1007293,2927816140,37%173,49
O-I6285,6025215647,44%274,59
Type 4 Chi-To6216,9725115551,61%255,98
KV-26242,8324315549,03%216,01
M66277,6122915338,56%137,99
M24E2 Super Chaffee 6172,8726615248,68%267,69
T1 Heavy5247,3623815145,70%276,17
Archer5146,3018415053,33%184,02
T-1506314,7426214942,95%277,22
Nashorn6173,3518214740,14%37,52
Sherman Firefly6200,6921914640,41%105,31
M10 RBFM 5218,3121414450,69%262,51
M3 Lee4117,2915214337,76%138,39
B.U.G.I.6269,3828314346,85%256,57
AMX ELC bis597,7316614343,36%85,40
WZ-1317278,8029314245,07%336,49
T26E5 Patriot 8465,6340514238,03%248,34
IS-2-II8434,6441914044,29%250,84
T207321,6436313857,25%347,38
SU-130PM 8593,0240613447,01%364,80
BDR G1 B5193,0920813247,73%172,83
Sturer Emil7191,7622413240,15%38,17
M-II-Y7534,8039913246,21%461,82
Ikv 1035134,2415613141,98%66,72
WZ-131G FT6226,6120713044,62%148,75
Rhm.-Borsig Waffenträger8608,0937613043,08%373,18
Škoda T 245162,3120512548,00%241,45
Type 3 Chi-Nu5125,3517912347,15%129,57
VK 45.02 (P) Ausf. A8648,6045912247,54%531,93
UDES 14 Alt 58304,2932812140,50%93,51
Vickers Medium Mk. III323,1210612049,17%74,03
Jagdpanzer IV6432,0834411644,83%553,26
Pawlack Tank6401,5832011648,28%438,13
25TP KSUST II5160,2619111445,61%159,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,5419411345,13%133,55
Carro d'assalto P.887350,7127811237,50%162,54
VK 30.02 (M)6263,4825811044,55%253,89
Alecto462,0313110642,45%22,95
CS-447411,2337810344,66%353,53
60G FT5152,2616610340,78%59,40
Ferdinand8684,7741910346,60%488,41
E 509408,6039610245,10%151,01
FV227 Conceiver8502,8539510136,63%243,78
TVP VTU Koncept8230,8527910031,00%0,51
Pz.Kpfw. III/IV5186,592029939,39%248,13
Vickers Medium Mk. II220,55819846,94%63,35
M10 Wolverine5144,201649841,84%60,39
A-436222,542509847,96%233,20
M7594,341869753,61%183,04
P.435157,661839641,67%148,17
VK 30.01 (P)6248,562369545,26%190,81
Windhund 8625,483789541,05%392,10
M24 Chaffee5118,052049446,81%183,62
Sherman III5170,682029454,26%314,92
Type 5 Chi-Ri7290,942769336,56%141,75
KV-37434,003279349,46%362,19
Covenanter544,901339138,46%0,00
Black Prince II 7453,553989146,15%358,29
UDES 038281,502619037,78%19,78
T675124,731579038,89%4,42
45TP Habicha7513,443678933,71%368,47
KV-48564,024348941,57%382,12
Hummel6348,422748846,59%324,05
T25/27412,283428743,68%338,37
T-34-17449,383818554,12%545,62
T-29 3143,421678353,01%357,87
Strv m/425194,542118252,44%370,74
Durchbruchswagen 24108,991458242,68%55,69
T404124,041358143,21%65,25
Pz.Kpfw. II274,011538055,00%178,39
T-34 shielded 5230,132348048,75%372,97
Grant498,831537851,28%152,80
Somua SAu 404109,561587851,28%130,82
Staghound Mk. III6397,993317846,15%495,08
T-34-28606,164157741,56%495,55
Centurion Mk. 7/19282,993337737,66%14,24
Super Conqueror10630,993847736,36%164,48
AMX 65 t8527,944427751,95%437,61
Grille5206,431837646,05%239,46
Vz. 44-17700,704407441,89%650,47
Challenger7482,433627452,70%465,94
VK 16.02 Leopard5146,882157342,47%222,59
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6195,072747353,42%319,62
M5A1 Stuart482,551637143,66%42,54
SU-85B4114,391517143,66%50,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5129,382167163,38%281,93
Valentine3102,001766955,07%242,68
ARL V396328,242746839,71%327,46
B14102,181856741,79%31,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E366,121336656,06%155,33
M5 Stuart488,972066657,58%161,88
StuG III Ausf. G5184,061796446,88%203,97
SMV CC-567532,863646339,68%448,85
O-Ho8633,034416347,62%464,89
Pz.Kpfw. II Luchs492,161916251,61%167,26
Marder II387,001126238,71%6,39
Mäuschen9659,134326241,94%306,42
Birch Gun4102,851486050,00%205,39
Achilles681,001496030,00%0,00
ST vz. 39477,031375938,98%1,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4216,512125949,15%413,61
SDP 57 Gowika7337,103115942,37%181,58
O-Ni7471,224235846,55%390,45
FV224 Chopper7504,214255837,93%285,48
Marder 38T4181,471795745,61%253,89
LTG7424,683875651,79%684,88
Super Hellcat 7334,842525635,71%171,38
TKS z n.k.m. 20 mm 279,181225543,64%202,26
Type 1 Chi-He480,671625560,00%194,24
14TP4100,181335536,36%69,60
Leichttraktor177,331485545,45%168,97
Pz.Kpfw. I248,821275547,27%87,98
SARL 424227,952265554,55%674,87
T-284109,301685448,15%136,06
AMX 50 1008622,554255337,74%376,45
Sav m/43480,581565251,92%121,61
Sexton II360,191155248,08%84,80
Sturmpanzer II4123,691625147,06%207,47
AMX 13 757278,863065143,14%319,89
Type 3 Ju-Nu6502,654005143,14%503,37
Lago4145,101915048,00%278,03
T-46375,141384951,02%149,79
Type 95 Heavy4126,041724852,08%265,47
SU-76G FT4135,191464854,17%155,94
AT 158493,253674835,42%209,41
HWK 128275,983014829,17%155,44
VK 20.01 (D)487,961714540,00%6,77
Škoda T 177315,123544346,51%415,07
BT-7480,861454245,24%61,20
P26/404168,791664242,86%217,48
Renault UE 57379,291024235,71%2,50
Type 4 Ju-To7420,553294242,86%262,34
A-20593,611604143,90%82,16
Semovente M43 Bassotto6246,932604139,02%110,34
Cruiser Mk. III349,291094143,90%22,82
AMX 404133,101834050,00%340,18
Valentine AT450,431124040,00%7,73
Panhard AMD 178B6106,781914040,00%20,37
M374135,101423951,28%295,84
SU-5495,211263951,28%147,77
Škoda T 45 7519,823783933,33%344,42
M8A14137,421733650,00%178,86
CS-52 LIS 8591,694213655,56%591,11
Type 2597 Chi-Ha383,031393545,71%80,07
Cruiser Mk. IV443,121123450,00%89,17
Pz.Sfl. IC 4110,761683444,12%101,48
MTLS-1G14 3172,591873435,29%439,96
Panzerjäger I269,181003345,45%38,32
M7 Priest333,48893339,39%42,65
Type 95 Ji-Ro6342,532273240,63%302,37
Patton the Tank 9474,884003240,63%190,60
SDP 44 Burza6370,232863138,71%328,42
Type 97 Chi-Ha373,731223033,33%4,47
Type 98 Ke-Ni336,701103043,33%28,48
SU-76M487,171413046,67%65,02
T698539,974032937,93%345,49
T82 HMC449,451342962,07%218,85
LT vz. 38392,291282835,71%92,91
Pz.Kpfw. 35 (t)233,111022850,00%83,12
M2 Medium Tank356,701372759,26%171,39
Semovente M415163,631982751,85%192,09
T26E3 Eagle 7 7651,484302744,44%659,72
T56 GMC347,501182653,85%111,96
T-50596,922012657,69%212,62
Lorraine 39L AM376,17672425,00%0,00
T-60278,081732466,67%304,30
M446350,503192454,17%462,94
T-50-2 6134,912132343,48%112,17
M15/423144,231622236,36%190,22
4TP191,451412250,00%277,20
M2 Light282,271422254,55%207,30
Pz.Kpfw. 38 (t)356,68902231,82%0,00
M3G FT3110,411362250,00%159,14
T-45 277,681442254,55%232,64
M-III-Y8417,813462133,33%148,60
GSOR the TANK 9644,524532147,62%397,36
D2336,751362060,00%161,89
Type 5 Ke-Ho443,951152035,00%0,00
UDES 169637,953972035,00%280,23
Wespe3103,501422065,00%370,37
VK 75.01 (K) 8501,853602035,00%279,49
AMX 13 F3 AM6414,743041942,11%372,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3114,891771942,11%315,51
G.Pz. Mk. VI (e)245,26691936,84%2,96
StuG III Ausf. B4231,952281957,89%505,37
Stuart I-IV327,111221855,56%131,48
DS PZInż5276,332241850,00%428,61
Crusader 5.5-in. SP7279,722441833,33%109,00
Strv m/40L377,651431741,18%17,98
S-517481,653891747,06%374,45
Type 3 Ho-Ni III5341,412711752,94%550,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3125,241241735,29%167,35
M3 Stuart358,691511656,25%152,67
S35 CA5187,631761637,50%119,84
Jagdpanzer E 10010680,064101650,00%300,87
T-703141,632161662,50%491,98
Chi-Ni229,471031553,33%112,02
AMX 383125,531721540,00%177,87
SU-122A583,131301533,33%0,00
SU-86338,141961428,57%180,63
Renault FT AC213,21501428,57%0,00
AMX AC mle. 467565,293441435,71%494,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5203,433561464,29%429,61
Cromwell B 6254,502851442,86%191,57
Chi-Go 7541,434031442,86%386,29
Vickers Mk. E Type B249,15891346,15%46,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G389,001131330,77%73,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. D472,621501346,15%65,71
KV-1SA 5243,383081353,85%351,21
GSR 3301 Setter7141,232451338,46%21,99
M2241,421241241,67%5,66
Ikv 72386,581251250,00%103,84
Cruiser Mk. II249,331141258,33%169,58
Universal Carrier 2-pdr233,50781241,67%6,06
Loyd Gun Carriage237,17841241,67%16,47
Somua S35389,671111225,00%0,11
Pz.Sfl. IVb4135,251001216,67%168,81
T-26230,001001154,55%123,14
T2 Medium Tank228,361041154,55%122,98
Gabler’s Destroyer 5132,36178119,09%82,71
BT-7 artillery 348,731101136,36%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505312,002661070,00%656,81
T18 HMC398,801871060,00%375,38
Object 283 9350,203561050,00%165,79
Kanonenjagdpanzer 105 8238,703781060,00%235,55
Strv S1 8723,705311080,00%674,71
Heavy Tank No. VI 6438,404151040,00%479,55
SU-100Y 6665,904981070,00%1092,16
Dicker Max 6303,802061020,00%216,53
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6204,202581060,00%288,31
WZ-120-1G FT 8527,103401040,00%300,84
D1227,0081944,44%36,93
AEC Armoured Car5349,33418966,67%778,68
Type 95 Ha-Go233,13107850,00%88,26
Vz. 64 Blesk8313,63368850,00%323,46
Centurion Action X10889,38524837,50%389,29
M60 10533,88314825,00%96,45
43 M. Toldi III 384,88209862,50%381,31
T1 Cunningham154,71122742,86%76,92
10TP3105,29174771,43%405,26
AT-12108,43110757,14%312,15
SU-26377,00121757,14%177,05
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8409,43316728,57%214,26
Renault FT 75 BS243,3398650,00%87,48
BT-2222,8390666,67%230,82
MS-1118,0068633,33%1,43
T-26G FT2124,33138633,33%187,80
AMR 35 232,1794650,00%118,91
MKA 2105,00120633,33%133,56
Fiat 3000150,8086560,00%163,13
Strv m/38297,20112520,00%168,71
Renault Otsu130,0098540,00%0,00
M14/412135,20213580,00%513,22
Hotchkiss H35220,60102560,00%158,70
Type 97 Te-Ke 295,00136540,00%210,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J456,40120540,00%1,51
Vz. 60S Dravec 10569,60468520,00%53,37
VK 168.01 Mauerbrecher 8416,20290540,00%182,64
LHMTV8147,20273520,00%0,00
Strv fm/21120,7587425,00%0,99
L6/40253,0071425,00%0,00
Renault NC-31137,5081425,00%0,00
Cruiser Mk. I185,751744100,00%451,84
Mitsu 1085397,50306475,00%739,45
SMV CC-64 Vipera 8961,50708475,00%970,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,50164475,00%261,00
Kolohousenka166,001383100,00%326,02
LT vz. 35291,332573100,00%435,58
Renault FT122,33109333,33%3,12
SU-182100,6794333,33%380,48
Type 91 Heavy373,672343100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2105,67156366,67%409,33
FCM 36277,00151366,67%318,89
Cavalier5198,00197366,67%431,09
T-34 with L-11 4199,33378366,67%663,91
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4157,00226333,33%106,09
AMX 13 (FL 11) 5176,67272333,33%254,51
Manticore10144,0010430,00%0,00
7TP2208,502852100,00%913,92
T3 HMC220,001012100,00%261,00
SDP 40 Zadymka50,00148250,00%119,38
T-804124,002132100,00%445,81
M4A3E8 Thunderbolt VII 6215,504982100,00%349,11
M4A3E8 Sherman6257,0021610,00%187,79
T1 HMC2102,008810,00%331,68
Pvlvv fm/4220,003910,00%0,00
Sturmpanzer I Bison31,005410,00%0,00
Jagdtiger90,0022010,00%0,00
Renault R352172,002691100,00%853,87
Convert. Medium Tank T3 3425,0019910,00%1288,30
T-116 3137,001821100,00%540,25
L-60 224,002331100,00%261,00
T1E6 2546,007981100,00%3022,89
Type 63 80,0011710,00%0,00
GSOR 3301 AVR FS9283,0022210,00%104,57
Valiant 50,0015210,00%0,00
M4A1 FL 10 6533,0018810,00%524,32

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.05.2026
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.11.2022
Opuścił klan: 23.02.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.11.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.06.2020
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 07.04.2017
Opuścił klan: 12.09.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.11.2022
Opuścił klan: 09.11.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.12.2018
Opuścił klan: 30.12.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.01.2019
Opuścił klan: 04.09.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.11.2019
Opuścił klan: 08.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.07.2018
Opuścił klan: 23.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.03.2018
Opuścił klan: 16.07.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.03.2017
Opuścił klan: 04.04.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.12.2019
Opuścił klan: 01.06.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 07.07.2016
Opuścił klan: 12.03.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.04.2016
Opuścił klan: 24.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.01.2016
Opuścił klan: 10.04.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.06.2015
Opuścił klan: 04.01.2016