robex1212

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4643400218
Ø Poziom9,280,000,009,56
Zwycięstwa2493253,69%00,00%00,00%12255,96%
Porażki2097645,17%00,00%00,00%9543,58%
Remisy5261,13%00,00%00,00%10,46%
Przetrwane bitwy1603734,54%00,00%00,00%8137,16%
Zniszczone czołgi579471,2500,0000,002621,20
Zniszczonych/zgonów1,910,000,001,91
Wykryte pojazdy430310,9300,0000,001740,80
Zadane uszkodzenia2.222,140,000,002.298,82
Punkty zajęcia bazy303260,6500,0000,00530,24
Punkty obrony bazy228240,4900,0000,0070,03
Doświadczenie838,240,000,00901,12
WN71491,580,000,001422,04
WN82222,470,000,002234,28
Ogółem
Ilość bitew46434
Ø Poziom9,28
Zwycięstwa2493253,69%
Porażki2097645,17%
Remisy5261,13%
Przetrwane bitwy1603734,54%
Zniszczone czołgi579471,25
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy430310,93
Zadane uszkodzenia2.222,14
Punkty zajęcia bazy303260,65
Punkty obrony bazy228240,49
Doświadczenie838,24
WN71491,58
WN82222,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew218
Ø Poziom9,56
Zwycięstwa12255,96%
Porażki9543,58%
Remisy10,46%
Przetrwane bitwy8137,16%
Zniszczone czołgi2621,20
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy1740,80
Zadane uszkodzenia2.298,82
Punkty zajęcia bazy530,24
Punkty obrony bazy70,03
Doświadczenie901,12
WN71422,04
WN82234,28
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew298000
Zwycięstwa16455,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki12541,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy93,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10234,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2030,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy2640,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.982,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5111,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2250,7600,0000,0000,00
Doświadczenie837,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew298
Zwycięstwa16455,03%
Porażki12541,95%
Remisy93,02%
Przetrwane bitwy10234,23%
Zniszczone czołgi2030,68
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy2640,89
Zadane uszkodzenia1.982,28
Punkty zajęcia bazy5111,71
Punkty obrony bazy2250,76
Doświadczenie837,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa6857,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki4840,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4538,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1000,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,370,000,000,00
Wykryte pojazdy630,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.294,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1431,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy870,7400,0000,0000,00
Doświadczenie792,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa6857,63%
Porażki4840,68%
Remisy21,69%
Przetrwane bitwy4538,14%
Zniszczone czołgi1000,85
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy630,53
Zadane uszkodzenia1.294,76
Punkty zajęcia bazy1431,21
Punkty obrony bazy870,74
Doświadczenie792,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew67000
Zwycięstwa3450,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki3349,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2334,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi570,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy470,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia637,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy380,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy290,4300,0000,0000,00
Doświadczenie537,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew67
Zwycięstwa3450,75%
Porażki3349,25%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2334,33%
Zniszczone czołgi570,85
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy470,70
Zadane uszkodzenia637,81
Punkty zajęcia bazy380,57
Punkty obrony bazy290,43
Doświadczenie537,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa375,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki125,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy375,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.354,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy153,7500,0000,0000,00
Doświadczenie1.060,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa375,00%
Porażki125,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy375,00%
Zniszczone czołgi30,75
Zniszczonych/zgonów3,00
Wykryte pojazdy10,25
Zadane uszkodzenia1.354,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy153,75
Doświadczenie1.060,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1612000
Zwycięstwa71844,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki88755,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy70,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52032,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9980,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy12830,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.518,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy31031,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy44152,7400,0000,0000,00
Doświadczenie656,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1612
Zwycięstwa71844,54%
Porażki88755,02%
Remisy70,43%
Przetrwane bitwy52032,26%
Zniszczone czołgi9980,62
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy12830,80
Zadane uszkodzenia1.518,65
Punkty zajęcia bazy31031,92
Punkty obrony bazy44152,74
Doświadczenie656,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12920028
Zwycięstwa60546,83%00,00%00,00%1450,00%
Porażki67452,17%00,00%00,00%1450,00%
Remisy131,01%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy37128,72%00,00%00,00%1035,71%
Zniszczone czołgi9230,7100,0000,00311,11
Zniszczonych/zgonów1,000,000,001,72
Wykryte pojazdy8290,6400,0000,00180,64
Zadane uszkodzenia1.856,160,000,002.788,11
Punkty zajęcia bazy10700,8300,0000,00270,96
Punkty obrony bazy6710,5200,0000,0000,00
Doświadczenie750,930,000,00918,86
Ogółem
Ilość bitew1292
Zwycięstwa60546,83%
Porażki67452,17%
Remisy131,01%
Przetrwane bitwy37128,72%
Zniszczone czołgi9230,71
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy8290,64
Zadane uszkodzenia1.856,16
Punkty zajęcia bazy10700,83
Punkty obrony bazy6710,52
Doświadczenie750,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew28
Zwycięstwa1450,00%
Porażki1450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1035,71%
Zniszczone czołgi311,11
Zniszczonych/zgonów1,72
Wykryte pojazdy180,64
Zadane uszkodzenia2.788,11
Punkty zajęcia bazy270,96
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie918,86
Anzeigen

Czołgi (231)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T110E4102709,22846482655,20%2313,63
M46 Patton92331,32963282456,55%2954,04
T3092135,17743242352,58%2130,49
IS-7102673,50916216356,08%2610,42
XM57 82068,26981201457,60%2181,49
Rheinmetall Skorpion G 81769,17848180954,06%2273,27
T71 DA7819,62701144352,95%1936,55
Škoda T 5092201,34889135053,70%2476,94
T54E191927,99768107652,97%2067,15
WZ-120G FT 92721,991019103356,05%2500,74
FV4005 Stage II102403,01751102552,20%2169,77
TVP T 50/51102208,92787100952,53%2064,95
T95/FV4201 Chieftain 102880,2595999759,98%2462,99
AMX 50 Foch B102868,2992097054,95%2511,10
Object 261101669,8059188850,45%1714,74
T57 Heavy102291,0773081651,35%2014,22
M48A5 Patton102540,5784268350,07%2526,85
Grille 15102426,0671162350,24%2135,08
VK 72.01 (K) 102599,3586357954,06%2007,94
60TP Lewandowskiego102426,8885257553,04%2075,68
Leopard 1102326,9379956652,65%2095,29
T34 81189,4451353743,02%1336,74
AMX 50 Foch (155) 102379,5879153754,75%1918,30
Vz. 55102488,1783351851,74%2051,82
Bat.-Châtillon 25 t102225,2778451547,38%2066,26
E 5092152,8592051257,42%2508,63
WZ-111 model 5A102872,9791749454,86%2755,83
T28 Prototype81376,5057249349,90%1495,74
50TP Tyszkiewicza92413,6298049157,64%2770,41
T-54 first prototype 81653,4596241057,07%2770,69
KR-1113053,50103940752,83%2265,04
T110E5102083,5379439455,08%1814,93
IS-6 81706,0287037554,67%2384,19
Object 277102760,9293036456,59%2734,44
114 SP2 102531,1181934954,73%1946,78
Conqueror Gun Carriage101629,0461534851,44%1583,45
AMX 50 B102929,2188830855,19%2675,43
STK-2113225,4699430551,15%2305,52
SU-130PM 81749,0885630551,15%1931,02
Object 268 Version 4102519,2883530354,46%2113,84
Object 140102005,7476928651,40%1826,52
Centurion Action X102181,5280626750,94%1924,98
T-100 LT101179,6773325748,25%1538,36
Churchill III 5403,9053524047,08%719,29
AMX M4 mle. 54102596,7889323259,05%2447,34
Super Conqueror102406,4484123051,30%2045,85
113101991,9776122150,68%1765,22
Ho-Ri 3102720,9880120650,00%2188,18
Object 430U102787,7791720456,37%2822,75
VK 45.02 (P) Ausf. B91835,2180019651,02%1922,58
SU-14-281065,5051618751,34%1211,77
FV215b 102258,3278218045,56%2088,10
T110E3102085,7373418050,00%1588,41
Jagdpanzer E 100102356,9777817858,43%1905,12
Somua SM 81616,9488617852,81%1754,94
IS-381999,2196216251,85%3044,81
Object 263102365,0176016152,17%1799,81
BZ-79112944,2694014746,94%1930,56
Maus102078,0377514050,71%1789,99
T26E4 SuperPershing 81446,2282613961,15%2193,74
BZT-70 102665,3692813755,47%1891,23
Manticore101245,1476113348,87%1530,23
Panzer 58 Mutz 81434,0285012853,91%2202,70
Kranvagn102120,0272612646,83%1696,60
Type 5 Heavy102393,6082912546,40%1814,82
E 100102157,5681012559,20%1852,14
Ashigaru 102614,6787112055,83%2088,66
Object 252U 81921,10101211162,16%2611,82
TBT 92142,2893610253,92%2052,93
Ho-Ri Shugo112837,389259555,79%2252,66
Object 260 102505,298719553,68%2072,48
SDP wz 66 Grom 81898,089438956,18%2227,82
Emil I81754,139148658,14%2345,63
STB-1101997,158068450,00%1681,21
E 7592177,679988366,27%2433,68
MBT-B 102916,048788340,96%2219,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81282,157888245,12%1423,39
Vz. 60S Dravec 103162,339578148,15%2500,43
Gorilla113174,448687741,56%2517,63
Jagdpanzer E 90 92318,398657549,33%2084,30
IS-2 71500,568447250,00%2473,82
AE Phase I 92109,289027248,61%2143,90
Concept No. 5102029,497587052,86%1474,07
IS-3A 81598,338396459,38%1999,03
AMX 50 10081528,058276352,38%1779,86
Waffenträger auf E 100102327,197296254,84%1573,41
T-44-100 81838,189926068,33%2540,85
T-34-3 8990,425475742,11%1065,71
Panhard EBR 10510925,456135635,71%861,89
AMX M4 mle. 49 Liberté 81771,049945660,71%2367,12
T9592208,698455550,91%1845,36
Kampfpanzer 67102174,668615350,94%1674,33
Object 279 early 102567,518885354,72%1860,64
M661336,108895160,78%2478,53
Cobra 91833,808185147,06%1617,78
Black Rock 112360,888995145,10%1590,87
Forest Spirit 81761,127925044,00%1943,23
Taschenratte112806,9811135058,00%1846,60
Fauteur112852,269355044,00%2281,56
BZ-75102384,317454542,22%1945,42
LT-432 8915,518844555,56%1944,96
G.W. Tiger (P)81471,647724450,00%1913,14
Concept 1B 92105,669994463,64%1910,32
Caliban 81569,267833941,03%1889,70
FV217 Badger103042,509563655,56%2403,41
WZ-111 model 1-492244,839893562,86%2680,20
Type 71102724,499903554,29%2415,19
Progetto M35 mod. 46 81970,779683554,29%2760,81
Stinger 102488,009173560,00%1701,70
T216106,093263333,33%0,00
Toro 92207,429723354,55%2393,76
VK 75.01 (K) 81390,977463246,88%1560,17
FV4004 Conway91924,478713066,67%2165,03
E 25 71236,008003043,33%1964,52
116-F3 102510,767552941,38%1773,82
Object 452K 102111,938682853,57%1753,20
Lorraine 40 t 81667,867942839,29%1814,35
FV601 Saladin81397,677582744,44%1772,79
Durendal 102580,968182740,74%1993,05
M3 Stuart388,461852650,00%186,36
GSOR 1006 Scheme 791525,316672642,31%1257,08
ISU-122S 71210,236612642,31%1846,54
SU-10061117,687872564,00%2597,23
SMV CC-64 Vipera 81253,208492568,00%1397,47
Predatore 92176,569202544,00%2109,25
SU-14-17991,135682450,00%1409,10
Tiger II82575,1311712369,57%4074,52
FSV Scheme A71266,708552352,17%2122,63
11081078,325972236,36%1138,50
T-34-85 Rudy 6853,866112138,10%1323,76
Dicker Max 6883,765622147,62%1718,58
Bisonte C45 81373,508422055,00%1375,05
112 81816,6311241973,68%2734,34
Object 25792081,508911861,11%2008,90
Object 752 91717,398181850,00%1369,19
Charioteer Nomad 81371,568601872,22%1510,13
ISU-15281394,597461758,82%1398,87
ST-II102043,007881752,94%1507,38
Pz.Kpfw. Neu112602,069481747,06%1675,28
Type 63 81279,128001752,94%1271,64
Buryan 92732,3311531573,33%2496,40
KV-481293,437511450,00%1522,29
Object 907 101715,715391435,71%1011,40
Lorraine 50 t 91769,008371450,00%1822,19
K-2 81355,547151338,46%1222,49
T-127 3304,232961338,46%1129,11
Cromwell B 6859,317671384,62%1888,83
Char Futur 4 91896,159271361,54%1976,64
50TP prototyp 81577,836201225,00%1452,35
M2 Light2120,331411225,00%251,31
TNH 105/100081462,008571258,33%1855,92
Heavy Tank No. VI 6792,675551258,33%1389,72
Turtle Mk. I 81598,587781233,33%1359,88
Tiger I71982,1810261145,45%3165,51
Cromwell6534,734591136,36%803,91
Löwe 81948,4511191172,73%2348,98
Caernarvon Action X 81549,188791154,55%2134,93
SU-122V 91993,809361070,00%2016,82
T 55A 91839,007851060,00%1818,89
SFAC 105 81301,405761010,00%996,87
AMX 50 12092045,44807944,44%1945,00
Strv m/42-57 Alt A.2 61526,00995944,44%3153,22
Lorraine 120 Alby 81242,44700955,56%964,89
TNH T Vz. 5191456,50881875,00%1372,00
T376340,38487837,50%619,16
Type 3 Chi-Nu Kai 5550,13433850,00%1360,74
Husarz 81969,25976862,50%2072,33
T28 Concept 71425,88854875,00%2836,92
TS-5 81385,38601850,00%1280,80
Fantôme 91612,13792862,50%1618,51
TS-60 91987,29864742,86%1704,76
Coccodrillo 102993,671226683,33%2663,07
T-54 ltwt.92633,331108650,00%4913,37
Obsidian 82002,17725616,67%2386,70
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82142,83947650,00%3214,59
CS-52 LIS 81846,671114683,33%2920,84
Lansen C 8767,33519633,33%585,81
SPHT 92423,83870650,00%1932,63
T803112436,83766633,33%1274,76
Vickers Medium Mk. I165,8099540,00%88,07
Object 283 91883,20666540,00%2195,15
T-103 82172,00874540,00%2477,88
Patton the Tank 91555,80843560,00%2081,02
Projet Louis 91221,80604520,00%1400,83
OCP Peacekeeper 91768,40946560,00%1681,99
FCM 36 Pak 40 3210,503674100,00%576,40
AEC Armoured Car51051,25554425,00%3094,52
Staghound Mk. III6824,75709450,00%1529,44
Object 703 Version II 8667,75370450,00%473,93
Kampfpanzer 50 t 91821,25917450,00%1562,50
Saryuda 91904,50776450,00%1421,71
FV4202 8813,00393425,00%727,39
T26E5 Patriot 82811,001327450,00%5074,55
BT-7 artillery 381,50116425,00%19,69
Rambo 93006,001088450,00%3204,34
Brennos 81638,50982475,00%2348,07
Renault FT1115,00208366,67%734,05
Leichttraktor187,00151366,67%391,52
Type 97 Te-Ke 2109,00188366,67%533,75
SU-86329,6717030,00%175,59
E 65 Zwilling 81192,6710893100,00%1198,24
Chimera 81637,33581333,33%1277,46
StuG IV 5401,67325333,33%909,66
Renault NC-31146,005820,00%0,92
CS-63102898,00840250,00%2041,93
Chieftain Mk. 6 101414,50678250,00%866,74
KPz 3 Projekt 07 HK 91968,0041720,00%1615,19
Executor112993,50972250,00%2654,27
Panhard EBR 75 (FL 10) 8511,5033020,00%637,18
VK 168.01 Mauerbrecher 81740,5012102100,00%2108,52
Jagdtiger Prototype 81683,0052020,00%1582,33
TS-6 91400,5010632100,00%1062,17
43 M. Toldi III 344,50248250,00%152,13
Yong Bing 92420,001041250,00%2280,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,004581100,00%740,96
Renault Otsu1125,002881100,00%639,72
MS-11442,004551100,00%3320,53
BZ-6891664,0010471100,00%1287,30
BZ-16681197,0012501100,00%1428,22
GSOR the TANK 9593,009781100,00%518,07
FV225 Collector 92137,0014281100,00%2042,27
Kpz. Erich Konzept I 92372,0046110,00%1476,82
Windhund 81837,0046510,00%1433,06
M-IV-Y 82467,0085510,00%3167,66
Kunze Panzer 91349,0011881100,00%1404,93
Carro da Combattimento 45 t 102085,0081910,00%1330,75
EMIL 1951 81985,0058210,00%1973,45
Ambassador 92072,0012451100,00%1746,29
TL-1 LPC 82795,0082810,00%3729,43
Vercingétorix 91582,0036310,00%994,95
Chi-Go 71330,0010191100,00%1500,74

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.06.2025
Opuścił klan: 28.10.2026
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.03.2025
Opuścił klan: 09.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.02.2025
Opuścił klan: 09.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.04.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.03.2024
Opuścił klan: 06.04.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2019
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.10.2016
Opuścił klan: 23.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.06.2015
Opuścił klan: 31.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2016
Opuścił klan: 11.04.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.07.2014
Opuścił klan: 27.06.2015