| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Churchill III | 5 | 618,85 | 663 | 842 | 53,33% | 1432,73 | |||||
| IS-3 | 8 | 1465,27 | 595 | 735 | 51,84% | 1796,44 | |||||
| T-127 | 3 | 378,19 | 403 | 583 | 56,60% | 1778,83 | |||||
| T-10 | 9 | 1676,22 | 685 | 556 | 52,88% | 1731,32 | |||||
| IS | 7 | 1207,69 | 543 | 431 | 53,83% | 1876,68 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 790,08 | 507 | 392 | 53,32% | 1768,32 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1011,93 | 632 | 379 | 49,34% | 1509,33 | |||||
| Object 140 | 10 | 1661,97 | 610 | 373 | 45,31% | 1277,62 | |||||
| T-54 | 9 | 1631,34 | 655 | 343 | 53,64% | 1889,66 | |||||
| LTTB | 8 | 709,09 | 470 | 302 | 47,68% | 1270,53 | |||||
| Object 430 | 9 | 1479,04 | 615 | 284 | 48,94% | 1404,23 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1290,67 | 753 | 268 | 50,37% | 1421,70 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1860,04 | 681 | 263 | 47,91% | 1919,04 | |||||
| KV-1S | 6 | 656,40 | 451 | 248 | 56,45% | 1409,92 | |||||
| Object 277 | 10 | 1446,18 | 579 | 232 | 42,67% | 974,59 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 850,90 | 489 | 216 | 52,31% | 1049,25 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1013,72 | 487 | 194 | 45,88% | 1752,89 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1783,03 | 886 | 189 | 50,26% | 1714,50 | |||||
| SU-100 | 6 | 711,99 | 406 | 187 | 51,87% | 1332,38 | |||||
| KV-85 | 6 | 726,85 | 445 | 183 | 51,91% | 1229,32 | |||||
| T67 | 5 | 437,36 | 322 | 171 | 51,46% | 992,80 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1716,61 | 617 | 166 | 40,96% | 1263,83 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 217,10 | 337 | 160 | 58,13% | 1186,90 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1013,59 | 518 | 150 | 58,00% | 1037,13 | |||||
| T-34 | 5 | 560,97 | 397 | 147 | 56,46% | 1765,11 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 594,90 | 353 | 142 | 51,41% | 916,50 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 674,92 | 736 | 139 | 53,96% | 1422,02 | |||||
| T37 | 6 | 524,81 | 411 | 137 | 56,20% | 1520,17 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1400,34 | 545 | 135 | 37,78% | 823,89 | |||||
| T20 | 7 | 1215,15 | 853 | 120 | 57,50% | 2004,20 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1423,65 | 837 | 120 | 50,83% | 1693,13 | |||||
| T-50-2 | 6 | 509,83 | 462 | 115 | 53,91% | 1445,09 | |||||
| T-150 | 6 | 683,54 | 551 | 112 | 52,68% | 1080,85 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 559,52 | 506 | 110 | 53,64% | 1203,23 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 744,33 | 370 | 107 | 50,47% | 1337,63 | |||||
| KV-1 | 5 | 715,24 | 444 | 105 | 62,86% | 1739,29 | |||||
| MT-25 | 6 | 339,20 | 366 | 105 | 50,48% | 868,36 | |||||
| Caliban | 8 | 1627,32 | 913 | 103 | 54,37% | 1959,50 | |||||
| SU-152 | 7 | 851,96 | 413 | 102 | 51,96% | 1121,68 | |||||
| Charioteer | 8 | 1353,86 | 717 | 99 | 51,52% | 1463,30 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 373,60 | 229 | 97 | 38,14% | 616,34 | |||||
| M40/M43 | 8 | 890,30 | 550 | 94 | 41,49% | 753,45 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1930,59 | 771 | 94 | 44,68% | 1305,67 | |||||
| Emil II | 9 | 2266,91 | 920 | 91 | 51,65% | 2146,28 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1552,66 | 937 | 90 | 55,56% | 1665,08 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 872,74 | 422 | 89 | 40,45% | 962,32 | |||||
| M53/M55 | 9 | 820,69 | 546 | 88 | 43,18% | 543,77 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1829,52 | 791 | 85 | 42,35% | 1674,17 | |||||
| Conqueror | 9 | 2239,45 | 980 | 84 | 60,71% | 2307,64 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1615,13 | 903 | 83 | 45,78% | 1829,79 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1907,19 | 828 | 81 | 54,32% | 1550,56 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2395,67 | 820 | 81 | 45,68% | 1916,22 | |||||
| IS-7 | 10 | 2148,65 | 921 | 80 | 60,00% | 1940,08 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 510,81 | 539 | 80 | 40,00% | 690,65 | |||||
| Object 274a | 8 | 1402,36 | 801 | 80 | 45,00% | 1613,80 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 547,44 | 367 | 79 | 44,30% | 922,09 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1661,10 | 718 | 77 | 42,86% | 1451,63 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 296,60 | 321 | 73 | 43,84% | 827,19 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1540,85 | 756 | 73 | 42,47% | 1633,01 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1856,38 | 894 | 72 | 50,00% | 1863,75 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 385,20 | 309 | 69 | 50,72% | 968,53 | |||||
| T49 | 9 | 724,42 | 615 | 69 | 49,28% | 892,65 | |||||
| Cobra | 9 | 1865,43 | 812 | 65 | 50,77% | 1681,58 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1522,45 | 948 | 65 | 55,38% | 1875,69 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1787,38 | 678 | 64 | 46,88% | 1131,25 | |||||
| E 25 | 7 | 990,70 | 720 | 63 | 53,97% | 1503,41 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1605,56 | 849 | 62 | 53,23% | 1898,58 | |||||
| Object 430U | 10 | 2138,69 | 830 | 61 | 50,82% | 1739,25 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 317,47 | 350 | 59 | 44,07% | 1021,59 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 716,73 | 662 | 59 | 44,07% | 1279,91 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 2407,84 | 822 | 56 | 50,00% | 2023,39 | |||||
| MBT-B | 10 | 2942,34 | 926 | 56 | 53,57% | 2192,09 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1797,95 | 860 | 56 | 53,57% | 1714,62 | |||||
| 121B | 10 | 2109,86 | 781 | 56 | 44,64% | 1738,01 | |||||
| Emil I | 8 | 1210,00 | 684 | 53 | 39,62% | 1144,96 | |||||
| Object 780 | 10 | 2201,36 | 798 | 53 | 41,51% | 1677,00 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1338,75 | 724 | 53 | 47,17% | 2053,45 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 554,98 | 473 | 49 | 55,10% | 1782,24 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 582,63 | 493 | 49 | 46,94% | 1640,61 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 652,19 | 543 | 47 | 63,83% | 1389,98 | |||||
| Object 705 | 9 | 2154,81 | 985 | 47 | 57,45% | 2188,08 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1857,06 | 814 | 47 | 40,43% | 1570,18 | |||||
| E 100 | 10 | 1636,26 | 674 | 46 | 36,96% | 1051,86 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1699,43 | 643 | 46 | 47,83% | 1106,54 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1260,04 | 702 | 46 | 47,83% | 1310,13 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 689,87 | 593 | 45 | 53,33% | 1985,79 | |||||
| T54E1 | 9 | 2130,27 | 929 | 45 | 55,56% | 2101,44 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 369,07 | 303 | 44 | 50,00% | 1004,74 | |||||
| 122 TM | 8 | 1375,39 | 764 | 44 | 47,73% | 1427,16 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1617,50 | 867 | 42 | 52,38% | 1962,76 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1487,48 | 899 | 42 | 52,38% | 1792,04 | |||||
| Strv 74 | 6 | 889,05 | 645 | 41 | 43,90% | 1686,59 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1754,66 | 769 | 41 | 43,90% | 1607,15 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1283,26 | 795 | 39 | 53,85% | 1424,61 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1657,76 | 861 | 37 | 59,46% | 1753,20 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1672,24 | 779 | 37 | 48,65% | 1468,92 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1596,11 | 934 | 37 | 56,76% | 1780,33 | |||||
| SU-85 | 5 | 337,26 | 285 | 35 | 54,29% | 712,62 | |||||
| T-832 | 8 | 1330,20 | 788 | 35 | 45,71% | 1200,80 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1335,56 | 923 | 34 | 55,88% | 2743,25 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1552,56 | 861 | 34 | 58,82% | 1831,75 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 595,33 | 504 | 33 | 39,39% | 1848,45 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1143,34 | 825 | 32 | 65,63% | 1512,03 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 182,90 | 353 | 31 | 58,06% | 464,91 | |||||
| T-28 | 4 | 315,07 | 284 | 30 | 63,33% | 1040,79 | |||||
| T29 | 7 | 1625,57 | 926 | 30 | 53,33% | 2419,31 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1673,00 | 1043 | 30 | 60,00% | 2848,87 | |||||
| Object 252U | 8 | 1420,23 | 827 | 30 | 53,33% | 1438,42 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1840,17 | 633 | 29 | 31,03% | 1248,19 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 986,62 | 697 | 29 | 41,38% | 1851,59 | |||||
| Lion | 10 | 1342,03 | 602 | 29 | 37,93% | 776,15 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2346,86 | 882 | 28 | 57,14% | 1820,43 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1309,18 | 888 | 28 | 64,29% | 1888,57 | |||||
| SU-101 | 8 | 1537,46 | 850 | 28 | 60,71% | 1976,21 | |||||
| KV-2 | 6 | 931,39 | 733 | 28 | 64,29% | 1836,32 | |||||
| T32 | 8 | 1812,65 | 1045 | 26 | 61,54% | 2464,90 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 713,58 | 749 | 26 | 57,69% | 1759,19 | |||||
| Somua SM | 8 | 1853,80 | 1044 | 25 | 56,00% | 2155,48 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 535,76 | 438 | 25 | 56,00% | 623,85 | |||||
| Type 58 | 6 | 1056,92 | 877 | 24 | 79,17% | 2315,73 | |||||
| Object 704 | 9 | 1954,29 | 899 | 24 | 62,50% | 1767,37 | |||||
| T30 | 9 | 2240,83 | 855 | 23 | 52,17% | 1898,89 | |||||
| T69 | 8 | 1146,87 | 623 | 23 | 30,43% | 1118,19 | |||||
| HWK 12 | 8 | 940,57 | 717 | 23 | 47,83% | 1666,33 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 847,83 | 482 | 23 | 26,09% | 684,25 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1384,05 | 917 | 22 | 59,09% | 2410,97 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1887,64 | 864 | 22 | 63,64% | 1671,98 | |||||
| Type T-34 | 5 | 742,86 | 559 | 22 | 54,55% | 2174,67 | |||||
| Object 416 | 8 | 1172,68 | 686 | 22 | 50,00% | 1365,39 | |||||
| Type 59 | 8 | 1238,48 | 893 | 21 | 52,38% | 1617,57 | |||||
| IS-2 | 7 | 1504,29 | 954 | 21 | 66,67% | 2447,87 | |||||
| T-50 | 5 | 239,05 | 281 | 21 | 66,67% | 835,48 | |||||
| A-44 | 7 | 1374,10 | 869 | 20 | 50,00% | 2324,74 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 1092,30 | 722 | 20 | 55,00% | 3638,68 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 1087,47 | 793 | 19 | 57,89% | 2463,73 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 840,68 | 631 | 19 | 42,11% | 2660,66 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1431,21 | 930 | 19 | 52,63% | 3405,38 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1298,74 | 680 | 19 | 52,63% | 892,59 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 2076,32 | 768 | 19 | 42,11% | 1261,65 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2337,68 | 1042 | 19 | 63,16% | 2372,51 | |||||
| Tiger I | 7 | 1499,83 | 1017 | 18 | 61,11% | 2292,65 | |||||
| AT 2 | 5 | 727,72 | 633 | 18 | 61,11% | 2055,20 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2558,28 | 1313 | 18 | 66,67% | 3125,21 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 2240,11 | 880 | 18 | 50,00% | 2079,28 | |||||
| Gryphon | 10 | 2347,67 | 909 | 18 | 55,56% | 1818,73 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 705,59 | 512 | 17 | 47,06% | 1708,47 | |||||
| K-2 | 8 | 1666,12 | 750 | 17 | 29,41% | 1827,85 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1356,53 | 694 | 17 | 47,06% | 1456,66 | |||||
| Type 64 | 6 | 1122,47 | 896 | 17 | 64,71% | 3862,92 | |||||
| Cromwell | 6 | 1200,31 | 906 | 16 | 75,00% | 2760,82 | |||||
| Achilles | 6 | 930,81 | 664 | 16 | 56,25% | 1726,42 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1837,06 | 781 | 16 | 56,25% | 1492,70 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 443,33 | 346 | 15 | 53,33% | 1807,94 | |||||
| Sexton II | 3 | 114,60 | 144 | 15 | 73,33% | 472,58 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 136,07 | 142 | 15 | 33,33% | 275,26 | |||||
| XM66F | 8 | 1657,33 | 862 | 15 | 53,33% | 1837,95 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1990,27 | 927 | 15 | 53,33% | 2163,57 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2113,86 | 717 | 14 | 50,00% | 1600,06 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1629,00 | 623 | 14 | 35,71% | 902,97 | |||||
| Comet | 7 | 1258,77 | 915 | 13 | 61,54% | 2482,22 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1601,62 | 882 | 13 | 53,85% | 1790,48 | |||||
| M8A1 | 4 | 195,67 | 284 | 12 | 33,33% | 269,24 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1307,58 | 789 | 12 | 50,00% | 1258,53 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1908,00 | 1036 | 11 | 54,55% | 2019,01 | |||||
| T-46 | 3 | 93,00 | 200 | 11 | 72,73% | 383,34 | |||||
| WZ-131 | 7 | 746,00 | 686 | 11 | 45,45% | 1621,48 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 818,00 | 662 | 11 | 54,55% | 2640,20 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1320,82 | 566 | 11 | 36,36% | 692,47 | |||||
| T-62A | 10 | 2224,73 | 932 | 11 | 54,55% | 2350,62 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1082,73 | 722 | 11 | 45,45% | 1069,67 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1354,91 | 756 | 11 | 54,55% | 1552,55 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 420,18 | 295 | 11 | 36,36% | 589,22 | |||||
| KR-1 | 11 | 1741,27 | 821 | 11 | 27,27% | 861,03 | |||||
| Marder II | 3 | 153,80 | 177 | 10 | 70,00% | 467,68 | |||||
| AMBT | 8 | 1351,90 | 849 | 10 | 60,00% | 1527,47 | |||||
| IS-6 | 8 | 1540,00 | 1016 | 9 | 77,78% | 1846,32 | |||||
| Char Murat | 9 | 1319,78 | 663 | 9 | 33,33% | 953,10 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1970,00 | 776 | 8 | 50,00% | 1437,48 | |||||
| 59-16 | 6 | 973,38 | 898 | 8 | 75,00% | 3542,01 | |||||
| 113 | 10 | 1928,38 | 795 | 8 | 50,00% | 1530,90 | |||||
| Grille | 5 | 516,75 | 316 | 8 | 37,50% | 1049,33 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1228,00 | 803 | 8 | 62,50% | 1444,60 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1569,38 | 643 | 8 | 25,00% | 884,23 | |||||
| T 54D | 9 | 1457,57 | 817 | 7 | 57,14% | 1369,56 | |||||
| Object 752 | 9 | 1652,00 | 723 | 7 | 42,86% | 1160,72 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1628,43 | 1091 | 7 | 85,71% | 1952,91 | |||||
| Löwe | 8 | 1038,29 | 739 | 7 | 57,14% | 1038,44 | |||||
| TS-5 | 8 | 2357,00 | 1258 | 7 | 57,14% | 2832,62 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1978,86 | 869 | 7 | 57,14% | 2053,95 | |||||
| STB-1 | 10 | 1815,50 | 927 | 6 | 66,67% | 1719,10 | |||||
| FV215b | 10 | 2578,50 | 796 | 6 | 50,00% | 1902,00 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 264,67 | 312 | 6 | 50,00% | 359,70 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2403,33 | 958 | 6 | 50,00% | 1679,38 | |||||
| T-29 | 3 | 584,17 | 674 | 6 | 50,00% | 2136,15 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 300,33 | 330 | 6 | 50,00% | 213,68 | |||||
| B1 | 4 | 88,40 | 123 | 5 | 20,00% | 3,10 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 226,60 | 276 | 5 | 60,00% | 1170,34 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1959,60 | 711 | 5 | 40,00% | 1282,10 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2123,60 | 905 | 5 | 60,00% | 1835,19 | |||||
| Object 705A | 10 | 1806,00 | 901 | 5 | 60,00% | 1389,51 | |||||
| K-91 | 10 | 2208,00 | 871 | 5 | 60,00% | 2111,47 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 170,50 | 338 | 4 | 75,00% | 692,58 | |||||
| SU-18 | 2 | 61,75 | 129 | 4 | 75,00% | 363,38 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 161,75 | 312 | 4 | 75,00% | 1022,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 68,50 | 194 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2143,50 | 697 | 4 | 25,00% | 1462,91 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 126,25 | 282 | 4 | 75,00% | 619,51 | |||||
| T110E4 | 10 | 2086,25 | 823 | 4 | 75,00% | 1458,78 | |||||
| M60 | 10 | 1326,00 | 691 | 4 | 50,00% | 840,39 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2177,00 | 744 | 4 | 50,00% | 1364,02 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2192,25 | 963 | 4 | 50,00% | 1522,74 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 518,25 | 476 | 4 | 50,00% | 1194,58 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1025,00 | 861 | 4 | 75,00% | 811,17 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 130,00 | 190 | 3 | 0,00% | 451,14 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2426,00 | 1293 | 3 | 100,00% | 2187,58 | |||||
| T110E5 | 10 | 1955,67 | 902 | 3 | 66,67% | 1598,37 | |||||
| E 77 | 9 | 1844,67 | 918 | 3 | 66,67% | 1851,37 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 212,67 | 358 | 3 | 0,00% | 496,36 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 78,50 | 263 | 2 | 50,00% | 101,20 | |||||
| Object 432U | 11 | 2619,00 | 1504 | 2 | 100,00% | 2310,44 | |||||
| KV-1SA | 5 | 811,50 | 783 | 2 | 50,00% | 2098,77 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 357,50 | 666 | 2 | 100,00% | 1181,86 | |||||
| T77 | 8 | 2344,50 | 870 | 2 | 50,00% | 2271,01 | |||||
| M2 Light | 2 | 497,00 | 524 | 1 | 100,00% | 2780,24 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2731,00 | 1167 | 1 | 100,00% | 2319,23 | |||||
| T-26 | 2 | 69,00 | 124 | 1 | 100,00% | 341,25 | |||||
| Tiger II | 8 | 555,00 | 189 | 1 | 0,00% | 290,39 | |||||
| IS-4 | 10 | 2120,00 | 1163 | 1 | 100,00% | 1684,51 | |||||
| Object 268 | 10 | 5412,00 | 1722 | 1 | 100,00% | 6478,51 | |||||
| AMR 35 | 2 | 54,00 | 84 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1518,00 | 1194 | 1 | 100,00% | 2468,15 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 760,00 | 663 | 1 | 100,00% | 909,55 | |||||
| Char de transition | 6 | 1226,00 | 909 | 1 | 100,00% | 1732,19 |
razryha2015
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 15152 | 27 | 135 | 346 | ||||
| Ø Poziom | 7,41 | 9,85 | 8,24 | 8,19 | ||||
| Zwycięstwa | 7760 | 51,21% | 16 | 59,26% | 68 | 50,37% | 173 | 50,00% |
| Porażki | 7191 | 47,46% | 11 | 40,74% | 63 | 46,67% | 161 | 46,53% |
| Remisy | 201 | 1,33% | 0 | 0,00% | 4 | 2,96% | 12 | 3,47% |
| Przetrwane bitwy | 3211 | 21,19% | 8 | 29,63% | 29 | 21,48% | 87 | 25,14% |
| Zniszczone czołgi | 13399 | 0,88 | 32 | 1,19 | 124 | 0,92 | 322 | 0,93 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,12 | 1,68 | 1,17 | 1,24 | ||||
| Wykryte pojazdy | 18929 | 1,25 | 25 | 0,93 | 181 | 1,34 | 433 | 1,25 |
| Zadane uszkodzenia | 1.167,78 | 2.225,44 | 1.528,02 | 1.596,52 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 16108 | 1,06 | 12 | 0,44 | 13 | 0,10 | 166 | 0,48 |
| Punkty obrony bazy | 7061 | 0,47 | 0 | 0,00 | 47 | 0,35 | 169 | 0,49 |
| Doświadczenie | 621,30 | 921,93 | 838,38 | 848,84 | ||||
| WN7 | 1190,11 | 1405,47 | 1238,52 | 1272,36 | ||||
| WN8 | 1551,72 | 1826,50 | 1875,95 | 1917,67 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 15152 | |
| Ø Poziom | 7,41 | |
| Zwycięstwa | 7760 | 51,21% |
| Porażki | 7191 | 47,46% |
| Remisy | 201 | 1,33% |
| Przetrwane bitwy | 3211 | 21,19% |
| Zniszczone czołgi | 13399 | 0,88 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,12 | |
| Wykryte pojazdy | 18929 | 1,25 |
| Zadane uszkodzenia | 1.167,78 | |
| Punkty zajęcia bazy | 16108 | 1,06 |
| Punkty obrony bazy | 7061 | 0,47 |
| Doświadczenie | 621,30 | |
| WN7 | 1190,11 | |
| WN8 | 1551,72 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 27 | |
| Ø Poziom | 9,85 | |
| Zwycięstwa | 16 | 59,26% |
| Porażki | 11 | 40,74% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 8 | 29,63% |
| Zniszczone czołgi | 32 | 1,19 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,68 | |
| Wykryte pojazdy | 25 | 0,93 |
| Zadane uszkodzenia | 2.225,44 | |
| Punkty zajęcia bazy | 12 | 0,44 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 921,93 | |
| WN7 | 1405,47 | |
| WN8 | 1826,50 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 135 | |
| Ø Poziom | 8,24 | |
| Zwycięstwa | 68 | 50,37% |
| Porażki | 63 | 46,67% |
| Remisy | 4 | 2,96% |
| Przetrwane bitwy | 29 | 21,48% |
| Zniszczone czołgi | 124 | 0,92 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,17 | |
| Wykryte pojazdy | 181 | 1,34 |
| Zadane uszkodzenia | 1.528,02 | |
| Punkty zajęcia bazy | 13 | 0,10 |
| Punkty obrony bazy | 47 | 0,35 |
| Doświadczenie | 838,38 | |
| WN7 | 1238,52 | |
| WN8 | 1875,95 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 346 | |
| Ø Poziom | 8,19 | |
| Zwycięstwa | 173 | 50,00% |
| Porażki | 161 | 46,53% |
| Remisy | 12 | 3,47% |
| Przetrwane bitwy | 87 | 25,14% |
| Zniszczone czołgi | 322 | 0,93 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,24 | |
| Wykryte pojazdy | 433 | 1,25 |
| Zadane uszkodzenia | 1.596,52 | |
| Punkty zajęcia bazy | 166 | 0,48 |
| Punkty obrony bazy | 169 | 0,49 |
| Doświadczenie | 848,84 | |
| WN7 | 1272,36 | |
| WN8 | 1917,67 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 88 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 41 | 46,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 47 | 53,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 20 | 22,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 42 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 99 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 836,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 117 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 138 | 1,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 530,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 88 | |
| Zwycięstwa | 41 | 46,59% |
| Porażki | 47 | 53,41% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 20 | 22,73% |
| Zniszczone czołgi | 42 | 0,48 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,62 | |
| Wykryte pojazdy | 99 | 1,13 |
| Zadane uszkodzenia | 836,82 | |
| Punkty zajęcia bazy | 117 | 1,33 |
| Punkty obrony bazy | 138 | 1,57 |
| Doświadczenie | 530,39 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 619,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 27 | 13,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 554,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | |
| Zwycięstwa | 2 | 100,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 100,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,50 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,50 |
| Zadane uszkodzenia | 619,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 27 | 13,50 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 554,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen