raqpis

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.09.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3456752359
Ø Poziom8,408,008,879,61
Zwycięstwa1704549,31%120,00%1043,48%2949,15%
Porażki1714749,61%480,00%1356,52%3050,85%
Remisy3751,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy882725,54%120,00%730,43%1322,03%
Zniszczone czołgi286060,8330,60180,78490,83
Zniszczonych/zgonów1,110,751,131,07
Wykryte pojazdy356861,0320,4070,30470,80
Zadane uszkodzenia1.341,661.253,201.465,001.702,41
Punkty zajęcia bazy143310,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy138470,4000,0000,0000,00
Doświadczenie664,24517,80569,87753,44
WN71061,89594,33809,51977,03
WN81392,23902,881223,671480,19
Ogółem
Ilość bitew34567
Ø Poziom8,40
Zwycięstwa1704549,31%
Porażki1714749,61%
Remisy3751,08%
Przetrwane bitwy882725,54%
Zniszczone czołgi286060,83
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy356861,03
Zadane uszkodzenia1.341,66
Punkty zajęcia bazy143310,41
Punkty obrony bazy138470,40
Doświadczenie664,24
WN71061,89
WN81392,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.253,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie517,80
WN7594,33
WN8902,88
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew23
Ø Poziom8,87
Zwycięstwa1043,48%
Porażki1356,52%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy730,43%
Zniszczone czołgi180,78
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy70,30
Zadane uszkodzenia1.465,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie569,87
WN7809,51
WN81223,67
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew59
Ø Poziom9,61
Zwycięstwa2949,15%
Porażki3050,85%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1322,03%
Zniszczone czołgi490,83
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy470,80
Zadane uszkodzenia1.702,41
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie753,44
WN7977,03
WN81480,19
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew168000
Zwycięstwa6840,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki9757,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6035,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1050,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy1240,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.546,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy810,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2401,4300,0000,0000,00
Doświadczenie538,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew168
Zwycięstwa6840,48%
Porażki9757,74%
Remisy31,79%
Przetrwane bitwy6035,71%
Zniszczone czołgi1050,63
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy1240,74
Zadane uszkodzenia1.546,59
Punkty zajęcia bazy810,48
Punkty obrony bazy2401,43
Doświadczenie538,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew74000
Zwycięstwa3445,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki3952,70%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,35%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2533,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi430,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy380,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.042,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy180,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy791,0700,0000,0000,00
Doświadczenie605,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew74
Zwycięstwa3445,95%
Porażki3952,70%
Remisy11,35%
Przetrwane bitwy2533,78%
Zniszczone czołgi430,58
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy380,51
Zadane uszkodzenia1.042,59
Punkty zajęcia bazy180,24
Punkty obrony bazy791,07
Doświadczenie605,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa1845,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2255,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1230,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy310,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia567,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy230,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy521,3000,0000,0000,00
Doświadczenie415,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa1845,00%
Porażki2255,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1230,00%
Zniszczone czołgi210,53
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy310,78
Zadane uszkodzenia567,25
Punkty zajęcia bazy230,58
Punkty obrony bazy521,30
Doświadczenie415,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew66000
Zwycięstwa1421,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki5075,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1421,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy460,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia619,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1342,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy150,2300,0000,0000,00
Doświadczenie274,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew66
Zwycięstwa1421,21%
Porażki5075,76%
Remisy23,03%
Przetrwane bitwy1421,21%
Zniszczone czołgi270,41
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy460,70
Zadane uszkodzenia619,53
Punkty zajęcia bazy1342,03
Punkty obrony bazy150,23
Doświadczenie274,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3204000
Zwycięstwa155948,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki151247,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy1334,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy128540,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi22720,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy24730,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.147,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy53261,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy115553,6100,0000,0000,00
Doświadczenie709,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3204
Zwycięstwa155948,66%
Porażki151247,19%
Remisy1334,15%
Przetrwane bitwy128540,11%
Zniszczone czołgi22720,71
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy24730,77
Zadane uszkodzenia1.147,27
Punkty zajęcia bazy53261,66
Punkty obrony bazy115553,61
Doświadczenie709,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1519000
Zwycięstwa71146,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki79152,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy171,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy56837,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10300,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy13890,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia908,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16981,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21071,3900,0000,0000,00
Doświadczenie530,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1519
Zwycięstwa71146,81%
Porażki79152,07%
Remisy171,12%
Przetrwane bitwy56837,39%
Zniszczone czołgi10300,68
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy13890,91
Zadane uszkodzenia908,43
Punkty zajęcia bazy16981,12
Punkty obrony bazy21071,39
Doświadczenie530,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew141000
Zwycięstwa7251,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki6646,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5841,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi940,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy1330,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.396,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy720,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1250,8900,0000,0000,00
Doświadczenie541,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew141
Zwycięstwa7251,06%
Porażki6646,81%
Remisy32,13%
Przetrwane bitwy5841,13%
Zniszczone czołgi940,67
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy1330,94
Zadane uszkodzenia1.396,78
Punkty zajęcia bazy720,51
Punkty obrony bazy1250,89
Doświadczenie541,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (256)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV4005 Stage II101843,21600227146,24%1465,07
T57 Heavy102121,31733175950,48%1783,67
IS-381385,24781163051,84%1767,12
Bat.-Châtillon 25 t101704,61686154945,77%1436,95
T34 81173,51690150250,80%1343,09
Object 140101662,53712130347,20%1404,03
IS-7101589,6867688242,74%1143,58
T-34-85 Rudy 6872,8868876956,44%1810,90
E 25 71008,4970269552,09%1527,29
AMX 13 909698,3066668150,51%968,81
T92 HMC101236,8351159846,82%1053,62
AMX Chasseur de chars 8978,2565259747,91%1268,62
Type 64 6518,4055657951,30%1310,88
T110E3102134,2472156347,60%1596,37
E 100101859,6671152549,33%1529,61
T-1091149,9362650244,22%965,38
VK 45.02 (P) Ausf. B91725,2270148353,21%1821,03
T110E5101875,4972947747,17%1445,03
KV-856556,7048441349,64%831,48
XM57 81529,7780641251,21%1418,10
T54E191584,8074233446,71%1539,52
Emil II91886,3885632353,25%1909,29
Type 5 Ka-Ri 81449,7471230447,37%1237,95
SU-122-44 71123,3768629054,14%1646,50
T-5491049,2267028045,00%938,55
BZ-79112673,5990728048,57%1683,09
Bat.-Châtillon 25 t AP91494,2374227849,28%1545,24
T-1506674,8856127648,91%1101,78
E 7591538,3979227054,81%1455,88
M53/M5591240,6555326949,07%1269,25
SFAC 105 81299,9466126943,49%1130,72
T3091862,9375826850,00%1748,61
IS7667,2057525749,42%784,90
E 77 91339,0474024748,58%1043,13
50TP Tyszkiewicza91724,6978123948,95%1614,02
Pz.Kpfw. VII101811,0574823954,81%1366,89
WZ-111G FT92130,0181221853,21%1990,73
M10391825,6286921658,80%2077,21
T9591749,9473820950,72%1477,34
KV-15294,1538820853,37%498,39
T-54 ltwt.9901,8863520647,09%1210,74
Progetto M35 mod. 46 81355,9577020550,24%1565,43
T28 Prototype81377,1070220352,71%1545,17
Tiger II81058,1770420255,45%1238,72
KV-137878,5071820055,00%1576,02
T110E4101926,9569320047,00%1361,24
Bat.-Châtillon 155 559984,7658819646,43%827,61
Achilles6787,2758119551,28%1581,05
M40/M4381190,7057719447,42%1503,97
Lorraine 155 mle. 518859,1245018941,80%867,29
105 leFH18B2 5551,7240918650,54%1007,50
Grille 15101513,6057518640,86%893,93
FV4004 Conway91652,1069118146,41%1553,45
PTZ-78112617,6977317247,67%1548,82
T-284125,9723215947,80%184,04
WZ-111-1G FT81375,3870915151,66%1593,57
T-448778,8560414744,22%901,69
T2881319,2870614453,47%1389,25
T698890,0667314250,00%1051,43
WZ-113G FT101988,3667314042,86%1223,22
Kranvagn101779,5072513749,64%1404,45
53TP Markowskiego81330,3577213348,12%1604,75
T3281435,5088013160,31%1811,44
Charioteer81197,3266613047,69%1400,46
O-Ho81263,3371912348,78%1382,14
Leo7869,2364711653,45%1420,19
AMX 13 757371,0855711352,21%649,98
T2 Light Tank 273,5925011143,24%103,33
AMX 13 F3 AM6509,4542411050,00%702,07
M127893,9149010944,95%1133,92
FV217 Badger102061,2885110952,29%1413,02
Object 705A101809,0367210941,28%1261,95
Strv 103-091242,7556210248,04%947,51
AMX M4 mle. 54102036,367869650,00%1442,89
Pudel 6697,626049546,32%1236,59
Cromwell6658,526459457,45%1438,63
UDES 0381100,695699447,87%1044,92
Emil I81697,378779356,99%2235,19
Challenger7837,996419353,76%1134,81
T2971214,548179256,52%1650,91
Object 277101667,806979252,17%1305,12
AT-FV230 Breaker112264,158899147,25%1609,01
T25 Pilot Number 1 81121,477388943,82%1539,56
KV-371023,157188857,95%1513,42
Lorraine 155 mle. 507694,944788555,29%885,83
Tiger I7869,426158440,48%968,95
IS-M81388,438408155,56%1718,31
Rheinmetall Skorpion 81310,306728141,98%1264,01
Ho-Ri 191341,536797949,37%1009,93
T25/27997,806057639,47%1496,51
M446567,704507655,26%962,32
Ikv 90 Typ B7940,576157550,67%1479,22
T-437551,085707448,65%784,60
IS-3-II91441,327887444,59%1259,07
Heavy Tank No. VI 6787,296147354,79%1503,97
M-V-Y101615,136977145,07%1115,27
Somua SM 81250,627447145,07%1159,11
T-34-856453,074637052,86%741,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4375,864506960,87%1134,06
MS-1151,941306650,00%89,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81568,127396648,48%1578,60
O-I6708,435646552,31%1251,09
VK 45.02 (P) Ausf. A81228,207296453,13%1445,88
AMX 65 t8987,537046454,69%1094,30
BZ-75101672,308026350,79%1139,21
T-345232,733316251,61%471,23
VK 36.01 (H)6489,665456254,84%819,60
Waffenträger auf Pz. IV91607,877376256,45%1419,54
WZ-111 model 6 81502,578485648,21%1462,47
Ikv 65 Alt II6714,135255547,27%1287,16
Pz.Kpfw. II Luchs4303,694455543,64%1079,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5253,954005558,18%612,40
FV227 Conceiver81026,746445337,74%912,04
Object 703 Version II 8988,136755339,62%827,17
AC 1 Sentinel 4327,274825273,08%1290,59
ELC EVEN 90 8477,586085242,31%757,66
Strv 746738,556035158,82%1473,03
Comet7769,866815164,71%1376,87
Bat.-Châtillon 12 t8761,257265164,71%1565,27
SU-855281,642915040,00%404,37
Maus101692,468455060,00%1227,15
M18 Hellcat6834,306735058,00%1728,69
T1 Cunningham1123,512874951,02%648,13
Škoda T 177465,455604957,14%871,65
O-Ni71203,618194957,14%1675,02
T-50587,592834944,90%67,97
T-463109,562144847,92%279,73
Type 5 Heavy102284,737824845,83%1495,28
Tiger (P)7926,026654847,92%1106,55
T71 DA7431,155594850,00%741,09
Lorraine 40 t 81351,677594847,92%1768,98
Type 586511,075564652,17%991,08
M66729,485514443,18%993,72
60TP Lewandowskiego101769,596894459,09%1348,05
Jagdtiger Prototype 81187,757264447,73%1049,48
Vz. 64 Blesk8367,715414250,00%432,34
Ares 7581021,717274250,00%1096,99
Pz.Kpfw. 5581516,078444245,24%1312,20
Object 70591740,108484055,00%1913,45
A-447853,106713958,97%1331,07
IS-5 (Object 730) 81093,137503961,54%1279,06
Ho-Ri 28963,457073860,53%1043,29
T-34-2G FT71016,326813865,79%1662,95
Bat.-Châtillon 155 5810891,925343847,37%606,23
G.W. Tiger (P)8912,245013828,95%775,70
Hotchkiss EBR7573,745603844,74%1112,56
Type 3 Ho-Ni III5487,623303732,43%746,32
T-70374,761703740,54%14,88
FV224 Chopper71011,247773756,76%1211,88
Type 1 Ho-Ni II 4681,165553745,95%1394,38
Škoda T 256647,786343655,56%1324,82
Versuchspanzer 5791535,437723545,71%1162,13
M415410,823553441,18%446,36
Archer5443,634293253,13%963,20
Vickers Medium Mk. I161,581053135,48%74,17
T-60260,941203141,94%8,54
Type 4 Heavy91318,977513056,67%1167,51
Gorilla112408,408023050,00%1410,16
SU-85B4257,553602955,17%582,15
Vz. 68 Squall 8539,415512944,83%687,66
T-28E with F-30 4575,725452944,83%1618,19
M374261,462892846,43%773,65
T28 Concept 71178,006492740,74%1755,77
WZ-131G FT6905,196242661,54%1882,48
FV230 Canopener101238,287772568,00%822,47
Chi-To SP71069,797112450,00%1208,84
Fauteur111622,257662441,67%873,90
M4A1 Sherman5405,704592356,52%1075,07
IS-27802,525132330,43%769,59
Caernarvon Action X 8879,486892347,83%898,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.498,322742236,36%58,46
MT-256189,643912240,91%270,41
SU-76M4110,622202142,86%68,97
T-26263,701122045,00%92,15
60G FT5607,054342050,00%1243,56
Nashorn6918,255572035,00%1599,64
Waffenträger auf E 100101228,255932050,00%669,26
ARL 446655,006291973,68%1290,11
45TP Habicha71045,687061947,37%1484,19
T-80491,532441942,11%100,19
T803111678,167601931,58%836,06
Ho-Ri 3101447,505151827,78%650,31
KV-26411,673681838,89%429,76
AMX 50 10081318,717071735,29%1349,60
Churchill VII6816,716851764,71%1462,13
AMX 12 t6311,763781729,41%614,28
Leichttraktor176,252291637,50%119,82
Felice 91309,136911643,75%1207,15
Panhard AMD 178B6514,317071687,50%1667,76
IS-2-II8721,444901631,25%541,43
SU-76G FT4674,335421546,67%1796,65
Ares 8591387,478281566,67%1287,03
LPT-67 Šelma9609,694981330,77%471,87
G.W. Panther7578,923811330,77%406,87
ASTRON Rex 105 mm 8812,006871353,85%814,84
StuG III Ausf. G5438,174421258,33%1054,02
T1 Heavy5415,754181241,67%689,15
Panhard AML Lynx 6x68395,755931258,33%633,39
M75260,553811145,45%862,83
KV-220-2 5586,367831172,73%1139,80
Hummel6574,704621050,00%709,63
Strv fm/211105,33196933,33%329,52
AMX ELC bis5113,78343966,67%344,15
T216236,78305933,33%330,98
LTTB8804,67432922,22%1120,00
SMV CC-64 Vipera 8685,11543944,44%460,32
StuG IV 5585,67465966,67%1454,55
SU-263175,75241850,00%369,01
Pz.Kpfw. T 25 5357,25337825,00%589,90
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,71226742,86%352,26
Object 25791606,43813757,14%1595,24
Taschenratte111877,57846757,14%950,56
Rheinmetall Skorpion G 81174,86655757,14%1330,03
M24E2 Super Chaffee 6365,57402728,57%661,09
M4A1 Revalorisé 8929,14846771,43%1107,17
AMX M4 mle. 5191927,331130683,33%1771,27
TS-54 8853,33611650,00%659,89
T-34 shielded 5712,50571633,33%1962,84
Turán III prototípus 5786,17617633,33%1787,99
Pz.Kpfw. 38 (t)3167,00342560,00%589,84
M-IV-Y 8827,00458520,00%568,19
AMX ELC 901 6337,00396540,00%588,45
T 55A 91101,60620540,00%842,62
WZ-120-1G FT 8526,00541560,00%450,28
43 M. Toldi III 3223,804285100,00%1169,94
ST-II101316,50905475,00%912,14
T-50-2 6327,25246425,00%662,78
AAT60 8775,50661450,00%658,34
LTP 3160,50218450,00%592,33
Rambo 91446,25575425,00%969,60
Fantôme 91672,00900475,00%1735,22
M3 Stuart3125,67247366,67%471,19
SU-1829,0069333,33%0,00
KV-48178,00370333,33%3,10
AMX 13 (FL 11) 5510,67684366,67%2093,34
M3 Lee4237,00342250,00%808,49
Type 97 Te-Ke 223,0047250,00%99,55
M7 Priest3235,003942100,00%657,26
M5 Stuart4252,507482100,00%826,26
Ho-Ri Shugo111087,5032220,00%347,06
Kampfpanzer 67101407,5037520,00%637,66
T-29 3418,00287250,00%1333,52
Patton the Tank 9814,0025520,00%461,92
TOG II* 6650,507872100,00%976,15
AMX M4 mle. 49 8760,00569250,00%726,97
Leox 91239,00667250,00%779,55
Renault FT1105,009210,00%384,00
4TP170,003711100,00%346,63
Valentine30,001771100,00%261,00
Panzerwagen 39 3712,0052110,00%3545,26
Pawlack Tank6797,0019910,00%896,35
MKA 2162,003831100,00%630,56
Tetrarch 288,003301100,00%423,17
IS-2 7848,0053610,00%972,81
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2130,005321100,00%676,04
BT-7 artillery 379,0014310,00%11,07

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.09.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.09.2026
Opuścił klan: 03.09.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.08.2026
Opuścił klan: 31.08.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.05.2026
Opuścił klan: 17.05.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.09.2025
Opuścił klan: 16.10.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 30.07.2025
Opuścił klan: 28.08.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.10.2024
Opuścił klan: 16.01.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.08.2024
Opuścił klan: 02.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.03.2016
Opuścił klan: 31.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2017
Opuścił klan: 15.10.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.09.2018
Opuścił klan: 29.09.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.05.2017
Opuścił klan: 20.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.10.2018
Opuścił klan: 26.12.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.01.2016
Opuścił klan: 30.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.02.2016
Opuścił klan: 20.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.03.2016
Opuścił klan: 16.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.12.2017
Opuścił klan: 19.02.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.04.2017
Opuścił klan: 29.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2015
Opuścił klan: 03.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.07.2015
Opuścił klan: 13.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.02.2015
Opuścił klan: 09.07.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.02.2015
Opuścił klan: 23.02.2015
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.01.2015
Opuścił klan: 08.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.12.2014
Opuścił klan: 15.01.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.08.2014
Opuścił klan: 18.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.06.2014