| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-130PM | 8 | 1627,53 | 814 | 3338 | 55,03% | 2013,92 | |||||
| Matilda | 4 | 493,51 | 372 | 2512 | 55,14% | 1704,27 | |||||
| KV-1 | 5 | 615,21 | 430 | 2274 | 53,69% | 1466,72 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 391,70 | 546 | 2103 | 63,10% | 2046,28 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 692,84 | 438 | 1953 | 55,61% | 1925,26 | |||||
| Dicker Max | 6 | 947,08 | 596 | 1941 | 55,64% | 2054,86 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1389,48 | 786 | 1840 | 52,55% | 1667,84 | |||||
| T-50-2 | 6 | 546,40 | 736 | 1760 | 57,22% | 1914,12 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 743,89 | 523 | 1672 | 55,20% | 1806,55 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1089,55 | 668 | 1574 | 55,59% | 1807,93 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 443,00 | 511 | 1510 | 57,95% | 1970,63 | |||||
| T-150 | 6 | 832,13 | 475 | 1328 | 54,89% | 1616,10 | |||||
| Churchill I | 5 | 567,27 | 374 | 1290 | 53,49% | 1306,67 | |||||
| FV3805 | 9 | 1429,38 | 648 | 1222 | 51,06% | 1448,24 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 724,51 | 750 | 1216 | 57,89% | 2761,92 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1726,10 | 682 | 1189 | 50,46% | 1569,42 | |||||
| O-Ni | 7 | 1166,79 | 547 | 1182 | 53,89% | 1785,86 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 658,52 | 699 | 1155 | 53,59% | 1267,70 | |||||
| Conqueror | 9 | 1532,77 | 560 | 1077 | 51,25% | 1520,94 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1138,48 | 509 | 1064 | 51,97% | 1384,75 | |||||
| Black Prince | 7 | 878,41 | 464 | 1055 | 51,18% | 1217,16 | |||||
| TS-5 | 8 | 1486,52 | 842 | 1037 | 52,17% | 1764,28 | |||||
| T49 | 9 | 1008,17 | 605 | 1027 | 50,63% | 1666,41 | |||||
| FV215b | 10 | 1608,18 | 515 | 824 | 47,94% | 1358,92 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 711,31 | 539 | 824 | 52,18% | 1410,89 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1015,81 | 779 | 806 | 55,58% | 2122,28 | |||||
| T34 B | 8 | 1282,50 | 735 | 740 | 48,38% | 1724,27 | |||||
| IS-3 | 8 | 1251,92 | 677 | 712 | 55,48% | 1590,19 | |||||
| FV304 | 6 | 789,09 | 461 | 710 | 53,38% | 1400,96 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1118,94 | 742 | 688 | 48,11% | 1453,05 | |||||
| T71 DA | 7 | 752,96 | 765 | 672 | 54,91% | 1919,58 | |||||
| O-I | 6 | 913,52 | 478 | 671 | 52,46% | 1812,46 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 480,30 | 510 | 629 | 59,14% | 2207,20 | |||||
| SU-100Y | 6 | 983,31 | 633 | 626 | 51,92% | 1892,55 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 452,18 | 344 | 619 | 52,83% | 1316,39 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 563,68 | 628 | 600 | 54,83% | 1695,97 | |||||
| FV207 | 8 | 1150,04 | 455 | 572 | 48,25% | 1513,43 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1783,27 | 646 | 552 | 47,46% | 1602,41 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1824,47 | 664 | 546 | 51,83% | 1991,33 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1125,24 | 776 | 529 | 53,88% | 2152,63 | |||||
| T110E3 | 10 | 2175,43 | 811 | 527 | 55,03% | 1882,28 | |||||
| STA-2 | 8 | 1066,00 | 778 | 515 | 55,15% | 1654,88 | |||||
| Excalibur | 6 | 1056,31 | 766 | 513 | 55,36% | 2176,69 | |||||
| T 55A | 9 | 1511,30 | 725 | 508 | 49,80% | 1610,60 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1487,68 | 511 | 505 | 53,47% | 1788,25 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 467,75 | 687 | 485 | 53,20% | 1457,54 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 841,87 | 782 | 478 | 53,14% | 1832,94 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1068,71 | 748 | 471 | 44,80% | 1284,03 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1888,92 | 740 | 458 | 49,34% | 1576,69 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1083,89 | 453 | 453 | 52,54% | 1660,53 | |||||
| T29 | 7 | 1229,79 | 816 | 436 | 57,57% | 1737,09 | |||||
| StuG IV | 5 | 556,81 | 361 | 429 | 51,98% | 1655,99 | |||||
| T-103 | 8 | 1132,73 | 587 | 428 | 45,09% | 1215,25 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1903,98 | 683 | 391 | 54,48% | 1874,77 | |||||
| M41 | 5 | 528,95 | 356 | 386 | 53,11% | 888,88 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1157,42 | 690 | 381 | 53,54% | 1260,77 | |||||
| STG Guard | 8 | 1281,10 | 742 | 369 | 51,49% | 1769,80 | |||||
| Bishop | 5 | 565,38 | 307 | 358 | 53,63% | 1390,64 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2080,32 | 823 | 351 | 52,71% | 1562,74 | |||||
| T-54 | 9 | 1381,13 | 738 | 334 | 49,10% | 1588,09 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 165,42 | 191 | 332 | 46,69% | 496,42 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1180,73 | 726 | 332 | 49,10% | 1473,68 | |||||
| Object 260 | 10 | 1762,32 | 733 | 326 | 45,40% | 1280,33 | |||||
| Object 140 | 10 | 1645,46 | 752 | 304 | 50,66% | 1512,91 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1711,58 | 800 | 292 | 55,14% | 1585,04 | |||||
| T14 | 5 | 786,00 | 799 | 291 | 59,11% | 2020,13 | |||||
| T-10 | 9 | 1595,96 | 655 | 290 | 49,66% | 1683,52 | |||||
| M41D | 8 | 481,94 | 599 | 287 | 46,34% | 772,05 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 748,89 | 335 | 279 | 44,09% | 1046,50 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 682,29 | 415 | 274 | 51,82% | 1457,74 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 480,64 | 633 | 269 | 51,30% | 791,14 | |||||
| Object 261 | 10 | 1554,21 | 706 | 266 | 51,88% | 1280,96 | |||||
| Object 252U | 8 | 1377,47 | 730 | 263 | 49,81% | 1544,13 | |||||
| Object 416 | 8 | 1018,05 | 735 | 262 | 51,91% | 1390,02 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1333,21 | 541 | 251 | 44,62% | 1149,21 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 769,22 | 714 | 250 | 56,80% | 2033,45 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 909,00 | 435 | 248 | 49,60% | 1521,54 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 215,02 | 210 | 244 | 47,54% | 405,31 | |||||
| T-29 | 3 | 340,35 | 434 | 241 | 55,19% | 1460,87 | |||||
| Valentine II | 4 | 559,29 | 655 | 237 | 51,05% | 2329,36 | |||||
| IS | 7 | 918,95 | 516 | 236 | 53,39% | 1315,98 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 833,03 | 528 | 236 | 55,08% | 1694,30 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 878,74 | 723 | 236 | 48,31% | 1311,42 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 950,95 | 427 | 235 | 45,53% | 1200,16 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1117,11 | 585 | 234 | 45,73% | 1301,67 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1489,86 | 745 | 219 | 53,88% | 1879,13 | |||||
| T95 | 9 | 2062,21 | 900 | 214 | 57,01% | 2042,08 | |||||
| Object 430 | 9 | 1647,88 | 828 | 212 | 48,58% | 1804,76 | |||||
| T37 | 6 | 480,62 | 418 | 211 | 50,71% | 1364,89 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 164,83 | 193 | 209 | 54,55% | 858,24 | |||||
| KV-85 | 6 | 724,41 | 427 | 203 | 56,16% | 1326,44 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1466,71 | 854 | 203 | 55,67% | 1796,36 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 911,50 | 773 | 202 | 59,41% | 2111,45 | |||||
| LTTB | 8 | 618,55 | 668 | 191 | 47,64% | 1166,57 | |||||
| Object 430U | 10 | 1866,45 | 800 | 190 | 52,11% | 1640,01 | |||||
| WZ-132 | 8 | 739,97 | 712 | 184 | 46,20% | 1339,46 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1033,14 | 654 | 184 | 38,59% | 1100,31 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 212,61 | 253 | 183 | 55,74% | 941,48 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1034,48 | 728 | 183 | 53,55% | 1250,72 | |||||
| Churchill VII | 6 | 531,97 | 353 | 182 | 54,40% | 851,42 | |||||
| O-Ho | 8 | 1315,90 | 512 | 181 | 45,86% | 1508,44 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1873,15 | 790 | 176 | 54,55% | 2014,43 | |||||
| Object 277 | 10 | 2038,09 | 799 | 161 | 48,45% | 1836,13 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 505,18 | 852 | 160 | 60,00% | 1628,49 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1355,21 | 802 | 159 | 47,80% | 1606,22 | |||||
| Strv 74 | 6 | 805,58 | 611 | 153 | 51,63% | 1870,26 | |||||
| KV-2 | 6 | 920,23 | 673 | 147 | 54,42% | 1801,18 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 192,97 | 219 | 143 | 51,75% | 675,66 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 766,54 | 411 | 130 | 52,31% | 1452,40 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1854,88 | 727 | 130 | 50,77% | 1441,07 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 428,35 | 304 | 128 | 46,88% | 611,17 | |||||
| SU-101 | 8 | 1462,82 | 774 | 124 | 47,58% | 2004,36 | |||||
| Cromwell | 6 | 802,31 | 756 | 121 | 57,85% | 1977,05 | |||||
| T28 | 8 | 1347,75 | 731 | 116 | 43,10% | 1435,69 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1966,85 | 848 | 114 | 59,65% | 1741,40 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1013,35 | 645 | 110 | 50,91% | 1741,26 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1776,16 | 821 | 101 | 48,51% | 1854,18 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 569,34 | 461 | 96 | 59,38% | 1954,52 | |||||
| Emil II | 9 | 1760,15 | 822 | 96 | 52,08% | 1629,57 | |||||
| Maus | 10 | 1833,76 | 831 | 96 | 57,29% | 1632,17 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1016,93 | 690 | 96 | 43,75% | 1431,54 | |||||
| Lago | 4 | 431,80 | 369 | 95 | 52,63% | 1722,93 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 713,17 | 538 | 95 | 49,47% | 1188,29 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 68,40 | 162 | 90 | 46,67% | 61,22 | |||||
| A-44 | 7 | 1039,17 | 676 | 88 | 54,55% | 1887,61 | |||||
| Windhund | 8 | 1145,53 | 619 | 87 | 42,53% | 1113,83 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 558,45 | 629 | 87 | 59,77% | 1741,29 | |||||
| Object 263 | 9 | 1592,57 | 782 | 84 | 54,76% | 1538,89 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 859,39 | 626 | 83 | 50,60% | 2009,58 | |||||
| LTG | 7 | 688,10 | 678 | 83 | 55,42% | 1690,32 | |||||
| Type 64 | 6 | 570,94 | 732 | 82 | 57,32% | 1654,31 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 606,39 | 711 | 79 | 50,63% | 1502,14 | |||||
| Crusader | 6 | 480,55 | 623 | 78 | 53,85% | 1576,78 | |||||
| Chimera | 8 | 1379,80 | 826 | 76 | 56,58% | 1648,91 | |||||
| T-44 | 8 | 1252,92 | 819 | 75 | 52,00% | 2039,51 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 575,80 | 522 | 74 | 52,70% | 1834,52 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1928,49 | 695 | 73 | 53,42% | 1448,24 | |||||
| SU-100 | 6 | 1063,51 | 740 | 72 | 54,17% | 2337,05 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1492,61 | 794 | 71 | 52,11% | 1728,23 | |||||
| T25 AT | 7 | 1225,49 | 751 | 71 | 50,70% | 1914,85 | |||||
| Kirovets-1 | 8 | 1161,41 | 750 | 71 | 42,25% | 1308,30 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 478,71 | 338 | 69 | 44,93% | 815,31 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 964,82 | 724 | 66 | 51,52% | 1733,34 | |||||
| Emil I | 8 | 1559,28 | 961 | 65 | 66,15% | 2204,21 | |||||
| M3 Lee | 4 | 271,63 | 234 | 65 | 52,31% | 885,79 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 832,14 | 835 | 64 | 56,25% | 2278,10 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 510,15 | 378 | 62 | 48,39% | 1501,02 | |||||
| M12 | 7 | 1190,52 | 794 | 62 | 54,84% | 1673,57 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1789,15 | 822 | 62 | 45,16% | 1798,55 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1386,53 | 844 | 60 | 53,33% | 1606,43 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1148,41 | 814 | 59 | 61,02% | 2049,41 | |||||
| KV-1S | 6 | 633,71 | 449 | 59 | 55,93% | 1334,42 | |||||
| HWK 30 | 8 | 519,64 | 577 | 59 | 50,85% | 813,28 | |||||
| MT-25 | 6 | 357,84 | 575 | 58 | 56,90% | 1064,96 | |||||
| KV-1SA | 5 | 597,72 | 516 | 58 | 53,45% | 1369,67 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 120,35 | 192 | 57 | 49,12% | 520,64 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 592,16 | 640 | 57 | 49,12% | 1045,21 | |||||
| Object 257 | 9 | 1879,25 | 874 | 55 | 50,91% | 2060,46 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 696,31 | 700 | 54 | 51,85% | 723,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 109,81 | 126 | 53 | 39,62% | 297,29 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1768,57 | 753 | 53 | 49,06% | 1324,06 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 774,36 | 656 | 53 | 37,74% | 1047,68 | |||||
| MKA | 2 | 259,58 | 472 | 53 | 64,15% | 1224,26 | |||||
| Leo | 7 | 1174,63 | 888 | 52 | 63,46% | 2495,37 | |||||
| M44 | 6 | 945,53 | 678 | 51 | 49,02% | 1609,71 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1002,59 | 793 | 49 | 51,02% | 1863,37 | |||||
| T-34 | 5 | 325,35 | 410 | 48 | 41,67% | 723,67 | |||||
| M4-85 | 5 | 691,73 | 617 | 48 | 47,92% | 1618,08 | |||||
| LTP | 3 | 64,70 | 135 | 47 | 48,94% | 109,48 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1396,59 | 759 | 46 | 50,00% | 1190,76 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 943,11 | 830 | 45 | 62,22% | 2158,19 | |||||
| T-28 | 4 | 273,84 | 244 | 44 | 65,91% | 937,90 | |||||
| Birch Gun | 4 | 161,57 | 175 | 44 | 59,09% | 528,02 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 260,12 | 233 | 43 | 53,49% | 839,68 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 563,67 | 711 | 43 | 55,81% | 2007,05 | |||||
| STA-1 | 8 | 1308,76 | 851 | 42 | 59,52% | 2083,22 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1046,88 | 696 | 42 | 50,00% | 1114,21 | |||||
| Panther II | 8 | 1054,63 | 674 | 41 | 43,90% | 1391,46 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 151,72 | 158 | 39 | 30,77% | 400,72 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 492,31 | 488 | 39 | 48,72% | 1209,63 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 1070,44 | 790 | 39 | 56,41% | 2086,44 | |||||
| IS-2M | 7 | 1086,92 | 693 | 38 | 42,11% | 1218,61 | |||||
| SU-85I | 5 | 1035,24 | 869 | 38 | 65,79% | 3252,67 | |||||
| Char de transition | 6 | 836,03 | 612 | 38 | 52,63% | 1416,43 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1178,78 | 796 | 36 | 58,33% | 1394,72 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 42,71 | 107 | 34 | 47,06% | 85,58 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 59,81 | 119 | 32 | 46,88% | 54,75 | |||||
| Sexton II | 3 | 138,03 | 150 | 31 | 54,84% | 498,64 | |||||
| T78 | 6 | 1140,74 | 705 | 31 | 41,94% | 1754,94 | |||||
| SU-85 | 5 | 636,29 | 549 | 28 | 57,14% | 1865,54 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 106,26 | 249 | 27 | 62,96% | 574,11 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1278,81 | 776 | 27 | 48,15% | 1670,28 | |||||
| Somua SM | 8 | 1178,00 | 766 | 27 | 51,85% | 1329,92 | |||||
| E 50 | 9 | 1686,96 | 775 | 26 | 61,54% | 1758,48 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 170,48 | 262 | 25 | 40,00% | 251,92 | |||||
| KV-13 | 7 | 1105,17 | 602 | 23 | 56,52% | 2333,40 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1736,13 | 934 | 23 | 56,52% | 2305,20 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 450,87 | 564 | 23 | 52,17% | 1620,76 | |||||
| M4 Improved | 5 | 381,00 | 463 | 22 | 50,00% | 1011,37 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 344,50 | 530 | 22 | 54,55% | 1201,47 | |||||
| AMX 40 | 4 | 274,05 | 294 | 21 | 52,38% | 1154,04 | |||||
| STB-1 | 10 | 1833,33 | 778 | 21 | 52,38% | 1459,41 | |||||
| 122 TM | 8 | 1214,85 | 752 | 20 | 50,00% | 1331,37 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 415,72 | 390 | 18 | 61,11% | 1726,67 | |||||
| T-45 | 2 | 211,61 | 253 | 18 | 44,44% | 1011,82 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 348,61 | 491 | 18 | 44,44% | 1875,17 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 163,35 | 370 | 17 | 52,94% | 919,35 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 913,29 | 699 | 17 | 58,82% | 1301,11 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 162,47 | 184 | 17 | 35,29% | 468,20 | |||||
| T92 | 8 | 540,59 | 780 | 17 | 64,71% | 1106,72 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 748,88 | 541 | 16 | 43,75% | 1063,24 | |||||
| S-51 | 7 | 918,00 | 725 | 15 | 46,67% | 921,61 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 49,67 | 108 | 15 | 40,00% | 0,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 46,47 | 82 | 15 | 33,33% | 33,06 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 635,71 | 663 | 14 | 71,43% | 2440,65 | |||||
| FV4202 | 8 | 844,14 | 656 | 14 | 35,71% | 839,97 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1380,23 | 790 | 13 | 69,23% | 2304,81 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1586,62 | 764 | 13 | 38,46% | 1353,98 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1744,08 | 659 | 12 | 50,00% | 1381,77 | |||||
| ARMT | 5 | 731,75 | 602 | 12 | 41,67% | 1712,15 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 496,42 | 658 | 12 | 50,00% | 1507,78 | |||||
| Type 61 | 9 | 1434,55 | 793 | 11 | 54,55% | 1615,57 | |||||
| AMX 38 | 3 | 196,82 | 258 | 11 | 45,45% | 493,51 | |||||
| FCM 36 | 2 | 132,18 | 212 | 11 | 63,64% | 598,05 | |||||
| CS-53 | 8 | 1194,50 | 666 | 10 | 40,00% | 1379,60 | |||||
| L-60 | 2 | 103,10 | 180 | 10 | 30,00% | 336,02 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 150,60 | 306 | 10 | 50,00% | 426,85 | |||||
| Renault FT | 1 | 119,11 | 203 | 9 | 55,56% | 644,90 | |||||
| Panther | 7 | 1151,33 | 1004 | 9 | 77,78% | 2478,94 | |||||
| Object 283 | 9 | 1075,11 | 663 | 9 | 44,44% | 997,71 | |||||
| T-116 | 3 | 160,44 | 281 | 9 | 66,67% | 747,24 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 523,63 | 536 | 8 | 62,50% | 2030,78 | |||||
| T-46 | 3 | 105,57 | 188 | 7 | 57,14% | 342,24 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 575,14 | 567 | 7 | 42,86% | 2444,77 | |||||
| Valiant | 5 | 1144,14 | 699 | 7 | 42,86% | 3886,77 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 283,00 | 306 | 6 | 66,67% | 1408,69 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 169,50 | 173 | 6 | 33,33% | 648,53 | |||||
| T20 | 7 | 1237,00 | 1044 | 6 | 83,33% | 2354,01 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 1122,33 | 1026 | 6 | 83,33% | 3097,03 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1248,00 | 721 | 6 | 33,33% | 1373,21 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 616,00 | 686 | 6 | 66,67% | 1212,17 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 79,33 | 163 | 6 | 66,67% | 349,41 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 58,80 | 81 | 5 | 40,00% | 49,17 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 206,80 | 260 | 5 | 20,00% | 344,09 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 872,00 | 846 | 4 | 75,00% | 1393,70 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 29,33 | 69 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 535,67 | 842 | 3 | 100,00% | 2282,12 | |||||
| M2 Light | 2 | 105,33 | 112 | 3 | 33,33% | 173,69 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1760,67 | 417 | 3 | 0,00% | 1569,60 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 921,00 | 503 | 3 | 0,00% | 1359,28 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 132,50 | 190 | 2 | 50,00% | 748,19 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 32,50 | 57 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 94,00 | 143 | 2 | 50,00% | 286,13 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2186,50 | 1362 | 2 | 100,00% | 2718,08 | |||||
| AMR 35 | 2 | 171,50 | 352 | 2 | 50,00% | 801,32 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 788,00 | 437 | 2 | 50,00% | 668,69 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 227,00 | 229 | 1 | 100,00% | 1264,95 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 168,00 | 80 | 1 | 0,00% | 474,34 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 78,00 | 50 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 338,00 | 683 | 1 | 100,00% | 1509,52 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 72 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-26 | 2 | 36,00 | 97 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 0,00 | 155 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 871,00 | 479 | 1 | 0,00% | 223,27 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 294,00 | 264 | 1 | 0,00% | 362,15 | |||||
| Chi-Go | 7 | 820,00 | 1304 | 1 | 100,00% | 1146,07 | |||||
| Fantôme | 9 | 2259,00 | 1263 | 1 | 100,00% | 2557,15 |
ragaspar
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 73665 | 2 | 74 | 322 | ||||
| Ø Poziom | 6,90 | 8,00 | 6,88 | 6,74 | ||||
| Zwycięstwa | 39244 | 53,27% | 1 | 50,00% | 48 | 64,86% | 178 | 55,28% |
| Porażki | 33760 | 45,83% | 1 | 50,00% | 24 | 32,43% | 140 | 43,48% |
| Remisy | 661 | 0,90% | 0 | 0,00% | 2 | 2,70% | 4 | 1,24% |
| Przetrwane bitwy | 23859 | 32,39% | 1 | 50,00% | 26 | 35,14% | 93 | 28,88% |
| Zniszczone czołgi | 75040 | 1,02 | 4 | 2,00 | 75 | 1,01 | 311 | 0,97 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,51 | 4,00 | 1,56 | 1,36 | ||||
| Wykryte pojazdy | 124385 | 1,69 | 0 | 0,00 | 97 | 1,31 | 496 | 1,54 |
| Zadane uszkodzenia | 999,49 | 1.411,50 | 1.186,85 | 1.090,52 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 89359 | 1,21 | 0 | 0,00 | 127 | 1,72 | 356 | 1,11 |
| Punkty obrony bazy | 54351 | 0,74 | 0 | 0,00 | 10 | 0,14 | 231 | 0,72 |
| Doświadczenie | 605,57 | 625,50 | 818,49 | 758,98 | ||||
| WN7 | 1342,35 | 1518,57 | 1443,30 | 1387,52 | ||||
| WN8 | 1671,91 | 1775,36 | 2034,94 | 1897,69 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 73665 | |
| Ø Poziom | 6,90 | |
| Zwycięstwa | 39244 | 53,27% |
| Porażki | 33760 | 45,83% |
| Remisy | 661 | 0,90% |
| Przetrwane bitwy | 23859 | 32,39% |
| Zniszczone czołgi | 75040 | 1,02 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,51 | |
| Wykryte pojazdy | 124385 | 1,69 |
| Zadane uszkodzenia | 999,49 | |
| Punkty zajęcia bazy | 89359 | 1,21 |
| Punkty obrony bazy | 54351 | 0,74 |
| Doświadczenie | 605,57 | |
| WN7 | 1342,35 | |
| WN8 | 1671,91 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | |
| Ø Poziom | 8,00 | |
| Zwycięstwa | 1 | 50,00% |
| Porażki | 1 | 50,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 50,00% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 2,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 4,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.411,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 625,50 | |
| WN7 | 1518,57 | |
| WN8 | 1775,36 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 74 | |
| Ø Poziom | 6,88 | |
| Zwycięstwa | 48 | 64,86% |
| Porażki | 24 | 32,43% |
| Remisy | 2 | 2,70% |
| Przetrwane bitwy | 26 | 35,14% |
| Zniszczone czołgi | 75 | 1,01 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,56 | |
| Wykryte pojazdy | 97 | 1,31 |
| Zadane uszkodzenia | 1.186,85 | |
| Punkty zajęcia bazy | 127 | 1,72 |
| Punkty obrony bazy | 10 | 0,14 |
| Doświadczenie | 818,49 | |
| WN7 | 1443,30 | |
| WN8 | 2034,94 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 322 | |
| Ø Poziom | 6,74 | |
| Zwycięstwa | 178 | 55,28% |
| Porażki | 140 | 43,48% |
| Remisy | 4 | 1,24% |
| Przetrwane bitwy | 93 | 28,88% |
| Zniszczone czołgi | 311 | 0,97 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,36 | |
| Wykryte pojazdy | 496 | 1,54 |
| Zadane uszkodzenia | 1.090,52 | |
| Punkty zajęcia bazy | 356 | 1,11 |
| Punkty obrony bazy | 231 | 0,72 |
| Doświadczenie | 758,98 | |
| WN7 | 1387,52 | |
| WN8 | 1897,69 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 123 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 44 | 35,77% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 71 | 57,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 8 | 6,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 30 | 24,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 60 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 86 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.757,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 67 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 112 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 564,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 123 | |
| Zwycięstwa | 44 | 35,77% |
| Porażki | 71 | 57,72% |
| Remisy | 8 | 6,50% |
| Przetrwane bitwy | 30 | 24,39% |
| Zniszczone czołgi | 60 | 0,49 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,65 | |
| Wykryte pojazdy | 86 | 0,70 |
| Zadane uszkodzenia | 1.757,17 | |
| Punkty zajęcia bazy | 67 | 0,54 |
| Punkty obrony bazy | 112 | 0,91 |
| Doświadczenie | 564,89 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 30 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 11 | 36,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 17 | 56,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 2 | 6,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 11 | 36,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 13 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 16 | 0,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.030,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 49 | 1,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 441,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 30 | |
| Zwycięstwa | 11 | 36,67% |
| Porażki | 17 | 56,67% |
| Remisy | 2 | 6,67% |
| Przetrwane bitwy | 11 | 36,67% |
| Zniszczone czołgi | 13 | 0,43 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,68 | |
| Wykryte pojazdy | 16 | 0,53 |
| Zadane uszkodzenia | 1.030,20 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 49 | 1,63 |
| Doświadczenie | 441,77 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 1016 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 453 | 44,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 530 | 52,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 33 | 3,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 361 | 35,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 694 | 0,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 727 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.107,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 854 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 972 | 0,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 578,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 1016 | |
| Zwycięstwa | 453 | 44,59% |
| Porażki | 530 | 52,17% |
| Remisy | 33 | 3,25% |
| Przetrwane bitwy | 361 | 35,53% |
| Zniszczone czołgi | 694 | 0,68 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,06 | |
| Wykryte pojazdy | 727 | 0,72 |
| Zadane uszkodzenia | 1.107,10 | |
| Punkty zajęcia bazy | 854 | 0,84 |
| Punkty obrony bazy | 972 | 0,96 |
| Doświadczenie | 578,43 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 887 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 427 | 48,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 455 | 51,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 5 | 0,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 310 | 34,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 505 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 442 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.752,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 414 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 577 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 680,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 887 | |
| Zwycięstwa | 427 | 48,14% |
| Porażki | 455 | 51,30% |
| Remisy | 5 | 0,56% |
| Przetrwane bitwy | 310 | 34,95% |
| Zniszczone czołgi | 505 | 0,57 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | |
| Wykryte pojazdy | 442 | 0,50 |
| Zadane uszkodzenia | 1.752,80 | |
| Punkty zajęcia bazy | 414 | 0,47 |
| Punkty obrony bazy | 577 | 0,65 |
| Doświadczenie | 680,69 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen