pycek1

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.03.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew262391653108
Ø Poziom7,1911,0010,9610,80
Zwycięstwa1193745,49%425,00%1833,96%4238,89%
Porażki1396853,23%1275,00%3260,38%6055,56%
Remisy3341,27%00,00%35,66%65,56%
Przetrwane bitwy760328,98%212,50%1528,30%3431,48%
Zniszczone czołgi141680,5440,25200,38430,40
Zniszczonych/zgonów0,760,290,530,58
Wykryte pojazdy140910,54110,69290,55500,46
Zadane uszkodzenia638,311.053,311.102,571.193,39
Punkty zajęcia bazy194140,7400,00561,061291,19
Punkty obrony bazy94490,3600,0000,0000,00
Doświadczenie417,17597,44674,25698,36
WN7620,78204,12299,52371,55
WN8624,16310,17365,83473,14
Ogółem
Ilość bitew26239
Ø Poziom7,19
Zwycięstwa1193745,49%
Porażki1396853,23%
Remisy3341,27%
Przetrwane bitwy760328,98%
Zniszczone czołgi141680,54
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy140910,54
Zadane uszkodzenia638,31
Punkty zajęcia bazy194140,74
Punkty obrony bazy94490,36
Doświadczenie417,17
WN7620,78
WN8624,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew16
Ø Poziom11,00
Zwycięstwa425,00%
Porażki1275,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy212,50%
Zniszczone czołgi40,25
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy110,69
Zadane uszkodzenia1.053,31
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie597,44
WN7204,12
WN8310,17
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew53
Ø Poziom10,96
Zwycięstwa1833,96%
Porażki3260,38%
Remisy35,66%
Przetrwane bitwy1528,30%
Zniszczone czołgi200,38
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy290,55
Zadane uszkodzenia1.102,57
Punkty zajęcia bazy561,06
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie674,25
WN7299,52
WN8365,83
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew108
Ø Poziom10,80
Zwycięstwa4238,89%
Porażki6055,56%
Remisy65,56%
Przetrwane bitwy3431,48%
Zniszczone czołgi430,40
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy500,46
Zadane uszkodzenia1.193,39
Punkty zajęcia bazy1291,19
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie698,36
WN7371,55
WN8473,14
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew291000
Zwycięstwa9833,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki18563,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7425,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1230,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy2150,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.249,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3191,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1790,6200,0000,0000,00
Doświadczenie434,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew291
Zwycięstwa9833,68%
Porażki18563,57%
Remisy82,75%
Przetrwane bitwy7425,43%
Zniszczone czołgi1230,42
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy2150,74
Zadane uszkodzenia1.249,02
Punkty zajęcia bazy3191,10
Punkty obrony bazy1790,62
Doświadczenie434,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew151000
Zwycięstwa5637,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki8757,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy85,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3925,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy1340,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia754,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2841,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2941,9500,0000,0000,00
Doświadczenie372,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew151
Zwycięstwa5637,09%
Porażki8757,62%
Remisy85,30%
Przetrwane bitwy3925,83%
Zniszczone czołgi660,44
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy1340,89
Zadane uszkodzenia754,86
Punkty zajęcia bazy2841,88
Punkty obrony bazy2941,95
Doświadczenie372,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa220,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki880,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy330,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,290,000,000,00
Wykryte pojazdy40,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia306,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie155,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa220,00%
Porażki880,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy330,00%
Zniszczone czołgi20,20
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy40,40
Zadane uszkodzenia306,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie155,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa947,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki947,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy631,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy140,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia438,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1025,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie271,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa947,37%
Porażki947,37%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy631,58%
Zniszczone czołgi80,42
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy140,74
Zadane uszkodzenia438,16
Punkty zajęcia bazy1025,37
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie271,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3610000
Zwycięstwa178749,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki182250,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy113131,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15950,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy29150,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia732,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy87402,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy119753,3200,0000,0000,00
Doświadczenie561,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3610
Zwycięstwa178749,50%
Porażki182250,47%
Remisy10,03%
Przetrwane bitwy113131,33%
Zniszczone czołgi15950,44
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy29150,81
Zadane uszkodzenia732,22
Punkty zajęcia bazy87402,42
Punkty obrony bazy119753,32
Doświadczenie561,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1004901313
Zwycięstwa439843,77%00,00%430,77%430,77%
Porażki532653,00%00,00%969,23%969,23%
Remisy3253,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy304930,34%00,00%323,08%323,08%
Zniszczone czołgi47710,4700,0020,1520,15
Zniszczonych/zgonów0,680,000,200,20
Wykryte pojazdy75410,7500,00251,92251,92
Zadane uszkodzenia856,720,00737,08737,08
Punkty zajęcia bazy180601,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy113511,1300,0000,0000,00
Doświadczenie437,150,00457,15457,15
Ogółem
Ilość bitew10049
Zwycięstwa439843,77%
Porażki532653,00%
Remisy3253,23%
Przetrwane bitwy304930,34%
Zniszczone czołgi47710,47
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy75410,75
Zadane uszkodzenia856,72
Punkty zajęcia bazy180601,80
Punkty obrony bazy113511,13
Doświadczenie437,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi20,15
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy251,92
Zadane uszkodzenia737,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie457,15
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi20,15
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy251,92
Zadane uszkodzenia737,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie457,15

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2605000
Zwycięstwa107141,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki150657,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy281,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy69126,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12650,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy16980,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.277,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy25570,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21950,8400,0000,0000,00
Doświadczenie515,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2605
Zwycięstwa107141,11%
Porażki150657,81%
Remisy281,07%
Przetrwane bitwy69126,53%
Zniszczone czołgi12650,49
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy16980,65
Zadane uszkodzenia1.277,69
Punkty zajęcia bazy25570,98
Punkty obrony bazy21950,84
Doświadczenie515,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (273)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-85M 6548,05390184948,19%792,51
T376314,75337106144,96%664,67
KV-856480,63346102649,71%651,67
T297511,6030676041,05%374,98
Strv S1 8986,9155457843,77%845,77
IS-38735,2249256145,63%629,30
Light Mk. VIC 245,5010950347,71%90,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 8879,3254148044,58%809,13
T-109952,8750746444,83%755,44
IS7520,9234140945,97%502,63
M1039751,2549440645,32%478,44
WZ-1328594,7041740244,28%850,69
M41 Walker Bulldog8431,1849439948,12%569,14
Super Hellcat 7642,0841837445,72%753,79
M40/M438838,9845836350,14%817,55
Jagdpanther II8600,8537230245,36%414,60
T328541,7034928044,64%377,09
T1 Heavy5213,8221027242,65%178,53
WZ-1209588,7845427142,44%329,70
Jagdpanther7511,7335626744,57%474,37
M66263,9523325445,67%178,45
AMX M4 mle. 49 8700,7746725246,03%611,66
M4A3E2 Sherman Jumbo6309,0327524043,33%363,82
Jagdpanzer IV6309,4226923548,94%378,08
T-34-28554,8939522944,54%492,10
T-34-17470,6836722449,55%543,33
Jagdpanzer E 100101131,5945821741,01%541,05
VK 36.01 (H)6258,7125021450,93%260,62
WZ-1317433,9737221148,34%720,94
60TP Lewandowskiego101454,4854820436,27%792,34
M4A1 Sherman5262,6423620138,81%419,25
Type 586339,7339119748,73%477,38
Progetto M40 mod. 65101170,0050719642,86%672,45
T-448792,6556419343,01%826,42
Bisonte C45 8898,4247919341,97%701,88
P.43 bis6445,5632119245,83%662,95
T-549857,1056218644,09%671,16
M3 Lee490,1415118547,03%109,98
Char Futur 4 91284,4851218335,52%873,05
STA-18647,0548018037,22%547,97
StuG IV 5284,0523118048,89%549,49
T288844,7545317645,45%695,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4123,6014617545,14%98,69
IS-27593,1037017448,28%634,89
VK 30.01 (H)5180,5519317341,04%167,84
M127649,5839716043,13%704,22
KV-1S6244,0121915938,99%160,42
Jagdtiger9992,6439814847,97%651,51
M24 Chaffee5111,8618314736,73%76,14
StuG III Ausf. G5256,9120514440,97%344,25
BZ-1668742,1150314041,43%594,02
121101110,3948513640,44%646,17
P.44 Pantera8623,9938913545,93%572,12
VK 45.02 (P) Ausf. B9864,3355913341,35%533,90
Emil II91032,4962413145,80%697,53
T9591043,5656213147,33%641,06
Progetto C50 mod. 6691172,7766513041,54%923,84
AMX 50 Foch91245,4764312740,16%804,13
WZ-111 model 1-49797,0252212540,80%481,01
53TP Markowskiego8957,5948312541,60%917,53
M-II-Y7719,9640412545,60%721,86
Škoda T 5091012,0955112347,97%736,27
KV-15196,0019912344,72%168,83
CS-63101121,9359912147,93%666,07
CS-599816,6146312146,28%561,16
Object 43091142,1565312049,17%906,35
T110E5101105,2056811939,50%588,55
STB-1101173,4154311641,38%676,30
M446538,7632611640,52%671,56
M-III-Y8624,1041110744,86%457,83
Prototipo Standard B9764,2946510642,45%442,20
T499344,0045310446,15%271,01
TVP T 50/51101136,5751010336,89%628,45
Type 6191057,1156510152,48%857,69
SDP 60 Gonkiewicza9997,285759944,44%596,73
Emil I8856,736219747,42%744,20
M-VI-Y9933,006089749,48%727,33
Bat.-Châtillon 25 t101193,026609448,94%835,12
Durchbruchswagen 24117,741629347,31%131,67
M46 Patton KR 8614,184019337,63%479,15
SDP 58 Kilana8884,165929247,83%730,24
40TP Habicha6392,142909143,96%524,39
Caernarvon8789,385509137,36%576,52
Type 71101225,036039035,56%553,39
Type 5 Chi-Ri7529,534678944,94%639,57
T-284166,091748952,81%365,97
AMX M4 mle. 54101263,406848947,19%741,04
CS-538737,753968541,18%757,41
Object 277101112,835268448,81%708,73
TVP VTU Koncept8683,085118050,00%723,46
TNH 105/10008738,204888045,00%675,01
T78 6587,814258046,25%685,86
IS-7101116,666377946,84%648,67
AMX 65 t8968,536317944,30%931,77
Konštrukta T-34/1007569,884217740,26%643,74
TNH T Vz. 519810,324687742,86%466,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91194,756477643,42%1003,27
E 5091133,016567444,59%838,60
BZ-75101377,267417251,39%851,13
AMX M4 mle. 5191137,516827041,43%702,91
Vickers MBT Mk. 3 101042,644057030,00%467,52
BZ-587713,065366949,28%752,88
1108592,784426845,59%453,50
M5 Stuart482,251736847,06%65,92
Leo7676,785766755,22%968,29
Marder II394,371336758,21%174,16
Type T-345256,423806556,92%615,09
AMX AC mle. 488948,596276448,44%942,72
T698587,174036446,88%535,53
IS-M8799,426746459,38%849,36
Super Conqueror101263,515856339,68%712,23
Object 430U101262,376586346,03%780,46
Tiger II8919,395856246,77%876,23
Bat.-Châtillon 12 t8558,735836243,55%776,60
TKS z n.k.m. 20 mm 292,691476152,46%388,18
Škoda T 256449,034635954,24%763,48
Tiger I7704,304845749,12%730,36
T-50593,811795752,63%157,12
Tiger (P)7720,236155752,63%854,87
Taschenratte11969,327455743,86%335,76
BZ-176 8914,005645747,37%670,29
P.435211,252285556,36%439,04
M2 Medium Tank342,40965538,18%0,19
Somua SM 8777,253985545,45%586,49
T-437798,575985455,56%1226,67
Progetto CC55 mod. 5481244,798235360,38%1370,06
50TP Tyszkiewicza9776,154155248,08%495,00
T-50-2 6372,753125246,15%832,39
Vz. 44-17605,254855149,02%568,91
VK 45.02 (P) Ausf. A8804,695955145,10%718,52
M5A1 Stuart4133,142545034,00%184,57
59-166254,833704843,75%516,84
M4A1 Revalorisé 8391,193284847,92%276,80
T-46393,411434650,00%218,17
Panther II81132,096544537,78%1233,86
Pawlack Tank6455,513304551,11%540,03
AMX 13 57 7460,334374341,86%654,63
T-345130,001684245,24%114,57
14TP4140,981924252,38%399,21
T25 AT7687,795394257,14%903,10
Object 140101255,755354030,00%694,36
Panther7644,216223953,85%831,17
Vz. 55101540,317473948,72%952,85
Lago4179,082633751,35%428,65
M36 Jackson6376,274073743,24%430,14
Rheinmetall Skorpion 8970,496043756,76%936,96
Type 3 Chi-Nu5308,972883638,89%566,21
Rinoceronte101452,195433625,00%762,02
Maus101667,718103548,57%1130,10
BZ-689999,496063557,14%755,48
T57 Heavy10999,294853537,14%466,92
T-127 3113,431893548,57%232,87
Kampfpanzer 07 RH 8686,506243450,00%702,43
P26/404191,332383351,52%375,87
Carro d'assalto P.887769,976733357,58%940,23
SDP 44 Burza6639,394623339,39%810,78
Kampfpanzer 07 P(E) 101104,765573336,36%555,59
M3 Stuart362,751373259,38%181,90
AMX M4 mle. 457954,417213246,88%1210,69
SDP 57 Gowika71072,386993256,25%1412,52
T-45 2108,752343256,25%410,42
NC 70 Błyskawica10914,425983145,16%447,63
Churchill Crocodile 6699,455963158,06%1027,92
M374184,601813056,67%551,73
E 759686,235103036,67%302,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122,141532941,38%145,68
AMX AC mle. 467972,246172941,38%1268,67
T-62A10873,724172931,03%400,25
KR-1111309,526092927,59%494,33
Panzerjäger I277,181052846,43%82,29
AMX 50 Foch B101111,505672835,71%489,39
HWK 30 8549,254912842,86%745,68
M415335,192832733,33%288,34
IS-6 B 8758,195552762,96%773,63
AT 77625,585912661,54%702,19
E 50 Ausf. M101262,527202556,00%897,16
Object 70591157,887302454,17%921,11
Black Prince7638,615652343,48%677,41
Cruiser Mk. I192,61962334,78%208,27
Pz.Kpfw. II2113,501812245,45%292,30
AMX 13 757510,095702245,45%896,38
Type 4 Chi-To6382,382862142,86%463,41
ARL V396744,865622157,14%1563,64
Rheinmetall Skorpion G 8970,864392142,86%868,60
MTLS-1G14 3195,952522157,14%712,57
T-34-856360,554252055,00%536,52
Churchill VII6334,853512040,00%305,91
M-V-Y101168,705622040,00%611,09
Cromwell B 6448,203042025,00%566,95
AMX Canon d'assaut 105 8726,605822055,00%670,48
T2 Medium Tank218,00901844,44%34,18
Cruiser Mk. II2118,221681855,56%422,32
E 100101159,006851855,56%794,89
Kranvagn101167,475821735,29%572,93
T110E3101702,885261735,29%880,21
Strv 81 8501,063911752,94%501,31
M10 Wolverine5485,254251656,25%1132,17
Lansen C 8800,815461656,25%789,70
Type 2597 Chi-Ha3111,071471546,67%193,95
Carro da Combattimento 45 t 101527,714811414,29%834,87
25TP KSUST II556,311811361,54%207,51
Conqueror9645,926991361,54%499,95
AMX 12 t6564,176181266,67%1661,32
Hotchkiss H35242,551091136,36%0,00
ARL 446763,736721172,73%1294,66
SDP 40 Zadymka5811,915221163,64%1857,49
Object 283 9894,555211127,27%589,90
Kanonenjagdpanzer 105 81132,557151163,64%1162,92
Strv 746547,104901060,00%1023,86
Vz. 60S Dravec 101472,707111030,00%662,07
Windhund 8521,804721040,00%256,33
Heavy Tank No. VI 6426,003381040,00%448,22
Dicker Max 6164,302051050,00%126,11
Type 62 7673,56522955,56%1361,18
VK 30.02 (M)6749,00567944,44%1232,90
Progetto M35 mod. 46 81164,22453955,56%1284,88
T95/FV4201 Chieftain 101169,67827966,67%710,03
Strv m/40L391,38269850,00%147,94
10TP3171,63195850,00%531,81
AMX 3839,63140850,00%92,23
Jagdpanzer E 90 9990,88658850,00%629,26
50TP prototyp 81293,29613728,57%1410,00
M2 Light264,86136742,86%25,61
Leichttraktor145,00102771,43%261,00
Covenanter537,14131742,86%31,80
BDR G1 B5452,57438742,86%702,40
Pz.Kpfw. VII101176,29743742,86%620,43
TT-130M 91302,57570728,57%937,44
AMX ELC bis5392,50472683,33%1508,16
Valiant 5149,50219633,33%31,90
IS-3A 81320,33523633,33%1177,46
M15/42372,40138560,00%164,03
Ferdinand8374,00323520,00%76,05
ASTRON Rex 105 mm 8615,20421520,00%353,28
AMX 13 (FL 11) 5191,00319540,00%326,43
T-54 first prototype 8672,80620580,00%805,64
Obsidian 8885,50494450,00%914,77
KV-1SA 5461,25392425,00%703,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 222,00105450,00%88,26
Vickers Medium Mk. I126,0084366,67%224,10
11310629,679323100,00%439,94
WZ-111 model 5A101931,331014366,67%1529,02
Object 705A101363,3340930,00%625,43
Kunze Panzer 91142,67380333,33%720,01
E 75 TS 81619,00853366,67%1807,91
Valentine II 467,0016030,00%2,77
T7 Combat Car 233,33136366,67%261,00
43 M. Toldi III 3200,0016430,00%746,32
Renault FT128,5072250,00%84,37
Renault Otsu173,508620,00%71,34
45TP Habicha7323,5016920,00%115,59
Ikv 72352,002552100,00%261,00
DBV-152 10441,00599250,00%140,57
K-91-PT 9592,50641250,00%338,08
MKA 2128,003052100,00%502,49
T-29 3159,50270250,00%407,34
VK 168.01 Mauerbrecher 8711,007582100,00%718,65
Excelsior 5110,50193250,00%88,26
Caernarvon Action X 81319,5013012100,00%1532,88
AMX ELC 901 6138,50311250,00%170,50
Chi-Ni228,001611100,00%261,00
T1 Cunningham10,00691100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2187,002731100,00%1116,93
Cruiser Mk. III319,008610,00%0,00
Type 5781779,0012861100,00%2150,60
VK 100.01 (P)82832,0066810,00%3276,88
GSOR the TANK 90,0019810,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6564,006021100,00%1492,73
Object 274a 80,0034510,00%0,00
Object 703 Version II 8347,0011610,00%48,11
Patton the Tank 91000,006641100,00%1004,81
M24E2 Super Chaffee 6130,0010410,00%48,63
BT-7 artillery 30,00710,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.03.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.02.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 05.04.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.03.2017
Opuścił klan: 15.03.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 20.03.2017
Opuścił klan: 13.02.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 27.05.2016
Opuścił klan: 11.09.2016
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.10.2016
Opuścił klan: 12.11.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.01.2017
Opuścił klan: 28.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2018
Opuścił klan: 26.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.12.2019
Opuścił klan: 03.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.09.2016
Opuścił klan: 12.10.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.11.2016
Opuścił klan: 19.01.2017
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.11.2015
Opuścił klan: 25.05.2016