pro100Jeka1990

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23667164455
Ø Poziom7,038,819,579,82
Zwycięstwa1144048,34%637,50%1943,18%2749,09%
Porażki1194150,45%956,25%2352,27%2647,27%
Remisy2861,21%16,25%24,55%23,64%
Przetrwane bitwy542222,91%212,50%818,18%1221,82%
Zniszczone czołgi149190,63120,75290,66320,58
Zniszczonych/zgonów0,820,860,810,74
Wykryte pojazdy211060,89150,94511,16591,07
Zadane uszkodzenia688,811.236,811.547,301.485,35
Punkty zajęcia bazy188710,8000,00160,36160,29
Punkty obrony bazy131310,5510,0610,0210,02
Doświadczenie403,56451,19496,16522,65
WN7806,42737,08812,36820,40
WN8835,30838,541159,561062,54
Ogółem
Ilość bitew23667
Ø Poziom7,03
Zwycięstwa1144048,34%
Porażki1194150,45%
Remisy2861,21%
Przetrwane bitwy542222,91%
Zniszczone czołgi149190,63
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy211060,89
Zadane uszkodzenia688,81
Punkty zajęcia bazy188710,80
Punkty obrony bazy131310,55
Doświadczenie403,56
WN7806,42
WN8835,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew16
Ø Poziom8,81
Zwycięstwa637,50%
Porażki956,25%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy212,50%
Zniszczone czołgi120,75
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy150,94
Zadane uszkodzenia1.236,81
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy10,06
Doświadczenie451,19
WN7737,08
WN8838,54
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew44
Ø Poziom9,57
Zwycięstwa1943,18%
Porażki2352,27%
Remisy24,55%
Przetrwane bitwy818,18%
Zniszczone czołgi290,66
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy511,16
Zadane uszkodzenia1.547,30
Punkty zajęcia bazy160,36
Punkty obrony bazy10,02
Doświadczenie496,16
WN7812,36
WN81159,56
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew55
Ø Poziom9,82
Zwycięstwa2749,09%
Porażki2647,27%
Remisy23,64%
Przetrwane bitwy1221,82%
Zniszczone czołgi320,58
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy591,07
Zadane uszkodzenia1.485,35
Punkty zajęcia bazy160,29
Punkty obrony bazy10,02
Doświadczenie522,65
WN7820,40
WN81062,54
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia504,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie565,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia504,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie565,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy31,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia905,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie88,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy31,00
Zadane uszkodzenia905,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie88,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia178,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie55,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia178,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie55,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie8,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie8,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa1637,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki2762,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1330,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy551,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia605,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy902,0900,0000,0000,00
Doświadczenie321,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa1637,21%
Porażki2762,79%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1330,23%
Zniszczone czołgi260,60
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy551,28
Zadane uszkodzenia605,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy902,09
Doświadczenie321,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew335000
Zwycięstwa17853,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki15546,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15746,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2870,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,610,000,000,00
Wykryte pojazdy1970,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia661,010,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1450,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5831,7400,0000,0000,00
Doświadczenie371,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew335
Zwycięstwa17853,13%
Porażki15546,27%
Remisy20,60%
Przetrwane bitwy15746,87%
Zniszczone czołgi2870,86
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy1970,59
Zadane uszkodzenia661,01
Punkty zajęcia bazy1450,43
Punkty obrony bazy5831,74
Doświadczenie371,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa19,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki981,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy19,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy90,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia895,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie188,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa19,09%
Porażki981,82%
Remisy19,09%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi40,36
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy90,82
Zadane uszkodzenia895,27
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie188,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (301)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
E 25 7832,3843680448,51%1171,89
KV-26820,6746664253,43%1531,45
T92 HMC10992,3644158445,55%735,39
IS-4101432,1960051149,71%1028,43
Cromwell6568,5242044949,67%1103,58
T-437543,2739341450,48%777,00
T-34-856462,9533140948,66%809,64
O-I6715,6640739851,51%1260,79
M10391132,1745839846,98%992,39
T71 DA7503,1040639650,00%937,06
SU-86766,0032337650,27%1108,94
T110E5101224,3346435140,17%687,99
T-345332,4728233052,42%843,13
T328993,6947431952,66%1157,74
SU-14-17602,4630331449,04%761,50
T-448833,4444430348,51%1149,28
T297719,9940330247,68%777,03
KV-15328,9126428045,71%498,23
FV3046602,8634626550,19%938,95
M18 Hellcat6389,0327226441,67%460,76
M53/M5591119,9146624148,96%1052,38
AT 158945,7249023453,85%1010,70
T25/27601,4836023453,42%739,51
Jagdpanther II8854,8939823349,79%771,52
Jagdpanther7808,3539523046,09%1054,94
T675313,4526422949,34%588,66
KV-37627,1138222551,11%681,23
T698843,7744922151,58%1022,54
KV-48642,7238022043,64%521,42
KV-856380,8128621640,74%391,06
Bat.-Châtillon 12 t8356,7247020650,00%480,29
SU-1006597,4434120350,74%997,17
M127706,2436920147,26%869,71
M40/M438989,8744719653,57%1069,28
Centurion Mk. I8709,2944619552,82%871,74
Taschenratte111765,9571418843,09%893,19
AT 86491,8334018453,26%808,70
T54E19965,5845118447,83%791,14
T-549835,9148218341,53%646,04
O-Ni7889,9245616750,30%1120,02
LPT-67 Šelma9651,4343816144,10%674,02
Comet7662,6641616050,00%1015,30
SU-54531,7927115956,60%1580,65
Conqueror91100,7258615648,72%917,88
Jagdpanzer IV6427,4629315448,70%620,01
T110E4101564,1261715149,01%993,40
O-I Experimental5654,6638814953,02%1369,64
AT 77751,3941914951,68%916,87
Tiger I7822,5340514843,92%964,75
IS-38646,5842514743,54%514,01
AMX 12 t6305,4427814639,04%576,99
Progetto C50 mod. 6691048,8856514346,85%879,49
AMX 50 Foch B101255,5848914045,00%720,25
O-Ho8748,5744513745,99%685,70
FV4004 Conway91038,3051913644,85%756,43
Tiger II8672,2746513246,21%562,24
Centurion Mk. 7/19844,0256012743,31%574,22
M446454,4829612657,14%761,61
M66251,1324112443,55%138,22
T-1506337,9531312254,10%448,35
T1 Heavy5266,0023912144,63%306,13
T-103 8887,6357912150,41%858,89
IS7770,8244511949,58%970,92
AMX 13 757400,4844111954,62%737,04
T57 Heavy101309,1847611944,54%862,95
AMX ELC bis5133,3622111837,29%163,08
T216197,1530311449,12%368,42
Super Hellcat 7617,8737911049,09%819,08
M10 RBFM 5526,2935310748,60%1008,03
VK 36.01 (H)6486,5334310650,00%716,74
Tiger 131 6687,2945510551,43%1026,31
ISU-1528576,9645310350,49%449,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5191,4223410252,94%368,20
Vz. 64 Blesk8520,2943610049,00%713,96
Jagdtiger91170,626129948,48%889,33
Caernarvon8700,565149852,04%664,32
M8A14234,042369855,10%533,00
Progetto M40 mod. 65101316,685749746,39%902,77
T-50-2 6308,303629642,71%591,87
AT 25306,932569446,81%595,32
T28 Prototype8642,154819241,30%430,64
FSV Scheme A7578,574709244,57%726,55
Churchill VII6473,853678846,59%696,19
M75166,312108843,18%384,62
FV4005 Stage II10960,264428852,27%604,03
P.44 Pantera8735,614778741,38%750,65
Charioteer8729,084668742,53%562,76
Maus101427,747958550,59%942,73
AMX AC mle. 467685,864838549,41%853,31
FV601 Saladin8651,565458540,00%532,47
P.43 bis6674,963638342,17%1202,40
T-284107,861657956,96%211,07
Ikv 90 Typ B7553,953167939,24%554,14
T309866,815377846,15%543,98
Panhard AML Lynx 6x68157,773367745,45%87,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.469,952067651,32%102,45
Konštrukta T-34/1007572,653907546,67%796,36
Black Prince7566,683827542,67%601,15
SU-263277,501747445,95%747,16
P.43 ter7591,644307353,42%821,46
Ikv 65 Alt II6517,782987346,58%801,25
Progetto CC55 mod. 548962,506007255,56%1067,11
SU-855299,712137045,71%505,57
A-205112,291786956,52%263,89
StuG III Ausf. G5330,162666852,94%681,45
M415382,492576855,88%588,69
M-II-Y7799,515376845,59%905,98
FV224 Chopper7857,195356746,27%931,13
Tortoise9912,057076653,03%610,02
Škoda T 256551,304816451,56%999,26
59-166529,954176440,63%1554,27
Birch Gun4192,671666347,62%557,62
T26E5 Patriot 8826,086046240,32%792,78
Pz.Kpfw. II Luchs433,151576144,26%45,20
M3 Lee4162,531646038,33%319,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4131,531435938,98%66,64
Crusader6201,922565950,85%436,52
P.435280,032825858,62%698,22
50TP Tyszkiewicza91401,697225850,00%1117,98
M5 Stuart4110,751905742,11%67,06
Hotchkiss EBR7267,254445749,12%366,02
T28 Concept 7613,633625745,61%694,89
AMX 404112,951765653,57%300,94
WZ-1317389,414765657,14%728,62
FV227 Conceiver8702,094815437,04%515,50
SMV CC-567651,195145347,17%701,07
AMX AC mle. 488619,365185349,06%494,25
B14192,372445261,54%500,42
53TP Markowskiego8962,987165154,90%986,52
60TP Lewandowskiego101901,756345147,06%1205,94
Škoda T 177338,543905026,00%396,19
GSOR 1006 Scheme 79712,654364948,98%451,96
IS-7101700,198974858,33%1411,15
Škoda T 245258,942494753,19%605,58
Churchill I5332,512744746,81%549,12
Carro d'assalto P.887874,405134744,68%1090,13
UDES 038539,174154751,06%428,40
Panther7949,114794546,67%1443,48
Covenanter5217,762804557,78%692,49
BT-7491,981524443,18%80,53
Matilda4359,912644440,91%837,05
ARL V396386,683804445,45%480,62
TVP T 50/51101299,794814341,86%877,37
40TP Habicha6580,403574346,51%946,33
Ikv 1035228,882304148,78%375,50
Challenger7444,494984153,66%450,38
VK 30.02 (M)6900,414884151,22%1955,54
Prototipo Standard B9815,404564042,50%0,62
Semovente M43 Bassotto6560,854474045,00%748,24
Type 1 Chi-He4210,692393948,72%542,20
Panhard EBR 909308,974463836,84%161,79
Type 4 Heavy9860,495033754,05%629,02
M374302,592453759,46%1028,75
SU-1527626,313663655,56%803,46
FV215b (183) 101433,574983540,00%832,49
Panhard EBR 10510379,034243531,43%134,53
Chrysler K GF 8703,495883554,29%712,70
Alecto4219,652263461,76%594,42
M2 Medium Tank372,361193357,58%155,32
Crusader 5.5-in. SP7634,153923351,52%825,71
T1 Cunningham192,091673259,38%483,79
Ares 758873,344713256,25%991,18
45TP Habicha7577,426163161,29%711,52
T-46388,801653060,00%298,44
AEC Armoured Car5403,874133056,67%841,02
Sav m/434235,832392955,17%600,84
SU-182183,901162934,48%936,93
Cruiser Mk. III383,241002924,14%121,25
G.W. Panther7613,414942951,72%628,99
ST-I9820,694672955,17%639,55
AE Phase I 91069,244542934,48%703,44
FV217 Badger101215,895442842,86%606,06
Concept 1B 91178,746532748,15%795,45
121B 10866,894252733,33%372,46
P26/404354,282742540,00%880,21
Type 5 Heavy10808,604922560,00%475,12
Bat.-Châtillon 25 t AP9701,445862552,00%575,71
E 509916,324452532,00%578,78
Staghound Mk. III6555,685022560,00%930,12
Super Conqueror101305,965152445,83%820,73
Pawlack Tank6527,543852433,33%597,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C396,262612352,17%304,21
KR-1111209,226092334,78%491,08
ST vz. 394303,363452240,91%946,94
Type 5 Chi-Ri7364,093272245,45%359,57
TVP VTU Koncept8348,953962245,45%226,08
Sexton II363,411262263,64%226,07
Valentine3166,091692236,36%326,51
Type 97 Chi-Ha3104,431732152,38%201,94
Object 25791091,628012166,67%965,31
Valentine AT4258,551782035,00%544,80
S35 CA5442,553382065,00%1019,53
M24E2 Super Chaffee 6257,583731952,63%558,40
M3 Stuart3112,781671838,89%186,41
LT vz. 383218,222061838,89%710,94
Jagdpanzer E 100101761,066351855,56%1144,78
D2369,001501758,82%152,79
Vickers Medium Mk. III3133,291731770,59%533,61
Type 95 Heavy4134,651671741,18%194,86
T-26242,181301747,06%56,35
T1 HMC2153,191751675,00%1063,95
Panther II8788,505401656,25%1013,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3157,731621533,33%357,06
Panzerjäger I262,27791533,33%0,15
Renault FT1112,211931450,00%559,18
Škoda T 509411,005401457,14%273,42
Ikv 723182,502431471,43%581,14
BDR G1 B5195,211991442,86%126,26
Universal Carrier 2-pdr283,211011450,00%166,38
M-III-Y8283,073811428,57%15,72
MS-1143,621181353,85%112,78
AMX 383111,152281361,54%309,54
Cruiser Mk. IV4139,621421346,15%234,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8753,626801361,54%824,94
Type 2597 Chi-Ha383,671531241,67%48,67
VK 16.02 Leopard566,082101250,00%112,29
25TP KSUST II5390,094691154,55%902,64
Cruiser Mk. II2204,362601154,55%865,25
Char Futur 4 9574,555161172,73%440,44
Chi-Ni298,401061020,00%225,67
Type 95 Ha-Go296,70941020,00%166,32
Hotchkiss H35242,60741010,00%0,00
Leichttraktor163,801061050,00%126,77
Object 268101870,005291020,00%1084,73
DS PZInż5394,11367955,56%707,63
T56 GMC3145,33154922,22%268,85
Panhard AMD 178B6132,89366955,56%233,76
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6168,67366944,44%181,11
Lorraine 40 t 8812,67409944,44%808,69
Renault Otsu1115,75154825,00%324,43
BT-2299,13189875,00%481,24
D1293,50176837,50%185,12
Loyd Gun Carriage2186,25169837,50%1142,55
Bishop585,38205875,00%264,10
Vickers Medium Mk. I141,43103757,14%141,08
10TP369,14124728,57%3,10
Vickers Mk. E Type B2131,57131742,86%354,83
STA-18326,29406757,14%307,50
Pvlvv fm/42252,57138742,86%73,68
K-91-PT 9712,00462728,57%373,02
T1E6 255,0079714,29%3,10
Renault NC-31160,83110633,33%61,20
Rinoceronte102365,17781650,00%1998,70
Object 777 Version II 91059,67754683,33%981,12
IS-6 B 81126,83567633,33%911,56
Kolohousenka1122,80162560,00%540,31
Strv m/40L3253,20209520,00%722,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,00190560,00%644,19
Type 71101364,60616540,00%686,88
Waffenträger auf E 10010592,00448540,00%133,13
Gabler’s Destroyer 5149,0020450,00%140,56
Black Prince II 7474,80444520,00%299,52
KV-1SA 5608,40486520,00%993,12
AMX M4 mle. 49 Liberté 8829,20652560,00%855,03
Vickers Medium Mk. II282,75128450,00%243,80
Strv m/382145,25197425,00%452,25
Type 4 Chi-To6442,75551475,00%834,94
B.U.G.I.6237,00267425,00%95,38
Cruiser Mk. I1137,752434100,00%761,28
G.Pz. Mk. VI (e)231,2550425,00%2,69
Char Mle. 75 9787,75470425,00%875,76
StuG IV 5242,00170425,00%292,72
BT-7 artillery 3163,25219425,00%346,27
M2 Light270,33198333,33%26,58
T2 Medium Tank2126,332943100,00%677,31
IS-6 8457,33233333,33%196,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G371,331753100,00%265,53
M4A3(76)W Sherman 6924,00591333,33%1230,92
AMX ELC 901 668,67159333,33%0,00
King Tiger (Captured) 7507,6728230,00%393,74
Churchill Crocodile 61162,00807366,67%2294,63
Type 3 Chi-Nu5283,0013420,00%501,03
14TP4326,50232250,00%1075,72
Type 91 Heavy3103,006220,00%73,18
E 50 Ausf. M10881,00411250,00%521,02
Object 14010939,50593250,00%640,26
Concept No. 510931,507342100,00%594,04
GSOR the TANK 91538,50514250,00%1449,43
Object 283 9369,00354250,00%187,79
Kunze Panzer 9400,50503250,00%193,50
STG Guard 81020,50619250,00%1096,39
Patton the Tank 91596,00508250,00%1538,32
T-45 299,00159250,00%299,06
Light Mk. VIC 24,502820,00%0,00
T7 Combat Car 288,50163250,00%303,51
LTP 3211,0015320,00%699,79
FCM 2C 3306,0022420,00%610,74
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,00170250,00%140,70
LT vz. 352371,006931100,00%2763,52
M15/423210,002051100,00%627,15
T3 HMC2660,006931100,00%4703,05
VK 30.01 (P)6745,0046810,00%1272,86
Centurion Action X10374,0017910,00%0,00
Pz.Kpfw. I276,004621100,00%332,56
KV-1S6270,0017610,00%204,19
T3E2 Medium Tank 3390,004151100,00%2151,86
T-116 317,008010,00%3,10
Pz.Sfl. IC 40,002810,00%0,00
MKA 2158,006610,00%316,50
T-29 30,006610,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5217,004351100,00%636,69

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.09.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 30.05.2024
Opuścił klan: 05.08.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 25.09.2022
Opuścił klan: 12.05.2024