planetazem

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.11.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6007151344
Ø Poziom7,218,609,158,75
Zwycięstwa2959849,27%360,00%969,23%2659,09%
Porażki2975449,53%240,00%430,77%1840,91%
Remisy7191,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1560025,97%360,00%430,77%1636,36%
Zniszczone czołgi474030,7951,0080,62320,73
Zniszczonych/zgonów1,072,500,891,14
Wykryte pojazdy463490,7720,40110,85310,70
Zadane uszkodzenia841,571.402,80992,23993,52
Punkty zajęcia bazy565580,9400,0000,00861,95
Punkty obrony bazy233290,3900,0000,0000,00
Doświadczenie447,53535,20513,85536,48
WN7920,911166,45923,35920,77
WN81063,891498,82776,33908,66
Ogółem
Ilość bitew60071
Ø Poziom7,21
Zwycięstwa2959849,27%
Porażki2975449,53%
Remisy7191,20%
Przetrwane bitwy1560025,97%
Zniszczone czołgi474030,79
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy463490,77
Zadane uszkodzenia841,57
Punkty zajęcia bazy565580,94
Punkty obrony bazy233290,39
Doświadczenie447,53
WN7920,91
WN81063,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom8,60
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy360,00%
Zniszczone czołgi51,00
Zniszczonych/zgonów2,50
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.402,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie535,20
WN71166,45
WN81498,82
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew13
Ø Poziom9,15
Zwycięstwa969,23%
Porażki430,77%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy430,77%
Zniszczone czołgi80,62
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy110,85
Zadane uszkodzenia992,23
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie513,85
WN7923,35
WN8776,33
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew44
Ø Poziom8,75
Zwycięstwa2659,09%
Porażki1840,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1636,36%
Zniszczone czołgi320,73
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy310,70
Zadane uszkodzenia993,52
Punkty zajęcia bazy861,95
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie536,48
WN7920,77
WN8908,66
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew92000
Zwycięstwa5357,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki3538,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy44,35%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3740,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy630,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.037,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2412,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1972,1400,0000,0000,00
Doświadczenie605,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew92
Zwycięstwa5357,61%
Porażki3538,04%
Remisy44,35%
Przetrwane bitwy3740,22%
Zniszczone czołgi470,51
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy630,68
Zadane uszkodzenia1.037,53
Punkty zajęcia bazy2412,62
Punkty obrony bazy1972,14
Doświadczenie605,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia581,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie87,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia581,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie87,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa646,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki538,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy215,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy323,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,200,000,000,00
Wykryte pojazdy403,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia275,850,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie273,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa646,15%
Porażki538,46%
Remisy215,38%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi20,15
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy403,08
Zadane uszkodzenia275,85
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie273,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa4638,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki7261,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2823,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi630,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy1241,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia736,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1020,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1201,0200,0000,0000,00
Doświadczenie429,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa4638,98%
Porażki7261,02%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2823,73%
Zniszczone czołgi630,53
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy1241,05
Zadane uszkodzenia736,56
Punkty zajęcia bazy1020,86
Punkty obrony bazy1201,02
Doświadczenie429,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew229000
Zwycięstwa12152,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki10545,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8637,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1650,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy2040,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.063,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2190,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4341,9000,0000,0000,00
Doświadczenie566,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew229
Zwycięstwa12152,84%
Porażki10545,85%
Remisy31,31%
Przetrwane bitwy8637,55%
Zniszczone czołgi1650,72
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy2040,89
Zadane uszkodzenia1.063,83
Punkty zajęcia bazy2190,96
Punkty obrony bazy4341,90
Doświadczenie566,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew237000
Zwycięstwa14159,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki9037,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy62,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10042,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1580,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy1400,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia554,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5412,2800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2701,1400,0000,0000,00
Doświadczenie372,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew237
Zwycięstwa14159,49%
Porażki9037,97%
Remisy62,53%
Przetrwane bitwy10042,19%
Zniszczone czołgi1580,67
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy1400,59
Zadane uszkodzenia554,99
Punkty zajęcia bazy5412,28
Punkty obrony bazy2701,14
Doświadczenie372,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (314)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-856786,51442301251,36%1405,35
IS7911,79450228851,27%1262,70
T-34-856649,62400202050,84%1319,17
M46 Patton KR 8895,83486196747,18%1082,96
IS-381185,08500154450,91%1376,38
T-448826,88441137448,03%1017,43
T26E5 8893,57546130749,50%1002,67
T2971118,67571125853,58%1532,86
T-34-85 Rudy 6693,22417125153,08%1260,10
IS-6 B 81078,75553124648,88%1127,59
T-1091290,10487115746,85%1151,70
T-34-17794,80442105951,37%1201,01
Tiger I71039,78511104151,20%1449,11
Object 274a 81038,2256099949,05%1233,19
T-1506835,6045282853,14%1546,07
IS-7101437,0760078850,63%1094,22
T698897,3850870047,57%1005,10
Škoda T 40 6635,1738368747,74%1153,65
SU-1527840,8343068449,12%1105,57
11081025,8757967048,36%1164,17
VK 30.01 (H)5503,5130966846,11%1136,44
Cromwell6614,9041858751,62%1281,52
Panther II8869,2243158149,74%1038,93
KV-15404,1930657950,95%766,15
P.44 Pantera81006,4948154251,29%1253,51
Bat.-Châtillon 155 559920,8246554246,49%773,19
ISU-15281004,8140351144,42%841,27
Type 64 6421,3835051049,02%951,40
Škoda T 5091267,7751450445,44%1038,80
Object 70491425,2350050445,24%962,93
Panther7550,2234750343,74%662,88
AMX 50 10081141,7852149948,30%1187,07
T-549974,4752449846,39%853,75
T26E5 Patriot 8964,3848247945,72%1073,13
Lorraine 155 mle. 5181038,2743046548,17%1087,06
Emil I81047,4551344551,46%1107,94
Type 586493,2433144349,89%878,87
T54E191124,1351743647,02%926,01
M446708,4441243249,31%1203,88
T-437529,6734243048,14%666,18
E 5091214,9551540351,86%1101,09
SU-1006735,0938139550,89%1253,53
T-34-3 81039,6554135848,88%1200,20
FV3046591,7332035749,30%963,79
AMX 30 1er prototype91040,5850734946,70%846,82
Bat.-Châtillon 12 t8572,5138034944,41%877,31
G.W. Panther7891,4334333644,35%1030,91
M56 Scorpion 7828,5741633348,05%1079,52
T-34-28650,9337633242,47%660,23
Object 25791325,0256132453,70%1230,03
E 7591219,9859132152,34%1047,30
Škoda T 256556,4536231947,02%1002,90
WZ-111 model 1-491149,8949831647,15%966,99
Indien-Panzer8940,4552031050,00%1196,95
Tiger II8965,7843029543,39%920,08
Object 43091338,6554728754,01%1234,54
T3091271,6253628151,25%984,54
VK 30.01 (P)6549,4233927448,18%873,58
Leo7707,0841527349,82%1098,52
M18 Hellcat6673,8742727348,72%1150,44
AMX 13 757491,3540727048,15%904,01
T-62A101084,6950826447,73%762,27
T-345245,5024726251,53%531,20
AMX M4 mle. 457795,9145825147,41%957,31
SU-855379,0925824355,97%824,45
KV-26628,6535624246,69%1012,17
Hummel6687,6334824151,45%978,10
Pz.Kpfw. III/IV5297,6924724045,42%684,88
TVP VTU Koncept8647,9238423545,53%655,13
Prototipo Standard B91213,4153023450,43%1109,07
T-103 8931,2346423344,64%853,13
VK 30.02 (D)7738,5752222444,64%1077,01
Char Futur 4 91204,0655822452,68%998,56
AMX 12 t6425,5238322054,09%1119,26
T376429,6038321649,54%1164,20
AE Phase I 91073,4253620746,86%845,73
Object 777 Version II 91308,3956220043,50%1036,94
T71 DA7414,0846019846,97%649,55
Leopard Prototyp A91086,4749219742,13%808,11
IS-271004,7245419650,00%1340,58
ARL 446668,0946718955,56%1208,55
Type T-345346,9729718651,61%897,38
Rhm.-Borsig Waffenträger81013,8346518445,11%867,12
M66516,0835518343,17%609,16
IS-3-II91187,6259518348,09%927,35
WZ-1328400,9837818243,41%462,43
Kunze Panzer 91104,3751117744,07%903,37
T207771,7844817648,86%1090,31
Lorraine 155 mle. 507773,5341217647,73%945,56
AMX M4 mle. 49 Liberté 8922,1755917356,65%1070,84
Konštrukta T-34/1007714,3738917151,46%1006,29
P.43 ter7928,0956317157,31%1745,37
TNH T Vz. 5191145,7555817147,37%844,96
WZ-1317563,9537617044,71%1082,99
Centurion Mk. I8724,0547215747,77%781,09
T-284192,9520715060,00%561,93
Nashorn6593,7132213946,76%868,69
Object 26391222,3361513854,35%1070,26
SU-1018820,1844313545,19%795,08
CS-538680,3137813339,85%636,66
SU-100M17866,5244413351,88%1180,52
KV-371024,7747913049,23%1366,03
VK 30.01 (D)6533,1639512755,12%1034,70
Škoda T 27 8872,3544412542,40%940,51
AMX 13 105 AM mle. 505348,6925712447,58%653,12
T57 Heavy101296,6346612442,74%743,03
Conqueror91023,3953012350,41%792,23
T216251,1833912150,41%511,25
Strv 746578,1736811949,58%993,46
Object 252U 81126,2858911652,59%1155,83
StuG III Ausf. G5445,7627511543,48%966,29
IS-M8634,7842611437,72%457,92
T675472,3037111256,25%1181,61
UDES 14 Alt 58859,8447410963,30%1071,63
T25/27696,3637110950,46%842,97
AMX 13 F3 AM6712,6140510757,01%1111,54
Bat.-Châtillon 25 t AP91133,2451410750,47%1020,91
T28 Concept 7740,8039010643,40%821,80
P.43 bis6635,7842610561,90%1276,05
SU-263174,9013410145,54%333,73
VK 36.01 (H)6562,6835310046,00%808,36
T-262130,901509852,04%549,51
AMX M4 mle. 5191258,665439845,92%931,46
M4A3E8 Sherman6503,153809758,76%970,70
TNH 105/10008852,075649648,96%869,52
Progetto CC55 mod. 548961,755129340,86%892,76
T110E5101147,686679345,16%654,90
Comet7740,534489256,52%1219,05
IS-2-II8915,894909244,57%881,37
Covenanter5185,671949044,44%420,65
59-166395,073278946,07%970,61
M10391109,236158848,86%902,68
T28 Prototype8673,494178541,18%495,89
A-20559,101578248,78%100,06
AMX 50 Foch (155) 101095,064828148,15%632,13
50TP Tyszkiewicza91095,096508055,00%878,90
M4A1 Sherman5412,943037950,63%1062,24
Charioteer8659,094427948,10%529,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4103,791547745,45%54,37
T110E4101421,915757748,05%868,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5241,752477750,65%525,13
Bishop5383,182797653,95%775,42
AMX 65 t8723,334397643,42%622,22
FV226 Contradictious 81011,915677444,59%853,11
SU-54381,412277346,58%868,32
KV-137673,154127154,93%1135,49
Sturer Emil7414,563047147,89%390,62
Challenger7861,754677152,11%1056,89
Caernarvon8802,215457041,43%705,53
Crusader6154,622396947,83%263,08
ST-I91155,436396943,48%877,12
KV-48892,194846942,03%860,95
Achilles6506,503236841,18%671,70
Super Hellcat 7672,733886741,79%747,66
Tiger (P)7606,973636650,00%612,23
Strv m/425415,082986549,23%1021,99
T-46382,201316550,77%176,69
Waffenträger auf Pz. IV9979,864556544,62%595,54
FV230 Canopener101288,626216550,77%763,13
AMX 105 AM mle. 474294,232436460,94%1129,16
Black Prince7633,194716353,97%747,77
SU-85B4264,491976350,79%578,83
SU-130PM 81161,596216352,38%1068,91
T-50-2 6279,003196342,86%540,75
BT-7499,211346149,18%164,09
T1 Heavy5408,433726154,10%763,87
T3281038,185446155,74%1216,44
Vz. 44-17680,055586053,33%709,06
AMX ELC bis5276,652706045,00%743,01
Object 277101447,705896048,33%1005,12
Object 283 9927,705276053,33%838,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4151,122195954,24%397,48
Object 70591419,757095950,85%1359,27
M75250,492965750,88%812,15
A-436525,953905761,40%1047,28
Leopard 1101159,956055743,86%688,98
TVP T 50/51101187,455625651,79%818,75
M5A1 Stuart4146,451975651,79%351,34
AMX AC mle. 488542,893805639,29%308,09
Emil II91325,765835552,73%1134,74
TT-130M 91121,676365453,70%978,07
P.435327,682535335,85%624,92
BDR G1 B5438,894355349,06%788,42
Patton the Tank 9886,794695341,51%691,39
Leichttraktor1108,581935248,08%376,47
BZ-1668773,585335240,38%633,11
BZ-587811,985115250,00%976,14
M415466,642895060,00%816,60
M5 Stuart4108,712434953,06%159,85
Pz.Sfl. IVc5485,802874955,10%1094,16
SDP 58 Kilana8864,235464856,25%816,16
SU-76M4191,341714759,57%494,31
Ares 758932,966614757,45%1131,00
Churchill VII6525,934544663,04%975,38
Carro d'assalto P.887999,697274560,00%1445,96
Hotchkiss EBR7368,003694546,67%617,46
53TP Markowskiego8621,645864465,91%689,28
Pz.Kpfw. II2114,261654341,86%260,68
M3 Lee4246,442264346,51%755,26
SMV CC-678850,145644355,81%827,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,491174341,86%25,55
M8A14284,092644355,81%717,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4330,432404245,24%756,36
M26 Pershing8836,205124153,66%997,71
Lago4357,233054045,00%1194,98
M374327,282474052,50%1133,17
Grille5645,653344055,00%1533,86
Vz. 55101115,674753935,90%560,44
M24 Chaffee5331,233213953,85%1188,28
SMV CC-567712,843933844,74%814,18
Marder 38T4379,742543842,11%869,30
Archer5397,452433852,63%777,37
K-91-PT 91170,275133762,16%1039,31
Type 1 Chi-He4341,032913655,56%1111,14
Type 3 Chi-Nu5364,372553540,00%869,99
Jagdpanzer IV6543,832993540,00%842,32
Progetto M40 mod. 65101440,225373253,13%1148,37
SDP 57 Gowika7716,914683243,75%740,58
B14236,232803050,00%545,11
TOG II* 6617,173373050,00%972,55
CS-447656,034912944,83%755,91
Tiger-Maus 91323,905932934,48%893,97
FV215b (183) 101195,543992828,57%560,98
T-54 ltwt.9569,395622860,71%760,93
25TP KSUST II5332,043002762,96%723,06
MS-1171,311292657,69%261,80
M10 RBFM 5489,353162646,15%919,79
Fantôme 9980,545492445,83%727,27
Pz.Kpfw. 38 (t)3122,961922378,26%456,43
BZ-6891054,305322347,83%766,57
AMX M4 mle. 5410922,354592343,48%431,01
Vickers Medium Mk. I149,59942245,45%40,05
P26/404336,182782254,55%881,71
Lorraine 39L AM3182,911312240,91%394,73
SU-182172,861372245,45%1092,17
SU-100Y 6580,713122142,86%738,45
121B 101247,145282142,86%804,06
AMX 404272,652582050,00%1036,25
Birch Gun4261,053152050,00%954,77
Pz.Sfl. IVb4342,052402055,00%1238,20
M24E2 Super Chaffee 6375,803852060,00%1012,06
Renault FT199,421631936,84%371,14
Wespe3128,791251936,84%217,81
Marder II3250,892391963,16%828,93
SU-76G FT4336,842261947,37%618,51
Churchill I5526,563851872,22%1187,07
Chrysler K GF 8788,004671827,78%652,48
KR-1111040,447341855,56%578,93
Pudel 6663,184891764,71%1337,91
Škoda T 245439,762791729,41%1282,93
Type 2597 Chi-Ha3107,531331729,41%130,88
Valentine3283,122661735,29%1006,74
G.W. Tiger (P)8948,354101741,18%854,61
Pawlack Tank6394,473641758,82%547,23
T1 Cunningham1135,252221637,50%713,91
60TP Lewandowskiego101323,386341650,00%862,89
Bat.-Châtillon 25 t101265,945571631,25%722,73
Jagdpanther II8529,383681637,50%253,38
40TP Habicha6410,733541553,33%669,25
SU-122A5310,871941553,33%581,99
T-54 first prototype 81130,275491553,33%1646,98
StuG IV 5558,003581560,00%1439,96
BT-2277,71801421,43%115,62
Type 97 Chi-Ha3232,142271428,57%670,62
45TP Habicha7439,644361450,00%413,64
KV-1S6458,363481464,29%787,99
T-34 shielded 5427,573661464,29%1164,91
Pz.Kpfw. 35 (t)243,921031338,46%0,00
Renault FT 75 BS255,69761346,15%103,89
M2 Medium Tank3160,081591353,85%487,45
T404322,922051353,85%670,53
LTG7385,624201346,15%576,06
GSOR the TANK 9810,624501323,08%527,26
Matilda4256,913361172,73%776,55
T56 GMC3170,001631154,55%463,97
T7 Combat Car 2113,732321172,73%598,52
Kanonenjagdpanzer 105 8631,204581060,00%585,98
ISU-122S 7826,002801030,00%850,73
Somua SM 81055,904481010,00%829,27
M4A1 Revalorisé 8661,004611050,00%620,63
112 81113,605151050,00%1463,17
AT-1291,11119944,44%142,19
WZ-120-1G FT 8636,33434955,56%586,82
Sexton II3181,50288862,50%821,98
Semovente M43 Bassotto6253,25228850,00%218,71
60G FT5261,00231850,00%405,13
Crusader 5.5-in. SP7562,13306837,50%539,23
14TP4240,57248728,57%601,18
10TP383,00154666,67%304,46
T2 Medium Tank248,1770616,67%2,34
T-34 with L-11 4150,50229633,33%216,84
Chi-Ni2187,40165540,00%755,71
AMX 383152,00169580,00%503,95
M3G FT3270,40259560,00%858,25
Cruiser Mk. IV488,20106540,00%3,81
LTP 3150,40216560,00%675,72
FV229 Contender91608,75736425,00%1385,60
T-29 3428,00456425,00%1393,45
BT-7 artillery 3148,50146425,00%289,47
Renault Otsu1306,67356333,33%1590,24
MT-256101,00339366,67%264,10
M16/43 Sahariano 3537,33586366,67%1991,10
T14 5529,005382100,00%1244,33
T-45 293,502192100,00%428,46
Strv S1 8605,00425250,00%414,38
Char de transition 6964,50480250,00%1529,12
TKS z n.k.m. 20 mm 20,002881100,00%261,00
Renault NC-3110,00791100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison3248,009110,00%816,20
Windhund 8464,0016110,00%155,18
MKA 20,00610,00%0,00
T1E6 2178,002231100,00%836,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001091100,00%261,00
43 M. Toldi III 3232,0023210,00%1102,53

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.11.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.11.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2015
Opuścił klan: 01.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2014
Opuścił klan: 05.01.2015