padonde

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49237039113
Ø Poziom8,210,009,699,72
Zwycięstwa2339947,52%00,00%2153,85%5145,13%
Porażki2521551,21%00,00%1846,15%6254,87%
Remisy6231,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy936319,02%00,00%1230,77%2623,01%
Zniszczone czołgi281120,5700,00160,41390,35
Zniszczonych/zgonów0,710,000,590,45
Wykryte pojazdy516451,0500,0080,211401,24
Zadane uszkodzenia1.046,250,001.129,541.076,62
Punkty zajęcia bazy178880,3600,0000,0020,02
Punkty obrony bazy130120,2600,0080,2180,07
Doświadczenie603,370,00450,54471,60
WN7813,370,00642,07574,01
WN8980,650,00871,05920,68
Ogółem
Ilość bitew49237
Ø Poziom8,21
Zwycięstwa2339947,52%
Porażki2521551,21%
Remisy6231,27%
Przetrwane bitwy936319,02%
Zniszczone czołgi281120,57
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy516451,05
Zadane uszkodzenia1.046,25
Punkty zajęcia bazy178880,36
Punkty obrony bazy130120,26
Doświadczenie603,37
WN7813,37
WN8980,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew39
Ø Poziom9,69
Zwycięstwa2153,85%
Porażki1846,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1230,77%
Zniszczone czołgi160,41
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy80,21
Zadane uszkodzenia1.129,54
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy80,21
Doświadczenie450,54
WN7642,07
WN8871,05
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew113
Ø Poziom9,72
Zwycięstwa5145,13%
Porażki6254,87%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2623,01%
Zniszczone czołgi390,35
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy1401,24
Zadane uszkodzenia1.076,62
Punkty zajęcia bazy20,02
Punkty obrony bazy80,07
Doświadczenie471,60
WN7574,01
WN8920,68
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew310000
Zwycięstwa11938,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki18158,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy103,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7323,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1360,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy1550,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.578,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1010,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy900,2900,0000,0000,00
Doświadczenie564,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew310
Zwycięstwa11938,39%
Porażki18158,39%
Remisy103,23%
Przetrwane bitwy7323,55%
Zniszczone czołgi1360,44
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy1550,50
Zadane uszkodzenia1.578,42
Punkty zajęcia bazy1010,33
Punkty obrony bazy900,29
Doświadczenie564,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia634,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy314,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie481,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi50,71
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia634,43
Punkty zajęcia bazy314,43
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie481,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew756000
Zwycięstwa29539,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki42756,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy344,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21127,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3380,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy5940,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia948,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3950,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11481,5200,0000,0000,00
Doświadczenie457,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew756
Zwycięstwa29539,02%
Porażki42756,48%
Remisy344,50%
Przetrwane bitwy21127,91%
Zniszczone czołgi3380,45
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy5940,79
Zadane uszkodzenia948,04
Punkty zajęcia bazy3950,52
Punkty obrony bazy11481,52
Doświadczenie457,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew219000
Zwycięstwa9041,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki12456,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5726,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1100,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy1050,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.751,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy650,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy700,3200,0000,0000,00
Doświadczenie619,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew219
Zwycięstwa9041,10%
Porażki12456,62%
Remisy52,28%
Przetrwane bitwy5726,03%
Zniszczone czołgi1100,50
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy1050,48
Zadane uszkodzenia1.751,22
Punkty zajęcia bazy650,30
Punkty obrony bazy700,32
Doświadczenie619,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (419)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-130PM 81366,88693422048,96%1395,77
TS-5 81272,29778238651,89%1316,09
Progetto M35 mod. 46 8996,86652213945,30%999,05
Rheinmetall Skorpion 81348,79626172947,19%1339,63
T110E3102136,07744155549,90%1573,53
Object 261101341,69661151250,46%1084,69
AMX 13 10510828,72601131844,99%730,82
Caernarvon Action X 81033,6174066248,19%1158,16
Object 252U Defender 81137,4071164250,78%1180,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 81111,4764162647,28%1152,79
ShPTK-TVP 100 81153,4861959845,32%1090,77
Strv 103B101849,8869356448,58%1265,87
Object 140101408,8470148647,53%1041,24
Grille 15101638,1457546343,20%994,02
AMX M4 mle. 49 8962,2569145648,03%1013,96
Jagdpanzer E 100102022,6368845550,77%1430,46
STB-1101598,8771643345,27%1188,14
AMX 50 Foch B101809,6562539842,96%1185,67
T25/27375,7933037042,16%272,77
Object 907 101560,1369834643,93%1029,54
M18 Hellcat6333,1428332651,53%400,35
T71 DA7302,1342831543,17%367,70
FV217 Badger101781,1671631048,71%1218,20
T675200,7819629647,64%241,07
FV215b (183) 101558,5262228747,39%1084,15
TVP T 50/51101456,7566228545,26%1003,77
M56 Scorpion 7798,7258528446,48%993,23
Maus101635,3476626851,87%1158,75
Bisonte C45 81199,5378826251,53%1251,90
Progetto M40 mod. 65101650,6672825953,28%1269,05
T959875,7858825748,64%514,88
T-34-85M 6581,5154725350,99%828,96
Manticore10524,2355825146,22%381,90
AE Phase I 91465,2279124953,41%1311,40
T28 Prototype8572,8245924541,22%354,67
M8A14115,1414224044,58%62,81
Object 268 Version 4101772,6167022842,54%1167,39
Type 64 6399,4652022748,02%811,69
T309577,1249822344,39%259,78
IS-7101596,4069222045,45%1080,39
M1039615,5451221643,98%324,48
Leopard 1101501,8658221640,28%922,65
M53/M5591167,1562721549,30%1019,89
Bat.-Châtillon 12 t8454,5357021346,95%630,34
WZ-113G FT101861,3456520839,42%1049,29
Jagdpanther7522,3841020643,20%496,46
T92 HMC101353,1164619849,49%1111,42
Rheinmetall Panzerwagen10653,1159019843,94%484,01
T-109934,5558119740,61%631,28
Object 25791079,3563219641,84%776,22
Object 430U101614,0578919356,99%1321,97
VK 100.01 (P)8810,8859619045,79%731,72
M4A1 Sherman5274,6536317550,86%562,33
AMX 13 909492,9055517445,40%517,36
T328486,8547317335,84%240,79
LHMTV8322,7250217346,82%352,10
Mäuschen9811,1556516544,24%501,14
T-448635,4758516348,47%685,51
Jagdtiger91177,8854416339,88%713,07
T110E4101335,0556716341,10%743,53
FV4004 Conway91099,9557116346,01%791,06
Tiger (P)7559,3252116248,77%553,86
Object 26391742,0273516149,07%1494,94
T-34-28460,0154316051,88%438,98
T110E5101494,0569715747,77%941,15
AMX 50 B101484,4059815445,45%916,91
M46 Patton9792,0353315435,71%445,04
Emil I8769,4757815347,71%692,10
Spähpanzer Ru 2519660,3361715343,79%765,49
Bat.-Châtillon 25 t101309,8966615046,67%910,71
VK 45.02 (P) Ausf. A8508,9551415043,33%348,53
CS-63101355,7760914948,99%932,57
T1 Heavy5311,5135414652,05%482,22
E 100101673,6266714639,04%1096,92
T288767,0959814552,41%697,70
T698538,8845414537,93%363,92
IS-38774,3155914341,26%660,39
WZ-132A9698,8967114353,15%860,30
HWK 128387,9854414243,66%449,17
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4267,0230514148,23%573,12
KV-26398,2340013745,99%468,09
Conqueror91324,2974113647,79%1055,28
M48A5 Patton101540,3266113644,85%1034,17
FV230 Canopener101516,4065613646,32%904,41
Object 430 Version II91159,7067213546,67%1008,79
E 759902,0259713148,85%617,96
P.44 Pantera8658,7653113042,31%600,18
T297703,7557813046,15%693,44
E 509989,6564213048,46%748,36
Concept No. 5101389,0552513044,62%839,69
Type 71101533,1966612848,44%929,97
Tiger 131 6667,1753112847,66%957,08
Panther/M10 7685,3959112850,78%967,45
Type 619886,6063612753,54%754,13
T-549705,8154812638,89%418,69
WZ-111G FT91311,1363612643,65%973,01
T56 GMC396,7813212548,00%126,01
SU-1006633,4245512347,15%969,33
Charioteer8812,8657212249,18%733,21
212A91088,6664312147,93%856,19
T54E19693,7853912040,83%370,25
UDES 1691050,0064611944,54%801,37
CS-5991028,3264911946,22%759,62
Jagdpanther II8666,0145011939,50%420,97
SU-1018925,0858611844,92%854,32
IS-2-II8615,6756211749,57%520,22
ISU-1528781,7853211643,97%606,96
Škoda T 509946,1559911541,74%621,69
Waffenträger auf Pz. IV91224,0359211545,22%854,13
AMX 50 Foch91692,2282811359,29%1572,04
Lansen C 8812,9162711342,48%761,89
UDES 14 Alt 58604,8254111151,35%579,00
Type 4 Heavy91045,9570611050,91%773,94
WZ-111-1G FT8930,0259611050,91%848,54
VK 45.02 (P) Ausf. B9732,0355210941,28%417,62
M3 Lee4166,8118210552,38%455,47
M40/M438886,5654110441,35%726,13
T216183,7036710349,51%327,25
M66246,3934010243,14%125,31
Progetto C50 mod. 6691392,3371610046,00%1211,32
WZ-111 model 1-49787,606259844,90%497,83
STA-18647,775459842,86%609,11
M10 RBFM 5460,004279841,84%727,29
Leo7489,794389741,24%515,95
O-Ho8825,355919741,24%673,54
M26 Pershing8567,755639744,33%485,94
Ferdinand8867,345509753,61%814,94
KV-48691,965619548,42%610,34
Centurion Mk. 7/19957,286429446,81%720,70
AMX M4 mle. 54101349,596549443,62%772,23
M127723,315889350,54%830,99
M2 Medium Tank3156,392169252,17%473,68
53TP Markowskiego8875,086288949,44%827,44
Object 4168561,784688938,20%394,84
Centurion Mk. I8572,085448844,32%503,39
T499434,785968852,27%465,75
P.43 bis6482,194528647,67%680,57
LTTB8237,664498639,53%143,24
S-517714,795428551,76%840,01
T-100 LT10687,745358550,59%642,85
WZ-1209472,905378446,43%236,57
Prototipo Standard B9648,614938442,86%336,75
AMX 50 1008776,305348441,67%621,27
IS-3-II91115,496908451,19%914,90
Tiger II8742,845618348,19%640,47
AMX M4 mle. 457539,965358148,15%521,12
M-VI-Y91041,726948146,91%844,38
T95/FV4201 Chieftain 101616,786478037,50%786,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91072,766207941,77%933,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81036,776247955,70%1021,81
IS7563,825477853,85%643,57
IS-M8831,446547856,41%951,66
M4A3E8 Sherman6291,313917753,25%416,48
WZ-1328449,975407741,56%528,32
G.W. Tiger91084,216787749,35%982,90
Ares 758964,265257751,95%1021,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4118,012237648,68%218,91
AT 25369,763777558,67%784,53
MT-256260,524217549,33%585,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5247,733297445,95%468,72
45TP Habicha7793,225897349,32%931,05
Ikv 65 Alt II6440,673877350,68%646,31
Sturer Emil7540,974417346,58%529,71
Controcarro 1 Mk. 291246,536747244,44%1000,59
Hotchkiss EBR7384,185297247,22%652,60
Object 43091445,797997252,78%1336,44
T-345227,213307147,89%410,93
Panhard EBR 909342,825857149,30%303,19
Panhard AML Lynx 6x68332,195087042,86%323,85
M-III-Y81153,378137057,14%1410,99
KV-856494,714856956,52%736,60
Tiger I7604,635386855,88%695,19
Ho-Ri 281241,006766852,94%1363,31
VK 30.01 (P)6321,413656839,71%288,26
Indien-Panzer8600,905226845,59%593,46
G.W. Tiger (P)8878,606596855,88%909,86
TNH T Vz. 5191235,337426752,24%993,02
UDES 038784,215606654,55%734,26
CS-538819,025436639,39%880,53
Panther II8728,215776650,00%780,65
M-II-Y71168,217906648,48%1572,66
BZ-587872,056446442,19%892,22
M446468,863886443,75%588,93
LTG7398,035216454,69%697,46
Pz.Kpfw. VII101661,597306446,88%1103,66
Emil II9774,165416336,51%372,75
Object 70491119,305886350,79%766,23
VK 30.02 (D)7624,185626250,00%855,58
AT 158780,946376248,39%726,18
Object 780 101924,687116243,55%1335,62
Vz. 71 Tesák10803,384836142,62%641,71
Strv 746295,473256035,00%249,48
Bat.-Châtillon 155 58101042,855566041,67%683,18
Object 70591355,807536055,00%1095,61
1108578,096075750,88%489,26
KV-37830,676215756,14%1036,22
Achilles6503,404615750,88%750,24
Škoda T 256488,215115650,00%831,34
Valentine AT4286,202425648,21%639,25
StuG III Ausf. G5254,843435560,00%499,73
T207636,765555442,59%786,54
G.W. E 100101200,966845453,70%989,56
TNH 105/10008876,176375347,17%877,39
CS-447847,006905354,72%1196,19
Semovente M43 Bassotto6617,424935350,94%921,17
VK 36.01 (H)6280,444165257,69%369,08
Pz.Kpfw. 38 (t)3105,981385248,08%187,28
Ho-Ri 191489,126625238,46%1202,32
P.43 ter7646,785795150,98%918,60
O-I6525,144605137,25%646,68
M41 Walker Bulldog8301,985375149,02%338,11
Comet7322,804325044,00%258,15
T-34-2G FT7742,965445054,00%944,92
Bat.-Châtillon 155 559868,286545050,00%715,99
Jagdpanzer IV6352,713514938,78%363,98
T-34-856464,824164940,82%672,73
Ikv 1035367,653244944,90%739,57
AMX AC mle. 488924,006384953,06%958,43
Staghound Mk. III6608,555524953,06%1008,16
50TP Tyszkiewicza9945,086114850,00%607,03
TVP VTU Koncept8558,855574748,94%541,83
Caernarvon8992,877314746,81%1002,83
VK 28.016204,323904748,94%385,15
VK 30.01 (D)6453,854484746,81%691,70
Bofors Tornvagn 81294,367284746,81%1339,35
BZ-75101436,226794647,83%899,47
Leopard Prototyp A9447,855104647,83%210,84
Vz. 44-17934,566714542,22%1115,14
T57 Heavy101427,446544542,22%861,68
AMX 65 t8840,806514555,56%865,21
14TP4126,662054431,82%166,29
Crusader6237,703734447,73%492,39
IS-27732,756124456,82%870,78
Progetto CC55 mod. 5481238,437394447,73%1240,88
M415275,432954438,64%176,40
AMX 13 757434,914884436,36%651,36
Chi-To SP71085,646914452,27%1216,16
Pawlack Tank6902,146334447,73%1339,99
AMX 12 t6416,145004344,19%1022,64
BZ-6891234,816614344,19%898,96
T-1506287,193854346,51%243,19
A-447471,004684348,84%522,44
KV-1S6348,374524348,84%465,38
Panhard AMD 178B6394,674514247,62%954,46
SU-14-281205,856974158,54%1386,13
Type 6891123,735924136,59%630,06
Object 260 101433,957474160,98%1049,55
Somua SM 81164,176484141,46%970,92
SU-855265,333054047,50%414,95
G.W. Panther7701,755414040,00%662,60
FV38059869,636374047,50%681,39
T71 CMCD7281,055154055,00%457,53
T-284138,682113847,37%214,97
Carro d'assalto P.887799,826993857,89%1110,90
M36 Jackson6492,843533834,21%539,32
M4A3E2 Sherman Jumbo6331,324493852,63%500,34
FV4005 Stage II10964,165353852,63%609,86
GSOR 1006 Scheme 79717,535153834,21%302,46
Type 4 Chi-To6431,433983740,54%575,09
SMV CC-6781078,516883756,76%1173,03
Kampfpanzer 07 P(E) 101368,437163745,95%862,96
40TP Habicha6581,083943627,78%855,93
M7598,562773655,56%216,04
FSV Scheme A7828,196833650,00%1236,82
Type 5 Chi-Ri7489,065043551,43%593,47
Ikv 90 Typ B7732,575173551,43%1022,14
Cromwell6462,685023447,06%753,19
SU-100M17752,685993455,88%1021,09
Hummel6583,824743351,52%783,59
59-166402,554663348,48%954,61
WZ-131G FT6702,214813342,42%1046,05
Object 752 91825,708413351,52%1517,72
Panther7623,505703240,63%821,20
25TP KSUST II5224,293003148,39%333,10
VK 30.02 (M)6580,945723167,74%1170,52
Cruiser Mk. IV4217,902733056,67%561,68
Pz.Kpfw. 35 (t)296,451432962,07%429,15
BZ-16681200,937532951,72%1319,10
Somua SAu 404168,762142944,83%239,09
Pz.Sfl. IVc5360,103622962,07%839,42
Black Prince7860,757062846,43%1128,35
SMV CC-567925,577462871,43%1571,99
Type 586360,643292825,00%368,94
O-Ni7700,436102846,43%669,21
T82 HMC4109,461792850,00%176,37
WZ-132-110902,854552748,15%897,62
T3 HMC218,78912744,44%33,90
AMX M4 mle. 5191610,638092751,85%1390,55
Type 95 Ji-Ro6963,586672669,23%1862,60
Nashorn6521,003822642,31%634,78
FV2078648,195382638,46%514,25
60G FT5547,964012556,00%1167,60
Marder 38T4235,722772548,00%443,90
Strv m/425148,422612441,67%141,08
M5 Stuart4156,003342458,33%339,00
SDP 60 Gonkiewicza91271,426652445,83%852,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6484,795082458,33%745,57
Type 3 Chi-Nu5237,963212343,48%380,64
Semovente M415508,484692365,22%1188,91
Somua S353315,703152347,83%770,79
M47 Iron Arnie 8835,355212356,52%870,51
AT 86591,414962250,00%856,77
Sav m/434212,482442147,62%398,96
AMX ELC bis5176,433042152,38%418,82
T376485,675902161,90%1357,01
M3 Stuart3111,452422060,00%378,86
P.435239,853632055,00%520,37
B.U.G.I.6592,504472040,00%724,70
121101126,555802035,00%641,53
Grille5371,653882050,00%662,81
T2 Medium Tank260,551852055,00%173,40
Type 578632,255762040,00%381,46
M-IV-Y 81397,658122055,00%1670,95
MS-1163,631111957,89%224,41
Pz.Kpfw. III/IV5340,214471957,89%910,51
SDP 58 Kilana81412,536721942,11%1470,43
Lorraine 155 mle. 518813,957021963,16%937,46
M24 Chaffee5131,952851947,37%229,72
Cavalier5226,633861973,68%510,53
Matilda4511,894691866,67%1758,19
Object 277101201,896101838,89%661,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J4134,883321752,94%217,15
Škoda T 245259,882981637,50%418,23
Type T-345269,063861650,00%596,36
Marder II3265,563111656,25%846,64
SU-85B4363,753471656,25%943,30
AMX 404283,673671553,33%1159,11
SU-76G FT4514,202961526,67%998,01
T-703183,532831540,00%497,27
LT vz. 383340,503131457,14%1297,11
Covenanter5299,073511457,14%852,82
Churchill I5454,234241338,46%680,23
Sturmpanzer II4480,774291353,85%1680,02
T-804119,853931384,62%430,57
Lago4121,502601241,67%135,06
KV-15273,172441241,67%285,44
T78 6797,836111275,00%1086,95
Leichttraktor1134,271781154,55%599,88
Controcarro 3 Minotauro101639,096951145,45%1001,17
SU-76M4213,912911154,55%493,58
Panhard EBR 10510576,006041154,55%575,55
AT 15A 7921,646271145,45%1170,43
Strv m/40L3183,602361050,00%501,15
Kranvagn101028,805871030,00%482,73
DS PZInż5327,102911040,00%466,46
Object 452K 101438,807561050,00%966,69
LTP 3115,002371040,00%266,36
T14 5386,67392922,22%547,88
P26/404391,11505966,67%1262,75
M5A1 Stuart4126,67206933,33%179,34
DBV-152 101342,11509944,44%641,56
Strv m/38242,13179825,00%3,10
Renault Otsu1101,63189837,50%249,23
T-46388,00134825,00%93,05
T-26281,88173837,50%151,00
StuG IV 5203,38337862,50%450,58
ST vz. 394212,86280742,86%427,34
B14114,14232742,86%80,08
4TP177,86184742,86%154,36
Renault NC-311101,71117728,57%297,66
Rinoceronte102037,00815757,14%1506,85
Churchill VII6525,57658771,43%982,92
FV601 Saladin8642,57596757,14%697,70
Strv fm/21160,67124650,00%138,74
Renault FT139,83110633,33%2,19
M15/423198,17290633,33%330,59
M2 Light268,67186633,33%14,51
AT-12214,67315683,33%969,52
T-116 368,17188650,00%112,68
SMV CC-64 Vipera 81593,67748650,00%1621,39
T 55A 9613,33565633,33%265,66
Vickers Medium Mk. I170,4091540,00%122,87
Kolohousenka174,00135540,00%120,96
T1 Cunningham118,0069540,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4500,80436540,00%2063,94
StuG III Ausf. B4161,80144520,00%131,81
TS-60 91335,00650560,00%1065,52
T28 Concept 7613,60478540,00%638,13
Fiat 3000140,25147475,00%261,68
10TP398,50239450,00%220,69
Vz. 5510628,50436425,00%119,57
ST-II10614,25569450,00%283,02
Tiger-Maus 91519,75608425,00%1154,38
AMR 35 2146,25237450,00%558,94
Excelsior 5318,50325425,00%361,93
Cobra 9474,2519240,00%93,27
Super Hellcat 7846,75670475,00%1196,39
Pz.Kpfw. II230,33175366,67%231,85
60TP Lewandowskiego101336,67720366,67%827,83
Conqueror Gun Carriage10728,337943100,00%552,88
LT vz. 352116,50179250,00%369,71
7TP2117,50181250,00%246,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,003632100,00%340,58
AM 39 Gendron-Somua 214,503720,00%0,00
Ashigaru 101161,006372100,00%765,18
ELC EVEN 90 835,50571250,00%123,01
AMX M4 mle. 49 Liberté 8589,00424250,00%468,18
M14/41294,002461100,00%345,61
Type 95 Ha-Go2222,004081100,00%1108,22
Panzerjäger I2200,003711100,00%889,22
Valentine3210,003691100,00%802,15
Vz. 60S Dravec 101214,006101100,00%734,74
T25 AT70,003310,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G353,002601100,00%261,00
Object 268104643,0011071100,00%3406,50
T-60297,004921100,00%449,73
T-34 with L-11 4212,004021100,00%652,81
Pz.Sfl. IC 4480,006811100,00%1667,80
Patton the Tank 9751,0044410,00%404,34
Lion 10430,0024910,00%24,20
Carro da Combattimento 45 t 102471,0012021100,00%2074,40
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3188,0015910,00%261,93
A46 6250,004651100,00%673,84
AC 4 Experimental 6516,0037110,00%770,65
Chimera 81271,009411100,00%1301,51
Excalibur 6773,0032110,00%818,16
FV1066 Senlac 8537,008941100,00%865,71
Pz.Kpfw. III Ausf. K 50,002901100,00%261,00
AMX Canon d'assaut 105 8367,006451100,00%333,87

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.03.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.02.2019
Opuścił klan: 12.01.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 28.02.2020
Opuścił klan: 24.03.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.04.2020
Opuścił klan: 20.06.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.07.2020
Opuścił klan: 28.02.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.01.2020
Opuścił klan: 26.02.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.03.2020
Opuścił klan: 18.04.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.06.2020
Opuścił klan: 13.07.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.11.2022
Opuścił klan: 27.02.2023