opilamoucha

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.11.2013

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45996000
Ø Poziom6,830,000,000,00
Zwycięstwa2384651,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki2168247,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy4681,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1392930,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi413920,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy525411,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia956,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy249970,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy311040,6800,0000,0000,00
Doświadczenie459,680,000,000,00
WN71176,980,000,000,00
WN81455,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45996
Ø Poziom6,83
Zwycięstwa2384651,84%
Porażki2168247,14%
Remisy4681,02%
Przetrwane bitwy1392930,28%
Zniszczone czołgi413920,90
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy525411,14
Zadane uszkodzenia956,68
Punkty zajęcia bazy249970,54
Punkty obrony bazy311040,68
Doświadczenie459,68
WN71176,98
WN81455,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew159000
Zwycięstwa7949,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki7446,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6440,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi770,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy1340,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.288,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2331,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1591,0000,0000,0000,00
Doświadczenie483,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew159
Zwycięstwa7949,69%
Porażki7446,54%
Remisy63,77%
Przetrwane bitwy6440,25%
Zniszczone czołgi770,48
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy1340,84
Zadane uszkodzenia1.288,58
Punkty zajęcia bazy2331,47
Punkty obrony bazy1591,00
Doświadczenie483,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew46000
Zwycięstwa2758,70%00,00%00,00%00,00%
Porażki1839,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1839,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy350,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia917,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy811,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy420,9100,0000,0000,00
Doświadczenie494,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew46
Zwycięstwa2758,70%
Porażki1839,13%
Remisy12,17%
Przetrwane bitwy1839,13%
Zniszczone czołgi290,63
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy350,76
Zadane uszkodzenia917,22
Punkty zajęcia bazy811,76
Punkty obrony bazy420,91
Doświadczenie494,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa736,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki1263,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy631,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,460,000,000,00
Wykryte pojazdy311,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia381,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy180,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy191,0000,0000,0000,00
Doświadczenie225,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa736,84%
Porażki1263,16%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy631,58%
Zniszczone czołgi60,32
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy311,63
Zadane uszkodzenia381,05
Punkty zajęcia bazy180,95
Punkty obrony bazy191,00
Doświadczenie225,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi91,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy40,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia951,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie380,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi91,29
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy40,57
Zadane uszkodzenia951,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie380,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew284000
Zwycięstwa15955,99%00,00%00,00%00,00%
Porażki12042,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12042,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1430,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy2170,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia877,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2600,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5481,9300,0000,0000,00
Doświadczenie470,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew284
Zwycięstwa15955,99%
Porażki12042,25%
Remisy51,76%
Przetrwane bitwy12042,25%
Zniszczone czołgi1430,50
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy2170,76
Zadane uszkodzenia877,92
Punkty zajęcia bazy2600,92
Punkty obrony bazy5481,93
Doświadczenie470,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew174000
Zwycięstwa9655,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki7241,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6637,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi960,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy1510,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia903,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2921,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1690,9700,0000,0000,00
Doświadczenie430,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew174
Zwycięstwa9655,17%
Porażki7241,38%
Remisy63,45%
Przetrwane bitwy6637,93%
Zniszczone czołgi960,55
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy1510,87
Zadane uszkodzenia903,96
Punkty zajęcia bazy2921,68
Punkty obrony bazy1690,97
Doświadczenie430,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.701,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie100,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.701,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie100,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (173)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Panther mit 8,8 cm L/71 81033,94516340549,22%1394,51
Dicker Max 6831,48434278351,35%1618,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5567,84412274753,80%1789,18
Panther71023,76557259954,56%1897,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,47382240055,83%1721,41
VK 16.02 Leopard5563,30439192655,14%2285,84
E 7591645,40552130750,27%1664,84
Tiger II81256,51556121152,68%1561,92
Leopard Prototyp A91540,82531113549,60%1389,91
KV-856925,61487113356,05%1846,57
G.W. Tiger91193,38462112648,31%1092,73
Škoda T 5091540,59553110447,28%1463,90
Rhm.-Borsig Waffenträger81439,01495109553,61%1566,57
G.W. Tiger (P)81115,15446103653,28%1420,20
E 50 Ausf. M101524,4451285947,96%1170,69
WZ-1328850,5648583252,52%1556,43
IS-381402,0255980951,92%1769,61
KV-15650,1042379853,26%1538,38
G.W. Panther7861,6235472552,28%1062,85
Grille 15101555,2043869946,07%1021,82
Waffenträger auf Pz. IV91505,9845763748,19%1293,19
E 5091362,5149463151,51%1309,38
IS-4101861,1955562750,56%1514,05
WZ-1317645,1646250050,00%1346,90
ST-I91484,1458348050,83%1453,95
Pz.Kpfw. II2488,4937547056,81%2612,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4404,4330342852,57%1160,28
Jagdtiger91489,6056041749,16%1206,41
Jagdpanther71004,9745839956,14%1448,09
KV-481149,3756339553,92%1348,96
E 100101774,4152236753,13%1431,68
Object 43091596,1253735950,97%1591,30
Object 430U101663,3456934249,42%1292,88
VK 36.01 (H)6770,1444132953,19%1498,08
59-166390,3339232749,54%1083,07
Hummel6765,4937731549,84%1184,78
T-4481092,2952129554,58%1619,04
Jagdpanther II81009,6842628743,90%891,71
Pz.Kpfw. T 15 3183,8727727754,87%774,73
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5446,4237527352,01%1111,64
StuG IV 5453,0530724350,21%1095,67
T-34-856700,9838823851,68%1471,66
T-62A101248,6949223743,88%899,65
TVP VTU Koncept8925,0047523654,24%1251,10
T-1091279,4647221650,46%1168,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G3535,3136521457,94%2669,58
Sturer Emil7872,1243121143,60%1119,41
Panther II81078,7545920851,44%1452,57
T1 Cunningham1186,1430419655,61%1364,47
KV-37947,9547219050,53%1173,32
Indien-Panzer81062,9455118951,32%1386,49
Jagdpanzer IV6602,6530917948,04%993,85
Emil I81161,9347517548,00%1243,57
Pz.Kpfw. II Luchs4235,9531317561,14%937,41
StuG III Ausf. G5385,2221316240,12%742,46
Grille5521,7325215853,80%1225,68
T-1506673,6338215853,16%1146,10
Super Hellcat 7739,8443915349,02%993,28
Pz.Kpfw. III/IV5345,7026515250,66%904,42
Tiger (P)71128,9060814646,58%1608,52
IS-7101656,9956313955,40%1352,15
Konštrukta T-34/1007873,0144413850,00%1397,96
VK 30.01 (P)6644,2239013453,73%1110,36
Emil II91770,4084212958,91%1715,12
Leo7727,2640812549,60%1104,05
M10 RBFM 5651,8844012346,34%1330,86
T-345312,5725111853,39%758,75
1108916,4256111747,86%890,11
KV-26691,0242710449,04%1138,08
IS7957,7161810056,00%1447,38
Kranvagn101510,4748510037,00%940,82
Strv 746689,374059252,17%1377,45
Leichttraktor1132,882129245,65%535,35
VK 30.02 (M)6669,084129263,04%1385,25
VK 30.01 (D)6550,674119051,11%977,65
Marder II3259,102108458,33%845,11
Škoda T 256627,514078155,56%1291,45
A-205140,272088154,32%353,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4233,432458155,56%588,04
T-505127,862568056,25%308,20
MKA 2250,182637937,97%891,57
VK 30.02 (D)7899,827167454,05%1456,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5515,994437254,17%1232,87
M415465,692837146,48%664,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4210,372277060,00%670,22
M446561,392786648,48%898,56
SU-1527807,944086450,00%1107,69
Sturmpanzer II4375,782076450,00%1409,85
Škoda T 245513,943586253,23%1558,14
SU-85B4376,692646163,93%1032,97
M5A1 Stuart4201,802396040,00%480,79
Nashorn6715,623395848,28%1138,29
T-284357,663005666,07%1267,81
IS-27850,486305444,44%993,69
Pz.Sfl. IVc5522,483585459,26%1297,12
T-437644,494625149,02%915,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3174,182085052,00%449,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6362,603205042,00%669,70
VK 30.01 (H)5457,232884843,75%993,43
Pz.Sfl. IC 4416,213394850,00%1305,19
T-463180,762194658,70%762,88
Matilda4403,143074344,19%1079,31
M24E2 Super Chaffee 6562,334824362,79%1743,03
TVP T 50/51101116,124214238,10%642,62
BT-74160,051974052,50%460,47
Marder 38T4368,382533935,90%840,00
Light Mk. VIC 2151,322973850,00%756,05
Type 586698,895633669,44%1487,50
SU-76M4304,182113444,12%824,44
LTP 3211,772373158,06%1033,18
Strv m/425548,413452937,93%1486,78
Pz.Kpfw. 38 (t)3242,742172751,85%863,42
SU-26399,851222744,44%71,17
ST vz. 394194,421872626,92%394,03
Cruiser Mk. III3172,542232458,33%808,55
Wespe3246,261432347,83%775,69
Lago4304,203482060,00%1125,39
MS-1196,301372045,00%316,01
Panzerjäger I2118,321441957,89%364,29
SU-182209,841611968,42%1386,20
Type 97 Chi-Ha3176,002591855,56%561,87
T-703144,222041850,00%396,62
Sturmpanzer I Bison3196,761431752,94%613,81
Type 1 Chi-He4284,333261553,33%868,75
VK 20.01 (D)4146,142041457,14%337,03
Valiant 5822,795941450,00%2315,33
WZ-111 model 1-491088,925501346,15%756,90
Type 2597 Chi-Ha3123,541811353,85%335,93
AT-12156,671641266,67%665,80
T28 Concept 7900,424081266,67%1342,97
BT-22160,302131060,00%746,10
KV-137382,003311040,00%341,18
VK 28.016234,403591070,00%624,72
Pz.Kpfw. I269,001431030,00%32,68
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6277,202981050,00%304,33
Chi-Ni2126,25187850,00%464,59
Pz.Kpfw. 35 (t)2277,38385875,00%1971,92
T-262164,63219875,00%982,57
T-804172,88158825,00%438,86
M7 Priest3213,43189757,14%582,82
Tetrarch 2120,71131757,14%490,29
LT vz. 352163,67217666,67%861,38
Vickers Mk. E Type B2307,834306100,00%1738,32
Type 97 Te-Ke 2142,17202633,33%484,74
Object 283 91200,83666683,33%1307,27
T-50-2 6569,00559650,00%1845,84
43 M. Toldi III 3246,33301666,67%1341,89
Kolohousenka1131,20163560,00%614,87
KV-1SA 5555,20632560,00%1230,71
AMR 35 2132,60189520,00%422,81
Type 95 Ha-Go276,50100425,00%78,82
M374183,00186450,00%469,44
T-602125,25239475,00%577,15
SU-855348,67270366,67%809,66
T-29 3180,33130333,33%363,96
Fiat 3000165,00106250,00%133,50
TKS z n.k.m. 20 mm 269,006120,00%86,16
Renault Otsu161,50156250,00%89,45
Panzerwagen 39 3458,5036020,00%1576,45
Black Prince II 7734,50400250,00%847,05
Valentine II 4467,004572100,00%1963,59
T7 Combat Car 226,50104250,00%110,55
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8347,004742100,00%345,47
BT-7 artillery 3236,00424250,00%798,47
Vickers Medium Mk. I163,005110,00%73,63
Strv fm/21112,004710,00%0,00
Renault FT19,002111100,00%261,00
Renault NC-31193,009210,00%262,65
Valentine3484,004061100,00%2053,85
Pz.Sfl. IVb4123,007210,00%110,79
T-45 246,009510,00%0,00
TOG II* 6447,0021610,00%404,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,008810,00%31,77

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.11.2013
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.11.2013
Opuścił klan: 24.12.2024