| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 703 Version II | 8 | 2339,64 | 1162 | 757 | 59,71% | 3368,27 | |||||
| Object 277 | 10 | 2734,65 | 835 | 479 | 55,95% | 2683,84 | |||||
| E 100 | 10 | 3073,90 | 1014 | 258 | 57,36% | 2888,78 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 4966,72 | 1306 | 245 | 64,08% | 3949,12 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 771,62 | 486 | 227 | 48,46% | 1352,64 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 2181,78 | 1047 | 218 | 55,96% | 3104,22 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2307,73 | 1080 | 214 | 60,28% | 3184,71 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1325,32 | 551 | 208 | 50,96% | 1428,09 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3612,65 | 1109 | 199 | 61,31% | 3460,12 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2884,55 | 1024 | 197 | 64,97% | 2856,98 | |||||
| IS-3 | 8 | 1310,97 | 506 | 195 | 46,15% | 1532,81 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1349,40 | 783 | 179 | 53,63% | 1792,84 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 956,80 | 963 | 171 | 57,31% | 2343,16 | |||||
| O-I | 6 | 657,48 | 370 | 166 | 50,00% | 987,22 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3623,15 | 1026 | 166 | 57,83% | 3720,51 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 552,48 | 352 | 154 | 53,90% | 842,27 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 3508,82 | 1119 | 153 | 69,93% | 3609,74 | |||||
| Grille 15 | 10 | 3054,79 | 803 | 153 | 52,29% | 2583,65 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 509,43 | 359 | 151 | 56,29% | 1456,66 | |||||
| Tiger II | 8 | 2175,13 | 956 | 150 | 57,33% | 3426,30 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2865,52 | 956 | 147 | 62,59% | 2750,78 | |||||
| Strv 103B | 10 | 3418,38 | 955 | 144 | 62,50% | 3052,48 | |||||
| Concept 1B | 9 | 4011,34 | 1479 | 142 | 66,90% | 4698,56 | |||||
| Mars | 8 | 2608,60 | 1275 | 138 | 68,12% | 3810,95 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 2873,94 | 1338 | 135 | 62,96% | 4256,31 | |||||
| O-Ni | 7 | 1068,58 | 510 | 130 | 55,38% | 1480,70 | |||||
| T-10 | 9 | 1399,33 | 483 | 120 | 45,83% | 1261,42 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2132,31 | 998 | 119 | 62,18% | 2570,79 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3742,71 | 1114 | 118 | 63,56% | 3584,98 | |||||
| BZ-79 | 11 | 4487,59 | 1235 | 115 | 55,65% | 3515,18 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3537,51 | 1072 | 114 | 62,28% | 3501,73 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1136,43 | 709 | 109 | 53,21% | 1184,92 | |||||
| IS | 7 | 1055,63 | 506 | 106 | 56,60% | 1650,24 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 289,50 | 239 | 104 | 45,19% | 793,36 | |||||
| E 50 | 9 | 3492,20 | 1334 | 102 | 59,80% | 4676,41 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1731,73 | 702 | 102 | 42,16% | 1752,91 | |||||
| CS-63 | 10 | 3406,08 | 1018 | 101 | 55,45% | 3558,36 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 599,43 | 414 | 101 | 53,47% | 1287,48 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1724,51 | 766 | 98 | 50,00% | 1598,75 | |||||
| M44 | 6 | 710,39 | 372 | 97 | 50,52% | 1106,36 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1573,44 | 830 | 96 | 48,96% | 2131,55 | |||||
| M41 | 5 | 348,92 | 252 | 95 | 44,21% | 394,41 | |||||
| IS-4 | 10 | 3389,31 | 1189 | 94 | 70,21% | 3806,82 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 1044,07 | 811 | 94 | 56,38% | 1858,29 | |||||
| E 75 | 9 | 1913,11 | 696 | 93 | 43,01% | 1690,65 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 3582,82 | 1030 | 90 | 64,44% | 3129,37 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1409,44 | 793 | 88 | 57,95% | 1359,68 | |||||
| T-54 | 9 | 1996,16 | 870 | 87 | 43,68% | 2287,75 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 294,02 | 239 | 86 | 51,16% | 694,54 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 384,35 | 319 | 84 | 53,57% | 621,06 | |||||
| Taschenratte | 11 | 4869,57 | 1393 | 83 | 65,06% | 3665,44 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2586,70 | 1104 | 81 | 66,67% | 3405,06 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2566,58 | 1044 | 80 | 57,50% | 2878,63 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3963,60 | 1176 | 80 | 60,00% | 3173,00 | |||||
| M12 | 7 | 957,76 | 473 | 80 | 42,50% | 1284,63 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2376,85 | 919 | 78 | 48,72% | 2594,14 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 173,38 | 267 | 74 | 54,05% | 831,33 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2628,58 | 753 | 74 | 45,95% | 1989,71 | |||||
| Conqueror | 9 | 2705,25 | 1149 | 73 | 63,01% | 3092,25 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2824,90 | 1162 | 72 | 61,11% | 3763,52 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1789,82 | 1024 | 72 | 58,33% | 2345,99 | |||||
| T-44 | 8 | 1838,62 | 944 | 71 | 53,52% | 2710,98 | |||||
| Maus | 10 | 3513,86 | 1186 | 71 | 66,20% | 3438,06 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2609,54 | 914 | 71 | 57,75% | 2534,59 | |||||
| SU-101 | 8 | 1815,30 | 949 | 70 | 55,71% | 2615,16 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 3500,54 | 1132 | 70 | 64,29% | 2949,05 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1748,07 | 905 | 67 | 52,24% | 2262,05 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2658,45 | 972 | 67 | 62,69% | 2843,68 | |||||
| Leo | 7 | 1245,30 | 841 | 66 | 59,09% | 2243,43 | |||||
| Object 140 | 10 | 2640,48 | 951 | 66 | 65,15% | 2523,38 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1962,19 | 778 | 64 | 48,44% | 2182,91 | |||||
| Emil II | 9 | 2419,24 | 1001 | 63 | 53,97% | 2458,08 | |||||
| Object 263 | 9 | 2571,84 | 1051 | 63 | 63,49% | 2652,37 | |||||
| Tortoise | 9 | 3605,87 | 1440 | 63 | 69,84% | 4317,22 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3548,58 | 911 | 62 | 51,61% | 3014,76 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 2659,23 | 1054 | 62 | 56,45% | 3516,91 | |||||
| T25 AT | 7 | 542,84 | 284 | 61 | 42,62% | 490,60 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1889,60 | 898 | 60 | 48,33% | 2499,56 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 217,31 | 215 | 59 | 47,46% | 576,10 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1107,84 | 643 | 58 | 56,90% | 1586,50 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1031,16 | 681 | 57 | 50,88% | 1322,55 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 2975,77 | 1113 | 57 | 57,89% | 3379,53 | |||||
| AMX 40 | 4 | 177,61 | 187 | 56 | 35,71% | 472,62 | |||||
| Panther II | 8 | 1909,48 | 935 | 56 | 51,79% | 2806,82 | |||||
| T110E3 | 10 | 3857,64 | 1162 | 56 | 71,43% | 3516,59 | |||||
| M103 | 9 | 2654,38 | 1025 | 55 | 45,45% | 3182,20 | |||||
| STG Guard | 8 | 1405,55 | 553 | 55 | 52,73% | 1951,71 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1072,67 | 431 | 54 | 50,00% | 1097,05 | |||||
| Emil I | 8 | 2068,85 | 1059 | 53 | 56,60% | 2905,80 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2731,49 | 1084 | 53 | 56,60% | 3321,24 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1202,17 | 856 | 52 | 55,77% | 2323,92 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2806,94 | 1055 | 52 | 55,77% | 3306,62 | |||||
| M2 Light | 2 | 258,12 | 364 | 51 | 50,98% | 1249,70 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2896,69 | 1277 | 51 | 78,43% | 4122,06 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 2300,10 | 1131 | 51 | 58,82% | 3230,47 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 927,66 | 555 | 50 | 58,00% | 2185,14 | |||||
| T110E5 | 10 | 3768,08 | 1051 | 50 | 50,00% | 3300,30 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 3725,06 | 1195 | 50 | 64,00% | 3969,68 | |||||
| KV-1 | 5 | 389,59 | 299 | 49 | 48,98% | 667,05 | |||||
| T54E1 | 9 | 2236,38 | 961 | 48 | 50,00% | 2283,31 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 2083,60 | 1056 | 47 | 57,45% | 3264,64 | |||||
| M37 | 4 | 257,74 | 188 | 47 | 44,68% | 704,51 | |||||
| BZ-166 | 8 | 2134,72 | 1060 | 47 | 55,32% | 3453,40 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1620,53 | 883 | 47 | 51,06% | 2690,59 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3915,70 | 1063 | 47 | 57,45% | 3570,83 | |||||
| Object 260 | 10 | 3393,96 | 1044 | 47 | 57,45% | 3129,05 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2473,70 | 1028 | 46 | 58,70% | 3024,00 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 3734,02 | 1136 | 46 | 60,87% | 4062,03 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1948,16 | 1063 | 45 | 55,56% | 3059,30 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 3298,51 | 993 | 45 | 60,00% | 2968,76 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2932,34 | 1099 | 44 | 59,09% | 3481,78 | |||||
| KV-4 | 8 | 1800,73 | 913 | 44 | 50,00% | 2277,91 | |||||
| Caernarvon | 8 | 2028,67 | 1104 | 43 | 62,79% | 2856,05 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1309,60 | 1069 | 42 | 69,05% | 3521,90 | |||||
| T69 | 8 | 1593,78 | 846 | 41 | 41,46% | 2143,83 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1018,25 | 720 | 40 | 42,50% | 1998,87 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 3129,20 | 1080 | 40 | 70,00% | 2836,68 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 2487,79 | 997 | 39 | 43,59% | 3652,39 | |||||
| Tiger I | 7 | 1360,84 | 725 | 38 | 63,16% | 2062,71 | |||||
| Panther | 7 | 1264,50 | 942 | 38 | 65,79% | 2250,90 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2622,53 | 1049 | 38 | 60,53% | 2792,28 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 3489,00 | 1060 | 38 | 52,63% | 3434,52 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 458,47 | 310 | 38 | 42,11% | 1097,20 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2582,74 | 1159 | 38 | 65,79% | 3125,87 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1921,73 | 1061 | 37 | 56,76% | 3071,43 | |||||
| Mäuschen | 9 | 2517,32 | 1089 | 37 | 59,46% | 2674,62 | |||||
| T95 | 9 | 3769,22 | 1318 | 36 | 58,33% | 4515,67 | |||||
| Nashorn | 6 | 1214,94 | 712 | 36 | 52,78% | 2383,03 | |||||
| P.43 bis | 6 | 949,11 | 510 | 35 | 48,57% | 2064,87 | |||||
| M7 Priest | 3 | 152,71 | 130 | 35 | 34,29% | 157,64 | |||||
| T32 | 8 | 2548,65 | 1314 | 34 | 76,47% | 4271,12 | |||||
| Obsidian | 8 | 1925,00 | 1072 | 34 | 52,94% | 2665,94 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 2351,79 | 1377 | 33 | 72,73% | 4221,18 | |||||
| DBV-152 | 10 | 3443,09 | 970 | 33 | 66,67% | 2637,30 | |||||
| Cromwell | 6 | 1239,09 | 1017 | 32 | 65,63% | 3423,36 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3610,59 | 1005 | 32 | 62,50% | 3268,47 | |||||
| CS-59 | 9 | 3052,34 | 1191 | 32 | 59,38% | 4190,61 | |||||
| ST-I | 9 | 2501,19 | 1042 | 32 | 62,50% | 3040,01 | |||||
| T-34-85M | 6 | 623,45 | 359 | 31 | 41,94% | 848,27 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1220,90 | 804 | 30 | 53,33% | 2912,88 | |||||
| Object 416 | 8 | 2268,63 | 1091 | 30 | 66,67% | 3819,66 | |||||
| T-28 | 4 | 310,48 | 278 | 29 | 62,07% | 1070,45 | |||||
| CS-53 | 8 | 1873,66 | 992 | 29 | 62,07% | 3092,99 | |||||
| T-127 | 3 | 290,10 | 347 | 29 | 44,83% | 1129,02 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 692,93 | 553 | 28 | 50,00% | 2032,60 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1403,43 | 874 | 28 | 71,43% | 2407,25 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1454,96 | 896 | 28 | 53,57% | 2409,97 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 2402,00 | 914 | 28 | 46,43% | 2741,89 | |||||
| T28 | 8 | 2166,04 | 1078 | 28 | 53,57% | 3282,99 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1669,89 | 1038 | 28 | 64,29% | 3028,24 | |||||
| KV-85 | 6 | 616,93 | 379 | 27 | 51,85% | 932,56 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1483,89 | 850 | 27 | 44,44% | 2268,80 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 2722,67 | 1032 | 27 | 55,56% | 2832,08 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 96,69 | 165 | 26 | 57,69% | 244,44 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 2291,23 | 1144 | 26 | 73,08% | 3636,43 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1413,68 | 877 | 25 | 64,00% | 3131,67 | |||||
| T-43 | 7 | 1402,48 | 1049 | 25 | 76,00% | 2841,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 189,88 | 241 | 25 | 48,00% | 620,03 | |||||
| KV-1S | 6 | 415,76 | 353 | 25 | 60,00% | 692,93 | |||||
| K-91 | 10 | 3239,04 | 968 | 25 | 48,00% | 3409,43 | |||||
| Ares 90 | 10 | 3079,60 | 1068 | 25 | 60,00% | 3023,31 | |||||
| P26/40 | 4 | 469,87 | 314 | 23 | 52,17% | 1280,54 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1315,43 | 884 | 23 | 65,22% | 2405,98 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1517,17 | 827 | 23 | 56,52% | 3264,46 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 195,61 | 256 | 23 | 56,52% | 694,65 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1714,96 | 1038 | 23 | 60,87% | 2774,04 | |||||
| Object 279 early | 10 | 3809,00 | 1155 | 23 | 56,52% | 3209,20 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2157,74 | 963 | 23 | 56,52% | 2371,01 | |||||
| T20 | 7 | 1891,00 | 1073 | 22 | 54,55% | 3999,69 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 483,45 | 399 | 22 | 59,09% | 764,36 | |||||
| CS-44 | 7 | 1419,82 | 925 | 22 | 54,55% | 2959,80 | |||||
| Ares 75 | 8 | 2567,36 | 1186 | 22 | 54,55% | 3546,76 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 944,48 | 725 | 21 | 66,67% | 3308,89 | |||||
| Kranvagn | 10 | 3325,10 | 1060 | 21 | 61,90% | 3169,05 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1309,24 | 856 | 21 | 38,10% | 2786,81 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1186,71 | 886 | 21 | 61,90% | 2324,25 | |||||
| Marder II | 3 | 152,33 | 173 | 21 | 52,38% | 338,75 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 1195,40 | 814 | 20 | 65,00% | 2858,27 | |||||
| Black Prince | 7 | 1930,25 | 1332 | 20 | 70,00% | 3642,52 | |||||
| Comet | 7 | 1559,85 | 1162 | 20 | 65,00% | 3423,92 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1451,55 | 962 | 20 | 60,00% | 3408,86 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1697,26 | 1055 | 19 | 68,42% | 3203,13 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1254,39 | 988 | 18 | 72,22% | 2656,78 | |||||
| M-III-Y | 8 | 2688,39 | 1308 | 18 | 66,67% | 4169,97 | |||||
| M-V-Y | 10 | 4174,89 | 1211 | 18 | 61,11% | 4644,63 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 2014,94 | 1152 | 17 | 52,94% | 4037,39 | |||||
| SU-26 | 3 | 145,29 | 185 | 17 | 76,47% | 422,17 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 1908,82 | 1042 | 17 | 64,71% | 3605,01 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 200,71 | 136 | 17 | 35,29% | 409,27 | |||||
| LTTB | 8 | 1071,59 | 885 | 17 | 52,94% | 2533,46 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 553,69 | 361 | 16 | 37,50% | 1416,04 | |||||
| S-51 | 7 | 921,56 | 818 | 16 | 62,50% | 1227,68 | |||||
| T29 | 7 | 1658,06 | 1112 | 16 | 68,75% | 2605,96 | |||||
| Type 68 | 9 | 3385,94 | 1305 | 16 | 50,00% | 3714,84 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1968,81 | 1345 | 16 | 87,50% | 4213,26 | |||||
| SU-85 | 5 | 624,60 | 352 | 15 | 26,67% | 1134,87 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1446,07 | 938 | 15 | 53,33% | 2137,29 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 3770,20 | 955 | 15 | 40,00% | 3553,02 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1276,36 | 903 | 14 | 71,43% | 2908,57 | |||||
| Type 57 | 8 | 2882,57 | 1355 | 14 | 71,43% | 4897,57 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1498,29 | 1237 | 14 | 85,71% | 3923,10 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1108,71 | 759 | 14 | 57,14% | 1446,57 | |||||
| T-46 | 3 | 156,38 | 198 | 13 | 46,15% | 521,45 | |||||
| SU-100 | 6 | 1118,85 | 803 | 13 | 53,85% | 2453,80 | |||||
| SU-18 | 2 | 224,23 | 170 | 13 | 46,15% | 1302,13 | |||||
| Type 58 | 6 | 1256,69 | 878 | 13 | 53,85% | 2728,35 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1539,31 | 1104 | 13 | 69,23% | 3989,58 | |||||
| LTG | 7 | 1185,85 | 1210 | 13 | 76,92% | 4038,97 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1292,38 | 928 | 13 | 46,15% | 1774,70 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 736,17 | 575 | 12 | 58,33% | 1793,46 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 250,82 | 267 | 11 | 54,55% | 861,70 | |||||
| Churchill I | 5 | 644,73 | 554 | 11 | 54,55% | 1422,76 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1509,45 | 967 | 11 | 72,73% | 2394,23 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 2385,45 | 1170 | 11 | 36,36% | 3617,95 | |||||
| AMR 35 | 2 | 181,55 | 190 | 11 | 45,45% | 721,55 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 558,70 | 458 | 10 | 60,00% | 1497,92 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 222,10 | 395 | 10 | 80,00% | 834,20 | |||||
| KV-3 | 7 | 1452,40 | 1046 | 10 | 90,00% | 2111,60 | |||||
| T-150 | 6 | 1558,30 | 1165 | 10 | 80,00% | 3685,26 | |||||
| A-44 | 7 | 1933,10 | 1249 | 10 | 80,00% | 4531,89 | |||||
| AT 7 | 7 | 1556,00 | 953 | 9 | 44,44% | 2438,82 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 99,75 | 226 | 8 | 50,00% | 232,56 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 118,50 | 154 | 8 | 50,00% | 247,80 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 328,25 | 259 | 8 | 25,00% | 992,09 | |||||
| M15/42 | 3 | 398,00 | 451 | 7 | 85,71% | 1711,99 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 920,00 | 399 | 7 | 28,57% | 775,73 | |||||
| M3 Lee | 4 | 58,43 | 145 | 7 | 28,57% | 0,31 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 295,14 | 242 | 7 | 42,86% | 703,45 | |||||
| AT 15 | 8 | 2222,00 | 1114 | 7 | 57,14% | 2953,79 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2624,43 | 646 | 7 | 42,86% | 1630,37 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1783,43 | 1308 | 7 | 57,14% | 3749,59 | |||||
| HWK 30 | 8 | 888,00 | 878 | 7 | 85,71% | 1764,20 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 96,50 | 414 | 6 | 66,67% | 366,15 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 603,17 | 429 | 6 | 50,00% | 1378,04 | |||||
| SU-8 | 6 | 1154,67 | 832 | 6 | 66,67% | 1924,50 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 1426,67 | 758 | 6 | 50,00% | 3458,12 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 55,33 | 105 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| MT-25 | 6 | 847,67 | 1050 | 6 | 83,33% | 3607,16 | |||||
| M14/41 | 2 | 159,60 | 177 | 5 | 60,00% | 507,08 | |||||
| 4TP | 1 | 40,80 | 162 | 5 | 40,00% | 3,09 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 149,80 | 179 | 5 | 20,00% | 437,79 | |||||
| T-116 | 3 | 256,40 | 229 | 5 | 40,00% | 879,74 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 625,40 | 329 | 5 | 20,00% | 1985,00 | |||||
| Cromwell B | 6 | 793,80 | 426 | 5 | 40,00% | 1474,51 | |||||
| M6 | 6 | 1656,00 | 1129 | 4 | 75,00% | 3705,59 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 181,25 | 174 | 4 | 25,00% | 800,02 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1898,50 | 1069 | 4 | 75,00% | 1497,56 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 27,33 | 146 | 3 | 33,33% | 3,10 | |||||
| P.43 | 5 | 1315,33 | 717 | 3 | 100,00% | 4900,92 | |||||
| 10TP | 3 | 295,00 | 347 | 3 | 66,67% | 1501,22 | |||||
| T-70 | 3 | 142,00 | 194 | 3 | 33,33% | 272,82 | |||||
| T26E5 | 8 | 1734,33 | 1253 | 3 | 100,00% | 2217,13 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 120,00 | 118 | 2 | 0,00% | 384,07 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 174,50 | 390 | 2 | 50,00% | 897,01 | |||||
| Lago | 4 | 183,00 | 295 | 2 | 100,00% | 599,91 | |||||
| 7TP | 2 | 199,50 | 186 | 2 | 50,00% | 564,17 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 718,00 | 232 | 2 | 0,00% | 2513,85 | |||||
| Grille | 5 | 153,50 | 203 | 2 | 50,00% | 160,09 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 267,00 | 328 | 2 | 50,00% | 406,57 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 59,00 | 98 | 2 | 50,00% | 192,56 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 1553,00 | 1092 | 2 | 50,00% | 5156,26 | |||||
| SU-130PM | 8 | 3316,00 | 1293 | 2 | 50,00% | 5020,37 | |||||
| T-34 | 5 | 568,00 | 777 | 1 | 100,00% | 1437,08 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 147,00 | 110 | 1 | 0,00% | 496,80 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 494,00 | 717 | 1 | 100,00% | 3962,71 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 160,00 | 229 | 1 | 100,00% | 918,17 | |||||
| Matilda | 4 | 1128,00 | 855 | 1 | 100,00% | 3004,70 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 50,00 | 104 | 1 | 0,00% | 4,53 | |||||
| 14TP | 4 | 0,00 | 60 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 117,00 | 202 | 1 | 100,00% | 692,01 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 163,00 | 128 | 1 | 0,00% | 586,77 | |||||
| AMX 38 | 3 | 0,00 | 132 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AT 8 | 6 | 1006,00 | 1064 | 1 | 100,00% | 2498,69 | |||||
| FCM 36 | 2 | 227,00 | 402 | 1 | 100,00% | 1340,14 | |||||
| Dicker Max | 6 | 326,00 | 136 | 1 | 0,00% | 237,98 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 259,00 | 636 | 1 | 100,00% | 328,46 | |||||
| Rambo | 9 | 625,00 | 245 | 1 | 0,00% | 230,22 |
olekmaster55
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 14356 | 0 | 20 | 213 | ||||
| Ø Poziom | 8,15 | 0,00 | 8,80 | 10,25 | ||||
| Zwycięstwa | 8143 | 56,72% | 0 | 0,00% | 10 | 50,00% | 115 | 53,99% |
| Porażki | 6043 | 42,09% | 0 | 0,00% | 10 | 50,00% | 98 | 46,01% |
| Remisy | 170 | 1,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 5221 | 36,37% | 0 | 0,00% | 9 | 45,00% | 92 | 43,19% |
| Zniszczone czołgi | 18081 | 1,26 | 0 | 0,00 | 36 | 1,80 | 354 | 1,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,98 | 0,00 | 3,27 | 2,93 | ||||
| Wykryte pojazdy | 15389 | 1,07 | 0 | 0,00 | 17 | 0,85 | 214 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 2.132,17 | 0,00 | 3.142,40 | 4.092,77 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 11277 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 30 | 0,14 |
| Punkty obrony bazy | 9921 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 875,66 | 0,00 | 1.244,00 | 1.195,81 | ||||
| WN7 | 1723,52 | 0,00 | 2000,68 | 1957,18 | ||||
| WN8 | 2701,22 | 0,00 | 3804,26 | 3506,09 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 14356 | |
| Ø Poziom | 8,15 | |
| Zwycięstwa | 8143 | 56,72% |
| Porażki | 6043 | 42,09% |
| Remisy | 170 | 1,18% |
| Przetrwane bitwy | 5221 | 36,37% |
| Zniszczone czołgi | 18081 | 1,26 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,98 | |
| Wykryte pojazdy | 15389 | 1,07 |
| Zadane uszkodzenia | 2.132,17 | |
| Punkty zajęcia bazy | 11277 | 0,79 |
| Punkty obrony bazy | 9921 | 0,69 |
| Doświadczenie | 875,66 | |
| WN7 | 1723,52 | |
| WN8 | 2701,22 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 20 | |
| Ø Poziom | 8,80 | |
| Zwycięstwa | 10 | 50,00% |
| Porażki | 10 | 50,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 9 | 45,00% |
| Zniszczone czołgi | 36 | 1,80 |
| Zniszczonych/zgonów | 3,27 | |
| Wykryte pojazdy | 17 | 0,85 |
| Zadane uszkodzenia | 3.142,40 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.244,00 | |
| WN7 | 2000,68 | |
| WN8 | 3804,26 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 213 | |
| Ø Poziom | 10,25 | |
| Zwycięstwa | 115 | 53,99% |
| Porażki | 98 | 46,01% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 92 | 43,19% |
| Zniszczone czołgi | 354 | 1,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,93 | |
| Wykryte pojazdy | 214 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 4.092,77 | |
| Punkty zajęcia bazy | 30 | 0,14 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.195,81 | |
| WN7 | 1957,18 | |
| WN8 | 3506,09 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 111 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 46 | 41,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 65 | 58,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 37 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 93 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 98 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.587,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 189 | 1,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 702 | 6,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 545,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 111 | |
| Zwycięstwa | 46 | 41,44% |
| Porażki | 65 | 58,56% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 37 | 33,33% |
| Zniszczone czołgi | 93 | 0,84 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,26 | |
| Wykryte pojazdy | 98 | 0,88 |
| Zadane uszkodzenia | 1.587,79 | |
| Punkty zajęcia bazy | 189 | 1,70 |
| Punkty obrony bazy | 702 | 6,32 |
| Doświadczenie | 545,71 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen