miketha4

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1933505858
Ø Poziom8,130,009,409,40
Zwycięstwa943748,81%00,00%3458,62%3458,62%
Porażki965949,96%00,00%2339,66%2339,66%
Remisy2391,24%00,00%11,72%11,72%
Przetrwane bitwy511726,46%00,00%1932,76%1932,76%
Zniszczone czołgi146440,7600,00460,79460,79
Zniszczonych/zgonów1,030,001,181,18
Wykryte pojazdy162110,8400,00601,03601,03
Zadane uszkodzenia1.275,940,002.283,972.283,97
Punkty zajęcia bazy94790,4900,00260,45260,45
Punkty obrony bazy85930,4400,0000,0000,00
Doświadczenie661,480,00916,60916,60
WN71005,350,001307,491307,49
WN81306,900,002045,082045,08
Ogółem
Ilość bitew19335
Ø Poziom8,13
Zwycięstwa943748,81%
Porażki965949,96%
Remisy2391,24%
Przetrwane bitwy511726,46%
Zniszczone czołgi146440,76
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy162110,84
Zadane uszkodzenia1.275,94
Punkty zajęcia bazy94790,49
Punkty obrony bazy85930,44
Doświadczenie661,48
WN71005,35
WN81306,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew58
Ø Poziom9,40
Zwycięstwa3458,62%
Porażki2339,66%
Remisy11,72%
Przetrwane bitwy1932,76%
Zniszczone czołgi460,79
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy601,03
Zadane uszkodzenia2.283,97
Punkty zajęcia bazy260,45
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie916,60
WN71307,49
WN82045,08
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew58
Ø Poziom9,40
Zwycięstwa3458,62%
Porażki2339,66%
Remisy11,72%
Przetrwane bitwy1932,76%
Zniszczone czołgi460,79
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy601,03
Zadane uszkodzenia2.283,97
Punkty zajęcia bazy260,45
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie916,60
WN71307,49
WN82045,08
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew422000
Zwycięstwa15336,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki25961,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy102,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10925,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1990,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy4581,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.814,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4661,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7531,7800,0000,0000,00
Doświadczenie613,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew422
Zwycięstwa15336,26%
Porażki25961,37%
Remisy102,37%
Przetrwane bitwy10925,83%
Zniszczone czołgi1990,47
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy4581,09
Zadane uszkodzenia1.814,31
Punkty zajęcia bazy4661,10
Punkty obrony bazy7531,78
Doświadczenie613,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew71000
Zwycięstwa2940,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki4056,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2738,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy751,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.217,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2793,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy100,1400,0000,0000,00
Doświadczenie639,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew71
Zwycięstwa2940,85%
Porażki4056,34%
Remisy22,82%
Przetrwane bitwy2738,03%
Zniszczone czołgi360,51
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy751,06
Zadane uszkodzenia1.217,92
Punkty zajęcia bazy2793,93
Punkty obrony bazy100,14
Doświadczenie639,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew93301010
Zwycięstwa36739,34%00,00%330,00%330,00%
Porażki52656,38%00,00%770,00%770,00%
Remisy404,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25126,90%00,00%440,00%440,00%
Zniszczone czołgi4910,5300,0040,4040,40
Zniszczonych/zgonów0,720,000,670,67
Wykryte pojazdy12391,3300,00212,10212,10
Zadane uszkodzenia1.336,380,001.666,401.666,40
Punkty zajęcia bazy11561,2400,00424,20424,20
Punkty obrony bazy16211,7400,00444,40444,40
Doświadczenie593,700,00543,40543,40
Ogółem
Ilość bitew933
Zwycięstwa36739,34%
Porażki52656,38%
Remisy404,29%
Przetrwane bitwy25126,90%
Zniszczone czołgi4910,53
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy12391,33
Zadane uszkodzenia1.336,38
Punkty zajęcia bazy11561,24
Punkty obrony bazy16211,74
Doświadczenie593,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew10
Zwycięstwa330,00%
Porażki770,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy440,00%
Zniszczone czołgi40,40
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy212,10
Zadane uszkodzenia1.666,40
Punkty zajęcia bazy424,20
Punkty obrony bazy444,40
Doświadczenie543,40
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew10
Zwycięstwa330,00%
Porażki770,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy440,00%
Zniszczone czołgi40,40
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy212,10
Zadane uszkodzenia1.666,40
Punkty zajęcia bazy424,20
Punkty obrony bazy444,40
Doświadczenie543,40

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew522000
Zwycięstwa24246,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki27853,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15629,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3190,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy5781,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.922,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2340,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4830,9300,0000,0000,00
Doświadczenie744,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew522
Zwycięstwa24246,36%
Porażki27853,26%
Remisy20,38%
Przetrwane bitwy15629,89%
Zniszczone czołgi3190,61
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy5781,11
Zadane uszkodzenia1.922,80
Punkty zajęcia bazy2340,45
Punkty obrony bazy4830,93
Doświadczenie744,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (178)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81472,28738281351,62%1688,70
Strv S1 81373,50671198551,69%1536,98
Leopard 1101954,74688163449,20%1530,06
Progetto M35 mod. 46 81318,9375378047,82%1507,81
Object 252U Defender 8956,9763268344,36%837,19
Strv 103B101843,6564355848,92%1294,60
SU-130PM 81598,6677451347,37%1724,24
Type 586398,3242342542,12%520,86
T-34-85M 6878,7967541358,84%1551,06
UDES 15/16101578,3962639641,16%1037,24
Progetto M40 mod. 65101776,1266835048,86%1327,25
Object 268 Version 4101579,3564634244,44%1006,79
LT-432 8570,7164725650,00%925,90
Bat.-Châtillon Bourrasque 81701,8292525457,87%2253,12
Type T-345289,4836624748,18%628,28
CS-52 LIS 81282,8270023841,18%1372,72
Char Futur 4 91729,2184822453,57%1651,56
G.W. Panther7936,4275522156,11%1257,79
UDES 1691011,7460120444,61%762,35
T-832 81601,3292919755,33%1872,92
AE Phase I 91413,1670717844,94%1126,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4274,5728917642,61%531,56
50TP prototyp 81076,3964517038,82%924,70
IS-27642,9754616947,93%672,27
Panhard EBR 75 (FL 10) 8502,0559215354,90%724,46
Object 43091101,4962115244,08%785,49
ShPTK-TVP 100 81204,7671915248,03%1273,41
Caernarvon Action X 81166,3183814753,06%1439,93
Strv 103-091378,4561012842,19%1083,52
Škoda T 56 81425,5979912850,00%1326,05
VK 100.01 (P)81091,0673512246,72%1161,26
T-448718,8252512038,33%657,80
Bisonte C45 81130,7574611449,12%1095,91
Type 64 6529,5659111347,79%1241,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5171,5426210944,95%218,49
SU-10181125,4464210653,77%1160,16
Löwe 81489,0090310656,60%1817,93
Vz. 55102100,6779710150,50%1564,72
Object 430U101444,9262410044,00%999,46
UDES 0381168,096229850,00%1247,91
Object 26391064,936249751,55%800,29
Super Hellcat 7998,086969549,47%1558,84
Manticore10952,306679444,68%963,41
TVP T 50/51101598,426559343,01%1167,26
M5A1 Stuart4178,022569143,96%396,10
Jagdpanzer E 100102041,037068950,56%1458,87
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4198,982728757,47%598,92
T9591577,006818739,08%1153,31
T78 61010,266748652,33%1582,33
Leo7713,405028439,29%857,28
UDES 14 Alt 58986,126628354,22%1148,97
Škoda T 27 81149,246858050,00%1517,06
ELC EVEN 90 8496,236597846,15%863,50
Prototipo Standard B91189,976027644,74%914,08
Super Conqueror101903,858137149,30%1569,37
T95/FV4201 Chieftain 102258,618966653,03%1623,91
IS-381108,206556445,31%1134,44
1108578,614966235,48%349,70
Leopard Prototyp A91327,166166248,39%1039,63
M53/M5591309,746756142,62%1098,79
T-34-856493,974665947,46%797,50
E 50 Ausf. M101805,146875736,84%1337,21
Type 6191410,387215653,57%1331,46
Ikv 90 Typ B7772,895195547,27%944,97
T-437561,255395347,17%717,05
T110E3101667,297095152,94%1095,39
Panhard EBR 10510567,926065150,98%502,11
Emil II9981,905915042,00%659,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3135,701725048,00%307,28
Centurion Action X101635,716774940,82%1196,67
T-345214,233024847,92%377,84
T-1091106,735064829,17%716,52
T2881244,047794755,32%1355,66
P.44 Pantera8835,135684643,48%794,38
60TP Lewandowskiego101619,487614654,35%1039,25
53TP Markowskiego81042,555784440,91%929,69
STB-1101042,525314434,09%506,22
Ikv 65 Alt II6577,754144431,82%920,49
Object 261101459,076084238,10%1127,32
T-34-17447,215053951,28%507,87
Emil I81133,856753946,15%1133,05
Indien-Panzer8912,036303951,28%1024,72
STA-18726,275043745,95%696,65
M40/M438986,765953737,84%797,67
King Tiger (Captured) 7776,585963647,22%877,01
SU-100M17897,976273548,57%1184,02
59-166125,243473458,82%255,04
Strv 746636,585083345,45%1040,77
50TP Tyszkiewicza91386,887333351,52%1208,00
T92 HMC101485,005893240,63%1138,21
BZ-176 81488,068833158,06%1385,35
T25 AT7974,676523056,67%1313,59
M446751,246342965,52%1358,39
40TP Habicha6747,256422860,71%1536,63
Heavy Tank No. VI 6847,395812835,71%1320,50
IS71078,007432759,26%1588,81
T-549999,375822733,33%780,79
StuG III Ausf. G5159,382412638,46%76,01
P.43 bis6845,776572661,54%1868,38
Kranvagn101551,626732642,31%1036,35
Ikv 1035206,583322661,54%441,10
T-804188,123052657,69%652,11
P.43 ter7983,846912556,00%1519,34
Conqueror Gun Carriage101651,336932445,83%1377,94
TS-5 8688,506332458,33%597,20
121B 101609,927512450,00%1282,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,232122263,64%316,01
E 100102520,239722263,64%2037,84
ISU-152K 8981,686081942,11%825,08
25TP KSUST II5550,615841855,56%1570,12
45TP Habicha7955,226521855,56%1327,02
KV-137609,066011855,56%997,99
Type 2597 Chi-Ha3177,881761758,82%555,41
FV215b (183) 101154,246101741,18%623,61
SMV CC-64 Vipera 8956,416791747,06%771,40
Leichttraktor1170,383801668,75%924,93
Maus101397,316881643,75%794,41
M1271094,506861650,00%1254,73
43 M. Toldi III 3174,312571643,75%688,11
Vickers Mk. E Type B2112,601351546,67%289,92
SU-1006840,936511560,00%1676,01
VK 30.02 (D)71039,537631553,33%1491,55
AMX 12 t6177,402141520,00%167,45
M36 Jackson6663,606061553,33%1177,63
Hummel6970,426661250,00%1717,48
VK 30.01 (D)6842,836751258,33%1834,51
Object 907 101708,677341250,00%1186,87
Object 277101408,674181216,67%678,30
Kunze Panzer 91605,926911225,00%1216,00
CS-63101425,645281127,27%909,46
Pz.Sfl. IVb4167,101631020,00%260,95
Object 703 Version II 81248,508761050,00%1274,66
Type 3 Chi-Nu5438,22321922,22%929,92
P.435414,33449955,56%1057,78
A-436713,67646977,78%1421,11
Object 705A101931,44729933,33%1234,82
Grille5289,63355850,00%480,90
AMX M4 mle. 54101248,25526812,50%626,03
Light Mk. VIC 2176,13344862,50%1056,96
Vickers Medium Mk. I1161,86302771,43%1032,83
AMX 50 B101453,43466714,29%857,71
M10 Wolverine5495,57499742,86%1006,38
T57 Heavy102011,86722742,86%1487,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3115,14209757,14%270,22
Versuchspanzer 5791529,29947771,43%1422,16
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,20172520,00%406,95
Type 5 Chi-Ri7680,40579540,00%932,40
Pz.Kpfw. II294,60242580,00%401,05
Wespe382,00106520,00%17,61
Strv m/42-57 Alt A.2 6706,00568540,00%1025,32
Tetrarch 2132,402675100,00%702,34
Object 452K 101311,40561520,00%594,34
Cromwell B 6857,60562520,00%1543,31
122 TM 81040,60817560,00%1111,19
Type 4 Chi-To6753,75616475,00%1619,99
T3 HMC29,50131475,00%261,00
Pz.Kpfw. I2127,25374450,00%437,94
Caliban 81080,50844475,00%1061,67
Bat.-Châtillon 155 5810928,00709366,67%816,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3248,0017430,00%1076,34
121103557,5012892100,00%3840,04
G.Pz. Mk. VI (e)2171,0013320,00%862,58
T-6020,00151250,00%71,62
M47 Iron Arnie 81001,50687250,00%866,53
Obsidian 8881,5047420,00%850,32
AMR 35 273,5010220,00%68,98
IS-2M 7189,0035320,00%0,00
Bofors Tornvagn 8989,00744250,00%951,70
TKS z n.k.m. 20 mm 2190,004171100,00%982,86
Strv m/4250,008110,00%0,00
4TP10,003610,00%0,00
P26/404112,002331100,00%282,01
SDP 58 Kilana80,006301100,00%261,00
FV4005 Stage II101534,008871100,00%1170,15
Object 140103324,0058110,00%3301,79
XM66F 8367,0018810,00%60,83
Cobra 90,007161100,00%261,00
StuG IV 5587,0038710,00%1361,99

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2026
Opuścił klan: 21.10.2026
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.12.2023
Opuścił klan: 03.08.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 13.12.2020
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.11.2023
Opuścił klan: 02.12.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 25.03.2023
Opuścił klan: 28.11.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2019
Opuścił klan: 09.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.04.2019
Opuścił klan: 27.04.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.05.2019
Opuścił klan: 27.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.10.2020
Opuścił klan: 18.11.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 28.06.2019
Opuścił klan: 09.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.03.2019
Opuścił klan: 19.04.2019