mechanoid2

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2729700312
Ø Poziom7,390,000,009,75
Zwycięstwa1376350,42%00,00%00,00%14847,44%
Porażki1314748,16%00,00%00,00%16151,60%
Remisy3871,42%00,00%00,00%30,96%
Przetrwane bitwy733726,88%00,00%00,00%8627,56%
Zniszczone czołgi222140,8100,0000,002830,91
Zniszczonych/zgonów1,110,000,001,25
Wykryte pojazdy324951,1900,0000,007232,32
Zadane uszkodzenia1.159,670,000,001.760,81
Punkty zajęcia bazy270370,9900,0000,00370,12
Punkty obrony bazy92610,3400,0000,001240,40
Doświadczenie595,120,000,00862,50
WN71123,030,000,001215,71
WN81547,560,000,001993,76
Ogółem
Ilość bitew27297
Ø Poziom7,39
Zwycięstwa1376350,42%
Porażki1314748,16%
Remisy3871,42%
Przetrwane bitwy733726,88%
Zniszczone czołgi222140,81
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy324951,19
Zadane uszkodzenia1.159,67
Punkty zajęcia bazy270370,99
Punkty obrony bazy92610,34
Doświadczenie595,12
WN71123,03
WN81547,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew312
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa14847,44%
Porażki16151,60%
Remisy30,96%
Przetrwane bitwy8627,56%
Zniszczone czołgi2830,91
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy7232,32
Zadane uszkodzenia1.760,81
Punkty zajęcia bazy370,12
Punkty obrony bazy1240,40
Doświadczenie862,50
WN71215,71
WN81993,76
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew180000
Zwycięstwa7642,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki9854,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5631,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1240,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy1380,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.001,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1400,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1070,5900,0000,0000,00
Doświadczenie601,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew180
Zwycięstwa7642,22%
Porażki9854,44%
Remisy63,33%
Przetrwane bitwy5631,11%
Zniszczone czołgi1240,69
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy1380,77
Zadane uszkodzenia2.001,07
Punkty zajęcia bazy1400,78
Punkty obrony bazy1070,59
Doświadczenie601,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.519,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie136,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.519,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie136,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20000
Zwycięstwa1260,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki840,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy945,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy140,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia549,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy904,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy381,9000,0000,0000,00
Doświadczenie374,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20
Zwycięstwa1260,00%
Porażki840,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy945,00%
Zniszczone czołgi70,35
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy140,70
Zadane uszkodzenia549,70
Punkty zajęcia bazy904,50
Punkty obrony bazy381,90
Doświadczenie374,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa414,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki2382,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy310,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy250,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia488,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy371,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,1100,0000,0000,00
Doświadczenie145,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa414,29%
Porażki2382,14%
Remisy13,57%
Przetrwane bitwy310,71%
Zniszczone czołgi180,64
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy250,89
Zadane uszkodzenia488,11
Punkty zajęcia bazy371,32
Punkty obrony bazy30,11
Doświadczenie145,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew557000
Zwycięstwa27749,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki27449,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23241,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3790,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy4660,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.252,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy18773,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy24944,4800,0000,0000,00
Doświadczenie575,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew557
Zwycięstwa27749,73%
Porażki27449,19%
Remisy61,08%
Przetrwane bitwy23241,65%
Zniszczone czołgi3790,68
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy4660,84
Zadane uszkodzenia1.252,11
Punkty zajęcia bazy18773,37
Punkty obrony bazy24944,48
Doświadczenie575,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1148000
Zwycięstwa57550,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki52245,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy514,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy45939,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8420,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy8590,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.338,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13901,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14161,2300,0000,0000,00
Doświadczenie609,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1148
Zwycięstwa57550,09%
Porażki52245,47%
Remisy514,44%
Przetrwane bitwy45939,98%
Zniszczone czołgi8420,73
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy8590,75
Zadane uszkodzenia1.338,19
Punkty zajęcia bazy13901,21
Punkty obrony bazy14161,23
Doświadczenie609,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew200000
Zwycięstwa8040,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki11959,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6130,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1030,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy950,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.729,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy920,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy410,2100,0000,0000,00
Doświadczenie634,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew200
Zwycięstwa8040,00%
Porażki11959,50%
Remisy10,50%
Przetrwane bitwy6130,50%
Zniszczone czołgi1030,52
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy950,48
Zadane uszkodzenia1.729,27
Punkty zajęcia bazy920,46
Punkty obrony bazy410,21
Doświadczenie634,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (524)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
ELC EVEN 90 8771,68780109753,42%1606,57
T-1091604,4157945649,12%1523,02
T34 81420,3464644252,94%1717,04
SU-100Y 6725,1642441252,43%1282,09
AMX 13 909845,6158139147,83%1229,58
KV-26820,0245838646,37%1372,50
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81188,6852037949,87%1377,09
T499907,2155735646,35%1256,12
FV2078992,2642834148,09%1149,92
T110E4102320,0369131548,89%1635,97
WZ-120-1G FT 81516,6669229250,34%1715,49
T28 Prototype81238,3853229047,59%1272,32
Object 261101844,5779828055,71%1628,95
LT-432 8748,2564927147,60%1325,59
SU-130PM 81839,5576826952,42%1981,31
Type 4 Heavy91697,7363626748,69%1588,33
T3091805,9156126543,02%1634,06
FV380591228,2260026050,38%1124,88
Churchill III 5544,3253625251,98%1222,05
KV-481224,4152123248,71%1346,31
T-448926,9250722953,71%1200,96
Manticore101669,6192322956,33%2322,73
BT-7 artillery 3234,6028222249,10%841,31
KV-856770,4938921546,51%1320,75
T25/27812,6145221450,00%1100,66
ISU-15281374,9850721051,43%1535,89
Tiger II81160,8552120747,83%1252,34
E 7591606,9859020646,60%1416,49
T-5491330,8965520248,51%1336,56
Crusader 5.5-in. SP7805,4840920150,25%1152,20
Object 703 Version II 81757,9389620052,00%1981,85
Conqueror Gun Carriage101533,1059219750,76%1415,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81553,4189219552,82%2016,40
Tiger I71089,1161219348,70%1466,32
IS7943,9153619252,08%1293,52
AMX 13 757369,4641719246,88%586,49
BZ-176 82190,31114318867,02%2533,87
AMX 13 105101351,2669517651,70%1643,89
M41 Walker Bulldog8478,6239817342,77%650,42
M22 Locust 3188,6425017347,98%651,54
T-100 LT101405,9384317149,71%1896,99
KV-15522,6037416954,44%1070,32
IS-381052,6856416439,63%1019,13
M53/M5591448,1875015950,31%1507,34
O-Ni71192,8354015545,81%1522,61
Lorraine 155 mle. 507915,4644215547,74%1161,05
leKpz M 41 90 mm GF 8576,1059115447,40%875,54
Progetto M35 mod. 46 81750,2185315154,30%2477,31
M2 Light2248,4330114550,34%1065,43
FV1066 Senlac 81076,2688114555,17%2283,26
Centurion Mk. I81083,0252614443,75%1288,63
VK 36.01 (H)6615,3844514146,10%918,90
Bat.-Châtillon 155 58101507,9177114153,19%1267,87
leKpz Borkenkäfer112115,5396813953,24%2588,84
SU-1527926,0143813449,25%1312,44
T2971322,8460613347,37%1907,77
AMX ELC bis5268,5837313345,86%761,54
Type 5 Heavy102616,2379313250,76%1926,35
Object 70492194,8963013056,92%2058,85
Kampfpanzer 50 t 92265,9199812756,69%2231,60
ST-I91899,3570612655,56%1820,12
FV3046678,4045112652,38%1252,11
T-437764,4253811844,92%1168,87
AMX 12 t6362,8240011741,88%749,44
UDES 0381407,2255011348,67%1567,60
DBV-152 103369,8588611360,18%2744,45
Jagdpanzer IV6503,4536211140,54%684,27
AMX 13 F3 AM6799,8040810540,95%1165,82
G.W. E 100101757,9175110551,43%1435,71
Jagdpanther II81233,5054410451,92%1205,34
Vz. 55102802,0586710344,66%2174,92
Tiger (P)7923,8148810348,54%1108,97
AMX 13 105 AM mle. 505398,4520910146,53%683,24
StuG III Ausf. G5405,6525610051,00%871,71
Škoda T 5091862,7172110061,00%1884,96
M18 Hellcat6455,493279943,43%628,57
Cromwell6679,664099850,00%1385,31
T-284230,222269549,47%611,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6508,093839544,21%790,25
VK 30.01 (P)6495,483429339,78%629,09
Rheinmetall Panzerwagen101848,498699250,00%2260,59
Comet7928,565449156,04%1739,64
212A91427,246959142,86%1181,68
VK 100.01 (P)81198,786509149,45%1351,82
Pz.Kpfw. III/IV5283,142549048,89%676,37
Panhard EBR 105101149,208219056,67%1356,20
Centurion Mk. 7/191640,718518949,44%1645,46
Rhm.-Borsig Waffenträger82118,838818949,44%2368,65
CS-5991759,838758652,33%1856,10
FV215b (183) 102039,776258651,16%1587,55
T9592149,887618558,82%1963,52
Object 705A102614,469348558,82%2096,04
T376626,114298451,19%1847,14
S-517804,015128355,42%934,47
Strv 103-092174,197788350,60%2114,16
Panhard AML Lynx 6x68585,567348259,76%1038,72
P.43 bis6747,545408056,25%1509,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4419,843358042,50%1042,26
TNH T Vz. 5191737,968648055,00%1671,48
Churchill VII6673,913988043,75%1157,38
Panhard EBR 909707,866527940,51%868,44
M4A1 Sherman5295,822667731,17%557,85
UDES 15/16102989,059117745,45%2534,62
M5 Stuart4108,242127646,05%98,50
T2881777,346417653,95%2203,21
Grille 15103039,218507558,67%2445,83
ARL 446727,974817452,70%1268,52
KV-37905,184267445,95%1103,97
T-1506437,143127448,65%535,05
Ikv 1035401,212817140,85%816,47
Ares 90102151,828077143,66%1681,72
M40/M4381400,037286947,83%1457,02
T2 Light Tank 2187,972966943,48%808,56
Maus102190,919216860,29%1960,11
M1271106,976356854,41%1833,55
LHMTV8676,377146844,12%1145,12
M374279,102426755,22%1005,88
GSOR 3301 AVR FS9900,587546746,27%1255,90
Archer5430,093006650,00%945,07
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3839,839686666,67%3100,26
SU-1006774,354296566,15%1496,38
Ikv 65 Alt II6774,693726550,77%1395,18
M415476,732676450,00%728,55
TNH 105/100081120,527106346,03%1265,32
Valentine3301,192916352,38%1252,53
SU-855319,523016248,39%614,59
AMX 404180,452246248,39%543,60
M446719,294036238,71%1073,14
Somua SM 81655,338526154,10%1907,73
Type 3 Chi-Nu5294,522906055,00%706,99
SU-14-281206,136796050,00%1234,89
Grille5506,772946055,00%1072,78
Leo71021,937095954,24%1761,43
Spähpanzer Ru 25191096,937695950,85%1676,39
Object 26392082,619175959,32%2108,55
Churchill I5331,003085856,90%648,44
T-54 ltwt.91106,577925853,45%1876,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J4161,371735736,84%187,57
IS-7102300,777745752,63%1836,03
Jagdtiger92224,398585757,89%2085,91
T14 5430,893755650,00%753,57
P.43 ter71022,937445655,36%1732,30
Controcarro 1 Mk. 292412,509265644,64%2367,49
T-463157,711755540,00%496,80
Škoda T 56 82220,2210795563,64%2352,46
Vz. 71 Tesák101692,569675457,41%2382,08
Bishop5436,002945448,15%866,54
AMBT 81849,819425457,41%2355,00
Progetto C50 mod. 6691914,819305366,04%2020,56
BDR G1 B5484,063625358,49%943,10
T675360,833165347,17%641,90
Waffenträger auf Pz. IV92711,089725360,38%3129,91
Black Prince7718,635475149,02%815,97
CS-5381062,847305145,10%1356,40
O-I6884,295365154,90%1511,71
Lorraine 155 mle. 518840,675185149,02%818,13
WZ-111G FT92421,048865156,86%2049,61
M47 Iron Arnie 81614,788665149,02%1928,85
Hirschkäfer112449,698495162,75%1887,46
Conqueror91936,949625068,00%2003,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5285,383385052,00%632,45
E 75 TS 81527,427785048,00%1797,12
GSR 3301 Setter7511,366485040,00%1039,10
Type T-345307,492714944,90%636,54
T92 HMC101838,027244944,90%1579,06
HWK 128468,845804942,86%601,06
P.44 Pantera81127,677434856,25%1469,77
60TP Lewandowskiego102923,698564847,92%2186,61
O-Ho81397,637454856,25%1785,25
M24 Chaffee5384,813674744,68%1282,92
P26/404280,073154639,13%556,28
XM66F 82271,4811354667,39%2961,06
Emil I81808,848264551,11%2183,87
Vz. 44-171069,137044542,22%1187,38
Wespe3201,961484535,56%516,58
M8A14300,092304535,56%642,49
Panhard AMD 178B6359,314244553,33%867,35
T-50-2 6614,026144546,67%1721,15
TS-5 81871,187524551,11%2175,14
112 81256,367644553,33%1697,51
M5A1 Stuart4157,232494438,64%277,39
AT 25429,984724452,27%953,64
Somua SAu 404198,201594427,27%270,94
FV4004 Conway92250,987574443,18%2172,33
Hotchkiss EBR7585,735894447,73%1269,27
UDES 1691721,518644353,49%1833,80
E 100101336,495964348,84%849,10
Object 43091927,818034344,19%1818,14
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81129,406224344,19%1235,69
AMX Canon d'assaut 105 81440,916354339,53%1376,95
M3 Lee4178,141984250,00%487,74
S35 CA5669,623924254,76%1663,49
T-45 2241,643164259,52%1241,83
T-34-2G FT71164,326204146,34%1590,32
T110E5103060,159224143,90%2513,81
Dicker Max 6628,373434136,59%880,00
Jagdpanther7809,834784047,50%1020,53
UDES 14 Alt 581431,738444055,00%1944,51
T57 Heavy103170,0810274060,00%2704,12
Crusader6362,033473951,28%1053,28
60G FT5320,772343941,03%444,39
Jagdpanzer E 100102648,336963946,15%1897,73
Type 5 Ke-Ho4195,762263743,24%463,79
KV-137431,763373745,95%495,51
A-20557,172043652,78%136,19
Type 586817,176363655,56%1674,07
WZ-131G FT6873,664983551,43%1477,19
T110E3102826,947573551,43%1967,14
BT-22151,622033447,06%685,79
Škoda T 245354,413573432,35%721,88
Type 4 Chi-To6679,004293441,18%1210,97
Ikv 90 Typ B7791,714153450,00%1115,36
T-127 3410,884783464,71%1726,83
M56 Scorpion 71060,946053455,88%1664,49
Bofors Tornvagn 81957,919413348,48%2600,19
122 TM 81681,248603360,61%2167,48
O-I Experimental5780,974193259,38%1780,42
Pz.Kpfw. 5582327,9411833262,50%2535,43
Strv 746842,456093141,94%1503,70
Prototipo Standard B91977,619823174,19%2070,25
E 77 92373,2910393170,97%2599,56
Matilda IV 5317,772633129,03%598,05
Lorraine 39L AM3294,872123063,33%1202,91
LPT-67 Šelma91093,676503036,67%1282,51
SU-263156,631433046,67%263,77
WZ-111-1G FT81095,076663053,33%1165,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4199,372093040,00%485,53
G.W. Tiger (P)81380,307833056,67%1917,49
P.435355,004362951,72%798,79
Marder II3213,172132958,62%664,63
Birch Gun4239,722202937,93%670,50
Bat.-Châtillon 155 5591247,316312937,93%1170,61
A46 6533,626932955,17%1801,01
Emil II92457,369652857,14%2397,47
Progetto M40 mod. 65102283,648122850,00%2125,33
Cruiser Mk. II2249,752562839,29%1126,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3211,293202853,57%1074,49
FV230 Canopener102268,469932860,71%1795,46
B14373,413812770,37%1346,99
T2071334,227942737,04%2048,37
SU-76G FT4589,934272759,26%1697,17
SFAC 105 82240,229212751,85%2395,52
IS-271422,239052669,23%2047,06
Kampfpanzer 07 P(E) 102538,739232653,85%2373,71
AE Phase I 91932,316192634,62%1635,05
Covenanter5251,923252556,00%839,50
WZ-113G FT102614,248512552,00%1855,29
Marder 38T4237,722132536,00%350,47
Tortoise93169,3211112552,00%3246,18
T1 Cunningham1165,922442458,33%997,43
M75132,461582441,67%205,55
Bat.-Châtillon 25 t AP92004,9610932475,00%2496,35
M3G FT3234,881792445,83%558,63
Object 279 early 102903,5810652462,50%2283,93
Hotchkiss H352261,832962347,83%1244,98
Sav m/434350,043042356,52%993,09
ARL V396600,433652347,83%916,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6919,138792365,22%3020,60
Prototipo 6 82127,0010152365,22%2320,58
FCM 36 Pak 40 3549,865122272,73%2034,55
Type 6191412,557572254,55%1291,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3168,552362259,09%505,42
AMX 383152,411792250,00%381,91
T-50583,452372259,09%183,17
Object 752 92585,869662245,45%2551,16
Char Mle. 75 9873,557262254,55%1157,65
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4831,417732245,45%2331,66
Light Mk. VIC 2132,771942254,55%657,34
DZT-159 92274,739092245,45%2038,01
Kranvagn102462,578272147,62%1935,33
M2 Medium Tank3107,101502138,10%146,87
T56 GMC3139,191242133,33%230,45
SU-85B4236,902782152,38%526,05
Object 430 Version II91994,578152142,86%2039,55
Object 430U101996,337252152,38%1559,09
MKA 2271,812572133,33%869,05
M24E2 Super Chaffee 6675,528802166,67%2365,17
T 55A 91887,817912147,62%1724,46
T-345280,802702040,00%550,84
Pz.Kpfw. 38 (t)3182,602052050,00%566,22
CS-4471639,2010222065,00%3419,47
Alecto4232,453182055,00%577,85
Valentine II 4298,803152060,00%1197,98
AMX 50 12092224,958051931,58%2090,59
Caernarvon81384,379411963,16%1726,54
T3 HMC2198,842221952,63%815,44
Renault UE 573164,891841968,42%563,57
Object 70592045,689241952,63%1989,24
BT-7475,831411850,00%106,82
T1 HMC2191,282021872,22%1243,64
45TP Habicha71131,896541838,89%1516,08
SU-182151,501441861,11%927,23
Ho-Ri 191950,947531844,44%1621,88
BZ-6892169,679071855,56%1856,31
SU-10181615,338551855,56%2121,16
FV4005 Stage II101919,567101844,44%1414,24
Super Conqueror102493,068881855,56%1951,95
M-VI-Y91953,618211850,00%1746,34
Ares 8591140,837301850,00%1028,30
STG 81582,337071844,44%2317,82
LTP 3230,612671833,33%986,36
ST vz. 394229,942741747,06%632,16
Strv m/425724,535121741,18%2114,65
Kpz. Erich Konzept I 92780,889331752,94%2772,48
M10 RBFM 5531,184111752,94%1057,10
WZ-120G FT 92418,418261747,06%2065,79
D23186,751991662,50%765,32
50TP prototyp 81514,566661662,50%1786,22
SU-76M4187,811971656,25%447,88
Type 63 81973,5612141681,25%2575,65
M54 Renegade 81809,138741662,50%2077,46
Lago4485,873421553,33%1522,75
STA-181400,608271553,33%1962,33
Object 780 102804,077901540,00%1909,55
Sherman VC Firefly 6760,205251560,00%1467,01
T92 8559,806671553,33%882,34
Pz.Kpfw. II2123,712201450,00%406,98
SMV CC-6781301,007141435,71%1188,46
Bat.-Châtillon 12 t8366,362521428,57%344,50
MTLS-1G14 3319,793971464,29%1383,63
A25 Harry Hopkins I 4760,079201450,00%2638,75
Škoda T 256926,387061361,54%2075,55
AT 86289,083231346,15%262,45
XM551 Sheridan10772,694911369,23%872,62
AMR 35 2324,624941353,85%1944,09
Chrysler K GF 81198,927891353,85%1300,10
StuG IV 5323,622081330,77%499,34
Sexton II379,831471233,33%63,58
Renault FT AC2166,671661266,67%658,51
AMX M4 mle. 54103136,5810691266,67%2667,26
T-29 3668,927551266,67%2956,60
Char Futur 4 92568,928271241,67%2277,44
GSOR 1010 FB 82044,5011211266,67%3047,84
Bat.-Châtillon 25 t102234,827191127,27%1729,86
Cruiser Mk. IV4154,642231172,73%493,21
M48A2 Räumpanzer 81412,367921136,36%1359,65
Heavy Tank No. VI 61224,828381145,45%2428,36
T7 Combat Car 284,642001163,64%393,00
Renault FT 75 BS2149,601181030,00%735,07
FV217 Badger102426,809501070,00%1847,28
Tiger-Maus 92055,107261050,00%1671,54
Versuchspanzer 5792501,2011811070,00%2539,90
T-34-85M 6913,506001070,00%1705,92
Turtle Mk. I 81416,708251050,00%1325,03
Turán III prototípus 5526,604921040,00%1211,77
Pz.Kpfw. II Luchs4253,11345944,44%748,46
T-26G FT2114,11129944,44%183,12
AMX M4 mle. 457909,56576955,56%1304,48
Valentine AT4393,00290944,44%1176,00
Pz.Kpfw. I2133,22217944,44%418,36
VK 168.01 (P) 81654,78611944,44%1566,51
CS-52 LIS 81458,67654922,22%1480,74
50TP Resilient 81902,89805933,33%1897,89
EMIL 1951 82545,671238955,56%3737,18
T95/FV4201 Chieftain 102679,00946955,56%1852,53
Pz.Kpfw. 35 (t)267,75127850,00%170,33
Rinoceronte102584,13782862,50%2399,84
MS-1115,1373850,00%77,53
Semovente M43 Bassotto6791,50528850,00%1183,32
Strv 103B102266,38591837,50%1532,80
AT-12170,50151837,50%494,95
Waffenträger auf E 100101194,63579837,50%550,37
K-2 81430,75828850,00%1686,52
SMV CC-64 Vipera 81985,0012698100,00%2879,54
Hummel6777,57419771,43%1254,20
B.U.G.I.61271,14691771,43%2094,92
SMV CC-5671961,141193771,43%4167,35
SU-54233,29241757,14%514,10
ST-62 Version 2 102356,711035757,14%2141,28
GSOR 1008 81542,29665757,14%1564,54
T1E6 2107,43139742,86%268,27
Kirovets-1 81350,14743757,14%1466,09
Concept 1B 93197,711148757,14%2781,84
Stinger 102469,00942757,14%1706,04
Vickers Medium Mk. I1120,5068616,67%404,95
M15/423414,33540683,33%1513,14
TVP T 50/51102599,331008650,00%2529,32
Type 97 Te-Ke 2147,50237650,00%586,18
Panzerjäger I2183,33147633,33%513,67
T-262150,00140633,33%570,58
Vz. 60S Dravec 104021,671208650,00%3485,92
Cruiser Mk. III3111,33150650,00%335,96
AMX 50 Foch (155) 102628,67593650,00%1859,17
T-602134,50187666,67%583,68
Pawlack Tank6996,17699633,33%1549,50
M-II-Y71825,501109683,33%2623,71
M-III-Y81988,501031666,67%2783,94
SDP wz 66 Grom 81057,67576633,33%722,33
Lansen C 81123,00752683,33%1253,52
Löwe 8986,33885666,67%1225,29
Bretagne Panther 6775,50564683,33%1381,93
Gonsalo 82121,171200683,33%2858,40
AMX 13 57 71025,67904633,33%2309,18
Controcarro 3 Minotauro101536,80648540,00%859,57
Universal Carrier 2-pdr2101,80159580,00%451,51
Pz.Kpfw. VII102459,00922560,00%1586,92
Obsidian 81515,60946560,00%1951,88
Taschenratte112503,40988540,00%1424,41
VK 168.01 Mauerbrecher 81374,20802540,00%1551,05
Object 252U Defender 81675,2052550,00%1356,43
Strv m/42-57 Alt A.2 6426,00261540,00%429,97
T28 Concept 7714,60367540,00%761,62
Caernarvon Action X 82561,4014675100,00%4858,05
TKS z n.k.m. 20 mm 2216,00424475,00%1482,71
M7 Priest3233,00268475,00%655,29
Cruiser Mk. I1207,753424100,00%1298,54
T23E3 7647,00587450,00%832,63
Gabler’s Destroyer 5515,25414425,00%1218,75
M-V-Y101774,00867450,00%1421,36
Object 277102165,00878475,00%1527,01
Kunze Panzer 92519,001118475,00%3055,61
Tiger 131 6628,756554100,00%1109,28
Lion 103469,001342475,00%4361,64
AMX M4 mle. 49 81871,7512094100,00%2931,34
T-34-3 81486,50831450,00%1743,65
Nergal 82623,50981425,00%2451,63
VCS 6x6 TS 90 9797,75461425,00%729,30
M3 Stuart3447,00754366,67%2709,72
SZDV Vz. 50 81186,67526333,33%766,03
Centurion Action X102244,67607333,33%1704,28
T404321,00192366,67%859,67
Loyd Gun Carriage2101,332983100,00%694,73
E 50 Ausf. M102107,33727333,33%1484,22
Chieftain/T95 8966,67681333,33%1108,47
Object 140102107,67880366,67%1612,69
IS-2 shielded 71917,001274366,67%3672,17
AM 39 Gendron-Somua 2117,33234366,67%465,90
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2645,33722333,33%2185,97
Saryuda 92425,0043630,00%1845,57
Object 168 German 81577,6739130,00%1650,66
Panther/M10 71135,00606333,33%1619,50
Object 260 103569,3312583100,00%2962,45
IS-3A 81459,67751333,33%1153,59
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5293,33452366,67%793,55
SPHT 93003,671210366,67%3238,74
Terrifiant 91773,3350130,00%1207,95
Renault FT10,0064250,00%84,37
Type 95 Ha-Go254,504420,00%0,00
D12246,00245250,00%1149,00
Type 98 Ke-Ni366,00219250,00%87,48
Leichttraktor1109,50165250,00%383,46
CS-63102646,50938250,00%2537,40
Aufklärungspanzer Panther 7473,50502250,00%970,04
T-703369,00308250,00%1556,15
SU-2-122 51108,50927250,00%3325,71
ISU-122-2 83096,5013912100,00%3576,56
M-IV-Y 81765,0011592100,00%2596,82
Pz.Sfl. IC 4551,0025720,00%1310,30
Strv 81 81125,5036320,00%1165,15
Sexton I 3170,502062100,00%560,69
FV4202 8508,0034120,00%380,62
T26E5 80,007620,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,503622100,00%261,00
Cobra 92840,5012442100,00%2782,08
M41D 8672,50628250,00%937,08
Super Hellcat 71279,5010752100,00%2584,99
Gryphon 102257,5078120,00%1385,53
43 M. Toldi III 3191,00301250,00%876,35
Black Rock 111449,00768250,00%710,15
Kolohousenka10,00510,00%0,00
Pudel 6877,008781100,00%1754,69
Fiat 30001152,004501100,00%764,25
Type 62 7330,0016110,00%353,68
M14/412401,0011241100,00%1895,35
T2 Medium Tank2361,005211100,00%2961,71
IS-4101521,0010731100,00%1153,36
M4 Improved 5481,006241100,00%1145,64
T26E4 SuperPershing 81065,0013141100,00%1585,93
Object 268 Version 4105402,0014161100,00%6203,45
K-91101294,0019410,00%628,00
FV225 Collector 93335,0017991100,00%4128,82
Object 274a 82328,0013501100,00%2453,72
K-91-PT 94272,00110110,00%5562,04
T-34 with L-11 41341,0014991100,00%6568,85
M4-85 51430,0011761100,00%3022,29
ARMT 51226,0012291100,00%3141,50
KV-1SA 5647,0043410,00%951,93
Lorraine 50 t 92439,0014901100,00%2968,82
Pz.Kpfw. 35 R 2287,005881100,00%803,12
T-116 3451,0049810,00%1552,98
IS-2M 71212,0010281100,00%1723,70
T-34 shielded 5712,006781100,00%2050,08
HWK 30 81415,009291100,00%3085,71
KV-122 7704,003111100,00%851,56
Schwarzpanzer 58 81876,0011791100,00%3123,72
T77 81063,009921100,00%986,43
T-34-85 Rudy 60,002511100,00%261,00
Caliban 81417,0011971100,00%1913,05
Škoda T 40 6450,005331100,00%756,61
FV4201 Chieftain Proto 93063,0015031100,00%4007,18
Škoda T 27 8688,006991100,00%737,39
L-60 2110,002701100,00%582,31
STA-2 81508,0010921100,00%2258,37
M16/43 Sahariano 3319,006631100,00%967,37
M6A2E1 8292,006271100,00%284,27
M3 Light 31134,0013521100,00%5081,26
Matilda Black Prince 5884,009121100,00%2383,43
SU-85I 5282,0030810,00%302,26
TOG II* 6903,009351100,00%1360,99
KV-220-2 5571,009051100,00%1102,93
AT 15A 7421,004091100,00%531,70
Tetrarch 2479,009241100,00%2934,19
Object 452K 102716,0012931100,00%1730,06
AMX ELC 901 640,0014910,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6623,006931100,00%1181,15
Chimera 81251,009321100,00%1091,06
Excalibur 61062,008161100,00%1488,39
BZ-72-1 101199,009171100,00%808,52
FCM 2C 31117,0048510,00%2967,37
AMX 13 (FL 11) 5350,0026310,00%775,56
IS-2 72348,0013831100,00%4153,96
T-54 first prototype 81819,0058410,00%2438,54
T26E3 Eagle 7 72770,0017331100,00%7647,11
Chrysler K 8589,007251100,00%579,54
Valiant 5643,009441100,00%1705,03
King Tiger (Captured) 71092,007821100,00%1528,20
T-22 medium 104390,0015991100,00%4646,71
Krupp-Steyr Waffenträger 71139,009741100,00%1871,52
Lorraine 40 t 80,005941100,00%261,00
M4A1 Revalorisé 8440,0030210,00%194,44
Type 64 60,006510,00%0,00
Straussler V–4/40 3596,0046810,00%2601,17
M3A3 Stuart 31144,0016261100,00%4526,78
Durendal 104950,0015121100,00%4379,25

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.05.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.10.2022
Opuścił klan: 10.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.10.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.09.2022
Opuścił klan: 10.10.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.10.2022
Opuścił klan: 30.10.2022