mazel76

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.10.2013

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11886212310695
Ø Poziom8,4410,089,529,94
Zwycięstwa5898649,63%650,00%14546,77%32446,62%
Porażki5821648,98%650,00%15850,97%35751,37%
Remisy16601,40%00,00%72,26%142,01%
Przetrwane bitwy3131226,34%433,33%8226,45%18426,47%
Zniszczone czołgi990950,83191,582270,734730,68
Zniszczonych/zgonów1,132,381,000,93
Wykryte pojazdy1576241,33131,083531,148661,25
Zadane uszkodzenia1.254,081.771,671.471,901.472,60
Punkty zajęcia bazy1333411,1200,006852,2111841,70
Punkty obrony bazy470010,4000,00320,101240,18
Doświadczenie625,15846,33733,66728,65
WN71071,031347,16891,55849,90
WN81340,294836,121291,121232,46
Ogółem
Ilość bitew118862
Ø Poziom8,44
Zwycięstwa5898649,63%
Porażki5821648,98%
Remisy16601,40%
Przetrwane bitwy3131226,34%
Zniszczone czołgi990950,83
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy1576241,33
Zadane uszkodzenia1.254,08
Punkty zajęcia bazy1333411,12
Punkty obrony bazy470010,40
Doświadczenie625,15
WN71071,03
WN81340,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew12
Ø Poziom10,08
Zwycięstwa650,00%
Porażki650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy433,33%
Zniszczone czołgi191,58
Zniszczonych/zgonów2,38
Wykryte pojazdy131,08
Zadane uszkodzenia1.771,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie846,33
WN71347,16
WN84836,12
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew310
Ø Poziom9,52
Zwycięstwa14546,77%
Porażki15850,97%
Remisy72,26%
Przetrwane bitwy8226,45%
Zniszczone czołgi2270,73
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy3531,14
Zadane uszkodzenia1.471,90
Punkty zajęcia bazy6852,21
Punkty obrony bazy320,10
Doświadczenie733,66
WN7891,55
WN81291,12
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew695
Ø Poziom9,94
Zwycięstwa32446,62%
Porażki35751,37%
Remisy142,01%
Przetrwane bitwy18426,47%
Zniszczone czołgi4730,68
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy8661,25
Zadane uszkodzenia1.472,60
Punkty zajęcia bazy11841,70
Punkty obrony bazy1240,18
Doświadczenie728,65
WN7849,90
WN81232,46
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy51,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.390,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy174,2500,0000,0000,00
Doświadczenie237,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy51,25
Zadane uszkodzenia1.390,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy174,25
Doświadczenie237,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew80000
Zwycięstwa3240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4758,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2531,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi650,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy720,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia718,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy340,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1722,1500,0000,0000,00
Doświadczenie404,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew80
Zwycięstwa3240,00%
Porażki4758,75%
Remisy11,25%
Przetrwane bitwy2531,25%
Zniszczone czołgi650,81
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy720,90
Zadane uszkodzenia718,63
Punkty zajęcia bazy340,43
Punkty obrony bazy1722,15
Doświadczenie404,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew141000
Zwycięstwa7251,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki6848,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4632,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi700,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy1891,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia760,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2161,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2231,5800,0000,0000,00
Doświadczenie455,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew141
Zwycięstwa7251,06%
Porażki6848,23%
Remisy10,71%
Przetrwane bitwy4632,62%
Zniszczone czołgi700,50
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy1891,34
Zadane uszkodzenia760,74
Punkty zajęcia bazy2161,53
Punkty obrony bazy2231,58
Doświadczenie455,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew107000
Zwycięstwa5147,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki5248,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy43,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3028,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi440,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy750,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia645,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2522,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1311,2200,0000,0000,00
Doświadczenie382,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew107
Zwycięstwa5147,66%
Porażki5248,60%
Remisy43,74%
Przetrwane bitwy3028,04%
Zniszczone czołgi440,41
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy750,70
Zadane uszkodzenia645,83
Punkty zajęcia bazy2522,36
Punkty obrony bazy1311,22
Doświadczenie382,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki937,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy625,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy622,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.087,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie806,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1562,50%
Porażki937,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy625,00%
Zniszczone czołgi110,46
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy622,58
Zadane uszkodzenia1.087,42
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie806,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (402)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Grille 15101950,89646776448,13%1464,11
TVP T 50/51101600,06714701747,41%1264,22
E 25 7982,52693614954,35%1522,18
Prototipo Standard B91724,59724363651,13%1747,55
T26E4 SuperPershing 81123,71638347451,21%1592,67
M41 Walker Bulldog8692,27592268850,63%1276,45
T3091802,25608254951,04%1752,93
Škoda T 5091592,45736216251,71%1578,78
M4A1 Sherman5531,36424205854,71%1617,89
P.44 Pantera81167,79661186347,99%1509,69
M48A5 Patton101576,45606174944,88%1172,37
T92 HMC101456,75528155449,29%1361,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81386,57580151250,93%1550,35
Kunze Panzer 91392,38730149348,29%1273,01
Vickers MBT Mk. 3 101667,22737145247,73%1287,72
T57 Heavy102066,14650142649,37%1755,58
T71 DA7733,72539141051,13%1619,47
Char Futur 4 91536,16803139152,98%1403,25
UDES 15/16101705,49733135749,01%1349,02
M66827,39516134352,87%1472,29
Bat.-Châtillon 155 58101067,96632133848,51%820,06
Bat.-Châtillon 25 t101406,05607116644,94%1034,16
KV-8561079,21616111757,74%2423,27
IS-381262,37602103251,36%1569,76
Concept No. 5101330,3663297243,52%833,19
FV4005 Stage II101466,6957195744,31%1016,30
UDES 0381289,8857795247,37%1494,90
UDES 14 Alt 581308,4773892649,57%1752,22
Lorraine 40 t 81119,7171190147,28%1242,45
T-34-28926,7766389349,61%1241,59
AMX 13 10510995,3762488745,21%945,80
XM551 Sheridan101055,7261874246,23%1111,18
leKpz Borkenkäfer111215,7574673244,67%1117,07
Škoda T 27 81022,9968672350,48%1235,30
M46 Patton KR 8968,3170771848,19%1204,41
T54E191695,7270571048,45%1761,10
Lorraine 155 mle. 5181024,7762370849,72%1145,20
M46 Patton91249,4266370052,00%1230,08
SU-14-281195,0349166150,83%1430,92
Panhard EBR 10510839,6560166043,33%787,91
Manticore101003,8464665048,31%1059,49
Hirschkäfer112089,1172464447,05%1375,80
Waffenträger auf Pz. IV91539,1457061550,57%1370,24
Škoda T 256705,9159160252,99%1448,94
DBV-152 101943,7667958946,86%1249,67
Panhard EBR 909632,3048657345,20%766,27
Vz. 55101561,4968955345,57%1092,27
Super Hellcat 7927,4463954452,02%1433,80
M53/M5591415,2559552648,67%1578,82
T207412,9732952347,23%439,33
M40/M4381441,6259652251,15%1888,00
M1271131,8352549348,07%1537,03
T110E4101747,8260849343,81%1220,02
TVP VTU Koncept8883,0250048750,51%1090,64
T-100 LT10924,8167248646,71%954,64
Felice 91354,7373747749,27%1361,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91147,9563147441,35%1025,81
IS-7101561,7269747447,68%1178,64
ELC EVEN 90 8645,9468147050,21%1175,20
Bisonte C45 81326,5078245350,11%1486,37
IS-3-II91527,2565445150,55%1508,92
212A91426,7559943752,40%1372,09
AS-XX 40 t111750,3176843746,91%1246,35
Bat.-Châtillon 155 5591183,4455243548,05%1185,14
Spähpanzer Ru 2519869,6770843350,35%1280,79
T-5491181,4067143146,87%1183,41
Strv 103B101693,0863642852,57%1190,91
BZ-75101746,2773742046,43%1193,90
Strv 103-091805,5268440249,25%1705,42
M10391517,4268640148,13%1526,69
M4A3E8 Sherman6387,6134239752,39%643,34
Vz. 71 Tesák10769,6163838341,78%658,47
M415995,1134537752,25%1961,79
T9591914,3956337150,67%1711,20
M26 Pershing8700,4043536844,57%752,95
FV380591179,6263036345,73%1105,72
T25/271067,0850635753,50%1764,37
Object 252U Defender 81188,0565335548,73%1234,74
T6981136,6468835251,99%1541,55
T3281098,1969735051,71%1344,66
CS-5991541,7575731748,26%1541,42
IS-5 (Object 730) 81065,0969331547,30%1141,48
M18 Hellcat6777,1542031054,84%1481,36
AMX 50 B101581,4772430647,71%1122,27
T499847,7657030546,56%1120,73
Type T-345493,8245529652,36%1529,84
T2881717,8561829550,51%2306,76
Leopard Prototyp A91388,9868829146,39%1211,95
Chrysler K GF 8945,6564328646,85%945,00
Jagdpanzer E 100101659,9462728553,33%1135,53
AMX 50 Foch91764,6472828460,56%1764,27
AMX 13 909678,1258628348,41%907,20
WZ-111-1G FT81246,7764327946,59%1408,63
T2971097,7571227557,45%1549,93
IS-2-II8979,3356627544,73%986,69
KV-26549,0938226948,33%826,10
Charioteer81231,8649626545,66%1371,18
Emil II91384,6770725949,42%1271,37
Ikv 90 Typ B7937,3362625950,97%1526,54
Jagdpanther71099,8856525448,82%1673,13
WZ-111G FT91799,4077725453,15%1621,47
Object 4168827,3056625243,65%892,72
AMX 13 757474,9463124954,62%912,59
SU-14-17771,2142324856,05%1164,92
StuG IV 5433,2735924850,00%1044,06
M5 Stuart4181,8925324753,85%431,14
IS71140,2160724355,56%1822,59
Leo7784,2455124049,58%1210,96
FV4004 Conway91611,3151623943,51%1419,94
T-1091255,1869023847,06%1221,53
Emil I81029,4460323449,15%1077,86
AMX 67 Imbattable111764,2471923142,42%1024,60
StuG III Ausf. G5313,8323623051,30%635,33
Executor111725,9074222642,92%1056,24
T28 Prototype81849,1158222458,48%2687,48
Sturer Emil7846,8950021945,66%1157,41
AMX 12 t6339,8046321548,84%734,71
CS-67 Szakal111572,8777521550,23%1046,12
59-166324,7445321154,03%849,50
T34 8955,3762221048,57%1033,75
Ares 90101338,8571221045,24%896,79
M2 Medium Tank394,7114220948,80%169,02
G.W. Tiger (P)81155,2861920954,07%1400,12
Jagdpanther II81156,0455420852,40%1175,99
Panhard AML Lynx 6x68574,7955220743,96%892,38
Ram II 5479,5045520660,19%1417,43
Konštrukta T-34/1007790,3754020352,71%1266,30
M7 Priest3396,9321720348,28%1193,17
G.W. Tiger91401,1351720251,98%1483,19
T25 AT71455,9049620159,20%2834,43
Lion 101192,5958220143,78%776,47
XM69 Hacker111887,5379120047,00%1269,30
FV2078986,1466619846,46%1116,70
T-34-17879,2359018953,97%1496,61
Ikv 65 Alt II6722,8157518855,32%1460,27
UDES 1691460,3378618754,55%1519,45
Ares 90 C111450,6774718642,47%846,17
Controcarro 3 Minotauro101664,4073618353,55%1145,65
FV217 Badger101522,7064317838,20%804,42
Leopard 120 Verbessert111438,7867717240,12%820,92
T28 Concept 7799,6044617245,93%1023,43
Panhard AMD 178B6349,0644117143,27%869,66
CS-63101499,9876816952,66%1117,70
GSOR the TANK 91344,9674116754,49%1414,84
KV-15382,1032416650,00%667,53
KR-1111848,0585316652,41%1174,50
G.W. E 100101385,5254016449,39%1195,34
Jagdpanzer IV6624,2532816257,41%1187,41
Nergal 81053,3773815854,43%1127,92
E 5091578,7775115653,21%1515,76
M3 Lee4149,1117415547,10%349,88
Leopard 1101508,1374715255,26%1180,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E356,5617015050,67%106,46
Type 586681,8144314851,35%1429,97
G.W. Panther7968,6071814257,04%1253,67
Nashorn6862,7759514141,84%1566,95
T-103 81093,2569214052,86%1154,70
A-447834,6057913850,72%1323,22
T-34-2G FT7951,8759213752,55%1371,24
Strv 107-12111976,0184213659,56%1362,87
Durendal 101487,6472013546,67%944,34
Object 277101655,0566913448,51%1319,37
T110E3102057,1758813153,44%1671,18
IS-2 shielded 71042,7162812857,03%1470,11
T675263,7022412749,61%436,75
T 55A 91383,2371012551,20%1343,52
Indien-Panzer81125,0473112452,42%1539,83
VK 45.02 (P) Ausf. B91082,0269312146,28%858,25
VK 100.01 (P)81196,2280512055,83%1473,38
Crusader 5.5-in. SP7768,4163911957,98%1187,00
T-50570,3319611847,46%78,72
Rheinmetall Panzerwagen101138,8073011646,55%1273,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4180,6118111547,83%293,16
T216288,3347911551,30%654,64
M36 Jackson6861,1255211450,00%1717,34
AMX AC mle. 4881143,7963311345,13%1146,41
M-V-Y101470,4070311345,13%1019,49
Hotchkiss EBR7497,2551411240,18%984,80
T-34-85M 6559,6054111048,18%782,12
Lorraine 155 mle. 507981,8866110949,54%1281,54
Pz.Sfl. IVc5449,2535310948,62%955,79
Challenger71176,5772710852,78%1901,46
Achilles6591,8546810852,78%1052,06
Progetto CC55 mod. 5481276,9567110752,34%1486,32
M446694,1229910753,27%1226,63
M4A3E2 Sherman Jumbo6372,3630410650,00%591,08
T376376,8656410651,89%912,79
Centurion Mk. I81032,7066910552,38%1387,56
SU-1018811,7242010542,86%704,28
Object 260 101399,7059310434,62%697,94
50TP Tyszkiewicza91381,5275010355,34%1321,41
T71 CMCD7528,9847810246,08%1020,40
BT-7 artillery 3283,9536410258,82%1180,33
King Tiger (Captured) 7996,5863810260,78%1513,77
P.43 bis6640,5161010156,44%1267,16
E 7591438,0081110055,00%1394,69
Ashigaru 101484,2269210048,00%937,35
CS-5381202,137379854,08%1764,53
SU-86606,583989641,67%767,17
VK 45.02 (P) Ausf. A8905,706019437,23%809,35
Panther II81091,635799150,55%1473,41
STA-18793,986058751,72%940,86
IS-M81015,666998751,72%1117,21
P.43 ter7807,766828653,49%1426,96
HWK 128575,575818643,02%838,67
Strv 746595,264548550,59%1167,02
Object 268 Version 4101457,587048550,59%967,55
T-284228,542378455,95%655,37
M75349,924618458,33%1429,90
CS-4471018,086498338,55%1564,99
Progetto C50 mod. 6691124,355728236,59%731,68
Type 3 Chi-Nu5457,544128153,09%1377,17
AMX ELC bis5201,513458148,15%525,15
Jagdtiger91521,815457839,74%1091,97
SU-122A5437,323827852,56%1078,26
Archer5466,303357750,65%1022,69
Object 25791290,997287746,75%1109,12
Tiger II81077,017317652,63%1195,40
Conqueror Gun Carriage101342,935867643,42%976,86
Pz.Kpfw. II2104,171987550,67%298,72
WZ-131G FT6681,525277556,00%1173,00
121101560,937447454,05%1338,62
AMX 13 F3 AM6718,776447458,11%1186,31
KPz 3 Projekt 07 HK 91096,936267443,24%826,13
AMX 13 57 GF 7674,017817356,16%1383,49
Pz.Kpfw. VII101562,836547241,67%941,48
T110E5101541,006317146,48%1211,20
Object 140101351,766027038,57%907,11
Hummel6730,725906950,72%1091,55
53TP Markowskiego81094,617406957,97%1295,31
M10 RBFM 5545,974746956,52%1184,68
Strv m/425426,913526857,35%1299,31
MS-11132,992646764,18%751,85
Patton the Tank 91269,827026547,69%1260,15
Chimera 81085,766906353,97%1013,16
Tiger I7634,274576227,42%598,98
60G FT5453,794536254,84%989,59
FV230 Canopener101237,247006250,00%748,90
TT-130M 91037,476466246,77%797,33
Gryphon 101745,908136253,23%1173,16
BV-111111434,547246147,54%875,02
WZ-113G FT101720,936166150,82%1147,94
AMX 50 Foch (155) 101368,616726155,74%966,07
Spähpanzer SP I C7616,676076152,46%1128,41
SU-263214,071716051,67%539,80
Pz.Kpfw. II Luchs4266,884095952,54%923,72
Brennos 8912,806375944,07%821,13
Heavy Tank No. VI 6587,915085853,45%920,58
Leichttraktor127,141275750,88%91,10
M374199,391685750,88%556,17
Object 26391142,745605745,61%834,53
KV-37670,255235650,00%702,47
M24 Chaffee5336,653615556,36%1140,08
AT 25520,023855462,96%1502,76
T-463162,081995261,54%685,72
45TP Habicha71058,806185145,10%1403,19
Škoda T 45 7946,597695158,82%1406,03
Cobra 91060,986515147,06%765,57
Kranvagn101644,686975046,00%1289,74
AMX 50 1008991,386315050,00%995,49
VK 30.02 (D)7903,287005046,00%1494,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,452164938,78%3,10
Škoda T 245383,274134841,67%970,14
ST vz. 394340,264594650,00%1087,19
GSOR 1006 Scheme 791013,856554643,48%759,04
Object 70591062,506454643,48%712,84
Windhund 81136,027144663,04%1175,76
Comet7866,097734553,33%1591,99
T404472,822934546,67%1270,51
Grille5491,774734447,73%1070,28
Ho-Ri 3102050,056684445,45%1356,25
AMX 50 12091111,056544143,90%860,78
VK 30.01 (P)6990,567224158,54%1948,14
Alecto4280,383844062,50%826,05
TS-54 8946,056534037,50%814,33
Type 4 Chi-To6586,655353740,54%967,25
Ikv 1035338,463043735,14%583,87
Rinoceronte101561,676193638,89%890,97
B.U.G.I.6918,197113661,11%1809,72
Object 705A101775,787803655,56%1399,33
Type 5 Chi-Ri7757,436543560,00%1175,23
ST-II101733,266803537,14%1058,45
T-262148,942383435,29%622,11
T-62A101325,247093444,12%1035,90
DS PZInż5686,975273342,42%1824,46
T56 GMC3174,181783351,52%484,97
KV-1371012,557523348,48%1995,57
VK 28.016534,976113348,48%1672,72
M-VI-Y9879,425783330,30%529,84
60TP Lewandowskiego101434,537133246,88%915,12
FV215b (183) 101446,477053262,50%1156,88
Lorraine 50 t 91155,097853265,63%1202,62
Type 6191489,137283145,16%1385,52
M8A14227,352313151,61%471,42
T-50-2 6290,233973138,71%473,16
BZ-79111546,308083056,67%917,17
AMX M4 mle. 457991,146782941,38%1261,40
Type 97 Te-Ke 278,211742828,57%115,41
VK 16.02 Leopard5392,324382850,00%1308,59
T2 Medium Tank273,041202846,43%169,43
Marder 38T4413,864152846,43%1040,96
Kolohousenka1163,932062748,15%740,59
Cromwell6716,965792740,74%1225,03
T1 HMC2111,111122751,85%546,22
AMX AC mle. 467818,745992762,96%1170,03
Excalibur 61062,897852755,56%2013,44
SU-76G FT4424,044042657,69%1045,00
Tiger (P)7801,086902657,69%1092,54
VK 30.01 (D)6420,235422653,85%711,25
SARL 424430,463562657,69%1679,65
K-91-PT 91236,357142653,85%1213,32
T1 Cunningham144,761282564,00%196,45
Vickers Mk. E Type B2188,643572556,00%848,63
ISU-15281112,525682540,00%898,72
ARL V3961029,886742560,00%2176,20
Object 452K 101665,126852536,00%1155,00
Marder II3232,002242466,67%759,34
Mars 81067,888322470,83%1194,14
VK 36.01 (H)61001,268452360,87%1966,48
40TP Habicha6575,225372356,52%1021,95
M10 Wolverine5581,435252356,52%1489,72
Char de transition 6886,596872250,00%1459,42
Cruiser Mk. IV4199,672002138,10%450,32
Kampfpanzer 67101392,706422035,00%694,37
M3 Stuart386,161561936,84%69,71
AMX 50 Foch B101431,267241952,63%897,36
MKA 2215,472761963,16%880,63
NC 70 Błyskawica10875,785631838,89%339,19
WZ-1209573,184121711,76%241,86
Valentine3275,824161776,47%1184,16
S35 CA5613,354041752,94%1455,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6654,596251758,82%1244,38
Valentine AT4265,312421668,75%858,52
M-III-Y8383,384631631,25%113,59
Caliban 8946,506031643,75%881,49
Pz.Kpfw. 35 (t)270,731761566,67%337,23
Universal Carrier 2-pdr2241,072221553,33%1119,89
T-45 2144,472991573,33%773,42
Valiant 5668,337241553,33%1792,08
VK 20.01 (D)4130,643501478,57%397,55
Ikv 723241,923701369,23%799,52
M3G FT3281,543001346,15%774,06
M4A3(76)W Sherman 6645,086291361,54%1059,98
Churchill Crocodile 6880,009291376,92%1616,03
Vz. 60S Dravec 101546,927011250,00%815,06
LT vz. 383226,453741163,64%1088,07
LTP 3216,002011136,36%830,91
4TP1189,504331080,00%1170,66
E 10010949,204021020,00%376,18
FV3046509,704441050,00%770,37
KV-220-2 5348,003981050,00%483,81
T7 Combat Car 247,501291050,00%113,51
M5A1 Stuart457,33272944,44%46,67
SU-182283,22205966,67%2166,55
Type 2597 Chi-Ha3204,00367966,67%836,77
Bishop596,00150944,44%49,04
M-II-Y71381,78934955,56%2045,82
Kanonenjagdpanzer 105 8655,56594955,56%592,79
MTLS-1G14 3111,56194944,44%204,11
43 M. Toldi III 393,00192944,44%250,40
Super Conqueror101688,13870862,50%1418,53
T-29 3174,38240837,50%335,49
Strv 81 8937,50582837,50%1132,01
T26E5 8909,50626837,50%1011,54
M2 Light2103,43174757,14%336,98
ARL 446897,57685742,86%1549,48
T1 Heavy5553,00516757,14%1044,90
Pz.Kpfw. III/IV5284,14382742,86%617,29
Pawlack Tank6790,43851771,43%1411,48
Strv S1 81775,57924785,71%2419,23
A46 6407,71605771,43%1320,05
Panzerjäger I2112,67101650,00%264,04
Object 283 9600,00535650,00%391,05
M24E2 Super Chaffee 6525,50633666,67%1583,64
T3 HMC274,00104540,00%59,89
Pz.Sfl. IVb4196,80270560,00%537,40
Somua SM 8814,20389540,00%628,11
T-116 3170,50179450,00%526,67
L-60 242,00186425,00%3,10
TKS z n.k.m. 20 mm 279,67177366,67%425,37
Renault FT132,6795366,67%230,82
Covenanter5106,332773100,00%329,05
T18 HMC374,67137366,67%310,37
KV-5 8506,6739330,00%289,27
AMX ELC 901 6166,0020930,00%129,84
AMX Chasseur de chars 8563,33385333,33%412,28
Vickers Medium Mk. I1118,506520,00%414,59
Strv fm/211182,503882100,00%1002,37
Fiat 30001164,50247250,00%678,93
LT vz. 352202,00333250,00%1005,51
Renault NC-311237,50476250,00%1636,25
Cruiser Mk. II2124,0013320,00%278,72
Ares 758383,5028220,00%117,19
M22 Locust 3286,0033020,00%850,06
Tetrarch 20,0056250,00%89,05
Light Mk. VIC 20,0062250,00%110,55
Sav m/434111,0019510,00%19,48
FV225 Collector 9350,008461100,00%261,00
T-34 with L-11 489,006610,00%4,14
Convert. Medium Tank T3 3250,0039010,00%571,07
AMR 35 2199,0012010,00%748,58
Pz.Sfl. IC 4516,0027310,00%1580,98

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.10.2013
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.10.2013
Opuścił klan: 24.12.2024