marekh77

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 24.04.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64373048183
Ø Poziom7,040,009,279,57
Zwycięstwa3324651,65%00,00%2858,33%8948,63%
Porażki3037247,18%00,00%2041,67%9049,18%
Remisy7551,17%00,00%00,00%42,19%
Przetrwane bitwy2023231,43%00,00%1735,42%6233,88%
Zniszczone czołgi595290,9200,00450,941560,85
Zniszczonych/zgonów1,350,001,451,29
Wykryte pojazdy609870,9500,00240,501340,73
Zadane uszkodzenia1.067,040,001.787,351.710,05
Punkty zajęcia bazy467620,7300,0000,001030,56
Punkty obrony bazy363310,5600,00210,441040,57
Doświadczenie555,670,00841,94766,64
WN71181,270,001223,161033,90
WN81428,820,001721,221485,64
Ogółem
Ilość bitew64373
Ø Poziom7,04
Zwycięstwa3324651,65%
Porażki3037247,18%
Remisy7551,17%
Przetrwane bitwy2023231,43%
Zniszczone czołgi595290,92
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy609870,95
Zadane uszkodzenia1.067,04
Punkty zajęcia bazy467620,73
Punkty obrony bazy363310,56
Doświadczenie555,67
WN71181,27
WN81428,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew48
Ø Poziom9,27
Zwycięstwa2858,33%
Porażki2041,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1735,42%
Zniszczone czołgi450,94
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy240,50
Zadane uszkodzenia1.787,35
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy210,44
Doświadczenie841,94
WN71223,16
WN81721,22
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew183
Ø Poziom9,57
Zwycięstwa8948,63%
Porażki9049,18%
Remisy42,19%
Przetrwane bitwy6233,88%
Zniszczone czołgi1560,85
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy1340,73
Zadane uszkodzenia1.710,05
Punkty zajęcia bazy1030,56
Punkty obrony bazy1040,57
Doświadczenie766,64
WN71033,90
WN81485,64
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew291000
Zwycięstwa12041,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki16356,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9231,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2130,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy1420,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.875,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2220,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3161,0900,0000,0000,00
Doświadczenie586,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew291
Zwycięstwa12041,24%
Porażki16356,01%
Remisy82,75%
Przetrwane bitwy9231,62%
Zniszczone czołgi2130,73
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy1420,49
Zadane uszkodzenia1.875,82
Punkty zajęcia bazy2220,76
Punkty obrony bazy3161,09
Doświadczenie586,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa2950,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2644,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy35,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2441,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi550,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,620,000,000,00
Wykryte pojazdy380,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.331,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy390,6700,0000,0000,00
Doświadczenie746,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa2950,00%
Porażki2644,83%
Remisy35,17%
Przetrwane bitwy2441,38%
Zniszczone czołgi550,95
Zniszczonych/zgonów1,62
Wykryte pojazdy380,66
Zadane uszkodzenia1.331,10
Punkty zajęcia bazy250,43
Punkty obrony bazy390,67
Doświadczenie746,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2443000
Zwycięstwa122250,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki122149,98%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy97339,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi16760,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy25761,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.098,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy53132,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy124275,0900,0000,0000,00
Doświadczenie751,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2443
Zwycięstwa122250,02%
Porażki122149,98%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy97339,83%
Zniszczone czołgi16760,69
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy25761,05
Zadane uszkodzenia1.098,99
Punkty zajęcia bazy53132,17
Punkty obrony bazy124275,09
Doświadczenie751,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13909036125
Zwycięstwa707650,87%00,00%1952,78%5644,80%
Porażki642246,17%00,00%1747,22%6854,40%
Remisy4112,95%00,00%00,00%10,80%
Przetrwane bitwy571341,07%00,00%1747,22%4334,40%
Zniszczone czołgi114000,8200,00160,44660,53
Zniszczonych/zgonów1,390,000,840,80
Wykryte pojazdy107750,7700,00290,811020,82
Zadane uszkodzenia1.729,950,002.009,191.964,38
Punkty zajęcia bazy204231,4700,00842,331110,89
Punkty obrony bazy372542,6800,001674,644573,66
Doświadczenie700,110,00839,67779,90
Ogółem
Ilość bitew13909
Zwycięstwa707650,87%
Porażki642246,17%
Remisy4112,95%
Przetrwane bitwy571341,07%
Zniszczone czołgi114000,82
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy107750,77
Zadane uszkodzenia1.729,95
Punkty zajęcia bazy204231,47
Punkty obrony bazy372542,68
Doświadczenie700,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew36
Zwycięstwa1952,78%
Porażki1747,22%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1747,22%
Zniszczone czołgi160,44
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy290,81
Zadane uszkodzenia2.009,19
Punkty zajęcia bazy842,33
Punkty obrony bazy1674,64
Doświadczenie839,67
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew125
Zwycięstwa5644,80%
Porażki6854,40%
Remisy10,80%
Przetrwane bitwy4334,40%
Zniszczone czołgi660,53
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy1020,82
Zadane uszkodzenia1.964,38
Punkty zajęcia bazy1110,89
Punkty obrony bazy4573,66
Doświadczenie779,90

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew83490019
Zwycięstwa483157,86%00,00%00,00%736,84%
Porażki343941,19%00,00%00,00%1263,16%
Remisy790,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy339340,64%00,00%00,00%736,84%
Zniszczone czołgi70910,8500,0000,0080,42
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,67
Wykryte pojazdy59990,7200,0000,00221,16
Zadane uszkodzenia2.069,920,000,002.179,32
Punkty zajęcia bazy112641,3500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy51480,6200,0000,0010,05
Doświadczenie781,590,000,00672,89
Ogółem
Ilość bitew8349
Zwycięstwa483157,86%
Porażki343941,19%
Remisy790,95%
Przetrwane bitwy339340,64%
Zniszczone czołgi70910,85
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy59990,72
Zadane uszkodzenia2.069,92
Punkty zajęcia bazy112641,35
Punkty obrony bazy51480,62
Doświadczenie781,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew19
Zwycięstwa736,84%
Porażki1263,16%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi80,42
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy221,16
Zadane uszkodzenia2.179,32
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy10,05
Doświadczenie672,89
Anzeigen

Czołgi (380)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
StuG III Ausf. G5605,73362572753,31%1642,73
VK 36.01 (H)6735,70441509354,15%1386,60
Rheinmetall Skorpion G 81311,65657387650,03%1405,11
Renault FT1188,00270247156,21%1317,67
Progetto M35 mod. 46 81566,04786238552,41%1988,08
Tiger I7979,85470190152,34%1306,85
T3 HMC2273,99294171956,31%1483,91
AMX ELC bis5327,30345136452,64%1083,11
IS7925,42475110751,40%1291,74
Löwe 81019,9067096645,34%1015,89
Leopard 1102051,2864192849,25%1589,08
Type 64 6653,6864390254,10%1813,89
Tiger II81037,6245984649,88%1138,70
Progetto M40 mod. 65102130,8973579550,31%1799,91
G.W. E 100101432,5164276450,00%1230,42
G.W. Tiger (P)8997,5362574848,53%1166,31
Object 261101286,0758574249,73%1047,82
Object 430U101987,8675760651,82%1645,45
T675543,5342460554,38%1325,13
60TP Lewandowskiego102087,5972059748,41%1482,23
T110E4102096,9264158448,63%1527,13
IS-381102,9854357849,31%1207,50
Object 140101855,7772457251,92%1539,43
STB-1101964,9666856248,22%1600,06
SU-130PM 81337,1162654449,45%1258,01
Cromwell B 6765,7168754458,27%1589,73
T110E3102193,6266652052,31%1652,87
T-1091331,2368751051,76%1279,45
T-34-85M 6997,5870050260,76%1852,04
Hummel6663,4137349552,93%999,37
Panhard EBR 10510924,0064249147,05%961,54
TVP T 50/51101714,4363448349,48%1332,32
WZ-1328993,0374646254,55%2049,13
Object 907 101871,5178243951,03%1415,70
Jagdpanzer IV6672,3438743847,49%1218,44
O-I6802,3963640251,99%1376,37
Jagdpanzer E 100102090,7870039552,66%1498,95
FV2078804,8960038947,56%783,34
FV215b (183) 101949,6561538247,38%1367,30
Object 703 Version II 81546,9783535456,78%1880,57
121B 101992,7567035347,88%1567,57
Bat.-Châtillon 12 t8710,3063234151,61%1283,17
Object 252U 8932,8662533846,75%799,47
E 100101843,6477333451,80%1462,79
Super Conqueror102131,3471932948,02%1653,11
105 leFH18B2 5797,5454132657,36%1790,26
Object 43091564,6377830549,51%1448,41
IS-7101586,7070929248,63%1179,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5294,5823728550,18%646,22
Strv 103B101983,9462528450,35%1350,77
Grille5546,8932828152,31%1210,03
Type 4 Heavy91149,2163127844,24%892,65
T-50-2 6703,1164226453,03%2227,69
T3091272,1266725653,13%1030,13
Object 260 101884,3269625650,78%1357,85
Conqueror91672,7777625351,38%1518,71
M3 Light 3158,3120125151,79%675,99
TS-5 81055,5462924545,31%890,84
Type 5 Heavy102131,9285924355,56%1637,15
T-4481082,6272223947,28%1431,16
IS-6 81109,0267323448,29%1118,75
MTLS-1G14 3583,9263023254,31%2822,57
G.W. Tiger91402,8166422146,61%1373,68
Object 705A101851,6672022150,23%1405,34
AMX 50 B101973,8961121843,58%1402,69
50TP Tyszkiewicza91370,5071121748,85%1155,04
Bat.-Châtillon 25 t101829,2867721046,19%1409,72
Object 277101983,2570620746,86%1487,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3293,5945320258,42%1529,20
WZ-111 model 5A102079,9171720153,73%1669,78
Tiger (P)7959,2266519856,06%1334,28
Caernarvon Action X 81517,8086519455,15%2126,57
Object 268 Version 4102141,9670618652,69%1559,80
T28 Prototype81149,5664518549,73%1175,10
VK 100.01 (P)81048,2272518550,27%1200,55
Strv S1 81311,8060217449,43%1283,13
E 7591155,7461117137,43%835,68
G.W. Panther7876,5256616547,88%1042,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4161,2115816457,93%321,74
Bat.-Châtillon 25 t AP91455,2272216445,73%1496,36
AE Phase I 91796,6581615754,14%1851,54
AMX 13 757499,2246715442,86%868,97
Panhard AML Lynx 6x68719,2967415355,56%1342,48
T-34-28858,0065014744,90%981,35
Type 97 Chi-Ha3319,0329014752,38%1269,38
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4145,1822214454,86%374,27
FV380591096,6766314350,35%1074,10
CS-63101910,7664414149,65%1528,45
Mäuschen91776,6376413947,48%1733,06
O-Ho81249,0476813849,28%1410,26
Cromwell6530,8444813751,82%1018,92
WZ-1317813,5765812944,19%1693,35
Kampfpanzer 07 P(E) 101922,0981812859,38%1657,52
T-34-17739,2062412653,97%1094,85
AMX 12 t6440,7036712544,80%1085,90
Type 586575,1047912454,03%1070,60
A-447661,6050012349,59%916,18
M4A3E8 Thunderbolt VII 6925,8078712361,79%1990,54
P.44 Pantera81566,2475512246,72%2028,40
Prototipo Standard B91910,5778311551,30%1851,33
AMX 13 9091110,0569711551,30%1738,51
P.43 ter7796,6863011454,39%1190,83
T25/27782,5958011455,26%1047,67
T-437725,5857810437,50%1048,03
SU-10181019,1364310450,96%1083,30
Conqueror Gun Carriage101653,8264010454,81%1464,54
Achilles6520,0945810449,04%780,49
Caernarvon81276,9280110248,04%1492,13
VK 30.01 (P)6672,2255910151,49%1138,42
SU-100M17768,2955510147,52%858,81
Leichttraktor198,711559954,55%376,55
DBV-152 101944,875499938,38%1047,97
Vickers Medium Mk. I1174,682279553,68%1054,70
T110E5101869,637719548,42%1300,98
Strv 103-091982,536919164,84%1957,00
IS-27753,765878943,82%782,02
VK 168.01 Mauerbrecher 81223,917158754,02%1496,21
SU-1006729,495058648,84%1180,05
Konštrukta T-34/1007828,526038543,53%1192,25
O-Ni7994,127368561,18%1463,88
Škoda T 256520,755288450,00%885,46
CS-5991891,018318355,42%1963,38
IS-4102029,578748254,88%1654,74
Black Prince7903,356877951,90%1193,01
Škoda T 245407,403307847,44%1051,34
IS-M81083,146707850,00%1112,81
ST-62 Version 2 101737,796797850,00%1118,88
Vz. 55101720,126887545,33%1129,31
Leo71157,786887441,89%2050,36
P.43 bis6736,325747448,65%1398,06
M54 Renegade 81302,327377458,11%1421,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3184,301937350,68%612,67
Pz.Kpfw. 35 (t)2143,511727248,61%627,45
Type T-345333,504017045,71%747,35
Centurion Action X101590,836337048,57%1101,93
Panhard EBR 909984,216847050,00%1446,63
Kranvagn101814,266206933,33%1274,00
T 55A 91797,328026955,07%1996,84
M18 Hellcat6546,004776850,00%819,76
CS-538681,634736743,28%631,13
UDES 1691804,068426657,58%1902,14
53TP Markowskiego81341,737906459,38%1680,37
Sturmpanzer II4209,752186456,25%599,59
M10 Wolverine5441,664316448,44%917,70
Kampfpanzer 07 RH 8980,646576454,69%1202,24
Strv 746748,375896346,03%1494,54
TNH 105/100081248,836736361,90%1494,84
AMX 50 Foch B101626,706306352,38%1062,40
AMX M4 mle. 54101660,896976149,18%1142,60
FV4005 Stage II101530,135526045,00%1043,88
Maus101871,447555945,76%1514,42
59-166465,025305843,10%1236,93
T2881595,137545442,59%1795,37
Crusader6278,212925349,06%698,44
45TP Habicha71121,157325354,72%1618,42
AMX 13 105101148,387035350,94%1242,76
T7 Combat Car 278,191715350,94%248,69
Bishop5582,874205244,23%1317,11
FV3046624,124225246,15%1013,63
T28 Concept 7778,405695250,00%965,37
Manticore10822,006495240,38%780,17
Churchill I5572,575835162,75%1351,01
Object 26391064,456155152,94%777,46
Excelsior 5553,726195058,00%1267,00
Crusader 5.5-in. SP7630,496504963,27%933,46
Churchill VII6809,776164847,92%1468,64
SU-85B4420,694224850,00%1098,06
BZ-75102089,067414744,68%1420,25
SU-855303,502824654,35%598,52
11081076,806614650,00%1142,82
UDES 15/16101691,115874641,30%1235,60
T-5491775,417604641,30%1883,35
Strv m/425403,234934459,09%1114,89
P.435492,144904247,62%1353,39
Chimera 81201,196944257,14%1181,72
BT-7 artillery 3192,602224266,67%769,96
Vz. 44-171272,566124153,66%1729,61
UDES 0381347,005934146,34%1429,54
UDES 14 Alt 581485,109364175,61%2250,19
Object 268101764,606384050,00%1065,65
Super Hellcat 71036,705324037,50%1424,94
M8A14316,722643948,72%737,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,583283868,42%911,87
Covenanter5186,052373852,63%470,13
Ferdinand8986,615303839,47%747,47
T404333,953153847,37%689,38
Carro da Combattimento 45 t 101729,166793842,11%1172,11
40TP Habicha6824,226173655,56%1580,76
O-I Experimental5457,974843655,56%779,13
Hotchkiss EBR7561,036293658,33%1197,31
M5A1 Stuart4334,914183560,00%1158,92
MBT-B 101877,146343548,57%1161,29
Matilda4335,683823447,06%823,39
Char Futur 4 91497,976913458,82%1254,67
AMX 50 12091868,826533339,39%1870,18
WZ-132A9429,855463360,61%550,77
StuG IV 5416,254283265,63%1034,76
KV-1S6889,166313154,84%1671,36
Lago4377,703613056,67%1316,83
B.U.G.I.6782,235153046,67%1324,08
Ho-Ri 3101780,477983063,33%1177,94
Type 71101522,677193056,67%1049,38
TS-54 81323,976673046,67%1295,87
T-45 2141,101983046,67%554,18
25TP KSUST II5515,005142965,52%1359,28
AMX 50 10081429,147972955,17%1742,36
Ares 90101744,977402948,28%1171,27
Cobra 91366,906612941,38%1033,56
WZ-111 model 1-492107,119052857,14%2221,46
TNH T Vz. 5191432,465822839,29%1013,50
FV230 Canopener101284,797392850,00%712,23
ST vz. 394290,813902653,85%865,91
M36 Jackson6567,235152657,69%946,36
M-V-Y101464,315752634,62%815,17
WZ-1209712,045492437,50%381,79
SMV CC-64 Vipera 81410,216792437,50%1294,17
EMIL 1951 81470,338512458,33%1583,15
Pz.Kpfw. II2154,783782360,87%658,89
Challenger7839,305792352,17%1072,21
Type 95 Heavy4330,863842236,36%942,80
Valentine3331,413632240,91%1124,80
14TP4349,194792161,90%1560,06
Renault UE 573124,901402152,38%260,12
212A91611,716132142,86%1357,52
BZT-70 101864,908552157,14%1107,07
T-1506839,336552157,14%1460,57
Heavy Tank No. VI 6964,718052176,19%1822,76
Emil II91861,857802045,00%1629,24
AMX 383193,702432050,00%584,08
SU-76M4150,201832030,00%160,86
Vz. 71 Tesák10809,705982050,00%710,95
AMX 404169,261751936,84%363,18
Progetto C50 mod. 6691167,686431942,11%823,43
T23E3 71164,166731942,11%1990,59
M24E2 Super Chaffee 6983,478211952,63%3142,81
ELC EVEN 90 8603,377031957,89%1038,46
Pawlack Tank61029,115231850,00%1890,18
Object 70591346,837611855,56%1148,43
56TP 81578,118171855,56%1977,14
SU-100Y 6822,395791866,67%1377,93
Controcarro 1 Mk. 291004,765301723,53%555,94
KV-1SA 5804,658291776,47%2076,79
BZ-1668904,566441650,00%874,72
Ashigaru 101652,065671631,25%850,82
43 M. Toldi III 3127,941461650,00%505,80
LT vz. 352157,201741540,00%600,69
LT vz. 383219,803111540,00%714,42
AMX AC mle. 488745,135201540,00%530,05
T-29 3194,272691546,67%503,61
ARL 446789,296461464,29%1473,85
SU-263187,933161485,71%576,12
KV-15687,936141464,29%1442,01
AMX 65 t81300,216121442,86%1534,50
Panhard AMD 178B6469,295201464,29%1425,55
T95/FV4201 Chieftain 101915,008451450,00%1267,18
Chi-Ni2195,541811346,15%855,75
SU-54326,773521353,85%732,14
T56 GMC3269,463161361,54%1028,57
Leopard Prototyp A91414,158321369,23%1403,55
T57 Heavy101356,925751338,46%790,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81013,465061330,77%770,60
Obsidian 81006,776971369,23%1198,58
LT-432 8901,007091361,54%1836,88
Patton the Tank 91377,007791353,85%1532,77
Strv m/40L3193,582061250,00%582,57
M15/423213,331861241,67%453,94
Vickers Medium Mk. III3255,174091275,00%1201,32
T1 Heavy5899,256871283,33%2108,02
Cruiser Mk. II2303,083891266,67%1489,34
BZ-5871231,836591250,00%1983,88
T-116 3593,676491275,00%3325,29
Emil I81969,649791163,64%2779,63
Carro d'assalto P.887946,185261163,64%1310,42
E 509537,184731136,36%194,13
E 50 Ausf. M101728,825461136,36%1057,51
SARL 424444,004381154,55%1556,03
SU-122A5227,732851145,45%322,69
KR-1111469,278101154,55%855,23
Type 1 Chi-He4430,006101070,00%1530,75
Sturmpanzer I Bison317,901031050,00%89,84
Progetto CC55 mod. 5481068,005181030,00%911,19
SDP 44 Burza61042,705461070,00%1813,55
Pz.Kpfw. VII101908,507961040,00%1231,36
Object 780 101860,006651040,00%1346,81
T1E6 291,801171040,00%187,30
Excalibur 61065,708071070,00%1848,37
10TP3317,00433966,67%1557,05
Type 91 Heavy3237,22341966,67%980,22
Controcarro 3 Minotauro101884,22811955,56%1428,61
Taschenratte111553,33862944,44%635,93
Kunze Panzer 91539,33501933,33%1164,86
Durendal 102369,33900955,56%1713,07
Hotchkiss H352170,63238850,00%660,69
Type 6191507,00745850,00%1394,82
Semovente M415307,00218837,50%380,58
Type 4 Ju-To7705,25507825,00%599,85
KV-26997,38827875,00%2245,68
Archer5466,00336837,50%866,54
Light Mk. VIC 271,88107837,50%106,11
P26/404316,29290742,86%600,44
Cruiser Mk. I1394,29469757,14%2575,54
Type 89 I-Go/Chi-Ro290,57211742,86%142,56
AMX M4 mle. 4571376,43776728,57%1699,96
Charioteer8838,14406714,29%636,04
FV227 Conceiver8906,57661757,14%915,02
IS-2 shielded 7859,29795785,71%1229,46
XM66F 8541,1427070,00%239,53
Vickers Medium Mk. II2138,00234633,33%492,08
Strv m/382173,33203633,33%574,23
Renault FT AC2211,33185666,67%972,53
BZ-6891698,67612633,33%1238,05
Ares 7581242,33796650,00%1560,99
Jagdpanzer E 90 91458,17682633,33%920,67
Object 279 early 101889,00893650,00%946,86
MKA 2445,00494650,00%1907,82
leKpz M 41 90 mm GF 8638,33542633,33%989,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 8670,00429650,00%530,33
Bretagne Panther 61086,50891683,33%2247,04
Nergal 8797,00645666,67%858,09
T803111201,33802650,00%674,69
T-284551,40430520,00%2035,63
Pvlvv fm/422187,60208540,00%612,51
T-463199,00379580,00%977,02
T2971010,40655540,00%1266,66
Coccodrillo 102306,00911560,00%1929,01
NC 70 Błyskawica10609,40509520,00%126,97
GSOR the TANK 9668,60558560,00%563,36
L-60 2160,60249520,00%732,31
Valentine II 4151,40529580,00%505,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2192,20410560,00%882,96
Krupp-Steyr Waffenträger 7998,80633580,00%1692,87
Fiat 30001153,25183450,00%705,63
Rinoceronte10819,25315425,00%309,96
AT-12119,50118425,00%232,36
SDP 58 Kilana8789,0035840,00%528,02
M56 Scorpion 7646,00383425,00%577,26
LTP 3182,25236450,00%836,60
Type 97 Te-Ke 2111,672923100,00%558,11
MS-1132,674930,00%1,44
Ikv 90 Typ B7544,00253333,33%432,59
Ho-Ri 281649,67774366,67%1997,30
Lorraine 155 mle. 518594,3331930,00%339,64
Somua S353386,00401333,33%1191,75
FV217 Badger101430,33618333,33%666,66
T-34 with L-11 4367,335453100,00%1305,47
Matilda IV 5429,33455366,67%991,88
Pz.Kpfw. T 25 5668,67738333,33%1660,88
TT-130M 9687,678093100,00%583,93
Stinger 101375,67516366,67%827,02
Fantôme 91299,0010733100,00%1360,11
Strv fm/21177,00157250,00%241,07
M14/412119,502732100,00%451,81
4TP162,0016020,00%36,13
T207635,50505250,00%692,99
Ikv 723488,5021820,00%1360,04
SU-18243,002882100,00%261,00
AT 15A 7839,0047720,00%813,94
Sexton I 3748,50436250,00%2834,84
M10 RBFM 5529,50342250,00%919,60
Lorraine 40 t 8563,0035620,00%338,48
T14 50,003151100,00%261,00
Type 62 7205,005401100,00%376,00
T1 Cunningham131,003110,00%0,00
Renault Otsu1157,0018910,00%574,43
Renault NC-31173,005010,00%128,94
STA-181656,007491100,00%3062,59
Renault G15531,005671100,00%1327,09
WZ-131G FT6933,007381100,00%1708,31
M46 Patton91889,0063010,00%1743,95
M48A5 Patton10413,0034510,00%8,12
Waffenträger auf E 100100,006210,00%0,00
Object 2579504,0032710,00%168,97
KPz 3 Projekt 07 HK 90,006541100,00%261,00
SU-2-122 5486,0025410,00%732,04
Convert. Medium Tank T3 3394,0023310,00%940,67
Pz.Sfl. IC 4683,0029010,00%2444,73
M16/43 Sahariano 3374,0024610,00%752,90
AC 1 Sentinel 4134,009410,00%160,98
Stridsyxa 81049,0031110,00%643,50
Großtraktor - Krupp 3113,003801100,00%409,78

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 24.04.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.12.2024
Opuścił klan: 19.04.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.08.2024
Opuścił klan: 29.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.08.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 25.08.2021
Opuścił klan: 02.08.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.02.2021
Opuścił klan: 22.03.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.05.2021
Opuścił klan: 28.06.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.02.2017
Opuścił klan: 17.11.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.09.2020
Opuścił klan: 17.02.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.06.2021
Opuścił klan: 22.07.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.11.2017
Opuścił klan: 15.11.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.07.2021
Opuścił klan: 20.08.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.11.2019
Opuścił klan: 22.09.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 23.03.2021
Opuścił klan: 02.05.2021