mamaodplotny

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25791154560
Ø Poziom6,577,737,877,87
Zwycięstwa1175045,56%533,33%2146,67%2948,33%
Porażki1376653,38%1066,67%2351,11%3050,00%
Remisy2751,07%00,00%12,22%11,67%
Przetrwane bitwy473918,37%16,67%511,11%813,33%
Zniszczone czołgi135290,5240,27260,58340,57
Zniszczonych/zgonów0,640,290,650,65
Wykryte pojazdy168510,6530,20200,44230,38
Zadane uszkodzenia557,31570,27700,93654,42
Punkty zajęcia bazy250420,971006,671984,401983,30
Punkty obrony bazy78710,3100,0050,1150,08
Doświadczenie411,77487,67534,87549,58
WN7622,22213,77605,71599,06
WN8612,20308,36559,59534,29
Ogółem
Ilość bitew25791
Ø Poziom6,57
Zwycięstwa1175045,56%
Porażki1376653,38%
Remisy2751,07%
Przetrwane bitwy473918,37%
Zniszczone czołgi135290,52
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy168510,65
Zadane uszkodzenia557,31
Punkty zajęcia bazy250420,97
Punkty obrony bazy78710,31
Doświadczenie411,77
WN7622,22
WN8612,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew15
Ø Poziom7,73
Zwycięstwa533,33%
Porażki1066,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16,67%
Zniszczone czołgi40,27
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy30,20
Zadane uszkodzenia570,27
Punkty zajęcia bazy1006,67
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie487,67
WN7213,77
WN8308,36
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew45
Ø Poziom7,87
Zwycięstwa2146,67%
Porażki2351,11%
Remisy12,22%
Przetrwane bitwy511,11%
Zniszczone czołgi260,58
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy200,44
Zadane uszkodzenia700,93
Punkty zajęcia bazy1984,40
Punkty obrony bazy50,11
Doświadczenie534,87
WN7605,71
WN8559,59
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew60
Ø Poziom7,87
Zwycięstwa2948,33%
Porażki3050,00%
Remisy11,67%
Przetrwane bitwy813,33%
Zniszczone czołgi340,57
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy230,38
Zadane uszkodzenia654,42
Punkty zajęcia bazy1983,30
Punkty obrony bazy50,08
Doświadczenie549,58
WN7599,06
WN8534,29
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew31000
Zwycięstwa619,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki2580,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,210,000,000,00
Wykryte pojazdy260,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia602,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy90,2900,0000,0000,00
Doświadczenie334,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew31
Zwycięstwa619,35%
Porażki2580,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy26,45%
Zniszczone czołgi60,19
Zniszczonych/zgonów0,21
Wykryte pojazdy260,84
Zadane uszkodzenia602,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy90,29
Doświadczenie334,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew38000
Zwycięstwa1334,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki2360,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy25,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy718,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,390,000,000,00
Wykryte pojazdy150,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia825,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy922,4200,0000,0000,00
Doświadczenie450,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew38
Zwycięstwa1334,21%
Porażki2360,53%
Remisy25,26%
Przetrwane bitwy718,42%
Zniszczone czołgi120,32
Zniszczonych/zgonów0,39
Wykryte pojazdy150,39
Zadane uszkodzenia825,45
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy922,42
Doświadczenie450,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia108,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie18,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia108,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie18,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew435000
Zwycięstwa20547,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki23052,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17139,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1910,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy2270,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia896,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17003,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy28926,6500,0000,0000,00
Doświadczenie588,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew435
Zwycięstwa20547,13%
Porażki23052,87%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy17139,31%
Zniszczone czołgi1910,44
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy2270,52
Zadane uszkodzenia896,67
Punkty zajęcia bazy17003,91
Punkty obrony bazy28926,65
Doświadczenie588,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1272662162
Zwycięstwa528041,49%350,00%523,81%2845,16%
Porażki705955,47%350,00%1676,19%3454,84%
Remisy3873,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy295723,24%116,67%29,52%1219,35%
Zniszczone czołgi42760,3410,1730,1470,11
Zniszczonych/zgonów0,440,200,160,14
Wykryte pojazdy69490,5500,0090,43390,63
Zadane uszkodzenia653,22173,00532,57461,97
Punkty zajęcia bazy192071,5120,33321,521983,19
Punkty obrony bazy143341,13315,17532,52761,23
Doświadczenie470,76439,67288,24492,56
Ogółem
Ilość bitew12726
Zwycięstwa528041,49%
Porażki705955,47%
Remisy3873,04%
Przetrwane bitwy295723,24%
Zniszczone czołgi42760,34
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy69490,55
Zadane uszkodzenia653,22
Punkty zajęcia bazy192071,51
Punkty obrony bazy143341,13
Doświadczenie470,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew6
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi10,17
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia173,00
Punkty zajęcia bazy20,33
Punkty obrony bazy315,17
Doświadczenie439,67
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew21
Zwycięstwa523,81%
Porażki1676,19%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy29,52%
Zniszczone czołgi30,14
Zniszczonych/zgonów0,16
Wykryte pojazdy90,43
Zadane uszkodzenia532,57
Punkty zajęcia bazy321,52
Punkty obrony bazy532,52
Doświadczenie288,24
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew62
Zwycięstwa2845,16%
Porażki3454,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1219,35%
Zniszczone czołgi70,11
Zniszczonych/zgonów0,14
Wykryte pojazdy390,63
Zadane uszkodzenia461,97
Punkty zajęcia bazy1983,19
Punkty obrony bazy761,23
Doświadczenie492,56

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8950010
Zwycięstwa30333,85%00,00%00,00%220,00%
Porażki57764,47%00,00%00,00%880,00%
Remisy151,68%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13414,97%00,00%00,00%110,00%
Zniszczone czołgi2620,2900,0000,0010,10
Zniszczonych/zgonów0,340,000,000,11
Wykryte pojazdy3940,4400,0000,0010,10
Zadane uszkodzenia779,090,000,00631,40
Punkty zajęcia bazy5080,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4800,5400,0000,0000,00
Doświadczenie482,630,000,00261,20
Ogółem
Ilość bitew895
Zwycięstwa30333,85%
Porażki57764,47%
Remisy151,68%
Przetrwane bitwy13414,97%
Zniszczone czołgi2620,29
Zniszczonych/zgonów0,34
Wykryte pojazdy3940,44
Zadane uszkodzenia779,09
Punkty zajęcia bazy5080,57
Punkty obrony bazy4800,54
Doświadczenie482,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew10
Zwycięstwa220,00%
Porażki880,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy110,00%
Zniszczone czołgi10,10
Zniszczonych/zgonów0,11
Wykryte pojazdy10,10
Zadane uszkodzenia631,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie261,20
Anzeigen

Czołgi (238)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M18 Hellcat6546,02379162147,81%798,65
Churchill III 5409,49554136751,94%752,62
Matilda4337,94328123051,71%914,64
GSOR 1008 8971,50577102047,55%833,14
KV-856488,6537690746,86%645,60
M56 Scorpion 7590,5848881946,52%622,89
Type 5 Chi-Ri7505,5641168243,70%571,62
Škoda T 40 6368,3934963045,71%490,24
Rhm.-Borsig Waffenträger8895,9747460246,18%734,59
Super Hellcat 7519,1244957344,85%524,66
T25/27604,1139652144,72%676,04
T675366,0030749149,08%687,46
ARL 446469,4339648046,46%640,30
T-109922,9253743338,80%609,19
Waffenträger auf Pz. IV9886,0440843040,70%488,76
IS-38780,5648038440,36%620,85
IS7669,6346535845,25%742,89
M66632,1348535453,11%930,50
Type 619560,4239934535,36%219,82
AMX AC mle. 488609,6036434138,42%380,71
AT 158678,2344432542,77%478,90
Jagdpanther II8566,6337929341,98%326,38
STA-18507,7541129240,75%386,83
AMX 50 Foch91000,9349128042,50%617,25
Jagdpanther7657,3239526044,62%701,13
Krupp-Steyr Waffenträger 7560,4445025245,24%552,68
T28 Prototype8628,2938624741,70%414,87
P.44 Pantera8768,1252524545,31%770,03
AMX 50 1008638,6842324437,30%410,69
IS-710925,1646723637,29%446,90
AT 86518,7735023549,36%778,91
Jagdpanzer IV6515,6032322946,29%795,82
Sturer Emil7556,5234222142,53%574,94
AMX AC mle. 467591,8541322045,45%635,29
T297678,6151620146,77%684,99
T309882,8747319640,31%513,91
Caernarvon8592,9947118343,17%434,28
Type 4 Chi-To6404,4931617746,33%590,43
ARL V396455,0729117544,57%638,49
Tortoise9938,1649717538,29%477,34
Nashorn6580,1733417143,27%807,67
AT 77790,8944917046,47%891,31
S35 CA5463,1327716645,18%927,29
T1 Heavy5393,9332516445,12%650,94
Konštrukta T-34/1007447,3442215848,73%521,54
T25 Pilot Number 1 8444,7144515837,97%276,28
KV-220-2 5440,5552015747,13%661,23
T-34-85M 6384,4636515440,91%362,13
Prototipo Standard B91190,8760614946,98%952,50
SU-1018577,5045514339,16%354,05
Pz.Sfl. IVc5387,8023213348,12%760,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6602,3246413043,08%819,97
Type 3 Chi-Nu5203,3820912845,31%324,48
TVP VTU Koncept8457,1441712634,92%286,95
Matilda IV 5247,2932612643,65%388,26
BDR G1 B5333,7728912450,00%535,83
Cromwell6336,1542212354,47%540,18
Bisonte C45 8912,4459212244,26%773,39
AMX M4 mle. 457647,7852312152,07%712,66
Lorraine 40 t 8978,6453411847,46%969,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4230,9022911648,28%481,78
IS-M8573,8646411340,71%382,81
Churchill I5311,0233911235,71%411,59
Black Prince7427,2546211042,73%323,15
Churchill VII6305,0028810637,74%261,68
AMX 50 1209663,5042710228,43%280,86
AT 25313,3526610247,06%619,04
Conqueror9732,925259935,35%331,14
M3 Lee4159,631949757,73%466,32
Jagdtiger9784,784439739,18%364,22
KV-15348,282889750,52%563,13
StuG III Ausf. G5305,692469452,13%596,98
Grille 1510857,874309235,87%312,88
Ares 758553,345429048,89%453,30
Type 1 Chi-He4163,241868741,38%269,39
Object 2639828,896038751,72%551,09
Valentine AT4220,391888549,41%529,32
Pudel 6481,964518138,27%558,10
WZ-111 Alpine Tiger 8675,465508140,74%503,08
Marder II3191,852017561,33%546,45
M5 Stuart478,372107346,58%61,60
Škoda T 256330,073786841,18%377,04
Škoda T 245256,062476446,88%513,85
P.43 bis6391,233706450,00%549,74
Somua SAu 404195,331846355,56%424,55
AMX 50 Foch B101108,106116251,61%651,33
Ares 859764,245496235,48%405,12
B14220,702336051,67%485,88
AAT60 81264,886505841,38%1184,98
T-284215,292155653,57%552,21
Crusader6234,353255440,74%473,64
O-I6300,353785248,08%299,90
Marder 38T4288,692115240,38%523,22
M8A14274,712525147,06%583,92
AltProto AMX 30 8730,245465046,00%615,43
Type 97 Chi-Ha3134,781534938,78%215,69
M2 Light293,881354850,00%218,52
AMBT 8609,544244630,43%378,13
M75196,223154551,11%514,51
Alecto4258,782374555,56%627,14
M3 Stuart396,401584341,86%142,82
T82 HMC496,261924351,16%152,11
T-463134,671953948,72%410,67
TNH 105/10008568,784843743,24%407,23
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,422313636,11%318,26
Type 95 Heavy4167,292193542,86%313,18
T56 GMC3186,372333554,29%558,82
STB-110709,944723438,24%270,28
Pz.Kpfw. I253,641263339,39%14,13
Pz.Kpfw. T 25 5288,814033256,25%621,68
Covenanter5176,032943151,61%441,35
Universal Carrier 2-pdr290,711213141,94%136,30
SU-263120,131393053,33%217,13
SU-855380,523332948,28%685,19
SU-100M17614,545462853,57%712,19
P26/404173,962172748,15%280,54
SU-130PM 81278,005092725,93%960,88
T-34 shielded 5235,303262737,04%299,17
Strv 746389,854642653,85%592,10
Renault UE 57384,961592653,85%123,73
M415206,632082425,00%44,65
M2 Medium Tank3115,751522445,83%232,96
O-Ni7454,504872441,67%283,98
GSOR 1010 FB 8439,924202441,67%237,63
TNH T Vz. 519930,826662254,55%694,87
Pz.Kpfw. II Luchs417,901802157,14%161,66
T-45 2127,761972152,38%502,59
AC 1 Sentinel 4139,762992152,38%324,60
105 leFH18B2 5318,753032045,00%389,88
FV217 Badger101274,105932050,00%802,14
H3 91083,457492060,00%878,92
P.43 ter7551,584591942,11%638,31
SU-100Y 6482,944961866,67%774,70
T1 Cunningham158,591381729,41%97,95
Sturmpanzer II4119,821411735,29%123,22
T1 HMC259,25941631,25%67,55
SU-18278,811191637,50%214,13
Turán III prototípus 5284,003931668,75%641,43
Type 62 7454,604491546,67%730,77
D23194,002761566,67%815,93
T-262130,931311533,33%469,60
T216150,072651533,33%115,19
TS-5 81029,075961553,33%917,17
D12119,141291450,00%371,54
SU-5451,21961435,71%2,54
VK 45.03 7785,506441464,29%1021,97
TKS z n.k.m. 20 mm 2142,853291346,15%648,85
WZ-111 8664,857301369,23%766,41
Object 283 91214,777141361,54%1162,51
Durendal 101300,544931338,46%630,15
M4 Improved 5203,503001241,67%245,62
Dicker Max 6506,334291258,33%854,48
Somua SM 8788,426601266,67%782,06
Chi-Ni219,821521145,45%42,60
AMX 50 B10563,646191172,73%355,37
Object 70591243,096511136,36%858,46
Renault FT AC281,401081060,00%222,12
Progetto M35 mod. 46 8610,402971030,00%358,52
STA-2 8462,803851030,00%258,35
BT-7 artillery 361,401431030,00%1,43
AMX Canon d'assaut 105 8362,003921040,00%104,98
Pvlvv fm/42245,11128977,78%264,10
Ikv 723173,33173933,33%261,88
Panzerjäger I2192,78292966,67%801,08
Super Conqueror101298,56647955,56%816,78
Object 27710404,22498944,44%95,76
Black Prince II 71111,78700944,44%1507,36
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5155,67232933,33%94,68
Vickers Medium Mk. I199,88181862,50%496,94
TVP T 50/5110588,25310825,00%135,97
T2 Medium Tank2110,63164862,50%527,33
Stone Sentinel 81544,38757875,00%1610,55
Excelsior 5421,25466837,50%619,83
Renault NC-31173,7198742,86%158,85
Progetto M40 mod. 65101265,71630757,14%961,75
MS-1118,4397728,57%0,00
Cruiser Mk. I1154,57155757,14%752,58
Object 703 Version II 81015,14501714,29%827,57
T-50-2 6122,57297728,57%27,94
Rheinmetall Skorpion G 8729,57564742,86%506,10
T26E3 Eagle 7 7557,57482728,57%429,47
LT vz. 35274,17146666,67%315,61
Renault FT194,33167666,67%527,62
Renault Otsu120,33140650,00%73,15
Leo7267,17242616,67%101,76
Vickers Mk. E Type B241,5092633,33%0,00
T-29 3178,00266633,33%371,16
Valentine II 463,83181633,33%3,10
Cromwell B 6357,83363633,33%358,78
M7 Priest361,80107540,00%49,28
Cruiser Mk. IV4196,80294540,00%411,62
Jagdpanzer E 10010600,80529560,00%339,07
Kampfpanzer 07 P(E) 10433,00458540,00%64,30
Windhund 884,40413560,00%232,08
MTLS-1G14 3107,80184520,00%151,13
TOG II* 6513,40478540,00%585,35
Light Mk. VIC 264,00146560,00%264,86
Strv fm/21137,7559425,00%0,00
LT vz. 38340,00130450,00%114,92
P.435142,00306475,00%351,71
Leichttraktor111,0051450,00%82,83
SU-76M4106,25166450,00%114,41
SU-85I 581,00237475,00%261,00
43 M. Toldi III 377,25199425,00%91,42
Bat.-Châtillon 25 t10678,67596366,67%470,09
GSOR the TANK 91414,33578366,67%1334,09
IS-2M 7648,0026030,00%441,74
M24E2 Super Chaffee 6250,67394366,67%611,52
L-60 265,008030,00%76,86
M10 RBFM 5349,67396366,67%662,72
M4A1 Revalorisé 8266,67716366,67%269,97
Vickers Medium Mk. II271,508220,00%81,14
AMX 40434,0014420,00%0,00
Type 97 Te-Ke 269,50113250,00%165,32
Cruiser Mk. II2189,00178250,00%663,94
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6175,005912100,00%391,95
ARMT 5166,0010020,00%71,82
KV-1SA 5601,50390250,00%1170,03
Pz.Sfl. IC 4149,50244250,00%268,13
Bretagne Panther 61032,50574250,00%1650,67
M4A1 FL 10 6685,005332100,00%1083,39
Fantôme 9742,5030120,00%352,93
Kolohousenka1157,002501100,00%790,54
Fiat 3000194,002271100,00%466,08
4TP10,001501100,00%261,00
SU-2-122 50,002110,00%0,00
AMR 35 2132,0013410,00%326,08
MKA 20,001241100,00%261,00
T-103 8456,007551100,00%423,50
Kanonenjagdpanzer 105 8798,006301100,00%749,35
Tiger 131 6248,0031710,00%96,01
Patton the Tank 9431,0015510,00%114,53
Tetrarch 20,001111100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5521,0016310,00%1290,04
Valiant 5427,0027010,00%798,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,004391100,00%832,43
WZ-120-1G FT 80,0020910,00%0,00
Chi-Go 7576,0010611100,00%641,01

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.01.2026
Opuścił klan: 11.10.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2025
Opuścił klan: 14.01.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2025
Opuścił klan: 16.11.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.10.2024
Opuścił klan: 26.01.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.09.2024
Opuścił klan: 28.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.05.2024
Opuścił klan: 01.09.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.02.2024
Opuścił klan: 28.04.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.06.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.01.2024
Opuścił klan: 28.01.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.11.2023
Opuścił klan: 26.12.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.01.2023
Opuścił klan: 07.10.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.01.2021
Opuścił klan: 26.06.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.11.2020
Opuścił klan: 21.11.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.12.2020
Opuścił klan: 09.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.01.2021
Opuścił klan: 23.01.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.05.2022
Opuścił klan: 10.12.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.12.2022
Opuścił klan: 17.12.2022
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.10.2020
Opuścił klan: 10.11.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.01.2023
Opuścił klan: 17.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.12.2019
Opuścił klan: 18.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.06.2018
Opuścił klan: 01.09.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 21.12.2018
Opuścił klan: 22.12.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.04.2020
Opuścił klan: 26.09.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.09.2018
Opuścił klan: 03.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.11.2018
Opuścił klan: 20.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.11.2017
Opuścił klan: 06.06.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 11.11.2016
Opuścił klan: 29.10.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 19.05.2015
Opuścił klan: 08.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 21.02.2015
Opuścił klan: 16.05.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.11.2014
Opuścił klan: 19.02.2015