malabade

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.04.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33814026321
Ø Poziom8,450,009,089,61
Zwycięstwa1624048,03%00,00%1246,15%13842,99%
Porażki1697550,20%00,00%1453,85%17454,21%
Remisy5991,77%00,00%00,00%92,80%
Przetrwane bitwy1072131,71%00,00%519,23%10733,33%
Zniszczone czołgi233090,6900,00120,462540,79
Zniszczonych/zgonów1,010,000,571,19
Wykryte pojazdy300290,8900,00230,881560,49
Zadane uszkodzenia1.104,750,001.126,231.496,96
Punkty zajęcia bazy241050,7100,00311,191860,58
Punkty obrony bazy96430,2900,0000,001520,47
Doświadczenie591,620,00596,54666,81
WN7859,510,00651,29814,21
WN81028,870,00883,001149,90
Ogółem
Ilość bitew33814
Ø Poziom8,45
Zwycięstwa1624048,03%
Porażki1697550,20%
Remisy5991,77%
Przetrwane bitwy1072131,71%
Zniszczone czołgi233090,69
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy300290,89
Zadane uszkodzenia1.104,75
Punkty zajęcia bazy241050,71
Punkty obrony bazy96430,29
Doświadczenie591,62
WN7859,51
WN81028,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew26
Ø Poziom9,08
Zwycięstwa1246,15%
Porażki1453,85%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy519,23%
Zniszczone czołgi120,46
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy230,88
Zadane uszkodzenia1.126,23
Punkty zajęcia bazy311,19
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie596,54
WN7651,29
WN8883,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew321
Ø Poziom9,61
Zwycięstwa13842,99%
Porażki17454,21%
Remisy92,80%
Przetrwane bitwy10733,33%
Zniszczone czołgi2540,79
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy1560,49
Zadane uszkodzenia1.496,96
Punkty zajęcia bazy1860,58
Punkty obrony bazy1520,47
Doświadczenie666,81
WN7814,21
WN81149,90
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew285000
Zwycięstwa11841,40%00,00%00,00%00,00%
Porażki16557,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7727,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1450,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy1490,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.326,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4541,5900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2450,8600,0000,0000,00
Doświadczenie570,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew285
Zwycięstwa11841,40%
Porażki16557,89%
Remisy20,70%
Przetrwane bitwy7727,02%
Zniszczone czołgi1450,51
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy1490,52
Zadane uszkodzenia1.326,83
Punkty zajęcia bazy4541,59
Punkty obrony bazy2450,86
Doświadczenie570,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52000
Zwycięstwa2038,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki3261,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1732,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy270,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia756,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1352,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy490,9400,0000,0000,00
Doświadczenie547,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew52
Zwycięstwa2038,46%
Porażki3261,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1732,69%
Zniszczone czołgi290,56
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy270,52
Zadane uszkodzenia756,23
Punkty zajęcia bazy1352,60
Punkty obrony bazy490,94
Doświadczenie547,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia397,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie254,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy10,25
Zadane uszkodzenia397,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie254,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew668000
Zwycięstwa35352,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki29343,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy223,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25638,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3690,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy3940,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.090,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9121,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8701,3000,0000,0000,00
Doświadczenie600,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew668
Zwycięstwa35352,84%
Porażki29343,86%
Remisy223,29%
Przetrwane bitwy25638,32%
Zniszczone czołgi3690,55
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy3940,59
Zadane uszkodzenia1.090,22
Punkty zajęcia bazy9121,37
Punkty obrony bazy8701,30
Doświadczenie600,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew209000
Zwycięstwa10952,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki9746,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7837,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1170,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy980,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.223,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy890,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2581,2300,0000,0000,00
Doświadczenie662,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew209
Zwycięstwa10952,15%
Porażki9746,41%
Remisy31,44%
Przetrwane bitwy7837,32%
Zniszczone czołgi1170,56
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy980,47
Zadane uszkodzenia1.223,29
Punkty zajęcia bazy890,43
Punkty obrony bazy2581,23
Doświadczenie662,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (302)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
ELC EVEN 90 8471,89582156649,04%825,83
E 50 Ausf. M101343,68610102746,45%997,84
E 7591500,19656100350,85%1395,94
122 TM 81210,2562998750,66%1339,65
Bofors Tornvagn 81257,9672377950,06%1342,95
T110E3101588,7456568445,32%955,32
T-62A101120,4457567842,63%744,45
Tiger II8603,3747560645,38%483,07
T26E5 Patriot 8914,1270757150,09%1035,47
ShPTK-TVP 100 81216,4260955450,00%1301,40
M10 RBFM 5613,4551154852,19%1235,97
Strv 103B101774,0564553548,22%1222,48
Super Conqueror101754,4070950049,40%1350,21
Leopard 1101527,3761742547,76%1155,46
AT 15A 7941,1266141854,78%1441,65
E 509856,8256940948,17%633,07
FV217 Badger101672,3865938045,79%1078,57
Jagdpanther II8926,4047436146,54%809,97
Bat.-Châtillon 155 58101079,8255535447,18%810,32
Škoda T 27 81004,2161435344,48%1192,16
Jagdpanzer E 100101786,3162835150,43%1291,19
Tiger I7462,4131834940,69%336,68
E 100101527,9367134848,28%1097,63
Grille 15101661,5554534248,25%1071,62
Panther II8551,0246132941,64%451,87
Progetto M40 mod. 65101472,9561332845,12%1095,09
Panhard EBR 10510862,1860632342,11%899,27
Maus101744,7174531853,77%1388,56
T110E5101665,8969531444,27%1176,87
AE Phase I 91483,7673430752,12%1351,69
T-832 81369,0970030352,81%1462,20
ASTRON Rex 105 mm 81268,4469627651,09%1394,51
Vz. 55101843,4177526248,85%1337,26
Manticore10871,5366125951,74%972,97
UDES 15/16101711,1772024748,18%1315,46
Strv S1 81331,7056524745,34%1254,56
Controcarro 3 Minotauro101956,6278124553,47%1404,77
Kampfpanzer 50 t 91462,2271824445,49%1152,03
Object 430U101321,6764923845,80%891,48
VK 36.01 (H)6296,0125522544,00%255,88
Škoda T 56 81506,5872622448,66%1368,22
M48A5 Patton101402,1171522348,43%1083,81
Taschenratte112062,5583622248,20%1193,01
Object 780 101646,1169721650,00%1179,18
Centurion Action X101576,2668421152,13%1258,57
CS-67 Szakal111439,4561121147,87%955,29
IS-2-II8816,2054520545,85%787,38
T803111440,7677320446,08%803,37
P.44 Pantera8836,9156720346,80%877,69
Panther7484,7737719942,71%524,63
ST-II101621,4472919846,46%1109,66
Strv 103-091223,5755319646,94%842,30
VK 30.02 (M)6544,6640319547,18%900,03
Rhm.-Borsig Waffenträger81072,9152319442,27%831,32
Object 140101368,2469419451,55%1062,33
Mäuschen91179,4760418745,99%936,19
XM69 Hacker111583,9571318250,55%1017,33
CS-63101379,1970318153,59%1070,85
IS-2 shielded 7788,8647818047,78%881,41
TNH T Vz. 5191258,8958917749,15%1069,28
AMBT 81220,6864817750,28%1337,43
TVP T 50/51101620,0562717441,38%1347,31
STG Guard 8866,6145817345,09%848,69
P.43 bis6495,6038716539,39%693,61
Object 268 Version 4101696,6067716056,25%1180,27
Lorraine 155 mle. 518882,9359415947,80%843,43
T78 61020,1662915248,68%1703,07
T57 Heavy101769,7268014850,00%1322,36
T3091324,6368614748,98%1066,73
Strv 107-12111875,6769214752,38%1201,05
Object 277101663,4868014538,62%1191,94
Panhard AML Lynx 6x68231,2141114441,67%159,05
Kampfpanzer 07 P(E) 101605,9273513850,00%1243,01
UDES 038962,7852713440,30%839,37
Bat.-Châtillon 155 559883,3458213345,11%703,93
Pz.Kpfw. VII101738,5972113347,37%1193,97
STB-1101496,8965313147,33%1178,11
FV4005 Stage II101457,5559513055,38%1088,25
BV-111111717,9880112951,94%1186,24
Vz. 63P111908,2980512846,88%1106,92
T-448550,8651412746,46%527,92
Cromwell B 6753,5058512748,03%1434,06
AMX 12 t6300,1931012646,83%605,26
Obsidian 81101,8173912356,10%1470,03
P.43 ter7602,9346712139,67%698,04
M10391190,9967812149,59%1009,72
Marder II3194,3616211949,58%470,25
Pz.Sfl. IVc5312,8121711745,30%491,20
AT-FV230 Breaker111705,5980111650,00%966,34
IS-3-II91180,8069511545,22%980,64
Prototipo Standard B91125,8067711051,82%990,41
Hotchkiss EBR7283,4046310647,17%391,59
AMX ELC bis5137,5221710244,12%229,05
M40/M438921,1963310050,00%874,80
Durchbruchswagen 24111,881789947,47%109,17
Dicker Max 6934,235219950,51%1662,20
M53/M5591079,366359741,24%932,11
Caernarvon8694,415649635,42%507,27
AMX 13 F3 AM6588,713799444,68%704,68
Nashorn6342,122849343,01%340,99
Kranvagn101823,597399248,91%1360,41
AMX 13 757495,864889147,25%925,27
M4A3E8 Thunderbolt VII 6536,665948750,57%941,01
Type 5 Heavy101948,647538654,65%1392,28
Object 26391486,036358656,98%1269,22
Controcarro 1 Mk. 291432,828348555,29%1381,56
M127717,584338445,24%744,57
Cromwell6389,453638340,96%494,46
Centurion Mk. 7/191320,108168256,10%1212,61
Lorraine 155 mle. 507696,364658051,25%740,09
T-34-856362,154237949,37%498,02
Sturer Emil7554,664267738,96%495,57
Škoda T 256441,994057643,42%607,54
Vz. 60S Dravec 101536,936927640,79%732,33
T-549932,536307639,47%723,88
Konštrukta T-34/1007555,624307450,00%699,57
Waffenträger auf Pz. IV91553,185617459,46%1265,42
Char Mle. 75 9626,965907343,84%633,79
Black Prince7449,715417244,44%367,26
Carro d'assalto P.887658,946377248,61%740,68
Conqueror9708,906987152,11%467,37
TNH 105/10008769,846657050,00%793,89
T328946,467327048,57%976,97
Centurion Mk. I8708,636617055,71%799,17
Super Hellcat 7704,134327050,00%998,50
VK 30.01 (H)5335,723016956,52%748,80
KV-1S6440,703486939,13%534,90
Jagdtiger Prototype 81384,996616946,38%1308,45
Jagdtiger91088,346076847,06%751,56
M46 Patton91070,427436752,24%949,51
Marder 38T4270,371956741,79%497,95
SU-10181186,207096650,00%1320,12
Leopard Prototyp A91008,624946540,00%721,58
T-437607,396316467,19%970,91
AT 158646,776126250,00%518,34
KV-5 81208,007596251,61%1474,88
T110E4101733,326826045,00%1069,64
Type 64 6446,005246048,33%1069,17
VK 100.01 (P)81038,247975955,93%1186,87
T-109925,026565545,45%689,96
T34 81191,417105459,26%1360,60
Nergal 81165,575945429,63%999,49
Ferdinand8982,066735354,72%975,81
TVP VTU Koncept8581,624875242,31%529,26
Vz. 44-17711,756025139,22%664,46
Rheinmetall Skorpion G 8520,183165145,10%327,80
AMX 404132,451724940,82%234,84
Comet7465,185594953,06%623,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3125,921794839,58%144,56
T92 HMC101177,775154843,75%839,84
Ikv 65 Alt II6606,534524757,45%1128,91
M26 Pershing8747,745144738,30%655,85
Pz.Kpfw. II238,851234647,83%66,17
T28 Prototype81022,376994658,70%1107,25
Tortoise91178,377934656,52%838,80
LHMTV8443,266064656,52%703,06
Ikv 90 Typ B7649,764614546,67%747,96
AMX 13 105 AM mle. 505332,622624546,67%532,23
IS-38768,166664553,33%789,02
T288582,025544443,18%361,45
Object 274a 81027,655724355,81%1207,27
Kanonenjagdpanzer 105 81151,166564344,19%1211,80
Pudel 6844,516144148,78%1561,31
KV-15404,023704136,59%599,40
SMV CC-6781229,388194055,00%1393,07
Jagdpanzer IV6299,623693953,85%394,70
T25/27790,155603948,72%972,67
M-VI-Y9872,154623948,72%644,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G3131,471973847,37%322,53
UDES 1691316,277743754,05%1250,15
Somua SAu 404136,001513732,43%89,51
IS7828,815473644,44%877,06
Bat.-Châtillon 12 t8242,064513452,94%295,58
Panhard AMD 178B6139,743003450,00%201,87
M36 Jackson6437,453663339,39%455,93
AT 77465,855623360,61%484,05
Indien-Panzer8932,827393360,61%1215,03
T25 AT7510,944263246,88%455,87
T-50-2 6168,092343237,50%144,06
T-345266,393223158,06%613,66
T297810,816643154,84%956,77
FV4004 Conway91750,817433148,39%1477,73
Object 43091029,615533138,71%672,28
Churchill VII6421,274853050,00%567,07
P.435358,793682864,29%1047,56
KV-37217,704142744,44%58,86
Škoda T 245361,353512650,00%893,88
Leichttraktor115,38712646,15%49,15
SU-130PM 81171,384592650,00%1162,15
T 55A 91470,125452646,15%1401,14
Emil II91645,687572532,00%1232,69
Jagdpanther7281,643892544,00%144,72
SU-100M171179,447492552,00%1788,06
E 75 TS 81166,287402544,00%1191,84
Lansen C 81118,965622536,00%1108,88
SMV CC-567598,254882454,17%685,94
Cruiser Mk. IV4115,081692441,67%109,88
T959507,716522462,50%328,49
M446717,755672445,83%1127,75
Waffenträger auf E 100101480,526732356,52%892,65
T28 Concept 7827,175022352,17%1104,23
Sturmpanzer I Bison398,641472263,64%305,04
Charioteer8750,914332245,45%612,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6319,235112250,00%679,43
Sturmpanzer II4143,901632157,14%370,23
T-1506264,483742138,10%144,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. D477,671522138,10%0,28
T-34-85M 6379,192722147,62%425,28
AMX 383121,551902050,00%253,72
M24E2 Super Chaffee 6303,894201844,44%647,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3111,351681758,82%279,39
Tiger 131 6859,186161741,18%1263,84
TOG II* 6854,714901741,18%1289,89
Excalibur 6854,764891758,82%1355,49
M4A1 FL 10 6492,184301741,18%561,86
Ikv 1035336,382601656,25%764,27
AT 86764,697371662,50%1646,35
A-20561,131791553,33%139,74
Pz.Kpfw. II Luchs441,401181513,33%1,50
Pz.Sfl. IVb4300,471341526,67%752,87
IS-3A 81004,476581533,33%807,71
M8A14253,432321457,14%588,65
BT-74146,232561338,46%228,32
Somua S353201,381441323,08%355,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5390,694421353,85%976,15
GSR 3301 Setter7219,384491346,15%267,07
Progetto CC55 mod. 548925,424451241,67%718,87
M18 Hellcat6402,754091250,00%512,53
T26E3 Eagle 7 71121,007391241,67%1455,33
Matilda4497,004611172,73%1598,80
ST vz. 394276,912781145,45%684,31
VK 30.02 (D)7948,367881145,45%1476,28
Cruiser Mk. III343,271041127,27%1,16
T-80464,272341154,55%135,52
T7 Combat Car 262,821431154,55%190,80
VK 45.03 71238,005881127,27%1459,48
M10 Wolverine5330,602671040,00%450,42
T26E4 SuperPershing 8621,604461040,00%479,66
FCM 36272,001551040,00%65,09
Cavalier5290,904661080,00%732,61
SU-100Y 6641,606391070,00%1090,57
SU-122-44 7661,405661050,00%742,60
Caernarvon Action X 8518,603421020,00%287,12
T-54 first prototype 8648,804361040,00%548,66
Bretagne Panther 6686,105301040,00%1109,66
AMX Canon d'assaut 105 8933,106171050,00%824,54
M4A1 Revalorisé 8922,306251050,00%935,59
T1 Cunningham153,44111966,67%274,92
M4A1 Sherman5244,11232955,56%496,31
4TP1161,11250955,56%725,77
M3 Lee4267,00236944,44%780,95
M2 Medium Tank350,67155955,56%137,59
AT-1298,11118955,56%262,50
Kunze Panzer 91178,11744966,67%1140,77
Sav m/434198,00233887,50%530,66
T2 Medium Tank254,38164837,50%14,80
AMX M4 mle. 49 Liberté 81197,88966862,50%1602,88
M2254,57158742,86%15,74
P26/404179,143367100,00%483,11
Churchill I588,86320785,71%261,00
Panzerjäger I2106,71131742,86%186,80
Panther/M10 7485,14529757,14%610,56
43 M. Toldi III 3239,43256714,29%893,95
Chi-Go 71430,861054785,71%2421,99
Renault NC-31145,8362616,67%0,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4469,67247666,67%1355,45
MS-1181,67125616,67%207,62
Valentine AT4466,67323633,33%1142,83
StuG IV 5358,00221633,33%630,81
LT vz. 383173,60206560,00%615,47
Pz.Kpfw. 35 (t)252,80130540,00%6,62
Stuart I-IV375,60104540,00%29,74
SU-76M471,80169580,00%261,00
Strv m/40L3200,00253475,00%681,90
Lago4270,50209450,00%667,98
StuG III Ausf. G5109,25268475,00%261,00
Valentine3232,50196450,00%654,83
T-70334,00147425,00%0,00
Primo Victoria 81089,25711450,00%1435,47
Valiant 5474,00413450,00%862,31
Vickers Medium Mk. I129,00100250,00%80,63
LT vz. 35244,0010220,00%0,00
Renault FT10,0081250,00%83,60
Renault Otsu193,50143250,00%243,72
Pz.Sfl. IC 4412,00526250,00%1173,57
BT-7 artillery 3280,50287250,00%858,47
Kolohousenka10,001181100,00%261,00
Strv fm/211430,005301100,00%3045,17
Fiat 3000191,005910,00%189,86
Strv m/38265,002481100,00%275,03
TKS z n.k.m. 20 mm 2542,009261100,00%4660,27
M15/423339,004671100,00%1298,28
BT-2236,005010,00%0,00
M2 Light2143,003951100,00%590,00
T-4630,004510,00%0,00
T-602105,0019410,00%248,81
Windhund 8703,004201100,00%638,31
IS-2M 7855,004921100,00%932,13
T-45 2259,0038010,00%1118,22
Type 3 Chi-Nu Kai 5104,0024910,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4495,006021100,00%1425,55
LTP 3149,005310,00%412,97

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.04.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.04.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2019
Opuścił klan: 08.09.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.03.2019
Opuścił klan: 28.03.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.03.2019
Opuścił klan: 15.03.2019