luggl123

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.10.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34244000
Ø Poziom7,880,000,000,00
Zwycięstwa1819953,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki1570545,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy3400,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1065531,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi369061,0800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,560,000,000,00
Wykryte pojazdy436141,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.476,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy239820,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy263040,7700,0000,0000,00
Doświadczenie619,550,000,000,00
WN71415,240,000,000,00
WN81975,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34244
Ø Poziom7,88
Zwycięstwa1819953,15%
Porażki1570545,86%
Remisy3400,99%
Przetrwane bitwy1065531,11%
Zniszczone czołgi369061,08
Zniszczonych/zgonów1,56
Wykryte pojazdy436141,27
Zadane uszkodzenia1.476,49
Punkty zajęcia bazy239820,70
Punkty obrony bazy263040,77
Doświadczenie619,55
WN71415,24
WN81975,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew227000
Zwycięstwa12555,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki9140,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy114,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9240,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1630,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy990,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.593,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4632,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1340,5900,0000,0000,00
Doświadczenie771,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew227
Zwycięstwa12555,07%
Porażki9140,09%
Remisy114,85%
Przetrwane bitwy9240,53%
Zniszczone czołgi1630,72
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy990,44
Zadane uszkodzenia1.593,39
Punkty zajęcia bazy4632,04
Punkty obrony bazy1340,59
Doświadczenie771,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa1352,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1248,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy341,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia846,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy672,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy381,5200,0000,0000,00
Doświadczenie490,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa1352,00%
Porażki1248,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%
Zniszczone czołgi180,72
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy341,36
Zadane uszkodzenia846,12
Punkty zajęcia bazy672,68
Punkty obrony bazy381,52
Doświadczenie490,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1142,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki1557,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy623,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy170,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia543,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,1500,0000,0000,00
Doświadczenie330,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1142,31%
Porażki1557,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy623,08%
Zniszczone czołgi190,73
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy170,65
Zadane uszkodzenia543,96
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy40,15
Doświadczenie330,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia316,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie166,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia316,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie166,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew62000
Zwycięstwa3048,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki3251,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2337,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi520,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy641,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.078,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1812,9200,0000,0000,00
Doświadczenie536,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew62
Zwycięstwa3048,39%
Porażki3251,61%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2337,10%
Zniszczone czołgi520,84
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy641,03
Zadane uszkodzenia1.078,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1812,92
Doświadczenie536,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew301000
Zwycięstwa15150,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki14648,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11839,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2180,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy3021,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia950,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6562,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2680,8900,0000,0000,00
Doświadczenie536,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew301
Zwycięstwa15150,17%
Porażki14648,50%
Remisy41,33%
Przetrwane bitwy11839,20%
Zniszczone czołgi2180,72
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy3021,00
Zadane uszkodzenia950,38
Punkty zajęcia bazy6562,18
Punkty obrony bazy2680,89
Doświadczenie536,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew265000
Zwycięstwa15759,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki10740,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8833,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1930,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy1280,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.669,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy860,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1070,4000,0000,0000,00
Doświadczenie831,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew265
Zwycięstwa15759,25%
Porażki10740,38%
Remisy10,38%
Przetrwane bitwy8833,21%
Zniszczone czołgi1930,73
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy1280,48
Zadane uszkodzenia1.669,12
Punkty zajęcia bazy860,32
Punkty obrony bazy1070,40
Doświadczenie831,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (259)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Leopard 1102740,38803145956,96%2790,72
E 7591918,40718122654,16%2064,32
M18 Hellcat6743,9341191950,60%1375,79
Bat.-Châtillon 25 t102349,5870884754,31%2466,87
E 25 71235,4868376553,20%2217,86
M24 Chaffee5458,8446276254,72%1825,34
SU-1006638,0536473751,02%1127,13
T499960,4252972249,58%1451,01
M41 Walker Bulldog8820,2957568649,71%1766,79
T-62A102329,0466868349,63%2421,81
Object 140102179,7368967351,26%2159,00
AMX 13 9091262,9563567055,37%2363,62
Tiger I71246,8360262557,76%1921,66
Centurion Mk. 7/192241,1879262157,81%2762,19
T57 Heavy102445,2266461552,03%2342,94
T-5491741,9974959155,16%2086,71
Type 59 81727,4096353158,76%2778,09
Object 268102234,4555852347,61%1792,68
KV-856921,3748350949,71%1822,04
T110E5102531,0183250151,10%2235,93
Tiger II81282,3254749548,48%1508,29
ISU-15281274,5841845745,08%1304,40
Object 70491684,4748145749,02%1300,20
leKpz M 41 90 mm GF 81143,4254238655,96%2296,13
FV4202 81614,1298937659,04%2897,61
Conqueror92426,6797437259,41%2863,04
Cromwell6984,7156136257,73%2667,04
G.W. Panther7879,9236535246,88%1107,09
Bat.-Châtillon 25 t AP91955,4057635051,71%2456,66
T54E191594,1251234947,56%1501,62
SU-1527552,5135434545,22%597,50
VK 28.016115,8627534141,64%74,51
AMX 13 105101857,3281531856,60%2886,61
Object 260 102490,5980329749,49%2079,87
FV4005 Stage II102148,1058829350,85%1887,67
Kampfpanzer 07 RH 81749,4791626364,26%3029,97
T-4481151,7265325151,39%1719,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3237,6836424757,89%1408,50
G.W. Tiger (P)81058,9542524543,27%1176,53
Spähpanzer Ru 25191199,4864824351,85%2093,44
E 5092261,1976724054,17%2609,27
T675427,3131623056,96%1020,08
Charioteer81893,4774823057,83%2708,68
Centurion Action X102194,0081222755,95%2106,44
Strv 103B102753,2582322549,78%2227,45
AMX ELC bis5637,2946322556,00%2848,40
Cromwell B 6842,6657922056,36%1846,71
Grille5434,5125821344,13%831,43
T110E3102515,6085021356,81%2162,81
Progetto M35 mod. 46 81735,8689421356,34%2644,66
Strv S1 81670,2770921249,53%2005,66
T-34-856754,7455620857,21%1764,99
T-100 LT101346,7973220555,12%1989,60
M60 102791,9783420455,88%2892,90
T95/FV4201 Chieftain 102717,2395020064,00%2283,92
VK 36.01 (H)6756,9443619454,64%1503,40
IS-381411,3965019256,25%1784,07
Hummel6535,9326218246,15%695,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5590,4549717451,15%1831,16
T 55A 91930,4280116958,58%2154,78
Object 277102286,1883515855,06%2029,62
T-437977,8552415561,94%1927,77
SU-855256,8719415152,32%445,62
VK 16.02 Leopard558,7116514945,64%72,15
Centurion Mk. I81147,4250614750,34%1514,64
G.W. Tiger91486,3367114649,32%1468,66
IS71059,7754314550,34%1639,83
T3 HMC2178,4321814551,03%790,99
Grille 15102444,7060014153,19%1839,56
T376559,9947114052,14%1570,23
Strv 107-12113574,80103513860,87%3042,23
Leopard Prototyp A92099,7785013855,80%2386,06
Jagdpanzer E 100102651,0275113656,62%2105,32
M48A5 Patton102728,0584313151,15%2479,23
Marder II3213,5617312849,22%528,33
Chrysler K GF 81643,8994912660,32%2256,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4152,7415012549,60%223,50
KV-15371,7526112544,80%628,79
Patton the Tank 92055,0678312356,10%2428,62
G.W. E 100101441,2367512152,89%1281,96
Kampfpanzer 50 t 92765,97113711864,41%3084,23
STB-1102394,7489211562,61%2541,21
Matilda4393,5633311357,52%1186,05
UDES 0381686,6071611052,73%2172,14
StuG III Ausf. G5217,6416110639,62%251,48
T-284126,481359936,36%126,82
KV-261009,296849858,16%1975,16
Škoda T 5092009,148999755,67%2359,88
SU-85B4176,281659548,42%284,73
Spähpanzer SP I C71260,886259565,26%3380,07
TOG II* 6853,774719448,94%1512,78
LT-432 81099,238429251,09%2537,15
E 100102029,167399148,35%1611,75
Comet71056,005479056,67%2029,25
Waffenträger auf Pz. IV92372,826628956,18%2365,76
T28 Concept 71205,436818959,55%2117,18
STA-181549,888868552,94%2361,57
IS-7102004,007958450,00%1584,17
M127772,304768441,67%871,07
ISU-152K 81780,268058250,00%2215,36
T-1091671,337088149,38%1691,35
T-505145,952467554,67%356,34
Chieftain/T95 81365,718387549,33%2011,53
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6943,217007556,00%3090,73
M26 Pershing81379,828837452,70%2034,03
M8A14216,201837444,59%366,10
T9592041,678997356,16%1925,32
AMX 30 1er prototype91560,058087357,53%1673,55
Pz.Kpfw. II Luchs4110,321807157,75%301,86
AMX 12 t6749,215187157,75%2545,52
Panhard EBR 105101358,847337051,43%1824,04
T1 Cunningham1118,661836851,47%632,12
M5 Stuart4153,842786753,73%320,78
HWK 128886,096336543,08%1470,33
T2971583,429186468,75%2611,24
AMX 13 757948,675706159,02%2408,92
Type 5 Chi-Ri71108,258066055,00%2074,65
SU-263129,881316040,00%132,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,261955844,83%57,13
Sturmpanzer II4162,481705658,93%468,10
Panther II81618,688595658,93%2494,45
FV215b 102524,078995563,64%2344,07
Maus102286,499335567,27%2000,00
Object 25791405,337515552,73%1388,31
Sherman III5522,524205461,11%1836,56
T-46378,811185347,17%134,63
Ikv 1035537,774405341,51%1340,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81514,026135259,62%1796,48
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3378,623895058,00%1214,15
Concept 1B 93066,6512864965,31%3421,32
AE Phase I 92182,549504860,42%2433,06
T25 AT71233,297894557,78%1997,85
TVP T 50/51102221,517144344,19%1880,14
T3281222,198604358,14%1551,07
Super Conqueror102319,099024362,79%2042,86
SU-76M4102,381264257,14%168,01
Char Futur 4 92242,5910383971,79%2388,20
Leichttraktor193,921643745,95%258,80
T2881627,899323762,16%2079,53
M54 Renegade 81965,3010563764,86%2726,15
T2071421,928703655,56%2684,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,502023666,67%436,35
T23E3 71261,789163658,33%2437,13
M446827,225953647,22%1342,99
Ikv 90 Typ B71429,298283562,86%2502,22
M3 Light 387,891603557,14%316,64
M40/M438891,155853447,06%788,71
CS-63102119,916383348,48%2013,25
StuG IV 5505,943653253,13%1324,66
Škoda T 256922,067423161,29%2091,33
Panhard EBR 9091054,328153145,16%1766,98
Caliban 81026,866572951,72%1206,44
King Tiger (Captured) 71120,906862948,28%1357,72
Panther71273,117642842,86%2294,64
M3 Lee4156,711752846,43%362,84
Kunze Panzer 92396,399782871,43%2691,63
Panhard AML Lynx 6x681130,267292737,04%2593,31
Ikv 65 Alt II61233,157412680,77%3144,86
BT-7 artillery 3213,542902665,38%867,59
Pz.Kpfw. II251,761192544,00%33,00
Sturmpanzer I Bison363,96902548,00%71,64
SU-100M17556,122922540,00%522,80
Type 6192403,3310472458,33%2917,31
Strv 103-092118,218892466,67%2358,98
CS-5991894,589242462,50%2103,03
Object 703 Version II 81655,678312445,83%2082,15
BT-74149,001232222,73%256,64
M4A3E8 Sherman6880,866912245,45%1928,65
Caernarvon81658,869102259,09%2100,05
Cruiser Mk. II2265,143572259,09%1473,00
T-34-85M 61197,646852240,91%2235,17
Panzerjäger I2124,331072147,62%284,15
M374196,711432152,38%584,27
Jagdpanzer IV61217,957511947,37%2863,91
Konštrukta T-34/10071238,749721978,95%2884,44
T1 HMC2149,051541968,42%970,84
T1 Heavy5528,843091936,84%914,58
T2 Medium Tank244,111481931,58%1,40
M36 Jackson61395,218181963,16%2860,44
Sav m/434180,002641866,67%496,64
M10 Wolverine51109,447551855,56%3684,12
MT-256876,509281872,22%3912,77
ELC EVEN 90 8872,396171855,56%1851,46
T-345518,764811747,06%1422,33
105 leFH18B2 5250,061551735,29%194,58
Crusader6448,183191752,94%1358,30
M3 Stuart3203,532261540,00%673,02
Kranvagn102384,739441553,33%1996,55
Pz.Kpfw. III/IV591,271741526,67%0,00
Caernarvon Action X 81658,807601546,67%2394,10
T7 Combat Car 2109,141881464,29%549,30
M4A1 Sherman5520,004501323,08%1213,16
A-20583,851701338,46%1,79
Panhard EBR 75 (FL 10) 81228,778291361,54%2846,42
Grant4358,834841275,00%1455,90
Type 4 Chi-To61032,259011275,00%2692,97
Rheinmetall Skorpion 81686,177681258,33%2082,48
SU-182164,551281145,45%940,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,912001154,55%131,14
VK 30.02 (M)61163,006551154,55%2646,03
Object 777 Version II 91983,648591145,45%1709,91
Super Hellcat 71622,1810301190,91%3336,66
M415395,402731040,00%397,99
T25/27928,604071040,00%1120,00
WZ-120-1G FT 81377,907641050,00%1484,09
T-262128,56149944,44%499,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4487,56686955,56%1460,98
Panzer 58 Mutz 81246,33885966,67%1748,57
Universal Carrier 2-pdr2112,63129837,50%230,16
Stuart I-IV3410,00421757,14%2192,28
Type 3 Chi-Nu51242,86875771,43%5237,58
Ikv 723418,43364742,86%1298,65
Pz.Kpfw. 38 (t)348,8673714,29%0,00
T-50-2 6410,86549742,86%1070,95
AMX ELC 901 6696,29859742,86%2052,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 81631,869467100,00%1874,37
T78 61414,43870757,14%2660,13
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,17127650,00%475,14
50TP prototyp 81557,33905666,67%2040,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3258,17325683,33%1063,60
M24E2 Super Chaffee 6599,17755666,67%1834,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8742,00536540,00%768,85
Lorraine 40 t 81627,80620540,00%1563,30
Vickers Medium Mk. II2158,75139450,00%663,39
M22134,0012540,00%452,13
T56 GMC3150,25150475,00%516,43
Cruiser Mk. III375,75158475,00%346,95
T-29 3293,75254425,00%886,70
Kanonenjagdpanzer 105 8952,00530450,00%816,29
ISU-122S 71097,508254100,00%1871,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 250,75338475,00%264,10
AMX Canon d'assaut 105 81414,75584425,00%1228,44
BT-22119,67171333,33%347,58
Hotchkiss H352209,67242366,67%996,73
AMX 3830,00128333,33%0,00
Somua SM 81580,00655333,33%1540,95
Kolohousenka14,004520,00%0,00
Strv fm/211194,00220250,00%1094,65
Vickers Medium Mk. III351,0077250,00%82,06
AT-120,00502100,00%261,00
T-45 2126,007120,00%345,02
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2152,503632100,00%488,09
T-28E with F-30 4421,50399250,00%926,65
Vickers Medium Mk. I1293,003571100,00%1769,84
Fiat 30001103,001961100,00%562,51
Renault FT159,002051100,00%337,60
Renault NC-31124,004510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2267,0017310,00%1321,63
SU-54275,0011310,00%410,31
M2 Medium Tank30,0012010,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)288,0012110,00%285,20
Windhund 81144,009481100,00%1214,82
Strv m/42-57 Alt A.2 6802,006981100,00%1701,12
Škoda T 27 82535,0013431100,00%4442,48
Valentine II 4163,0020610,00%284,10
Pz.Kpfw. T 15 30,0011810,00%0,00
LTP 3332,0014710,00%1259,35
T92 8438,006631100,00%721,40
AMX 13 57 71526,0014671100,00%4782,46

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.10.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.10.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.01.2020
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.09.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2015
Opuścił klan: 14.04.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 06.08.2017
Opuścił klan: 17.01.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 20.05.2021
Opuścił klan: 19.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.02.2015
Opuścił klan: 15.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.04.2015
Opuścił klan: 11.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.04.2016
Opuścił klan: 26.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2019
Opuścił klan: 07.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.05.2021
Opuścił klan: 01.05.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2014
Opuścił klan: 27.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.06.2014