| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-3 | 8 | 946,82 | 468 | 416 | 42,79% | 925,67 | |||||
| T29 | 7 | 727,22 | 453 | 352 | 48,30% | 786,69 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 495,08 | 386 | 312 | 56,73% | 1397,78 | |||||
| KV-85 | 6 | 454,52 | 347 | 298 | 41,61% | 553,46 | |||||
| IS | 7 | 695,55 | 402 | 289 | 45,33% | 776,74 | |||||
| O-I | 6 | 840,24 | 485 | 249 | 48,19% | 1381,39 | |||||
| T71 DA | 7 | 555,29 | 384 | 239 | 45,19% | 1015,39 | |||||
| Black Prince | 7 | 581,64 | 362 | 237 | 37,55% | 527,92 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1192,43 | 521 | 220 | 49,55% | 868,35 | |||||
| Covenanter | 5 | 93,67 | 179 | 200 | 49,00% | 117,20 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 789,81 | 364 | 192 | 47,92% | 993,88 | |||||
| T-34-85M | 6 | 645,48 | 436 | 192 | 52,08% | 1008,63 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 617,83 | 436 | 191 | 51,83% | 644,59 | |||||
| T28 | 8 | 1209,09 | 703 | 186 | 48,39% | 1273,26 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1043,72 | 535 | 180 | 50,00% | 969,72 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1484,03 | 732 | 178 | 48,88% | 1255,47 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 445,57 | 358 | 174 | 47,13% | 590,79 | |||||
| Strv 74 | 6 | 534,15 | 342 | 168 | 48,21% | 854,95 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 370,43 | 337 | 168 | 47,62% | 555,85 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 376,55 | 282 | 167 | 47,90% | 475,17 | |||||
| T21 | 6 | 216,81 | 321 | 165 | 50,91% | 443,29 | |||||
| Comet | 7 | 512,16 | 383 | 161 | 47,83% | 663,71 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 46,66 | 113 | 156 | 48,72% | 66,37 | |||||
| Caernarvon | 8 | 806,66 | 513 | 155 | 45,16% | 702,17 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1147,64 | 696 | 154 | 58,44% | 997,39 | |||||
| T69 | 8 | 881,66 | 492 | 151 | 43,71% | 985,82 | |||||
| M6 | 6 | 479,84 | 337 | 150 | 51,33% | 643,82 | |||||
| Cromwell | 6 | 349,03 | 313 | 150 | 50,67% | 523,67 | |||||
| SU-85 | 5 | 267,68 | 225 | 148 | 50,68% | 469,52 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 392,51 | 276 | 148 | 50,68% | 553,86 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 630,90 | 367 | 147 | 48,30% | 725,48 | |||||
| SU-100 | 6 | 545,83 | 308 | 139 | 51,80% | 853,88 | |||||
| M7 | 5 | 130,68 | 230 | 139 | 51,80% | 319,51 | |||||
| SU-152 | 7 | 594,58 | 321 | 135 | 50,37% | 662,96 | |||||
| Crusader | 6 | 114,62 | 202 | 130 | 50,00% | 153,08 | |||||
| KV-1 | 5 | 251,37 | 276 | 129 | 48,84% | 330,93 | |||||
| T95 | 9 | 1454,90 | 772 | 122 | 54,92% | 1202,72 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 172,95 | 189 | 121 | 37,19% | 184,26 | |||||
| T67 | 5 | 246,08 | 253 | 121 | 37,19% | 289,45 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 269,38 | 222 | 119 | 47,90% | 465,11 | |||||
| Churchill I | 5 | 203,30 | 200 | 118 | 31,36% | 145,60 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 345,63 | 333 | 118 | 47,46% | 759,78 | |||||
| 59-16 | 6 | 416,29 | 336 | 114 | 51,75% | 1199,63 | |||||
| Tiger II | 8 | 1459,71 | 858 | 112 | 50,00% | 1748,86 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 283,59 | 289 | 104 | 54,81% | 904,18 | |||||
| T-28 | 4 | 148,82 | 180 | 102 | 46,08% | 263,35 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1675,25 | 778 | 102 | 52,94% | 1249,32 | |||||
| P.43 bis | 6 | 627,03 | 482 | 101 | 38,61% | 994,41 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 372,56 | 302 | 101 | 55,45% | 675,12 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 236,98 | 346 | 101 | 55,45% | 720,96 | |||||
| Conqueror | 9 | 1206,15 | 681 | 100 | 51,00% | 971,54 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 441,26 | 286 | 100 | 53,00% | 973,91 | |||||
| P.43 ter | 7 | 762,01 | 681 | 99 | 61,62% | 1227,31 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 891,00 | 586 | 99 | 44,44% | 947,15 | |||||
| Churchill VII | 6 | 425,46 | 356 | 99 | 47,47% | 573,00 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 858,70 | 661 | 94 | 54,26% | 1370,17 | |||||
| Nashorn | 6 | 595,67 | 310 | 93 | 48,39% | 918,28 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 188,03 | 224 | 92 | 55,43% | 405,38 | |||||
| M3 Lee | 4 | 199,01 | 226 | 86 | 55,81% | 664,91 | |||||
| S35 CA | 5 | 434,52 | 259 | 84 | 53,57% | 844,04 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 285,94 | 251 | 83 | 42,17% | 519,56 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 139,29 | 162 | 83 | 40,96% | 210,86 | |||||
| Hummel | 6 | 585,46 | 391 | 82 | 42,68% | 660,38 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 307,35 | 298 | 82 | 56,10% | 768,51 | |||||
| Renault G1 | 5 | 259,46 | 287 | 81 | 51,85% | 564,30 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 797,46 | 543 | 80 | 57,50% | 1224,36 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 31,52 | 131 | 79 | 40,51% | 7,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 485,49 | 588 | 79 | 39,24% | 610,04 | |||||
| T-50-2 | 6 | 309,20 | 591 | 75 | 58,67% | 795,38 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 60,72 | 177 | 74 | 47,30% | 67,62 | |||||
| Grille | 5 | 307,47 | 244 | 74 | 50,00% | 533,16 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1797,04 | 829 | 74 | 55,41% | 1224,69 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1578,01 | 903 | 73 | 46,58% | 1349,23 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1706,09 | 726 | 70 | 54,29% | 1230,32 | |||||
| SU-85B | 4 | 190,71 | 172 | 69 | 39,13% | 227,82 | |||||
| Matilda | 4 | 108,65 | 179 | 66 | 43,94% | 59,58 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 411,14 | 327 | 66 | 62,12% | 777,30 | |||||
| E 50 | 9 | 1558,06 | 817 | 66 | 48,48% | 1522,99 | |||||
| SARL 42 | 4 | 179,79 | 187 | 66 | 39,39% | 333,89 | |||||
| Panther II | 8 | 919,69 | 635 | 65 | 41,54% | 967,06 | |||||
| Type T-34 | 5 | 394,34 | 340 | 62 | 50,00% | 1012,04 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 550,66 | 455 | 61 | 39,34% | 832,15 | |||||
| P.43 | 5 | 376,72 | 352 | 60 | 48,33% | 878,96 | |||||
| P26/40 | 4 | 306,83 | 246 | 59 | 45,76% | 712,74 | |||||
| E 75 | 9 | 1876,27 | 914 | 59 | 49,15% | 1775,50 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 231,78 | 298 | 58 | 62,07% | 874,60 | |||||
| M8A1 | 4 | 194,89 | 207 | 57 | 47,37% | 322,82 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 282,25 | 406 | 56 | 55,36% | 688,50 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1615,52 | 872 | 56 | 53,57% | 1296,51 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 787,87 | 437 | 54 | 25,93% | 1265,26 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1271,78 | 701 | 54 | 48,15% | 1102,17 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1051,43 | 641 | 54 | 44,44% | 1173,08 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 229,24 | 236 | 51 | 49,02% | 589,78 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 872,27 | 576 | 51 | 37,25% | 801,11 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1279,08 | 758 | 50 | 44,00% | 1409,31 | |||||
| ARL 44 | 6 | 374,42 | 337 | 48 | 58,33% | 553,32 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 690,00 | 696 | 48 | 56,25% | 1055,12 | |||||
| Lago | 4 | 205,23 | 243 | 47 | 57,45% | 577,71 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 829,91 | 470 | 47 | 38,30% | 1237,53 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 289,06 | 328 | 47 | 53,19% | 1248,71 | |||||
| Marder 38T | 4 | 386,64 | 304 | 44 | 52,27% | 975,66 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 88,93 | 134 | 43 | 39,53% | 9,89 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1156,05 | 641 | 42 | 54,76% | 1691,81 | |||||
| T 54D | 9 | 1602,51 | 870 | 41 | 56,10% | 1518,08 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 29,00 | 100 | 40 | 42,50% | 31,36 | |||||
| Panther | 7 | 700,97 | 652 | 39 | 48,72% | 1080,08 | |||||
| AMX 40 | 4 | 188,26 | 275 | 39 | 56,41% | 663,52 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 249,36 | 312 | 39 | 56,41% | 908,61 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1663,62 | 640 | 39 | 41,03% | 1267,25 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 51,97 | 120 | 38 | 44,74% | 48,85 | |||||
| Tiger I | 7 | 1069,16 | 704 | 38 | 44,74% | 1210,01 | |||||
| T-34-1 | 7 | 857,82 | 779 | 38 | 65,79% | 1478,57 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 446,08 | 372 | 37 | 40,54% | 1024,37 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 625,92 | 636 | 37 | 48,65% | 1277,07 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 222,62 | 320 | 37 | 48,65% | 1015,34 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1053,41 | 704 | 37 | 45,95% | 1108,76 | |||||
| T-34-2 | 8 | 874,28 | 627 | 36 | 50,00% | 952,59 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 687,67 | 717 | 36 | 50,00% | 1254,99 | |||||
| Marder II | 3 | 114,14 | 188 | 35 | 60,00% | 255,72 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1350,94 | 602 | 32 | 37,50% | 838,68 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1146,22 | 798 | 32 | 53,13% | 1595,87 | |||||
| SU-76M | 4 | 187,03 | 172 | 32 | 46,88% | 360,31 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 266,06 | 207 | 32 | 43,75% | 718,15 | |||||
| T-46 | 3 | 70,52 | 126 | 31 | 51,61% | 131,67 | |||||
| HWK 12 | 8 | 619,87 | 682 | 31 | 58,06% | 918,99 | |||||
| Windhund | 8 | 1284,39 | 622 | 31 | 41,94% | 1223,26 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 106,60 | 140 | 30 | 46,67% | 204,69 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 478,24 | 366 | 29 | 41,38% | 830,75 | |||||
| T25 AT | 7 | 993,28 | 618 | 29 | 55,17% | 1393,21 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 189,68 | 181 | 28 | 50,00% | 497,69 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 45,82 | 131 | 28 | 53,57% | 119,08 | |||||
| Type 58 | 6 | 685,04 | 565 | 28 | 42,86% | 1239,27 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 116,32 | 149 | 28 | 39,29% | 127,46 | |||||
| T20 | 7 | 974,15 | 637 | 27 | 40,74% | 1295,31 | |||||
| M2 Light | 2 | 143,44 | 224 | 25 | 64,00% | 573,49 | |||||
| 14TP | 4 | 396,40 | 356 | 25 | 44,00% | 1385,96 | |||||
| T3 HMC | 2 | 73,68 | 106 | 25 | 44,00% | 88,10 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 379,25 | 254 | 24 | 45,83% | 953,79 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 279,52 | 264 | 23 | 30,43% | 675,66 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1350,04 | 654 | 23 | 43,48% | 1197,98 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 189,70 | 199 | 23 | 26,09% | 379,25 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 571,27 | 388 | 22 | 22,73% | 403,08 | |||||
| Somua S35 | 3 | 209,82 | 237 | 22 | 50,00% | 482,27 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 54,67 | 134 | 21 | 57,14% | 155,71 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1438,86 | 875 | 21 | 71,43% | 1096,22 | |||||
| T56 GMC | 3 | 59,10 | 99 | 21 | 28,57% | 1,36 | |||||
| E 100 | 10 | 1958,05 | 1048 | 21 | 76,19% | 1521,02 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 419,20 | 370 | 20 | 50,00% | 886,18 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 662,45 | 691 | 20 | 50,00% | 2220,72 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 188,32 | 276 | 19 | 73,68% | 727,27 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 869,63 | 714 | 19 | 52,63% | 1778,16 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 188,05 | 235 | 19 | 47,37% | 437,58 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 38,56 | 83 | 18 | 44,44% | 40,44 | |||||
| M15/42 | 3 | 349,94 | 263 | 17 | 41,18% | 1069,82 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 549,29 | 452 | 17 | 52,94% | 1192,32 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 231,59 | 245 | 17 | 70,59% | 898,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 31,75 | 102 | 16 | 25,00% | 1,02 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 963,63 | 751 | 16 | 56,25% | 1244,49 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 143,63 | 199 | 16 | 62,50% | 468,90 | |||||
| T-26 | 2 | 48,56 | 71 | 16 | 31,25% | 0,26 | |||||
| Birch Gun | 4 | 223,94 | 295 | 16 | 62,50% | 750,66 | |||||
| T-29 | 3 | 268,50 | 227 | 16 | 50,00% | 953,13 | |||||
| Sexton II | 3 | 66,93 | 218 | 15 | 53,33% | 133,25 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 920,50 | 755 | 14 | 64,29% | 1679,00 | |||||
| AMX 38 | 3 | 104,64 | 293 | 14 | 64,29% | 306,77 | |||||
| ARL V39 | 6 | 611,14 | 361 | 14 | 57,14% | 1055,64 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 460,57 | 532 | 14 | 57,14% | 782,45 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 1913,85 | 910 | 13 | 46,15% | 1051,47 | |||||
| DS PZInż | 5 | 373,83 | 464 | 12 | 75,00% | 888,02 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 59,92 | 116 | 12 | 33,33% | 3,10 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 377,27 | 302 | 11 | 54,55% | 1465,68 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1021,73 | 571 | 11 | 45,45% | 482,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 19,40 | 59 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 69,00 | 142 | 10 | 40,00% | 90,72 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 112,60 | 138 | 10 | 30,00% | 68,87 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 891,40 | 820 | 10 | 70,00% | 1874,41 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 93,22 | 174 | 9 | 33,33% | 173,67 | |||||
| D1 | 2 | 33,78 | 94 | 9 | 44,44% | 37,62 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 543,00 | 536 | 9 | 44,44% | 1258,97 | |||||
| D2 | 3 | 22,50 | 133 | 8 | 50,00% | 75,39 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 100,13 | 199 | 8 | 62,50% | 393,88 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 46,50 | 108 | 8 | 50,00% | 142,02 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 911,63 | 690 | 8 | 87,50% | 1654,78 | |||||
| T-70 | 3 | 53,63 | 157 | 8 | 62,50% | 202,24 | |||||
| T-80 | 4 | 260,00 | 256 | 8 | 50,00% | 912,57 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 73,86 | 155 | 7 | 57,14% | 234,69 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 81,00 | 221 | 7 | 42,86% | 68,22 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 40,57 | 116 | 7 | 57,14% | 145,38 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 34,17 | 84 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 11,67 | 79 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Leo | 7 | 276,33 | 232 | 6 | 33,33% | 112,99 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1610,83 | 1198 | 6 | 83,33% | 3051,82 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 628,67 | 437 | 6 | 33,33% | 340,22 | |||||
| M14/41 | 2 | 151,00 | 229 | 5 | 60,00% | 484,40 | |||||
| 10TP | 3 | 169,20 | 337 | 5 | 80,00% | 701,17 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 702,00 | 500 | 5 | 40,00% | 1433,60 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 390,20 | 231 | 5 | 80,00% | 1063,42 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 79,60 | 162 | 5 | 40,00% | 50,32 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1035,40 | 483 | 5 | 20,00% | 1035,37 | |||||
| T-60 | 2 | 140,20 | 221 | 5 | 40,00% | 415,85 | |||||
| StuG IV | 5 | 547,40 | 418 | 5 | 40,00% | 1229,31 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 76,25 | 165 | 4 | 50,00% | 228,59 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2303,75 | 895 | 4 | 75,00% | 1832,99 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 19,25 | 144 | 4 | 100,00% | 262,09 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 258,75 | 194 | 4 | 25,00% | 1072,73 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1233,00 | 919 | 4 | 100,00% | 1636,56 | |||||
| LTP | 3 | 35,00 | 250 | 4 | 50,00% | 93,03 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1089,25 | 655 | 4 | 50,00% | 1149,87 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1266,25 | 667 | 4 | 50,00% | 899,89 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 111,00 | 172 | 3 | 66,67% | 645,95 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 25,67 | 22 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 835,00 | 651 | 3 | 66,67% | 765,84 | |||||
| IS-6 | 8 | 362,67 | 173 | 3 | 0,00% | 82,62 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 178,33 | 442 | 3 | 100,00% | 468,40 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 18,33 | 253 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 153,67 | 357 | 3 | 33,33% | 116,05 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 83,00 | 173 | 2 | 50,00% | 250,83 | |||||
| L6/40 | 2 | 49,00 | 146 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 28,50 | 54 | 2 | 50,00% | 85,14 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 682,50 | 696 | 2 | 100,00% | 668,12 | |||||
| KV-1SA | 5 | 927,50 | 774 | 2 | 50,00% | 2114,74 | |||||
| AMR 35 | 2 | 533,00 | 609 | 2 | 50,00% | 2943,05 | |||||
| T-116 | 3 | 372,50 | 299 | 2 | 50,00% | 1346,63 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 86,00 | 92 | 1 | 0,00% | 148,53 | |||||
| 4TP | 1 | 0,00 | 164 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 7TP | 2 | 55,00 | 273 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 247,00 | 563 | 1 | 100,00% | 2045,34 | |||||
| Black Prince II | 7 | 718,00 | 330 | 1 | 0,00% | 593,57 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 209,00 | 234 | 1 | 0,00% | 99,37 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 416,00 | 641 | 1 | 100,00% | 381,99 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 115,00 | 596 | 1 | 100,00% | 272,26 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 475,00 | 337 | 1 | 0,00% | 885,14 | |||||
| Husarz | 8 | 685,00 | 299 | 1 | 0,00% | 319,61 | |||||
| Tetrarch | 2 | 86,00 | 51 | 1 | 0,00% | 152,18 | |||||
| ISU-122S | 7 | 1899,00 | 546 | 1 | 0,00% | 2448,99 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1193,00 | 794 | 1 | 100,00% | 2120,13 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1515,00 | 944 | 1 | 100,00% | 1817,01 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 1224,00 | 903 | 1 | 100,00% | 808,85 | |||||
| Leox | 9 | 2227,00 | 1251 | 1 | 100,00% | 2285,15 |
luB2Oba
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 14193 | 0 | 13 | 220 | ||||
| Ø Poziom | 6,19 | 0,00 | 8,08 | 8,23 | ||||
| Zwycięstwa | 6890 | 48,55% | 0 | 0,00% | 5 | 38,46% | 110 | 50,00% |
| Porażki | 7177 | 50,57% | 0 | 0,00% | 8 | 61,54% | 109 | 49,55% |
| Remisy | 126 | 0,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,45% |
| Przetrwane bitwy | 2795 | 19,69% | 0 | 0,00% | 2 | 15,38% | 48 | 21,82% |
| Zniszczone czołgi | 8097 | 0,57 | 0 | 0,00 | 5 | 0,38 | 142 | 0,65 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,71 | 0,00 | 0,45 | 0,83 | ||||
| Wykryte pojazdy | 12655 | 0,89 | 0 | 0,00 | 14 | 1,08 | 151 | 0,69 |
| Zadane uszkodzenia | 605,13 | 0,00 | 1.264,31 | 1.340,86 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 6976 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 180 | 0,82 |
| Punkty obrony bazy | 4506 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 |
| Doświadczenie | 408,44 | 0,00 | 638,08 | 709,25 | ||||
| WN7 | 773,56 | 0,00 | 668,36 | 922,91 | ||||
| WN8 | 857,92 | 0,00 | 1166,87 | 1287,83 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 14193 | |
| Ø Poziom | 6,19 | |
| Zwycięstwa | 6890 | 48,55% |
| Porażki | 7177 | 50,57% |
| Remisy | 126 | 0,89% |
| Przetrwane bitwy | 2795 | 19,69% |
| Zniszczone czołgi | 8097 | 0,57 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,71 | |
| Wykryte pojazdy | 12655 | 0,89 |
| Zadane uszkodzenia | 605,13 | |
| Punkty zajęcia bazy | 6976 | 0,49 |
| Punkty obrony bazy | 4506 | 0,32 |
| Doświadczenie | 408,44 | |
| WN7 | 773,56 | |
| WN8 | 857,92 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 13 | |
| Ø Poziom | 8,08 | |
| Zwycięstwa | 5 | 38,46% |
| Porażki | 8 | 61,54% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 15,38% |
| Zniszczone czołgi | 5 | 0,38 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,45 | |
| Wykryte pojazdy | 14 | 1,08 |
| Zadane uszkodzenia | 1.264,31 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 638,08 | |
| WN7 | 668,36 | |
| WN8 | 1166,87 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 220 | |
| Ø Poziom | 8,23 | |
| Zwycięstwa | 110 | 50,00% |
| Porażki | 109 | 49,55% |
| Remisy | 1 | 0,45% |
| Przetrwane bitwy | 48 | 21,82% |
| Zniszczone czołgi | 142 | 0,65 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,83 | |
| Wykryte pojazdy | 151 | 0,69 |
| Zadane uszkodzenia | 1.340,86 | |
| Punkty zajęcia bazy | 180 | 0,82 |
| Punkty obrony bazy | 1 | 0,00 |
| Doświadczenie | 709,25 | |
| WN7 | 922,91 | |
| WN8 | 1287,83 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 21,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 1 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 1 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 2 | 2,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 21,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 186,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 99,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,50 |
| Zadane uszkodzenia | 186,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 99,50 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 303,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 49,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 4 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 50,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,25 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,50 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 303,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 49,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen