lewi

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 03.02.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34838028352
Ø Poziom6,750,009,549,03
Zwycięstwa1922355,18%00,00%1242,86%20056,82%
Porażki1529543,90%00,00%1657,14%14741,76%
Remisy3200,92%00,00%00,00%51,42%
Przetrwane bitwy829623,81%00,00%828,57%10630,11%
Zniszczone czołgi346811,0000,00260,934101,16
Zniszczonych/zgonów1,310,001,301,67
Wykryte pojazdy551251,5800,00441,573811,08
Zadane uszkodzenia1.263,660,001.937,502.428,38
Punkty zajęcia bazy228420,6600,0000,00100,03
Punkty obrony bazy159360,4600,0000,002770,79
Doświadczenie644,360,00823,711.005,86
WN71464,590,001091,571643,67
WN82053,630,001804,782549,29
Ogółem
Ilość bitew34838
Ø Poziom6,75
Zwycięstwa1922355,18%
Porażki1529543,90%
Remisy3200,92%
Przetrwane bitwy829623,81%
Zniszczone czołgi346811,00
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy551251,58
Zadane uszkodzenia1.263,66
Punkty zajęcia bazy228420,66
Punkty obrony bazy159360,46
Doświadczenie644,36
WN71464,59
WN82053,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew28
Ø Poziom9,54
Zwycięstwa1242,86%
Porażki1657,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy828,57%
Zniszczone czołgi260,93
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy441,57
Zadane uszkodzenia1.937,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie823,71
WN71091,57
WN81804,78
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew352
Ø Poziom9,03
Zwycięstwa20056,82%
Porażki14741,76%
Remisy51,42%
Przetrwane bitwy10630,11%
Zniszczone czołgi4101,16
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy3811,08
Zadane uszkodzenia2.428,38
Punkty zajęcia bazy100,03
Punkty obrony bazy2770,79
Doświadczenie1.005,86
WN71643,67
WN82549,29
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew66000
Zwycięstwa3146,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki3451,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1725,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi380,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy470,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.846,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1412,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy130,2000,0000,0000,00
Doświadczenie700,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew66
Zwycięstwa3146,97%
Porażki3451,52%
Remisy11,52%
Przetrwane bitwy1725,76%
Zniszczone czołgi380,58
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy470,71
Zadane uszkodzenia1.846,29
Punkty zajęcia bazy1412,14
Punkty obrony bazy130,20
Doświadczenie700,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy42,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.076,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie606,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy42,00
Zadane uszkodzenia2.076,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie606,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa642,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki750,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy17,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy535,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy110,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia597,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy171,2100,0000,0000,00
Doświadczenie302,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa642,86%
Porażki750,00%
Remisy17,14%
Przetrwane bitwy535,71%
Zniszczone czołgi40,29
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy110,79
Zadane uszkodzenia597,14
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy171,21
Doświadczenie302,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew301000
Zwycięstwa11237,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki18360,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7223,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1670,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy3491,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia509,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1340,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1030,3400,0000,0000,00
Doświadczenie260,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew301
Zwycięstwa11237,21%
Porażki18360,80%
Remisy61,99%
Przetrwane bitwy7223,92%
Zniszczone czołgi1670,55
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy3491,16
Zadane uszkodzenia509,19
Punkty zajęcia bazy1340,45
Punkty obrony bazy1030,34
Doświadczenie260,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew143000
Zwycięstwa7048,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki7250,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4531,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi780,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy1591,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2821,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4072,8500,0000,0000,00
Doświadczenie492,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew143
Zwycięstwa7048,95%
Porażki7250,35%
Remisy10,70%
Przetrwane bitwy4531,47%
Zniszczone czołgi780,55
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy1591,11
Zadane uszkodzenia886,27
Punkty zajęcia bazy2821,97
Punkty obrony bazy4072,85
Doświadczenie492,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew352000
Zwycięstwa18753,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki16145,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11031,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2350,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy5151,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia809,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7122,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7972,2600,0000,0000,00
Doświadczenie401,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew352
Zwycięstwa18753,13%
Porażki16145,74%
Remisy41,14%
Przetrwane bitwy11031,25%
Zniszczone czołgi2350,67
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy5151,46
Zadane uszkodzenia809,61
Punkty zajęcia bazy7122,02
Punkty obrony bazy7972,26
Doświadczenie401,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia445,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie69,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia445,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie69,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (479)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M2 Light2213,2824193653,74%910,43
T-54 first prototype 81477,8379779255,81%2240,76
Cruiser Mk. III3210,9822671452,38%970,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3267,1326666549,77%1376,96
M18 Hellcat6640,4038062947,38%1094,77
M22 Locust 3340,6339352860,42%1779,66
T110E5102935,1991450663,44%2924,15
M22213,0925350456,75%1109,34
Progetto M35 mod. 46 81997,69104549756,54%2845,68
Type 64 6817,6857248654,73%2407,97
AMX 12 t6694,3850246455,82%2341,19
LT-432 81239,7591043758,35%2793,86
KV-856739,6341943549,66%1346,02
T71 DA71106,8463242354,37%2856,69
M4A1 Revalorisé 81843,3885040156,86%2757,10
M4A3E2 Sherman Jumbo6885,9653839158,57%2208,09
M10391918,8758034756,20%2071,19
IS-7102743,36101433157,10%2693,08
Bat.-Châtillon Bourrasque 81745,1696732256,52%2407,04
T14 5673,8854130659,80%1644,50
E 75 TS 81834,0798929858,39%2515,71
Type 5 Ke-Ho4619,8751629663,51%2787,98
AMX ELC bis5509,4440228557,19%2017,02
TS-54 82303,70127826961,34%3326,05
IS-381551,6658926453,41%2026,90
AMX M4 mle. 49 Liberté 81858,95111726262,21%2768,29
ELC EVEN 90 8799,8184125451,18%1818,73
Centurion Mk. I81251,5554123853,78%1838,63
StuG III Ausf. G5299,3424023751,48%566,39
STB-1102539,8788623555,32%2586,32
Object 25792412,3588523558,72%2904,05
M26 Pershing81496,1863923158,44%2125,24
T-4481663,6677122554,22%2674,80
AMX 13 9091333,0467722556,89%2449,23
ShPTK-TVP 100 82181,32103222156,56%2830,00
Pz.Kpfw. II2239,7629421962,56%1169,79
T26E5 Patriot 81513,7794521253,30%2059,70
Cromwell6462,6734721148,34%811,74
WZ-111 model 1-492381,1397720865,38%2790,20
IS-3A 81584,9968620661,17%1980,26
11081588,7768420562,44%2119,29
Jagdpanther7991,2642219846,46%1401,43
T4991516,2165119847,47%2468,71
Bat.-Châtillon 25 t AP92081,2870519455,67%2610,06
Conqueror92081,6571619353,89%2014,48
Maus102238,5887318852,13%1785,60
Škoda T 56 81954,95101218560,00%2067,00
T6981548,6261718354,64%2253,69
T-34-85M 61238,6490018159,12%2601,80
Jagdpanther II81530,2955317151,46%1759,42
Strv S1 81897,8766217151,46%2263,68
Ram II 5664,9347216957,99%2138,94
Comet7696,5142816747,31%1081,18
WZ-120-1G FT 81976,84102316458,54%2652,27
SU-100Y 6823,5041815347,71%1421,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5223,6922215250,66%451,23
T3281428,0158215052,67%1757,85
WZ-111 model 5A102649,2075514852,70%2408,02
M4A1 Sherman5336,1529014552,41%809,77
WZ-13171036,4058914459,03%2406,38
IS-271168,9557414461,11%1700,21
Cromwell B 6943,2457714357,34%2236,71
KV-1S6803,3857414157,45%1803,24
T2971209,2858313855,80%1772,45
Lorraine 155 mle. 507976,2345213750,36%1300,09
LTG71041,5362413767,88%2608,82
AMX 13 57 GF 7927,5562913447,76%1875,58
112 81969,89110913357,89%2902,77
KV-15580,3638612951,16%1367,70
Type T-345509,0134912855,47%1555,76
M48A5 Patton102457,1487812757,48%2195,80
Leopard 1102794,7683112652,38%2456,03
Object 43092088,0991012655,56%2149,15
Jagdpanzer IV6371,0230012550,40%534,42
Churchill VII6448,4231612544,80%628,29
T2071503,0971112459,68%3223,50
Vz. 55102835,8399312458,87%2501,62
Lorraine 40 t 81861,7395112353,66%2662,94
M41 Walker Bulldog8933,7356612055,83%2049,55
IS71151,3259911964,71%1856,34
T675741,7949011960,50%2124,90
Caernarvon81961,8581711758,97%2710,05
M10 Wolverine5427,5627811741,03%855,08
AMX 13 F3 AM6792,0334811650,00%1161,90
VK 30.01 (P)61267,7964111665,52%2993,57
T216121,0430911661,21%260,48
AMX 13 757679,6146211452,63%1462,97
BT-42 Jatkosota HS 5882,6287911468,42%2658,06
M3 Lee4149,2616711345,13%320,21
Tiger I71370,5168811262,50%2093,60
M46 Patton92039,5688711148,65%2126,05
T-1092124,6880711153,15%2339,12
M53/M5591238,6268211151,35%1200,79
Bat.-Châtillon 25 t102446,7963710750,47%2498,40
Škoda T 245859,2758310462,50%3187,69
LTTB81128,4274710049,00%2313,89
AMX M4 mle. 4571944,5310249959,60%3740,43
Object 780 102972,779239748,45%2246,95
Panzer 58 Mutz 81392,308789755,67%2033,13
Leopard Prototyp A92369,988839656,25%2377,06
ARL 446803,344899556,84%1521,71
T376635,694699548,42%1863,49
Crusader6180,611999442,55%285,18
M7 Priest3339,881939339,78%852,15
XM551 Sheridan101421,116569242,39%1627,78
M54 Renegade 81956,1210129257,61%2453,84
Prototipo Standard B92100,369709156,04%2490,05
Pz.Kpfw. III/IV5186,151919146,15%295,89
VK 100.01 (P)81693,027479160,44%2275,64
T-34-856880,164938857,95%1853,83
113102420,977458857,95%2347,94
Prototipo 6 82101,869748851,14%2287,77
M75168,471948645,35%392,10
FV3046779,343608652,33%1527,84
T3091938,696948444,05%1729,64
Emil II92245,649798348,19%2161,23
Panhard AML Lynx 6x681133,417148353,01%2338,43
Panhard EBR 9091331,529178360,24%2509,21
60G FT5868,626598256,10%2663,08
T-505111,372118240,24%109,45
Tiger (P)71661,988108271,95%2845,57
Object 430U102613,839448159,26%2578,71
Object 140102688,398608050,00%2560,07
T-4371287,566327958,23%2476,79
VK 45.02 (P) Ausf. A82070,7011687968,35%2904,76
STA-181535,508507848,72%2168,31
CS-5992673,9511367862,82%3264,92
M374229,311687754,55%756,23
Object 260 102192,868427750,65%1683,10
Type 62 71233,438937652,63%3377,98
59-166514,084217349,32%1467,38
AT 25345,482817347,95%726,12
Alecto4267,272297339,73%547,95
T25/27822,975637356,16%1251,17
M-VI-Y92314,829797350,68%2561,44
E 100102831,899207153,52%2458,23
Black Prince71419,477647065,71%2547,29
TNH T Vz. 5192015,748197048,57%1931,33
Strv 103-092207,119137057,14%2432,00
Object 703 Version II 82062,5711777065,71%2743,90
Škoda T 256960,096586955,07%2199,11
Škoda T 5092147,619296966,67%2471,25
Churchill I5223,772376950,72%294,39
Super Conqueror103043,8310116955,07%2906,06
Type 586729,214906662,12%1592,77
Manticore101175,098686657,58%1529,33
IS-2 71470,888726651,52%2299,98
T-284134,861876552,31%274,85
UDES 1692217,5210406558,46%2430,15
T 55A 92015,888366552,31%2198,28
Progetto C50 mod. 6692170,099606459,38%2348,83
Matilda4153,371726347,62%225,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,781606342,86%49,18
VK 36.01 (H)61002,065466259,68%2058,39
T404191,892146246,77%295,26
T-34-281597,168166155,74%2301,44
M5 Stuart4137,922276150,82%236,44
T110E3102381,808446157,38%1862,75
T-15061022,575266063,33%2024,14
GSOR 1010 FB 81765,588746053,33%2473,10
WZ-12092128,009225950,85%2473,90
Centurion Mk. 7/191920,859215959,32%1993,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61355,259695952,54%3255,15
T1 Heavy5275,622645848,28%368,72
FV4004 Conway92633,7410325863,79%3279,74
Charioteer82129,609255860,34%2855,54
Tortoise92462,2110845862,07%2470,01
P.43 ter71407,958185768,42%3013,95
AMBT 81803,588855747,37%2176,26
AE Phase I 92418,5410655761,40%2792,92
AMX 404112,451555540,00%154,84
53TP Markowskiego81749,608765558,18%2304,10
AMX 50 B102809,249355550,91%2523,16
T1 Cunningham1121,542025453,70%697,45
SFAC 105 82273,4810155459,26%2495,19
TVP VTU Koncept81463,238365345,28%2225,74
M5A1 Stuart481,341875341,51%20,43
Ikv 90 Typ B71070,606695360,38%1814,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4105,121785242,31%113,85
WZ-111G FT91963,968545253,85%1705,27
AMX 30 1er prototype92873,3812025263,46%3791,41
IS-M81784,179095275,00%2250,31
O-Ni71543,9810095164,71%2375,65
Covenanter5110,801715150,98%198,14
T2881898,9010095158,82%2541,16
Progetto CC55 mod. 5481693,189415056,00%2054,08
UDES 14 Alt 581600,749245064,00%2256,60
BDR G1 B5625,943805060,00%1338,11
M36 Jackson61253,605825066,00%2802,87
BZ-16681761,768265040,00%2057,95
T54E191454,886065054,00%1357,65
MT-256567,224695058,00%1864,50
KV-5 81796,0810825046,00%2361,52
King Tiger (Captured) 71677,009795054,00%2748,40
KV-26891,634604955,10%1736,44
Leo71487,929294870,83%2692,43
AMX 50 12092498,6311124872,92%2827,06
UDES 0381575,817664854,17%1985,45
Panther/M10 71148,758734862,50%2032,73
Pz.Kpfw. II Luchs4348,433794746,81%1294,64
Panhard EBR 105101282,268144761,70%1657,81
Kranvagn103042,2410184652,17%3029,06
VK 45.02 (P) Ausf. B92339,599624650,00%2384,49
E 5092499,439944650,00%2745,08
Waffenträger auf Pz. IV92267,899124660,87%2276,36
Object 70592385,1710244645,65%2679,16
122 TM 81906,229304652,17%2303,09
AMX 50 10081625,207844548,89%1890,71
AMX Canon d'assaut 105 82075,9810254459,09%3243,07
T-34-171216,797924367,44%2458,08
50TP Tyszkiewicza92135,408904383,72%2331,20
Type 6191850,356764346,51%1865,27
S35 CA5769,264214365,12%1935,60
AT 1581666,298864245,24%2078,79
Rhm.-Borsig Waffenträger82267,439344257,14%2615,01
T-54 ltwt.91502,676824240,48%2320,56
P.43 bis61057,027484143,90%2318,67
T-46399,241514151,22%261,58
Leichttraktor1123,491864143,90%468,28
O-I Experimental5827,394734153,66%1919,18
Chi-To SP71918,1011064168,29%2682,65
KV-481693,639574156,10%2056,98
Ikv 1035522,653804055,00%1465,66
SU-100M171131,257524055,00%1754,65
Hotchkiss EBR7719,806374042,50%1425,67
Chimera 82299,9311484062,50%3016,20
TNH 105/100081413,418893953,85%1830,70
VK 30.01 (H)5642,214043857,89%1751,78
BZ-5871808,1311033863,16%2750,93
E 7592707,5710483756,76%2670,67
Panhard AMD 178B6717,305353751,35%2344,08
Konštrukta T-34/10071429,369313655,56%2953,85
SU-85B4182,502033655,56%346,55
VK 30.02 (M)6998,087803652,78%2135,36
T-100 LT101517,677743655,56%1998,57
Type 59 81671,209573545,71%2152,94
P.44 Pantera81868,869903557,14%2847,87
T-5492079,1410043560,00%2648,34
Birch Gun4219,031793551,43%686,25
M415444,743103464,71%774,81
WZ-111-1G FT81410,066603452,94%1518,38
Type 5781907,6810223455,88%2342,60
M24 Chaffee5345,743963461,76%1184,96
Primo Victoria 81284,627283452,94%1831,94
Lago4354,123293360,61%1290,31
P.435625,454643357,58%1986,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4210,481873357,58%452,32
Type 4 Chi-To6882,646253342,42%1757,90
VK 16.02 Leopard5450,974263363,64%1721,28
AMX M4 mle. 5192055,799903375,76%1966,03
Type 5 Chi-Ri7985,006883253,13%1535,92
Ikv 65 Alt II61033,657013164,52%2276,56
Durchbruchswagen 24420,483663170,97%1512,51
AMX M4 mle. 54102833,849413154,84%2274,55
A43 BP prototype 61430,5510853145,16%2703,01
T-345546,433993063,33%1682,63
SU-855499,403733046,67%1055,20
SMV CC-6781851,839723056,67%2624,50
T3 HMC2136,501813050,00%497,92
Type 6892466,7310543056,67%2454,25
Pz.Sfl. IVc5576,833233046,67%1289,02
M446882,306793053,33%1507,15
M47 Iron Arnie 81844,2010753056,67%2567,59
BZ-176 82281,3711153053,33%3066,23
VK 30.02 (D)71533,417102958,62%3128,60
CS-63102338,978982958,62%2130,63
T26E4 SuperPershing 81653,7610132951,72%2134,81
O-I61159,007502860,71%2189,72
AMX 13 105101325,077102835,71%1285,65
Spähpanzer Ru 25191277,257382839,29%1870,61
Object 268 Version 4102350,797272850,00%1679,00
P26/404396,673522762,96%1297,83
Type 5 Heavy103068,4410032751,85%2285,91
Valentine AT4156,041762744,44%234,66
AT 86632,704522744,44%1095,80
Bishop5615,113552766,67%1857,51
Bat.-Châtillon 12 t81057,227122748,15%2137,53
M-V-Y103211,1911612770,37%3471,02
Durendal 103310,229532748,15%3067,67
Marder II3157,811512642,31%268,67
FSV Scheme A71283,129372661,54%2267,64
FV224 Chopper71679,3111822676,92%2349,69
GSR 3301 Setter7745,887932653,85%1972,98
Leox 92451,8810362657,69%2619,35
ST vz. 394464,883822560,00%1994,93
TVP T 50/51102438,167972560,00%2171,36
45TP Habicha71309,609172560,00%2215,38
M2 Medium Tank347,241102544,00%34,38
AMX 50 Foch B102246,208902568,00%1788,56
LT vz. 383207,752432450,00%753,19
Hotchkiss H352162,792642479,17%818,18
Emil I81669,048822462,50%2156,00
Sexton II3205,751582445,83%767,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,041862458,33%178,40
Tiger II81338,588882462,50%1710,55
WZ-131G FT61381,467872483,33%3075,79
SDP 57 Gowika71517,138942462,50%2403,35
T-34-2G FT71425,838172445,83%2425,35
Marder 38T4277,292182445,83%560,34
VK 20.01 (D)4191,462052445,83%416,75
FV601 Saladin81617,008632454,17%2132,80
Tiger-Maus 92034,088812450,00%1849,67
AM 39 Gendron-Somua 2308,254862458,33%1413,94
MTLS-1G14 3375,964142339,13%1845,22
Renault FT1178,502672259,09%1287,83
T1 HMC2121,091082240,91%463,43
SU-54212,361772245,45%357,06
BZ-6892597,509362240,91%2682,70
GSOR 1006 Scheme 792290,099732259,09%2327,86
M56 Scorpion 71289,097372236,36%1952,94
FCM 36 Pak 40 3405,863082152,38%1205,18
Sav m/434394,624522161,90%1208,03
Carro d'assalto P.8871514,6710372161,90%2731,61
Vz. 44-171188,298082138,10%1370,15
T56 GMC390,141542166,67%268,49
Cruiser Mk. II2177,381972147,62%659,07
T25 AT71380,529282166,67%2611,03
T-70396,381422138,10%99,56
Strv 103B102553,556492035,00%1649,43
Pz.Kpfw. II Ausf. G387,101852050,00%161,92
Vickers Medium Mk. III391,321331957,89%236,25
KV-371586,119391942,11%2509,74
IS-4102488,478811942,11%1854,28
M8A14203,262411957,89%454,43
Indien-Panzer81370,326671942,11%1796,78
Wespe3113,501131850,00%258,11
Cruiser Mk. IV4183,112131855,56%505,88
Somua SAu 404387,672901855,56%1129,01
Type 3 Chi-Nu Kai 5493,673501855,56%1293,59
FV227 Conceiver81628,0011081788,24%2077,17
B14235,812391637,50%444,83
Ikv 723257,192921643,75%625,48
M127825,635751643,75%878,84
AMX 65 t81419,697681656,25%1764,96
M-II-Y71938,0612991662,50%3768,51
M-III-Y82156,2511881662,50%3732,69
Type 3 Chi-Nu5565,075911566,67%2005,66
121101882,677341546,67%1368,59
Type 95 Heavy4389,003091553,33%1304,01
CS-5381293,407051540,00%1422,78
SMV CC-5671123,277811553,33%1599,81
T9592326,678721546,67%1838,80
AMX AC mle. 4671243,008641560,00%2189,67
XM66F 81717,079981580,00%1894,84
Obsidian 81411,408981540,00%1615,11
SU-130PM 82061,879031560,00%2248,73
TOG II* 6922,204501560,00%1769,15
Concept 1B 92047,939841560,00%1783,46
Vickers Medium Mk. I191,211601485,71%510,62
Type 2597 Chi-Ha396,501441428,57%81,74
SU-76M4137,431701457,14%265,59
Object 41681280,076811450,00%1439,50
HWK 1281039,147181442,86%1817,85
M-IV-Y 81501,648341450,00%1708,65
Object 279 early 102788,718801442,86%2923,71
Rheinmetall Skorpion 82334,3610261471,43%2471,95
D23233,692171338,46%820,31
Vickers Mk. E Type B238,38801338,46%0,00
60TP Lewandowskiego103229,387841346,15%2881,18
Panzerjäger I262,151171353,85%111,85
Lorraine 155 mle. 518876,006501353,85%908,07
Black Prince II 71799,6913131376,92%3430,45
AMX 38362,081931250,00%91,43
SDP 44 Burza6942,507131283,33%1869,85
Rheinmetall Skorpion G 81503,585771266,67%1742,51
Škoda T 27 81976,759931241,67%3107,66
Vickers Medium Mk. II294,911001127,27%213,12
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3560,457141154,55%1724,81
Type 63 81833,559401145,45%1929,21
FV201 (A45) 71269,008941154,55%2129,43
LHMTV8999,189491163,64%2078,04
M3 Stuart3117,802341060,00%396,65
Strv m/40L3254,002641070,00%978,23
Sturmpanzer I Bison390,10601010,00%55,30
Pz.Kpfw. 38 (t)380,002261070,00%281,87
M3G FT3178,002551040,00%321,91
Centurion Action X102549,408871060,00%2422,36
ST-I91574,206591030,00%1096,71
FV4005 Stage II101215,705491040,00%668,14
T 54D 92235,7012481090,00%2432,49
Lorraine 50 t 91820,207501040,00%1510,71
M10 RBFM 5931,408481080,00%2288,57
Progetto M40 mod. 65102360,89716944,44%1916,56
T-26248,22112955,56%133,73
Tetrarch 2654,56783955,56%4288,02
Strv m/4251284,25574875,00%4695,82
Type 98 Ke-Ni3113,63112825,00%198,07
AT-1260,63114875,00%261,00
Renault UE 573223,63232862,50%741,92
Universal Carrier 2-pdr2201,50164850,00%817,30
Ares 7581482,381127887,50%1901,41
Valiant 5946,25654825,00%2124,85
Char Futur 4 92082,38776837,50%2114,29
KR-1114008,381096837,50%3008,91
BT-2262,00181742,86%52,77
Rinoceronte101589,29620742,86%956,58
Cruiser Mk. I174,29112742,86%147,32
T2 Medium Tank276,14143757,14%278,65
WZ-132A91421,43906757,14%2137,84
AEC Armoured Car51135,29951771,43%4206,11
Staghound Mk. III61413,711266771,43%4092,41
K-2 81876,14927728,57%2345,67
ARMT 51064,57834757,14%2799,28
T-116 3622,00822771,43%3130,67
StuG IV 5611,57248714,29%1391,81
Renault Otsu172,00213650,00%143,63
Pz.Kpfw. 35 (t)270,33122666,67%332,70
Strv 746974,33499633,33%2050,31
S-5171033,67972683,33%1323,92
KV-137383,67457633,33%303,59
VK 30.01 (D)6169,00178633,33%27,54
Achilles6870,17546633,33%1355,29
G.Pz. Mk. VI (e)256,3372616,67%60,93
SU-122A5359,83252666,67%838,31
Pz.Kpfw. 5582592,331403683,33%3369,23
Object 283 91976,17880650,00%2328,80
SMV CC-64 Vipera 81412,50887666,67%1663,59
T1E6 227,1785650,00%94,64
Sexton I 3249,17341650,00%701,72
Dicker Max 6895,00503683,33%1719,03
Chi-Ni2165,40172540,00%594,25
AT 771651,40747520,00%2279,37
SU-2-122 5249,00228520,00%240,08
Object 752 92438,40995560,00%1741,90
STA-2 81734,001085580,00%2462,40
Type 95 Ha-Go2108,75182425,00%260,12
D12182,5013540,00%673,67
SDP 58 Kilana81586,25952475,00%1806,93
T57 Heavy101040,25467425,00%422,42
FV217 Badger102461,00935450,00%1782,03
Grille 15103518,25869475,00%2871,27
Cobra 91848,25976475,00%3086,13
BT-7 artillery 3540,25527475,00%2412,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2185,00354366,67%1091,84
M4A3E8 Sherman6623,674783100,00%1323,55
Renault NC-31129,3354333,33%0,00
MS-1116,33106366,67%221,70
SU-76G FT4548,33686366,67%1621,40
Loyd Gun Carriage2100,67122333,33%428,96
Pz.Kpfw. I244,67186366,67%263,49
Bat.-Châtillon 155 559855,00789366,67%853,66
T-50-2 6846,67539366,67%2289,39
Kunze Panzer 9829,33465333,33%456,34
A25 Harry Hopkins I 4403,33674366,67%1160,32
43 M. Toldi III 3190,33350366,67%990,07
Tiger (P) Leoponsan 61339,67968366,67%1710,94
LT vz. 352380,505102100,00%2754,31
Panther71216,00841250,00%2531,18
Type 97 Chi-Ha331,001912100,00%262,94
Type 97 Te-Ke 270,501672100,00%332,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro296,002692100,00%405,49
T23E3 7923,00856250,00%1734,36
M4-85 5863,00715250,00%1682,03
T2 Light Tank 257,5015220,00%3,10
Caliban 82879,5016112100,00%5294,73
Matilda Black Prince 5293,00290250,00%508,21
T28 Concept 7152,503002100,00%261,00
Kolohousenka1146,003201100,00%803,71
Strv fm/21175,002791100,00%402,25
Strv m/382170,0016110,00%554,44
4TP1107,0018010,00%311,06
Pvlvv fm/422244,004851100,00%1128,56
Type 91 Heavy3138,001881100,00%452,27
UDES 15/16102636,0012111100,00%2547,41
T-60217,0011810,00%0,00
T-804647,005061100,00%3255,29
Pz.Kpfw. VII101706,0047310,00%1156,13
Object 777 Version II 91298,0040810,00%759,19
Pz.Sfl. IC 4140,0014010,00%126,72
T-45 294,0011010,00%169,78
EMIL 1951 81440,0045610,00%1082,60
Type 5 Ka-Ri 8551,009561100,00%445,43
Light Mk. VIC 2124,002211100,00%720,54
T7 Combat Car 263,001731100,00%298,01
LTP 3168,0010710,00%639,73
FCM 2C 3625,0010101100,00%2362,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 222,004841100,00%261,00
T78 60,006210,00%0,00
Chi-Go 7555,005961100,00%617,34

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 03.02.2021
Stopień: Dowódca
Dołączył: 03.02.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.01.2020
Opuścił klan: 12.02.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.05.2014
Opuścił klan: 07.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.02.2020
Opuścił klan: 21.06.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.06.2016
Opuścił klan: 17.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.07.2017
Opuścił klan: 20.12.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.12.2019
Opuścił klan: 31.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.06.2020
Opuścił klan: 02.02.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 21.12.2019
Opuścił klan: 22.12.2019