kubert96

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16798543262
Ø Poziom7,068,408,889,11
Zwycięstwa835349,73%240,00%1637,21%12146,18%
Porażki826049,17%360,00%2660,47%13953,05%
Remisy1851,10%00,00%12,33%20,76%
Przetrwane bitwy397723,68%00,00%511,63%6524,81%
Zniszczone czołgi126360,7500,00200,471660,63
Zniszczonych/zgonów0,990,000,530,84
Wykryte pojazdy187901,1261,20541,262741,05
Zadane uszkodzenia918,50598,001.231,581.405,35
Punkty zajęcia bazy148860,8900,0000,001610,61
Punkty obrony bazy77080,4600,0000,00120,05
Doświadczenie514,52552,80626,70692,39
WN71010,40256,80627,44837,92
WN81249,70399,49983,211201,67
Ogółem
Ilość bitew16798
Ø Poziom7,06
Zwycięstwa835349,73%
Porażki826049,17%
Remisy1851,10%
Przetrwane bitwy397723,68%
Zniszczone czołgi126360,75
Zniszczonych/zgonów0,99
Wykryte pojazdy187901,12
Zadane uszkodzenia918,50
Punkty zajęcia bazy148860,89
Punkty obrony bazy77080,46
Doświadczenie514,52
WN71010,40
WN81249,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom8,40
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,20
Zadane uszkodzenia598,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie552,80
WN7256,80
WN8399,49
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew43
Ø Poziom8,88
Zwycięstwa1637,21%
Porażki2660,47%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy511,63%
Zniszczone czołgi200,47
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy541,26
Zadane uszkodzenia1.231,58
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie626,70
WN7627,44
WN8983,21
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew262
Ø Poziom9,11
Zwycięstwa12146,18%
Porażki13953,05%
Remisy20,76%
Przetrwane bitwy6524,81%
Zniszczone czołgi1660,63
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy2741,05
Zadane uszkodzenia1.405,35
Punkty zajęcia bazy1610,61
Punkty obrony bazy120,05
Doświadczenie692,39
WN7837,92
WN81201,67
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew56000
Zwycięstwa3155,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki2341,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1832,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy931,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.112,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy110,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,0400,0000,0000,00
Doświadczenie580,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew56
Zwycięstwa3155,36%
Porażki2341,07%
Remisy23,57%
Przetrwane bitwy1832,14%
Zniszczone czołgi220,39
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy931,66
Zadane uszkodzenia1.112,57
Punkty zajęcia bazy110,20
Punkty obrony bazy20,04
Doświadczenie580,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa2146,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2453,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1124,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy521,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia864,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy741,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy320,7100,0000,0000,00
Doświadczenie414,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa2146,67%
Porażki2453,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1124,44%
Zniszczone czołgi290,64
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy521,16
Zadane uszkodzenia864,02
Punkty zajęcia bazy741,64
Punkty obrony bazy320,71
Doświadczenie414,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew36000
Zwycięstwa1747,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki1644,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy38,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy719,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy581,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia331,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,0800,0000,0000,00
Doświadczenie296,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew36
Zwycięstwa1747,22%
Porażki1644,44%
Remisy38,33%
Przetrwane bitwy719,44%
Zniszczone czołgi150,42
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy581,61
Zadane uszkodzenia331,78
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,08
Doświadczenie296,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew84000
Zwycięstwa2529,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki5970,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1821,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy760,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia426,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy720,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy430,5100,0000,0000,00
Doświadczenie196,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew84
Zwycięstwa2529,76%
Porażki5970,24%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1821,43%
Zniszczone czołgi350,42
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy760,90
Zadane uszkodzenia426,57
Punkty zajęcia bazy720,86
Punkty obrony bazy430,51
Doświadczenie196,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew336000
Zwycięstwa14543,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki18254,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,68%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10631,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1700,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy3080,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia910,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6691,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10323,0700,0000,0000,00
Doświadczenie424,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew336
Zwycięstwa14543,15%
Porażki18254,17%
Remisy92,68%
Przetrwane bitwy10631,55%
Zniszczone czołgi1700,51
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy3080,92
Zadane uszkodzenia910,89
Punkty zajęcia bazy6691,99
Punkty obrony bazy10323,07
Doświadczenie424,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew88000
Zwycięstwa4146,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki4551,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3034,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy510,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia997,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1782,0200,0000,0000,00
Doświadczenie444,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew88
Zwycięstwa4146,59%
Porażki4551,14%
Remisy22,27%
Przetrwane bitwy3034,09%
Zniszczone czołgi460,52
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy510,58
Zadane uszkodzenia997,76
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1782,02
Doświadczenie444,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa457,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki342,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy121,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.020,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy121,7100,0000,0000,00
Doświadczenie281,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa457,14%
Porażki342,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,43
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy121,71
Zadane uszkodzenia1.020,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy121,71
Doświadczenie281,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (252)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81155,9955986749,71%1365,85
Centurion Action X101747,4961966047,42%1448,32
T71 DA7660,8354560050,50%1384,40
E 25 71007,0757854951,91%1571,23
FCM 50 t 81144,4362550951,87%1475,11
T54E191763,6061641454,59%1856,31
Bat.-Châtillon 155 5591191,3844639943,11%1053,67
Conqueror91431,6770239049,49%1262,23
FV4005 Stage II101694,9861531042,58%1127,43
Lorraine 155 mle. 5181175,7346729453,06%1445,06
Centurion Mk. 7/191551,1575528651,75%1551,60
Caernarvon8940,7853127951,61%1016,34
Lorraine 155 mle. 507819,9341321447,66%1057,40
FV215b 101617,7365921054,29%1317,43
T25/27821,5046820655,34%1200,02
T57 Heavy102054,5472520244,55%1480,71
Churchill VII6670,7238020047,00%1151,70
M18 Hellcat6565,3832319444,85%892,03
Black Prince7843,6551918455,98%1185,21
T6981175,1576617855,62%1714,16
Centurion Mk. I81054,0076217757,06%1526,72
FV4202 81025,4066517445,40%1250,61
Bat.-Châtillon 155 58101180,3661117142,11%844,44
Churchill I5309,3326316352,76%536,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4294,8123816150,31%734,74
GSOR 1008 81449,9672216041,25%1485,21
T216310,2634415848,73%712,34
ELC EVEN 90 8692,6179815854,43%1457,00
AMX 12 t6500,6455215052,67%1364,93
AMX 13 F3 AM6816,1344914952,35%1380,12
T1 Heavy5562,2640414553,79%1261,38
Object 70491717,1767613341,35%1255,12
Super Conqueror101784,0773012350,41%1302,02
T207983,3754312049,17%1546,49
VK 30.02 (M)6606,1852512056,67%1197,21
Dicker Max 6766,8939412049,17%1387,19
Panther II81043,0551411952,10%1347,95
Panther7911,0460211652,59%1621,29
Škoda T 256721,6847511450,00%1425,96
Škoda T 5091482,5667011436,84%1129,55
KV-15511,1137810952,29%1087,17
AMX ELC bis5246,6731510757,01%798,75
KV-856670,6538610642,45%1151,79
Comet7845,1770910657,55%1545,59
FV3046705,9152610463,46%1376,47
M48A5 Patton101586,0278410257,84%1263,66
Konštrukta T-34/1007602,7343910151,49%853,42
M75210,5025210046,00%569,45
KV-26732,4139510041,00%1098,00
Churchill III 5373,213899442,55%574,35
M26 Pershing8836,925379335,48%848,33
Somua SM 81559,318089336,56%1537,04
StuG III Ausf. G5420,103079154,95%996,01
Cromwell6589,434489152,75%1202,23
Cruiser Mk. III3118,921348840,91%315,12
T675361,982868851,14%704,85
T-34-281141,157168544,71%1385,63
T-345319,962738350,60%763,45
Type T-345481,113618348,19%1279,72
M66717,294247946,84%1124,19
AMX 13 909777,876967843,59%1083,53
M46 Patton9891,775967842,31%612,78
Panhard AMD 178B6407,534267844,87%1164,88
TVP VTU Koncept8765,356057746,75%819,55
M5 Stuart4193,913287548,00%417,00
T3091373,846507443,24%994,08
Bat.-Châtillon 12 t8686,387027458,11%1272,57
Covenanter5130,741717243,06%194,96
A-205144,322077153,52%361,33
Object 268101894,216567150,70%1197,62
Crusader6194,661967040,00%311,99
VK 28.016385,413877050,00%991,19
Škoda T 56 81521,438017048,57%1379,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146,823016744,78%554,41
Ikv 1035365,942516547,69%805,43
Škoda T 245359,773146464,06%1094,70
M3 Lee4193,942336467,19%729,13
M8A14357,373606360,32%992,01
IS-381190,936996140,98%1157,92
Crusader 5.5-in. SP7764,665076142,62%974,27
M22 Locust 3269,553626060,00%1271,30
T-284142,911695843,10%211,46
WZ-1328501,386245844,83%679,20
M40/M4381088,416465846,55%1143,88
T28 Prototype81244,917185851,72%1339,79
Bishop5669,474025754,39%1614,65
AMX 13 757694,715835543,64%1410,25
M4A3E8 Sherman6628,414455459,26%1317,22
VK 30.01 (H)5464,204815455,56%1169,82
Nashorn6645,114905455,56%1134,50
Charioteer8984,546265446,30%944,14
Ikv 65 Alt II6608,043575347,17%901,79
SDP 58 Kilana81241,386245345,28%1192,85
Pz.Sfl. IVc5428,883965255,77%942,27
Valentine3132,241745145,10%285,88
Jagdpanzer IV6456,922955052,00%727,27
AT 25404,043944946,94%881,64
Alecto4283,422314852,08%699,66
Sturmpanzer II4359,152474761,70%1292,91
TVP T 50/51101549,336564542,22%1073,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E3173,712164546,67%426,58
Renault FT1137,741564344,19%681,77
Type 3 Chi-Nu5547,213794351,16%1799,97
Spähpanzer SP I C7592,024594351,16%1134,53
M4A1 Sherman5500,334054259,52%1568,61
Vz. 64 Blesk8582,386054242,86%765,72
Ares 7581093,146424242,86%1047,45
Škoda T 177760,936794139,02%1561,76
T110E4101641,856494146,34%1017,31
Type 4 Chi-To6693,804344052,50%1519,47
Leichttraktor1107,681994057,50%464,36
FV20781067,657494052,50%1208,02
59-166389,824403941,03%956,46
Grille5644,954133953,85%1549,31
VK 16.02 Leopard5423,113833754,05%1496,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4208,433003748,65%603,12
T1 Cunningham1162,692373650,00%1004,80
Type 5 Ke-Ho4353,063783450,00%1374,93
T-46389,66993225,00%101,12
T3281132,137893253,13%1297,25
Marder II3144,031513253,13%302,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5395,843303237,50%841,61
Valentine II 4375,414443265,63%1654,67
T3 HMC2109,352023141,94%260,55
E 5091385,298303158,06%1386,56
Hotchkiss EBR7293,104953151,61%456,32
Lago4316,472883056,67%996,18
Cruiser Mk. IV4130,501583040,00%151,47
ST vz. 394192,762362944,83%439,29
T-34-17983,108232962,07%1696,35
WZ-1209995,667462958,62%1013,82
Sturmpanzer I Bison3160,971522958,62%548,54
Sturer Emil7792,175082962,07%1121,67
Panhard AML Lynx 6x68336,074822934,48%300,65
Sexton II3133,931252850,00%436,28
Challenger7997,367192857,14%1386,04
FSV Scheme A7904,257082839,29%1271,46
M3 Stuart3149,961532733,33%356,54
Durchbruchswagen 24264,892832762,96%772,90
L-60 2131,732502661,54%720,17
Vz. 55102421,648762548,00%1740,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3150,241652536,00%313,16
HWK 30 8589,804552528,00%737,24
Kanonenjagdpanzer 105 81166,006832548,00%1133,96
AMX 404151,131972466,67%591,08
M1271008,717152450,00%1433,58
TOG II* 6883,635162445,83%1651,50
Strv m/425519,704612356,52%1438,17
Pz.Kpfw. II Luchs4248,003392365,22%928,89
BT-22163,641862240,91%652,14
Ikv 90 Typ B71052,575852138,10%1271,54
M446733,055122147,62%1158,81
BT-7492,301692065,00%282,30
M5A1 Stuart4276,004081957,89%982,69
Cruiser Mk. II2121,371401942,11%310,44
Achilles6620,475501963,16%1146,87
Strv S1 8973,475721942,11%739,62
M415587,113881838,89%744,09
M2 Medium Tank3139,001601838,89%301,61
M24 Chaffee5284,783091855,56%877,89
Marder 38T4429,783891866,67%1324,22
Char Futur 4 92114,399811850,00%2312,81
Valentine AT4169,531421735,29%241,67
AMX 65 t81310,508251656,25%1405,76
T-29 3228,131691625,00%633,05
WZ-1317518,137941566,67%1161,03
SU-182159,131211540,00%773,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4251,002791573,33%722,63
StuG IV 5389,604521560,00%1033,11
Pz.Kpfw. 35 (t)244,86851435,71%0,00
Pz.Kpfw. II265,641561457,14%157,77
Hummel6723,386031369,23%1105,25
Panzerjäger I2106,15671323,08%147,10
Type 586822,156691346,15%1647,46
M2 Light264,751361258,33%164,76
40TP Habicha6853,587101258,33%1850,29
T-262119,751711266,67%610,13
AMX 383101,751591258,33%231,14
AMX 50 B101471,176581241,67%888,38
AMX M4 mle. 4571431,759141258,33%1994,21
LT vz. 383321,273231154,55%1608,41
Super Hellcat 7717,274651127,27%849,50
SU-855234,602741040,00%262,50
Sav m/434340,103391060,00%1029,77
M7 Priest3187,301461040,00%319,98
Cruiser Mk. I1103,601221050,00%362,46
Universal Carrier 2-pdr288,901201040,00%124,01
Birch Gun4159,102711070,00%572,63
MT-256226,603431070,00%623,60
Progetto M35 mod. 46 8783,505211040,00%667,08
SDP 44 Burza6928,22652966,67%1804,49
Panther mit 8,8 cm L/71 81037,67401911,11%1142,39
VK 36.01 (H)6660,63567850,00%966,55
Type 98 Ke-Ni3301,50322850,00%1526,78
T56 GMC3203,50207862,50%673,10
Staghound Mk. III6971,13807850,00%2033,58
T95E2 8872,13359825,00%925,16
Fantôme 9986,38647850,00%754,98
D1213,0063728,57%0,00
Hotchkiss H35284,17150650,00%204,11
Strv 746866,50748666,67%1942,19
SU-54197,833626100,00%461,88
Pz.Kpfw. I278,83160650,00%189,99
BT-7 artillery 3122,17163650,00%312,09
Vickers Mk. E Type B259,6077540,00%0,00
Pvlvv fm/42286,80134560,00%332,85
Vz. 44-171026,20946580,00%1546,77
T2 Medium Tank2238,80183540,00%1139,66
SU-263126,60119540,00%108,67
T71 CMCD7508,80567540,00%964,40
Schwarzpanzer 58 8979,40986580,00%1325,77
Pz.Kpfw. T 25 5424,80547560,00%974,48
Leo7817,25431425,00%938,46
MS-119,0044425,00%0,00
Lorraine 39L AM348,7587425,00%0,00
T2971011,00840475,00%1189,84
Renault FT AC2123,25137450,00%337,73
Loyd Gun Carriage2145,75110425,00%760,71
T-50-2 6438,00531475,00%1398,56
Bofors Tornvagn 82168,001295475,00%3097,50
M4A1 FL 10 61020,75885475,00%1795,60
Vickers Medium Mk. I146,0078366,67%221,70
D23237,00192333,33%769,89
Ikv 723473,334013100,00%1711,51
AMX 50 10081310,00637333,33%1410,76
DS PZInż5492,00455366,67%1118,74
AT-1254,0088366,67%217,74
SU-122A5200,00243333,33%170,18
Windhund 81860,00619333,33%1585,96
M24E2 Super Chaffee 6861,00950366,67%3649,54
Valiant 5525,67503333,33%1128,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2104,673323100,00%528,60
Renault FT 75 BS2289,503612100,00%2187,39
P26/404895,007222100,00%2758,51
10TP3405,00398250,00%1679,55
P.43 bis61025,508632100,00%1971,05
T1 HMC278,504820,00%191,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,00101250,00%79,78
Prototipo 6 81788,00846250,00%1797,60
T7 Combat Car 215,5078250,00%111,42
Type 64 6916,001119250,00%2832,44
Vickers Medium Mk. II2302,005531100,00%1799,38
Strv m/382344,006771100,00%2057,13
Strv m/40L3277,007381100,00%1166,15
Type 95 Ha-Go275,002731100,00%326,15
M15/423194,003441100,00%578,06
Type 97 Te-Ke 2198,002291100,00%1096,06
G.Pz. Mk. VI (e)20,001510,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8149,003871100,00%261,00
T78 61446,0013201100,00%1920,62
43 M. Toldi III 3314,004301100,00%2055,20
Chi-Go 70,0023110,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.07.2014
Opuścił klan: 21.09.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.09.2020
Opuścił klan: 16.01.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.09.2017
Opuścił klan: 27.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2021
Opuścił klan: 22.07.2021