kubastan1928

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.01.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16433000
Ø Poziom6,600,000,000,00
Zwycięstwa807449,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki823050,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy1290,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy358421,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi105340,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy170291,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia768,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy106660,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy53680,3300,0000,0000,00
Doświadczenie386,660,000,000,00
WN7891,600,000,000,00
WN81062,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16433
Ø Poziom6,60
Zwycięstwa807449,13%
Porażki823050,08%
Remisy1290,79%
Przetrwane bitwy358421,81%
Zniszczone czołgi105340,64
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy170291,04
Zadane uszkodzenia768,09
Punkty zajęcia bazy106660,65
Punkty obrony bazy53680,33
Doświadczenie386,66
WN7891,60
WN81062,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa1025,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3075,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1332,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy180,4500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.637,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy180,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy431,0800,0000,0000,00
Doświadczenie290,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa1025,00%
Porażki3075,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1332,50%
Zniszczone czołgi280,70
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy180,45
Zadane uszkodzenia1.637,05
Punkty zajęcia bazy180,45
Punkty obrony bazy431,08
Doświadczenie290,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa650,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki650,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy433,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia428,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy796,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy473,9200,0000,0000,00
Doświadczenie227,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa650,00%
Porażki650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy433,33%
Zniszczone czołgi40,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy30,25
Zadane uszkodzenia428,33
Punkty zajęcia bazy796,58
Punkty obrony bazy473,92
Doświadczenie227,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa627,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki1672,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy110,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia124,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy231,0500,0000,0000,00
Doświadczenie116,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa627,27%
Porażki1672,73%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy29,09%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy110,50
Zadane uszkodzenia124,32
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy231,05
Doświadczenie116,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew262000
Zwycięstwa12045,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki13953,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7528,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1380,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy2110,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia849,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1960,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5682,1700,0000,0000,00
Doświadczenie372,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew262
Zwycięstwa12045,80%
Porażki13953,05%
Remisy31,15%
Przetrwane bitwy7528,63%
Zniszczone czołgi1380,53
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy2110,81
Zadane uszkodzenia849,81
Punkty zajęcia bazy1960,75
Punkty obrony bazy5682,17
Doświadczenie372,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew720000
Zwycięstwa39955,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki31844,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25635,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4440,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,960,000,000,00
Wykryte pojazdy4690,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia598,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13871,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6060,8400,0000,0000,00
Doświadczenie360,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew720
Zwycięstwa39955,42%
Porażki31844,17%
Remisy30,42%
Przetrwane bitwy25635,56%
Zniszczone czołgi4440,62
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy4690,65
Zadane uszkodzenia598,24
Punkty zajęcia bazy13871,93
Punkty obrony bazy6060,84
Doświadczenie360,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa541,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki758,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy541,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy70,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.188,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy121,0000,0000,0000,00
Doświadczenie145,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa541,67%
Porażki758,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy541,67%
Zniszczone czołgi30,25
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy70,58
Zadane uszkodzenia1.188,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy121,00
Doświadczenie145,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (151)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
A-205159,3623492652,05%414,81
T110E4101937,3051167647,49%1418,17
KV-856651,1038964053,44%1133,87
IS-381161,5652063649,21%1344,92
T3091273,9144659146,36%961,88
T-34-856617,5139757850,87%1192,06
AMX 12 t6362,2936552951,04%844,00
T28 Prototype8894,7739945243,36%798,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4269,5523141845,69%599,28
Bat.-Châtillon 155 5591200,0740641148,42%1165,45
IS7732,3538239946,37%867,66
Lorraine 155 mle. 5181211,4441239150,13%1422,93
T25/27393,3331036443,41%316,94
T-1091351,0550035649,72%1252,92
Ferdinand81394,7250935352,41%1569,86
M18 Hellcat6353,3727635043,71%394,74
Caliban 81354,3973633459,88%1629,92
T-448828,2743729745,45%939,56
KV-15352,2527128347,00%574,45
T499785,5147728144,48%972,31
M10 Wolverine5203,2022425445,28%236,14
AMX 13 F3 AM6590,5834824653,25%838,15
Lorraine 155 mle. 507788,5037624540,82%824,22
T376408,9239023956,49%1070,44
M41 Walker Bulldog8620,7544123947,70%979,95
T-437777,2547922658,85%1362,18
Jagdpanther7749,4138520048,00%923,82
Jagdtiger91754,3454319656,12%1619,77
Jagdpanzer IV6311,8524918345,36%345,38
AMX 13 757447,7236418244,51%731,90
Cruiser Mk. IV4413,8534916946,75%1490,46
FV3046680,2634016649,40%1271,51
IS-7101709,6152415650,00%1366,32
Emil II91963,0482814959,06%1995,48
Pz.Kpfw. II Luchs4371,1537014753,74%1592,38
Object 43091993,9384014753,06%2062,28
StuG III Ausf. G5157,1718613241,67%106,16
SU-86609,9031913248,48%755,44
AMX 105 AM mle. 474300,6724312349,59%922,66
M374239,2317211847,46%706,29
TNH T Vz. 5191841,8372211357,52%1770,33
BT-7 artillery 3199,9325110754,21%718,03
T404210,8818510443,27%330,90
Strv m/425378,7728910256,86%988,01
T-127 3277,6028910142,57%1064,07
T-28475,801339841,84%24,20
Bishop5453,182759252,17%978,80
TNH 105/100081365,615539045,56%1506,92
Jagdpanzer E 100102114,335298752,87%1436,71
AMX ELC bis5109,762908658,14%260,55
T-1506601,293608545,88%916,01
T-345201,462188246,34%335,69
M415537,322808242,68%817,33
AMX 13 105 AM mle. 505355,862678154,32%662,55
M24 Chaffee5261,332978045,00%690,96
AT 25271,962407950,63%480,25
M7 Priest3285,901877746,75%721,93
Strv 746705,254537643,42%1340,73
SU-122A5453,062877252,78%1050,15
Škoda T 256845,394976744,78%1662,21
ARL 4461226,336306753,73%2563,41
Alecto4153,711666243,55%198,58
AMX 404112,071595944,07%195,45
Vz. 55102302,506865848,28%1636,02
BT-7456,111085639,29%5,84
Leo7668,085785152,94%1050,52
Marder II3107,711235141,18%72,28
Bat.-Châtillon 155 5810989,165825048,00%716,29
Emil I81256,028144860,42%1396,23
StuG IV 5376,392644647,83%829,64
Pz.Kpfw. 38 (t)357,021344540,00%0,00
Valentine AT4135,641374454,55%251,50
Birch Gun4222,981834447,73%685,69
AMX M4 mle. 54102281,826974445,45%1687,58
Vz. 44-171381,008844254,76%2063,02
Lago4312,172704151,22%942,63
Kranvagn101625,715834148,78%1132,50
M5 Stuart4126,022374153,66%222,81
T1 HMC249,23933948,72%96,14
Renault UE 57397,321223847,37%109,43
BT-2273,001253748,65%169,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.419,702153764,86%222,09
T1 Cunningham184,171313542,86%272,85
Type 95 Heavy4256,482273145,16%738,87
SU-54265,232443154,84%619,31
AMX 38388,931482751,85%146,14
T3 HMC282,761022536,00%100,63
BDR G1 B51133,366472576,00%2986,70
ST vz. 394437,003352231,82%1296,71
SU-263104,641432245,45%95,85
T-463132,381802161,90%533,06
B14294,502762040,00%722,18
Škoda T 245727,705912050,00%2347,40
MS-1141,11891936,84%0,00
Lorraine 39L AM3148,051631968,42%497,43
Renault FT AC2110,631001947,37%236,37
Cruiser Mk. III344,58721915,79%0,00
FV4005 Stage II101960,508151861,11%1545,08
FCM 36 Pak 40 3150,691781656,25%280,66
Matilda IV 5331,813321656,25%710,56
Light Mk. VIC 273,381451650,00%236,90
43 M. Toldi III 3110,811961662,50%539,78
Universal Carrier 2-pdr2142,131581560,00%562,81
Object 252U 81433,008601566,67%1649,29
Super Hellcat 7983,204191546,67%1350,63
T-26272,14701414,29%102,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C368,931791450,00%153,83
SU-130PM 81736,088981369,23%2080,09
SU-18233,25801258,33%175,30
AMX M4 mle. 4571289,588641258,33%1712,36
Type 97 Te-Ke 2117,451841145,45%413,67
M2 Medium Tank3140,001631136,36%283,12
AMX 65 t81347,189161172,73%1730,62
Pz.Kpfw. 35 (t)2137,601351030,00%514,32
Vickers Medium Mk. I110,5665966,67%221,70
LT vz. 383200,22263944,44%726,31
M3 Lee4142,33163933,33%246,47
Hotchkiss H35275,88127850,00%161,36
Sturmpanzer I Bison3223,50169850,00%770,34
Object 430U10566,50413825,00%117,19
Panzerjäger I2239,14216742,86%916,14
AT-1230,1797650,00%74,55
T-45 2113,33126616,67%299,76
Type 91 Heavy3407,60383580,00%1878,00
T2 Medium Tank2133,00152560,00%632,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,80211520,00%55,54
Sav m/43444,008340,00%0,08
Renault FT139,67124366,67%229,80
T56 GMC3202,33294333,33%549,76
FV230 Canopener102511,00893333,33%1539,99
T-50-2 6215,67257333,33%258,69
LT vz. 352381,004532100,00%2519,02
Renault FT 75 BS2274,50229250,00%1879,83
M2 Light284,5063250,00%171,17
Loyd Gun Carriage2102,50962100,00%652,60
M24E2 Super Chaffee 6304,50385250,00%601,97
L-60 2121,5010920,00%384,27
Kolohousenka10,001510,00%0,00
Renault Otsu10,00910,00%0,00
Type 95 Ha-Go22,001511100,00%261,00
4TP153,001181100,00%261,00
40TP Habicha6439,0026910,00%481,38
Leichttraktor10,0001100,00%261,00
Pz.Kpfw. I20,002321100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)280,001731100,00%468,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0015210,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3128,003811100,00%380,35
Patton the Tank 93295,0015261100,00%5003,78
TOG II* 6272,003161100,00%428,03
LTP 394,001511100,00%419,34
T28 Concept 70,004401100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.01.2023
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.01.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.02.2017
Opuścił klan: 18.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.02.2016
Opuścił klan: 07.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.04.2016
Opuścił klan: 08.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.02.2016
Opuścił klan: 22.02.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.12.2015
Opuścił klan: 13.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.03.2016
Opuścił klan: 06.04.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.12.2016
Opuścił klan: 13.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.01.2016
Opuścił klan: 06.02.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.12.2015
Opuścił klan: 23.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2015
Opuścił klan: 19.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.11.2015
Opuścił klan: 23.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.05.2015
Opuścił klan: 13.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.02.2015
Opuścił klan: 17.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.10.2014
Opuścił klan: 16.02.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2014