kostas2SAMOS

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.05.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4592364261531
Ø Poziom8,818,919,078,94
Zwycięstwa2316150,43%3859,38%13250,57%26549,91%
Porażki2198247,87%2539,06%12547,89%25748,40%
Remisy7801,70%11,56%41,53%91,69%
Przetrwane bitwy1293828,17%1726,56%6725,67%14326,93%
Zniszczone czołgi402140,88620,972300,884290,81
Zniszczonych/zgonów1,221,321,191,11
Wykryte pojazdy387690,84460,721700,654140,78
Zadane uszkodzenia1.553,981.593,831.544,071.531,64
Punkty zajęcia bazy119780,2600,00190,07340,06
Punkty obrony bazy97650,2100,00160,06290,05
Doświadczenie756,39815,92767,52787,49
WN71087,461214,911021,911002,16
WN81468,741525,311324,601358,92
Ogółem
Ilość bitew45923
Ø Poziom8,81
Zwycięstwa2316150,43%
Porażki2198247,87%
Remisy7801,70%
Przetrwane bitwy1293828,17%
Zniszczone czołgi402140,88
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy387690,84
Zadane uszkodzenia1.553,98
Punkty zajęcia bazy119780,26
Punkty obrony bazy97650,21
Doświadczenie756,39
WN71087,46
WN81468,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew64
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa3859,38%
Porażki2539,06%
Remisy11,56%
Przetrwane bitwy1726,56%
Zniszczone czołgi620,97
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy460,72
Zadane uszkodzenia1.593,83
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie815,92
WN71214,91
WN81525,31
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew261
Ø Poziom9,07
Zwycięstwa13250,57%
Porażki12547,89%
Remisy41,53%
Przetrwane bitwy6725,67%
Zniszczone czołgi2300,88
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy1700,65
Zadane uszkodzenia1.544,07
Punkty zajęcia bazy190,07
Punkty obrony bazy160,06
Doświadczenie767,52
WN71021,91
WN81324,60
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew531
Ø Poziom8,94
Zwycięstwa26549,91%
Porażki25748,40%
Remisy91,69%
Przetrwane bitwy14326,93%
Zniszczone czołgi4290,81
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy4140,78
Zadane uszkodzenia1.531,64
Punkty zajęcia bazy340,06
Punkty obrony bazy290,05
Doświadczenie787,49
WN71002,16
WN81358,92
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew424000
Zwycięstwa15937,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki25159,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy143,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11928,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2440,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy2910,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.711,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy990,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2160,5100,0000,0000,00
Doświadczenie643,700,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew424
Zwycięstwa15937,50%
Porażki25159,20%
Remisy143,30%
Przetrwane bitwy11928,07%
Zniszczone czołgi2440,58
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy2910,69
Zadane uszkodzenia1.711,60
Punkty zajęcia bazy990,23
Punkty obrony bazy2160,51
Doświadczenie643,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki360,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy61,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia986,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie528,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy61,20
Zadane uszkodzenia986,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie528,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2971000
Zwycięstwa114338,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki179360,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy351,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy89730,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi18040,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy23330,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.461,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32721,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy121864,1000,0000,0000,00
Doświadczenie612,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2971
Zwycięstwa114338,47%
Porażki179360,35%
Remisy351,18%
Przetrwane bitwy89730,19%
Zniszczone czołgi18040,61
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy23330,79
Zadane uszkodzenia1.461,51
Punkty zajęcia bazy32721,10
Punkty obrony bazy121864,10
Doświadczenie612,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew365000
Zwycięstwa15642,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki20856,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9826,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2210,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy1810,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.558,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3040,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2590,7100,0000,0000,00
Doświadczenie646,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew365
Zwycięstwa15642,74%
Porażki20856,99%
Remisy10,27%
Przetrwane bitwy9826,85%
Zniszczone czołgi2210,61
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy1810,50
Zadane uszkodzenia1.558,14
Punkty zajęcia bazy3040,83
Punkty obrony bazy2590,71
Doświadczenie646,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (178)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M53/M5591404,28710357950,24%1415,82
Object 252U 81482,20723315453,30%1719,99
Waffenträger auf Pz. IV91713,54698281149,63%1414,06
AMX 30 1er prototype91824,44852259353,22%1900,59
Kampfpanzer 50 t 91997,81924180755,73%1881,58
Type 6191583,79765180149,08%1544,09
AE Phase I 91804,89864126352,49%1718,77
Leopard Prototyp A91800,77784112651,07%1709,74
P.44 Pantera81172,27707110850,90%1444,96
XM57 81871,15922107656,23%1839,81
Progetto M40 mod. 65101617,7370299847,39%1203,56
M54 Renegade 81468,7883288049,55%1588,86
E 75 TS 81379,8679883747,43%1524,07
Cobra 91862,0081783352,10%1759,11
AltProto AMX 30 81362,6483474349,13%1639,15
Char Futur 4 91842,1979973050,55%1670,37
Progetto C50 mod. 6691680,7886872754,47%1692,29
Object 140101442,8869466945,74%1022,10
Grille 15101505,0960962647,92%976,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81267,5579557347,29%1436,05
Strv 103B101763,5266755549,19%1141,53
Leopard 1101563,5564653544,67%1060,94
Object 430U101608,3670147346,30%1166,31
Kunze Panzer 91589,0178545851,31%1513,02
E 5091531,0978745648,90%1429,08
Object 277101760,1573545646,93%1322,90
Object 43091504,9667844048,41%1294,99
Char Murat 91708,5181843652,98%1612,82
T95/FV4201 Chieftain 102070,3982042448,82%1306,56
Super Conqueror101652,8372134243,86%1076,79
T3091862,7584334055,29%1685,85
Ho-Ri 3102036,9974032651,84%1450,64
E 65 Zwilling 81798,7796932250,93%1830,55
Lorraine 50 t 91576,5681331753,00%1582,53
GSOR 1010 FB 81550,6484631258,33%2043,29
Panhard EBR 10510675,9253530338,61%503,85
Panther/M10 7903,8770730249,01%1403,47
BZ-58-2 91811,1080929747,47%1610,58
M56 Scorpion 7993,0865029150,52%1402,51
Object 703 Version II 81271,2183827954,12%1336,48
Concept 1B 92030,6095324654,47%1657,18
T-448925,8252324349,79%1224,01
Šotek 81335,9080824355,14%1361,66
T110E3101724,2271023851,26%1151,51
T-34-85M 6725,9840323453,85%1162,43
T-1091468,9375822953,28%1362,35
AMX M4 mle. 54101913,5578122647,35%1358,94
Nergal 81480,7186922349,78%1588,09
Rinoceronte101765,6770522243,69%1195,05
T-5491205,7867722043,64%1062,40
Lion 101937,2968621346,95%1551,20
T-62A101292,6566520747,34%925,30
T-100 LT10993,9474720648,06%1101,92
Kranvagn101669,2277319248,96%1251,49
M10 RBFM 5507,1141219053,68%1001,21
Object 780 101962,9474218945,50%1339,47
T-34-856622,1943018749,20%1105,42
Prototipo Standard B91228,7461118540,54%881,40
Vz. 55101870,1776618349,73%1325,72
Excelsior 5589,6762318356,83%1265,72
T110E4102024,8175517648,30%1367,84
M4A1 Revalorisé 81003,1368517249,42%1080,14
Leox 91498,4784016756,89%1266,01
Saryuda 91597,8576715749,68%1301,22
Fantôme 91568,5983715354,25%1515,71
Ares 8591289,9174614647,26%1058,63
CS-63101967,8678014149,65%1577,74
SDP wz 66 Grom 81339,6477114152,48%1337,69
CS-5991610,4273013844,93%1453,79
IS-381143,2769813743,80%1157,62
Kanonenjagdpanzer 105 81228,1171412646,03%1221,03
122 TM 81239,6082012560,80%1503,92
K-91-PT 91530,9180512457,26%1406,46
IS-7102204,1792112351,22%1837,29
Panhard EBR 909537,7255012146,28%577,80
Object 777 Version II 91704,6888212050,83%1617,83
TS-6 91584,1976611842,37%1269,98
TNH T Vz. 5191552,5679011551,30%1370,22
UDES 15/16101499,2762711236,61%894,64
ERAC 105 Proto 9812,0572911154,05%1099,33
Progetto CC55 mod. 5481210,6675310248,04%1262,69
M-VI-Y91329,6871210243,14%1124,73
Emil II91483,9484210156,44%1348,00
Strv 103-091199,345929751,55%902,62
Type 71101997,657889644,79%1374,46
STB-1101397,506479440,43%919,19
M10391844,968949447,87%1740,37
T34 81383,878049048,89%1626,80
UDES 14 Alt 58865,616528850,00%987,49
Versuchspanzer 5791711,997848338,55%1237,90
Krupp-Steyr Waffenträger 7858,065768148,15%1091,78
Ares 758995,796878042,50%974,60
UDES 1691385,667007946,84%1172,68
AMX 50 12091119,317247753,25%959,25
DBV-152 101642,765997639,47%819,54
AMX 50 10081080,827027452,70%1126,65
FV4005 Stage II101528,386527447,30%1020,95
Object 274a 81301,248227451,35%1674,39
STG 81052,426817152,11%1206,30
KV-856617,325426950,72%947,07
T-29 3259,372736857,35%984,90
H3 91692,847676740,30%1323,50
CS-538877,576666055,00%1221,92
Controcarro 3 Minotauro101701,757715955,93%1161,95
P.43 ter7759,605545743,86%1030,50
AMX 50 B101505,366655547,27%987,22
E 50 Ausf. M101425,526395438,89%901,52
T-804237,942345437,04%680,14
Kampfpanzer 07 P(E) 101767,695865251,92%1243,35
TS-60 91492,277915160,78%1364,69
IS71016,906834850,00%1380,02
Rhm.-Borsig Waffenträger81068,355864346,51%974,12
T-345329,212964250,00%751,23
Carro d'assalto P.887722,336004240,48%761,10
Panther II8828,126504254,76%932,53
Strv 746592,614813636,11%887,39
Conqueror91010,447543256,25%841,14
BZ-75102130,2810222975,86%1695,28
Type 4 Heavy91490,397642846,43%1284,16
T-437645,755212853,57%952,06
Concept No. 5102032,187892857,14%1563,61
Pz.Kpfw. 5581500,968722850,00%1300,42
Object 265T 91466,897152835,71%1166,94
P.43 bis6681,695412642,31%1105,05
VK 72.01 (K) 102515,318222646,15%1466,03
FV230 Canopener101989,4610962483,33%1614,03
FV4004 Conway91407,487722360,87%1223,08
Gonsalo 81521,418652250,00%1726,95
FV229 Contender91806,008882157,14%1656,40
ARL 446640,855272040,00%852,71
Ares 90101422,406852045,00%806,39
53TP Markowskiego81090,848491968,42%1239,10
T23E3 7771,426521952,63%1149,48
Object 452K 101768,167321942,11%1276,53
Ashigaru 101873,638051963,16%1279,47
Stitch 81436,188391758,82%1446,06
T-703188,061851631,25%536,69
Carro da Combattimento 45 t 101731,695861625,00%1069,71
STA-18767,476941560,00%968,75
Obsidian 81067,577941450,00%1200,85
FV201 (A45) 71249,649901464,29%1942,63
M-V-Y101760,927881353,85%1191,53
T803112234,858001323,08%1240,20
Object 907 101443,506201225,00%740,58
60TP Lewandowskiego102353,366791136,36%1360,27
Sexton I 3119,001441127,27%116,99
KR-1111740,827161127,27%836,01
Vz. 60S Dravec 101783,005891020,00%867,44
BZT-70 101559,809021070,00%945,20
T110E5102433,008481030,00%1872,02
Patton the Tank 9725,607581070,00%725,00
TT-130M 91588,307371030,00%1297,91
IS-2M 71476,89933966,67%1891,87
Ram II 5466,78668966,67%1323,72
Sherman VC Firefly 6514,00501955,56%765,46
AMX M4 mle. 457547,88322812,50%395,32
BZ-79112137,25773837,50%968,04
Ashbringer 101012,63512825,00%368,37
Fauteur111764,50887850,00%990,35
T14 5489,29625757,14%1039,63
STK-2111653,14970771,43%964,73
FV225 Collector 91016,29780757,14%751,70
Type 64 6425,00354714,29%760,36
Leo7857,00760666,67%1528,15
Kampfpanzer 67101338,83729650,00%803,24
Projet Louis 91050,17758650,00%1364,58
King Tiger (Captured) 7569,17324633,33%405,27
Type 5 Heavy102216,25869450,00%1376,87
T-60251,252174100,00%261,00
M-III-Y8613,75765475,00%640,17
Bofors Tornvagn 81123,00639425,00%1093,79
Gryphon 101781,75623425,00%990,13
Fiat 3000182,33152333,33%169,78
T-116 384,0013620,00%74,84
MS-11167,005671100,00%1122,44
Strv S1 81150,004711100,00%1199,29
A46 6390,004851100,00%1059,80
Black Rock 112606,0014911100,00%2141,50

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.05.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.10.2024
Opuścił klan: 02.05.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2023
Opuścił klan: 14.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.02.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.03.2021
Opuścił klan: 22.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.02.2018
Opuścił klan: 08.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2018
Opuścił klan: 11.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2020
Opuścił klan: 21.01.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.04.2023
Opuścił klan: 04.08.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.01.2020
Opuścił klan: 11.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.10.2021
Opuścił klan: 03.02.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2020
Opuścił klan: 09.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.03.2023
Opuścił klan: 15.04.2023