kki_

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 27.10.2012

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17421000
Ø Poziom5,590,000,000,00
Zwycięstwa840848,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki878550,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy2281,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy448525,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi114710,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy131100,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia535,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy212281,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy141770,8100,0000,0000,00
Doświadczenie302,020,000,000,00
WN7836,080,000,000,00
WN8888,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17421
Ø Poziom5,59
Zwycięstwa840848,26%
Porażki878550,43%
Remisy2281,31%
Przetrwane bitwy448525,74%
Zniszczone czołgi114710,66
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy131100,75
Zadane uszkodzenia535,05
Punkty zajęcia bazy212281,22
Punkty obrony bazy141770,81
Doświadczenie302,02
WN7836,08
WN8888,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1142,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki1453,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy934,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy60,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.072,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie393,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1142,31%
Porażki1453,85%
Remisy13,85%
Przetrwane bitwy934,62%
Zniszczone czołgi160,62
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy60,23
Zadane uszkodzenia2.072,96
Punkty zajęcia bazy250,96
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie393,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa743,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki850,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy16,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy743,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy20,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.200,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1237,6900,0000,0000,00
Doświadczenie383,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa743,75%
Porażki850,00%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy743,75%
Zniszczone czołgi110,69
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy20,13
Zadane uszkodzenia1.200,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1237,69
Doświadczenie383,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa1463,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki731,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1568,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,710,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia808,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1054,7700,0000,0000,00
Doświadczenie409,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa1463,64%
Porażki731,82%
Remisy14,55%
Przetrwane bitwy1568,18%
Zniszczone czołgi190,86
Zniszczonych/zgonów2,71
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia808,73
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1054,77
Doświadczenie409,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew220000
Zwycięstwa12657,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki8940,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10547,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1200,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy360,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia251,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2331,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1800,8200,0000,0000,00
Doświadczenie190,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew220
Zwycięstwa12657,27%
Porażki8940,45%
Remisy52,27%
Przetrwane bitwy10547,73%
Zniszczone czołgi1200,55
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy360,16
Zadane uszkodzenia251,02
Punkty zajęcia bazy2331,06
Punkty obrony bazy1800,82
Doświadczenie190,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew89000
Zwycięstwa5966,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki2932,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1921,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,0700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,090,000,000,00
Wykryte pojazdy600,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia56,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1962,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy941,0600,0000,0000,00
Doświadczenie300,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew89
Zwycięstwa5966,29%
Porażki2932,58%
Remisy11,12%
Przetrwane bitwy1921,35%
Zniszczone czołgi60,07
Zniszczonych/zgonów0,09
Wykryte pojazdy600,67
Zadane uszkodzenia56,19
Punkty zajęcia bazy1962,20
Punkty obrony bazy941,06
Doświadczenie300,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa832,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1768,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,260,000,000,00
Wykryte pojazdy261,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia516,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie152,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa832,00%
Porażki1768,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy28,00%
Zniszczone czołgi60,24
Zniszczonych/zgonów0,26
Wykryte pojazdy261,04
Zadane uszkodzenia516,92
Punkty zajęcia bazy50,20
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie152,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (124)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-86965,66346137750,54%1479,71
T675360,89288128150,59%739,36
105 leFH18B2 5548,8729071949,24%1049,85
Object 261101401,5537662945,63%1209,49
212A91356,8941056647,35%1327,39
SU-263407,5621354551,56%1351,24
SU-54424,0222853550,28%1121,51
Super Hellcat 7320,9731746046,09%250,51
Bat.-Châtillon 155 5591199,2840044643,72%1221,30
KV-856421,2530043044,65%516,47
SU-14-281160,7537741345,76%1148,30
T-345330,0331139250,51%835,70
T-50-2 6172,1626239240,56%191,69
T-1506456,5832935550,14%610,08
AMX 13 F3 AM6983,0934834749,86%1578,37
Lorraine 155 mle. 5181188,2142133249,10%1458,08
Panhard AML Lynx 6x68229,4732233140,79%142,00
StuG III Ausf. G5349,3724532947,72%691,49
T-50558,1720829649,66%97,30
KV-26497,2836729245,55%668,62
M8A14283,3625128451,41%655,80
Lorraine 155 mle. 507810,9931627545,09%907,22
TOG II* 6601,6337024646,75%892,51
T-34-856403,8632623745,99%623,23
T3 HMC2188,7421423447,01%815,01
AMX ELC bis5150,7525122845,18%299,71
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4360,5725122252,25%954,23
Pz.Kpfw. T 15 3147,2428020753,62%550,65
Hotchkiss EBR7249,0740720446,57%332,40
Panhard AMD 178B6228,6136720244,06%436,76
KV-15428,5831619748,73%843,57
A-436156,1824319240,63%32,22
SU-100Y 6507,9935716944,97%676,67
M18 Hellcat6387,0525416744,91%472,57
Pz.Sfl. IVb4308,9923416262,35%1110,55
T25/27566,3339315652,56%695,04
IS-2-II8525,5037315642,31%346,10
KV-37543,0636315039,33%442,44
AMX 13 105 AM mle. 505588,9526514851,35%1469,05
AMX 383146,2023614757,14%443,09
M2 Light2207,1427614346,85%803,10
Renault NC-311150,6321213352,63%828,72
Pz.Kpfw. I Ausf. C3169,2833211449,12%738,61
SU-182197,6214310549,52%1264,50
T1 Cunningham1116,3322710347,57%606,14
AMX 12 t6366,1935910252,94%889,75
M10 RBFM 5517,334039752,58%1025,10
T-62A10564,424419641,67%215,98
T404345,892659451,06%819,37
AMX 404106,811749041,11%160,43
Wespe3197,441749052,22%672,16
Bat.-Châtillon 155 58101081,694908950,56%834,91
SU-85B4332,962407640,79%674,34
T-46365,701467451,35%112,18
Light Mk. VIC 260,411807447,30%130,54
MS-1172,511496744,78%177,53
T-26272,331146744,78%137,37
T56 GMC3212,922126656,06%704,19
T-284176,282056547,69%369,18
SU-855392,172666442,19%770,49
T-437418,243465950,85%506,61
Lorraine 39L AM3336,412025660,71%1175,24
M415545,133475660,71%909,60
AT-12144,481665457,41%532,73
Marder II3240,182315154,90%719,35
Renault Otsu1105,262005056,00%395,05
G.Pz. Mk. VI (e)2100,441235046,00%469,62
M3 Light 339,92904934,69%0,00
Sturmpanzer I Bison3148,431964470,45%578,44
Panhard EBR 909148,323724156,10%172,23
LTP 3138,001833938,46%408,30
SU-76M4297,302543351,52%842,30
T28 Prototype8582,704493336,36%300,58
Leichttraktor193,261723161,29%406,99
Vickers Medium Mk. II2175,861752951,72%741,86
Type 97 Te-Ke 253,251162846,43%70,18
BT-7 artillery 3296,853192642,31%1050,56
IS-3-II9244,443272540,00%33,64
BT-7498,252342458,33%259,40
A-205112,482612347,83%194,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,221382317,39%0,00
Sturmpanzer II4279,522192152,38%899,34
T-34 shielded 5210,143122147,62%301,35
4TP134,201222040,00%3,09
AMX M4 mle. 49 Liberté 8287,063601741,18%69,78
FCM 362105,311281643,75%249,95
Renault FT 75 BS2122,731241560,00%663,49
M24E2 Super Chaffee 6296,473281566,67%765,00
Renault FT1120,072171464,29%752,24
14TP461,362061450,00%116,70
AMX 13 757178,212381435,71%61,43
T7 Combat Car 263,861941471,43%308,05
Pz.Kpfw. III Ausf. J418,541371361,54%192,50
M446426,923331330,77%428,91
Fiat 3000149,451121154,55%116,96
SU-1006315,452761145,45%332,78
T6 Medium4244,602581080,00%575,39
IS7516,88327825,00%408,28
Panzerjäger I2130,50159862,50%474,02
T-29 3403,14415757,14%1509,95
Vickers Medium Mk. I1105,33216666,67%598,04
10TP3246,00174633,33%681,12
Ikv 723144,83129633,33%155,02
Pz.Kpfw. I249,00206650,00%110,55
Strv fm/21135,6075540,00%0,37
Type 95 Ha-Go224,4077520,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3162,80177540,00%284,84
Rheinmetall Skorpion G 8186,60241520,00%0,00
7TP2220,25169425,00%746,34
Renault UE 57397,00107450,00%127,73
TKS z n.k.m. 20 mm 2194,33230333,33%796,03
25TP KSUST II585,674463100,00%264,10
Kolohousenka10,00882100,00%261,00
BT-2243,506520,00%0,00
Jagdpanzer IV659,00312250,00%114,04
D1234,00123250,00%85,92
T-116 3256,00268250,00%1019,57
Pz.Sfl. IC 436,00138250,00%113,16
Pz.Kpfw. II237,005361100,00%261,00
Valentine3101,005910,00%83,29
T18 HMC30,003310,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6329,0013610,00%454,40
T-45 2269,005121100,00%1435,18
T1E6 2123,001681100,00%588,57

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 27.10.2012
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 27.10.2012
Opuścił klan: 24.12.2024