kestass

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew38478132263
Ø Poziom6,675,385,455,40
Zwycięstwa1902049,43%430,77%836,36%2844,44%
Porażki1895549,26%969,23%1463,64%3555,56%
Remisy5031,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1287933,47%323,08%418,18%1219,05%
Zniszczone czołgi317150,8290,69170,77450,71
Zniszczonych/zgonów1,240,900,940,88
Wykryte pojazdy268520,7050,3890,41380,60
Zadane uszkodzenia765,21515,23591,59538,86
Punkty zajęcia bazy712441,851179,001175,321542,44
Punkty obrony bazy252330,6600,0000,0000,00
Doświadczenie365,36243,08287,41315,48
WN7964,50519,67645,32712,96
WN81090,43773,25890,41934,05
Ogółem
Ilość bitew38478
Ø Poziom6,67
Zwycięstwa1902049,43%
Porażki1895549,26%
Remisy5031,31%
Przetrwane bitwy1287933,47%
Zniszczone czołgi317150,82
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy268520,70
Zadane uszkodzenia765,21
Punkty zajęcia bazy712441,85
Punkty obrony bazy252330,66
Doświadczenie365,36
WN7964,50
WN81090,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew13
Ø Poziom5,38
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi90,69
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy50,38
Zadane uszkodzenia515,23
Punkty zajęcia bazy1179,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie243,08
WN7519,67
WN8773,25
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew22
Ø Poziom5,45
Zwycięstwa836,36%
Porażki1463,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy418,18%
Zniszczone czołgi170,77
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy90,41
Zadane uszkodzenia591,59
Punkty zajęcia bazy1175,32
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie287,41
WN7645,32
WN8890,41
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew63
Ø Poziom5,40
Zwycięstwa2844,44%
Porażki3555,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1219,05%
Zniszczone czołgi450,71
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy380,60
Zadane uszkodzenia538,86
Punkty zajęcia bazy1542,44
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie315,48
WN7712,96
WN8934,05
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa1240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1653,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1136,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy140,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia731,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy331,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,4000,0000,0000,00
Doświadczenie296,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa1240,00%
Porażki1653,33%
Remisy26,67%
Przetrwane bitwy1136,67%
Zniszczone czołgi110,37
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy140,47
Zadane uszkodzenia731,07
Punkty zajęcia bazy331,10
Punkty obrony bazy120,40
Doświadczenie296,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa216,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki975,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy18,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,090,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia239,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy383,1700,0000,0000,00
Doświadczenie124,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa216,67%
Porażki975,00%
Remisy18,33%
Przetrwane bitwy18,33%
Zniszczone czołgi10,08
Zniszczonych/zgonów0,09
Wykryte pojazdy30,25
Zadane uszkodzenia239,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy383,17
Doświadczenie124,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia135,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie18,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia135,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie18,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew164000
Zwycięstwa7445,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki8753,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5131,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi940,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy1220,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia601,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2961,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1570,9600,0000,0000,00
Doświadczenie310,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew164
Zwycięstwa7445,12%
Porażki8753,05%
Remisy31,83%
Przetrwane bitwy5131,10%
Zniszczone czołgi940,57
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy1220,74
Zadane uszkodzenia601,05
Punkty zajęcia bazy2961,80
Punkty obrony bazy1570,96
Doświadczenie310,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa3475,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki1124,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2657,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi330,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,740,000,000,00
Wykryte pojazdy260,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia592,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy791,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy260,5800,0000,0000,00
Doświadczenie396,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa3475,56%
Porażki1124,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2657,78%
Zniszczone czołgi330,73
Zniszczonych/zgonów1,74
Wykryte pojazdy260,58
Zadane uszkodzenia592,16
Punkty zajęcia bazy791,76
Punkty obrony bazy260,58
Doświadczenie396,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (92)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-15572,45375840553,37%1293,65
KV-856747,07402450452,11%1400,05
Bat.-Châtillon 155 58101303,95405412448,38%1253,09
T297889,20457277153,05%1141,55
Tiger (P)7601,92347146245,96%639,41
Churchill VII6613,69385112549,42%1076,38
Grille5504,88279107750,14%1211,21
Tiger II8925,92404106144,02%954,08
G.W. Panther71122,93346100044,10%1492,59
Tiger I7617,7435095847,08%651,04
Lorraine 155 mle. 5181324,0637582543,76%1755,06
T328865,9342281446,93%872,11
G.W. Tiger91200,7137564047,03%1243,30
G.W. E 100101409,5836061143,37%1334,64
E 759924,3438256441,84%676,56
M1039978,6940952643,73%747,54
E 100101262,8542347846,44%882,37
Lorraine 155 mle. 5071239,6139044750,78%1777,14
T54E191206,5444844144,22%1013,87
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.447,9717043446,08%55,77
AMX 13 F3 AM6925,1833041349,15%1618,54
VK 30.01 (P)6145,2419335239,20%4,67
T-34-856342,0426135144,73%439,71
AMX 12 t6198,2924834747,26%341,47
M66419,0027732947,11%458,57
Hummel6662,9329031746,69%964,77
T-1506495,2433131450,64%693,79
KV-26512,5431930745,28%710,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5159,8517728542,46%162,28
Sturmpanzer II4319,2819524753,44%1150,99
Sturmpanzer I Bison3248,5017424352,67%956,05
T110E5101212,3644623448,29%806,24
T698769,6743722950,66%867,33
Churchill I5426,2332320650,49%845,06
T71 DA7359,9934319646,43%518,84
T-345186,1622116453,66%370,74
M4A1 Sherman5261,1223015543,87%477,38
KV-137267,5829212653,17%284,41
M3 Lee4188,5018711450,00%545,94
M4A3E2 Sherman Jumbo6176,392389852,04%174,04
T216146,062918847,73%192,07
A-20582,531828748,28%94,81
T-284221,251807937,97%461,10
Pz.Kpfw. 38 (t)321,38957852,56%104,48
Pz.Kpfw. 35 (t)260,131047745,45%87,35
Panzerjäger I2144,391557553,33%463,51
AMX 404122,851767258,33%375,14
T57 Heavy10996,763886243,55%506,64
T1 Cunningham122,951016060,00%162,24
T-463102,411545959,32%344,76
AMX 38385,961304533,33%18,44
LTP 3123,331594546,67%394,32
Super Hellcat 7619,483634247,62%796,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4221,241803438,24%363,62
T1E6 2119,481723348,48%418,95
MS-1122,69883256,25%131,59
M75204,762112941,38%523,80
BT-74103,791592450,00%197,89
Leichttraktor134,791142450,00%82,92
M2 Medium Tank370,001502263,64%210,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C348,571351450,00%97,08
KV-37693,234951353,85%855,25
Light Mk. VIC 249,671111258,33%188,24
Matilda498,911191127,27%0,00
T2 Medium Tank2116,00134933,33%400,02
BT-7 artillery 336,173960,00%0,00
Kolohousenka1184,40176560,00%915,90
L-60 2220,50278450,00%1286,98
Covenanter5246,75189425,00%664,37
T7 Combat Car 271,67124366,67%340,50
43 M. Toldi III 328,00104366,67%261,00
T-262342,00230333,33%2051,94
Renault FT139,00106333,33%0,00
Renault Otsu166,3387333,33%37,47
Type 97 Te-Ke 242,501602100,00%261,00
Strv fm/211167,002062100,00%955,73
T-50-2 641,50169250,00%114,92
M24E2 Super Chaffee 6137,50190250,00%184,93
Cruiser Mk. III3124,005520,00%328,92
Hotchkiss H352202,003452100,00%1126,76
D120,002210,00%0,00
Vickers Medium Mk. I10,001241100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2148,0019710,00%546,90
AMX 13 (FL 11) 50,009410,00%0,00
BT-220,001571100,00%261,00
Renault NC-3110,00911100,00%261,00
SU-100Y 6365,0021610,00%278,66
Patton the Tank 90,0013510,00%0,00
T-29 3240,0012710,00%627,40
T-116 30,001851100,00%261,00
GSOR the TANK 9877,005651100,00%740,54
Cruiser Mk. IV499,002021100,00%299,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2015
Opuścił klan: 24.12.2024