kanat233

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew501790011
Ø Poziom8,000,000,0010,00
Zwycięstwa2459849,02%00,00%00,00%763,64%
Porażki2497249,77%00,00%00,00%327,27%
Remisy6091,21%00,00%00,00%19,09%
Przetrwane bitwy1243624,78%00,00%00,00%763,64%
Zniszczone czołgi392100,7800,0000,0090,82
Zniszczonych/zgonów1,040,000,002,25
Wykryte pojazdy548701,0900,0000,0010,09
Zadane uszkodzenia1.050,880,000,001.510,64
Punkty zajęcia bazy499090,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy245750,4900,0000,0000,00
Doświadczenie534,710,000,00679,55
WN7983,490,000,00972,22
WN81190,360,000,001890,80
Ogółem
Ilość bitew50179
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa2459849,02%
Porażki2497249,77%
Remisy6091,21%
Przetrwane bitwy1243624,78%
Zniszczone czołgi392100,78
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy548701,09
Zadane uszkodzenia1.050,88
Punkty zajęcia bazy499090,99
Punkty obrony bazy245750,49
Doświadczenie534,71
WN7983,49
WN81190,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew11
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa763,64%
Porażki327,27%
Remisy19,09%
Przetrwane bitwy763,64%
Zniszczone czołgi90,82
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy10,09
Zadane uszkodzenia1.510,64
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie679,55
WN7972,22
WN81890,80
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew126000
Zwycięstwa4132,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki7861,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy75,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2721,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi720,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy740,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.627,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy720,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy370,2900,0000,0000,00
Doświadczenie557,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew126
Zwycięstwa4132,54%
Porażki7861,90%
Remisy75,56%
Przetrwane bitwy2721,43%
Zniszczone czołgi720,57
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy740,59
Zadane uszkodzenia1.627,81
Punkty zajęcia bazy720,57
Punkty obrony bazy370,29
Doświadczenie557,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew101000
Zwycięstwa5655,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki4342,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4241,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,370,000,000,00
Wykryte pojazdy480,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia968,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1041,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,5600,0000,0000,00
Doświadczenie551,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew101
Zwycięstwa5655,45%
Porażki4342,57%
Remisy21,98%
Przetrwane bitwy4241,58%
Zniszczone czołgi810,80
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy480,48
Zadane uszkodzenia968,60
Punkty zajęcia bazy1041,03
Punkty obrony bazy570,56
Doświadczenie551,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1246,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki1350,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy830,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi261,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,000,00
Wykryte pojazdy160,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia489,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy331,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie364,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1246,15%
Porażki1350,00%
Remisy13,85%
Przetrwane bitwy830,77%
Zniszczone czołgi261,00
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy160,62
Zadane uszkodzenia489,92
Punkty zajęcia bazy331,27
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie364,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa826,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2273,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy516,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy280,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia553,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy421,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy110,3700,0000,0000,00
Doświadczenie302,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa826,67%
Porażki2273,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy516,67%
Zniszczone czołgi260,87
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy280,93
Zadane uszkodzenia553,50
Punkty zajęcia bazy421,40
Punkty obrony bazy110,37
Doświadczenie302,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1798000
Zwycięstwa90650,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki85847,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy341,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy66436,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12440,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy13460,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia996,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38002,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50262,8000,0000,0000,00
Doświadczenie562,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1798
Zwycięstwa90650,39%
Porażki85847,72%
Remisy341,89%
Przetrwane bitwy66436,93%
Zniszczone czołgi12440,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy13460,75
Zadane uszkodzenia996,52
Punkty zajęcia bazy38002,11
Punkty obrony bazy50262,80
Doświadczenie562,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1308000
Zwycięstwa58244,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki68852,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy382,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy40130,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7300,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy8830,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.008,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11450,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9280,7100,0000,0000,00
Doświadczenie496,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1308
Zwycięstwa58244,50%
Porażki68852,60%
Remisy382,91%
Przetrwane bitwy40130,66%
Zniszczone czołgi7300,56
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy8830,68
Zadane uszkodzenia1.008,21
Punkty zajęcia bazy11450,88
Punkty obrony bazy9280,71
Doświadczenie496,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew145000
Zwycięstwa5336,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki9162,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2718,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi680,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy590,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.115,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1881,3000,0000,0000,00
Doświadczenie471,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew145
Zwycięstwa5336,55%
Porażki9162,76%
Remisy10,69%
Przetrwane bitwy2718,62%
Zniszczone czołgi680,47
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy590,41
Zadane uszkodzenia1.115,45
Punkty zajęcia bazy250,17
Punkty obrony bazy1881,30
Doświadczenie471,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (202)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81204,87642434751,97%1518,59
M41 Walker Bulldog8636,99589340151,81%1240,22
M66712,74464326650,37%1142,97
Object 261101472,79465186249,19%1411,04
E 100101673,74643154049,16%1350,20
TVP T 50/51101348,69548153044,97%968,61
E 5091461,13645140351,96%1471,88
T-62A101730,43660121446,46%1525,99
IS-381204,29592120351,29%1460,82
KV-26799,23497109551,32%1511,34
Bat.-Châtillon 25 t101442,67552103646,24%1092,35
Grille 15101637,90487100643,04%1125,55
Super Conqueror101382,57560100440,84%834,48
T57 Heavy101801,5764090346,29%1431,61
Cromwell6650,9651488456,22%1500,65
VK 36.01 (H)6377,9131288046,14%470,66
T110E3101455,6157486249,88%920,53
T110E5101572,6862684546,27%1189,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81358,3059179947,68%1461,37
Progetto M40 mod. 65101380,1557175243,62%901,20
T-5491510,9380771752,44%1747,74
T698895,1652871344,46%1051,84
SU-14-17789,4950870848,59%1139,76
T499999,0257169252,17%1615,74
IS-7101398,0057667549,48%1076,36
Tiger II8915,0845366342,84%911,24
E 7591171,6147465144,55%966,30
212A91417,6558561948,79%1434,33
T71 DA7435,8651556949,21%765,62
KV-856703,9449256451,24%1227,33
Waffenträger auf Pz. IV91190,3348451443,77%872,38
Tiger I7753,3842047752,62%918,02
Škoda T 5091595,1159445750,55%1532,92
T54E191568,2170540649,75%1524,99
T376528,0256638550,39%1505,40
T-1091394,0168336949,32%1381,07
T1 Heavy5244,0822235147,86%302,95
M127895,7840534752,45%1307,78
Bat.-Châtillon 25 t AP91211,2255534149,56%1235,33
M40/M4381094,6342033852,07%1378,43
T-448986,5275729752,86%1529,38
Object 140101172,7556828245,74%786,26
T675513,3437827555,27%1273,14
T 55A 91239,7455727450,36%1166,68
E 50 Ausf. M101124,1357227149,08%756,54
SU-14-281322,3363326150,19%1699,84
T-34-856659,0854725952,51%1367,76
FV3046667,9446224655,69%1396,32
Conqueror9964,1952323044,35%637,75
Panther II81016,2465422952,84%1458,21
M10391619,5779522450,00%1608,39
Caernarvon8840,8862619949,25%826,76
FV4005 Stage II101056,6551919146,60%609,95
Sturer Emil7744,9953218846,81%1031,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5150,8219318238,46%108,63
AMX 13 909588,9752317653,41%805,09
Lorraine 40 t 8979,8956316950,30%1070,66
Panther7780,6064216750,30%1286,95
StuG III Ausf. G5172,3820415547,10%192,29
T1 Cunningham145,6412415048,00%65,70
T216234,0438013845,65%446,84
IS7809,9365513458,96%1094,77
M75224,5627113343,61%627,37
M2 Light261,5615013146,56%61,29
T2971024,0861313043,08%1237,89
TVP VTU Koncept8667,7147612742,52%687,98
XM551 Sheridan10883,3348712653,17%956,29
M3 Lee487,0414412343,90%69,85
AMX 13 757433,9041912352,03%874,24
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.447,4019712150,41%94,33
M446631,3632412049,17%1110,57
SU-86441,6438211840,68%407,92
T-437842,9372411553,91%1524,17
AMX 50 Foch (155) 101443,8357710944,95%871,93
AMX 13 105 AM mle. 505249,7322410747,66%360,78
Škoda T 256638,9144710041,00%1249,71
Crusader 5.5-in. SP7484,363769147,25%504,38
Konštrukta T-34/1007855,066118941,57%1241,15
VK 30.02 (M)6535,935518951,69%1023,02
Pz.Sfl. IVc5309,032938848,86%561,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4141,151908758,62%277,87
T3281216,107598748,28%1537,97
M374238,472118548,24%667,23
T28 Concept 7896,906007959,49%1410,98
T959828,556547846,15%480,03
AMX ELC bis5214,283057850,00%633,38
M2 Medium Tank366,111127537,33%2,48
T25 AT7874,753997248,61%1123,98
Nashorn6554,684487244,44%850,47
Prototipo Standard B9874,905527145,07%589,18
M24 Chaffee5473,896397057,14%2015,45
Jagdpanzer IV6148,061826936,23%2,32
Škoda T 245223,422386744,78%390,20
Black Prince7491,754056544,62%442,56
MS-1173,751446437,50%151,14
M24E2 Super Chaffee 6384,454916259,68%1038,54
P.43 ter7691,805626147,54%965,67
VK 30.01 (H)5323,414295860,34%708,16
KV-15387,714375646,43%704,33
SU-122A5308,323075655,36%665,43
IS-6 81258,615545459,26%1522,04
P.44 Pantera8560,714055147,06%477,95
T288683,693935143,14%487,04
Leichttraktor137,52924837,50%2,99
AMX 12 t6305,383714850,00%713,69
StuG IV 5339,983684858,33%838,66
T-345342,893694647,83%850,30
Pz.Kpfw. II279,632054652,17%185,03
T2 Medium Tank241,73984544,44%34,18
Object 277101196,604814346,51%722,94
AMX 105 AM mle. 474152,311964238,10%272,71
ST vz. 394310,662814146,34%949,87
Pz.Kpfw. 35 (t)265,351064037,50%73,43
SU-54302,562513948,72%682,94
M7 Priest398,211443857,89%230,54
Pz.Kpfw. 38 (t)396,431573756,76%226,51
T3 HMC2124,141693748,65%393,06
Churchill VII6447,114923542,86%568,55
Pz.Kpfw. II Ausf. D 287,063043548,57%244,40
A-205137,522593351,52%331,28
Tiger 131 6643,883693342,42%913,83
T-28450,131393234,38%0,00
Durchbruchswagen 24212,963832846,43%447,39
Vickers Mk. E Type B2135,332922755,56%516,03
SU-263137,381692646,15%210,25
Hummel6653,543132437,50%753,05
60TP Lewandowskiego101450,175532454,17%974,10
T-46377,611682347,83%132,18
M415512,482552339,13%689,84
Sturmpanzer II4242,742312347,83%675,03
M5 Stuart430,171952343,48%34,85
Charioteer8571,043382339,13%316,29
Vickers Medium Mk. I141,55982254,55%117,66
S-517584,733162245,45%560,36
AMX 404217,602862055,00%809,24
BT-7 artillery 3121,891981963,16%416,73
BT-7471,281431844,44%52,75
Sturmpanzer I Bison321,44871650,00%89,84
Lorraine 39L AM399,601841566,67%318,98
SU-76M4331,072911533,33%708,06
G.Pz. Mk. VI (e)255,33901560,00%263,08
SU-1006178,212561442,86%58,31
T-26278,43921414,29%150,47
KV-1SA 5454,363821435,71%650,30
Panzerjäger I229,85791346,15%44,25
Challenger7439,003821338,46%295,19
Convert. Medium Tank T3 3443,505071233,33%1467,56
M3 Stuart358,641281154,55%137,29
Renault NC-3114,8233119,09%0,00
SU-182170,092521163,64%1083,52
T1 HMC27,00441030,00%0,00
43 M. Toldi III 371,801251030,00%60,72
Renault Otsu131,4467933,33%0,00
Type 97 Te-Ke 277,56205955,56%266,65
AMX 383116,67347966,67%381,57
Pz.Kpfw. I218,5089862,50%226,94
LT vz. 352138,29196785,71%702,29
P.435409,43320728,57%900,22
Cruiser Mk. III335,00110771,43%259,70
Marder 38T4167,57189757,14%322,13
Škoda T 45 7964,71510742,86%1056,87
Renault FT124,1763650,00%84,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3199,17333650,00%512,13
Cruiser Mk. IV471,00242666,67%240,17
Type 95 Ha-Go283,6078520,00%106,45
Type 2597 Chi-Ha3121,40265560,00%364,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C380,80218580,00%371,37
Object 283 9520,60463580,00%449,61
Sexton II323,00110475,00%261,00
Covenanter572,25134450,00%96,45
Gabler’s Destroyer 5164,25272425,00%179,66
GSOR the TANK 9865,50493425,00%469,64
T-29 3312,50279450,00%1181,45
Patton the Tank 91153,258364100,00%1204,79
Löwe 81128,50603475,00%1315,79
Strv fm/211189,67376333,33%1067,05
LT vz. 38387,671853100,00%329,85
STG Guard 8612,67404366,67%671,01
L-60 2115,67252333,33%371,30
Kolohousenka1101,502132100,00%506,71
Fiat 3000180,001782100,00%401,22
SU-855329,50316250,00%609,02
Cruiser Mk. I10,002320,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8486,0027620,00%627,36
T18 HMC370,005820,00%29,01
T-45 2103,0012420,00%244,88
CS-52 LIS 81217,006682100,00%1414,27
FCM 2C 3529,50388250,00%1572,82
Fantôme 9631,00422250,00%385,54
D230,002461100,00%261,00
Chi-Ni278,002111100,00%373,48
Renault FT 75 BS20,001810,00%0,00
BT-22208,0024110,00%957,08
Hotchkiss H352486,006311100,00%2943,27
Grille582,006310,00%0,00
Panzerwagen 39 3178,0014410,00%442,96
Loyd Gun Carriage23,001510,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4427,004211100,00%1511,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6118,0022110,00%3,10
T3E2 Medium Tank 3484,004361100,00%1937,44
LTP 348,002611100,00%261,00
Yong Bing 9952,005321100,00%681,31

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.11.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.05.2024
Opuścił klan: 17.08.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 04.04.2024
Opuścił klan: 14.05.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.03.2023
Opuścił klan: 24.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.01.2023
Opuścił klan: 22.02.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2023
Opuścił klan: 15.03.2023