jovankecman

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew70840000
Ø Poziom8,660,000,000,00
Zwycięstwa3536649,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki3472749,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy7471,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1741724,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi611740,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy811441,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.406,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy655320,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy229820,3200,0000,0000,00
Doświadczenie674,170,000,000,00
WN71090,420,000,000,00
WN81423,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew70840
Ø Poziom8,66
Zwycięstwa3536649,92%
Porażki3472749,02%
Remisy7471,05%
Przetrwane bitwy1741724,59%
Zniszczone czołgi611740,86
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy811441,15
Zadane uszkodzenia1.406,92
Punkty zajęcia bazy655320,93
Punkty obrony bazy229820,32
Doświadczenie674,17
WN71090,42
WN81423,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy41,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia915,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie437,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy41,33
Zadane uszkodzenia915,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie437,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa738,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki1161,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy316,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy251,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia899,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy281,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie548,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa738,89%
Porażki1161,11%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy316,67%
Zniszczone czołgi120,67
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy251,39
Zadane uszkodzenia899,94
Punkty zajęcia bazy281,56
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie548,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa116,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki583,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia670,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie334,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa116,67%
Porażki583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi61,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia670,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie334,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa114,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki685,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy114,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy111,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.063,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie336,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa114,29%
Porażki685,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy114,29%
Zniszczone czołgi20,29
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy111,57
Zadane uszkodzenia1.063,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie336,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew935000
Zwycięstwa43546,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki47550,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy252,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29131,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7040,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy11111,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.050,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20692,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10751,1500,0000,0000,00
Doświadczenie613,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew935
Zwycięstwa43546,52%
Porażki47550,80%
Remisy252,67%
Przetrwane bitwy29131,12%
Zniszczone czołgi7040,75
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy11111,19
Zadane uszkodzenia1.050,49
Punkty zajęcia bazy20692,21
Punkty obrony bazy10751,15
Doświadczenie613,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew216000
Zwycięstwa8840,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki12758,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,46%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5625,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1220,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy2181,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia688,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3621,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5062,3400,0000,0000,00
Doświadczenie357,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew216
Zwycięstwa8840,74%
Porażki12758,80%
Remisy10,46%
Przetrwane bitwy5625,93%
Zniszczone czołgi1220,56
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy2181,01
Zadane uszkodzenia688,52
Punkty zajęcia bazy3621,68
Punkty obrony bazy5062,34
Doświadczenie357,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa2044,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki2555,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1022,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi170,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,490,000,000,00
Wykryte pojazdy70,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.431,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy380,8400,0000,0000,00
Doświadczenie541,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa2044,44%
Porażki2555,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1022,22%
Zniszczone czołgi170,38
Zniszczonych/zgonów0,49
Wykryte pojazdy70,16
Zadane uszkodzenia1.431,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy380,84
Doświadczenie541,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (406)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
TVP T 50/51102062,23788439952,60%1852,98
AMX 50 B101848,11682236846,41%1477,99
STB-1101755,54743220849,23%1410,80
Progetto M40 mod. 65102103,64795206553,56%1802,35
Bat.-Châtillon 25 t101855,74720198349,27%1635,64
Jagdpanzer E 100102002,13697156049,42%1497,07
AMX 50 Foch (155) 101997,30700141750,18%1534,20
AMX Chasseur de chars 81084,33751125951,71%1484,65
Object 268102005,05689124048,39%1499,34
Object 261101556,11581122549,80%1526,83
Rheinmetall Skorpion G 81529,80783116552,79%1715,14
Grille 15102171,19666106347,32%1631,74
Object 263101949,53720105949,48%1460,54
Centurion Action X101679,81716100848,51%1319,18
Waffenträger auf E 100102182,6566296144,43%1470,87
E 25 7892,7667977552,65%1307,27
Object 140101526,9268472345,92%1211,49
AMX 13 909861,5568969850,00%1245,35
leKpz M 41 90 mm GF 8724,7169868152,86%1270,29
AMX 50 12091564,6372567249,40%1527,06
ISU-15281143,5455352645,06%1110,45
T-5491059,1669651846,91%955,06
AMX 50 10081274,8372350549,70%1455,15
T-62A101645,6673649751,51%1459,23
Type 6191337,3469048947,24%1230,49
SU-1018886,1948146142,73%847,99
Object 268 Version 4102284,7879744653,81%1806,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81406,6669944249,10%1461,88
Leopard 1101685,3570243251,62%1261,87
Object 70491881,4271042444,81%1472,12
STA-181009,1268042348,23%1296,43
Bat.-Châtillon 155 5591323,2458841951,07%1433,82
Progetto M35 mod. 46 81419,0383641855,50%1673,15
SU-1527674,7731841642,31%757,75
212A91500,1962140752,09%1626,35
Object 430 Version II91317,7172940148,63%1288,25
WZ-111 model 1-491462,1272539947,62%1321,30
T26E4 SuperPershing 8948,1371239550,89%1168,27
Bat.-Châtillon 155 58101425,1059038752,20%1304,89
SU-122-5491141,2561537841,53%902,24
Škoda T 5091663,2382537655,85%1635,28
T-1091468,2075137450,27%1449,81
Centurion Mk. 7/191207,4868636848,37%1096,04
WZ-1328603,6161036348,21%912,90
IS-7101661,8175735952,09%1434,72
Super Conqueror101787,3974835945,96%1265,59
Strv S1 81569,5270435652,25%1624,21
AMX 50 Foch91285,2070435150,43%1024,97
Kranvagn101882,8677835051,14%1456,62
SU-100M17714,3636034747,84%839,20
FV215b (183) 101794,2269134551,59%1401,36
T499839,3566034549,28%1216,71
SU-1006636,5833334348,98%1092,41
Strv 103-091835,8172432553,54%1703,52
Jagdtiger91605,6168830844,81%1243,53
AMX AC mle. 4881081,4162930544,26%1154,52
AMX 13 105101389,4769530250,33%1543,72
Waffenträger auf Pz. IV91574,3866829947,49%1305,17
Spähpanzer Ru 2519912,6870228952,60%1341,97
SU-14-17949,3347328848,26%1451,03
Ferdinand81310,9470628550,53%1374,21
UDES 15/16101807,8673228150,18%1343,63
T110E4101860,6866327742,96%1341,57
60TP Lewandowskiego102248,8781726753,18%1691,97
M53/M5591337,1169726551,32%1352,96
Strv 103B102074,6570726453,41%1622,23
SU-86599,6227526147,13%757,88
Tortoise91429,7171626149,04%1087,26
Centurion Mk. I81027,2073225756,03%1409,81
SU-14-281274,1455825541,96%1469,19
AMX AC mle. 467912,8462325552,94%1404,03
T-345330,7726924450,82%813,98
Emil II91472,0376224149,38%1279,63
IS-381112,9968324047,08%1197,12
Conqueror91655,0377423853,36%1565,65
Lorraine 155 mle. 5181089,1957523751,90%1197,88
Leopard Prototyp A91561,4476623653,39%1451,90
T3091509,1169223046,09%1219,53
SU-130PM 81457,8572522950,22%1369,47
SU-855311,0421422345,29%538,11
T-34-856538,2947022352,02%961,49
G.W. Tiger (P)81148,7958722051,82%1457,15
Object 4168821,6060821143,13%846,88
Object 430101898,8280021150,71%1656,87
11081159,5176321053,33%1387,44
UDES 0381146,7564020349,75%1155,54
Tiger II81151,4269620044,50%1278,57
AT 1581367,8082919955,78%1766,33
T-448719,9863219850,51%827,71
113101582,8672019846,97%1258,63
G.W. Tiger91323,1056519841,92%1280,96
M18 Hellcat6630,6352519845,45%1015,46
ST-I91610,7680319448,97%1517,25
SU-122A5444,1023019447,42%988,31
WZ-12091360,4174019150,26%1480,41
XM551 Sheridan101305,8968218748,66%1471,73
T2881250,5264618542,70%1277,61
Emil I81314,2878218151,93%1509,94
TVP VTU Koncept8923,6466917353,76%1202,26
FV4202 81019,6173817146,78%1279,18
M40/M4381050,6657716951,48%1122,13
Sturer Emil7911,4958816846,43%1203,69
AMX 30 1er prototype91523,1177016851,79%1508,35
FV217 Badger101846,5876316855,36%1367,65
E 7591320,1670116747,90%1115,21
Rheinmetall Panzerwagen101082,7066016348,47%1267,84
G.W. Panther7901,5152916249,38%1156,32
Jagdpanther7890,4462315449,35%1230,18
Comet7805,3764515446,10%1226,11
SU-54207,9116515146,36%357,71
P.44 Pantera81166,4969215044,67%1425,48
T9591607,4977515057,33%1300,32
KV-481039,2369715052,67%1195,94
Manticore101046,6063115041,33%1048,82
Type 5 Chi-Ri7764,7162414847,30%1170,02
Maus101719,2677414551,72%1324,91
M41 Walker Bulldog8665,7164614349,65%1159,80
Object 430U101829,6974514048,57%1424,68
IS71048,8669113946,76%1497,33
IS-271016,3676113859,42%1475,10
VK 100.01 (P)81329,5080313551,11%1578,35
P.43 ter7913,0269513148,85%1491,15
A-447588,3758913150,38%789,29
AMX M4 mle. 457788,1059813046,92%935,14
Type T-345387,9947912851,56%1061,89
FV2078782,4559112745,67%742,24
A-436331,1636612743,31%422,94
ARL 446683,8658112653,17%1289,26
M127891,1457112556,00%1294,93
Konštrukta T-34/1007767,2965812458,06%1253,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91342,5871212452,42%1410,75
AT 86647,9057212449,19%1144,61
WZ-111-1G FT81357,2675512359,35%1815,45
WZ-1317476,8964012254,92%902,20
T25/27737,2458712249,18%964,34
IS-M81114,2568812248,36%1219,27
Cromwell6526,8564811967,23%1179,50
121101768,7971911947,90%1444,24
FV380591041,2165411947,90%914,59
Nashorn6719,1852011741,88%1184,46
AMX 65 t81200,0369011449,12%1320,77
IS-2-II81262,9478211459,65%1595,96
M10391479,8279311358,41%1405,51
Mäuschen91609,3575111348,67%1420,30
M5A1 Stuart4125,8937911044,55%225,77
AT 771012,3370411049,09%1311,27
ARL V396560,4943811043,64%930,99
T28 Prototype81252,0671410948,62%1362,09
AMX 50 Foch B101734,8467710945,87%1156,16
Object 252U 81445,8686610957,80%1650,70
Tiger (P)7966,5771510853,70%1315,04
Ikv 90 Typ B7833,9461010753,27%1185,48
AMX M4 mle. 5191857,3680610649,06%1559,19
Lorraine 155 mle. 507915,3057810454,81%1134,55
FV601 Saladin8614,0456710443,27%521,47
M446797,3055610255,88%1470,04
Panhard EBR 10510968,4261910241,18%908,68
UDES 14 Alt 581219,4870810044,00%1477,48
Tiger I71085,347669958,59%1426,17
SMV CC-6781052,116839955,56%1086,59
SU-76M4132,731599953,54%297,44
Pz.Sfl. IVc5525,484539847,96%1242,89
T-100 LT101159,997029847,96%1301,17
FV4005 Stage II101851,656319747,42%1262,50
Black Prince7879,387649657,29%1282,76
SU-85B4205,862079651,04%384,39
Charioteer81318,426669645,83%1534,08
Bat.-Châtillon 12 t8650,085749640,63%922,74
Caernarvon Action X 81184,258479656,25%1478,00
KV-856810,366109545,26%1380,98
T25 AT7905,556309450,00%1171,90
Object 260 101822,467509250,00%1408,95
Crusader 5.5-in. SP7674,655169150,55%879,98
LTTB8700,746649152,75%1270,80
53TP Markowskiego81345,787688951,69%1569,64
WZ-132A9911,676818953,93%1217,52
59-166238,415258856,82%554,04
AMX 13 757441,445758848,86%747,30
E 100101744,037908857,95%1448,31
Leo7991,927488757,47%1673,93
O-Ni7947,417288756,32%1244,78
UDES 1691350,368028756,32%1319,99
T-437643,405938745,98%926,43
Type 4 Heavy91432,957138646,51%1358,45
Jagdpanzer IV6665,255888554,12%1257,44
FV4004 Conway91997,298148554,12%1990,83
Type 4 Chi-To6619,715518445,24%1142,66
Panther II81088,827178452,38%1488,54
GSOR3301 AVR FS9996,196758447,62%1383,18
AMX 13 F3 AM6749,765198245,12%1154,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91497,727438148,15%1368,84
G.W. E 100101629,266618045,00%1320,27
Panther7783,716757853,85%1193,97
M10 Wolverine5558,145077746,75%1372,75
M46 Patton91285,527597749,35%1258,31
KV-15647,796107650,00%1688,41
TNH 105/100081069,767387552,00%1198,52
O-Ho81223,858407558,67%1540,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81129,158267565,33%1432,32
Type 586495,105697356,16%890,08
BZ-587926,566667343,84%1055,06
Challenger71145,777037360,27%1697,22
GSOR 1008 81318,827607357,53%1301,07
Caernarvon81195,178067152,11%1375,28
SU-263112,861057135,21%50,76
BDR G1 B5525,135306957,97%1180,39
IS-3-II91834,819216955,07%1888,73
LHMTV8770,077126952,17%1381,63
Achilles6696,635116844,12%1142,50
Ikv 65 Alt II6690,765476753,73%1304,46
KV-371063,246896747,76%1342,62
Löwe 81262,528446758,21%1490,74
SMV CC-567855,626136645,45%1004,74
Type 95 Ji-Ro6619,244486643,94%866,68
S35 CA5588,625596563,08%1563,52
T 55A 91217,926986546,15%1142,69
A-20564,731796439,06%5,76
Ho-Ri 28955,885966445,31%828,84
T54E191590,697076439,06%1299,98
P.43 bis6864,986646347,62%1807,30
T2971169,637706346,03%1477,18
M4A3E2 Sherman Jumbo6606,225866357,14%1174,19
T6981103,976806341,27%1304,36
BT-7458,821526241,94%25,38
GSR 3301 Setter7536,235966152,46%1159,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,103546041,67%784,98
VK 36.01 (H)6778,786156045,00%1439,45
AMX 30 B101729,107526051,67%1462,22
VK 30.02 (M)6830,586906051,67%1712,94
Spähpanzer SP I C7860,877416055,00%1828,59
Strv 746867,037085955,93%1843,50
O-I6752,366125945,76%1194,00
AMX 12 t6461,326005959,32%1296,96
Type 3 Ju-Nu6812,696325950,85%1188,92
T92 HMC101577,326675955,93%1327,49
LTG7808,056945952,54%1865,13
HWK 128861,887105957,63%1611,82
T404504,915395851,72%1448,20
FV3046513,264185848,28%871,18
WZ-111 8991,467355655,36%1086,44
StuG IV 5438,324125644,64%995,65
T3281215,097335545,45%1316,57
CS-538665,735945549,09%706,54
Panhard EBR 909797,496375549,09%1104,46
45TP Habicha71109,097925462,96%1641,70
WZ-111 model 5A101826,857445446,30%1369,98
AT 25457,445305457,41%1133,00
MT-256556,066005455,56%2073,51
StuG III Ausf. G5491,914415341,51%1102,28
BZ-1668885,986515352,83%943,12
E 75 TS 81555,408425345,28%1736,88
M36 Jackson6630,775285251,92%1087,83
T-54 ltwt.91080,777665257,69%1543,56
Hotchkiss EBR7728,886895158,82%1652,90
Hummel6947,285965046,00%1449,94
Type 3 Chi-Nu5329,403875040,00%685,64
WZ-111G FT91627,587885060,00%1351,37
AMX 105 AM mle. 474325,763845062,00%1369,74
T71 DA7872,387435058,00%2225,49
T376432,615464951,02%1055,99
Panhard AML Lynx 6x68422,845144944,90%517,87
M-III-Y8887,336524942,86%799,68
Crusader6423,485404856,25%1349,62
VK 75.01 (K) 81428,738914858,33%1850,67
Progetto C50 mod. 6691309,406784742,55%966,49
Progetto CC55 mod. 5481194,367464751,06%1249,65
Churchill VII6703,746384748,94%1284,20
M-II-Y71005,477664753,19%1319,99
50TP Tyszkiewicza91640,859094663,04%1720,12
B.U.G.I.6767,915954645,65%1308,91
40TP Habicha6763,896364461,36%1756,76
Ikv 1035384,684444447,73%913,60
AMX 13 105 AM mle. 505509,734834463,64%1254,33
CS-447943,326514443,18%1255,57
VK 16.02 Leopard5237,573814438,64%521,18
Pawlack Tank6873,275994436,36%1257,36
Object 70591895,579544459,09%2122,31
Object 703 Version II 81288,678114353,49%1357,84
Semovente M43 Bassotto6690,365104245,24%974,64
Strv m/425388,074484143,90%891,46
T207993,957334060,00%1541,53
Object 705A101927,757994055,00%1601,35
M26 Pershing8971,696933953,85%1198,88
Durchbruchswagen 24214,232793930,77%377,71
Panhard AMD 178B6416,905223958,97%1225,80
T-1506604,265643852,63%946,09
E 50 Ausf. M101901,617113850,00%1469,28
Conqueror Gun Carriage101404,266873857,89%1246,11
Carro d'assalto P.8871180,198023751,35%1653,67
T110E3101531,926153737,84%839,18
Chi-To SP7970,837353663,89%1137,28
Pz.Kpfw. VII101914,927553647,22%1483,39
AMX 404143,243233450,00%472,90
Churchill I5484,795143447,06%1010,82
Sav m/434307,183933455,88%900,05
Alecto4212,383603458,82%512,62
E 5091463,508373461,76%1403,33
Grille5698,525633366,67%1726,91
Somua SAu 404358,004503348,48%995,38
FSV Scheme A7496,305633339,39%474,22
Type 5 Heavy101857,317293246,88%1316,19
AT-1275,191233265,63%253,29
IS-4101682,507003243,75%1139,40
Pz.Kpfw. II Luchs4300,384083225,00%965,83
M24 Chaffee5281,725173259,38%917,46
T57 Heavy Tank102096,168533265,63%1747,90
Lago4315,234293161,29%1129,40
VK 28.016461,195403145,16%1373,23
AMX ELC bis5199,873863148,39%487,59
Staghound Mk. III6376,265063151,61%535,55
T28 Concept 7888,065763135,48%1177,40
B14200,733793063,33%587,91
SU-18262,23903056,67%263,95
Archer5603,874743060,00%1495,03
K-91101168,236273046,67%812,01
BT-2270,341122948,28%164,14
Vz. 44-17469,295682853,57%457,68
Type 1 Chi-He4316,194152744,44%982,52
Covenanter5307,504622650,00%1249,98
Bishop5499,124482657,69%1187,50
M48A5 Patton101454,966572642,31%1070,56
M41 HMC5617,585052450,00%1023,08
Pz.Sfl. IVb4421,213972458,33%1505,29
VK 30.01 (H)5586,775542263,64%1368,78
Semovente M415628,954792263,64%1501,79
Marder II3271,913872281,82%968,70
Object 780 101059,954382040,00%456,33
25TP KSUST II5477,375551963,16%1453,54
Object 277102044,748771963,16%1853,29
VK 30.01 (P)6912,119151877,78%2291,99
Marder 38T4424,335291861,11%1307,56
MS-1184,001271741,18%223,27
Controcarro 1 Mk. 291103,536151741,18%633,67
T3 HMC2101,412261764,71%414,30
Valentine AT4346,185371752,94%1303,27
LTP 3193,293591735,29%780,46
T-34-17549,815971656,25%689,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3211,563741656,25%678,50
Wespe3159,131521520,00%300,95
Renault UE 573218,802871540,00%540,66
Bisonte C45 81178,207451546,67%949,75
Type 3 Chi-Nu Kai 5242,533581546,67%461,70
Panzerjäger I2295,213761442,86%1342,65
Mitsu 1085525,864911457,14%730,94
D23228,462981338,46%887,81
Prototipo Standard B91776,697781353,85%1645,05
M-VI-Y9998,586621250,00%813,24
Tetrarch 2123,252261233,33%394,05
14TP4234,363321136,36%662,04
Ikv 723109,182491154,55%195,39
M7 Priest3254,003061154,55%673,66
DS PZInż5587,505851080,00%1422,32
AMX 383174,503941070,00%825,10
WZ-113G FT101631,005521040,00%886,29
Panhard EBR 75 (FL 10) 8734,806161050,00%1167,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2151,204001050,00%661,32
Type 97 Chi-Ha3274,00406944,44%795,88
Matilda4211,88381850,00%385,04
T-284211,63373850,00%546,08
Lorraine 39L AM3266,63315850,00%900,78
Excalibur 6893,38683850,00%1470,62
Pz.Kpfw. II2157,29274757,14%606,75
IS-3A 81369,14865757,14%1557,98
Renault FT 75 BS299,00134633,33%332,76
GSOR 1006 Scheme 791023,33857683,33%882,29
AMX M4 mle. 49 81086,00600633,33%1069,82
T1 Cunningham179,20195520,00%241,84
Strv m/40L3278,805535100,00%1196,32
T-262148,20170540,00%570,08
M374688,80606560,00%2754,46
T110E510469,00342520,00%41,07
Vickers Medium Mk. I179,75223475,00%430,23
Pvlvv fm/42247,75151425,00%2,17
Leichttraktor189,25209475,00%428,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,2519940,00%520,70
ST-II101636,00825475,00%1213,49
ELC EVEN 90 8595,00529450,00%960,24
Hotchkiss H352162,00365366,67%825,64
D1276,33231366,67%320,40
T-46317,00120333,33%0,00
Pz.Kpfw. I2148,00546366,67%708,31
Object 43091938,67759333,33%1934,70
BT-7 artillery 3102,672393100,00%358,02
M10 RBFM 5395,67508366,67%811,48
Renault FT1110,0014620,00%415,67
Renault Otsu176,00178250,00%241,46
Type 95 Ha-Go2123,00262250,00%461,21
WZ-132-110579,50552250,00%511,34
Type 4 Ju-To71387,50799250,00%1524,68
Object 26391256,00678250,00%875,21
XM66F 8756,508052100,00%668,07
TS-54 8585,0038520,00%305,83
VK 168.01 Mauerbrecher 81102,50811250,00%1143,36
Patton the Tank 91319,00768250,00%1165,88
M24E2 Super Chaffee 6187,504782100,00%436,82
Light Mk. VIC 2196,50348250,00%957,88
M54 Renegade 81174,509822100,00%1217,26
Super Hellcat 71032,50731250,00%1519,07
Strv fm/211398,008161100,00%3799,60
Strv m/382119,003921100,00%538,90
Type 98 Ke-Ni3180,0013210,00%487,19
Renault FT AC2627,0011711100,00%4096,28
G.Pz. Mk. VI (e)2260,004601100,00%2041,53
AMX M4 mle. 54101543,007391100,00%928,92
T92 8137,0011310,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8876,0035010,00%631,90

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 16.10.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.02.2016
Opuścił klan: 27.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.03.2016
Opuścił klan: 19.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.11.2015
Opuścił klan: 25.11.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 11.11.2019
Opuścił klan: 18.01.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.04.2020
Opuścił klan: 21.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.03.2016
Opuścił klan: 19.10.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.02.2014
Opuścił klan: 17.10.2015