john_cena77

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.08.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34160000
Ø Poziom8,860,000,000,00
Zwycięstwa2019359,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki1357339,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy3941,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1131733,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi473361,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,070,000,000,00
Wykryte pojazdy624411,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.507,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy73410,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy159650,4700,0000,0000,00
Doświadczenie970,350,000,000,00
WN71885,980,000,000,00
WN83154,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34160
Ø Poziom8,86
Zwycięstwa2019359,11%
Porażki1357339,73%
Remisy3941,15%
Przetrwane bitwy1131733,13%
Zniszczone czołgi473361,39
Zniszczonych/zgonów2,07
Wykryte pojazdy624411,83
Zadane uszkodzenia2.507,27
Punkty zajęcia bazy73410,21
Punkty obrony bazy159650,47
Doświadczenie970,35
WN71885,98
WN83154,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew754000
Zwycięstwa46161,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki28137,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy121,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25233,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6110,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy9981,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.814,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4930,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2390,3200,0000,0000,00
Doświadczenie871,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew754
Zwycięstwa46161,14%
Porażki28137,27%
Remisy121,59%
Przetrwane bitwy25233,42%
Zniszczone czołgi6110,81
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy9981,32
Zadane uszkodzenia1.814,60
Punkty zajęcia bazy4930,65
Punkty obrony bazy2390,32
Doświadczenie871,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie77,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy1100,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie77,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa1152,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1047,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy942,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi231,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,920,000,000,00
Wykryte pojazdy90,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.702,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy552,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1225,8100,0000,0000,00
Doświadczenie939,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa1152,38%
Porażki1047,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy942,86%
Zniszczone czołgi231,10
Zniszczonych/zgonów1,92
Wykryte pojazdy90,43
Zadane uszkodzenia1.702,62
Punkty zajęcia bazy552,62
Punkty obrony bazy1225,81
Doświadczenie939,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew431000
Zwycięstwa22151,28%00,00%00,00%00,00%
Porażki20146,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12729,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3130,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy5191,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.194,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3510,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3700,8600,0000,0000,00
Doświadczenie592,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew431
Zwycięstwa22151,28%
Porażki20146,64%
Remisy92,09%
Przetrwane bitwy12729,47%
Zniszczone czołgi3130,73
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy5191,20
Zadane uszkodzenia1.194,78
Punkty zajęcia bazy3510,81
Punkty obrony bazy3700,86
Doświadczenie592,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1125000
Zwycięstwa61854,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki50144,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35131,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10090,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy10480,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.987,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4700,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4170,3700,0000,0000,00
Doświadczenie816,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1125
Zwycięstwa61854,93%
Porażki50144,53%
Remisy60,53%
Przetrwane bitwy35131,20%
Zniszczone czołgi10090,90
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy10480,93
Zadane uszkodzenia1.987,94
Punkty zajęcia bazy4700,42
Punkty obrony bazy4170,37
Doświadczenie816,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (260)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t102729,84927107058,22%2935,80
STA-2 81456,4482491152,14%2209,83
Panhard EBR 105101790,5589089855,35%2676,53
Object 907 103204,30109585359,91%3317,57
T95/FV4201 Chieftain 103925,35120778863,83%3618,72
Object 140102769,8192977754,44%2918,19
SU-130PM 82100,0094772157,98%2694,12
Progetto M35 mod. 46 82312,58116964560,78%3838,00
STB-1103178,65105563363,03%3610,38
Bat.-Châtillon Bourrasque 82409,74121559862,37%3800,93
TVP T 50/51103036,8395759758,96%3238,77
Škoda T 40 6921,6255559653,02%2028,69
IS-7103240,68101551363,35%3601,01
Bat.-Châtillon 12 t81175,0168845555,16%2542,61
Object 260 103822,69116442760,89%3958,05
WZ-111 model 5A103057,8099041458,70%3161,26
AMX 50 B103413,1094639959,90%3326,40
Bisonte C45 82565,60130438363,45%3879,49
T 55A 92534,15110237958,31%3188,50
T-100 LT101771,6086737656,38%2588,52
FV4005 Stage II103059,1685136956,37%3111,97
Vz. 55103900,76111435159,26%3805,42
Leopard 1103366,7899134660,40%3346,25
T-1092297,8679933459,88%2852,13
Centurion Action X102811,8094832358,20%2872,01
Rheinmetall Panzerwagen102343,97102831758,36%3893,08
Grille 15103346,9892129762,29%3267,35
M54 Renegade 82463,15120328163,35%3516,19
M60 103177,75100827860,43%3584,03
IS-381755,2592527656,52%2304,92
113103060,89103727360,44%3197,48
AMX 13 105102207,1594826457,58%3156,07
UDES 15/16103405,02107426360,84%3656,89
Comet71082,4758325960,23%2154,51
Super Conqueror103319,48101325954,05%3299,26
AMX 50 10081835,1195025659,77%2513,78
Škoda T 5092815,73111225060,80%3451,10
Manticore101909,6487525048,80%2732,43
AMX 13 9091668,0075224754,25%3051,09
T-5492092,9790624063,33%2725,06
Kranvagn103440,58107122259,01%3580,62
T-4371158,6458322159,73%2296,03
Object 277103162,30105522163,35%3365,68
T-4481285,0164022054,55%2022,11
K-91103921,25113921953,88%4313,76
Strv 103B103367,3995621360,09%3244,94
Type 5 Heavy103933,58118521266,51%3685,06
Maus103640,29108720454,41%3715,88
114 SP2 103500,1493520458,33%3003,33
WZ-111 model 1-492648,53108219962,81%3470,94
AMX 30 B103011,6699519857,58%3390,70
60TP Lewandowskiego103859,87111819562,05%3729,78
Cromwell6891,2254319455,15%2166,44
Conqueror93083,75120218966,67%3840,90
T95E6 103323,56107818861,70%3367,89
IS71562,8894018758,82%2594,02
M48A5 Patton103428,14106218661,83%3722,54
T-62A102878,5598218561,62%2949,25
IS-4103356,73109018462,50%3218,95
Object 430U103015,84103218362,84%3085,87
Kampfpanzer 50 t 93030,49129718269,23%3672,57
CS-52 LIS 82348,96119417864,61%3810,12
AMX 30 1er prototype92960,44118117762,15%3852,81
VK 72.01 (K) 103615,89109817767,23%3044,97
AMX 50 12092382,4193917451,15%2870,85
Centurion Mk. I81503,1881117356,07%2363,88
T110E4103243,3593117359,54%2994,23
AMX 50 Foch B103694,51103217256,40%3554,39
Object 705A103504,34109316963,31%3580,99
Progetto M40 mod. 65103150,04102516859,52%3427,80
Carro da Combattimento 45 t 104027,06116816864,29%4194,69
Char Futur 4 93161,98122916466,46%3860,73
E 50 Ausf. M103282,41104416058,13%3468,95
121B 103488,99102115758,60%3830,38
AMX M4 mle. 54103785,88117315666,03%4355,37
O-I61039,5153315152,98%2085,03
Centurion Mk. 7/192206,4690815157,62%2596,02
Lansen C 82312,79118815152,32%3806,63
T-34-856882,1648715058,67%1972,84
E 100103492,77106415054,00%3559,48
Rinoceronte103836,09109914061,43%3971,68
Bat.-Châtillon 25 t AP92049,2489513953,96%2595,57
KV-15748,0145513658,09%1879,13
TVP VTU Koncept81393,6076513554,07%2124,77
T-54 ltwt.91435,1090213462,69%2600,73
CS-63103887,95119613366,17%4473,13
Tortoise93597,88132313363,91%4247,02
M-IV-Y 82293,20120813268,94%3403,76
BZ-176 82655,79128913264,39%3244,27
AMX 13 757955,3875313164,89%2745,71
Object 703 Version II 82035,85107213157,25%2591,11
Type 64 61373,08119712968,22%5018,38
M46 Patton93101,84121712665,08%4044,59
IS-M82187,37109512661,11%3581,20
T57 Heavy104318,69121012562,40%4499,75
SMV CC-64 Vipera 82411,23124010871,30%3741,82
FV215b 103306,58102010756,07%3201,09
FV4004 Conway92233,1180810746,73%2442,30
Konštrukta T-34/10071355,2675310551,43%2637,58
SU-14-281542,9777310552,38%1730,51
E 7593580,61129410563,81%4651,41
T3092109,6785410455,77%1968,42
T4991878,4198310467,31%3610,19
Progetto C50 mod. 6692944,06121310271,57%3470,44
T2972158,72122610256,86%3675,55
KV-1371268,0160710054,00%2705,70
Object 268 Version V 103308,2789410055,00%2704,10
ISU-152K 82334,8210109959,60%3537,97
Charioteer81577,738169651,04%2023,90
AE Phase I 92861,6511649462,77%3551,02
O-Ni71332,038779358,06%1938,73
T54E193476,4212279355,91%4354,66
STA-181546,338799159,34%2388,84
121104470,4212648969,66%5272,12
Crusader6457,333118743,68%1405,95
DBV-152 103712,2510278771,26%3295,95
Type 6192526,1910578662,79%3114,47
Panhard EBR 9091217,608928556,47%2283,22
T28 Prototype81708,947718445,24%2075,39
11081670,779768362,65%2266,71
LTTB81338,809418362,65%3215,89
Emil II92656,9410128256,10%2833,13
M1271006,007058057,50%1264,30
Challenger71123,037408056,25%1614,37
AMX 12 t6891,427987960,76%3296,45
M40/M4381228,046587746,75%1288,49
AMX M4 mle. 4571223,078367657,89%1971,86
VK 100.01 (P)81534,089277661,84%1958,71
S-517897,766847554,67%1064,34
SU-10061074,806287147,89%2200,16
O-I Experimental5643,064007050,00%1309,90
Jagdpanzer E 100103565,099216858,82%3205,40
AMX 13 57 71527,2111086861,76%3762,59
T1 Cunningham1232,853446669,70%1865,47
Type 5861142,058706454,69%2914,44
AMX 50 Foch (155) 102733,088256450,00%2390,98
Škoda T 2561302,1810006261,29%3535,17
GSOR 1010 FB 82518,6811506258,06%3979,67
Leopard Prototyp A92673,7010086157,38%3174,03
Object 43093076,0312266170,49%3983,65
Object 279 early 104071,0312136070,00%3317,56
AMBT 82813,7812745967,80%3924,73
UDES 1692701,2510605752,63%3655,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3348,513995554,55%2222,25
E 5093016,5412105259,62%4411,65
Rhm.-Borsig Waffenträger82074,889435162,75%2498,53
E 25 71129,537835160,78%1770,57
KV-261045,248095064,00%2228,83
FV217 Badger102695,489475064,00%2486,26
IS-2M 72130,8211535058,00%3311,46
Type 5 Chi-Ri71597,4910464967,35%3640,16
IS-271555,599794965,31%2526,24
Ikv 65 Alt II6964,355794650,00%1857,98
Churchill III 5846,549484656,52%2042,33
Pz.Kpfw. II Luchs4277,893064562,22%1084,41
Type T-345624,435184459,09%2008,88
T25/271281,098234465,91%2210,53
Leo71292,958624365,12%2286,76
Charioteer Nomad 82097,5610044360,47%2845,10
T-284454,003564259,52%1834,82
T110E3104150,8111564269,05%4004,32
Concept No. 5103445,149874257,14%3325,27
LTG71233,958794250,00%3201,85
SU-855629,595544168,29%1827,78
MT-256729,687454062,50%3106,90
T-34-171667,5410803964,10%3547,51
T-832 82423,7912063961,54%3556,60
ST-I92590,6110463855,26%3084,65
Waffenträger auf Pz. IV92561,279713762,16%2842,42
T71 CMCD7920,168403756,76%2406,16
GSOR 3301 AVR FS91204,438113751,35%2058,20
Object 70592344,5610073666,67%2976,33
Sherman Firefly61015,007873562,86%2360,42
M41 Walker Bulldog8879,407463560,00%1698,48
MBT-B 103780,5410083542,86%3038,55
Kolohousenka1262,263123450,00%1707,00
TNH T Vz. 5193142,2912163464,71%3858,76
Covenanter5408,654053467,65%1720,30
P.44 Pantera82080,3911323366,67%3750,01
Caernarvon82049,4811293363,64%3208,14
Ho-Ri 3103211,279443363,64%2772,07
T-463372,313363259,38%2103,36
Object 261101694,976493231,25%1234,64
T110E5103894,3512343170,97%4614,84
Type 4 Chi-To6943,077253053,33%2159,53
M446842,555682937,93%1219,57
Strv 7461043,118332864,29%2235,56
T376859,297502842,86%2956,57
Concept 1B 93060,6112052850,00%3101,36
SU-100M171332,596072759,26%2125,46
Patton the Tank 92496,859542748,15%3075,37
Vz. 44-172064,2712412661,54%3828,22
AMX M4 mle. 5192682,8811022650,00%2807,40
Pz.Kpfw. 5583229,4216372680,77%4587,30
ELC EVEN 90 81502,168662544,00%3344,73
Tiger I72940,2515392470,83%5930,13
M415474,964852462,50%802,25
Tiger-Maus 92572,0411062458,33%2737,10
T-34-281585,918912347,83%2499,23
TNH 105/100082414,8610442245,45%3521,31
Tiger (P)71525,278842245,45%2474,10
T2071941,4812872180,95%4481,65
Prototipo Standard B93282,8112982171,43%4224,40
50TP Tyszkiewicza93728,1913282161,90%4521,61
M4A3E8 Sherman61070,507952050,00%2765,63
M18 Hellcat61066,657302050,00%2119,66
UDES 03 Alt 3 93272,2111391947,37%3854,78
Nashorn61309,886311735,29%2427,59
T3 HMC2266,442971656,25%1451,27
Sturer Emil71139,006901656,25%1786,01
Conqueror Gun Carriage101196,196881637,50%719,60
Kampfpanzer 07 RH 81846,6310881668,75%2874,11
Cobra 93569,3112971662,50%4398,42
M2 Medium Tank3169,802331560,00%621,66
Panther II81567,876281513,33%2105,40
GSR 3301 Setter7915,0010321553,33%2703,24
Type 3 Chi-Nu5743,648631492,86%2963,23
T-505168,862501457,14%497,66
T675636,715971457,14%1720,53
SDP wz 66 Grom 82619,7111421457,14%3199,04
Vickers Medium Mk. I1161,922931376,92%1091,55
Panther72522,4615381361,54%7069,89
VK 30.01 (P)61003,008821369,23%2309,86
T-15061534,8510721376,92%3487,42
Vz. 68 Squall 81436,3110501376,92%3251,11
WZ-120-1G FT 81622,827351136,36%1657,92
Caliban 81888,309561050,00%2278,56
Heavy Tank No. VI 6826,906011040,00%1185,39
Somua SM 81681,008861050,00%1760,24
Cruiser Mk. IV4443,22428966,67%1891,76
Cruiser Mk. III3312,63351862,50%2199,96
KV-1S6553,50271825,00%764,39
LT vz. 352305,29402757,14%2109,99
Leichttraktor1130,003417100,00%728,59
T3282753,431452785,71%4032,27
VK 16.02 Leopard5256,00283757,14%749,71
Loyd Gun Carriage2195,57214785,71%1690,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5528,14560742,86%1520,09
122 TM 82285,29877742,86%2788,08
KV-371606,33800633,33%2176,85
Jagdtiger Prototype 83053,001180560,00%3829,29
Tetrarch 2441,80373540,00%2930,70
Emil I82371,0013544100,00%3465,32
T2 Medium Tank2262,50293450,00%1634,13
T14 5814,00853333,33%1375,79
IS-5 (Object 730) 81700,67933333,33%2009,06
Matilda4658,506962100,00%2030,73
Pz.Kpfw. I287,503362100,00%384,27
Char Murat 91781,0039820,00%1138,85
Object 777 Version II 92896,501249250,00%3613,16
Strv m/42-57 Alt A.2 6915,50583250,00%1668,20
Type 63 82052,001050250,00%2931,82
T56 GMC3185,002611100,00%635,52
NC 70 Błyskawica100,007441100,00%261,00
AMX AC mle. 488243,0011410,00%0,00
Chieftain/T95 8617,0033310,00%504,23
T-29 3106,007910,00%84,13
Rheinmetall Skorpion G 8947,007491100,00%867,39
T28 Concept 72660,0015621100,00%7310,69
Chimera 81946,0013801100,00%2631,59

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.08.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.08.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.11.2020
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.01.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.04.2020
Opuścił klan: 16.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.04.2020
Opuścił klan: 20.04.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.10.2020
Opuścił klan: 10.11.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.07.2020
Opuścił klan: 28.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.03.2020
Opuścił klan: 07.04.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 06.04.2021
Opuścił klan: 20.05.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2021
Opuścił klan: 26.12.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.03.2021
Opuścił klan: 05.04.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.08.2019
Opuścił klan: 30.12.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 31.12.2019
Opuścił klan: 06.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.07.2019
Opuścił klan: 30.08.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.06.2019
Opuścił klan: 19.07.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 11.03.2019
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 04.03.2019
Opuścił klan: 10.03.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 08.02.2019
Opuścił klan: 03.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2019
Opuścił klan: 07.02.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.07.2018
Opuścił klan: 30.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.06.2018
Opuścił klan: 27.06.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 24.01.2018
Opuścił klan: 03.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.11.2017
Opuścił klan: 10.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.05.2016
Opuścił klan: 27.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.01.2016
Opuścił klan: 03.05.2016