jocker2010

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 06.07.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew61528091336
Ø Poziom7,690,009,319,26
Zwycięstwa2981448,46%00,00%4953,85%17752,68%
Porażki3096950,33%00,00%4145,05%15144,94%
Remisy7451,21%00,00%11,10%82,38%
Przetrwane bitwy1632726,54%00,00%3336,26%11734,82%
Zniszczone czołgi394900,6400,00870,963260,97
Zniszczonych/zgonów0,870,001,501,49
Wykryte pojazdy448490,7300,00790,872870,85
Zadane uszkodzenia953,820,002.087,861.985,59
Punkty zajęcia bazy686741,1200,001852,032300,68
Punkty obrony bazy169380,2800,0010,0160,02
Doświadczenie522,000,00947,41913,29
WN7830,570,001260,811226,12
WN8965,590,001847,441807,53
Ogółem
Ilość bitew61528
Ø Poziom7,69
Zwycięstwa2981448,46%
Porażki3096950,33%
Remisy7451,21%
Przetrwane bitwy1632726,54%
Zniszczone czołgi394900,64
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy448490,73
Zadane uszkodzenia953,82
Punkty zajęcia bazy686741,12
Punkty obrony bazy169380,28
Doświadczenie522,00
WN7830,57
WN8965,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew91
Ø Poziom9,31
Zwycięstwa4953,85%
Porażki4145,05%
Remisy11,10%
Przetrwane bitwy3336,26%
Zniszczone czołgi870,96
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy790,87
Zadane uszkodzenia2.087,86
Punkty zajęcia bazy1852,03
Punkty obrony bazy10,01
Doświadczenie947,41
WN71260,81
WN81847,44
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew336
Ø Poziom9,26
Zwycięstwa17752,68%
Porażki15144,94%
Remisy82,38%
Przetrwane bitwy11734,82%
Zniszczone czołgi3260,97
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy2870,85
Zadane uszkodzenia1.985,59
Punkty zajęcia bazy2300,68
Punkty obrony bazy60,02
Doświadczenie913,29
WN71226,12
WN81807,53
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia233,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie164,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia233,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie164,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa211,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki1688,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,240,000,000,00
Wykryte pojazdy110,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia303,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie91,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa211,11%
Porażki1688,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy15,56%
Zniszczone czołgi40,22
Zniszczonych/zgonów0,24
Wykryte pojazdy110,61
Zadane uszkodzenia303,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie91,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew190000
Zwycięstwa8343,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki10655,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7438,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi960,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy1440,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia907,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2611,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5352,8200,0000,0000,00
Doświadczenie512,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew190
Zwycięstwa8343,68%
Porażki10655,79%
Remisy10,53%
Przetrwane bitwy7438,95%
Zniszczone czołgi960,51
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy1440,76
Zadane uszkodzenia907,07
Punkty zajęcia bazy2611,37
Punkty obrony bazy5352,82
Doświadczenie512,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew276000
Zwycięstwa8731,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki18667,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7125,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1350,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy2100,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia469,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8323,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1290,4700,0000,0000,00
Doświadczenie278,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew276
Zwycięstwa8731,52%
Porażki18667,39%
Remisy31,09%
Przetrwane bitwy7125,72%
Zniszczone czołgi1350,49
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy2100,76
Zadane uszkodzenia469,69
Punkty zajęcia bazy8323,01
Punkty obrony bazy1290,47
Doświadczenie278,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (418)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger8976,20496208146,47%859,37
T9591470,15671196452,09%1139,85
E 25 7655,64453184048,04%810,35
Waffenträger auf Pz. IV91166,74524152046,45%838,07
112 8845,06548144447,44%866,62
T297855,25464107646,93%991,05
T3091253,4157799846,99%971,92
M40/M438948,8056694948,89%935,85
T28 Prototype8899,0940589347,03%862,26
105 leFH18B2 5617,5146787055,98%1300,32
T26E4 SuperPershing 8720,1750782143,73%745,81
IS-6 81054,4062081450,25%1100,47
Grille 15101471,1551979443,83%899,19
Object 274a 81001,8372269150,80%1143,04
IS-38730,2938766143,72%636,30
T110E4101558,3059863847,18%1006,44
Jagdpanzer E 100101779,8164863151,82%1195,11
WZ-120-1G FT 81027,4966461647,73%984,48
E 100101746,7865159744,22%1202,21
FV4005 Stage II10975,3653558542,91%506,10
KV-15369,4129156347,60%641,36
IS-7101612,3664855247,10%1154,39
E 7591138,3053655142,11%858,17
Heavy Tank No. VI 6663,9050053452,62%1088,16
Tortoise91472,2177552651,71%1157,14
M41 Walker Bulldog8505,6144351944,51%692,87
T-109912,7243950944,60%684,04
Strv m/42-57 Alt A.2 6662,9550450952,85%1075,99
T110E3101657,0964150749,11%1049,01
M18 Hellcat6388,0327449543,43%459,40
Churchill I5406,2330048449,59%765,48
O-I6694,0454046852,99%1173,64
P.44 Pantera8735,4553246344,71%725,81
Tiger II8769,0438846241,99%661,99
Bat.-Châtillon 25 t101797,4570645548,35%1419,72
Object 261101430,8070044652,91%1142,87
E 50 Ausf. M101908,9878642954,31%1600,05
S35 CA5399,5929342550,59%808,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91037,6756041344,07%869,47
AMX ELC bis5197,3729040148,63%479,15
T25/27496,4132039245,92%500,13
IS7573,5235938246,34%586,43
MT-256247,2935437045,95%528,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4226,3720236248,90%457,94
KV-26491,9236435750,98%719,11
Ferdinand81128,9262533848,52%1108,89
Leopard 1102090,5175332850,61%1631,76
KV-856270,9225232442,59%203,94
Dicker Max 6603,2939631544,44%891,31
M53/M5591127,6965031350,80%1078,87
Pz.Kpfw. 35 (t)284,1615331245,51%235,91
T328856,3454530048,00%876,38
AMX 13 909482,6743529243,84%486,47
G.W. Tiger (P)8790,8943928744,25%754,38
Waffenträger auf E 100101367,4949328343,46%735,10
G.W. E 100101353,7565827954,12%1145,94
Kampfpanzer 50 t 91706,0584827754,87%1504,33
STB-1101754,2975027648,55%1349,13
G.W. Tiger9986,0252627547,64%816,36
AMX AC mle. 488781,1447527445,99%653,30
Caernarvon8943,4450525646,88%949,61
Jagdtiger91206,9354124944,98%838,45
T288798,2436924846,37%704,82
Spähpanzer SP I C7532,3340924644,31%791,88
IS-27622,2441924348,15%665,11
T54E19955,7856024250,41%723,86
Pz.Kpfw. I Ausf. C3188,9530923454,70%889,43
Prototipo Standard B91078,8960323343,78%761,74
LHMTV8383,0056423151,95%529,85
AMX 13 757284,9534522847,37%383,38
Tiger I7620,0042322548,44%630,90
SU-1006519,3736622247,30%797,86
M10391087,7055622045,91%844,08
M66400,6727221745,62%410,61
Object 140102716,00103821764,06%2607,39
1108829,2852321444,39%800,77
Type 586300,9124821338,50%300,73
Bat.-Châtillon Bourrasque 81583,0891521258,49%1979,21
StuG III Ausf. G5237,2819521146,92%354,50
VK 36.01 (H)6407,8430720846,15%513,13
Ares 90102369,1591720753,62%1936,31
Progetto M40 mod. 65101786,5973520046,50%1356,84
Concept 1B 92167,4096719955,78%1887,25
T-100 LT101046,5177819853,54%1303,97
M4A3E8 Thunderbolt VII 6769,2971519756,85%1443,21
AE Phase I 91952,8292619755,33%2013,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,6517419651,53%383,34
VK 45.02 (P) Ausf. A8725,4853719645,41%622,62
G.W. Panther7548,9333619141,36%474,09
VK 16.02 Leopard569,9018818645,70%72,27
Pz.Sfl. IVc5258,3520318642,47%372,99
Manticore10998,6679218459,24%1227,45
Hummel6441,6126818346,45%502,58
T-54 ltwt.9714,1250218047,78%856,74
Spähpanzer Ru 2519597,2745517835,39%572,04
SU-1527496,5129917243,60%446,09
Object 277101888,8176317050,00%1381,29
T28 Concept 7661,6745516850,00%743,38
VK 28.016109,3424716740,72%43,79
E 5091396,4565216641,57%1085,26
Controcarro 3 Minotauro102099,1084016256,17%1515,51
STA-18721,8660416048,75%777,71
Churchill VII6469,5936016046,25%652,98
T1 Cunningham176,3614415450,65%289,53
O-Ni7796,4654315350,33%1023,98
Progetto C50 mod. 6691002,0965315048,00%807,64
Hotchkiss EBR7387,7340415052,67%693,26
O-Ho8821,6259014947,65%805,25
AMX 50 Foch B101483,6969714952,35%961,78
Vz. 68 Squall 8736,7069714948,99%1359,07
Konštrukta T-34/1007658,2747314845,27%875,31
AMX 12 t6212,4030814849,32%373,34
Type 5 Chi-Ri7615,3244214645,89%777,29
Strv 103B102160,0381614655,48%1555,49
FV217 Badger101712,5968714348,95%1113,39
VK 45.02 (P) Ausf. B91069,1959214242,96%794,77
CS-63102320,7291814160,28%1957,51
M127693,0644814158,87%847,00
T1 Heavy5297,1929313953,24%443,90
SU-1018767,5851313744,53%628,60
UDES 15/16102039,9873513644,12%1411,73
Type T-345189,5322013550,37%347,72
Panther II8640,1350513550,37%667,50
Controcarro 1 Mk. 291181,4466013441,79%785,39
SU-100M17678,5645513449,25%802,87
Panhard AML Lynx 6x68405,8050313447,01%525,92
Jagdpanther7721,0546113353,38%843,03
AMX AC mle. 467591,9839013244,70%594,02
UDES 169836,4760013149,62%633,37
Object 268 Version 4101678,0672713152,67%1167,98
Jagdpanzer IV6392,7026913046,15%516,99
M5A1 Stuart483,8321213049,23%98,86
Type 6191120,6464013045,38%888,80
T-448701,4460913054,62%813,32
IS-2-II8783,4958913051,54%771,77
SMV CC-678978,0564712948,06%909,78
Ares 90 C112256,9898212959,69%1759,87
Stridsyxa 81933,42104512962,79%2454,70
ARL V396313,0926812347,15%373,74
Pz.Kpfw. II Luchs477,3715812240,16%11,17
T675252,0021912244,26%344,25
LTTB8460,4844912247,54%649,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5239,8126712152,07%514,24
M3 Lee4114,8415412045,83%197,97
Conqueror91341,2663312053,33%1117,82
CS-67 Szakal112244,2984011949,58%1611,70
Charioteer8701,1348711944,54%513,77
Grille5434,6229511758,12%1042,01
Object 430U101805,4274711648,28%1345,40
Panther7580,8747211549,57%750,41
IS-M8899,7360111547,83%902,89
Type 3 Chi-Nu5271,1029511450,00%598,17
T376336,7139511443,86%696,06
FV4004 Conway9967,0153211342,48%632,55
Super Hellcat 7558,6945011357,52%719,71
Tiger (P)7695,3146011145,05%728,37
P.43 ter7600,7445511044,55%724,35
M48A5 Patton102206,0082511049,09%1678,53
IMT 81651,4294311062,73%2067,22
Nashorn6436,9529410839,81%532,89
M24 Chaffee5215,6332010753,27%617,15
M446370,7631210643,40%416,71
Object 43091074,0868110651,89%825,66
113101571,6773710544,76%1216,26
TVP T 50/51102100,9475510447,12%1641,08
FV230 Canopener102392,3695110355,34%1792,09
Škoda T 5091615,4071910241,18%1414,42
Maus102290,4884910257,84%1763,61
AMX 40468,5512110042,00%31,83
KR-1112409,4496510052,00%1588,49
AMX 50 Foch91113,065819944,44%771,00
Sturer Emil7564,463019840,82%535,02
Type 4 Heavy9864,025739748,45%636,93
Challenger7570,084419740,21%513,89
Char Murat 91863,938209651,04%1646,52
UDES 14 Alt 58702,595749551,58%723,07
T-284169,941989461,70%480,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,511739443,62%34,55
P.43 bis6453,993829352,69%685,53
Nergal 81424,758889351,61%1644,46
DBV-152 102172,746809248,91%1338,15
T-34-85M 61254,269769264,13%2482,22
Ares 8591789,709159159,34%1788,56
Škoda T 256435,013869042,22%637,47
BZT-70 102972,119289053,33%2007,49
M4A1 Sherman5241,512448942,70%398,91
Progetto CC55 mod. 5481107,157198851,14%1194,33
Emil II91224,217458651,16%1021,49
Sherman Firefly6402,513738640,70%528,48
M8A14204,672118656,98%445,87
Type 4 Chi-To6432,353418442,86%598,69
Panhard AMD 178B6289,123748453,57%699,93
Alembic 81557,948928350,60%1791,75
Sturmpanzer II4202,021878150,62%568,38
TBT 92147,689458154,32%1808,73
Emil I8968,617207757,14%1045,14
M5 Stuart481,122187656,58%155,05
Kranvagn101984,558207460,81%1548,77
StuG IV 5255,183027455,41%518,82
Leo7672,585727352,05%938,94
BV-111112543,108327343,84%1792,75
Projet Louis 91162,748497353,42%1615,76
VK 30.02 (M)6477,354877250,00%777,10
Object 26391521,757737250,00%1296,30
AMX M4 mle. 457673,554467143,66%680,21
Super Conqueror101660,387187152,11%1127,37
T-34-856531,034926851,47%889,56
Cruiser Mk. III3122,811486845,59%367,80
M46 Patton91974,479106857,35%1963,10
VK 100.01 (P)8841,976566848,53%763,96
Strv 746520,404776747,76%820,20
Cruiser Mk. II2158,932106752,24%616,55
Stinger 102441,419886665,15%1799,89
T3 HMC282,451316550,77%197,32
VK 30.01 (P)6374,113786550,77%489,68
T-5492180,299116250,00%2308,01
Somua SAu 40494,341166245,16%57,06
T92 HMC101359,975806045,00%968,25
O-I Experimental5541,883495954,24%1021,31
Taschenratte112437,059895944,07%1280,81
Cobra 91256,716505945,76%909,20
Sherman III5313,522615843,10%649,24
Predatore 92022,469355757,89%1825,11
BT-7 artillery 3136,932305754,39%424,03
AT 1581271,057585550,91%1314,16
Object 777 Version II 91798,158365547,27%1704,36
M4A3E8 Sherman6293,962605446,30%356,68
SU-85B483,351765435,19%1,37
ARL 446471,254935356,60%730,13
ISU-1528514,814075246,15%323,83
Marder 38T4201,241935154,90%387,37
Strv 103-091762,647635052,00%1497,60
BDR G1 B5486,344095052,00%899,42
ELC EVEN 90 8656,548975066,00%1482,07
SDP wz 66 Grom 81423,107094942,86%1320,32
SU-855264,692954845,83%400,05
Black Prince7503,353714845,83%488,80
Matilda4252,132364654,35%589,61
Škoda T 245274,113134650,00%576,05
SMV CC-567621,375914656,52%717,93
Pz.Kpfw. 5582104,8510824652,17%2170,34
SFAC 105 81784,098624656,52%1797,85
Ikv 1035245,302544348,84%409,35
Marder II397,721214348,84%110,26
Renault UE 573104,791504353,49%190,65
T57 Heavy101270,495074325,58%598,61
AMX 65 t8602,514404337,21%374,69
Bat.-Châtillon 12 t8367,314534247,62%447,47
M-III-Y81069,838264259,52%1280,26
IS-3-II91466,798484257,14%1345,00
FV4025 Contriver112624,699714252,38%1766,09
Carro da Combattimento 45 t 102126,637814148,78%1510,59
FV224 Chopper71274,438364055,00%1700,59
M7596,721443925,64%55,35
Type 5 Ke-Ho4208,052193852,63%558,59
Panzerjäger I283,711193852,63%159,38
M415276,823163847,37%281,75
Char Futur 4 91979,769833871,05%1970,08
P26/404217,812753737,84%361,86
M-V-Y102113,739223759,46%1704,12
T 55A 91743,6810343772,97%2133,99
Obsidian 81236,757183630,56%1465,03
Ashbringer 102577,869523661,11%1887,91
Light Mk. VIC 283,191753650,00%306,62
SU-14-28637,406703560,00%622,79
T-463114,791413441,18%240,92
Leopard Prototyp A91124,656203444,12%860,79
M-II-Y7535,445653455,88%573,85
WZ-111 model 1-49772,885173342,42%457,71
S-517467,503033250,00%448,51
Sav m/434191,002743253,13%378,78
M-VI-Y91269,386773243,75%964,75
Ares 7581582,229213250,00%1878,50
SU-76M4133,261653151,61%224,33
M2 Medium Tank357,131233056,67%145,59
Churchill Gun Carrier6207,732253056,67%255,23
Tiger-Maus 91998,538783046,67%1749,72
50TP prototyp 81174,348262958,62%1326,01
SU-76G FT4252,722122941,38%333,43
Pz.Kpfw. I256,521342951,72%127,57
Indien-Panzer81075,557252962,07%1300,32
Stone Sentinel 81704,3110072955,17%1884,93
T2 Medium Tank268,821412850,00%181,19
AT 77869,576942867,86%1109,83
T 54D 91906,469152850,00%1936,65
Lion 101351,186132846,43%888,75
60G FT5184,352532653,85%247,97
XM69 Hacker111966,547522634,62%960,06
Pawlack Tank6488,524912552,00%620,63
T-345242,831872433,33%364,34
T1 HMC298,43972352,17%426,02
Type 2597 Chi-Ha371,351432347,83%65,40
Archer5214,223342352,17%337,11
Pz.Kpfw. VII101260,395862339,13%598,25
T56 GMC384,141052231,82%19,69
Ashigaru 101782,507232250,00%1070,24
P.435307,573922152,38%645,72
Škoda T 177645,436072152,38%1383,74
Strv m/425184,632011942,11%224,90
Vickers Mk. E Type B275,791271942,11%84,97
Sturmpanzer I Bison387,581231957,89%199,70
Semovente M43 Bassotto6420,003401942,11%424,28
Valentine3151,262861957,89%497,62
M26 Pershing81405,008071952,63%1808,34
Vz. 60S Dravec 101877,057731942,11%1037,37
Type 98 Ke-Ni3167,331631850,00%558,31
Type 95 Heavy4244,392581850,00%743,10
A-205155,692191637,50%245,63
Leichttraktor146,38791643,75%28,10
UDES 0381132,067211668,75%1163,19
AMX 38355,061331656,25%149,00
Achilles6350,632891631,25%339,77
ST-II102025,568811656,25%1533,05
FV225 Collector 92100,389481637,50%1634,78
Vickers Medium Mk. III370,001311553,33%110,84
T-45 2143,672691546,67%527,93
Semovente M415345,643191442,86%512,01
SU-26375,001671471,43%261,99
GSR 3301 Setter7177,643081421,43%91,88
T-26273,15861346,15%148,96
43 M. Toldi III 399,232041338,46%222,96
M3 Stuart382,171841258,33%231,20
Lago4332,004991266,67%1208,65
AT-12114,251181241,67%241,14
Wespe383,581181250,00%153,12
Renault Otsu1129,731941145,45%452,40
Sexton II320,45491118,18%0,00
Renault FT AC267,271351172,73%262,63
TOG II* 6635,916401163,64%1119,85
Grant461,001531050,00%105,41
Strv 107-12112525,6010931070,00%1707,66
Covenanter5175,301791070,00%561,08
Kunze Panzer 92087,109751050,00%2279,45
T-29 3299,104681070,00%1193,60
Strv m/40L3126,00256944,44%238,70
T2071320,00850955,56%2088,57
Type 91 Heavy3188,78194955,56%599,68
Cruiser Mk. IV488,67155933,33%7,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5789,89760966,67%2089,70
T14 5520,38507862,50%1209,75
Vickers Medium Mk. I12,3832837,50%0,00
ST vz. 394218,38278825,00%492,38
D1241,63116862,50%196,15
Cruiser Mk. I168,13126862,50%276,67
LTC II 92224,501323887,50%4005,75
KV-1SA 5436,88403825,00%621,01
D2357,86142757,14%135,08
TKS z n.k.m. 20 mm 2158,71198728,57%650,17
M14/41291,00172742,86%80,27
BT-2231,71111757,14%147,13
VK 30.01 (H)560,29107714,29%0,00
Durchbruchswagen 24295,14219728,57%598,50
Lorraine 50 t 92118,00905757,14%1849,96
Pz.Kpfw. II Ausf. D 23,86225771,43%261,01
B14187,00269633,33%265,61
Hotchkiss H3524,5066633,33%0,00
T499321,50425650,00%263,92
Panhard EBR 909285,50342633,33%107,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6466,33470650,00%981,08
M24E2 Super Chaffee 6415,50527650,00%1173,08
M22 Locust 3250,00436633,33%962,06
LTP 380,00100633,33%94,20
LT vz. 383153,40275540,00%422,24
M15/42320,00155540,00%0,53
MS-1116,0055540,00%0,00
SU-18235,00157560,00%191,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E348,20111540,00%9,37
Loyd Gun Carriage289,20111540,00%372,13
H3 91484,80694540,00%962,43
T-50-2 6176,80286560,00%371,38
L-60 284,60203540,00%208,51
Type 95 Ha-Go242,00121450,00%88,26
Pvlvv fm/422120,25196475,00%509,89
Ikv 72325,25157475,00%262,25
B.U.G.I.6286,7517540,00%186,67
Mäuschen9806,00683450,00%492,87
Churchill III 5590,00978475,00%1329,97
AMX Canon d'assaut 105 8597,25496475,00%606,37
Kolohousenka1151,00295333,33%676,49
Fiat 3000188,00258366,67%423,40
7TP272,00178333,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr282,0092333,33%86,73
Windhund 81558,009273100,00%1566,05
Valentine II 4138,67315366,67%439,49
M6A2E1 8317,33557366,67%310,27
Renault FT157,008520,00%65,85
Renault NC-3116,00852100,00%261,00
M7 Priest346,00138250,00%148,02
Type 89 I-Go/Chi-Ro2136,50143250,00%405,83
M3G FT3110,00153250,00%154,25
T-60218,002802100,00%261,00
HWK 128823,0023320,00%1254,12
TS-54 81135,0054820,00%891,54
Matilda Black Prince 5411,507272100,00%1043,78
T7 Combat Car 255,005120,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61203,50754250,00%2150,95
T26E3 Eagle 7 7720,00555250,00%731,09
Fantôme 91796,50755250,00%1507,03
Strv fm/21137,001421100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2108,002471100,00%551,10
Strv m/382386,005301100,00%2640,46
4TP10,001461100,00%261,00
10TP380,008110,00%34,20
M2 Light2170,003521100,00%817,97
Pz.Kpfw. II276,001471100,00%315,17
Type 97 Te-Ke 2142,007110,00%423,36
Type 95 Ji-Ro6135,0010110,00%0,00
T-703169,0019410,00%452,40
G.Pz. Mk. VI (e)20,001001100,00%261,00
T-34 with L-11 4459,006351100,00%1431,35
Pz.Sfl. IC 478,0012910,00%0,00
STA-2 8657,0011631100,00%878,44
Excalibur 6286,005521100,00%389,57
FCM 2C 3281,0038710,00%702,11
Großtraktor - Krupp 3231,0024310,00%550,08
Valiant 50,0012010,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8377,0029310,00%127,02
Brennos 8633,0038310,00%352,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 06.07.2014
Stopień: Dowódca
Dołączył: 06.07.2014
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.06.2014