iReal_

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22234000
Ø Poziom8,440,000,000,00
Zwycięstwa1136851,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki1044846,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy4181,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy766134,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi224271,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,540,000,000,00
Wykryte pojazdy220940,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.784,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy90210,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy93560,4200,0000,0000,00
Doświadczenie844,730,000,000,00
WN71322,310,000,000,00
WN81931,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22234
Ø Poziom8,44
Zwycięstwa1136851,13%
Porażki1044846,99%
Remisy4181,88%
Przetrwane bitwy766134,46%
Zniszczone czołgi224271,01
Zniszczonych/zgonów1,54
Wykryte pojazdy220940,99
Zadane uszkodzenia1.784,39
Punkty zajęcia bazy90210,41
Punkty obrony bazy93560,42
Doświadczenie844,73
WN71322,31
WN81931,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew462000
Zwycięstwa21746,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki23049,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy153,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18339,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3380,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy1750,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.832,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4210,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2060,4500,0000,0000,00
Doświadczenie731,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew462
Zwycięstwa21746,97%
Porażki23049,78%
Remisy153,25%
Przetrwane bitwy18339,61%
Zniszczone czołgi3380,73
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy1750,38
Zadane uszkodzenia1.832,60
Punkty zajęcia bazy4210,91
Punkty obrony bazy2060,45
Doświadczenie731,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa1254,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki1045,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1359,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,780,000,000,00
Wykryte pojazdy80,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.153,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy321,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,6400,0000,0000,00
Doświadczenie690,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa1254,55%
Porażki1045,45%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1359,09%
Zniszczone czołgi160,73
Zniszczonych/zgonów1,78
Wykryte pojazdy80,36
Zadane uszkodzenia1.153,55
Punkty zajęcia bazy321,45
Punkty obrony bazy140,64
Doświadczenie690,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1883000
Zwycięstwa106756,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki78041,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy361,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy87146,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15060,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy9400,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.289,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy22881,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy22911,2200,0000,0000,00
Doświadczenie770,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1883
Zwycięstwa106756,66%
Porażki78041,42%
Remisy361,91%
Przetrwane bitwy87146,26%
Zniszczone czołgi15060,80
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy9400,50
Zadane uszkodzenia1.289,88
Punkty zajęcia bazy22881,22
Punkty obrony bazy22911,22
Doświadczenie770,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1606000
Zwycięstwa85353,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki74646,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy70,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy64640,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12250,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy8350,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.753,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15570,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12150,7600,0000,0000,00
Doświadczenie790,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1606
Zwycięstwa85353,11%
Porażki74646,45%
Remisy70,44%
Przetrwane bitwy64640,22%
Zniszczone czołgi12250,76
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy8350,52
Zadane uszkodzenia1.753,74
Punkty zajęcia bazy15570,97
Punkty obrony bazy12150,76
Doświadczenie790,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (119)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81961,14997447055,64%2555,91
Progetto M35 mod. 46 81453,59792229647,47%1676,02
Rheinmetall Skorpion 81688,73806169851,00%1866,38
Leopard 1102652,58824105251,90%2289,28
CS-52 LIS 81498,2180484348,87%1905,74
E 75 TS 81399,5279274850,40%1567,37
Object 140101983,6281055850,90%1618,51
T95/FV4201 Chieftain 103028,2099253553,46%2316,19
Bisonte C45 81687,9897452955,77%2029,55
50TP prototyp 81316,3476648549,07%1400,43
Super Conqueror102951,50100648557,73%2678,74
AE Phase I 92352,51100746654,08%2555,51
Lansen C 81679,8291643949,43%2213,65
M54 Renegade 81919,0899437453,48%2374,61
Object 274a 81434,1184835848,60%1786,00
T-448865,1660430745,28%939,56
Progetto M40 mod. 65101880,9169129543,39%1427,98
Prototipo Standard B91426,6965928443,66%1132,26
STB-1102018,0578725949,42%1717,29
Object 277102127,9682622749,34%1708,57
IS-7102300,1785322047,73%1830,45
Object 43091411,0871620745,89%1148,74
Vz. 55102792,2186819345,60%2213,36
ELC EVEN 90 8878,5078718148,07%1795,76
Object 430U101562,8873216952,07%1128,89
Char Futur 4 92021,8785215945,91%1908,54
GSOR 1008 81532,8873715844,94%1455,62
P.43 bis6413,2332615144,37%531,94
IS-2M 71388,2990214557,93%1836,23
P.44 Pantera8893,0260614046,43%945,22
BZ-75102314,5585313148,85%1809,04
IS-381205,6773212148,76%1368,20
Bat.-Châtillon 25 t102182,4883211755,56%1882,58
P.43 ter7707,8058811648,28%964,69
UDES 1691551,1264311338,05%1304,12
Kunze Panzer 92216,8786611147,75%2257,59
T-34-856503,7146110846,30%810,68
Kranvagn102570,3489710453,85%2160,88
T-437662,285679846,94%862,50
AMX 50 B102648,158778752,87%2213,05
T110E4102584,788238549,41%1951,11
Leopard Prototyp A91975,278228545,88%1864,73
Type 6191384,166888345,78%1179,40
T-5491115,477048353,01%986,64
Object 25791476,897788355,42%1316,21
Emil II91793,158508251,22%1663,98
Conqueror92160,048918248,78%1957,65
Somua SM 82042,6010568155,56%2430,51
IS7924,886677857,69%1204,27
TNH T Vz. 5192620,7811297763,64%3461,57
Grille 15102069,126197441,89%1232,43
BT-74128,811767358,90%358,76
T77 81194,817477363,01%1301,77
Bat.-Châtillon 25 t AP92039,228717252,78%2244,97
CS-63102340,718207052,86%1911,92
T110E5102049,117677037,14%1447,44
STA-181127,446566640,91%1230,75
AMX 50 12092316,2010476666,67%2736,83
Kampfpanzer 07 RH 81497,879106250,00%2109,26
Emil I81220,307126144,26%1255,66
ISU-152K 81466,487815858,62%1642,95
Object 252U Defender 81546,078395648,21%1691,44
TNH 105/100081995,7610455558,18%3430,62
CS-5991541,987335446,30%1408,23
TVP T 50/51101749,847325145,10%1254,72
UDES 14 Alt 581079,967014961,22%1292,18
Leo7845,386074744,68%1137,33
Charioteer81655,867954242,86%1846,83
Type 59 G 81559,688544042,50%1801,99
T-345208,901933930,77%257,74
VK 30.02 (D)71145,218333855,26%2071,84
Indien-Panzer81464,818463655,56%2104,04
VK 100.01 (P)81554,708413354,55%1711,67
M-II-Y71643,1010003053,33%2639,34
Type 5 Chi-Ri7896,077252853,57%1408,08
Caernarvon81268,117222832,14%1385,80
IS-M8742,075382835,71%562,41
Object 705A101994,297742850,00%1563,40
T-1091024,785772737,04%672,66
M2 Medium Tank3189,001972653,85%600,51
Panhard AML Lynx 6x68885,046822548,00%1561,38
Mäuschen92022,849132552,00%1882,91
T3091859,428882462,50%1693,75
T2971246,008192470,83%1615,68
B.U.G.I.6746,095872254,55%1221,02
CS-538997,647042259,09%1422,85
T6 Medium4459,054272157,14%1086,76
M10391165,905852025,00%839,96
Pawlack Tank61450,2510232055,00%3411,46
T28 Prototype81781,598781752,94%2186,97
T328939,737341546,67%932,76
T110E3102198,606901533,33%1284,78
BT-53180,501961450,00%255,06
UDES 15/16101518,087291361,54%1120,07
M-IV-Y 81395,389021369,23%1608,05
T78 61139,176171233,33%1669,00
Strv S1 8823,104561040,00%557,28
WZ-120-1G FT 81456,408221060,00%1545,96
Panhard AMD 178B6388,005937100,00%1093,71
Object 70591098,86754757,14%894,99
T-54 first prototype 8798,71599742,86%789,65
Cobra 91289,57717757,14%1061,92
M4A1 Sherman5350,67343633,33%590,13
Leichttraktor1200,83198616,67%907,60
M14/412110,2080540,00%140,22
Rheinmetall Skorpion G 8551,4029850,00%254,81
T-28475,25189450,00%96,26
T25 AT7743,75466425,00%775,44
ST vz. 394663,676243100,00%2796,30
Cruiser Mk. I1237,33181333,33%955,67
FV4004 Conway91594,33763333,33%1434,70
T2 Medium Tank2112,501642100,00%599,94
Vickers Medium Mk. I150,002610,00%1,51
M15/423240,003111100,00%781,57
MS-11147,001801100,00%799,53
Cruiser Mk. III3426,006141100,00%2535,35
M44661,0023410,00%0,00
Valiant 5104,003921100,00%261,00
SFAC 105 8752,0026710,00%353,57

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.03.2026
Opuścił klan: 13.08.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2026
Opuścił klan: 25.02.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.12.2022
Opuścił klan: 08.02.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.12.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 13.03.2022
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.04.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.10.2021
Opuścił klan: 08.12.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 13.03.2022
Opuścił klan: 08.04.2022
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 16.01.2022
Opuścił klan: 27.01.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.12.2021
Opuścił klan: 05.01.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.01.2022
Opuścił klan: 11.03.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.07.2021
Opuścił klan: 24.08.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.09.2021
Opuścił klan: 04.10.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.01.2022
Opuścił klan: 15.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.04.2022
Opuścił klan: 12.08.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2021
Opuścił klan: 30.06.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.06.2020
Opuścił klan: 01.07.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.10.2020
Opuścił klan: 25.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.10.2020
Opuścił klan: 23.10.2020